מה שבעולם הוא Final Fantasy?

0

התכנית של סקוור ניחוש לא עבדה. הנה פירוט מהיר:

מה בעולם Final Fantasy?

אולי שמעת על Final Fantasy. אולי אתה מכיר כמה מהיסודות: קריסטלים מבריקים, חרבות ענק, אוויר מתים. .

דמעות בעיתון הממלכה Questline ומדינת העיתונאות ההרוליאנית
משחק ההרפתקאות הזה רוצה שתשאיר את החברה מאחור
השבוע במשחקים: מה יוצא מעבר

אבל אולי אינך יודע הרבה יותר על מערך משחקי התפקידים של Square Enix של Square Enix. . איך אתה יכול להבחין בהם? מאיפה אתה אפילו מתחיל?

אל תדאג. בשביל זה אנחנו כאן. הנה מדריך המתחילים שלך לכל הדברים .

אז מה Final Fantasy?

. חלקם נהדרים. אחרים פחות גדולים. אבל כולם חולקים תכונות נפוצות מסוימות.

כמו מה?

בדרך כלל הם מציבים אותך בנעליים המנוסחות במלחמה של גיבור או צוות גיבורים שצריכים להילחם נגד כל הסיכויים כדי להביס איזשהו אויב חזק. בדרך כלל ישנם עולמות גדולים ומרווחים עמוסים בהגדרות מעניינות ומוזיקה מקסימה. אתה יכול כמעט תמיד לאסוף פריטים וכלי נשק, להתאים אישית את כישורי הדמויות שלך ולשחק באמצעות מיני -משחקי צדדים כשאתה עובד בהדרגה בדרך שלך לעבר בוס סופי מגעיל.

?

ובכן, ישנם חריגים. Square Enix סטר את Final Fantasy משחקי מירוץ, משחקי לחימה ואפילו משחק קצב מוזיקלי . אז קשה לסכם את כולם יפה.

Theatrhythm Final Fantasy קוטאקו סקירה

במהלך ראיון שנערך לאחרונה, איצ’ירו חזאמה, מפיק ומוח עיקרי מאחורי הפנטזיה הסופית של Theatrhythm, ..

לְגַבּוֹת. האם נוכל להתחיל מההתחלה?

. העולם הוצג לראשונה Final Fantasy בשנת 1987, כאשר חברה מצריחה בשם Squaresoft הרכיבה א ריפוי מלא בגמדים, אלפים, רובוטים, הרי געש ומקדשים מתחת למים. ככל שהאגדה הולכת, קרא אותו היוצר הירונובו סקגוצ’י “Final Fantasy“מכיוון שזה היה מבוסס על רומני פנטזיה של טולקינסק ומכיוון שהוא ציפה שזה יהיה המשחק האחרון שהוא עשה אי פעם – אלא אם כן הוא עשה טוב.

איך המשחק?

ישנם שני רכיבים עיקריים: קטעי שדה וקטעי קרב. . בזמן שאתה מסתובב, אתה יכול ללכת לחנויות לקנות פריטים וכלי נשק, לדבר עם תושבי העיר ולאסוף אוצר. תיכנסו גם למפגשים אקראיים עם אויבים בלתי נראים, שיגרמו לפתע את העולם להבהב ולהעביר אתכם למסך קרב נפרד.

כדי להוריד את האויבים האלה, אתה נותן לכל אחת מארבע הדמויות שלך הוראות כמו “התקפה”, “קסם” או “השתמש בפריטים.”הצוות שלך וצוות האויב החלפת. כל הצוות מאבד תחילה את כל נקודות הבריאות הקולקטיביות שלו הוא המפסיד. אם זה אתה, תצטרך להתחיל שוב מהמקום האחרון ששמרת את המשחק שלך.

האם זה למעשה דורש מיומנות כלשהי?

ניתן לטעון. ב Final Fantasy, האתגר האמיתי הוא ניהול משאבים. ? יש בוס שעולה. אתה באמת יכול להרשות לעצמך לבזבז שיקוי נוסף? האם הגיע הזמן לצאת מהצינוק, לגלוש מחדש ולנסות שוב? יש הרבה החלטות מסובכות מעורבות.

אז השני Final Fantasy גם משחקים הם כאלה?

כֵּן! רבים מהמכניקה והאסטרטגיות משתנים ממשחק למשחק, אך האחרים העיקריים Final Fantasy המשחקים הם, לרוב, מורכבים גם מקטעי שדה וקרב. רוב משחקי התפקידים היפניים עקבו אחר הנוסחה הזו בדרך כלשהי.

בסדר. אז מה קרה אחרי Final Fantasy?

הנה המקום בו הדברים קצת מבלבלים. כיכר פיתחה שני סרטי המשך ל Final FantasyFinal Fantasy II וכן Final Fantasy III– אבל החליט לא לשחרר אותם בארצות הברית.

תחזיק מעמד. לא היו וכן על הסופר נינטנדו?

כן. אבל אלה היו למעשה Final Fantasy IV וכן Final Fantasy VI, שניהם משתנים עבור u.ג. קהלים כך שלא היינו מבולבלים לגבי אלה שפספסנו.

אני מבולבל.

התכנית של סקוור ניחוש לא עבדה.

Final Fantasy – 1987, נינטנדו (u.ג. ויפן)
Final Fantasy II – 1988, נינטנדו (יפן בלבד)
Final Fantasy III – 1990, נינטנדו (יפן בלבד)
– .ג. כפי ש Final Fantasy II)
Final Fantasy V
– 1994, סופר נינטנדו (שוחרר ב- U.ג. כפי ש Final Fantasy III

. איזה בלאגן.

כֵּן. למרבה המזל, כיכר הוציאה גרסאות אנגלית של כל המשחקים האלה. הם גם תיקנו את המספור עבור u.ג. יציאות ושחרור מחדש. (כיכר אוהבת יציאות ושחרור מחדש. . .)

אז הבא היה Final Fantasy VII, ימין? זה זה עם ספירות?

סוגיות של אמא והכל. עם קמפיין שיווקי מרובה מיליון דולר, תמונות שנוצרו על ידי מחשב והבטחה לנרטיב נוקב ומגושם לב, Final Fantasy VII . זה אולי ידוע בעיקר כמשחק בו אריס מת .

