משחקי הקואופרציה הטובים ביותר לשחק עכשיו עם חברים ובני משפחה | GamesRadar, משחקי הקואופרציה הטובים ביותר ב- PS4 | כיכר דחיפה

0

Repertal הושק כמשחק יחיד בלבד-שחקן בלבד, אך הרחבת DLC של Ascension Free Free מוסיפה מצב קואופרציה חדש כך שאתה וחבר יוכלו לקחת על עצמו את עולם הזר הקטלני של המשחק יחד-ובהחלט תרצה שחבר יסקר אותך ברבים מהצילומים הדומים לבטל-גל נגד יצורים חייזרים המרכיבים את עיקר המשחק של Repertanal. בין קרבות הנפץ האלה, אתה חוקר את חורבות הזר המוזרות של כדור הארץ. Returnal משתמשת במבנה משחק רוגואלי בו הרמות מעט אקראיות לאחר שתמות כך שלכל ריצה יש מסלולים, נשק ואויבים ייחודיים.

משחקי הקואופ-אופ הטובים ביותר לשחק עכשיו עם חברים ובני משפחה

משחקי הקואופ-אופ הטובים ביותר נועדו ליהנות מהם לפחות שני שחקנים, אז תפוס חבר, עמית, בן משפחה או אהוב כי לא תרצו להחמיץ את אלה. בחרנו ביד כל אחד לאופן בו הם מתמודדים עם חווית המשחקים של Co-op, וודאו שכל אחד מהם ירגיש חיוני או לפחות תוסף לשחק סולו.

. אין תחרות, פשוט כיף קואופ-אופ מיושן טוב.

25.

יש כל כך הרבה שאתה יכול לעשות עם חברים בוואלהיים, היה קל לראות מדוע זה נוסף לרשימת משחקי הקואופרציה הטובים ביותר שלנו. עד 10 אנשים יכולים לשחק יחד בארגז החול ההישרדות של Valheim, בהשראת המיתולוגיה הנורדית, עם שרתים ייעודיים לאירוח פרטי. . .

שחק אותו ב:

אין מידע על מחיר
אנו בודקים יותר מ -250 מיליון מוצרים בכל יום למחירים הטובים ביותר

24.

באינטרנט

קשת שישה מצור ידועה במריבות ה- PVP המתוח והטקטי שלה, אך מצב ציד הטרור הקואופרטי שלו, מצרך של הסדרה, ראוי לערב או שניים מזמנכם. בדיוק כמו בתשלומים קודמים, התפקיד שלך הוא לנקות את רמת הטרוריסטים שבחרת מהר ככל שתוכל. אל תצפו להיכנס לכל התותחים בוערים: תצטרכו לנקות מלכודות, להשתמש ביכולות שלכם ולתאם את תזמוני התזמו.

העצה שלנו היא לחייג את הקושי הגבוה ככל שתוכלו לשאת אותו. . בסיבוב אחר סיבוב, תרגישו את עצמכם משתפרים, עד שבסופו של דבר תוכלו לטאטא דרך מפה כמו צוות SWAT בחיים האמיתיים.

שחק אותו ב:

2 עסקאות זמינות

אנו בודקים יותר מ -250 מיליון מוצרים בכל יום למחירים הטובים ביותר

23.

סוג CO-OP: מקומי

. עם זאת, זהו משחק מבריק באופן ייחודי על משחק קואופ-אופ, ודורש את תשומת ליבך. אדם אחד לובש את אוזניות ה- VR, בעוד מספר אנשים אחרים יושבים – בעולם האמיתי – ומסתכלים על חוברת של מסמכי פצצה -פוזל.

. . למעשה מדברים אחד עם השני ומשתפים פעולה. הכל מוגדר למגבלת זמן להוסיף מתח, והפצצות הולכות וגוברות לפרק כשאתה משחק. .

בנוסף, זה עכשיו ב- Switch, כך שאחד מכם יהיה הקונסולה בידיים שלך, השני מדריך ההוראות. .

PC, PS4, PS VR, Oculus Rift, HTC Vive, מתג Nintendo, PS5, Xbox Series X

הטוב ביותר היום המשך לדבר ואף אחד לא מתפוצץ מבצעים

אין מידע על מחיר

22. אל תרעב יחד

סוג CO-OP: מקומי ואינטרנט

. כלומר, כולכם עדיין תמות אבל לפחות יש נחמה, ואשמה, כשאתה משחק קואופרציה. . .

שחק אותו ב: PS4, Xbox One, PC, Xbox Series X, PS5

אנו בודקים יותר מ -250 מיליון מוצרים בכל יום למחירים הטובים ביותר

.

חושב שנשאר 4 מתים עם גמדים בחלל ואתה לא תהיה רחוק. Deep Rock Galactic הוא יורה מבוסס צוות שבו אתה ועד שלושה חברים סטאוט רקטת לכוכב לכת שנוצר באופן פרוצדוראלי בחיפוש אחר מינרלים. כדי למצוא את מה שאתה רוצה, כל אחד מהם תצטרך להשתמש ביכולות הספציפיות שלך בכיתה, להקל על ווים מתמודדים, ליצור פלטפורמות, להדליק מערות כהות ונושף חורים בנוף כדי ליצור נתיבים חדשים. . נראה כי הסביבות המגוונות והצבעוניות שלה לעולם אינן חוזרות, וכאשר האורות העמומים והעשן עולים, זה אטמוספרי כראוי.

אנו בודקים יותר מ -250 מיליון מוצרים בכל יום למחירים הטובים ביותר

.

סוג CO-OP: מקוון

עשרות מיליוני אנשים מגלמים את Warframe ולכן זה בטח עושה משהו נכון. זהו יורה מקוון של ארבעה שחקנים שיתופי פעולה, בו אתה חוקר ונלחם בדרך שלך בחלל בחליפות עתידניות במיוחד, צובר כוחות, יכולות וכלי נשק חדשים לאורך הדרך. זה בעצם התיקו העיקרי כאן – נלחם בדברים כדי לגרום ליותר ציוד להילחם יותר דברים. כמו הגורמים וציידי המפלצות של העולם זה על רדיפה אחר רובה ציד ומגפי חלל טובים יותר.

שחק אותו ב: PS4, Xbox One, PC

19.

Borderlands תמיד היה טוב יותר עם חברים. מה טוב הוא רובה ציד שרשראות נזק חשמלי בין אויבים, או רובה שמירוק להבי מסור מקפצים, אם אין לך חבר לצדך לצפות בו בפעולה? האטרקציה העיקרית של הסדרה תמיד מצאה אקדחים מוטוריים יותר ויותר לירות על אויבים מפותלים יותר ויותר, ו- Borderlands 3 הוא הכי מטורף בסדרה עד כה. לנשק רבים יש מצבי אש חלופיים אבסורדיים, והעולם גדול יותר ומגוון הרבה יותר.

. אתה יכול לשחק ב- Borderlands 3 ככה (זה נקרא שיתוף פעולה), אבל במצב שיתוף פעולה תקבל ערימה נפרדת משלך של נשק שמתקלח מאויבים, כך שלעולם לא תצטרך לשתף.

שחק אותו ב: PC, PS4, Xbox One

5 עסקאות זמינות

אנו בודקים יותר מ -250 מיליון מוצרים בכל יום למחירים הטובים ביותר

18. אלוהות: חטא מקורי 2

סוג CO-OP: מקוון

אולי לא אחד למשחק מזדמן מהיר עם חבר, בהתחשב בכך שמדובר בסביבת RPG ענקית מלאה יותר פוטנציאל, סיפורים ואירועים מכפי שרובנו נראה אי פעם באחד מהם. אבל, אם אתה אוהב חוויה משותפת ממש עמוקה, זה יעסיק אותך במשך שנים. כמו גם עולם ניואנס שלם כדי לחקור שתוכלו לשחק בשיתוף פעולה אוֹ באופן תחרותי, עם שחקנים שעשויים לנסות להשלים משימות בדרכים שונות, או למטרות שונות.

שחק אותו ב: PC, PS4, Xbox One, Nintendo Switch, PS5, Xbox Series X

17.

. אוקיי, ובכן מבחינה טכנית אתה נשלח לשם לאתר מיליארדר חסר, אבל מסתבר שיש קניבלים , וזה לא יהיה קל. . .

שחק אותו ב: PC

. GTA ברשת

סוג CO-OP: מקוון

. אולם כעת יש מגוון עצום של פעילויות ודברים עושים, אפילו בלי שערים פשוטים שנוצרו על ידי שחקנים כמו ‘פריצה לבסיס הצבא’ או ‘יורה בכל מי שאתה יכול לראות’. אחרי שנים של עדכונים ותוספות, זה הפך לגן משחקים דיגיטלי מרחיב של דברים שקשורים לחברים. הכל ממשחקי צוות ועד עורי בנקים, מירוצים, קורסים פעלולים ועוד, וזה מתפתח כל הזמן.

שחק אותו ב:

1 מבצעים זמינים

אנו בודקים יותר מ -250 מיליון מוצרים בכל יום למחירים הטובים ביותר

15. פוגס

סגנון שיתוף פעולה: מקוון ומקומי

השלמת פוגים בהחלט דורשת שיתוף פעולה רב מכיוון שאתה וחברך ישתלטו על כלב נקניק דו-ראשי-כל אחד מכם לוקח את אחד מראשיו, המחובר זה לזה על ידי גוף ארוך ונמתח. יחד תצטרך לנשוך, להקפיץ ולנבח את דרכך דרך סדרת חידות המוצגות בשלושה עולמות ייחודיים. כל אחד מקסים לחלוטין, והוא נושא סביב הדברים האהובים על פוג – אוכל, שינה ומשחק. כשאתה עובד דרכך, קל להעריך את העובדה שכל עולם – ואת הרמות בתוכו – מציע דרך ייחודית לנצל את יכולות הפוג הטובות שלך ובכוח הקואופרציה שלך. זה תענוג שגם מרגיש כמו לצאת לטיול בחלום גבינה עם חבר. רק חכה עד שתראה גם את חנויות הכובע.

שחק אותו ב:

הפוגים הטובים ביותר של היום!
אנו בודקים יותר מ -250 מיליון מוצרים בכל יום למחירים הטובים ביותר

14.

סגנון שיתוף פעולה: מקוון ומקומי

. אבל זה לא דוחף: אתה וחבריך יכולים לעשות כמה שיותר או כמה מעט מטלות שאתה רוצה. . המשחק הזה התפרסם בזכות מצב ה- Single Player המרגיע שלו, אך הקואופרציה המקוונת היא, לדעתנו, הדרך הטובה ביותר לשחק.

אם כבר יש לך הצלה שהולכת, אתה צריך לבנות כמה בקתות כדי להוסיף את החברים שלך, או שאתה יכול להתחיל משחק חדש עם חווה משותפת (ההתקדמות רק חוסכת למארח). עם עד שלושה שותפים לשיתוף פעולה, אתה יכול להמציא פרויקטים של צורה חופשית, תוך חלוקת משימות כדי להאיץ את הייצור. או פשוט לשבת מסביב, צופה בשמש עולה ויורדת – זו החווה שלך, הכללים שלך.

13. אבירים ואופניים

סוג CO-OP: מקומי ואינטרנט

. זה מיוצר על ידי מו יו ורקס קרל, ששניהם מולקולת מדיה לשעבר, כך שכפי שאתה יכול לדמיין, זה משודר במוזר, קיצוניות וסוג הרוח שאתה יכול למצוא רק בחמישה מפורסמים בספר מפורסם. כן, המשחק הוא על פתרון חידות, מיני משחקי גולף מטורף, ורכיבה על האופניים שלך מהר ככל שתוכל דוושה אנושית, אבל זו גם הרפתקה מכל הלב על שני ילדים שמציעים סוג של חווית משחק שלעיתים רחוקות אתה יכול לקבל. וזה אפילו טוב יותר עם חבר בעולם האמיתי לצידך.

שחק אותו ב: PS4, PC, Xbox, Xbox Series X (גם ב- Game Pass)

משחקי הקואופ-אופ הטובים ביותר ב- PS4

משחקי הקואופ-אופ הטובים ביותר ב- PS4 1

מה הם ? בין ספריית המשחקים העצומה של ה- PS4, יש הרבה חוויות שיתופי פעולה מבריקות, בין אם מקוונות או מקומיות. אם אתה אחרי כמה משחקי Co-op Co-op PS4, הגעת למקום הנכון.

משחק משחק יחד עם אנשים אחרים קיים מאז ההתחלה, וזו אחת הדרכים המהנות ביותר לשחק. משחקי קואופרופ עובדים במקביל למטרה משותפת, משחקי קואופרציה מגיעים בכל הצורות והגדלים, כאשר כל אחד מהם מכריח אותך ואת החברים שלך לעמוד ביעדים ההדדיים שלהם.

. למשחקים אחרים, משחק קואופרטי הופך למצב; כמו רוח הרפאים של צושימה, Grand Theft Auto V, Cuphead, ורבים נוספים יש דרכים אופציונליות לשחק לצד חברים ובני משפחה.

כל כך מגוונים משחקי קואופר. הרשימה הבאה מבוססת על דירוג המשתמשים של הקהילה שלנו; המשמעות היא שהמשחקים המופיעים, והסדר בו הם מופיעים, מוחלט על ידי הקוראים שלנו. אתה יכול להשתמש בסרגל החיפוש למטה או ללחוץ על הכוכב בדף של כל משחק כדי להשאיר את הדירוגים שלך ברשימה הארוכה של PS4 של חוויות הקו-אופ. פעולה זו תשפיע ישירות על ציון המשתמש של המשחק, וכך מיקומו בדף זה.

הערה: משחק יצטרך לפחות 30 דירוגים . אם יש משחק שלדעתך חסר בדף זה, יתכן שהוא יזדקק לכמה דירוגים נוספים כדי להופיע – השתמש בסרגל החיפוש ולקבל את הדירוגים האלה.

משחקי הקואופ-אופ הטובים ביותר ב- PS4, .

שימו לב שכמה קישורים חיצוניים בדף זה הם קישורי שותפים, מה שאומר שאם תלחצו עליהם ותבצע רכישה אנו עשויים לקבל אחוז קטן מהמכירה. אנא קרא את גילוי ה- FTC שלנו למידע נוסף.

משחקי ה- Co-op הטובים ביותר של פלייסטיישן עבור PS5 ו- PS4

בין אם אתם מחפשים שיתוף פעולה בספה בליל המשחק או מרובי משתתפים מקוונים, כנראה שיש לרשימה שלנו משהו בשבילך.

ב- 18 באוקטובר 2022 בשעה 14:22 PDT

בין ספריית PS4 המרחיבה לקטלוג ה- PS5 ההולך וגדל, לא חסרים משחקי פלייסטיישן מרובי -משתתפים נהדרים. . . בין אם אתם וחבריך מחפשים יורה חדש או RPG לשקוע שבועות, או שאתם מנסה להכיר שחקנים חדשים למשחקים, הרכבנו את הרשימה הזו של משחקי ה- PS4 וה- PS5 האהובים עלינו. תוכלו למצוא כותרות מכל ז’אנר ברשימה זו, ודאגנו לכלול משחקים המתאימים לשחקנים בכל רמת מיומנות.

אם אתה זקוק להמלצות נוספות, הקפד לבדוק את הרשימות שלנו עבור משחקי ה- Co-op הטובים ביותר ב- Nintendo Switch ומשחקי הקואופרציה הטובים ביותר ב- Xbox.

דרך החוצה

דרך החוצה

רוב משחקי הקואופ-אופ הם למעשה משחקי נגן יחיד המציעים מצבים מרובי משתתפים אופציונליים, אך מוצא מוצא מתוכנן במיוחד לשני שחקנים בשיתוף מקומי או מקוון או מקוון. אתה ושותף הקואופרציה שלך משחקים בתור וינסנט מורטי וליאו קארוסו, זוג חברים שפרצו מהכלא. שחקנים צריכים לעבוד יחד כדי לפתור חידות, אתגרי פלטפורמה ורצפי לחימה, ולאורך הדרך ילמדו יותר על וינסנט וליאו ועל חייהם מחוץ לכלא.

Borderlands 3

Borderlands 3

. . שחקנים לוקחים את התפקיד של צייד קמרון, בוחרים מכמה שיעורים הניתנים לשחק ומתאימים לאופי שלהם ביכולות ייחודיות, עורות, וכן-חשוב מכך-ערכות נשק ייחודיות. .

Call of Duty: Black Ops מלחמה קרה

משחקי Call of Duty הזמינים ברחבי PS4 ו- PS5 הגיעו לספרות כפולות, ולרובם יש תוכן מקוון מקוון ומקומי-בין אם זה תמיכה מלאה בשיתוף פעולה בקמפיין השחקן היחיד, במשימות קואופרציה בהתאמה אישית, או באהוב ” זומבים ”ומצבי אופציות מיוחדים. ואז יש גם המצבים התחרותיים המקוונים, שחלקם מאפשרים לך להתחבר לחברים במשחקים מול שחקנים אחרים. המהדורה האחרונה היא Call of Duty: Vanguard משנת 2021, שמחזיר את הסדרה למלחמת העולם השנייה. . ואז יש את Call of Duty: Warzone, Royale Free-to-Play Royale בו תוכלו לצלם עד שלושה מחברים שלכם בקרבות מאסיביים של 150 שחקנים.

עולש: סיפור צבעוני

עולש: סיפור צבעוני

במשחק ההרפתקאות האקשן מלמעלה למטה, שחקנים חוקרים עולם מונוכרום במסע להחזיר צבע לנופים והדמויות המצוירות ביד. . המשחק כולו הוא קואופ-אפ שניתן לשחק ושני השחקנים יכולים לבטא את הצד הציורי שלהם. זו אפשרות נהדרת עבור Duos שנראה או הרפתקה בריאה.

סדרת האנתולוגיה של התמונות האפלות

האנתולוגיה של התמונות האפלות היא אוסף מתמשך של משחקי אימה הרפתקאות. ה”עונה “הראשונה כוללת כרגע שלושה משחקים: איש מדן, תקווה קטנה ובית האש. משחק רביעי, השטן שבי, מתוכנן להשיק בשנת 2022.

בעוד שכל משחק מספר סיפור אימה עצמאי משלו, כולם משחקים אותו דבר: שחקנים צופים באירועים נפרשים על המסך דרך גזרות במשחק תוך שהם מנחים את הסיפור ברגעים ספציפיים עם אפשרויות דיאלוג מסועפות ואירועים מהיר-זמן מהיר. במצב שותף, כל שחקן שולט בפעולות של דמות יחידה לאורך הסיפור.

גורל 2

גורל 2

.”בעוד שהמשחק כעת חופשי-מתחילה, בונגי מספקת לשחקנים זרם קבוע של תוכן, כולל עדכונים שנתיים מאסיביים כמו הרחבת מלכת המכשפה. בדומה לקלעים הקודמים של בונגי, Destiny נועד להיות משחק סולו או שיתוף פעולה, אך המבנה שלו דומה יותר ל- MMO מאשר FPS מסורתי, עם עולמות פתוחים לחקור, צינוקים שניתן לחזור עליה, יעדים יומיים ושבועיים להשלים, ורב-משתתפים תחרותיים מצבים לשחק לצד קמפייני הסיפור העיקריים. בין עדכוני התוכן הקבועים ושפע של שדה לצלול אליהם, עולם המדע המדעי הזה יעסיק את החברים שלך ואת חבריך די הרבה זמן אם אתה רוצה את זה.

דיאבלו 3

דיאבלו 3

? . . זו הבחירה המושלמת עבור שחקנים שרוצים בוזטר אך לא יורה.

אלוהות: חטא מקורי 2

אלוהות: חטא מקורי 2

אלוהות: מקורי SIN 2 הוא נטייה מודרנית על RPGs PC הקלאסיים של שנות ה -90-מה שכנראה נשמע כמו בחירה מוזרה לחוויה של קונסולה קואופ-אפ, אך המשחק ניתן לשחק לחלוטין בשיתוף מקומי או מקוון עם עד כדי ארבעה שחקנים. כל שחקן שולט באופי הייחודי שלו ויכול לקבל החלטות משלו לאורך הסיפור ושולט בפעולות שלהם במערכת הלחימה הטקטית. .

אור גוסס 2

אור גוסס 2

עולם הענק הפתוח הענק של אור 2, קו העלילה המסתעף, והמוני זומבים אינסופיים מייצרים חוויה מצוינת של FPS FPS. אבל החלק הטוב ביותר הוא הפארקור. שחקנים קופצים על גגות, מבנים בקנה מידה ואפילו עולים בשמיים על מצנחים. זה אחד מאותם משחקים שבהם פשוט עוברים בעולם מרגיש טוֹב, ומעט משחקי עולם פתוח אחרים תואמים את קנה המידה ותחושת החופש שנמצאים בארגז החול של Dying Light 2 של Light 2.

Final Fantasy XIV

Final Fantasy XIV

MMORPG עשוי לכופף את ההגדרה של “CO-OP” עד גבולו, אך Final Fantasy XIV הוא משחק מרובה משתתפים מצוין וראוי למקום ברשימה זו. זהו משחק ענק עם מאות שעות של תוכן, כולל כמה מהסיפורים הטובים ביותר בסדרת Final Fantasy-ומשחקי וידאו באופן כללי. . המשחק דורש מנוי חודשי כדי לגשת לכל התוכן במשחק, אך יש גרסת ניסיון בחינם המאפשרת לך לחוות את שני הסיפורים העיקריים הראשונים (שיכולים בקלות להימשך 100 שעות ומעלה) מבלי לשלם אגורה.

מִקְלָט

מִקְלָט

האוהבים יו וקיי מוצאים את עצמם תקועים על כוכב לכת לא ידוע, ועכשיו חייבים למצוא דרך לשרוד. . . .

גופים שמימיים

מה אם QWOP היה משחק פאזל שנקבע בחלל החיצון, בו כל אובייקט ותנועה מושפעים מאפס כוחו? זה גופים שמימיים. . אתה מוטל לפתור חידות שונות שמריצות את הסולם מציוד ספינות לא מתפקד, לביצוע תמרוני טיסה מורכבים בחלל מורכב. .

זה לוקח שניים

זה לוקח שניים מגיע מאותה צוות מאחורי מוצא ואחים, והוא מתוכנן שוב מהקרקע כמשחק של שני שחקנים. בניגוד למאמצי העבר של הסטודיו, דרוש שניים הוא על זוג נשוי שהחליט לאחרונה להתגרש אך נלכדים בצורה קסומה בצעצועים של בתם ועליהם לעבוד יחד כדי לחזור לגופם האמיתי. כל רמה במשחק כוללת וו נושאים ומשחקים שונים שבהם שני השחקנים חייבים לעבוד יחד בדרכים לא צפויות להתקדם. זה לוקח שני שבחים ביקורתיים על סיפורה ועיצוב המשחקים שלו, כולל מקום ברשימה שלנו למשחקים הטובים ביותר של 2021 וניצחון המשחק של השנה בטקס פרסי המשחק 2021.

Jackbox

משחק המסיבות הזה מושלם לקבוצות גדולות-בין אם באופן אישי, מקוון או אפילו בזמן שזרם חי לקהל. בניגוד לכל שאר המשחקים ברשימה זו, Jackbox משחקת עם הסמארטפון שלך, והצטרף למשחק של שחקן המארח דרך האינטרנט. . ניתן לרכש.

Keywe

Keywe

ב- Keywe, שחקנים לוקחים את תפקידיהם של ג’ף ודברה, זוג ציפורי קיווי המנהלות שירות דואר של בעלי חיים. כל נקודת המשחק היא לשמור על סניף הדואר בפועל בצורה חלקה, להשלים חידות, אתגרי פלטפורמה קלים ומכשולים אחרים באמצעות MoveSet של Duo Duo של Avian’s Avian. כל רמה מציגה מכניקת משחק ייחודית משלה כדי לשלוט בדמויות צדדיות מקסימות להיפגש.

LEGO מלחמת הכוכבים: סאגת Skywalker

לגו מלחמת הכוכבים: Skywalker Saga הוא משחק ידידותי למשפחה המבוסס על תשעת סרטי מלחמת הכוכבים העיקרית. שחקנים בוחרים מתוך (ואוספים) מעל 400 תווים מהיקום של מלחמת הכוכבים, ומשחקים דרך אירועי הטרילוגיות המקוריות, הפריקוול וההמשך. לגו מלחמת הכוכבים: סאגת Skywalker גדולה יותר ממשחקי מלחמת הכוכבים הקודמים של לגו, עם סביבות פתוחות גדולות לחצות ומערכת לחימה עמוקה יותר. אמנם זה גורם להרפתקאות בשרניות יותר שחקנים מנוסים יעריכו, אך זה עדיין משחק נהדר לילדים ושחקנים חדשים.

NIOH 2

NIOH 2

Nioh 2 הוא משחק קשה עם קרב שעריצות באופן שווה מסדרת Ninja Gaiden של צוות נינג’ה ומשחקי Soulsborne האכזריים של Fromsoftware. אמנם אתה יכול לצפות להעביר לך את הקת על ידי הבוסים של NIOH 2, אך אתה יכול להתמודד עם זה בגושים בזכות המבנה מבוסס המשימה. וגם אם אתה צריך לנסות שוב משימה כמה פעמים, עדיין תתקדם מצטבר בזכות מערכות השלל והפילוס. ובכל זאת, אנו ממליצים על כך לקבוצות משותפות המחפשות אתגר ולא דרך מרגיעה להתפתל בערבים.

שמי השמים של איש לא

לא אחי

שמי השמים של איש הוא אחד מאותם סיפורים נדירים של משחק שמתגבר על צרות ההשקה הראשוניות שלו וצומח לחוויה פנומנלית. מה שהתחיל כניסיון פשוט (אך עדיין מהנה) חווית הישרדות ארגז חול פרחה למשחק מסיבי בו תוכלו לבנות בסיסים, פיקוד על סיירות כוכבים מאסיביים ואפילו להפוך לשודדי חלל. אבל בעוד ששמיו של איש לא תמיד משתנים ומוסיפים תכונות חדשות, קונספט הליבה תמיד נשאר זהה: לחקור גלקסיה אינסופית לכאורה מלאה בכוכבי לכת ייחודיים שבהם חיים חייזרים מוזרים. והכי חשוב, כעת ניתן לחקור את העולמות האלה עם החברים שלך ברשת.

מבושל יתר על המידה: כל מה שאתה יכול לאכול

. ובוודאי, משחק הפאזל הזה עם נושא הבישול מתוח, אבל זה למעשה כיף לשחק עם קבוצת חברים. שחקנים ממהרים סביב פנטסטיים-וכאוטיים-מטפלים, מכנים רכיבים, שטיפת כלים, העברת הזמנות ועוד. בהכרח הדברים ישתבשו, אבל זה חלק מהכיף, ובזכות מגוון הגדרות קושי ואפשרויות נגישות, שחקנים בכל רמת יכולת יכולים להצטרף. מבושל יתר על המידה: כל מה שאתה יכול לאכול קומפילציה של שני המשחקים בסדרה וכל ה- DLC, מה שהופך אותו לבחירה האידיאלית עבור אלה המחפשים משחק מסיבות פראי.

