. | Gamesradar

0

בהחלט גיליתי שזה היה הרבה יותר נוח להחזיק כאשר התעלמתי מקיומם של הכפתורים האחוריים לחלוטין ושיחקתי משחק מרגיע יותר כמו Sable או Echoes כבולים. רק חבל שכדי להשיג הכי הרבה הנאה, הייתי צריך להתעלם מנקודת המכירה הגדולה ביותר.

Razer Wolverine V2 Pro PS5

Razer ™ Hyperspeed משתמש בחביון הנמוך שלנו, 2.טכנולוגיית 4GHz נמצאה בציוד היקפי משחקי Razer אלחוטי. זה מספק ביצועים אלחוטיים ללא פיגור בעת המשחקים.

?

לחצני הפנים יש מרחק הפעלה מופחת של 0.65 מ”מ, שהוא 35% פחות מזה של בקר הממברנה הממוצע. התוצאה היא זמן הפעלה של כ -10 מ ‘.

מתי עלי להשתמש במצב של razer ™ hypertrigger?

כשמשחקים משחקים כמו יורים בגוף ראשון (FPS), הפניית המתגים על החלק האחורי של הבקר תאפשר משיכות טריגר המספקות משוב מהיר ולחץ הדומה לזה שנמצא בעכברי משחקי Razer. כשמשחקים סוגים אחרים של משחקים כמו מרוצים, הפוך את המתגים בחזרה כדי לאפשר משיכות טריגר לטווח מלא לפעולות כמו תאוצה.

כיצד אוכל מחדש את ארבעת הטריגרים האחוריים ו -2 פגושים עליונים רב -תכליתיים?

הורד את אפליקציית בקר Razer ב- iOS או Android כדי להחזיר את כפתורי הרב -תפקוד לפריסה שאתה מעדיף.

כיצד אוכל להתאים את תאורת RAZER CHROMA ™ RGB על הבקר?

הורד את אפליקציית בקר Razer ב- iOS או אנדרואיד כדי להתאים את בהירות, האפקט והצבע של תאורת RGB.

?

ה- Razer Wolverine V2 Pro הוא בקר המתמקד במשחק תחרותי. רטט (Rumble) אינו תכונה המשמשת בדרך כלל בהגדרות תחרותיות מכיוון שהיא יכולה להשפיע לרעה על הדיוק בעת משחק משחקים הדורשים קלט כיווני מדויק יותר.

מתי הייתי רוצה להשתמש בכובעי האצבע הניתנים להחלפה הניתנים להחלפה?

. .

סקירה של Razer Wolverine V2 Pro: “אם אתה אוהב בקר שמנמן, זהו משקל כבד אמיתי.”

יש הרבה מה לאהוב ב Razer Wolverine V2 Pro. . בלי קשר, שישה כפתורים נוספים, התחושה המשמעותית שלה בידיים, וחיי סוללה הגונים עדיין הופכים את זה למשחק מוצק למחשב ו- PS5.

  • +
  • + נהדר לאנשים שאוהבים בקר רחב יותר
  • + מקלות אצבע רחבים
  • +

חסרונות

  • – מיקום כפתור אחורי לקוי
  • – אין רטט או הפטיקס
  • – יקר יותר מהתחרות
  • – חוסר קבצים מצורפים ומקרה

+

המומחים שלנו סוקרים משחקי, סרטים וטכנולוגיה במשך אינספור שעות, כך שתוכלו לבחור את הטוב ביותר עבורכם. למידע נוסף על מדיניות הביקורות שלנו.

ה- Razer Wolverine V2 Pro היה ככל הנראה בקר PS5 Pro שהתרגשתי ביותר לשים את ידי עליו. כמי שאוהב שיש כמה שיותר כפתורים נוספים על בקר, וולברין V2 Pro בהחלט נראה כמו האפשרות האולטימטיבית. שישה כפתורים לתכנות, המוניטין של Razer, ואילן היוחסין של קו וולברין של Xbox? בראשי, זה היה צריך להוסיף לחבילה די חותכת.

אמנם אני בהחלט לא מאוכזב מה- Razer Wolverine V2 Pro, אבל אני קצת מרופד שזה לא עבר היישר לראש דירוג הכוח הטוב ביותר שלי ב- PS5 PS5. זה בקר חסון שמרגיש ממש משמעותי בידיים ויש לו חיי סוללה טובים יותר מאשר קצה ה- DualSense. שני כפתורי הכתפיים הנוספים שאנו מכירים מקו Raiju הם תוספות מבורכות, אך למרבה הצער, מיקום הכפתור המסכן מסיר הרבה מהפוטנציאל שיש לכרית הזו.

.

.

. . .

. ניתן להשתמש בו באופן אלחוטי דרך דונגל USB-A עם 2 מהיר במיוחד..

לרוע המזל, הכבל המסופק בתיבה הוא בערך היקף החינמי שאתה מקבל ברכישה שלך. מלבד שני כובעי אצבע אצבע הניתנים להחלפה בקלות, אין שום דבר בדרך של חלקים מודולריים, תוספת משקל או כל דבר אחר. אין גם תיק נשיאה, וזה בושה אמיתית. Razer בדרך כלל מעולם לא הציע מקרים עבור בקריו, אך מכיוון שזה היה משהו המציעים DualSense Edge ו- Victrix Pro BFG (שני בקרים שעולים פחות מזה), זה היה זמן נחמד להתחיל.

אם אתה מעריץ של תאורה צבעונית או חומרת משחקי Razer אחרת, תשמח לדעת של- Wolverine V2 Pro יש כמה רצועות אור מוכרות שמסגרות את פניו. . אלה נגיעות עיצוב ממש נחמדות בעיניי, והופכים את הבקר בכללותו להרגיש כל כך מובחנים מהיריבים שלו.

על הסיפון תמצאו ארבעה כפתורי פנים קטנים שיש להם נקודות הפעלה קצרות. . ישנם שני מקלות אנלוגיים א-סימטריים ומשטח D-Microswitch D-כיווני שמרגיש יותר כמו שהוא מחליק אופקית מכפי שהוא לוחץ כלפי מטה. . הפוך את ה- GamePad והדברים מתחילים להיות מעניינים – ישנם ארבעה כפתורי גב הניתנים לתכנות שיושבים גבוה למעלה ומרוכזים למדי.

. .

. זה המסגרת וההיקף הרחב של V2 Pro שגורם לו להרגיש אז, מכיוון שזה מרגיש הרבה יותר שמנמן מאשר 279 גרם היה מאפשר הלאה.

עם הדלקת כרומה, חיי הסוללה הם 10 שעות מצוטטים, וללא, אומרים כי טעינה מלאה נמשכת עד 28 שעות. בהחלט מצאתי 28 שעות במקרה, ואפילו עם התאורה עליו נראה היה יותר מ -10. .

הכל מותאם אישית באמצעות האפליקציה הסלולרית של Razer של Razer, וזה קצת כאב להתאים אליו, אם כי עובד בסדר גמור ברגע שאתה נמצא בו. . אמנם זה יכול להועיל למחשב עם משחקים שאין להם יותר מדי בדרך של תמיכה בבקר, אך מעולם לא מצאתי את זה שימושי. . . .

ביצועים

קודם כל; אני מאוד נהנה מהתחושה הרחבה יותר של Wolverine V2 Pro. זה בקר שמנמן שאינו נפוץ בבקרי פלייסטיישן מחוץ למנחות של רזר. זה מזכיר לי את מהפכת Nacon ללא הגבלה מבחינה זו, אם כי אם אתה רגיל למשהו כמו מהדורת טורניר Razer Raiju, זו תהיה השוואה קרובה יותר. באופן דומה, אני מאוד אוהב את רוחב כובעי המקל. אלה מרגישים כמו מתאבקי סומו של עולם המקל האנלוגי, וגם אם אין מצורף למקל גבוה יותר, הם ממש קלים לשימוש למטרת תנועה מדויקת.

למרבה הצער, הבעיה הגדולה ביותר שלי עם בקר זה היא מיקום כפתורי הגב שלו. מבחינתי הם הרגישו לגמרי מחוץ למקום ממנו ממוקמות הידיים שלי כשמתחזקים בבקר. לעיון, יש לי ידיים גדולות למדי, וכדי להשתמש בכפתורים האחוריים אני צריך להיות שתי אצבעות האמצע שלי נמתחות בצורה מביכה, מה שלא מרגיש בנוח. לא משנה את הזווית אני מנסה למקם את ידי סביב וולברין V2 Pro, אני לא יכול לתפוס את הטריגרים ולהשתמש בנוחות בכפתורים האחוריים בו זמנית מכיוון שהם לא מוגדרים בעמדות שעובדות ארגונומיות. .

זה מביא אותי לנושא האחר שלי עם הכפתורים האלה. הם נראים מפוארים למדי בזכות ציוני המרקם דרכם, אך הם מרגישים יציבה מאוד לעיתונות, מה שמקשה עליהם להיות קשה יותר לשימוש. חבל כל כך מכיוון שהם היו מונחים לאורך האחיזות, או אפילו היו קצת פחות מרכזיים בעמוד השדרה של הבקר, זה היה עושה את ההבדל הגדול. הפגושים הנוספים, לעומת זאת, הם פנטסטיים ונתנו לי פונקציונליות נוספת בציד: עימות מעבר לבקרי מקצוענים אחרים.

יש שישה כפתורים נוספים נוספים לשימוש היה תועלת מאסיבית. במיוחד אצל קלעים בגוף ראשון, הכפתורים הללו אפשרו כל כך הרבה פונקציונליות מבלי להוריד את אגודלי ממקלות הכוונה והתנועה. במשהו כמו Rainbow Six Seige, Overwatch, Call of Duty ו- Hunt, הפעולות הרבות שהוקצו לחלק האחורי של הבקר פירושו שכפתורי הפנים הופכים כמעט לא רלוונטיים אם אתה רוצה שהם יהיו. כך הרבה היקף להתאמה אישית, וזה משהו ששום בקר אחר בזמן הכתיבה לא יכול להתפאר.

עם זאת, באופן מתסכל, זה היה משחק משחקים שלא דורשים שימוש בכפתורים נוספים שהיה לי הכי טוב עם ה- V2 Pro. שיחקתי את Towerfall Ascension ו- Tekken 7 באופן מקומי עם שני חברים בתקופתי, נתתי להם גם לנסות את זה. . . מסיבה זו, הייתי אומר שיש המון אנשים שימצאו את וולברין V2 Pro מתאים להם הנכון.

בהחלט גיליתי שזה היה הרבה יותר נוח להחזיק כאשר התעלמתי מקיומם של הכפתורים האחוריים לחלוטין ושיחקתי משחק מרגיע יותר כמו Sable או Echoes כבולים. רק חבל שכדי להשיג הכי הרבה הנאה, הייתי צריך להתעלם מנקודת המכירה הגדולה ביותר.

אני קצת מאוכזב מכך שבכסף, אין בכלל סוג של רטט או משוב הפטיק. אתה משלם יותר כסף עבור כפתורים נוספים כאן, אבל כדי לא לקבל קבצים מצורפים נוספים, תיק נשיאה או אפילו קצת רמבל על המחיר מרגיש קצת רחוק. ה- SCUF Reflex מציע רטט, וזה בקר PS5 Pro נוסף שהוא זול במיוחד מזה של Razer. .

האם אתה צריך לקנות את Razer Wolverine V2 Pro?

אם אתה רוצה את המספר הגבוה ביותר של כפתורים שבקר PS5 או מחשב יכול לתת לך, ל- Razer Wolverine V2 Pro בהחלט יש מה שאתה רוצה. .

למרבה הצער, לפחות בידי, הכפתורים האחוריים האלה לא הונחו במצב נוח או אפילו הגיוני. הייתי אוהב לומר שזה היה בקר ה- PS5 המוביל החדש שלי, אבל אני לא יכול לעשות את זה כשהוא יקר יותר מהיריבים שלו ומציע הרבה פחות עבור הכסף. אם אתה מחפש ביצועים מוחלטים וערך ללא תחתית, הייתי ממליץ על ה- Victrix Pro BFG.

מצד שני, יש הרבה מה לשבח בוולברין האחרון של רזר. . יתר על כן, יש בו כמה מחיי הסוללה הטובים ביותר שתמצאו. במיוחד אם אתה אוהב בקר שמנמן, זהו משקל כבד אמיתי.

ממש התרגשתי מהוולברין V2 Pro. בסופו של דבר, אני בהחלט אוהב את זה. .