יתכן כי כרטיסי אשראי של לקוחות Gamestop נגנבו, טוענת החברה, כרטיסי מתנה ותעודות לגיימרים | GameStop

0

כרטיס מתנה של GameStop

כרטיס מתנה הוא כמו מזומן. אם אבוד או נגנב, לא ניתן להחליף אותו ללא קבלת המכירות המקורית או קבלה מעסקה בה נעשה שימוש בכרטיס. לקבלות אלה יהיה מספר חשבון הכרטיס ואת הסכום בכרטיס. עבור עסקאות מקוונות, באפשרותך להשתמש בתדפיס של אישור ההזמנה על כך ששימש הכרטיס. בשני המקרים, מקורב לחנות יצור קשר עם מחלקת בקרת המסמכים שלנו עם מידע זה כך שניתן יהיה להעביר את הסכום לכרטיס חדש.

יתכן כי כרטיסי האשראי של לקוחות Gamestop נגנבו, אומר החברה

במכתב, אשר כמה קוטאקו הקוראים (ועורך הראשי) התקבלו אתמול, גמסטופ אומר כי ייתכן שמפרים קיבלו שמות, כתובות ומידע על כרטיסי אשראי מכל מי ש”ציק או ניסה לבצע הזמנות באתר שלנו מה -10 באוגוסט 2016 עד 9 בפברואר, 2017.”

“אנו מודיעים לך כי מיקמת או ניסית לבצע הזמנה על www.GameStop.com בתקופת זמן זו באמצעות כרטיס תשלום המסתיים ב- [מספר], “נכתב במכתב, ומאשר דוח מוקדם יותר השנה .

בהצהרה ל קוטאקו הבוקר אמרו החברה: “GameStop זיהה ופנה לאירוע אבטחה פוטנציאלי שקשור לעסקאות שנעשו באתר של Gamestop במהלך פרק זמן מסוים. GameStop שלח דואר מכתבי הודעה ללקוחות שביצעו רכישות במהלך מסגרת זו המייעצים להם על האירוע ומספקים מידע על צעדים שהם יכולים לנקוט.”

כרטיס מתנה של GameStop

תן כוח לשחקנים עם כרטיס המתנה של GameStop ותן להם את מה שהם רוצים. בין אם זה משחקי הווידיאו האחרונים, האלקטרוניקה, הקונסולות, פריטי האספנות, הצעצועים ועוד. צריך את זה בהבזק? רכוש את כרטיס המתנה הדיגיטלי. זה נהדר כמתנה, קצבה או אלטרנטיבה של כרטיס אשראי.

בדוק איזון

שאלות נפוצות בכרטיסי מתנה

כיצד אוכל לבדוק את כרטיס כרטיס המתנה או Powerup Rewards ™?

כדי לבדוק את היתרה בכרטיס מתנה או בכרטיס אשראי סחר, תזדקק למספר הכרטיס כמו גם את הסיכה. . לקבלת תעודות מתנה דיגיטלית, תוכלו למצוא את מספר הכרטיס והסיכה בהודעת הדוא”ל שהועברה לכם. הזן את מספר הכרטיס והסיכה שלך בדף חקירת היתרה כדי לבדוק את היתרה הזמינה שלך.

במה אוכל להשתמש בכרטיס המתנה שלי?

כרטיסי מתנה, תעודות מתנה דיגיטליות, אשראי סחר וכרטיסי Powerup Rewards ™ המכילים אשראי בחנות ניתן לממש רק ב- U.ג.ב- GameStop.מיקומי Com ו- Gamestop Store. לא ניתן להשתמש בכרטיס המתנה שלך לרכישת כרטיסי מתנה אחרים של GameStop או כל מטבע אחר של המסיבה 3 RD ש- GameStop מוכר (כרטיסי רשת פלייסטיישן או קמעונאים אחרים). ניתן לרכוש את כל המוצרים האחרים.

האם אוכל להשתמש בכרטיס המתנה שלי ThinkGeek בחנויות Gamestop ו- Gamestop.com?

כן, ניתן להשתמש בכרטיסי מתנה ThinkGeek ממש כמו כרטיס מתנה של GameStop בחנויות Gamestop או באינטרנט.

כיצד אוכל להשיג כרטיס מתנה חלופי?

כרטיס מתנה הוא כמו מזומן. אם אבוד או נגנב, לא ניתן להחליף אותו ללא קבלת המכירות המקורית או קבלה מעסקה בה נעשה שימוש בכרטיס. לקבלות אלה יהיה מספר חשבון הכרטיס ואת הסכום בכרטיס. עבור עסקאות מקוונות, באפשרותך להשתמש בתדפיס של אישור ההזמנה על כך ששימש הכרטיס. בשני המקרים, מקורב לחנות יצור קשר עם מחלקת בקרת המסמכים שלנו עם מידע זה כך שניתן יהיה להעביר את הסכום לכרטיס חדש.

האם אי פעם תפוג כרטיסי מתנה?

אין תאריך תפוגה לכרטיסי מתנה של GameStop.

האם אוכל להחליף את כרטיס המתנה שלי למזומן?

לרוע המזל, לא ניתן להחזיר או לממש כרטיסי מתנה של Gamestop, כרטיסי סחר וכרטיסי Powerup Rewards ™ או לממש את המזומנים (כאמור בחלק האחורי של הכרטיס) למעט במידת הצורך על פי החוק.

כיצד אוכל להשיג כרטיס מתנה של GameStop?

כרטיסי מתנה פיזיים נמכרים ב- GameStop.com ובחנויות Gamestop. אם הוזמנו מ- GameStop.com, כרטיסי מתנה פיזית מועברים דרך מחלקה ראשונה U.ג. דואר תוך שבוע עד שבועיים. תעודות מתנה דיגיטליות נמכרות ב- GameStop.COM וניתן לממש אותו באופן מקוון ב- GameStop.com או נגאל בחנויות Gamestop של ארה”ב. תעודות מתנה דיגיטליות מועברות באמצעות דוא”ל תוך 48 שעות מעיבוד (למעט חגים גדולים) ויכולים לכלול גם הודעת מתנה.

כיצד אוכל לממש את אשראי החנות שלי באופן מקוון?

פשוט הזן את הכרטיס או את מספר החשבון והסיכה בדף התשלום בתהליך הקופה. כדי להשתמש בכרטיס המתנה שלך, בסחר באשראי או בכרטיס ™ Powerup Rewards ™ באופן מקוון, עליו להיות סיכה מגרד. סיכה זו ממוקמת בגב כרטיסי מתנה זכאים. אם לכרטיס המתנה שלך אין סיכה בת ארבע ספרות יחד עם מספר כרטיס המתנה בן 19 הספרות, אתה יכול להשתמש רק בכרטיס המתנה בחנות GameStop. ניתן למצוא את מספר תעודת המתנה הדיגיטלית וה- PIN בהודעת הדוא”ל שנשלחת למקבל.

כרטיסי מתנה של GameStop – משלוח דואר אלקטרוני

על ידי רכישת כרטיס מתנה זה אתה מאשר שיש לך אישור לשלוח הודעות טקסט למספר הטלפון הנייד שהוזן למעלה וכי הנמען מסכים לקבל הודעות כאלה. שיעורי ההודעה והנתונים עשויים לחול. כניסה לחשבון אמזון נדרשת לפדיון.

נמכר ונמסר על ידי כרטיסי מתנה של ACI, LLC., חברת אמזון.

תכונות מוצר

 • ניתן למימוש בארה”ב GameStop, EB Games, Babbage’s, Boutique אלקטרוני, EBX, Planet X ותוכנה וכו ‘. חנויות.
 • מעל 6,100 חנויות הממוקמות ברחבי ארצות הברית.
 • GameStop. כוח לשחקנים.
 • אין החזרות וללא החזרים כספיים בכרטיסי מתנה.
 • ASIN: B00MV9FCFQ
 • דרגת הנכרים ביותר: #143 בכרטיסי מתנה (ראה 100 המובילים בכרטיסי מתנה)
  • #10 בחתונה ומעורבות
  • #62 ביום הולדת

  מידע חשוב

  הצהרה משפטית

  ניתן להשתמש בכרטיס זה לרכישת סחורה רק ב- U.ג. חנויות Gamestop המפורטות למטה או בשני Gamestop.com או ebgames.com. למעט במידת הצורך על פי החוק, יתכן שלא יוחזרו, לפדות אותו במזומן או להחיל כתשלום על חשבון כלשהו ולא יוחלף אם יאבדו או יגנבו. כרטיס זה אינו כרטיס אשראי או כרטיס חיוב ואינו נושא באחריות, באים לידי ביטוי או משתמע. כרטיס זה מונפק על ידי ומייצג חובה של שירותי בקרת שיווק, Inc. (חברת וירג’יניה), השומרת לעצמה את הזכות לשנות את התנאים וההגבלות הללו. בטל היכן אסור. כדי לקבל את יתרת הכרטיס שלך, התקשרו למספר 1-888-818-2915. GameStop הוא קמעונאית משחקי הווידיאו הגדולה בעולם. Gamestop מפעילה את Ebgames, Babbage’s, Boutique Electronics, EBX, Funcoland, Planet X, תוכנה וכו ‘., Ebgames.com ו- gamestop.com.

  כדי לדווח על בעיה עם מוצר זה, לחץ כאן .

  חוות דעת של לקוחות

  4.7 מתוך 5 כוכבים

  ביקורות לקוחות, כולל דירוגי כוכבי מוצר עוזרים ללקוחות ללמוד יותר על המוצר ולהחליט אם זה המוצר הנכון עבורם. כדי לחשב את דירוג הכוכבים הכולל והתמוטטות האחוזים על ידי STAR, איננו משתמשים בממוצע פשוט. במקום זאת, המערכת שלנו שוקלת דברים כמו סקירה אחרונה ואם הסוקר קנה את הפריט באמזון. היא גם ניתחה ביקורות כדי לאמת אמינות. למידע נוסף כיצד ביקורות לקוחות עובדות באמזון

  5.0 מתוך 5 כוכבים
  תמונות בסקירה זו

  ביקורות עם תמונות

  תמונת לקוח

  תמונת לקוח

  הגש דו”ח

  כמה סיבות נפוצות הלקוחות מדווחים על ביקורות:

  • הטרדה, גסות
  • דואר זבל, פרסומת, מבצעים
  • ניתן בתמורה למזומן, הנחות

  כאשר נקבל את הדוח שלך, נבדוק אם הסקירה עומדת בהנחיות הקהילה שלנו. אם זה לא, נסיר אותו.

  מצטער שלא יכולנו לטעון את הסקירה
  תודה על המשוב שלך

  סליחה, הייתה שגיאה

  בבקשה נסה שוב מאוחר יותר.
  מיין ביקורות לפי ביקורות מובילות

  הביקורות המובילות מארצות הברית

  הייתה בעיות בסינון סינון כרגע. בבקשה נסה שוב מאוחר יותר.

  נבדק בארצות הברית ב- 13 ביוני 2023
  ערך: 25 שם עיצוב: רכישה מאומתת סטנדרטית

  כרטיסי מתנה של Gamestop, זמינים למסירת דואר אלקטרוני, מציעים לגיימרים שער למבחר רחב של משחקי וידאו, קונסולות, אביזרים ואספנות. בשיטת המסירה הנוחה שלהם והמגוון העצום של אפשרויות המשחק, כרטיסי מתנה אלה מספקים למקבלים אפשרות לחקור ולהתמכר לתשוקות המשחקים שלהם.

  אחד היתרונות העיקריים של כרטיסי מתנה של GameStop הוא הרבגוניות שלהם. אפשרות משלוח הדואר האלקטרוני מאפשרת גישה מיידית, מה שהופך אותם לבחירה מצוינת למתנות ברגע האחרון או למי שמעדיף חלופות דיגיטליות. הנמענים יכולים לממש את ערך כרטיס המתנה באופן מקוון או בכל חנות Gamestop, ולהעניק להם את החופש לבחור מתוך מגוון עצום של מוצרי משחקים שיתאימו להעדפותיהם.

  GameStop ידועה בבחירת משחקי הווידיאו הנרחבים שלה, החל מהפורסמים האחרונים ועד כותרות קלאסיות מפלטפורמות משחק שונות. כרטיסי המתנה פותחים עולם של אפשרויות משחק, המאפשרים למקבלים לגלות הרפתקאות חדשות, לאתגר את כישוריהם או אפילו לבנות את אוסף הכותרות האהובות שלהם. בנוסף, Gamestop מציעה מגוון אביזרי משחק, קונסולות וסחורה, ומספק אפשרויות מעבר למשחקים בלבד.

  הנוחות של קניות ב- GameStop היא היבט בולט נוסף. בין אם הנמענים מעדיפים לגלוש באינטרנט או לבקר בחנות פיזית, אתר ידידותי למשתמש של Gamestop וחנויות מסודרות היטב הופכות את חווית הקנייה למהנה. האתר מספק תיאורי מוצרים מפורטים, ביקורות לקוחות והמלצות בהתאמה אישית כדי לסייע למקבלים למצוא את המשחק או האביזר המושלם.

  ראוי להזכיר ש- GameStop מציע מדי פעם מבצעים בלעדיים, עסקאות והזדמנויות טרייד אין. הנמענים יכולים לנצל את ההצעות הללו כדי למקסם את הערך של כרטיס המתנה שלהם וייתכן להפיק ממנו יותר הנאה משחקית.

  היבט אחד שיש לקחת בחשבון הוא שהזמינות של מוצרי משחק מסוימים עשויה להשתנות על פי מיקום ורמות מלאי. רצוי למקבלים לבדוק את הזמינות של משחקים או קונסולות ספציפיות לפני שתבחר את הבחירה שלהם כדי להבטיח חווית קנייה חלקה ומספקת.

  לסיכום, כרטיסי מתנה של Gamestop – משלוח דואר אלקטרוני מספקים לגיימרים אפשרות מתנה רב -תכליתית ומרגשת. הגישה המיידית, הבחירה הנרחבת של משחקים ואביזרים וחוויית קנייה ידידותית למשתמש הופכים אותם לבחירה נהדרת עבור חובבי המשחקים. הנמענים יכולים לפתוח עולם של אפשרויות משחק ולהתמכר לתשוקותיהם עם כרטיסי המתנה הללו.