Final Fantasy XVI ‘לא נמצא ב- Xbox מכיוון שסוני הציעה את ההצעה הטובה ביותר, היא Final Fantasy XVI שמגיעה ל- Xbox? דקסרטו

0

האם Final Fantasy XVI מגיע ל- Xbox

הנה המפיק נוקי יושידה מדבר עם מודיע המשחק על הסיכוי להפיק את המרב עבור Final Fantasy XVI:

‘Final Fantasy XVI’ לא נמצא ב- Xbox כי סוני הציעה את ההצעה הטובה ביותר

לסוני יש מערכת יחסים מעניינת עם הרבה אולפני צד שלישי בפרופיל גבוה. !) ולפעמים זה לא (דוברת …), אבל אני לא חושב שמישהו יכול לחלוק על ה- Final Fantasy XVI, 22 ביוני, להיות רק בפלייסטיישן זה עניין גדול.

בעוד שסוני ניהלה מערכת יחסים ארוכת שנים עם Square Enix במשך שנים, עד כדי כך שאנשים תוהים אם סוני עשויה לנסות לרכוש אותם בעידן זה של איחוד, כיכר אניקס טוענת שהם הציעו Final Fantasy XVI גם לפלטפורמות אחרות (Xbox), אבל זה היה על הצעה הטובה ביותר “.

הנה המפיק נוקי יושידה מדבר עם מודיע המשחק על הסיכוי להפיק את המרב עבור Final Fantasy XVI:

“Final Fantasy [היא אחת] מהזכייניות החשובות של Square Enix שם עם דרקון Quest וסדרת Kingdom Hearts. כשאנחנו מתחילים בפיתוח, אנו פונים לפלטפורמות מרובות, חברות מרובות, על שחרור המשחק. .”

בעוד שרוב חברות הצד השלישי אכן פשוט … משחררות את המשחק שלהן בכל הפלטפורמות כדי למקסם את המכירות, מה שקרה בבירור כאן הוא שסוני הציעה כל כך הרבה עבור Final Fantasy XVI בלעדיות Square Enix לא רצתה לדחות את זה, ו- Xbox, למרות הענק הענק שלה, ככל הנראה לא הציע מספיק.

עוד מיועץ פורבס

חברות ביטוח הנסיעות הטובות ביותר

תוכניות ביטוח הנסיעות הטובות ביותר ב- COVID-19

אם זה נשמע כאילו סוני משלמת למעשה למפתחת צד ג ‘כדי לשמור על שחרור פרופיל גבוה מאוד מפלטפורמה מתחרה, ובכן, ממשלת ארה”ב גם מתחילה לחשוב על כך. בחודש שעבר שלח הסנטור הרפובליקני הצפוני של דקוטה קווין קרמר מכתב למנכ”ל סוני “בנוגע להתנהגותו האנטי-תחרותית ולבקש מידע על הסכמי הרכישה של החברה.”המכתב היה” להביע דאגה מהמאמצים של סוני להגן על עסקי קונסולת המשחקים שלה מפני תחרות.”

. אך יחד עם זאת, סוני עושה עסקאות עם מפרסמי צד ג ‘כדי להרחיק משחקים מ- Xbox. אתה יכול לראות בכך פשוט חוצה יריב, או שתוכל לראות בו צורה משלה של תרגול אנטי-תחרותי. סוני יכולה להשתמש בנתח השוק שלה בפלייסטיישן ובקשרים קיימים עם חברות יפניות כדי להבטיח ש- Xbox תמשיך להפסיד במשחקים האלה. עסק חכם או למעשה לא הוגן? זה הוויכוח הנוכחי, ומה שמיקרוסופט משתמשת כהתקנה נגדית לטענותיה של סוני לגבי התוכניות שלהם עם משחקי Activision כמו Call of Duty, שהם מבטיחים רָצוֹן .

בלי קשר, העסקה נעשית עם Final Fantasy XVI, וסביר להניח שזה יהיה המשחק הגדול ביותר של PS5 השנה, תלוי אם ספיידרמן 2 יעשה או לא יצליח בשנת 2023. באשר לעסקות עתידיות, לא הייתי מצפה שיסתיימו בקרוב.

האם Final Fantasy XVI מגיע ל- Xbox?

ריבוע אניקס

Final Fantasy XVI כמעט כאן ושחקנים רבים תוהים אם המשחק יהיה זמין ב- Xbox. הנה מה שאנחנו יודעים אם הפרק האחרון בזכיינית יהיה זמין עבור מעריצי מיקרוסופט או לא.

קומץ כותרות בסדרת Final Fantasy היה זמין עבור נגני ה- Xbox ליהנות, כך שבאופן טבעי אנשים תוהים אם גם ה- Final Fantasy XVI הקרוב יגיע גם לפלטפורמות.

המאמר נמשך לאחר המודעה

זיכיון Final Fantasy העניק לגיימרים כמה מה- JRPGs הפופולריים ביותר בכל הזמנים, והתשוקה שאנשים צריכים לגשת למשחקים בקונסולות מרובות כולל Xbox, נובעת מרצון להיות חלק מהנרטיב יוצא הדופן שהכותרות מספקות.

המאמר נמשך לאחר המודעה

בלי להתייחס יותר, הנה כל מה שאתה צריך לדעת אם Final Fantasy XVI מגיע ל- Xbox או לא.

ifrit שואג בפנטזיה הסופית 16

לסוני קיימה מערכת יחסים ארוכת שנים עם Square Enix.

האם Final Fantasy XVI מגיע ל- Xbox?

Final Fantasy XVI אינו מעיין בשום סוג של שחרור בשום סוג של Xbox Series X או Xbox Series S.

לאמיתו של דבר, המשחק אמור להיות בלעדי PS5 עם שחרורו ומייצג עוד הפיכה מאסיבית עבור סוני. המותג הכחול נחשב כ- Go-To עבור AAA, משחק שחקן יחיד בשנים האחרונות-כאשר Final Fantasy XVI מדגיש זאת עוד יותר.

הירשם ל- Dexerto בחינם וקבל
פחות מודעות | מצב אפל | מבצעים במשחקים, טלוויזיה וסרטים וטכנולוגיה

בנוסף, מאז שוחרר משחק ה- Final Fantasy המקורי בפלייסטיישן, הסדרה התקדמה במקביל עם כוח העיבוד המוגבר של הקונסולה והעיצוב הספציפי של הבקר. יתר על כן, המשחק הפופולרי ביותר של הזיכיון, Final Fantasy VII Remest היה אחד מהבלעדיות הנמכרים ביותר בפלייסטיישן ושוחרר גם במחשב האישי, אך מעולם לא בקונסולות Xbox.

המאמר נמשך לאחר המודעה

כאשר מלחמות הקונסולה משתוללות בין Xbox, פלייסטיישן ונינטנדו, מיקרוסופט הודיעה כי הם הפסידו במירוץ מאז שלוש השנים האחרונות, סוני מובילה את השוק.

זה כל מה שאתה צריך לדעת על הזמינות של Final Fantasy 16 בקונסולות Xbox. הקפד לבדוק את המדריכים האחרים של Final Fantasy 16 לפני שאתה קופץ להרפתקה שלך בוולסטאה: