סוני תגמולים, מה זה כוכבי פלייסטיישן ומה ניתן להרוויח תגמולים | Gamesradar

0

מה זה כוכבי פלייסטיישן ומה ניתן להרוויח תגמולים

“חבילת הפרסים של טוני הוק 1 + 2” חבילת הפרסים

תוכנית PlayStation Rewards

.

הרוויח לראות כמה מהר הנקודות שלך יכולות להסתכם.

פדה נקודות שימוש כדי לקבל את כל האחרונים בבידור.

צעד למעגל הזוכה

קבל מבט ממקור ראשון על הזוכים הגדולים ביותר של סוני בתגמולים כשהם יוצאים למסעות מדהימים. תפוס את כל השיאים וההתרגשות של חוויות מופע הראווה בעבר וזוכי הגרלות כשאנחנו לוקחים אותך מאחורי הקלעים, מאחורי הקלעים – הכל כדי להראות לך איך החברים שלנו זכו לתגמולים המדהימים האלה.

“חבילת הפרסים של טוני הוק 1 + 2” חבילת הפרסים

ניסיון NBA All-Star 2019

ניסיון בכורה לסרטי ארס

“ארס” חוויה בכורה לסרטים

זוכה Showstopper E3 2017

חוויה חיה של בראד פייזלי

חוויה חיה של בראד פייזלי

ראה מה חברינו אומרים “סוני שלפה את כל העצירות עם זה! !!

בדוק את הדרכים הפופולריות ביותר שלנו להרוויח

. .* היכנסו להגרלות

מטאטא פנים

Insider Shuff מפנה 25 נקודות להיכנס. .

הרוויחו 100 נקודות^

. פנו לאפליקציה שלנו והשלימו שלוש פעילויות עד 9/28/23. להתחיל

כוכבי פלייסטיישן

תוכנית פלייסטיישן סטארז הוכרזה לפני כמה חודשים, ועכשיו היא סוף סוף נמצאת בכל הידיים של השחקנים ברחבי העולם כדי שיוכלו להתחיל להרוויח תגמולים ולאסוף פריטים בלעדיים על ידי השלמת אתגרים או פשוט לשחק משחקים באמצעות הקונסולות של סוני. מכיוון שתוכנית הנאמנות של פלייסטיישן נמצאת כעת בחלון ההשקה שלה, רוב המשתמשים צריכים להיות מסוגלים להירשם ולהתחיל מייד לנסות את השירות, אם כי אם הביקוש הוא גבוה, אתה עלול להיות במקום ברשימת ההמתנה של כוכבי הפלייסטיישן – אם זה יקרה אז אז היה סמוך ובטוח שיש חברים חדשים המאושרים על בסיס מתגלגל, אך יתכן שיש עיכוב של עד חודשיים לפני שתאושר להצטרף לתוכנית. אם אתה רוצה לגלות עוד, אז הנה כל מה שאנחנו יודעים על כוכבי פלייסטיישן עכשיו שהוא הלך לחיות בכל האזורים, ואילו תגמולים אתה יכול להרוויח באמצעות השימוש בו.

מתי כוכבי פלייסטיישן משיקים

. תוכנית התגמול תעבור בתאריכים הבאים, והכל באזורי הזמן המקומיים שלהם:

 • אסיה, כולל יפן:
 • 13 באוקטובר

כפי שאתה יכול לראות, התוכנית יצאה כעת לפועל בכל השטחים, כך שכולם יוכלו לנסות את תוכנית הנאמנות של פלייסטיישן עצמם על ידי הרשמה כאן בחינם באתר הרשמי.

רמת כוכבי הפלייסטיישן שלך מייצגת את המעמד הנוכחי שלך בתוכנית הנאמנות, כאשר רמות גבוהות יותר מקבלות גישה לאספנות טובות יותר וגישה עדיפות לצ’אט שירות לקוחות. על מנת לעבוד בדרך שלך במעלה הסולם, תצטרך להשלים את הדברים הבאים:


 • .

 • קבל אספנות חגיגה ברמה 2 וקבל גישה לכל פריטי האספנות ברמה 1.

 • .

 • .

ניתוב העדיפות לצ’אט לרמה 4 מתואר כתמיכה בכוכבי PlayStation Premier, ומביא חברים עם סטטוס זה גישה מהירה יותר לצוות התמיכה בצ’אט, מה שמוביל להצעות ש- PlayStation Stars מאפשר לשחקנים לשלם עבור תמיכה מהירה יותר של לקוחות. . על פי כורי נתונים, נמצא כי ראיות מצביעות על כך שכוכבי פלייסטיישן עשויים להיות בעלי שכבת “יהלום” סודי מוסתר שהוא מזמין בלבד, אם כי מלבד התיאור “הזמנה בלבד” שנמצא באפליקציה ותמונות של אספנות ברמה 5 אין אין זה לא ידוע בשלב זה.

. כדוגמה, אם היית מתקדם לרמה 2 בנובמבר 2022, הסטטוס הזה יימשך עד סוף השנה הקלנדרית, אז למשך 13 חודשים נוספים, שפג תוקף ב- 31 בינואר 2024.

עם תוכנית הנאמנות של PlayStation Stars, אתה מרוויח תגמולים על ידי השלמת פעילויות וקמפיינים שונים. הבסיסי שבהם הוא קמפיין “הצ’ק-אין החודשי” בו אתה פשוט צריך לשחק כל משחק בגיל פרס שחררו במדינה או באזור שלכם. .

.

. לאחר מכן ניתן להקדיש נקודות נאמנות אלה על פריטים שעשויים לכלול קרנות ארנק PSN, מוצרי חנות פלייסטיישן מסוימים ופריטי אספנות דיגיטליים בלעדיים, אם כי הפרטים בדיוק של מה שיהיה זמין צפויים להשתנות לפי אזור ועדיין לא הושלמו.

סוג התגמול השני הזמין עם פלייסטיישן סטארס הוא פריטי האספנות הדיגיטליים שנגעו בעבר, שהם ייצוגים דיגיטליים של דמויות ומכשירים איקוניים שיהיו מוכרים למעריצי פלייסטיישן. . כל החברים יקבלו את הטלסקופ Gazer Star (לא בתמונה) בהשקה, רק לצורך הצטרפות.

כשאתה מרוויח ורוכש פריטי אספנות דיגיטליים אלה, תוכל להציג אותם באמצעות אפליקציית PlayStation, כמו גם להפוך אותם לזמינים לצפייה על ידי אחרים. .

הירשם לניוזלטר GamesRadar+

עיכול שבועי, סיפורים מהקהילות שאתה אוהב ועוד

.

כוכבי פלייסטיישן: כל מה שאתה צריך לדעת על תוכנית התגמולים החדשה של סוני

הלוגו של כוכבי הפלייסטיישן מרחף על רקע מרקם כחול

. בעבר עבד בקוטאקו.

PlayStation Star.

לראשונה הוכרז ביולי, כוכבי פלייסטיישן מעניקים בעיקר לשחקנים “פריטי אספנות דיגיטליים”, מה שגרם לחלק מהמשקיפים להרים גבות בשלל פרסים שבוודאי נשמע הרבה כמו NFT. (סוני נשבע שהם “לא NFT.. .

? כאילו, משחק הלחימה?

פלייסטיישן אולסטארס קרב רויאל, לוחם פלטפורמה לשנת 2012 שניסה לקפל בסגל גיבורי הצד הראשון של סוני עבור פלייסטיישן בלעדי Smash Bros. שיבוט. . .

למרות המרכז סביב מערכת התקדמות המונעת על ידי דופמין, פלייסטיישן סטארס אינו משחק בכלל. זוהי תוספת חינם לחשבון פלייסטיישן קיים. קמפיינים, המחזור על בסיס סיבוב. השלמת קמפיינים מעניקה לך דברים בחינם – כמו כן, “פריטי אספנות דיגיטליים” (כדי לחזור ולהדגיש, “לא NFTS”). ככל שתשלימו יותר קמפיינים, כך תוכלו לפתוח יותר קמפיינים, להגדיל את הכלל שלכם .

התוכנית התגלגלה לראשונה ברחבי אסיה בספטמבר. 28, פגע בצפון ודרום אמריקה ב -5 באוקטובר., ויתרחב לאירופה, אוסטרליה וניו זילנד באוקטובר. 13.

איך נרשמים לכוכבי פלייסטיישן?

ראשית, אתה צריך לקבל חשבון עם רשת פלייסטיישן, השירות המקוון של סוני. (חשבון בחינם הוא בסדר, אם כי חברי המנוי של פלייסטיישן פלוס של סוני יקבלו יתרונות נוספים.) באפליקציית PlayStation, תראה כפתור כחול עם כוכב עליו בסרגל הניווט העליון. לחץ על זה ואז עקוב אחר השלבים.

.

מהם התגמולים?

כוכבי פלייסטיישן תגמולים מתגמלים בעיקר לאחת משתי קטגוריות: פריטי אספנות דיגיטליים – גביעים שתוכלו לאחסן בתיק גביע דיגיטלי באפליקציית PlayStation – או נקודות, שניתן להשתמש בהן על פריטי אספנות יותר או במשחקים מחנות הפלייסטיישן.

ברמה השנייה (קנו משחק מחנות פלייסטיישן כדי לפתוח אותו), אתה מקבל אספנות בונוס. ברגע שאתה מכה ברמה שלוש (קנה שני משחקים), אתה מקבל יום הולדת אסוף. ברמה הרביעית (קנה ארבעה משחקים), אתה פותח את “ניתוב העדיפות של צ’אט – בעיקרון גישה מוקדמת לשאילתות תמיכת לקוחות, אם כי בשאלות נפוצות, סוני אמרה כי זמני ההמתנה” כפופים לזמינות.”

אז התגמולים, לרוב, הם פסלים דיגיטליים שתוכלו לראות רק בתוך אפליקציה סלולרית, בינתיים. אתה יכול להציג את כל מה שפתחת ב , אל המלחמה טֶקסט).

כך. NFTS?

. בהחלט לא, “אמר סגן נשיא סוני לפרסום ברשת, נאמנות וסחורה מורשית גרייס צ’ן לוושינגטון פוסט. . .”

מהם האתגרים?

קמפיינים די סוערים. למשל, עבור צ’ק-אין באוקטובר קמפיין שפעיל כרגע בחשבוני, עלי להשלים יעד גס: “שחק כל משחק (PS4/PS5).”ברגע שאסיים את זה, אני אפתח את הנעילה הדגמת פלייסטיישן טק טירנוזאורים רקס – דינוזאור העומד מול עץ, התייחסות להדגמה טכנולוגית לפלייסטיישן המקורי.

משחק הווידיאו של 70 דולר בלתי נמנע

קמפיינים מסוימים נכללים בקטגוריה של “הוצא כסף כדי להרוויח (חילוף זעיר) של כסף.” בשביל ה קמפיין, אני צריך לקנות אחד משישה משחקים ספציפיים – , , אוסף TMNT, האחרון מאיתנו החלק הראשון, Madden NFL 23, אוֹ Inscryption, GOTY 2021 של מצולע – במחיר מלא מחנות הפלייסטיישן. .

סוני אמרה שזה לא ידרוש ממך לשחק משחקי PS3 מוזרמים – הטבה העומדת לרשותם רק לאנשים שנרשמים לרובד היקר ביותר של פלייסטיישן פלוס – לכל קמפיינים.

כמה שווים נקודות פלייסטיישן?

. . כרגע אתה יכול להחליף נקודות עבור קומץ משחקים דרך אפליקציית PlayStation:

 • פולחן הכבש
 • (10,000 נקודות)
 • (6,250 נקודות)
 • Sekiro: צללים מתים פעמיים (15,000 נקודות)
 • המחצבה (17,500 נקודות)

אתה יכול גם לממש נקודות עבור קרנות חנות פלייסטיישן: 1,250 נקודות תמורת 5 $ או 5,000 תמורת 20 דולר. אינך יכול לסחור או להעביר נקודות לחשבון אחר.

האם זה שווה את זה?

אם זה עולה כסף בכלל, אין דרך. . . אבל היי, כוכבי פלייסטיישן הם בחינם.