התחל בליגת הקרב של Go בפוקימון GO: סקירה כללית, טיפים ותגמולים |, פוקימון גו ליגת הקרב עונה 16: לוח זמנים, תגמולים, שינויים במעבר ותאריך סיום – DEXERTO

0

פוקימון גו ליגת הקרב עונה 16: לוח זמנים, תגמולים, מעבר שינויים ותאריך סיום

נכון לעכשיו, ליגת הקרב Go מורכבת מ -24 דרגות: 1-20 ממוספרות, כאשר ארבע השורות הבאות היו אס, ותיק, מומחה ואז האגדה.

התחל בליגת הקרב של Go בפוקימון GO: סקירה כללית, טיפים ותגמולים

התחל בליגת הקרב של Go בפוקימון GO: סקירה כללית, טיפים ותגמולים

. השתתפת בכל משימות המחקר של פרופסור ווילו, והרחיבת את הידע שלך כשאתה מגלה יותר פוקימון. פיתחת את הפוקימון שלך באמצעות כל פריט זמין מאבני שמש למודולי פיתוי קרחונים וכל מה שביניהם. . הפעלת את הפוקימון שלך באמצעות סוכריות סטארדוסט, סוכריות ו- XL.

אחרי כל המאמץ הזה, מה השלב הבא בדרכם כמאמן פוקימון גו? איך אתה יכול להוכיח שהפוקימון שלך הם הטובים ביותר שהם יכולים להיות, תוך הגברת ההבנה שלך בפוקימון?

הגיע הזמן להיכנס לליגת הקרב. .

. המשך לקרוא כדי ללמוד את כל מה שאתה צריך לדעת כדי להתחיל ולהתחיל במהירות בשורות, מאיך שהמערכת של ליגת הקרב עובדת למה שאתה צריך לשקול כשאתה בונה את הקבוצה שלך. אתה תהיה קרב מנוסה תוך זמן קצר!

 • כיצד לפתוח קרבות
 • כיצד להגדיל את הדירוג שלך ואת תגמולי הדירוג
 • סיבובי ליגה: ליגה נהדרת, ליגת האולטרה, ליגת האב ועוד
 • ללכת לקרב!

כיצד לפתוח קרבות

. תראה את קרב אפשרות באמצע המסך שלך בצד ימין. הקש על אפשרות – וברוך הבא לליגת הקרב!

כשאתה נכנס לליגת הקרב Go, תוכל לבחור בין שני מסלולי תגמול: תגמולים בסיסיים ותגמולים פרימיום. . לאחר שבחרת את מסלול התגמולים שלך, תוכל להילחם! . . במקרים מסוימים, גביע נושא עשוי להגביל איזה פוקימון אתה יכול לכלול בצוות שלך.

לאחר שתבחר באיזה ליגה או גביע אתה רוצה להילחם, תבחר קבוצה של שלוש פוקימון ותתאים למאמן אחר שמתמודד בדרגה דומה. גם אם אתה רק מתחיל, לא תצטרך לדאוג להילחם במאמן שכבר תפס המון ניצחונות של ליגת הקרב.

כיצד לבנות צוות מאוזן לקרבות מאמנים

. כדי לשפר את הסיכויים שלך לזכות, עליך לבחור צוות של פוקימון שמפצה זה על חולשתו של זה. לדוגמה, לא תרצו להיכנס לקרב מאמן עם שלוש פוקימון חלשות עד פי אש ולהסתכן בכך שהצוות שלך יביס על ידי Charizard יחיד. במקרה זה, אתה יכול להיות חכם לכלול פוקימון חזק גם נגד פוקימון מסוג אש.

כמו כן, חשוב לקחת בחשבון באיזה פוקימון ככל הנראה יריביך ישתמשו. . . אבל בין אם אתה משתמש בפוקימון הפופולרי ביותר ובין אם לא, חשוב לוודא שיש לך פוקימון בצוות שלך שיכול גם להתנגד לפוקימון הפופולרי הזה. לדוגמה, פוקימון מסוג דרקון-כמו דרקוניט, דיאלגה וגירטינה-פופולריים בליגות האולטרה והמאסטר, כך שמאמנים רבים משתמשים בפוקימון כמו גרדוואר או טוגקיס עם התקפה מהירה מסוג פיה כדי לעלות יתרון נגד סוגי הדרקון. שימו לב לפוקימון שתמצאו את עצמכם נתקלים לעתים קרובות בקרבות מאמנים, וודאו שאתם מוכנים להביס אותם.

תוהה כיצד לעקוב אחר הפוקימון שלך ברגע שהחלטת אילו קבוצות הכי טובות לכל ליגה? .

אם אתה רק קופץ לקרבות מאמנים לאחר שהתמקד בקרבות RAID, כדאי להשלים את הפוקימון שכבר התמקדו בהם יותר ממוקדים בקרבות מאמנים.

מאמנים רבים השתמשו במשאבים שלהם כדי להפעיל את פוקימון שיכולים להפיץ במהירות נזק כדי לנצח את השעון בקרבות פשיטה. בקרבות מאמנים, עליכם להעריך חלוקה אחידה יותר בין עבירה להגנה. קרבות מאמן בליגת הקרב הם מירוץ להביס שלוש פוקימון לפני שלושת הפוקימון שלך קלוש, כך שלקחת פחות נזק הוא בעל ערך באותה מידה כמו להתמודד יותר.

. . לדוגמה, Swampert נמצא בשימוש נרחב מכיוון שהוא יכול להטעין אנרגיה במהירות באמצעות יריית הבוץ שלה בהתקפה מהירה.

פוקימון שונה מצטיין בתוך ליגות שונות, כך שתרצה להפעיל פוקימון קרוב ככל שתוכל למקלה המרבי לליגה בה אתה רוצה להשתמש, כמו 1,500 לליגה הגדולה או 2,500 לליגת האולטרה.

כיצד להגדיל את הדירוג שלך ואת תגמולי הדירוג

כולם מתחילים את מסע הליגה הקרב שלהם בדרגה 1. תתקדם בדרגות המוקדמות רק על ידי השלמת קרבות, ללא קשר אם אתה מנצח או מפסיד. אך בקרוב תגלו שצריך לזכות בקרבות כדי להמשיך לנוע בשורות. כשאתה מגיע לשורות הגבוהות יותר, תוכל לראות את הדירוג שלך, שהוא ייצוג מספרי של הביצועים שלך. אם אתה יורה להיות אחד הטובים ביותר, קבע את הכוונת שלך לדרגת האגדה – הדרגה הגבוהה ביותר בר השגה בליגת הקרב.

נכון לעכשיו, ליגת הקרב Go מורכבת מ -24 דרגות: 1-20 ממוספרות, כאשר ארבע השורות הבאות היו אס, ותיק, מומחה ואז האגדה.

דרגות אינן סתם אסתטיות; ככל שהדרגה שלך גדלה, תקבל תגמולים טובים יותר על קרבות מנצחים. לדוגמה, הגדלת הדירוג שלך תאפשר לך להיתקל בפוקימון שונה במפגשי תגמול ליגת הקרב – אתה אפילו תוכל להרוויח מפגשים עם פוקימון אגדי כשאתה עולה לפסגה. אם אתה משתמש במעבר קרב פרימיום כדי להיכנס למסלול תגמולים מובחר, תצטרך פחות ניצחונות כדי להיתקל בפוקימון האלה.

סיבובי ליגה: ליגה נהדרת, ליגת האולטרה, ליגת האב ועוד

מאמן קרבות בפוקימון גו יש שלוש ליגות ליבה, שלכל אחת מהן יש כובע CP משלו. ליגת הקרב Go מציגה לעתים קרובות רק אחת מהליגות הללו בכל פעם, ומסתובבת ביניהן מדי פעם בכל עונה. . בעוד שהאסטרטגיה של קרבות מאמנים זהה לא משנה באיזה פוקימון אתה משתמש, הפוקימון שמאמנים מנוסים נוטים להעדיף משתנה באופן משמעותי מהליגה לליגה.

כל עונת ליגת הקרב החדשה של Go מתחילה עם הליגה הגדולה, שהיא הליגה הקלה ביותר שתתחיל בה מכיוון שרק פוקימון עם 1,500 סמ”ק או פחות יכול להשתתף. בליגה הגדולה, פוקימון שיש להם CP מקסימלי נמוך יחסית בהשוואה למינים אחרים יכול לשגשג בגלל כובע ה- CP הנמוך של הליגה הזו. לעתים קרובות לא תראה פוקימון כמו אזומריל, מדיצ’ם ואלטריה בשתי הליגות האחרות, אבל בליגה הגדולה, הפוקימון האלה יכולים לשלוט.

ליגת האולטרה מכסה את המח”ט של פוקימון המשתתף ב -2,500. תתחיל לראות יותר פוקימון אגדי בליגה האולטרה, במיוחד פוקימון אגדי נוטה יותר בהגנה כמו Registeel, Forme Forme Giratina ו- Cresselia, שיש להם CP מקסימאלי נמוך יותר מאשר חלק מהשאר הפוקימון האגדי האחרים. אבל אל תתנו לנוכחותם של הפוקימון האגדי הזה להטעות אתכם – המון פוקימון אחרים הם גם מבצעים מצוינים בליגה האולטרה. רבים מהשותפים הראשונים פוקימון עם התקפות בלעדיות של יום קהילתי, כמו ונוסאור עם צמח טירוף וסנפרט עם תותח הידרו, הם גם בחירות פופולריות בליגה זו.

ליגת המאסטר מאפשרת לכל פוקימון להשתתף, ללא קשר ל- CP שלה. כפי שניתן לצפות, מאמנים במגמת הליגה הזו לעבר פוקימון עם CP מקסימלי גבוה. פוקימון שמאיר בליגה זו הן לעתים קרובות גם בחירות נהדרות לקרבות RAID, כך שתקבל הרבה ערך מהפעלת פוקימון כמו Mewtwo, Kyogre, Groudon ו- Origine Forme Giratina לכוחם המרבי. עם זאת, כמה פוקימון שאינם בחירות פופולריות כל כך לקרבות RAID הם גם מתחרים חזקים בליגת המאסטר: Dialga ו- Forme Forme Giratina הם שניהם תורמים מרכזיים, למשל.

. . . .

מכיוון שכל מאמן מתחרה באותן מגבלות, חשוב להשיג כמה שתוכל לצאת מהפוקימון שלך כדי להימנע מלהשאיר אותם בעמדת נחיתות. בנוסף למין הפוקימון שבחרת, ישנם שני גורמים עיקריים נוספים שיש לקחת בחשבון: CP של הפוקימון שלך, וההתקפות המהירות והטענות העומדות לרשותם.

CP פשוט על פני השטח אך באופן מפתיע למטבלים את אופטימיזציה. CP הוא ייצוג של כוחו של פוקימון, כך שבדרך כלל תרצה את ה- CP של הפוקימון שלך קרוב למקסימום CP המותר לכל ליגה שתרצה להשתמש בו. CP של כל פוקימון פרטני יכול להיות שונה מאחרים מאותו מיני פוקימון בגלל הסטטיסטיקה שלו, שתוכלו לראות על ידי הערכתו.

הפעלה כפתור בפרופיל של פוקימון, אתה יכול לראות כמה ה- CP של הפוקימון שלך יגדל אם היית ממשיך להפעיל אותו. על ידי הקשה על אייקון +, אתה יכול לראות כמה קרוב למגבלת CP של הליגה אתה יכול להפעיל את הפוקימון אל, כמו גם לכמה סטארדאוסט וממתקים תצטרך להשתמש בהם כדי להגיע לשם כדי להגיע לשם כדי להגיע לשם.

סטטוס ההתקפה משפיע על מח”ש של פוקימון יותר מהגנה ו- HP. . זה עולה הרבה סטארדאסט להפעיל את פרימו פוקימון, אז וודא שאתה בטוח איזה פוקימון תרצה להפעיל לפני שתשקיע.

ללמד את הפוקימון שלך התקפה טעונה שנייה יכולה לעלות הרבה סטארדאסט וממתקים, אך היא מציעה לפוקימון שלך יתרון תחרותי גדול. התקפה טעונה שנייה מעניקה לך את היכולת להפתיע יריב, לכסות את חולשתו של פוקימון, או להערים על יריב להשתמש או לחסוך מגן הגנה בזמן הלא נכון.

לבסוף, חשוב שלפוקימון שלך יש התקפות מהירות וטעונות נכונות על האסטרטגיה שלך. . . כך או כך, כדאי להשתמש בכמה TMs מהירים וב- TMs טעונים כך שהפוקימון שלך יידע את ההתקפות שאתה רוצה. לא תרצו למצוא את עצמכם מפסידים בקושי קרב כי הפוקימון שלכם לא ידע את ההתקפות הנכונות!

. . לפני השימוש ב- TM מהיר עלית או TM טעון מובחר, חקר את ההתקפות השונות העומדות לרשות הפוקימון שלך ואשר נחשבות לחזקות ביותר. .

אם אתה מעוניין ללמוד עוד כיצד לשלוט בהתקפות טעונות והתקפות מהירות בליגת הקרב של פוקימון, בדוק את הטיפים במדריך זה.

בדרך כלל אתה יכול להשתתף בחמש מערכות של חמש קרבות ליגת הקרב בכל יום. השתתפות בכמה שיותר קרבות בכל יום היא דרך נהדרת ללמוד ולהרוויח תגמולים, כמו סטארדוסט ו- TMS, שיעזרו לכם להכין את הפוקימון שלכם לקרבות עתידיים. אתה יכול גם להילחם מחוץ לליגת הקרב Go, שיכולה לספק לך הזדמנויות נהדרות לתרגול.

אתה יכול להילחם נגד חברים על ידי הקשה על סמל האווטאר שלך בפינה השמאלית התחתונה של המסך. . . אתה יכול גם להילחם במנהיגי הצוות Spark, קנדלה, ולניצוץ על ידי הקשה קרב .

. . ובהתאם לאירוע, תוכלו להרוויח תגמולים נוספים כמו טריפל סטארדאוסט על התחרות והזכייה. ליל הקרב הבא הוא 26 באוגוסט 2021, משעה 6:00 עמ ‘.M. .M. זמן מקומי. הישאר מעודכן לפרטים על אירועי ליל הקרב העתידיים.

. קח את הזמן כדי לקבל תחושה שעבורו נראה כי פוקימון מסתדר הכי טוב במקום הראשון בצוות שלך, מתי להשתמש במגני ההגנה שלך, ומתי להחליף את הפוקימון שלך (אחרי שתחליף את הפוקימון שלך, תצטרך לחכות ארוך זמן לפני שתוכל לעבור שוב).

אם יש לך מעברי קרב פרימיום, אל תפחד להשתמש בהם אם אתה מרגיש בטוח בדרגה הנוכחית שלך. . תקבלו יותר מפי שניים סטארדאסט כמו שהייתם בדרך כלל, ויהיה לכם הרבה יותר קל לקבל את תגמול המפגש הפוקימון היקר.

! .com לחדשות ואסטרטגיה על פוקימון גו ומשחקי פוקימון אחרים ואפליקציות.

פוקימון גו ליגת הקרב עונה 16: לוח זמנים, תגמולים, מעבר שינויים ותאריך סיום

פוסטר לפוקימון גו ליגת הקרב עונה 15 הרפתקאות

פוקימון גו ליגת הקרב עונה 16: הרפתקאות שפע הגיעו עם לוח זמנים שבועי חדש של ליגות וגביעים, כמו גם כמה תגמולים נהדרים וימי קרב נושא ליהנות.

.

Niantic חשף בפוסט בבלוג כי ישנם מספר שינויים בהתקפה העונה וכן המון כוסות ייחודיות שיש לקחת חלק בהן, כולל החזרת גביע ליל כל הקדושים המאפשרת רק פוקימון רעל, באג, רוח רפאים, אפל ופיות. להיכנס.

המאמר נמשך לאחר המודעה
המאמר נמשך לאחר המודעה

למטה, תוכלו למצוא את כל מה שתצטרכו לדעת על עונה 16 של ליגת הקרב של פוקימון גו, כולל תאריך הסיום, כל התגמולים שתוכלו להרוויח לאורך הדרך, ולוח הזמנים השבועי החדש של ליגות וגביע.

