שרתים הטובים ביותר של GTA RP וכיצד להצטרף אליהם – Dexerto, כיצד לשחק בשרתי GTA RP | גיימר מחשב

0

GTA RP: כיצד לשחק ב- GTA 5 שרתי משחקים

ניתן לשפר מאוד את חוויית ה- GTA RP שלך על ידי הצטרפות לאחד משרתי ה- RP הטובים ביותר של GTA. .

שרתי ה- RP הטובים ביותר של GTA ואיך להצטרף אליהם

לוגו של GTA RP עם דמויות שרוכבות על אופניים

משחקי רוקסטאר

ניתן לשפר מאוד את חוויית ה- GTA RP שלך על ידי הצטרפות לאחד משרתי ה- RP הטובים ביותר של GTA. לכן, אם אתה רוצה לעלות על הסיפון ותוהה אילו שרתים להצטרף, צמצמנו קומץ מועדפים בקהילה.

השקת ה- Nopixel 3.. וזה נשאר חזק גם לאורך 2023.

המאמר נמשך לאחר המודעה

Nopixel, שהוא שרת הבולט עבור GTA RP, קיים כבר כמה שנים, ובכל פעם שהם מפילים עדכון גדול, שחקנים רוצים להיכנס לפעולה של משחק תפקידים ולהגיע לעצמם. עם זאת, קשה להפליא להשיג משבצת.

המאמר נמשך לאחר המודעה

הדברים רק נהיו מעניינים יותר עכשיו, כאשר רוקסטאר עצמם החלו ‘לתמוך’ ב- Fivem Devs העומדים מאחורי חלק מהשרתים הגדולים ביותר.

לכן, אם אתה עדיין מעוניין, ריכזנו רשימה של כמה מהשרתים הטובים ביותר שבהם תוכלו להיכנס.

המאמר נמשך לאחר המודעה

תמונה של דמות בשרת מקוון של GTA RP

Nopixel הוא שרת ה- GTA RP של GTA RP.

לשרתים אחרים אולי אין כמה מהתכונות של Nopixel, אבל הנחת היסוד זהה. אתה נופל ל- GTA V דרך תפריט שרת Fivem, יוצר תו ומשחק תפקיד לתוכן הלב שלך. הכל בחוקי השרת, כמובן.

שרת אחד שמתקרב הוא ליקוי חמה . בדיוק כמו Nopixel, יש המון דרכים להרוויח כסף, לבזבז אותו ולחוות RP מהנה.

המאמר נמשך לאחר המודעה

יש לו קיבולת שרת מסיבית, כמו גם פורום ייעודי ואי -הסכמה, כך שתוכל להסתבך. זה פשוט לקפוץ אליו גם.

Mafiacity gta rp

מלבד Eclipse, יש גם Mafiacity . שרת זה הוא שוב כבד משחק, אך יש לו כמה הבדלים מהאחרים.

ראשית, הוא מתארח במצב הזעם ולא בפיבם, כך שניתן לעשות NPCs. . אתה יכול להיות עבריין נורא בקלות שאתה יכול להיות קצין משטרה או כבאי.

המאמר נמשך לאחר המודעה

שוב, זה פשוט להסתבך. פשוט הורד את Mod Mod, ותוכל להצטרף לשרת מאתר האינטרנט שלהם. עם זאת, הציגו את עצמכם בפורום ובדיסקורד כדי שאינכם זרים.

המאמר נמשך לאחר המודעה

GTA World Rp

עכשיו, אם לא נוח לך מדי להחליף את המיקרופון שלך ולפעול עם אחרים, אז GTA World יכול להיות שרת ה- RP הטוב ביותר עבורך.

מבחינת RP מהשורה הראשונה, זה קצת יותר עצמות גדולות יותר משרתים האחרים שם, אבל אפשרויות התפקידים הן די ייחודיות, בהתחשב בעובדה שאתה צריך להקליד את המחשבות שלך ולא לשוחח,

השרת אכן מציע הרבה תוכן עם זאת, כמו עם אחרים, אתה יכול להתמודד עם עסקים, סיעות ולהתאים אישית דברים לתוכן הלב שלך. GTA World זמין גם דרך RAGE.

הירשם לניוזלטר שלנו לקבלת העדכונים האחרונים על Esports, Gaming ועוד.

GTA RP: כיצד לשחק ב- GTA 5 שרתי משחקים

כל מה שאתה צריך לדעת כדי לנסות את GTA RP בעצמך.

