זמינה זמינה ב- Game Pass?,

0

כיצד לקשר את משחקי ה- Xbox לעבור ל- Valorant

משחקי Riot הצטרפו לשיתוף פעולה עם שירות המנויים של מיקרוסופט Xbox Game Pass בדצמבר 2022, ובאופן יעיל פתחו את התכונות עבור כמה מהכותרות של המו”ל כמו למשל ליגת האגדות, קרע פראי, אגדות רונטריה, טקטיקות קרב צוות, וכן הערך.

זמינה זמינה ב- Game Pass?

.

שחקנים מחרידים יכולים לפתוח כל סוכן באופן אוטומטי כל עוד המנוי שלהם לעבור.

תאבד את הגישה לסוכנים שאינם נעולים אם תפסיק את המנוי שלך, אך כל התוכן הנעול בדרך כלל יהיה זמין לצמיתות.

משחקי Riot שותפים כרגע עם Microsoft Game Pass ותוכלו לקבל הרבה בונוסים במשחק אם אתם מנויים לשירות. החל מכרטיסים בחינם באגדות של RuneTerra ועד אלופים שלא נעשו לפני הליגה של אגדות, ישנם בונוסים לכל כותרות משחקי המהומות בשירותים בשידור חי, וללאורנט יש כמה נעולים בחינם. הנה כל מה שאתה צריך לדעת על הבונוסים החינמיים שאתה מקבל במנוי Pass Pass.

.

 1. חפש “Xbox” ב- Windows 10 או 11 והשיק את האפליקציה
 2. אם לא מותקנת את אפליקציית Xbox, אתה יכול לחפש במקום זאת בחנות של Microsoft ולהוריד את האפליקציה משם
 3. תהיה אפשרות להירשם ל- Game Pass בדף הבית
 4. . יש הצעות מיוחדות למנויים חדשים ותוכלו להצטרף לשירות ב -1 $ לחודש הראשון שלכם.
 5. חפש חיליות באפליקציית Xbox
 6. לחץ על התקנה

השחקנים יצטרכו לקשר בין משחקי ההתפרעות שלהם לחשבונות Xbox כדי לגשת לכל הסוכנים בחינם. .

מה קורה אם תפסיק להירשם ל- Game Pass

. .

אם תעצור את המנוי שלך ל- Xbox Game Pass תשמור על כל התקדמות החשבון, אך תאבד גישה לסוכנים שטרם לא היו נעולים. במהלך זמן המשחק שלך, אם מעבר המשחק עדיין פעיל, עדיין תוכל לפתוח את הנעילה של סוכנים וכל התוכן הלא נעול יהיה זמין לצמיתות במזהה משחקי המהומות שלך.

כיצד לקשר את משחקי ה- Xbox לעבור ל- Valorant

משחקי Riot הצטרפו לשיתוף פעולה עם שירות המנויים של מיקרוסופט Xbox Game Pass בדצמבר 2022, ובאופן יעיל פתחו את התכונות עבור כמה מהכותרות של המו”ל כמו למשל ליגת האגדות, קרע פראי, אגדות רונטריה, טקטיקות קרב צוות, וכן הערך.

היתרון הגדול עבור הערך שחקנים שנרשמו ל- Game Pass הם שהם זוכים לפתוח את כל הסוכנים מייד ברגע שחשבון המהומות שלהם מחובר לחשבון Microsoft. הערך .

ההטבות האלה נהדרות לכל אחד הערך שחקן, אבל זה טוב במיוחד למי שאין לו הרבה זמן להשקיע במשחק ומתקשה לפתוח את הסוכנים. טריק טוב אחד הוא להירשם ל- Game Pass למשך חודש -חודשיים, להבין אילו סוכנים אתה רוצה לפתוח ואז לטחון לעסוק אותם לאחר שהמנוי כבר לא פעיל ואינך יכול לשחק עם כל סוכן.

כדי לקבל את היתרונות של קיום מנוי של משחק הערך, עם זאת, עליך ללמוד כיצד לקשר את חשבון המהומות שלך לחשבון Microsoft שלך שיש לו מנוי PASS פעיל פעיל. .

כיצד לקשר את משחקי ה- Xbox לעבור ל הערך

 1. .
 2. .
 3. .
 4. .
 5. Riot תשאל אותך אם ברצונך לחבר בין שני החשבונות ולהשתמש במידע על משחקי ה- Xbox שלך, כל שעליך לעשות הוא ללחוץ על “כן” בתחתית העמוד.
 6. היכנס לחשבון המהומות שלך.

לאחר שתשלים את השלבים שלמעלה, יש לקבל את היתרונות של מנוי PASS במשחק שלך הערך חֶשְׁבּוֹן. אם תפסיק לשלם עבור המנוי, תאבד גישה לסוכנים שלא נעילתם.

סופר צוות ו- CS: לך להוביל. לאונרדו נלהב ממשחקים מאז שהיה ילד וסיים את לימודיו בעיתונות בשנת 2018. לפני שלאונרדו הצטרף ל- Dot Esports בשנת 2019, הוא עבד אצל Outlet Outlet Brazilian Globo Esporte. לאונרדו עבד גם ב- HLTV.אורג בין 2020 ל 2021 כסופר בכיר, עד שחזר לנקודה Esports והפך לחלק מצוות הצוות.

שחקני משחק Xbox Pass מקבלים את כל הדמויות הוויליות והליגה שלא נעולים בשבוע הבא

כמה ליגת האגדות, העריכה, ואופי השבר הפראי עומדים זה ליד זה באמנות קידום משחקי Xbox

בחודש יוני הודיעה Riot Games על שותפות עם מיקרוסופט שתציע מאות דולרים של תוכן במשחק מ ליגת האגדות, הערך, קרע פראי, טקטיקות קרב צוות, אגדות של Runeterra . פריט הכותרת: כל דמות ניתנת לשחק מ לִיגָה, הערך, וכן קרע פראי לא יימנע למנויים. השאלה היחידה הייתה מתי הם יימנעו.

ביום חמישי הודיעו Xbox ו- Riot כי היתרונות יגיעו למעבר המשחקים החל מדצמבר. 12. בונוס המנויים כולל גישה לכל תו נוכחי ב ליגת האגדות וכן הערך, כמו גם כל הדמויות העתידיות שמתווספות לשני המשחקים. המנויים יקבלו גם כל דמות ב קרע פראי לא נעול החל בינואר.

עם מעל 160 דמויות שניתן לשחק בהן לִיגָה, 18 סוכנים ב הערך, ויותר מ- 90 תווים ב קרע פראי, זה הרבה ערך. בדרך כלל, שחקנים צריכים לרכוש את הגיבורים האלה עם מטבע במשחק שלוקח זמן רב להרוויח, או עם כסף בעולם האמיתי. .

טקטיקות קרב צוות השחקנים יקבלו סיבוב של אגדות קטנות – אווטרי שחקנים קטנטנים – על ידי הרשמה ל- Game Pass Ultimate. המנויים יפתחו גם יסודות שנקבעו אגדות של Runeterra, משחק קלפי ה- PVP של Riot.