הסיבה האמיתית של מותו של איריס גרם לך לבכות

תן לי לצייר לך תמונה.

וואו. תודה על הספוילרים.

לְהַשְׁתִיק. מותו של איריס אינו ספוילר. זו טרגדיה אמיתית.

. אתה די מוזר.

אז למה כולם סוגדים Final Fantasy VII?

המון סיבות! להרבה מה 20- ו -30 ומשהו של היום, זה יצא בדיוק בזמן לרועה אותנו דרך גיל ההתבגרות. צפינו בענן ובטיפה גדלים כשגדלנו. .

אבל זה היה גם משחק מצוין (גם אם הוא לא התיישן בצורה מושלמת). זה לקח אותך להרפתקה נפלאה דרך כל מיני מקומות מגניבים, מהעיר הגרגרנית, הדיסטופית של מידאר ועד צלוחית הזהב-קרנבל-אסקית ועד הגבעות הקפואות של הארץ המובטחת. . הייתה רק כמות מגוחכת של דברים לראות ולעשות.

מה עם הסיפור?

כמו רבים Final Fantasy למשחקים, מספר 7 בעל עלילה פרועה ומפתנית. לפעמים זה יכול להיות מבלבל, בעיקר בגלל שכיכר עשתה עבודה נוראית בתרגום הטקסט . אבל זו עדיין יצירה מהדהדת רגשית שלוקחת אותך אל ראשיהם של לא מעט אנשים מרתקים עם לא מעט סיפורים מרתקים לספר.

בסדר. אני חושב שאני מתחיל לקבל את הערעור.

זה ממש טוב לגרום לך להרגיש שאתה בהרפתקה, מרדף פרוע שמעביר אותך דרך כמה הגדרות אקזוטיות באמת.

אז מה בא אחרי Final Fantasy VII? ?

בואו נעשה פירוט מהיר נוסף:

– סיפורו של נער מגושם בשם Squall והרפתקאותיו בבית הספר הצבאי. (ובכלא. ומרחב. ומציאות חלופית דחוסה בזמן.)

Final Fantasy IX – צ’וק זורקת מימי הביניים מלא במכשפים, אבירים ודיאלוג שייקספירי.

Final Fantasy x – זה עם TIDUS . כהה, רודף ומלא מים.

האם זה צחוק משחק הווידיאו הגרוע ביותר אי פעם? אולי!

חשבת ש- TIDUS מ- Final Fantasy X היה צחוק נורא? שמעת את היפנים המקוריים ..

Final Fantasy XI – משחק מקוון רב-שחקני מאסיבי. כיף אם אתה נמצא בסוג כזה.

Final Fantasy XII – . כיף אם אתה נכנס לסוג כזה ואתה לא אוהב אנשים אחרים.

Final Fantasy XIII – מסדרון גדול.

Final Fantasy XIV – MMORPG כושל שכיכר מתכננת לחדש ולשחרר שוב בהמשך השנה .

Final Fantasy XIV, שיפוץ לחלוטין, נקרא כעת תחום נולד מחדש

אז יש 14 משחקים עיקריים? ?

לא. . לפריטים תמיד יש אותם שמות – יחידות ריפוי בסיסיות נקראות שיקויים, למשל, והחייאת פריטים הם עוף החול ירידות. . בדרך כלל ישנם יצורים שזומנו על שם יצורים מיתולוגיים כמו שבעה, Ifrit ו- Bahamut. אתה יכול לטייס רכבים מעופפים הנקראים ספינות אוויר ולהשתמש בהן כדי לחקור את העולם.

ויש יצורים חוזרים ונשנים שהפכו לחיכות סיכות של הספרייה של כיכר לאורך השנים, כמו צ’וקובוס ציפורי סוס צהוב והמוגלים הנפוחים המקסימים .

כמה משחקים אחרים יש?

אז הזכרנו את 14 התשלומים העיקריים, אך ישנם גם שלושה סרטי המשך ישירים לתשלומים עיקריים, והרבה יותר מדי שפינופים לספור.

שהוא הטוב ביותר?

שאל ארבע Final Fantasy מעריצים את השאלה הזו ותקבל שמונה תשובות שונות. החביב האישי שלי הוא Final Fantasy VI, אבל יש לי רגשות חזקים כמעט כולם.

אם מעולם לא שיחקתי Final Fantasy משחק לפני, איפה עלי להתחיל?

אם לא אכפת לך גרפיקה של 16 סיביות ולספריטים, איסוף Final Fantasy VI בפלייסטיישן שלך 3 או Wii. (שימו לב ש- Wii מוכרת את גרסת ה- Super Nintendo, המכונה Final Fantasy III.. הדמויות והערים עדיין יפות ומהנות לראות, ואילו הסיפור מרתק בדיוק כמו שהיה באמצע שנות ה -90.

Final Fantasy IX ברשת הפלייסטיישן. .

האם כל אחד מהספינופים ששווה את זמני?

כן! למרות שזה אולי לא מתאים מאוד למתחילים ז’אנר, טקטיקות Final Fantasy הוא משחק אסטרטגיה מנצח וממכר שהוא טוב לטרוף מאות שעות מזמנך.

אני גם די חלקית למשחק DS Final Fantasy: 4 גיבורי האור.

אוקיי, ג’ייסון, תגיד לי את האמת. Final Fantasy כל כך?

שהמוזיקה המדהימה של Final Fantasy

לא משנה איך אתה מרגיש לגבי המצב הנוכחי של Final Fantasy-ואם אתה חובב משחק תפקידים

בֶּאֱמֶת?

ובכן כן. סוג של.

האמת היא כל כך גדולה Final Fantasy משחקים, כמו משחקי תפקידים נהדרים באופן כללי, מצליחים כאשר השלם חזק יותר מסכום חלקיו. Final Fantasy . על ידי שילוב של מוזיקה מפוארת, דמויות משעשעות, הגדרות מקסימות וכל שאר הגורמים שדיברנו עליהם, הם מעוררים את זה “אני על הרפתקה!”אווירה שלא תמצא הרבה מקומות אחרים. אתה לא צריך לשחק את המשחקים האלה כי אתה צריך לשמוע את הסיפורים שלהם או להילחם בקרבות שלהם; אתה צריך לשחק אותם כי הם מאפשרים לך חוויה שלא כמו שום דבר אחר בעולם.

אוי. כמה חמוד.

תודה. הם משחקים מסודרים. אתה צריך לאסוף אותם. אם אתה מוכן להסתכל על פני דיאלוג מטופש במיוחד ולהתעמק בכמה מערכות קרב לא מוכרות, תתוגמל היטב.

בסדר!

אה, ואל תטרח עם Final Fantasy XIII או סרט ההמשך שלו. .

כל דבר אחר שעלי לדעת?

הטחינה לרמות אינה נחוצה. דבר עם כולם. היה סקרן. תן לעצמך ליפול להרפתקה.

הם כמה מהסיפורים הגדולים ביותר בהיסטוריה של RPG, אבל איזה סיפור פנטזיה הוא הטוב מכולם?

  • שתף בטוויטר (נפתח בכרטיסייה חדשה)
  • שתף בלינקדאין (נפתח בכרטיסייה חדשה)
  • שתף במייל (נפתח בכרטיסייה חדשה)

| הערות ספירת: 0

סיפורי Final Fantasy

אמנם אין היבט אחד של זיכיון שהפך אותו לאחת הסדרות האהובות והמצליחות ביותר בתולדות המשחקים, יש לומר שמעט זיכיונות JRPG יכולים להתחרות בהם Final Fantasy כשמדובר בסיפור סיפורים מדהים בעקביות.

ה Final Fantasy הזכיינית צמחה ושנתה לא מעט לאורך השנים, אך לא משנה באיזה כיוון הסדרה נכנסת, היא כמעט תמיד מציעה סיפור ששווה את העשרות (או, במקרים מסוימים, מאות) שעות שהאפוסים האלה בדרך כלל דורשים.

כמובן שיש רק כמה Final Fantasy סיפורים שבסופו של דבר טובים יותר מאחרים. Final Fantasy משחקים לרשימה הספציפית הזו (כלומר אין סרטי המשך, ספין אוף או גרסאות מחודשות). החריג לכלל זה הוא טקטיקות Final Fantasy, שכללתי ברשימה זו פשוט מכיוון שהיא ראויה להיות בשיחה זו.

אנא שימו לב שהגרסה המקורית של רשימה זו עודכנה כך לכלול Final Fantasy 11 וכן Final Fantasy 16. Final Fantasy 11 לא הוחרג מהגרסה הראשונית של רשימה זו, ואילו Final Fantasy 16 פשוט לא היה זמין בזמן שמאמר זה פורסם לראשונה.

מודעה – התוכן ממשיך להלן

Final Fantasy NES

17. Final Fantasy

Final Fantasyהגיל כמובן מציב את זה במצב קשה ככל שההיקף ואיכות הסיפור שלו הולכים, אך יש לומר שהנרטיב הפשוט של המשחק הזה הוא די נהדר בהשוואה לרוב משחקי הקונסולה האחרים הקיימים באותה תקופה. קשה לא לכבד תואר מעידן זה הכולל אדון דמוני, בגידה ואפילו עלילת משנה הכוללת מסע בזמן.

עם זאת, באמת אין הרבה לזה. עידן ה- NES/Famicom Final Fantasy סיפורים כולם סבלו כמובן ממגבלות זמנם, אך המשחק הראשון מרגיש די חסר דעות לעומת מה שיגיע מיד אחר כך.

Final Fantasy 3 Famicom

16. Final Fantasy 3

Final Fantasy 3 בכנות יכול היה לקחת את המקום התחתון ברשימה זו, אבל אני חייב לומר שאני סוג של כבוד לסיפור המינימליסטי של הכותרת הזו בכוונה וקאסט דמויות מעט יותר חביב.

. קבוצה של יתומים במסע להצלת העולם היא תמיד תקופה טובה, אבל אפילו הגרסאות המחודשות של המשחק הזה נאבקו להרחיב מספיק את סיפורו.

Final Fantasy 2 Famicom

15. Final Fantasy 2

Final Fantasy 2 יכול להיות הגרוע ביותר (והמוזר ביותר) במקור Final Fantasy משחקים, אך הוא כולל את מה שצריך להיחשב לסיפור הטוב ביותר של ה- NES/Famicom-ERA Final Fantasy משחקים.

Final Fantasy 2 נטש כמה מטרופי הפנטזיה החרב והכישוף היותר “המסורתיים” עליהם הסתמכה קודמו והחליף אותם בסיפור בוגר ומסובך יותר על אימפריה רעה ועל המורדים שמנסים להפיל אותה. בכנות, הסיבה היחידה שהיא לא מעט גבוהה יותר ברשימה זו היא שיש פשוט פער כל כך משמעותי בין האיכות הכוללת של המוקדמות Ff סיפורי משחק ומה הגיע הלאה.

מודעה – התוכן ממשיך להלן

Final Fantasy 5 SNES

14.

זה בהחלט המקום בו הדירוגים מתחילים להיות קצת יותר קשוחים, אבל ככל שאני אוהב חלקים של הסיפור, פשוט לא יכולתי להצדיק את העמדתו מעל כמה מהערכים האחרים ברשימה זו.

ההיבט הטוב ביותר של Final Fantasy 5הסיפור הוא ללא ספק ברץ: הגיבור הסביר במקצת שמעוניין בעיקר לראות את העולם ולהרפתקה. הוא גיבור מהנה שמאפייניו הלא שגרתיים משלימים את האופי כמעט דמוי הפרודיה של המשחק.

הבעיה הגדולה עם Final Fantasy 5עם זאת, הסיפור הוא שבסופו של דבר הוא מסתדר כמו סיפור פנטזיה סטנדרטי למדי למרות המודעות לכאורה שלו לטרופי הז’אנר ולסטיות מדי פעם מהנוסחה. זה כיף, אבל בהשוואה לקודמו המיידי וממשיכי דרכים רבים, זה פשוט לא נמדד.

Final Fantasy 11

13.

כאמור במבוא, עזבתי Final Fantasy 11 מחוץ לגרסה הראשונית של רשימה זו בגלל הפורמט המוזר מעט שלה. למרות שבסופו של דבר החלטתי שזה ראוי להיכלל בשיחה הזו, זו בסופו של דבר הסיבה לכך שאני נאבק לדרג את המשחק גבוה יותר מזה.

Final Fantasy 11הסיפור היה הרבה יותר מורכב ומתגמל מאשר הסיפור הטיפוסי של MMO שהיה זמין בעת ​​יציאתו, אך הוא עדיין סיפור MMO במובנים רבים. זה מתחיל די איטי, ואיכותו העלילתית יכולה להשתנות בפראות מהתרחבות להתרחבות. . יתר על כן, פעימות סיפוריות בולטות וחתיכות פיתוח עולם מועברות לעיתים קרובות בעקיפין. זהו משחק שלפעמים מבקש מכם לצאת ולמצוא את הסיפור, וגם אז, ייתכן שתצטרכו להתקין כמה מצבים כדי להפוך את כמה משיטות הסיפור שלו ליותר לניהול.

עם זאת, ישנם הרבה רעיונות עלילתיים מעניינים שניתן למצוא על פני ההרחבות השונות. יש מה לומר על הדרכים שהכותרת הזו מעודדת אותך לגלות לעצמך המון נקודות עלילה. אמנם, זו לא הדוגמה הטובה ביותר לסגנון סיפור סיפורים, אבל זו דוגמה בולטת לסיפור סיפורי MMO ש- Final Fantasy זיכיון ישתפר בסופו של דבר.

מודעה – התוכן ממשיך להלן

12. Final Fantasy 15

בזמן Final Fantasy 15 בתחילה מציג את עצמו כסיפורו של נסיך צעיר שחייב להחזיר את ממלכתו לאחר שפלש על ידי כוח מנוגד, זהו באמת משחק על קבוצת חברים וכיצד מערכות היחסים שלהם גדלות ומשתנות לאורך כל המסע המדהים שלהם. זה הרבה יותר אינטימי Final Fantasy סיפור מבחינה זו.

עם זאת, הבעיה עם Final Fantasy 15הסיפור הוא שהוא כל הזמן מנסה להיות גדול יותר ממה שהוא צריך להיות. יש המון של חוף פרוס על העולם המסיבי של המשחק הזה, DLC וחומר משלים, אבל הרבה ממנו פשוט לא כל כך מעניין בפני עצמו ומוצג בצורה כל כך מביכה שהמשחק עדיין צריך לסמוך על המזבלה המוזרה הזו לעבר הסוף.

Final Fantasy 15 .

Final Fantasy 13 Cast

11. Final Fantasy 13

עוקב אחר קבוצת RAGTAG של מורדים שבסופו של דבר מגלים שהם מאוחדים על ידי גורל מוזר מאוד. משחקים, אבל זה מארז אותם מחדש באופן שישאיר אותך תוהה לאן האפוס הגוחף הזה הולך ללכת הלאה.

אני באמת אוהב יותר מהרוב, אבל אני צריך להדהד את מה שרבים ממבקרי המשחק הזה ציינו בעבר באומרו זאת הוא לינארי מדי לטובתו, מלא יותר מדי דמויות בלתי נתפסות ברובו, ואיטי מדי. הנקודה האחרונה היא באמת הציפורן בארון הקבורה. יש אנשים שמנסים להגן על המשחק הזה באומרו שהסיפור שלו נהיה ממש טוב אחרי בערך 20 שעות, אבל ברור שזה מכר קשה.

החלקים הטובים ביותר של Final Fantasy 13הסיפור מציע כמה מהרגעים הטובים ביותר של הזכיינית הזו, אבל אני לא בטוח שהתשלום שווה את המאמץ שנדרש כדי להגיע לשם.

מודעה – התוכן ממשיך להלן

Final Fantasy 14 דמויות

10.

Final Fantasy 14הסיפור קשה לדרג. Final Fantasy 11) זה הישג מדהים שמגדיר את הרעיון שגודל המשחקים האלה הופך את זה כמעט בלתי אפשרי להשתמש בהם כדי לספר סיפור קוהרנטי (הרבה פחות מרתק באמת). משחק זה ראוי לכל האשראי שקיבלה ויקבל אי פעם על איכות הנרטיב המסיבי שלו.

איפה שהדברים נהיים מסובכים זה כשאתה מנסה להשוות Final Fantasy 14הסיפור לאחרים סיפורים. Final Fantasy 14הסיפור מושווה ל- MMOs אחרים, הוא עדיין נמתח מעט רזה על פני מאות שעות משחק וסובל מכמה רגיעות בולטות (כמו גם התחלה די איטית)

אני אוהב את הרוח של Final Fantasy 14 משחקים הייתי ממליץ מוקדם יותר להתבסס אך ורק על חוזק הסיפור הכללי שלהם.

Squal Fantasy 8 Squall

9. Final Fantasy 8

ישבתי כאן בניסיון למצוא דרך לסכם Final Fantasy 8. אני מניח ש”מגרש המעלית “למשחק הזה הוא שהוא עוקב אחר קבוצה של סטודנטים צבאיים שבקרוב מוצאים עצמם נאבקים ברעות עתיקות, אבל זה לא מתקרב לתפוס עד כמה המשחק הזה מוזר.

תמיד הייתה לי נקודה רכה עבור Final Fantasy 8הסיפור. זה סוג של “מוזר מכדי לחיות, נדיר מכדי למות”. .

עם זאת, כשמדובר בדירוג, יש לומר את זה Final Fantasy 8הסיפור הוא די לא עקבי ונגרר על ידי כמה דמויות לא מאותיות/בלתי ניתנות לציון. שֶׁלָה Final Fantasyהשעה העלילתית המוזרה (ולפעמים המעניינת ביותר), אך לא הטובה ביותר שלה.

אז אתה רוצה להיכנס לסדרת Final Fantasy ..

אז אתה רוצה להיכנס לסדרת Final Fantasy

להתקשר Final Fantasy טיטאן של עולם ה- RPG הוא אנדרסטייטמנט עמוק. עבור רבים זה כן ה סדרת RPG. עבור רבים אחרים זה היה בעבר. יש הרואים בו בית למסורת, אחרים גן שעשועים ניסיוני. זו סדרה שהיא מחולקת כמו כל אחת. .

ככזה, מדריך זה מיועד למתחילים. אני אעבור דרך 15 המשחקים הראשיים, כולל מידע על מה שמייחד אותם, מה שאתה יכול ואולי לא אוהב, והדרכים הטובות ביותר לשחק כל אחת היום. . מעולם לא שמעת על , ואתה סומך עלי שתהיה הרועה שלך.

הדמויות הראשיות של Final Fantasy XIII לבושות במפקד שפרד אפקט אפקט DLC תלבושות

קודם כל, פַנטַסטִי בְּחִירָה. אני רועה נהדר. יש לי שני ילדים, והם … כלומר, הם בסדר. בְּדֶרֶך כְּלַל.

שנית, בואו נוריד את היסודות: . אמנם זה התחיל כסדרה של RPGs מבוססי תפנית (BASIC בסטנדרטים של ימינו אך פורץ דרך בזמנו), Final Fantasy התפתח דרך עשרות ספינופים כדי לפגוע כמעט בכל ז’אנר שאתה יכול לדמיין. , Final Fantasy . עם זאת, אוהדי RPG תופסים שוק נישה עד היום.

Final Fantasy לרוב נמצא בחזית הז’אנר ומעולם לא פחד להמציא את עצמו מחדש, אפילו בסדרה העיקרית. . אבל עם ההמצאה המתמדת הזו, מה באמת מגדיר Final Fantasy . אלה שהיו בו עבור עקרונות המשחקים הליבה החלו ליפול מסביב Final Fantasy x וכן Xi. אלה המחפשים תפאורה פנטזיה נפלו כבר כמו Final Fantasy VI. יש הרבה היסטוריה לחפור, אבל ישנם משאבים רבים, אז בואו נכה במה שאני מחשיב את אבני הבניין הליבה של קו ראשי Final Fantasy מִשְׂחָק.

  • RPG – במידה כזו או אחרת, כל קו ראשי Final Fantasy הוא משחק משחק תפקידים. בעוד שהמשחק עצמו עשוי להשתנות בפראות וכמות השליטה בשחקנים על העלילה מוגבלת בדרך כלל, המשחקים תמיד כוללים התקדמות אופי ומיקוד חזק בסיפור. המשמעות היא פילוס, מציאת ציוד חדש, ביטול נעילת יכולות חדשות ושוטות את עצמך בסיפור ליניארי במקצת עמוס בדמויות ייחודיות ובניית עולם פנטזיה.
  • (מֵלוֹדרָמָה Final Fantasy הסדרה ידועה בזכות הצלעות הדרמטיות שלה, אשר המעריצים רשאים לסווג בכל מקום מ”השראה יראה “ל”מלודרמטי באופן מביך.”בכל מקום שאתה נופל על הספקטרום, הסדרה מתמקדת בדרך כלל מאוד בדמויות ובדרמה בינאישית לפני שהיא מתמודדת עם הימור ענקי ברמה העולמית. המשחקים עשויים להשתנות עד כמה הם לוקחים את עצמם ברצינות, מכיוון שמשחקים קודמים היו לעתים קרובות מעט יותר. אבל בהשוואה למשחקים אחרים שיצאו באותה תקופה, בדרך כלל לקח את עצמו הרבה יותר ברצינות ודרש שהשחקנים ישקיעו בעצמם בעולם.
  • טֶכנוֹלוֹגִיָהFinal Fantasy בדרך כלל קובע את הסטנדרטים האודיו -ויזואליים עבור RPGs כאשר הם משחררים. בדרך כלל הם מקדימים את התחרות על נאמנות חזותית, ויציבה של מלחינים ותיקים (במיוחד נובו אומאטסו, שהייתה עם הסדרה בשנותיה המעצבות ובאמצעות הזוהר שלה) יצרו כמה מהקטעים האייקוניים ביותר של המשחקים. Final Fantasy לרוב נתפס כ- RPG עבור אי-מעריצים של הז’אנר, מכיוון שהוא מציע ערך ייצור AAA בז’אנר הידוע בעבודה על תקציבים הדוקים יותר.
  • – בעוד שחלק מהמשחקים קיבלו סרטי המשך ישירים לאורך השנים, רובם Final Fantasy משחקים מתקיימים ביקומים נפרדים עם חלקות לא קשורות. אין קו ראשי Final Fantasy משחקים קשורים ישירות זה לזה מחוץ לכמה תיאוריות מעריצים. לכן, לא משנה איזה משחק מרכזי תבחרו לשחק קודם, אתם לא תהיה מאחור על הסיפור ותוכלו לחוות את כל החוויה ללא ידע קודם.
  • לבסוף, תמיד ניתן לזהות את הסדרה על ידי הנהנים למעריצים ותיקים. בין אם מדובר במפלצות עיקרי סדרה כמו צ’וקובוס ומוגלס או מוזיקה חיונית כמו הקדמה, Final Fantasy כולל הרבה אזכורים להיסטוריה של הסדרה תוך הבטחת שכולם משתלבים בעולם של כל משחק עצמאי. אמנם לא כל משחק כולל כל אייקון, אך בדרך כלל אתה יכול לצפות לרכוב על צ’וקובו, להטיל קצת קסם שחור או להיתקל במהנדס מגושם בשם CID ברוב המשחקים.

וואו! זה הרבה מה להתחיל. אבל אנחנו עומדים להעמיק עוד יותר, כאשר אנו פוגעים בכל קו עיקרי בודד Final Fantasy משחק בסדר.

