היכן להזמין מראש את God of War Ragnarok לקראת ההשקה של יום רביעי – Gamespot, God of War Ragnarok Diection מראש בהזמנה – והאחרון במלאי המהדורה המיוחדת | Gamesradar

0

God of War מדריך להזמנה מראש של God of War Ragnarok – והאחרון במלאי המהדורה המיוחדת

למרות שאלוהים המלחמה רגנארוק משחרר גם ב- PS5 וגם על PS4, בהחלט תפיק את המרב מהמשחק ב- PS5. פלייסטיישן משחרר את God of War Ragnarok PS5 ו- PS5 חבילות דיגיטליות שמגיעות עם שובר למשחק. צרור PS5 עולה 560 דולר ואילו הצרור הדיגיטלי של PS5 הולך על 460 דולר. .

היכן להזמין מראש את God of War Ragnarok לקראת ההשקה של יום רביעי

עדיין צריך להזמין מראש עותק של משחק הפלייסטיישן הגדול ביותר של השנה?

כרגע אין עסקאות זמינות
.

ההמתנה כמעט נגמרת. . זה בקלות אחד המשחקים הגדולים של השנה, כך שבאופן טבעי יש לו מהדורות מרובות-ארבע ליתר דיוק. לרוע המזל, שתי המהדורות היקרות ביותר-האספן והג’וטנאר-נמכרות כרגע. יתכן שקמעונאים יפנו מחדש ביום ההשקה, אך בהחלט לא מובטח. גם אם אינך יכול לשים יד על אחת המהדורות האלה, הגיוני להזמין מראש את God of War Ragnarok, מכיוון שתקבל קצת תוכן בונוס עם מהדורת ההשקה.

. . . אתה חוסך 10 דולר לעומת קניית הקונסולה והמשחק בנפרד.

אלוהי המלחמה Ragnarok בהזמנה מראש בונוסים

אלוהי המלחמה מהדורת השקה

, תקבל שני קוסמטיקה במשחק: קרטוס עלה שריון שלג וטוניקת שלג אטרוס עלה. אלה בונוסים “מהדורת ההשקה”, כך שהקוד יהיה בתיבה או נוסף לחשבון הפלייסטיישן שלך עם רכישת גרסה דיגיטלית. אם כי יש סיכוי שתוכלו לחטוף את מהדורת ההשקה בחנויות מבלי להזמין מראש ב- 9 בנובמבר, הדבר הטוב ביותר שלכם הוא להזמין מראש. .

הזמינו מראש את אלוהי המלחמה Ragnarok מהדורה סטנדרטית

המהדורה הסטנדרטית של God of War Ragnarok כוללת את משחק הבסיס ושני הקוסמטיקה (בהשקה). לאנשים שרוכשים עותק PS4 יש אפשרות לשדרג לגרסת PS5 תמורת 10 דולר, ללא קשר אם הם רוכשים מהדורה פיזית או דיגיטלית.

God of War מדריך להזמנה מראש של God of War Ragnarok – והאחרון במלאי המהדורה המיוחדת

אלוהי המלחמה Ragnarok

. .

לחתוך אותו, מבחינת האפשרויות, למרבה הצער, אנו מוגבלים יותר מכפי שהיינו הזמנות מראש של אל המלחמה שנפתחו: גם מהדורת האספנים וגם מהדורות Jotnar אזלו כרגע – או לפחות מְאוֹד קשה להשיג. עם זאת, ל- PlayStation Direct יש רשימות פעילות לשניהם, אך עם תוויות ‘בקרוב’.

.

כל אלוהים של מלחמה Ragnarok בהזמנה מראש שתציב לך יתיק לך גם קצת שריון בונוס וקטעי קוסמטיקה במשחק, כך שתמיד יש משהו נוסף שיש לקחת בחשבון כשאתה מתחייב למה שעשוי להיות אחד הדורות ‘(גם PS4, זכור) המשחקים הגדולים ביותר.

ואם זה לא הספיק, אתה יכול גם למקם הזמנה מראש של God of War Ragnarok Dualsense. כמו כן, הערה מהירה נוספת במהדורות האספנים והג’וטנאר עבור אלה בבריטניה – יתכן שיהיה לך מזל בהזמנה מראש לאפשרויות אלה על ידי כניסה פיזית לחנות המשחקים המקומית שלך; התקשורת והמיילים האחרונים של הקמעונאי הצהירו כי זו אפשרות.

עד אז, בואו נגיע ישר לאפשרות אלוהי המלחמה שלך Ragnarok.

כעת תוכלו להזמין מראש את המהדורה הסטנדרטית של God of War Ragnarok עבור PS4 וגם PS5. ה- MSRP הוא 59 $.99/£ 59..99/£ 69.99 עבור PS5, אך אנו כבר רואים תעריפים מוזלים אצל קמעונאים בארה”ב ובבריטניה כאחד. כתבנו את המחירים האחרונים של כתיבה למטה עם כל מהדורה.

אנחנו – God of War Ragnarok המהדורה הסטנדרטית של הזמנות מוקדמות

God of War Ragnarok מהדורת ההשקה – PS5 | 69 דולר.
אתה יכול לאסוף את המהדורה הסטנדרטית הזו של המשחק, כרגע להזמנה מראש. למרות שאתה לא מקבל אף אחד מהטובים הנוספים הכלולים בחבילות המהדורה המיוחדת, אתה עדיין מקבל את הבונוסים בהזמנה מראש במשחק.

59 דולר.
אם אין לך קונסולה חדשה, אל תדאג, מכיוון שתוכל גם לאסוף את המשחק החדש הזה ב- PS4. זה מגיע בפחות מאלטרנטיבה של PS5. למרות שאתה לא מקבל אף אחד מהטובים הנוספים הכלולים בחבילות המהדורה המיוחדת, אתה עדיין מקבל את הבונוסים בהזמנה מראש במשחק.

בריטניה – God of War ragnarok מהדורה סטנדרטית מהדורה לפני ההזמנות

God of War Ragnarok – Ps5 | £ 69. £ 64.95 באמזון
בבריטניה אתה מסוגל להזמין מראש את המשחק באמזון, שיש לו כבר חומש מהמשחק ומציע משלוח תאריך שחרור בחינם. .

God of War Ragnarok – PS4 | 59 פאונד. 52 פאונד.95 באמזון
אתה יכול להזמין מראש את גרסת ה- PS4 בבריטניה באמזון האמון, שם גם היא כבר קיבלה הנחה הגונה. .

מהדורת אספן אלוהי המלחמה של Ragnarok כוללת שובר דיגיטלי למשחק המלא וגם כמה דברים פיזיים ודיגיטליים. קטעים פיזיים אלה מורכבים ממארז תצוגה של ספר פלדה, שניים בגילופי תאומים של וניר, סט קוביות גמדי, והעתק Mjolnir בגודל 16 אינץ ‘המאוחסן במקדש שומר הידע. היבטים דיגיטליים כוללים שריון, סטים קוסמטיים ופסקול הדיגיטלי המלא. זה מגיע ב- MRSP 199 $.99 / £ 179.99.

הערה: כאמור לעיל, נראה שזה אזל בכל מקום אלא אם כן יש לך מזל רב!


כרגע אתה יכול להזמין מראש את הסט הזה עבור קצת פחות מ -200 דולר. .

בדוק את המלאי ב: הקנייה הכי משתלמת | GameStop

בריטניה – מהדורת אספן אלוהי המלחמה Ragnarok (PS5/PS4) | בדוק מלאי במשחק
הסט הזה מקמען בקצת פחות מ -180 ליש”ט בבריטניה. זה בלעדי למשחק. עד כמה שנראה אותו קובע שהוא יישלח ויגיע יום לאחר יום השחרור.

הזמין מראש את God of War Ragnarok – מהדורת Jötnar

מהדורת אלוהי המלחמה Ragnarok Jötnar כוללת שובר מודפס למשחק המלא ב- PS4 ו- PS5, Mjölnir בגודל 16 אינץ ‘(העתק) האמר, סט הקוביות של ברוק, 7 בוויניל (כולל מוזיקה של דוב מקרירי), שני 2 בוניר טווינס גילופים, פלקון, סט סיכות זאב וזאב, מפת בד יגדרסיל, טבעת דראופניר אגדית, מארז תצוגה של Steelbook (אין דיסק משחק כלול), מקדש שומר ידע. יש גם המון תוכן דיגיטלי לתפוס עם הסט הזה. .99 או 229 פאונד.99.

הערה: כמו במהדורת האספנים, הגרסה המיוחדת הפרמיום הזו של המשחק אזלה בכל מקום אלא אם כן יש לך מזל!

ארה”ב – God of War Ragnarok Jotnar Edition (PS5/PS4) | בדוק מלאי באמזון
זה הלך כמו עוגות חמות כאשר הוכרז, כך שההימור הטוב ביותר שלך הוא להמשיך לבדוק את הקישורים האלה כדי לראות אם יש לך מזל או אם יתכן שיש לך השקה מחדש (או אחרי).

בדוק את המלאי ב: | GameStop

God of War Ragnarok Jotnar Edition – PS5 ו- PS4 |
המקום היחיד בו תוכלו להרים את ההזמנה המוקדמת הזו בבריטניה כרגע הוא המשחק. יחידות אלה אזלו מהר אז המשיכו לבדוק את הקישורים הללו להיות עם סיכוי לכל מקום מחדש.

אנחנו גם מסגרים את כל העדכונים מחירי טבעת אלדן אם אתה מחפש משהו לשחק בינתיים, או לבדוק את וכן אביזרי Xbox Series X הטובים ביותר כדי להוציא את המהדורה החדשה.

עיכול שבועי, סיפורים מהקהילות שאתה אוהב ועוד

.