יהלום מבריק פוקימון – מתג נינטנדו | נינטנדו | GameStop, Pokémon Diamond Brilliant ו- Pokémon Pearl Pearl | אתר רשמי | פוקימון

0

זמין כעת

ללכת עם הפוקימון שלך, שנה את הסגנון שלך והתאם אישית את כדורי ה- Poké שלך

מתג יהלום פוקימון ופנינה

חזרו על אזור סיננו וסיפורו של משחק גרסת הפוקימון היהלום חוויה את הסיפור הנוסטלגי ממשחק גרסת Diamond של פוקימון בהרפתקה מחודשת, Diamond Brilliant, Diamond ™ Pokémon, עכשיו ב- Nintendo Switch ™! הרפתקאות במשחק היהלומים המבריק של פוקימון יתקיימו באזור סיננו המוכר. עשיר בטבע ועם הר קורונט אדיר בלבו, סיננו הוא ארץ של מיתוסים רבים המועברים לאורך הדורות. תבחרו Turtwig, Chimchar או Piplup להיות Pokémon בן הזוג הראשון שלכם ואז יצאו למסע שלכם כדי להפוך לאלוף ליגת הפוקימון. לאורך הדרך, תוכל להיתקל בדיאלגה הפוקימון האגדית.

הרפתקה יחד עם הפוקימון שהופיע במשחק גרסת הפוקימון היהלום. שחקנים של המשחקים המקוריים יכולים לבקר מחדש מקומות מוכרים ולחיות מחדש סצינות מוכרות, בעוד ששחקנים בפעם הראשונה יכולים ליהנות משפע מפגשים מהנים והפתעות שיש לאזור סיננו להציע. הסיפור המקורי והיקף הערים והנתיבים באזור סיננו הוחזרו נאמנה. גרסה מחודשת זו הוחלפה גם עם כמה מהתכונות הידידותיות לשחקן של משחקי פוקימון מודרניים וסצנות קרב פוקימון מקרוב ואישי.

בין אם שיחקת גרסת Diamond של Pokémon או גרסת פרל פוקימון כבר ביום ובין אתה נתקל במשחקים האלה בפעם הראשונה, יש משהו לכולם ליהנות.

זמין כעת

לחוות את הנוסטלגיה של יהלום פוקימון™ ו- פרל פוקימוןמשחקי ™ בהרפתקה שנולדו מחדש במערכות Nintendo Switch ™.

הסיפור המקורי הועתק נאמנה, והגרמים המחודשים הללו כוללים נוחות קלות להבנה וידידותית לשחקן של סדרת הפוקימון המודרנית, בתוספת סצינות קרב פוקימון מקרוב ואישי.

.com. חברת Pokémon International אינה אחראית לתוכן של כל אתר מקושר שאינו מופעל על ידי חברת פוקימון אינטרנשיונל. שימו לב כי מדיניות הפרטיות של אתרי האינטרנט ושיטות האבטחה של אתרים אלה עשויים להיות שונים מהתקנים של חברת Pokémon International.

הוסף את הפוקימון שיימין המיתולוגי לצוות שלך!​

יצא לדרך לסיננו עם מדריך המאמנים שלנו

התיידד עם פוקימון מיתי.

קבל ביצת מנאפיה.

לגלות את אגדות פוקימון: ארסוס משחק, הרפתקאת RPG Sinnoh Action Action.

  • שירות לקוחות
  • תנאי שימוש
  • הודעת פרטיות
  • מידע משפטי

צילומי המשחק אינם סופיים. צילומי מסך וצילומי משחק הם מכותרת שנמצאת בפיתוח. על מנת לקבל ולשחק תוכן כלשהו, ​​עליך להתקין את כל תיקוני המשחק האחרונים. פרטים על טלאי משחק ניתן למצוא כאן. . לא זמין בכל המדינות. גישה לאינטרנט הנדרשת לתכונות מקוונות. תנאים חלים. © 2021 פוקימון. © 1995–2021 Nintendo / Creatures Inc. / משחק פריק בע”מ. פותח על ידי ILCA, Inc. פוקימון ו- Nintendo Switch הם סימנים מסחריים של נינטנדו.

אתה עומד לעזוב אתר המופעל על ידי חברת Pokémon International, Inc.

חברת Pokémon International אינה אחראית לתוכן של כל אתר מקושר שאינו מופעל על ידי חברת פוקימון אינטרנשיונל. שימו לב כי מדיניות הפרטיות של אתרי האינטרנט ושיטות האבטחה של אתרים אלה עשויים להיות שונים מהתקנים של חברת Pokémon International.

Pokémon ™ Diamond Diamond ו- Pokémon ™ Pearl

חזרו על אזור Sinnoh וסיפורו של גרסת יהלום ופנינה של פוקימון ™

התנסו בסיפור הנוסטלגי מה- יהלום פוקימון וכן גרסת פנינה משחק בהרפתקה מחדש, יהלום מבריק של פוקימון וכן Pokémon ™ Pearl, עכשיו במערכת Nintendo Switch ™! הרפתקאות ב יהלום מבריק של פוקימון וכן Pokémon ™ Pearl המשחק יתקיים באזור סיננו המוכר. עשיר בטבע ועם הר קורונט אדיר בלבו, סיננו הוא ארץ של מיתוסים רבים המועברים לאורך הדורות. תבחרו Turtwig, Chimchar או Piplup להיות Pokémon בן הזוג הראשון שלכם ואז יצאו למסע שלכם כדי להפוך לאלוף ליגת הפוקימון. לאורך הדרך תיתקל בצוות הארגון המסתורי Galactic, ותוכל להיתקל בדיאלגה הפוקימון האגדית ופאלקיה האגדית.

חקור את המחתרת הגדולה המחודשת או העלה מופע תחרות סופר

המחתרת מה- יהלום פוקימון וכן גרסת פנינה המשחק הופעל וכעת הוא נקרא ה- Grand Underground. כאן תוכלו לחפור מאובני אוצר ופוקימון יקרי ערך, ליצור בסיס סודי משלכם ולתפוס פוקימון במקומות שנקראים פוקימון מחביר. כשאתה לא בוחן את המחתרת הגדולה, היכנס לתוכנית תחרות סופר! מופעי תחרות סופר הם אירועים פופולריים באזור Sinnoh, כל אחד מהם הציב ארבעה מבצעים ושותף פוקימון, שעובדים יחד כדי לרקוד ולהראות את כישורי הביצוע שלהם. אתה יכול גם להרפתקה במחתרת הגדולה או להעלות מופע תחרות סופר עם שחקנים אחרים דרך התקשורת המקומית* של מערכת מתג Nintendo שלך!

ללכת עם הפוקימון שלך, שנה את הסגנון שלך והתאם אישית את כדורי ה- Poké שלך

בחר פוקימון שהתיידד בו במהלך המסע שלך ללכת מאחוריך במשחק. תלוי בפוקימון, תראה מחוות או דרכי הליכה שונות, וכשאתה מדבר עם הפוקימון שלך, זה יגיב. תוכל גם להוסיף סגנון אישי משלך! בחר מגוון תלבושות ותיאום צמרות ותחתיות. חלקם מבוססים על מוטיבים של פוקימון ואחרים משנים את התסרוקת שלך. !