תוכן

 • עונה 16 תאריכי התחלה וקצה
 • לוח זמנים של עונה 16
 • עונה 16 תגמולים
 • אירועי קרב עונה 16

שני מאמנים נאבקים ב

הגיע הזמן לאבק שוב את כפפות הקרב שלך.

פוקימון גו ליגת הקרב עונה 16 תאריכי התחלה וקצה

ורץ עד .

בתחילת עונה 16, תוכל לתבוע את התגמולים שלך בסוף העונה ממסך הקרב ודירוג הליגה הקרב שלך יאופס.

כמו גם השלישייה המסורתית של ליגות נהדרות, אולטרה ומאסטר, יהיו המון כוסות מיוחדות העונה כולל הגביע הנפשי והגביע החשמלי.

המאמר נמשך לאחר המודעה

 • אולטרה ליגה ואלמנט רמיקס: מהדורה קטנה
 • 15 בספטמבר – 22 בספטמבר: גביע ליגת המאסטר והגביע הנפשי: מהדורת הליגה הגדולה
 • 22 בספטמבר – 29 בספטמבר:
 • 6 באוקטובר – 13 באוקטובר: ליגה נהדרת, ליגה אולטרה וליגה מאסטר
 • 13 באוקטובר – 20 באוקטובר:
 • 27 באוקטובר – 3 בנובמבר:
 • אולטרה ליגה וגביע החשמל: מהדורת הליגה הגדולה
 • 17 בנובמבר – 24 בנובמבר:

.

תגמולים של תלבושת קליי בעונה 15 של ליגת הקרב של פוקימון גו

תגמולים לתלבושת עם נושא חימר זמינים לביטול הנעילה העונה.

פוקימון גו ליגת הקרב עונה 16 תגמולים

יש המון תגמולים להרוויח כשאתה עולה דרך ליגת הקרב Go, ממפגשי פוקימון ועד פריטי אווטאר, ואפילו TMS מובחרת עבור המאמנים המסורים ביותר.

קָשׁוּר:

24 כרטיסי הפוקימון היקרים והנדירים ביותר שנמכרו אי פעם

“>

ללכת לדרגת ליגת הקרב פרס
דרגה 1 מובטחת מפגש Bisharp
דרגה 1+
דרגה 6 מובטחת
+
+ Lickitung, Mareanie, Phantump, Skarmory או מפגש Wobbuffet
+
+ מפגש בוס פשיטה נוכחי של 5 כוכבים
דרגת מומחים מובטחת מפגש ג’אנגמו-או וחולצה בסגנון ג’טה
מפגש פיקאצ’ו ליברה ותנוחה בסגנון ג’טה

צאו לליגת הקרב עונה 16 לוח הזמנים של אירועים

יתקיים אירוע מיוחד אחד במהלך עונה 16 בליגת הקרב של Go:

“>

אירוע קרב
יום שבת, 7 באוקטובר 2023, בשעה 12 בבוקר עד ראשון, 8 באוקטובר 2023, בשעה 23:59 בערב

במהלך סוף השבוע הקרב של Go: האירוע בשפע של הרפתקאות, המספר המרבי של הסטים שתוכלו לשחק ביום יהיה הועלה מחמש ל 20 . .

יתקיימו מחקר מתוזמן בחינם במהלך סוף השבוע הקרב הזה עם תגמולים כולל כפפות בסגנון GEETA עבור האווטאר שלך.

.

קרב ליגת הפוקימון גו

יתקיים אירוע בקרב בסוף השבוע ליהנות בעונה 16 של ליגת הקרב.

התקפות חדשות בעונה 16 של ליגת הקרב של פוקימון גו

ישנן שלוש התקפות חדשות המוצגות לפוקימון גו במהלך העונה הזו:

הירשם לניוזלטר שלנו לקבלת העדכונים האחרונים על Esports, Gaming ועוד.

