Fortnite – 2,800 V -buck

0

כרטיס Fortnite V-Bucks

תכונות מקוונות דורשות חשבון וכפופות לתנאי שירות ומדיניות פרטיות רלוונטית (PlayStationNetwork.com/תנאי שירות ופלייסטיישן רשת.com/Privacy-Policy).

Fortnite – 2,800 V -Bucks

ESRB Teen

Fortnite - 2,800 V -Bucks

קנו 2,800 Bucks V-Buck. ! לא ניתן להשתמש במאפיין ומנחות.

ניתן להשתמש ב- V-Buck. ראה fn.gg/vbucks לפרטים על הפלטפורמות המשתתפות.

שחרור: 11/10/2020 מו”ל: ז’אנר משחקי אפי: פעולה, פעולה, הרפתקה

תכונות מקוונות דורשות חשבון וכפופות לתנאי שירות ומדיניות פרטיות רלוונטית (PlayStationNetwork.com/תנאי שירות ופלייסטיישן רשת.com/Privacy-Policy).

תוכנה בכפוף לרישיון (ארה”ב.פלייסטיישן..

אתה יכול להוריד ולמלא תוכן זה בקונסולת PS5 הראשית המשויכת לחשבונך (באמצעות הגדרת “שיתוף קונסולה ומחזה לא מקוון”) ובכל קונסולות PS5 אחרות כשאתה מתחבר לאותו חשבון שלך.

. . Epic, Epic Games, Logo Games Epic, Unreal, Unreal Engine, Logo Unreal Engine, Fortnite והלוגו של Fortnite הם סימנים מסחריים או סימנים מסחריים רשומים של Epic Games, Inc. בארצות הברית ובמקומות אחרים. כל סימני המסחר האחרים הם רכושם של בעליהם בהתאמה.

כרטיס Fortnite V-Bucks

כרטיס Fortnite V-Bucks

V-Bucks הם מטבע במשחק המשמש בפורטניט שהושק לאחרונה על ידי Epic Games. . Fortnite של Epic Games משתמש ב- V-Bucks כמטבע המשחק שלו. שחקני משחק יכולים להשתמש בכרטיסי ה- V-Bucks שלהם כדי לבצע רכישות במגוון פלטפורמות, כולל פלייסטיישן, Xbox, Nintendo Switch, PC/Mac, ונייד, כמו תלבושות, פיקקסים, עטיפות, מרגשים ומעברי קרב. בהחלט ניתן לשפר את המשחק. הם מאפשרים התאמה אישית של אופי במשחק עם בגדים חדשים, עורות, רגשים ועוד כאשר הם נסחרים בחנות הפריטים של Fortnite כדי להפוך את הדמות המובחנת שלך.

. הדרך המהירה והפשוטה ביותר להשיג את ה- V-Buck. שחקנים יכולים לגשת מייד לעורות חדשים, כלי נשק, כלים, חומרים, מעברי קרב עונתיים ועוד בזכות קלות השימוש שלה. לא ניתן להעביר את V-Bucks בין חשבונות. לאחר שימש כרטיס לרכישת משהו, לא ניתן להעביר V-Bucks על פני מכשירים. V-Bucks אינם זכאים להחזר כספי. אם אתה כבר לא זקוק להם, אתה יכול להשתמש בהם כדי לקנות מתנות לחברים.השתמש בזיכוי מיידי זה במשחק כדי לתת לעצמך יתרון אופנתי באחד ממשחקי הווידיאו שהושמעו עד כה ולהתבלט ביותר מ -350 מיליון שחקנים אחרים ברגע זה כרגע!

הכמות הנמוכה ביותר של B-Bucks שתוכלו לקנות בשוק Fortnite היא 1,000 Vucs. מספר מסוים של B-Bucks מאוחסנים בכל כרטיס V-Buck. הסכום יכול להיות בין 1,000 ל 13,5000- בוק וו. . זה מסכים עם המחיר. כרטיס V-Buck עם 1000 V-Bucks, למשל, שווה 10 $. יש גם בונוס V-Bucks.

האם אתה צריך לקנות V-Bucks?

חשוב לציין כי V-Bucks שנרכשו בפלטפורמה אחת עובדים רק בפלטפורמה זו. לדוגמה, אם רכשת 1,000 באקס V ב- Xbox או PlayStation, לא תראה את אותם- Bucks ב- Fortnite Mobile, וההפך הוא הנכון. עם זאת, לאחר שהשתמשת ב- V-Bucks כדי לרכוש דברים, תהיה לך גישה אליהם בכל פלטפורמה שאתה משחק עליה. משתמשים כבר לא יוכלו להשתמש באשראי Google Play לרכישת V-Bucks מכיוון ש- Fortnite כבר לא זמין בחנות Google Play. במקום זאת, על השחקנים להשתמש במערכת התשלומים הישיר של Epic Epic כדי לקנות V-Bucks במכשירים הניידים שלהם.

מה אתה צריך לקנות עם V-Bucks שלך?

ראשית, קרב עובר. עונות קרב מעבר הוצגו על ידי משחקי אפי על מנת לשמור על פורטניט חופשיים לשחק. השחקנים משלימים משימות בכל עונה כדי להתקדם ברמות ולקבל גישה למוצרי משחק במשחק. שחקנים מקבלים מעבר קרב בחינם שיש בו יעדים ופרסים מסוימים, אך עבור 950 V-Buck.

החל, אם אתה יכול להשלים 90% משכבות העונה, תוכל להרוויח מספיק בחזרי V-Vuck. יחד עם בגדים, ציוד קציר, דאונים, תנועות ריקודים רגשיות ותענוגות אחרים, תקבלו את העורות והתכונות הטרנדיות ביותר של העונה.

שדרוגים קוסמטיים בנוסף לפריטים שתוכלו לרכוש לאורך כל עונת הקרב, תוכלו לרכוש שיפורים אסתטיים במשחק. הבעיה היא שיש רק כמות סופית של חפצים זמינים בבת אחת והם משתנים כל יום. גיליתי כלי פנטסטי לעקוב אחר כל הקוסמטיקה של Fortnite, המאפשרת לראות מה זמין כיום, ניתן לשדרג את הדמות שלך באחת מארבע קטגוריות שהן ביגוד, כלי קציר, דאון ומרשימות.

כיצד לממש קוד B Bucks?

עיין בצעדים הפשוטים למטה:

  1. לך ל www.Epicgames.com/fortnite/en-us/vbuckscard או לחץ כאן
  2. היכנס למשחקים האפיים שלך – חשבון Fortnite
  3. לחץ “להתחיל
  4. הזן את הקוד ואז לחץ הַבָּא וכן לִפְדוֹת לַחְצָן