Goh – Bulbapedia, האנציקלופדיה הפוקימון מונע הקהילה, Pok�mon Go / דמויות – טרופי טלוויזיה

0

תווים / pok�mon go

ב בועט בזה מכאן למחר!, Scorbunny ניסה להשתמש באמבר לאחר שדרמניטן התגרות בכך שהוא לא יכול להשתמש במהלכים מסוג אש. גו אמר לסקורבוני לא לטרוח כיוון שהרגיש שהמהלכה הנוכחית שלו הייתה טובה מספיק. במהלך קרב עם Team Rocket, Scorbunny ניסה להשתמש באמבר למרות שלא שלט על המהלך, אבל זה הוביל לכך שהוא הובס על ידי Chewtle של Team Rocket. כאשר גו מתחה ביקורת על Scorbunny שהוא מנסה יותר מדי, הוא ברח להתאמן מעצמו. מאוחר יותר, אחרי התנגשות נוספת עם Team Rocket, גו סוף סוף הבין את התשוקה של Scorbunny ואמר לזה לבעוט במחלוק עם רגליו המחוממות. זה איפשר לסקורבוני לשלוט באמבר, שהמשיך להתפתח לרבוט לפני ששלח שוב טילים של צוות. כאשר התבקש לחגוג עם חמש גבוה, ראבוט פשוט התעלם מגו והלך משם.

פוקימון גו דמויות

גו (יַפָּנִית: ゴウ ללכת) הוא גיבור של מסעות פוקימון: הסדרה של האנימה של פוקימון, ואחד מחברי הנוסעים לשעבר של אש. המטרה שלו היא לתפוס את מיו, בעוד החלום שלו הוא לתפוס כל פוקימון.

תוכן

 • 1 באנימה
  • 1.היסטוריה אחת
   • 1.1.1 סדרה 1
   • 1.1.2 מסעות פוקימון: הסדרה
   • 1.3.1 ביד
   • 1.3.2 נסיעות עם
   • 1.3.3 עם פרופסור Cerise
   • 1.3.4 משוטט בעולם
   • 1.3.5 שוחרר
   • 1.3.6 נסחרו
   • 1.3.7 נמסר
   • 1.3.8 סטטוס לא ידוע
   • 1.3.9 זמני
   • 1.4.1 פרויקט מיו
   • 1.4.2 תחרויות פוקימון
   • 2.1 Daisuki ♥ מפלצות כיס
    • 2.1.1 פוקימון
    • 2.2.1 פוקימון
     • 2.2.1.1 ביד
     • 2.2.1.2 המשיך בפארק Cerise
     • 2.2.1.3 נדידה
     • 2.2.1.4 אטום משם
     • 3.1 פוקימון גו
     • 3.2 Pokémon GA-olé
      • 3.2.1 פוקימון
      • 3.2.2 דיסקים
      • 3.3.1 פוקימון
      • 3.3.2 דיסקים
      • 4.יצירות אמנות 1
      • 4.2 יצירות אמנות של צוות

      באנימה

      הִיסטוֹרִיָה

      סדרה מקדימה

      גו בגיל שש

      גו גדל בעיר ורמיליון באזור קנטו עם הוריו, קמיל ווקר, וסבתא, הלטה. זמן מה אחר כך, גו פגש את קלואי והפך לחברו היחיד שגדל.

      כפי שנראה ב היכנס לפיקאצ’ו!, כשהיה בן שש, גו הוזמן על ידי קלואי ללכת איתה למחנה הקיץ של פרופסור אוקון פוקימון. במהלך ביקורם בעיר פלט, גו וקלואי נתקלו בפוקימון מיו המיתולוגי. השניים רדפו אחרי הפוקימון הלא נודע, אך בסופו של דבר הוא הסתדר בעקבות הצלת התינוק קנגאסקאן. פרופסור אוק אמר להם אחר כך שהפוקימון שראו היה ככל הנראה מיו. מוטיבציה, גו נשבע שהוא יהפוך למאמן פוקימון כשהוא מלא עשרה, ויום אחד לתפוס את מיו.

      כפי שנחשף ב יום שלג לחיפוש!, גו תמיד היה לבד במהלך ילדותו מכיוון שהוריו היו לעתים קרובות עסוקים מאוד בעבודה. בגלל זה, הוא תמיד נשאר בבית לבד והמתין להם. במהלך אותה תקופה, הוא תמיד הוסח על ידי מפגשי המחקר המקוונים הקבועים שלו. למרות זאת, הוא תמיד היה גאה במה שעשתה משפחתו. יום אחד, בבית, גו פגש אברה פראית כשבא לבקר אותו והוביל אותו פעם לפארק בו פגש הרבה פוקימון שהוא לא יודע שחי שם.

      שלוש שנים קודם לכן, במהלך טיול משפחתי בעיירה אזליה, גו התיידד עם הוראס, שחיפש את הפוקימון הסלבי המיתולוגי. גו הציע לעזור בחיפוש, אך ככל שהלילה נסגר, הבנים הבטיחו להיפגש שוב למחרת. עם זאת, הוראס לא הופיע, מה שהוביל את גו להרגיש נבגד.

      מסעות פוקימון: הסדרה

      ב אגדה? ללכת! חברים? ללכת!, גו היה עד ללוגיה המופיעה בשמיים מעל עיר ורמיליון. הוא רדף אחרי לוגיה והצליח לנצץ על זנבו, שם פגש מאמן נוסף בשם אש. לוגיה אפשרה לבנים לרכוב על גבו כשהוא נסק בשמיים וצלל אל האוקיאנוס. לאחר שקשרו על המראות והפוקימון שראו במהלך הנסיעה, גו החליט לקבל את אש כחברו. לאחר פרידת דרכים עם לוגיה, גו ואש חזרו למעבדת Cerise, שם הודיעו לכולם על המפגש שלהם. פרופסור סריס, התרשם מהמידע על לוגיה שהחזיר. בהמשך איפשר לסריס את גו לבחור מתוך סט של קנטו סטאנט פוקימון לבכורה שלו כמאמן, אבל גו דחה את כולם, וקבע שהוא רצה שהפוקימון הראשון שלו יהיה מיו.

      ב המגדל המסתורי של ivysaur!, גו ואש קיבלו את המשימה הראשונה שלהם כעמיתים למחקר: לחקור התפרצות פתאומית של איביסאור ובולבסאור בעיר. כדי לסייע למשימתם, לסרייז היו שני רוטום נכנסים לסמארטפונים של גו ואש, ושדרג כל אחד לטלפון רוטום. לאחר שעקבו אחר הזרע פוקימון לחדר כושר שנמצא בבנייה, גו ואש הותקפו על ידי צוות רוקט, שתכננו לגנוב את איביסאור ובולבסאור. למרות הפוקימון החזק שקיבלו ממאסטר פרס רוקט, צוות רוקט הובס על ידי פיקאצ’ו של אש ושלח פיצוץ. לאחר. הם התבוננו כשתהליך האבולוציה שחרר את האבקה לאוויר, מה שהופך פרחים ברחבי העיר לפרוח.