“>

התקפה חדשה חדר כושר ופשיטות
Trailblaze (התקפה טעונה מסוג דשא) 65 כוח ומגביר את ההתקפה בשלב אחד 65 כוח
חולות חרוכים (התקפה טעונה מסוג קרקע) 80 כוח והזדמנות להוריד את ההתקפה של הפוקימון היריב בשלב אחד 95 כוח
אקסל משולש (התקפה טעונה מסוג ICE) 60 כוח ומגביר את ההתקפה בשלב אחד 60 כוח

“>

לִתְקוֹף שינויים
לְעוֹרֵר הכוח גדל מ -4 ל 6 וייצור האנרגיה פחת בקרבות מאמנים
ייצור האנרגיה גדל בקרבות מאמנים
הכוח פחת מ 90 ל- 85 בקרבות מאמנים
מספח X הכוח גדל מ 55 ל -60 בקרבות מאמנים
הכוח גדל מ 55 ל -60 ועלות האנרגיה עלתה בקרבות מאמנים
עלות האנרגיה גדלה בקרבות מאמנים
לַחפּוֹר הכוח פחת מ 100 ל- 80 ועלות האנרגיה ירדה בקרבות מאמנים
הכוח פחת מ 120 ל- 110 בקרבות מאמנים
הכוח גדל מ -140 ל -150 בקרבות מאמנים
Boomburst עלות האנרגיה פחתה בקרבות מאמנים

התקפה עדכוני זמינות בעונה 16 של ליגת הקרב של פוקימון גו

יש לא מעט שינויים בהתקפה זמינות העונה, כאשר הפוקימון הבא מסוגל ללמוד מהלכים חדשים:

מתג וולט (התקפה מהירה מסוג חשמלי)

ניתן ללמוד כעת על ידי מגנמיט, מגנטון, מגנזון ורגיאלקי.

המאמר נמשך לאחר המודעה

יריית בוץ (התקפה מהירה מסוג קרקע)

.

Breaking Swipe (התקפה טעונה מסוג דרקון)

.

כעת ניתן ללמוד על ידי Accelgor.

בעיטת Blaze (התקפה טעונה מסוג אש)

ניתן ללמוד כעת על ידי Hitmonlee, Mienshao, Incineroar, Riolu ו- Lucario.

ניתן ללמוד כעת על ידי גוליסופוד, קרבי, קינגלר, קורפיש, קרוואדאונט, שלר, קלויסטר וברברק.

. MIME, Chikorita, Bayleef, Meganium, Bellossom, Roselia, Roserade, Mismagius, Shaymin, Rowlet, Dartrix, Decidueye, Kirlia, Gardevoir, Lilligant ו- Meowstic.

המאמר נמשך לאחר המודעה

Trailblaze (התקפה טעונה מסוג דשא)

ניתן ללמוד כעת על ידי טאורוס, סודובודו, מרפ, פלאפי, אמפרוס, סקיטר, סקיזור, קליפור, טדיאורה, אורסרינג, אורסאלונה, דירלינג, סווסבוק, רוקרוף, ליקאנרוק, פומנטיס, לורנטיס, סקוובט, סטונטיאן, גליאן, גליאן, פרש, גליאן, Persert, Persert, Persert, Persert, Persert, Persert, Persert, Persket, Gale Mankettth, Girafarig, Phanpy ו- Donphan.

כעת ניתן ללמוד על ידי גאלירי מר מר. MIME, SneSel, Weavile, Hitmontop, Kirlia, Gardevoir, Lopunny, MR, MR. Rime, Steenee ו- Tsareena.

חולות חרוכים (התקפה טעונה מסוג קרקע)

כעת ניתן ללמוד על ידי סנדלש, Ninetales, Arcanine, Rapidash, Entei, Trapinch, Vibrava, Flygon, Claydol, Hippowdon, Magmar, Magmortar, Diggersby, Excadrill, Sandygast ו- Palossand.

אנו נעדכן את הדף הזה אם יתבצעו שינויים נוספים במהלך העונה הזו של ליגת הקרב Go, אך לעת עתה, זה מה שאתה יכול לצפות בשלושת החודשים הקרובים!

המאמר נמשך לאחר המודעה
המאמר נמשך לאחר המודעה

זה כל מה שאתה צריך לדעת על Go Go League League עונה 16: הרפתקאות שופעות! לקבלת טיפים נוספים, עיין במדריכי הפוקימון GO שלנו למטה: