סמל האש עוסק במהדורה אלוהית: מה שכלל?, ? מידע – מבוא | סמל האש עוסק | Gamer Guides®

0

סמל האש עוסק

. במשחק זה, גיבורים המכונים סמלים נקראים מעולמות אחרים על מנת לעזור לעמי ארבע ממלכות אליוס להגן על אדמתם נגד הדרקון הנפל ולהחזיר את השלום לאזור. .

סמל האש עוסק במהדורה אלוהית: מה כלול?

ה- Nintendo Direc. הטריילר “האגדה של זלדה: דמעות של הממלכה” אולי היה הכותרת עבור הרבה מעריצים, אבל המשחק הראשי הבא בזכיינית “סמל האש” אחרי “שלושה בתים” הוכרז גם הוא והוא גם הניב די הרבה של התרגשות.

“סמל האש עוסק” יהיה התוספת החדשה ביותר לזכיינית ה- JRPG הקלאסית והיא אמורה לקחת שחקנים ליבשת המכונה אליוס, תחום שסוכן על ידי אויב המכונה “דרקון”. במשחק זה, גיבורים המכונים סמלים נקראים מעולמות אחרים על מנת לעזור לעמי ארבע ממלכות אליוס להגן על אדמתם נגד הדרקון הנפל ולהחזיר את השלום לאזור. .

משחקי אולפן גדולים כאלה משוחררים לעתים קרובות במהדורות מרובות וזה משתלם לדעת מה מגיע בכל אחד מהם. .99 ומהדורה אלוהית שעדיין אינה זמינה ואין לה מחיר רשום. למרות שהמחיר לא צוין, תמונה בדף המשחק אכן חושפת כמה פריטים פיזיים שהוא יכלול.

?

. כל הפריטים מתרכזים בסגנון האמנות המובהק של הזכיינית:

  • ספר פלדה, . זה כולל את אותה יצירות אמנות עטיפה, רק היא מודפסת על מתכת ואין לה שום כתיבה או מיתוג עליה.
  • כרטיסי אמנות עם תמונות של הדמויות, שמותיהן וסמלים. נראה שיש 12 מהם בתמונה שפורסמה על ידי נינטנדו.
  • ספר אמנות מלא ביצירות אמנות ודגמי אופי מהמשחק. .
  • פוסטר הכוללים 13 של הדמויות “העוסקות” המוצגות בצבעים תוססים ובהצללה דינמית. .

. בנוסף למחיר, נינטנדו טרם חשפה אם המהדורה האלוהית תציע גם יתרונות במשחק, כגון קוסמטיקה או משימות נוספות.

סמל האש עוסק במהדורה אלוהית: מה כלול?

.

בדקין לערכים האלה, קיימת מהדורה אחרת זמינה עבור Engage, ומאפשרת לך לגרום לכמה טובים ללכת עם המשחק עצמו. זה נקרא המהדורה האלוהית ומדריך זה מעביר אותך בדיוק את מה שתקבל אם תבחר לקנות אותו.

מה בסמל האש עוסק במהדורה אלוהית?

אם אתה מחפש לרכוש לעצמך את המשחק, יש לך שתי אפשרויות לבחירה; המהדורה הסטנדרטית בה אתה מקבל את המשחק וזה הכל, או המהדורה האלוהית שמגיעה עם כמה תוספות נוספות לאוהדים חדשים וישנים.

! סמל האש עוסק בתכני המהדורה האלוהית

, תקבל עותק פיזי של המשחק, מארז פלדה, כרטיסי אמנות, ספר אמנות ופוסטר. כל אלה מציגים את סגנון האמנות היפה של המשחק ויכולים להיות צורך מוחלט עבור אלה שהיו חסידים בזכיינית מזה זמן מה. למרבה הצער, אין יתרונות נוספים במשחק לרכישת המהדורה האלוהית, שניתן לראות בהם מעט מאכזבת שכן תלבושות אופי בלעדיות יכולות להיות תמריץ לרכישה מהנה עבור חלקם.

.99, שהוא קצת חסון בהתחשב בכך שמשחק הבסיס הוא 59 $.. .

עם זאת, נראה כי נראה כי סמל האש עוסק במהדורה אלוהית נמכר בהזמנות מקדימות לרוב, אם לא בכל הקמעונאים, כך שאם אתה רוצה לשים יד על אחת, ללכת לנינטנדו ישיר בהשקה יכול להיות הטוב ביותר לְהִתְעַרֵב.