      ב יישוב הסורבוני!, גו ואש נסעו לאזור גאלאר כדי לחקור את תופעת הדינמקס. בזמן שהם חיכו שהרכבת לאזור הבר יגיעו, גו ואש החליטו לאכול כמה סקונס בחנות בווינדון, רק כדי שיגנבו את האוכל שלהם על ידי סורבוני פראי וחבריה הניקיט. אחרי שאש נלחם והביס את סקורבוני, גו התיישר עם זה, אפילו בחר לשקר לבעל החנות באומרו שסקורבוני שייך לו כשהניקיט גנב יותר מהאוכל שלו. לאחר ששמע את הסיפור האחורי של Scorbunny מבעל החנות, גו נתן לו מילות עידוד לפני שהוא ואש עזבו. גו ואש בסופו של דבר הגיעו לרכבת שלהם, לא מודעים לחלוטין לכך שסקורבוני התאהב לגו והחל לעקוב אחריו.

      גו עם כל פוקימון החיידק שהוא תפס עובד בדרך חזרה למיו!

      ב Dynamax המדהימת!, . בטעות בהנחה שגודלו נבע מ- Dynamax, גו ואש ניסו ללמוד את הפוקימון הישן, רק כדי שסקורבוני יופיע ויפריע להם. Scorbunny רצה להצטרף לקבוצה של גו, אבל זה נדחה מכיוון שגו עדיין רצה שהפוקימון הראשון שלו יהיה מיו. לאחר מכן, סנורלקס, ג’יגנטמקס, מה שהפך את גופה כה גדול עד שהוא כיסה מסלול רכבת סמוך, והביא אותו בסיכון להיפגע מרכבת נכנסת. על ידי שיתוף פעולה עם Scorbunny, גו הצליח לגרום לסנורלקס לעבור על ידי פיתוי עם סיטרוס ברי. כשהוא משבח את מיומנותו, גו שינה את דעתו על מיו ובמקום זאת תפס את Scorbunny בתור הפוקימון הראשון שלו. לאחר שחזר למעבדת Cerise, גו הציג את Scorbunny כפוקימון הראשון שלו אי פעם לפרופסור Cerise.

      ב עובד בדרך חזרה למיו!, גו קיבל השראה למלא את הפוקדקס שלו על ידי תפיסת המון פוקימון כחלק ממסעו להשיג את מיו. יחד עם אש נסע גו ליער סמוך, שם תפס את אחד מכל סוג באג יליד קנטו. למחרת, פרופסור סריס הציג את גו לפארק Cerise, ומאפשר לגו לאחסן כל פוקימון שהוא תפס במסעו.

      גו וסקורבוני בקרב הראשון שלהם

      ב מגישים את כוס החליל!, אש אמר לגו לבוא איתו לגבול הקרב של הון, שם הוא נכנס אליהם לטורניר גביע חליל קרב קרב. למרות שיש לו את היתרון הסוגי, גו הובס בקרב הראשון על ידי הודג ‘מבלי שהצליח להנחית מכה אחת על יריבו. גו מתוסכל מההפסד שלו, החליט שתפיסת פוקימון טובה יותר מאשר להילחם וברחתי להמשיך למלא את הפוקדקס שלו. בהמשך הוא חזר בזמן לצפות במשחק הגמר בין אש להודג ‘, שהסתיים בניצחון של אש. כשחזרו הביתה, גו התנצל בפני אש על ההתפרצות הקודמת שלו, לאחר שבא לראות נאבק באור חדש באמצעות התבוננותו במשחק הגמר.

      ב פלאש הטיטאנים!, . הם צפו כשלון ניצח את לאנס בגמר ובעקבות כך זכו בתואר מונרך. זמן קצר לאחר מכן, גיגנטמקס דרדנאו תקף את האצטדיון. בפרק הבא, גו ואש נאבקו בדרדנוו, אך הם לא הצליחו לפגוע בזה עד שפיקאצ’ו נחשף בטעות ל- Dynamax Energy, מה שגרם לו גם לגיגנטמקס. בהדרכה של ליאון, אש ופיקאצ’ו ניצחו את דרדנוו, והחזירו אותו למצב הרגיל שלה. למחרת, גו התבונן באש בקרב לא רשמי עם ליאון שהסתיים בניצחון האחרון. כשחזרו הביתה, אש חשף כי הוא תכנן להיכנס לסדרת ההכתרה העולמית ובתקווה להילחם שוב באון בגמר.

      ב בועט בזה מכאן למחר!, Scorbunny ניסה להשתמש באמבר לאחר שדרמניטן התגרות בכך שהוא לא יכול להשתמש במהלכים מסוג אש. גו אמר לסקורבוני לא לטרוח כיוון שהרגיש שהמהלכה הנוכחית שלו הייתה טובה מספיק. במהלך קרב עם Team Rocket, Scorbunny ניסה להשתמש באמבר למרות שלא שלט על המהלך, אבל זה הוביל לכך שהוא הובס על ידי Chewtle של Team Rocket. כאשר גו מתחה ביקורת על Scorbunny שהוא מנסה יותר מדי, הוא ברח להתאמן מעצמו. מאוחר יותר, אחרי התנגשות נוספת עם Team Rocket, גו סוף סוף הבין את התשוקה של Scorbunny ואמר לזה לבעוט במחלוק עם רגליו המחוממות. זה איפשר לסקורבוני לשלוט באמבר, שהמשיך להתפתח לרבוט לפני ששלח שוב טילים של צוות. כאשר התבקש לחגוג עם חמש גבוה, ראבוט פשוט התעלם מגו והלך משם.

      ב שלום חבר!, כשהיה בעיר ליטלרוט, רבוט עצר זוג זיגזגונה מגניבת תרמיל של אש. במהלך שהותם, גו הבחין שרבוט התגנב בלילה, והניע אותו ואש לעקוב אחריו. הם גילו שרבוט התיידד עם הזיגזגונה כמו גם לומבר ובילה את הלילות והעניק להם שיעורי ריקוד. כשרבוט נאבק נגד שלישיית לודר בקרב ריקודים על טריטוריה, גו, אש ופיקאצ’ו נכנסו כדי לספק פעימה לרבוט וחבריה לרקוד אליהם, מה שמאפשר להם לנצח בקרב. למחרת, גו החליט לעזוב את ראבוט בהון, מתוך אמונה שזה יהיה מאושר יותר עם חבריו החדשים מאשר איתו. כשאש שאל אם אמר לראשונה לרבוט, גו התחרט במהירות על החלטתו. להקלתו, רבוט עקב אחריהם לרכבת. לאחר מכן, גו ורבוט סימנו את ההבדלים ביניהם והתפייסו.

      ב מתייפח סובל!, גו נתקל בכיבוש בווינדון. הוא ניסה להתיידד עם פוקימון הלטאה המים, רק כדי שהוא יברח ולהסתתר על ידי מיזוג לסביבתו. מתוסכל, גו השליך בעיוור. מאוחר יותר, ניסיון כושל לתפוס סיליקוברה הוביל לכך שבלבל בורח. . לאחר ששמע את גו משבח אותו למרות אופיו הביישני, סובל השתחרר מהכלוב שלו, רק כדי להיות מוצמד על ידי אחד הפוקימון של צוות רוקט, וגרם לו לבכות. דמעותיו של Sobble המשיכו את צוות הרקטה שהוסחו מספיק זמן כדי שגו ואש ישלחו אותם להתפוצץ.

      ב פעם אחר פעם!, גו חזר ליער אילקס במהלך חופשה משפחתית נוספת לעיר אזליה. כעסו כלפי הוראס נפתר כשמצא ממנו מכתב במקדש יער אילקס, מה שהסביר מדוע הוא לא הופיע, ואז התאחד עם הוראס כשהוא עובר.

      ב החבורה הישנה והחדשה החדשה שלי!, גו ואש הגיעו לאי מלמלה באזור אלולה. שם, גו פגש. לאחר שקיבל קיאווה כדי לבדוק אם הוא ראוי להיות יריבו של אש, גו הכחיש את הטענה הזו והצהיר שהוא חברו של אש וחבר השותף למחקר. הקרב הופסק לאחר שרבוט של גו לא הצליח לעצור את התופת הטורונטו של קיאווה. למרות ההפסד של גו, סירובו לסגת גם כשהוא מותקף על ידי Z-Move עוצמתי הרשים את קיאווה, שביקש מגו לדאוג לאפר. אחר כך, כולם בילו באי, שם גו תפס אקסגוטור אלולן.

      גו ולהקת הדינמקס שלו

      ב חרב ומגן: מרדמת וולד!, גו ואש נשלחו לגאלאר כדי לחקור אירועים שונים שבהם פוקימון החל לפתע לדינמקסיה באקראי. זמן קצר לאחר ההגעה, גו ואש רדפו אחרי בנלבי פראי לגלגיה המרושעת, שם הם נתקלו בזמזנטה וזאקיאן. ניסיונותיהם לתפוס ולהילחם בשני הפוקימון האגדי הסתיים בכישלון מכיוון שהם היו רק אשליות. לאחר היציאה מהיער, גו נפגש שוב עם סוניה ופנה איתה לחקור את ההריסות בטורפילד. בפרק הבא, סוניה לקחה את גו לבקר את סבתה פרופסור מגנוליה כדי ללמוד עוד על Dynamax. לאחר מכן קיבל גו להקת דינמקס מסוניה, שעוצבה מכוכב משאלה שמצאו בחוץ. למחרת, בציור הקיר של סטו-על-צד, פנו גו וסוניה על ידי הכפוף של אולנה, שמטרתו לעצור את המחקר של הצמד. GoH Dynamax Raboot כדי להילחם בגיגנטמקס של אוליאנה הכפופה של אולנה, אך ההתנגשות שברה את ציור הקיר, וחשפה פסל של זאצ’יאן וזמאזנטה מתחת.

      ב חרב ומגן: “מכאן לאטרנטוס!”, לאחר שניצחו את הכפוף של אולאנה, גו וסוניה ברחו מהאזור ונסעו אל הוולד הרדום. הם קראו לזאצ’יאן ולזמאזנטה, וביקשו את עזרתם בעצירה של היום החשוך ביותר. האשליות של זאצ’יאן וזמזנטה הובילו אותם אל החרב והמגן החלודה. גו לקח את הנשק והלך עם סוניה להמרלוק כדי להיפגש עם אש, אך נעצר על ידי אוליאנה. בפרק הבא, גו ורבוט ניצחו את המילוט של אולנה לאחר שרבוט התפתח לסינדרס, ולמד את כדור הפירו בתהליך. גו ואש התאחדו בראש אצטדיון האמרלוק, שם היו עדים לאון שהפסיד לאטרנטוס, זהותו האמיתית של היום האפל ביותר. המגן החלוד והחרב זימנו את זמאזנטה וזאצ’יאן, שסייעו לגו ואפר באנאטרוס נלחם. ברגע שהוא נחלש מספיק, גו הצליח לתפוס את אטרנטוס, שנחתם מאוחר יותר על ידי פרופסור מגנוליה כדי למנוע מכוחו לגרום נזק רב יותר לגארה. עם משברו, גו ואש חזרו לגלגיה המרדמת, שם החזירו את המגן והחרב החלודים והודו לזמזנטה וזאקיאן על עזרתם.

      ב מקבל יותר ממה שנלחמת עבור!, גו ואש נסעו לאי סרו לאחר שפרופסור סריס זיהה חתימת אנרגיה הדומה ל- MEW שמגיעה מאותו מיקום. הם חצו את האי ונתקלו ב- Mewtwo, פוקימון אגדי חזק משובט מ- Mew. כשנשאל כיצד תפיסת כל מיני הפוקימון תוביל אותו למיו, גו הסביר את אמונתו כי לכידת פוקימון עוזרת להבין אותם, וכי לתפוס את כל הפוקימון יעזור לו להבין את מיו מכיוון שיש לו את הגנים של כל מיני הפוקימון. גו ואש אתגרו את מיווטו לקרב, אך לא הצליחו להביס את זה למרות מיטב המאמצים שלהם. Mewtwo שיבחו את המסירות של גו ואש למטרותיהם והפכו דרכים עם הנערים, והפכו אותם להיפרד מההבטחה שהמסעות שלהם רק התחילו רק. לאחר מכן זה חזר אותם למעבדת Cerise, ואיפשר להם לשמור על זיכרונותיהם מהמפגש.

      ריפוי המרפא!, גו ואש נסעו לג’והטו, שם דווח על תצפיות מרובות של סוקונה. כשמצאו את Suicune קשורה על ידי קבוצה של ציידי פוקימון, גו השתמש בכדור פוקי כדי לשחרר את Suicune מכריכותיו. לשם ההלם שלו, פוקימון אורורה נלכד למעשה, ואילץ את גו להמשיך ולרפא את הפציעות של סוקונה בזמן שאש נשאר מאחור כדי להעסיק את הציידים. בעודו נזהר בתחילה מאדיבותו של הילד, Suicune החלה לאכזב את המשמר שלה ברגע שהוא ראה כמה גו רוצה לעזור לו. כאשר גו ניסה להילחם בבוס של הציידים, סוקונה נכנסה לעזור והביסה את הציידים. הציידים נעצרו וגו ניסה לשחרר את Suicune, אך זה בחר להישאר איתו. לאחר שהובא לפארק Cerise, Suicune נעלם וחזר לשוטט בעולם.

      ב כאשר בית אינו בית!, גו מצא גרוקי ישן איתו במיטתו. גו ניסה לתפוס את גרוקי, רק כדי לגלות שיש לו כבר מאמן. למחרת, גו ואש הלכו למצוא את המאמן של גרוקי, אך היו המומים לגלות שזה הגיע ממאסטר פרס הרקטות והיה שייך לרקט צוות. כשהגיע צוות הרקט, הם גילו את גרוקי היה שלהם ונזכרו בזה לפני שנמלטו. למחרת, גו ניסה להחזיר את המקל של גרוקי, שנשאר מאחור כאשר צוות הרקט נמלט. עד מהרה הוא אוחד עם גרוקי, שחשף כי מעוניין להישאר איתו. . ג’סי וגו שניהם ניסו לתפוס את הגרוקי שפורסם כעת, אבל גרוקי נלחם בכדור הפוקי המותג בקבוצה, ואיפשר לכדור הפוקי של גו לתפוס אותו.

      ב עצה לגו!, גו ואש ביקרו בפרופסור אוק. לאחר שנודע לו כי גו רשמה את סויוקון בפוקדקס שלו, הציע פרופסור אוק להמליץ ​​על גו לפרויקט מיו, צוות מחקר המוקדש לחיפוש אחר MEW. גו דחה את ההצעה, וקבע שהוא מעדיף לעבוד על מטרתו בלבד. כאשר נאמר לאש כי התופעה שלו נעלמה במשך כמה ימים, הוא וגו הלכו למצוא את זה. במהלך החיפוש, גו ואפר נתקלו בגארי, חבר הילדות של אש ויריב לשעבר. גארי חשף שהוא חיפש את פוקימון מולטרס האגדי והציע כי אינפנאפ עזב את המעבדה מאותה סיבה. בעמק הסמוך, גו והאחרים מצאו תערבים קוראים למולטרס לקרב. כאשר מולטרס ענה לשיחה, גו, אש וגארי פעלו יחד כדי להילחם בה. אף על פי שהם לא הצליחו להביס את מולטרס, גארי השיג את אחת הנוצות שלה, והסיים בהצלחה משימת ניסיון שקיבל מפרויקט מיו. מאוחר יותר, לאחר שנפרד דרכים עם גארי, גו חשף שהוא שינה את דעתו והחליט להצטרף לפרויקט מיו אחרי הכל.

      גו עם חבריו לפרויקט מיו צ’ייסרס גארי והוראס

      ב מזנק לעבר החלום!, גו הלך לסיננו כדי להצטרף רשמית לפרויקט מיו עם אש מלווה אותו. . גו קיבל את המשימה כשהלך להר קורונט עם אפר כדי למצוא את Ninetales Alolan. לאורך הדרך, גו ואש פגשו חבר אחר בפרויקט מיו בשם קווילון. בעזרת הפוקימון שלו, גו הצליח לתפוס את Ninetales Alolan ולהעפיל לקבל משימות ניסיון לפרויקט מיו.

      משפט בקנה מידה מוזהב!, . בתחילה, הוא העדיף משימות בהן יוכל לפעול בכוחות עצמו, אך בסופו של דבר הוא למד לשתף פעולה בצוות. משימות המשפט הגיעו לשיאם רודף אחר הסיום! עם לכידתו של גו את רג’יאלקי, מרוויח את גו מספיק אסימוני פרויקט כדי להפוך לרודף.

      ב רק זריקת סקון מכאן!, גו קיבל זימון דחוף מפרויקט מיו ונאלץ לחלק דרכים עם אש רגע לפני גמר טורניר המאסטרס שמונה. כשהוא נוסע להוון, הוא התאחד עם צוות המחקר שיטפון של רווחים זורמים! ב- Slateport City, משם יצאו לאי הרחוק. באמצעות קשיים רבים, הצ’ייסרים הצליחו למצוא את מיו, כאשר גו קיבל הזדמנות להביע את הכרת התודה שלו על כך שהוא שימש מוטיבציה אליו מאז המפגש הראשון שלהם. מיו אפילו הופיע בקצרה בכף היד של גו לפני שצוות המחקר נאלץ לעזוב את האי בגלל החמרת תנאי מזג האוויר. פרופסור אמארנט הודיע ​​כי פרויקט מיו מתפרק כעת באופן זמני, אם כי הוא אכן הציע לגו, הוראס וגארי סיכוי לחזור כמרכזים למסע הבא.

      לאחר חזרה לעיר ורמיליון ב גיבורים מתאחדים!, . במהלך טיול קמפינג בקרב אש, גו וקלואי, אש גם הודיע ​​על החלטתו לנסוע לבד, והרגיז את גו. למרבה המזל, הם הצליחו לפצות בדיוק בזמן לפני שלוגיה הופיעה פתאום לפניהם. לאחר קרב פשיטה קצר נגדה, אש וגו רכבו שוב על גבו של לוגיה ואשרו מחדש את החלטותיהם בהתאמה לנסוע לבד. כיוון שכך, גו בחר לעזוב את כל הפוקימון שלו, למעט סינדרס, אינטלון וגרוקי, במעבדת סריס, ועזב את המעבדה באפר, נפרד איתו דרכים זמן קצר לאחר מכן לחקור את אזור קנטו. לאחר שפגש את מיסטי בחדר הכושר Cerulean, הוא נראה בעיירה לא מוגדרת, והמשיך לתפוס פוקימון חדש.

      אופי

      גו מסתכל על הטלפון החכם שלו

      . אמון יתר שלו הותיר אותו מבודד מאנשים אחרים, למעט חבריו קלואי ואש. לדברי קלואי, גו ידוע שהוא מדלג על בית הספר כדי לשוטט בעיר, הרבה למגינת לב שלה. למרות אישיותו הרגועה, הוא יכול להיות בדם חם כאשר מאתגר את דעתו, והוא לא יהסס להגן על אחרים כאשר הוא יראה שהם מתעללים בהם, מה שעזר לו להתחבר עם סקרבוני פרוע יישוב הסורבוני!. גו אוהב לזרוק את כדורי הפוקי שלו עם עקומה, אבל מטרתו נוטה להיות כבויה. . הוא בקיא מאוד בפוקימון, כשהוא מיומן למדי באיסוף מידע וניתוח, ששניהם מועילים באיסוף רמזים. למרות הידע העמוק שלו על פוקימון, גו הוא עדיין מאמן טירונים וחסר ניסיון, הכי טוב שמעיד הנטייה שלו לזרוק כדורי פוקי על כל פוקימון שהוא נתקל בו, ולא להחליש אותם דרך הקרב כמו התרגול הרגיל. . מבחן בגן העדן!, הוא בזבז בפזיזות את כל כדורי הפוקי שניתנו לו לתפוס דווגונג יחיד, מה שהביא לכך שהוא לא הצליח לתפוס את הקו האבולוציוני של דרטיני כשהוא ואש נתקלו בהם באי הדרקוניט. חוסר המומחיות שלו מעיין גם בקרבותיו, שם הוא מראה גישה טקטית, מעבר לספר של ניצול יתרונות מסוג, אך אינו מסוגל להגיב כראוי מול יריבים מנוסים יותר, מה שמוביל לתבוסה מוחצת. גו נוטה לצעוק “לך!.

      המפגש של גו עם מיו כשהיה שישה השראה לו להיות מאמן, והוא בתחילה רצה שמיו יהיה פוקימון המתנע שלו, אפילו שהגיע עד לדחיית הפוקימון של פרופסור סריס לטובת הפוקימון המיתולוגי. עם זאת, בביקורו בגאלאר, סורבוני פראי חהב על גו כשהוא עקב אחריו ואש לאזור הבר. בעוד גו דחה בתחילה את Scorbunny בנימוס, הוא שינה עד מהרה את דעתו לאחר שעבד יחד עם Scorbunny כדי לפתור משבר שכלל סנורלקס של ג’יגנטמקס והחליט לעשות את הפוקימון של הארנב כבן זוגו הראשון לפוקימון במקום זאת במקום. גו וסקורבוני דומים מכיוון ששניהם לא אוהבים לאבד את חבריהם, במיוחד זה לזה. גו וסקורבוני היו חמש זה את זה בכל פעם שקרה משהו טוב.

      גו אחרי שתפס פוקימון

      . לא קרוב מדי לנוחות!, גו נהג להיות ביישן סביב אנשים ולא היה מדבר איתם, והיה מתיישב בלילה ומסתכל על הכוכבים לנוחות. כשנשאל על ידי המורה שלו מדוע הוא לא מתקשר עם הילדים האחרים, הוא לא הצליח לענות על שאלתה מכיוון שהוא לא ידע למה עצמו. בסופו של דבר הוא למד לדבר עם אנשים והצליח להתגבר על ביישנותו. גו יכול גם להתרגש לראות מקומות חדשים לראשונה. מאז האירועים ב ה- Spectral Express!, גו פיתח פחד מרוחות רפאים ופוקימון מסוג רוח רפאים, למעט אלה שהוא וחבריו הם הבעלים.

      גו עם אפר וקלואי

      גו חולק חברות קרובה מאוד עם קלואי בגלל שהוא מכיר אותה מכיוון שהם היו קטנים. לעיתים, גו מברשת את הדאגות של קלואי אליו אך יודעת שהיא פשוט משקיפה עליו. כשהיה קטן, גו רק רצה את קלואי כחברו ואף אחד אחר. עם זאת, לאחר שנפגש והיכרות עם אש, גו הבין שהוא צריך להתיידד מלבד קלואי וקיבל אותו כאחד. החברות של גו עם אש חזקה מאוד, אם כי לפעמים הם מתעצבנים ומרגיזים זה עם זה ואפילו ראשי קת. מאז האירועים ב המגדל המסתורי של ivysaur!, נראה כי גו מעריץ מאוד את אש בגלל נחישותו, תשוקתו וחמלתו לפוקימון, ובמיוחד את הקשר יוצא הדופן שהוא חולק עם הפיקאצ’ו שלו. גו לקח מדי פעם השראה מאש, כאשר הקשר בין אש לפיקאצ’ו מעורר השראה גו לתפוס את שלו חייב לתפוס מה מה?!, להתאחד לראשונה! אחרי שצפה באש קרב נגד אחד בפרק הקודם.

      גו השתנה משמעותית במהלך מסעו, במיוחד כאדם ומאמן, אך הידע והנטייה שלו להיות בטוחים יתר. גו גם הפך להיות פתוח לחוויות חדשות ולהקים חברים חדשים, במיוחד אלה שנהגו לנסוע עם אפר. גו למד לשים קודם את אושרו של פוקימון והצרכים שלו, ויעזור להם לפתור או להבין את הבעיות שלהם. בנוסף, גו שיפר את כישורי המאבק שלו, אפילו באמצעות כמה מהטקטיקות של אש לנאבק. עם זאת, למרות צמיחתו, גו נאבק בעבודת צוות, כפי שמוצג ב עצה לגו!, כאשר סירב להצטרף לפרויקט מיו בגלל הסיבה הזו, אך שינה את דעתו כשגארי הניע אותו לעשות זאת. זה הוצג שוב ב נאבק בפשיטה הקפוא!, כאשר הניסיון של גו להביס את ארטיקונו בקרב פשיטה בכוחות עצמו כמעט גרם לו להיכשל במשימת המשפט. ככל שחלף הזמן, גו למד על עבודת צוות, עד כדי כך שהוא היה מוכן לעבוד יחד עם אחרים, כפי שנראה עם הוראס ב צמצום מרדף הצ’ייסר! רודף אחר הסיום!.

      פוקימון

      מכיוון שאחת המטרות שלו היא לתפוס כל פוקימון ולהשלים את הפוקדקס שלו, גו תופס הרבה מיני פוקימון, כולל מספר בני משפחה אבולוציוניים ופוקימון שהסתעפו, כמו גם פוקימון שיש להם הבדלים וצורה אזורית. נכון לעכשיו, ידוע כי גו מחזיק 108 פוקימון, עם 115 או 116 מיני פוקימון ייחודיים הרשומים בפוקדקס שלו. במהלך מסעו, גו נתקל בכמה מאמנים עם מטרות דומות, כמו שיין סקר, שמבקש לתפוס את כל הפוקימון המבריק, וקריצטינה קיילי, אספן פוקימון מסוג באגים.

      ב עובד בדרך חזרה למיו!, גו הצליח לתפוס את כל הדור הראשון מסוג פוקימון מסוג Bug, שלדברי קריצטינה קיילי, הופך אותו ל”פוקינג “של קנטו של קנטו של קנטו. במהלך מחקריו, לגו יש גישה לכמה מהפוקימון שלו, מסתובב ביניהם. החל מ זו יכולה להיות ההתחלה של משהו גדול!, גו החליט לצאת למסע באזור קנטו, והשאיר את כל הפוקימון שלו (למעט המתחילים הגזרים) במעבדת Cerise.

      ביד

      Goh Cinderace.png
      Scorbunny → Raboot → Cinderace
      Goh Inteleon.png
      Sobble → טפטוף → Inteleon
      Goh Grookey.png
      גרוקי

      נוסע עם

      עם פרופסור סריס

      קטע זה מציג את הפוקימון ש- GoH שומר על מעבדת Cerise.

      משוטט בעולם

      מְשׁוּחרָר

      המהלך הידוע היחיד של פלו הוא שטח דשא.

      Ninetales Alolan של גו Alolan Ninetales
      . זה הצליח להתרחק מהם כאשר מטוסם התרסק, ונפגע בהר קורונט בסינוה, כשהזכיר לו את ביתו. גו הוטל על ידי פרויקט מיו לתפוס אותו כך שניתן יהיה להחזיר אותו לביתו. גו לא הצליח לתפוס את זה במהלך המפגש הראשוני שלו איתו, אך במהלך המפגש השני הוא הצליח לשכנע אותו לתת לעצמו להיתפס כך שניתן יהיה לקחת אותו הביתה.

      ב משפט בקנה מידה מוזהב!, חברי פרויקט Mew החזירו את Ninetales לאלולה.

      Cyndaquil של גו Cyndaquil
      Cyndaquil נתפס על ידי גו במהלך פסטיבל Sinnoh בעיר Canalave כדי להפגין כדורי פוקי סינוהן קדומים. זה שוחרר אחר כך.

      .

      נסחר משם

      הפינסיר השני של גו פינסיר
      פינסיר נתקל ביער ורמיליון. קריצטינה קיילי התכוונה במקור לתפוס את זה לעצמה, אך בגלל שהיא נלכדת באחת הרשתות של צוות רוקט, גו נאלצה לתפוס את זה במקום זאת. בהמשך הוא סחר בזה באחד ההרקרוס של קריקטטינה.

      אף אחד מהמהלכים של פינסיר לא ידוע.

      נמסר

      Eternatus הופיע לראשונה ב פלאש הטיטאנים!, שם הוא טס על פני מטוס שאפר וגו רכבו לגאלאר.

      חרב ומגן: “מכאן לאטרנטוס!”, נחשף לאטרנטוס נלכד על ידי קוסמוס מאקרו והונח בתוך ליבת מפעל האנרגיה. לאחר שנמלט, רוז דחק בלאון לתפוס אותו. בפרק הבא, הניסיון של ליאון לתפוס את אנטרוס נכשל, והוא הפך לאחר מכן לצורת הנצח שלו. בעזרת זאצ’יאן וזמאזנטה ניצחו אש וגו את אטרנטוס, לאחר מכן הם השליכו את אחד מכדורי הפוקי של גו יחד, תפסו אותו. לאחר מכן נחתם כדור הפוקי של אנטרוס נחתם על ידי פרופסור מגנוליה.

      ב רק זריקת סקון מכאן!, נחשף לאטרנטוס כי לא נחתם, כאשר פרופסור מגנוליה, סוניה ולאון בתקווה להשיג דו קיום בינה לבין תושבי הגאלאר. ככאלה, גו החליט להפקיד את Eternatus לליאון, שקיבל את ההצעה.

      Dugtrio של גו דוגריו
      Dugtrio היה המנהיג של קבוצת דיגלט שאכלו את היבולים בחוות לקסטון. בסופו של דבר זה נתפס על ידי גו כדי לעצור אותם. .

      המהלכים הידועים של Dugtrio הם קבר חפר, דחפורים וקבר חול.

      סטטוס לא ידוע

      קינגדרה של גו קינגדרה
      קינגדרה ממוקד על ידי GOH למשימת הניסיון השנייה שלו בפרויקט MEW. לאחר שאיתר אותה במערה מתחת למים מול חופי סלייטפורט סיטי, הוא נלחם נגדו והצליח לתפוס אותה. כאשר אספקת האוויר של אש וגו החלה להיגמר, גו היה קינגדרה הניע אותם אל פני השטח.

      קינגדרה לא נראתה מאז פרק הבכורה שלה, מה שלא ברור אם גו המשיך אותה בעקבות משימת המשפט.

      המהלך הידוע היחיד של קינגדרה הוא נשימת דרקון.

      זמני

      גו עם פיקאצ'ו של אש Pikachu ♂
      מאמר עיקרי: פיקאצ’ו של אש

      ב הכותרת של האטה!, לגו היה פיקאצ’ו להשתמש ב- Thunderbolt כדי לנסות ולהכריח את פתיחתו של האטה שהניחה על ראשו של אש, מה שגרם לו להתנהג באופן מוזר. עם זאת, אש הצליחה להתחמק מההתקפה, והרעם פגע בקבוצת Slowpoke במקום זאת.

      ב !, גו ופיקאצ’ו נפרדו נפרדים מאש, גרוקי, קלואי ואייבי בזמן שהם בורחים מהצוות רוקט בקן דוראנט מתחת לעיר Driftveil. בזמן שחיפש את חבריהם, גו השתמש בפיקאצ’ו כדי להילחם בסייסמיטואד, אבל פיקאצ’ו המשיך לקחת את האתחול לפני שגו יכול היה לפקוד עליו, ומנע את גו לתפוס את זה. גו ופיקאצ’ו נאבקו אחר כך דוראנט, אך נאלצו לברוח כאשר נחיל עקף אותם.

      השמשות של מר נוריס סמפלורה
      . נוריס לעזור לגו והוראס לעבור דרך דשא גבוה ביער אילקס כשהיו צעירים יותר.

      המהלך הידוע היחיד של Sunflora הוא עלה תער.

      הישגים

      פרויקט מיו

      גו השלים את משימות הניסיון הבאות:

      • אסוף את קשקשי הזהב של וולקרונה – אסימון פרויקט 1 של פרויקט (!)
      • !)
      • נאבק בפשיטה הקפוא!)
      • Sea Mauville Battle Royale – 2 Project Mew Tontens (צמצום מרדף הצ’ייסר!)
      • לתפוס את Regieleki ו- Regidrago – 3 Project Mew Tones (רודף אחר הסיום!)
      תחרויות פוקימון

      גו התמודד בתחרויות הפוקימון הבאות:

      • גביע חליל של קרב גבול – עליון 8 (מגישים את כוס החליל!
      • מירוץ קרחון פוקימון – N/A (מירוץ קרחון סיננו!)
      • תחרות קפיצה לגובה Magikarp – Runner -up (להתיז, מקף ומרסק את הכתר!)
      • תחרות אכילה של פוקימון גרנד – זוכה (מכתרים את מגרסת הצ’או!)
      • Castle of Cerivity Challenge – Winner (עם Ash; מחפש אבירות!)
      • מירוץ אתלטי ימי לילדים – לא ידוע * (ביבשה, בים ובעתיד!)
      • Pokémon Catch Catch Race – מנצח (עם אש; הכל, כל הזמן!)
      • אתגר קישוט כל -אלקרמי – DNF (הטעם המתוק של הקרב!)

      גיבורים

      https://static.tvtropes.org/pmwiki/pub/images/pokemon_go_protagonists.png

      ! הניצוץ של השם � מנהיג האינסטינקט הצוותי. פוקימון הם יצורים עם אינטואיציה מצוינת. אני בטוח שהסוד לאינטואיציה שלהם קשור לאופן בו הם בוקעים. ! אתה אף פעם לא מפסיד כשאתה סומך על האינסטינקטים שלך!

      • מוטיב בעלי חיים: משויך ל- Zapdos. ל- Spark עצמו יש אלמנטים עיצוביים המשקפים זאת, כולל שיערו הבלונדיני המדהים והבגדים השחורים והצהובים שלו תואמים את הפלומה של זאפדוס.
      • חוסר תשומת לב. אה, מבריק!: בהובלה לתוספת מכ”ם הרוקט, נחשף כי ספארק היה למעשה הראשון של מנהיגי הצוות שמצא חתיכת הרדאר. ואז הוא שכח מייד לספר על מישהו כי הוא מצא עשב מבריק, והוא לא חשב להעלות את זה עד לאחר שראה את התרומות של האחרים.
      • קופי התחת: ביצירות האמנות לקידום מכירות לרגל השנה של פוקימון גו, כולם הולכים על מסלול יחד עם קצת פוקימון, מינוס בלאנש רוכבים על לפראס, ונוצץ, שנראה שהוא נופלת באופן קומי מהשמיים עם כמה ביצים, ואין הקשר מדוע.
      • .
      • יום באור הזרקורים: “גיבור אינסטינקטיבי” יש ניצוץ כדמות המיקוד המעניקה לך משימות במקום פרופסור ווילו או RHI.
      • מוטיבים יסודיים: רעם וברק. .
      • כוחות אלמנטריים:
       • הלם ויראה: המרכיב העיקרי שלו. במפגשי ליגה נהדרים הוא משתמש ב- Plusle ואלקטרודה. במפגשי ליגה אולטרה הוא משתמש בג’ולטון, לוקסריי ומגניזון. במפגשי ליגת המאסטר הוא משתמש בראיקו ובזאפדוס.
       • לפוצץ אותך משם: במפגשי ליגת המאסטר, הוא משתמש בזפדוס.
       • להטיל צל: במפגשי ליגת המאסטר הוא משתמש ב- Tyranitar.
       • חוץ-דרינרי: במפגשי ליגה אולטרה, הוא משתמש ב- Magnezone.
       • ביצוע התזה: במפגשי ליגה נהדרים הוא משתמש בצורת קסטה גשומה.
       • מפלצת רוק: במפגשי ליגת הראשי הוא משתמש ב- Tyranitar.

       צוות מיסטיק, בהובלת בלאנש

       אני בלאנש, מנהיג צוות מיסטיק. חוכמת הפוקימון עמוקה לאין ערוך. אני חוקר מדוע הם מתפתחים. עם הניתוח הרגוע שלנו של כל סיטואציה, אנחנו לא יכולים להפסיד!

       • מין דו -משמעי: בעוד שאושרו בתחילה את בלאנש כנקבה, המילה הצרפתית בלאנש היא נשית; צורתו הגבריה היא בלאן על ידי ניאנטיק בסן דייגו קומיק-קון, כשנשאל על המין של בלאנש, האמן הרשמי של הדמות הצהיר כי הוא עומד בפרשנות. בדיווחי “הצללים”, במקום זאת, מדובר בווילו להתייחס לבלנש עם “הם” מבטאים “Blanche, התרגז בעליל, מה שנוטה לקרות כשדברים לא הולכים לתוכניות האוצרות בקפידה שלהם.”בהשוואה לקנדלה ולניצוץ, אינדיקציה לכך שהם עשויים להיות לא בינאריים.
       • מוטיב בעלי חיים: קשור לארטקונו. .
       • Bifauxnen: בתרגומים הגרמניים, הספרדים, הצרפתים, האיטלקים והברזילאים של פוקימון גו, לפחות, בו מתואר בלאנש כאישה. . עם זאת, ללא קשר לגרסה, הם סופרים דמות רזה ומצב שמלה אנדרוגיני, עם תכונות גבריות ונשיות כאחד.
       • . .
       • תולעת ספרים: יצירות האמנות לקידום מכירות לשנה אחת Go יש בלאנש שיושב בעצמם על לאפטרים, קורא את מה שנראה כספר מידע על פוקימון בזמן שכולם הולכים יחד על מסלול סמוך.
       • .
       • סידור כרומטי: מייצג כחול.
       • יום באור הזרקורים: ל”גיבור מיסטי “יש בלאנש כדמות המוקד המעניקה לך משימות במקום פרופסור ווילו או RHI.

       בלאנש: כרגע אין מחבואים פעילים בסביבה. בואו לחפש באזור אחר. אין כאן מחבואים, אבל הדיווחים שלי מאשרים שיש יותר שם. בואו לפנות למיקומים אחרים.

       בלאנש: אין אותות. אני רואה. אולי הפעילות שלהם הפסיקה ליום. . . אני בספק אם הם יראו לעצמם שוב זמן מה.

       • אדם קרח: האלמנט העיקרי שלהם. . במפגשי ליגה אולטרה הם משתמשים ב- GLACEON ו- MAMOSWINE. .
       • לפוצץ אותך משם: במפגשי ליגת המאסטר הם משתמשים ב- Articuno.
       • להטלת צל: במפגשי ליגה נהדרים הם משתמשים ב SneSel.
       • מעצורים לכלוך: במפגשי ליגה אולטרה הם משתמשים במוסווין.
       • חוץ-דרינרי: במפגשי ליגה אולטרה הם משתמשים באמפולון. במפגשי ליגת הראשי הם משתמשים ב- Metagross.
       • מבצעים התזה: במפגשי ליגה נהדרים הם משתמשים בסילאו. . .
       • Mind Over Matter: במפגשי ליגת הראשי הם משתמשים ב- Metagross.

       בלאנש: זה מסיים את הניתוח שלי. פְּרִידָה.
       צוות צוות, בראשות קנדלה

       https://static.tvtropes.org/pmwiki/pub/images/candela_go.png

       ! פוקימון חזקים יותר מבני אדם, וגם הם חמים בלב לב! . אין ספק שהפוקימון הצוות שלנו התאמן בחזקה בקרב! האם אתה מוכן?

       • . לקנדלה עצמה יש אלמנטים עיצוביים המשקפים את זה, כלומר שיערה הקצר והבלגן מעט הדומה לפלומת האש על ראשו של מולטרס.
       • .
       • .
       • סידור כרומטי: מייצג אדום.
       • קרבה קיצונית: צמצמה, אך היא נוטה להביע חיבה לפוקימון קטן במיוחד, וקובעת שהם “חמודים למדי”. יכול אפילו ליפול תחת כל הבנות כמו סוסי פוני, מכיוון שאירועי הסיפור של 2019 וגם 2020 כוללים פוניטה בחלקי העלילה שלה.
       • .
       • מוטיבים יסודיים: אש. .
       • כוחות אלמנטריים:
        • . במפגשי ליגה נהדרים היא משתמשת בבלבוסקן, מגקרגו ובצורת קסטה שטופת שמש. . .
        • .
        • .
        • מפלצת רוק: במפגשי ליגה נהדרים היא משתמשת במגקרגו.
        • .

        https://static.tvtropes.org/pmwiki/pub/images/rhi_1.png

        • אוכלוסיית טכניקולור מדהימה: עורם כל כך חיוור שהוא נראה כחול, כתוצאה מממד הבית כמעט חסר אור שלהם.
        • .

        אנטגוניסטים

        Team Go Rocket

        . . הם משתמשים גם ב- Shadow Pokémon, הדומים לאלה המשמשים את הצופן.

        בעוד שהם עדיין מובלים על ידי ג’ובאני, גלגול זה כולל שלושה חברים חדשים לגמרי שממלאים את המנהלים של Team Rocket.

        • .
        • . .
        • . .
        • . .
        • מקבילה מרושעת: דרך הדיאלוג שלהם (גם בניצחון וגם בתבוסה), מתברר שכל אחד ממנהיגי הרקטות Go הוא אחד לשלושת מנהיגי הקבוצה, אבל זה משחק איתם שהם לא הגרסאות הרעות של מי הם מתנגדים.
        • . אמנם יש להם נתונים סטטיסטיים נפוחים יחסית כתוצאה מאמצעים מלאכותיים שהצוות Go Rocket הכניס אותם אליהם, אך לפוקימון הצללים יש את זה דבר מלבד קל נפשית.
        • נייר כסף: נראה כי צוק, ארלו וסיירה מוגדרים כזו לבלנש, קנדלה וניצוץ בהתאמה:
         • יש להם שני חבר’ה וילדה דינאמית בניגוד לשתי בנות המנהיגים של שלושת המנהיגים והבחור, כמו גם מוטיבים בשחור-לבן, שלא לדבר על האמונים המנוגדים לחלוטין שלהם.
         • .
         • של ג’ובאני תכונות אינן בהכרח שליליות. הוא הוא מכוונים לאנשים ונראים פנים פוקר להפליא ותאגידים על כל פרשת הרקטות.
          • .
          • פוקימון הצללים המשמש אותם הם הנהון ברור לאלה המשמשים את הצופן ב וכן Pok�mon xd: Gale of Darkness.
          • הרפתקאות Pok�mon .

          • .
          • בוס בבגדי Mook: חלקם נמנעים מבעיית הסלע המסכנה והצפויה כולם יחד ויגיעו עם צוותים חזקים ומגוונים יותר. .
          • . זה הופך את Grunts לקל למדי להכות. עם זאת, לחלק מהנהמות הסוגיות הרגילות יהיה מדי פעם זובט בהרכב שלהם, שהוא סלידה.
          • . לאף אחד מהם אין מיוחד של נכים נכה יתר על המידה; הנגמות הגבריות בוחרות מבין שלוש פוקימון מתנע עם התפתחות חזקה בהדרגה, ואילו נהמות נשיות ישתמשו במגוון אקראי יותר של מונסים ברמה העליונה ויכללו לפחות סנורלקס מגושם להפליא.
          • . . .
          • ג’ינג’י מרושע: גם לנהם הזכר והנקבה יש שיער אדום דובדבן.
          • תוקע את הפודל: הם ממשיכים לשמצה בשמצה.
          • עיבוד פרגמטי: בניגוד לפוקימון הצללים המקורי, אלה המשמשים את Team Go Rocket מסוגלים במיוחד להשתמש במהלכים המוחזקים על ידי עמיתיהם הרגילים, במקום מהלכי צללים.
          • עיניים אדומות, קח אזהרה: לפוקימון הצללים שהם משתמשים בהם ומשאיר מאחור יש עיניים אדומות בהירות (ואפילו עפעפיים אדומים במקרים כמו Wobbuffet) וללבוש ביטוי זועם, מסמנים שהם הושחתו.
          • .
          • .

          Team Go Rocket הציל אותי. הגיע הזמן להחזיר את החסד!

          • ברורה ברעה: הוא אמר שיש לו לב גדול ונשמה חביבה, ובכל זאת הוא עדיין בצד של צוות רוקט ומתעצבן למדי אם תביס אותו.
          • .
          • .
          • כוחות אלמנטריים:
           • .
           • .
           • . .
           • . .
           • . . זרע היה ירידה מוקדמת במאי 2021. .
           • עשיית התזה: אחד מאנדר מונס שלו הוא הסוואמפרט של חצי המים. . באפריל 2022 היה לו אומסטאר חצי המים כאמצע שני.
           • Mind ov.
           • . .
           • .
           • . . .
           • אדם רעיל: גרימר הוא טיפה מוקדמת. קרובט היה נוכח בהרכבו בנובמבר 2021.
           • מפלצת רוק: נוכח גם בהרכבים שלו הוא סוג הרוק, כאשר טירניטר הוא שני נפוץ בהרכבים שלו והשתמש באוניקס ובאופן חריף בנקודות מסוימות. מאוקטובר 2020 הצוק החל להפיל את אומניטה, ומפברואר 2021 Aerodactyl. .
           • . .
           • . .

           !

           https://static.tvtropes.org/pmwiki/pub/images/arlo_go.png

           . אבל אני אעשה חריג להשפיל אותך.

           • . .
           • .
           • אלוף כרום: הוא השתמש ב- Magnezone, Scizor, Steelix ו- Mawile.
           • שיער עבריין: קוקו עם הדגשים אדומים.
           • כוחות אלמנטריים:
            • .
            • . .
            • .
            • . בפברואר ונובמבר 2021 ואפריל 2022 הוא גם השתמש ב- Gardevoir.
            • אגודל ירוק: היה בעל חצי הדרגה בחצייה כאמצע שני בנובמבר 2021. באפריל 2022 הוא הפיל את Exeggcute והשתמש ב- Exeggutor Alolan Half-Grass.
            • . .
            • Mind Over Matter: הגארדווייר החצי-פסיכולוגי מאז פברואר 2021.
            • .
            • הדרקונים שלנו שונים: משתמש חוזר ונשנה מסוג הדרקון, כאשר באגון הוא טיפה מוקדמת ודרגון וסלמנס הוא מונס נפוץ במפלגותיו. באפריל 2022, חצי הדרקון חצי התחלף אלולן התחלף איתם.
            • משחק עם אש: Charizard, Growlithe (טיפה מוקדמת) ו- infernape.
            • אדם רעיל: משומש קרובט בשלב מסוים. .
            • מפלצת רוק: סוגי חצי הרוק Steelix ואגרון (פברואר 2021).
            • .

            ארלו: . .

            https://static.tvtropes.org/pmwiki/pub/images/sierra_go.png

            זה יהיה כל רע כשאתה מפסיד, אתה לפחות תוכל לשמוע אותי אומר שעשית מאמץ טוב.

            • .
            • .
            • קרולה לבעלי חיים: לארנק של סיירה יש זנב איטי-דוק התלוי ממנו, שהובהר כאשר התלבושת שלה הפכה לזמינה בחנות.
            • .
            • כוחות אלמנטריים:
             • . היא גם השתמשה בוולרין (פברואר 2021).
             • .
             • יציקת צל: הסוג האפל נפוץ בהרכבים שלה. בנוסף ל- SneSel, היא גם השתמשה ב- ABSOM (ירידה מוקדמת), Houndoom, Sableye, Cacturne, Shiftry ו- Sharpedo. מתוכם, ה- Mon הנפוץ ביותר הוא Houndoom, כאשר התריס יגיע למקום השני. באשר לסוג הרפאים, היא השתמשה ב- Mismagius (פברואר 2021).
             • עפר חוצה: היפובון ופליגון (שניהם בפברואר 2021). בנובמבר 2021, Marowak ו- Nidoqueen As Ender Mons.
             • דרינר חוץ-אור: בלדום מסוג חצי פלדה היה בעבר ירידה מוקדמת.
             • .
             • . בנובמבר 2021, VilePlume כאמצע שני.
             • . . היא גם השתמשה בוולרין (פברואר 2021) וב- Haltbro של חצי המים (נובמבר 2021).
             • .
             • הדרקונים שלנו שונים: Flygon (פברואר 2021).
             • משחק עם אש: באפריל 2022, Blaziken למחצה האש.
             • !. .
             • כוחות פסיכולוגיים: נראה כי פסיכולוג הוא בחירה נוספת שלה, לאחר שהשתמשת בדרווזי (כטיפה) והיפנו, אלאקזאם, גרדוואר, אקסגוטורטור, בלדום (טיפה מוקדמת) וה- Eltbro החצי-פסיכולוגי.
             • אומנויות לחימה על טבעיות: באפריל 2022, Blaziken לחצי הלחימה.

             כדור הארץ הוא המקום בו אשחרר את התוכניות הרעות שלי הבא!

             • קשת מבוטלת: בכל חודש יש לשחקן ההזדמנות להילחם בג’ובאני ולהתנדנד ממנו פוקימון צל אגדי. כאשר נגיף הקורונאבי ותקנות ההסגר שלאחר מכן עיכבו את זמן החוץ של שחקן כלשהו, ​​משימות ג’ובאני נדחו במשך מספר חודשים, ממש כשג’ובאני היה צץ עם צל סוקונה.
             • פוקימון גו.
             • . פוקימון צהוב וה שחור 2 ולבן 2 אדום וכחול.
             • כוחות אלמנטריים:
              • .
              • . .
              • .
              • עושה התזה: Gyarados הוא אמצע שני. .
              • .
              • .
              • משחק באש: מולטרס ואנטיי.
              • כוחות פסיכולוגיים: לטיאס ולטיוס.
              • הלם ויראה: זאפדוס וראיקו.

              !
              לאחד את כל העמים בתוך מדינתנו!
              להוקיע את רעות האמת והאהבה!
              !

              • Badass הסתגלותי: לגלגולים של האנימה שלהם מעולם לא היו יותר משני חתיכת פוקימון. . .
              • בחור נחמד מסתגלות:
               • . כמובן שהנגן לא יכול לקבל הצעה זו.
               • סודות הג’ונגל שרשרת משימה. עם זאת, התלהבות נכשלת בסוף השרשרת .

               . .

               .
               .

               טוויטר סמל לינקדאין המילה “פנימה”.

               .

               .

               . .

               . זה מעניק סימובילציה של כתובת אתר קישור לאתר.

               דור פוקימון גו 2

               . המשחק מכיל כעת את כל הריצה הראשונה של פוקימון, שעלה במקור באמצע שנות ה -90, יחד עם כמאה יצורים מהמהדורה מהדור השני שלו.

               . לפחות עדיין לא.

               כמה פוקימון “אגדי” – כמו Articuno, Zapdos ו- Moltres – בהחלט עדיין לא במשחק. . כמה יצורים, כמו מר. MIME, נעולים בקרקע ליבשות מסוימות.

               . . ואם אתה רוצה מידע נוסף על כל פוקימון, לפוקדקס יש גם את זה. .

               .

               . . .”

               2.

               “יש ניצן בגב של הפוקימון הזה. . .”