המחצבה

המחצבה

המחצבה היא המשחק האחרון של אימה הרפתקאות ממשחקי Supermassive, האולפן הידוע בכותרות דרמה אינטראקטיביות אחרות כמו עד שחר. המחצבה מציגה הנחת סרטי אימה קלאסית: תשע דמויות שונות מוצאות את עצמן לכוד ועוקבות על ידי רוצחים במחנה קיץ נטוש. שחקנים צופים בסצינות נפרשות כמו סרט ומדי פעם שולטים על פעולותיה של כל דמות, תגובות דיאלוג ואינטראקציות אחרות. אם שיחק שיתוף פעולה, כל שחקן שולט באופי שלו. כל פעולה משפיעה על אילו סצינות אתה רואה, ואפילו אילו דמויות חיות ומתות, כך שכל משחק יכול להציג פעימות סיפורים שונים לחלוטין.

חזרה (עם ה- DLC העלייה החופשית)

Repertal הושק כמשחק יחיד בלבד-שחקן בלבד, אך הרחבת DLC של Ascension Free Free מוסיפה מצב קואופרציה חדש כך שאתה וחבר יוכלו לקחת על עצמו את עולם הזר הקטלני של המשחק יחד-ובהחלט תרצה שחבר יסקר אותך ברבים מהצילומים הדומים לבטל-גל נגד יצורים חייזרים המרכיבים את עיקר המשחק של Repertanal. בין קרבות הנפץ האלה, אתה חוקר את חורבות הזר המוזרות של כדור הארץ. Returnal משתמשת במבנה משחק רוגואלי בו הרמות מעט אקראיות לאחר שתמות כך שלכל ריצה יש מסלולים, נשק ואויבים ייחודיים.

Sackboy: הרפתקה גדולה

Sackboy: הרפתקה גדולה

Sackboy: הרפתקה גדולה מכניסה את סדרת הפלטפורמות הדו-מימדיות הפלייסטיישן בלעדיות, Little Big Planet, לתלת מימד. הרע שיש. זה תלוי בסאקבוי להציל את חבריו, לעצור את התוכניות של Vex ולהחזיר שלום ל- Craftworld. אתה ועד שלושה שחקנים אחרים יכולים לקחת על עצמם כל אחד מ -47 הרמות העיקריות של המשחק ו -43 שלבי בונוס בשיתוף מקומי או מקוון.

. זר של גן העדן הוא טכני מבחינה טכנית לפנטזיה הסופית המקורית, אך הוזהרו: המשחק הזה לא מתייחס לסיפור שלו ברצינות-גיבור הוביל עובדה ג’ק גרלנד מבהיר בשפע פעמים רבות במהלך המשחק. אמנם זה יאכזב כמה שחקני פנטזיה סופיים, אך עדיין יש המון ביצי פסחא למעריצים ליהנות מהם, כולל מבוכים המבוססים על כל אחד ממשחקי Final Fantasy המרכבים, המוזיקה מחדש לאורך כל הסדרה כולה, ומגזין של אויבי Final Fantasy הקלאסיים ל לִטחוֹן.

ארצות הפלאות של טינה

טינה זעירה

ארצות הפלאות של טינה טינה היא עוד יורה של בוזר בגוף ראשון ב- PS4 ו- PS5. Spinoff Borderlands זה מציג את אחת הדמויות הידועות ביותר של הסדרה, טינה זעירה, אך במקום רומפ מדע בדיוני פוסט-אפוקליפטי, ארצות הפלא. כמו Borderlands, תבחר מתוך סגל של דמויות ייחודיות ותאסוף נשק מגוחך תוך הרפתקאות באמצעות סביבות פנטזיה עם טינה טינה כמאסטר הצינוק שלך.

Warhammer: Chaosbane

Warhammer: Chaosbane

. שחקנים בוחרים מתוך חמש שיעורי תווים, התאם אישית את עצי המיומנות והיכולות של הדמות שלהם, ומתלבשים אותם עם שלל ייחודי שנאסף מאויבים נהרגים.

Gamespot הרשימות וההמלצות הטובות ביותר

  • משחקי ה- Nintendo Switch הטובים ביותר
  • משחקי ה- Xbox Series X הטובים ביותר שיש לשחק עכשיו
  • + הצג עוד רשימות והמלצות הטובות ביותר של משחקי משחקים (1)