Final Fantasy

שחרור מקורי: 1987, Nintendo Famicom (NES)
שוחרר גם ב: Sony PlayStation, Sony PSP, Wonderswan Color, Mobile, Nintendo Game Boy Advance, Nintendo 3DS, Nintendo Wii, Nintendo Wii U, NES Classic Edition, Microsoft Windows, Android, iOS

צילום מסך קרב מ- Final Fantasy Pixesel Remaster

הוא סיפור בסיסי על ארבעה נערים, שנבחרו על ידי כדורים זוהרים (או קריסטלים, שכן תרגומי סדרה יאמצו בהמשך) המבקשים להציל את העולם מחושך הון דו משמעי בתחילה. אמנם העלילה די פשוטה להיום, אך היא דרשה פיתולים ככל שהמשחק התקדם שהעניק לה כמה אלמנטים חדשים של מדע בדיוני שלא רק יציגו מושגים נדירים ב- RPG פנטזיה, אלא יודיעו על העיצוב של כותרות הסדרה לשנים הבאות.

איך זה משחק: Final Fantasy הוא RPG מבוסס תור מסורתי בו אתה מזין פקודות למסיבה שלך ואז צפה כפעולות המפלגה והאויבים שלך משחקים. . בתחילת המשחק אתה יוצר ארבע דמויות מכמה עבודות עיקרי סדרות, נותן מעריצים ותיקים למשחק חוזר בשפע כשהם מתנסים בשילובים מעניינים ולעתים לא יעילים של עבודות ולראות מה צריך כדי לנצח את המשחק.

. Final Fantasy נבנה, האלמנטים המוצגים כאן הם הנפוצים ביותר בכל שאר הסדרה. ההתמקדות בקריסטלים אלמנטריים יבקרו מחדש שוב ושוב. כמה אויבים חוזרים ונשנים הופעת בכורה כאן, כמו הסדרה לוקחים את הגובלין הפשוט. . כמו כן מוצגים עמוד התווך של סדרה דרקון בהאמוט ושלל מקומות עבודה: לוחם, נזיר, גנב, קוסם לבן, קוסם שחור ואדום אדום. המשחק גם איפשר לך לקחת לשמיים עם שיטת הנסיעה הסטנדרטית הראשונה של הסדרה, ספינות אוויר.

למה אולי תאהב את זה: Final Fantasy מציע הקשר היסטורי נהדר – ראייה בה הרבה מהופעת הבכורה של האלמנטים המגדירים של הסדרה יכולה להיות חוויה נפלאה ולהעלות רגשות נוסטלגיים לעידן גם אם אין לך זיכרונות מהמשחק המדויק הזה. יצירת המסיבות מוסיפה יכולת הפעלה חוזרת מהנה, שכן שילובי מסיבות ייחודיים גורמים למשחק להרגיש שונה למדי. Final Fantasy נותן לך קצת משחק קלאסי שהיה בראש הכיתה שלו בזמנו.

מדוע יתכן שלא: . העלילה די בסיסית, חסרה כל פיתוח אופי משמעותי. מכניקת המשחקים הליבה היא שום דבר שלא ראיתם במהלך 35 השנים האחרונות, ואלמנטים רבים המרכיבים מודרניים Final Fantasy . אם אתה מנגן את המהדורה המקורית, יהיה לך עוד יותר להתאבק, מכיוון שהיא משתמשת במערכת פרלמנט ישנה יותר שנפלה מאז מהאופנה. לבסוף, קרבות עוברים ללא מיקוד מודרני – אם תהרוג אויב, הדמות הבאה שממנה לאויב הזה פשוט תתקוף אוויר. אל תדאגי, מחזירים מחדש עוזרים בשאריות הארכאיות האלה יותר.

איזו גרסה לשחק: יש הרבה אפשרויות עם זה. הגרסה השלמה ביותר היא מהדורת יום השנה לפנטזיה סופית עבור ה- PSP, זמין למשחק ב- VITA על ידי רכישה דרך חנות הפלייסטיישן. האחרונים פיקסל פנטזיה אחרון Remaster מציע גרסה מסוגלת של הכותרת המקורית, אם כי הקילומטראז ‘שלך עשוי להשתנות על סמך פלטפורמות זמינות (נכון לכתיבת שורות אלה, נמצאים רק ב- Windows, iOS ו- Android), בחירות גופן מפוקפקות, וכמה אתה מעריך את התוכן הנוסף מגרסאות אחרות שלא נכללות ב- Remasters. חוויה מודרנית פחות או יותר, עדכון מערכת הקסמים, איזון משחקים, ממשק, בקרות מפות עולמיות ומוזרויות קרב. גרסת ה- NES המקורית מומלצת רק אם אתה באמת רוצה להתעמק בהיסטוריה של הסדרה. כמעט מובטחת לך זמן טוב יותר עם אחד הנמלים אם אתה חדש למשחק.

Final Fantasy II

שחרור מקורי: 1989, Nintendo Famicom (NES)
שוחרר גם ב-: Sony PlayStation, Sony PSP, Wonderswan Color, משחק Nintendo Game Boy Advance, Nintendo Wii, Nintendo Wii U, Microsoft Windows, Android, iOS

צילום מסך קרב מ- Final Fantasy II REMASTER

Final Fantasy II הוא המשחק הראשון בסדרה שמככב בשם דמויות הניתנות לשחק עם אישיות, רצונות ותפקידים משלהם בעולם. . כשאתה מטייל בעולם, מנסה להוריד את הקיסר, תשלוט בשלושה מחברי הילדות (Firion, Maria and Guy) עם דמות מסתובבת הכובשת את המשבצת הרביעית שלך. . בעוד שהסדרה תחזור לדמויות ריקות-סלט פעם נוספת ב Final Fantasy III, מגמת הסיפורים עם דמויות בבסיסן התחילה כאן והפכה לסימן ההיכר של הסדרה קדימה.

איך זה משחק: קרבות, חקר עולמי והתקדמות ציוד עוקבים די ישירות מ . Ffii . Final Fantasy II היא מערכת הפילוס. במקום לקבל רמות מסורתיות, דמויות ב Final Fantasy II השתפר באמצעות שימוש במיומנות. אם אתה משתמש בהתקפות פיזיות יותר, הכוח שלך ישתפר. אתה תקבל HP כשאתה לוקח נזק וכוח קסום כשאתה מטיל לחשים. . אם המערכת עובדת בפועל היא עדיין נקודת מחלוקת עד היום.

מה זה הביא לסדרה: Final Fantasy II Final Fantasy מסורות לסדרה. Chocobos, Mount Bird Mount של הסדרה, מופיעים כאן לראשונה. אנו מקבלים גם את ההופעה הראשונה של CID, שם שניתן לדמויות שונות בכל משחק, המשויך לעתים קרובות למהנדס מסוג כלשהו. הדמויות שנקבעו והסיפור המוקד של Final Fantasy II התמיד לאורך הסדרה, ויצר את יסוד הסדרה עד היום. מספר עבודות מופיעות גם כאן בהופעה הראשונה, כולל הדרקון האהוב על המאוורר – אביר דרקון הקשור לספירס, קפיצות קרב ושריון מסוגנן.

למה אולי תאהב את זה: Final Fantasy II . בעוד שהעלילה די שגרתית בסטנדרטים של ימינו, לשחק אפוס עם צוות שחקנים מסתובב (ותמותה) שנמתח על פני כל כך הרבה מיקומים זה מרגש, כמו גם למקורם של שוקובוס וגם CID. המשחק מציע גם לא מעט סקרנות הפונות לאלה שאוהבים חידוש, ממערכת הפילוס שלו ועד מילות המפתח הנדרשות להתקדמות.

מדוע יתכן שלא: עבור מעריצים רבים, Final Fantasy II יושב בתחתית הדירוג או בסמוך לו. מערכת הפילוס אינה מידה גודל טוב, ומובילה לעיתים קרובות לספירות פילוס מורחבות בהן אתה עושה דברים כמו לתקוף את המסיבה שלך כדי להעלות את ה- HP שלך לבוס הבא. מערכת מילות המפתח היא בדרך כלל מטרד יותר ממכונאי משחק, ומשמשת כמחסום מיותר להתקדמות העלילה. המשחק מתסכל גם את חוסר הבהירות. לדוגמה, הבוס האחרון יכול להיות קשה להפליא אם אתה מוכר את חרבות הדם שלך. לרוע המזל, מדובר בחרבות אמצע המשחק שנמצאות במוצא מהמשחק הסופי, אך האפקט הקולט שלהם ב- HP כמעט נדרש לבוס האחרון אלא אם כן השקיעת זמן משמעותי בהפעלת הצוות שלך.

איזו גרסה לשחק: יש בערך הרבה גרסאות כמו המשחק הראשון. השניים נקשרו יחד במקרים רבים, כמו למשל ב- PSONE ו- GBA. ככאלה, ההמלצות דומות לאלה עבור Final Fantasy: גרסת ה- PSP נחשבת בדרך כלל כטובה ביותר, והפיקסלים Remaster הוא מוצק עם אותם אזהרות כמו המקור. גרסת PSONE זמינה בחנות PlayStation, אם כי יש לה זמני עומס נוספים. גרסת ה- NES המקורית זמינה רק באמצעות תרגום מאוורר, ושוב, מומלצת בעיקר לחובבי היסטוריה.

Final Fantasy III

שחרור מקורי: 1990, Nintendo Famicom (NES)
שוחרר גם ב-: Sony PSP, Nintendo DS, Nintendo 3DS, Nintendo Wii, Nintendo Wii U, NES Classic Edition, Microsoft Windows, Android, iOS

נלחם במפלצת ב- Final Fantasy III Pixel Remaster

על מה זה: Final Fantasy III . בזמן שהצוות מתחיל כאבירי בצל דל. . מעניין לציין כי צוות השחקנים הגנרי הוחלף על ידי דמויות מובחנות עם אישים בפועל בגרסה מחודשת תלת -ממדית, והוסיף שכבת צמיחה לסיפור.

איך זה משחק: בעוד שסגנון הלחימה והחקר הליבה נמשך מכותרות קודמות, השינוי הגדול ביותר ב Final Fantasy III הוא, ללא ספק, הופעת הבכורה של מערכת העבודה. בעוד הדמויות שלך הן צפחה ריקה, הדבקות בעבודה הופכת אותן לטובות יותר בעבודה ההיא (והופכת את זה פחות יקר עבורן להשתנות קדימה ואחורה), מה שהופך את ההתמחות ליתרון. להבין אילו עבודות טובות, אילו רעות, ואילו משבצות לחלוטין את המשחק הוא המפתח להכות כמה מהבוסים המאתגרים יותר בסוף המשחק. השפעות סטטוס לוקחות תפקיד גדול יותר, מכיוון שחלק מהצינוקים אפילו דורשים שימוש באפקטים של סטטוס כמו מיני כדי לנווט בחללים קטנים. המשרות משופרות עוד יותר על ידי פקודות ייחודיות בקרב ואפקטים מיוחדים בתחום, כמו היכולת של הגנב לפתוח דלתות נעולות.

Final Fantasy סדרה בצורה כזו או אחרת. אבל זה לא כל מה שיש לנו! Moogles, אחד הקמעות האהובות ביותר בזכיינית, הופיע לראשונה כאן Final Fantasy III. יכולות עבודה ייחודיות כמו גניבה או, באופן איקוני יותר, יכולת הקפיצה של הדרקון, מקורו כאן. יצורים שהוזמנו הצטרפו לקלחת לראשונה, תכונה שתמשיך לאורך כל הסדרה, ולעתים קרובות הופכת למוקד של Final Fantasy סיפורים. Final Fantasy III הוא אחד הערכים הפופולריים ביותר עם וטרינרים סדרות ביפן, הנראה באופן בולט ביותר כבסיס לסדרת RAID של מגדל קריסטל כולה (ועוד) .

למה אולי תאהב את זה: ניהול משרות מספק מאוד. . יש המון סיבות היסטוריות לשחק Final Fantasy III, אבל מעטים בולטים יותר מאשר לחוות את פעימות הסיפור המופניות ביותר של הטיול השלישי של הסדרה. ובנוסף למקורותיהם של Moogles, תוכלו ליהנות מפסקול מדהים שעדיין מקבל אזכורים ועיבודים מוזיקליים בו Final Fantasy משחקים עד היום.

