קודי קורס עריכת Fortnite הטובים ביותר (פרק 4 עונה 3), מיטב קודי הקורס לעריכת Fortnite (יוני 2022) – DOT Esports

0

קודי הקורס העריכה Fortnite הטובה ביותר (יוני 2022)

קודי הקורס העריכים Fortnite הטובים ביותר? יש לנו מכוסה! מלבד שחקנים חדשים, אפילו ותיקי Fortnite יכולים להיות חלודה עם כישורי העריכה שלהם. . בילוי אפילו כמה דקות באחת מהמפות הללו יעזור לכם באופן מאסיבי בהבנת המכניקה המורכבת של המשחק.

קודי קורס עריכת Fortnite

12 ביוני 2023: עברנו על בחירות קורס עריכת Fortnite שלנו, והשאירנו אותך עם החוויות הטובות ביותר!

מחפש את קודי הקורס העריכים Fortnite הטובים ביותר? ! . . בילוי אפילו כמה דקות באחת מהמפות הללו יעזור לכם באופן מאסיבי בהבנת המכניקה המורכבת של המשחק.

. . דואג לעבור אותם למקרה שאתה מחפש אתגר אחר!

Fortnite הוא משחק שקשה להקדים אותו, כששחקנים מתמודדים עם המקום הראשון בכל משחק.

עבור שחקנים שמשתתפים להשתפר בבנייה, יש מפות יצירתיות שיכולות לעזור להם להתרגל ליצירת מבנים ולעריכה אותם תוך כדי תנועה.

להלן כמה מקורסי העריכה הטובים ביותר ב מצב יצירתי.

הטוב ביותר Fortnite

אישה בכובע ובמסיכת פנים עובדת על תוכנית תכנית עם מגדלים מאחוריהם

קוד האי:

קורס אימונים זה מורכב ממצבים נפרדים שיכולים לעזור לשחקנים להשתפר בחלקים השונים של המשחק. שחקנים יכולים לבחור את האקדח האהוב עליהם ואז לרדת לכל מצב שהם רוצים. אמנם יש רק קורס מטרה אחד זמין, אך ישנם תשעה קורסים לעריכה של קושי משתנה.

ילדה עם שיער ורוד וירוק פועלת מול קשת

קוד האי:

מסלול עריכה זה הוא הארוך ביותר ברשימה עד כה, עם מאות קירות לשחקן לעבוד. המפה מתייחסת גם לשחקן מהרגע בו הם נכנסים לקורס, מעודדת שחקנים לקבל זמן טוב יותר עם כל ניסיון חדש. .

קוד האי: 7301-0487-6832

מפת מצב יצירתית זו מאפשרת לשחקנים להתאמן במגוון מבנים שהוכנו מראש, בין אם הם מגדלים או מנהרות. . עם סוגי הבניין השונים ומגוון הקושי, לשחקן יש הרבה הזדמנויות לתרגל את כישוריהם.

קוד האי: 4240-3520-4824

קורס עריכת JordyStorm הוא קורס עריכה סטנדרטי המציע לשחקנים מבנים שונים לעריכה. בעוד שקורסים אחרים נתנו לשחקנים לבחור באילו מבנים להתמודד, קורס עריכה זה מערבב אותו כדי לספק לשחקן יותר אתגר. בהשראת ה- YouTuber JordyStorm, מפה זו מעודדת את השחקנים ללכת הכי מהר שהם יכולים.

כריסטיאן הוא סופר עצמאי בן חמש שנים שנמצא עם Dot Esports במשך למעלה מ 15 חודשים המכסה את Fortnite, General Gaming ו- News. .