מדוע יתכן שלא: למען הכנות, Final Fantasy III תופס חלל הדומה ל Final Fantasy II עבור הרבה מעריצים דוברי אנגלית. הקורבן של הגעת ארוך, הרבה אחרי שחרורו הראשוני במערב, המשחק מרגיש מיושן להפליא. שיעורי מפגשים אקראיים גבוהים, אויבים עם יכולות מוות מיידי, וצינוקים סיסמאות ארוכות ללא נקודות חסכון מובילות להרבה טדיום ולהפסיד התקדמות. זו יכולה להיות חוויה מתסכלת.

איזו גרסה לשחק: שוחרר לאחרונה Final Fantasy III פיקסל Remaster הוא ככל הנראה הדרך הקלה ביותר לעבוד דרך המשחק. Saves AutoSaves עוזרים לחוסר הצינוק של נקודות הצלה, והמשחק בסך הכל הוא פשוט מגע קל יותר, וזה די הכרחי בהתחשב בקושי הקשה של משחק הבסיס. הגרסה המחודשת של DS (זמינה גם במובייל ובמחשב האישי) מציגה מעט מרקם לסיפור, אך היא שומרת על הקצוות הגסים של המקור ומגיעה עם בעיות ממשק משתמש ובאגים משלו. אם אתה רוצה לחזור למקור, תצטרך חוקה חזקה.

Final Fantasy IV


שוחרר גם ב-: Nintendo Game Boy Advance, Sony PlayStation, Sony PlayStation 3, Sony PSP, Sony PS Vita, Wonderswan Color, Nintendo DS, Nintendo Wii U, Microsoft Windows, Android, iOS

Final Fantasy IV Pixel REMASTER צילום מסך 034

על מה זה: Final Fantasy IV כוכבים ססיל, אביר אפל בשירות האימפריה הרעה של היום. המשימות שהוא ביקש לבצע הופכות פחות ופחות מוסתרות מוסרית, מה שמוביל למשבר אמונה כשססיל נאלץ להתחשב עם עברו, לגאול את עצמו וכמובן להציל את העולם. יחד לרכיבה יש כמה מהדמויות המזוהות ביותר בתולדות הסדרה, שבאות והולכות כפי שהסיפור מכתיב. לרוב, לכל אחת מהדמויות הללו יש קשתות אופי שלמות, שאף אחת מהן לא גורעת מסיפור שמוביל את הגיבורים ברחבי העולם – ומעבר.

איך זה משחק: מערכת הקרב הפעילה של הסדרה פעילה מופיעה לראשונה Ffiv, עם דמויות הפועלות המבוססות על דלפק בלתי נראה (שהיה נראה לעין בגרסאות מאוחרות יותר של המשחק). ברגע שטיימר של דמות מתמלא, הם מתחילים לפעול, מה שהופך את הדמויות המהירות לקצת יותר חשובות מכיוון שהן יכולות להשתמש בפעולות רבות יותר מאשר אויבים איטיים יותר. זה המקום בו רוב העומק טמון. כל דמות מקבלת קלאסיקה Final Fantasy . אמנם זה גורם לדמויות להרגיש ייחודיות בקרב, אך זה משאיר מעט התאמה אישית מחוץ לציוד. קצה הנינג’ה שלך תמיד יזרוק נשק, בזמן שזימון רידיה … ובכן, היא מזמינה. .

מה זה הביא לסדרה: מערכת ה- ATB עדיין מחוזרת עד היום, מה שהופך אותה לאחד מרכיבי המשחקים החיוניים ביותר בסדרה הנערצת. דמויות איקוניות הקשורות למשרות מגדירות את המראה של אותם עבודות עד היום, כאשר כל דרקון ב עוברים כמה שלבי קין לאורך חייהם. Final Fantasy IV שבר גם מהלולאה הסטנדרטית בין מבוכים לעיירות, מה שהופך לחוויה קולנועית יותר בה ניתן היה לחבוט ביצירות סטיות ללא תקופות מתערבות במפת העולם או בצינוקים. .

Final Fantasy IV יש את אחד הסיפורים הבולטים ביותר בסדרה, שהיא בקלות הגרלה הגדולה ביותר של המשחק. הדמויות נפלאות להכיר, וכל אחת מרגישה ייחודית גם בקרב וגם בחוץ. . זה שומר על המסע מעניין, אפילו בלי עלילה שלוקחת פיתולים פראיים רגילים.

מבחינות מסויימות, Final Fantasy IV סטטוס כסטנדרט לסדרה פירושו גם הוא לא עושה הרבה ייחודי (במבט לאחור). זה מבצע את כל מה שהוא עושה טוב, אבל מלבד הסיפור, אין כאן הרבה שמשחקים אחרים לא העתיקו ואירחו עליהם מאז השנים שחלפו מאז. . זה משחק שקשה לשנוא, אבל לא תמיד קל לאהוב.

איזו גרסה לשחק: באמת, ישנם שני טעמים של Ffiv. לגרסאות הדו -מימד לרוב יש המון משותף, עם Final Fantasy IV: הקולקציה השלמה ב- PSP להיות הכי קל להמליץ, אבל כל גרסה מלבד שחרור ה- SNES המקורי של ארה”ב תיתן לך חוויה מוצקה. המהדורה הראשונית של ארה”ב הובילה הרבה פריטים, יכולות אופי ומכניקה כדי להקל על המשחק לקהל מערבי שנתפס פחות מנוסה בז’אנר מאשר עמיתיהם היפניים. גרסת התלת מימד היא חיה אחרת. גרסת התלת מימד משוחררת במקור ב- DS ובהמשך הועברה לנייד ומחשב, מוסיפה כמה שכבות התאמה אישית, כולל מיומנויות שתוכלו להוסיף לרפרטואר של כל דמות. מתיחת הפנים הוויזואלית עוסקת בשווה לכותרת מתקופת פלייסטיישן וכוללת קריינות מלאה וקולנוע. זה יכול להרגיש כמו משחק מודרני יותר, אבל הקושי הוא גם קצת גבוה יותר מהמקור. בעוד שהשינויים שהוזכרו לעיל עוזרים למשחק להרגיש מודרני יותר, הם גם מפסידים מעט מהקסם של המקור במעבר. ובכל זאת, קשה להשתבש ולא משנה מה אתה משחק … מלבד ה- SNES המקורי.