ארבע דמויות GTA עומדות יחד

(קרדיט תמונה: משחקי רוקסטאר)

  • מה אתה צריך
  • GTA RP: מה זה?
  • איך לשחק GTA RP
  • שרתי RP של GTA

GTA RP (RolePlay) היא דרך פופולרית ליהנות מגרסה מודרנית של Grand Theft Auto Online. בטוויץ ‘, GTA Online הוא באופן קבוע אחד הערוצים הנצפים ביותר, ורוב זרמי ה- GTA המובילים משחקים RP. ה- GTA RP Mod הגדול ביותר, Fivem, דיווח על שבר את השיא שלה לשחקנים במקביל עם 269,097 בפברואר 2023. זה כמעט פי שניים מכמות האנשים שמשחקים GTA 5 ללא מינה.

ב- GTA RP, שחקנים וזרמים יוצרים אופי, אישיות וסיפור אחורי ואז לוקחים מקומות עבודה בעולם GTA 5, מעמידים פנים שהם הכל, החל נהגי מוניות ועד פרמדיקים ועד דייגים ועד סוכני נדל”ן. וכן, אפילו שוטרים ונוכלים. כאשר שחקנים מתקשרים זה עם זה בעולם, בשרתים התומכים בכל מקום בין 32 לשחקנים למאות, הם יוצרים חווית סיפורים קהילתיים.

אם אתה זקוק לכמה דוגמאות מהנות, ג’ו דונלי פעם אחת ניסה להקים מועדון קרב בשרת RP GTA, קיבלתי עבודה כחייט אספסוף, וכן הפך לעורך דין של רוצח סדרתי. כדבריו, עובד עבודה 9-5 ב- GTA RP הוא הדרך הטובה ביותר ליהנות מ- GTA 5.

אם צפית ב- GTA RP בטוויץ ‘, או שרק שמעת על זה ומעוניינת לנסות את זה בעצמך, הנה איך להתחיל.

?

מה זה GTA RP?

. GTA RP אינו המקום לצילום קודם ולשאול שאלות אחר כך. בדרך כלל אתה לא פוצץ מכוניות או מכסח שוטרים או גונב מטוסים. אל תצפו להרוג שחקנים אחרים באופן קבוע, או להיהרג לעתים קרובות בעצמכם. . אם אתה נפצע, ייתכן שתצטרך לבקר בבית חולים ולראות רופא.

GTA 5 RP נועד להיות חוויה “ריאליסטית” יותר, כמעט כמו סים בהרבה מובנים. . לשרתי RP של GTA עדיין יש NPCs מבוקרים על ידי AI ממש כמו ב- GTA 5, ואתה בעצם משחק את החלק של אחד מאותם אזרחים.

איך לשחק GTA RP

איך להיכנס ל- GTA RP

1. להחזיק עותק של GTA 5. .

2. וודא שיש לך מיקרופון עובד. ישנם כמה חריגים, אך כמעט כל שרתי ה- RP של GTA סומכים על צ’אט קולי. . ישנם כמה שרתי GTA מבוססי טקסט, אך באופן כללי אם אתה משחק GTA RP אתה צריך לצפות לעשות הרבה דיבורים.

3. יש חשבון דיסקורד. רוב השרתים ידרשו ממך לקשר את חשבון הדיסקורד שלך כדי לשחק, ורבים משתמשים בו לשיתוף חדשות ומידע על שרת, לראיין שחקנים ולתקשר זה עם זה מחוץ למשחק.

4. הורד והתקן Fivem. זה ה- MOD הפופולרי ביותר עבור GTA RP, ומאפשר לך לשחק מרובי משתתפים GTA 5 בשרתים ייעודיים בהתאמה אישית. ה- MOD לא ישנה את העותק שלך של GTA 5, ולכן עדיין תוכל לשחק GTA באינטרנט ללא שינוי ללא בעיות.

5. מצא שרת. רשימת השרתים של Fivem יאפשר לך לסנן לפי שפה ולהראות כמה שחקנים נמצאים בכל שרת, יחד עם תיאור של איזה סוג של משחק יש לשרת שיש לשרת. לכל שרת יהיו כללים ודרישות משלו, ולעיתים סוגים שונים של תרחישי משחק תפקידים.

שרתים רבים דורשים מכם להשלים תהליך בקשה ואפילו ראיון לפני שתוכלו להצטרף. . בהמשך לדף זה רשמנו כמה שרתי GTA RP פופולריים אחרים.

6. למד את הכללים. זכור שאתה לא מצטרף לשרת כדי לשחק ב- GTA באופן מקוון: זו חווית משחק תפקידים ויש בדרך כלל המון כללים שונים עבור כל שרת. לדוגמא לכמה כללי שרת נפוצים למדי, עיין רשימת Twitchrp של כללי ה- GTA RP.

7. ליצור דמות לעצמך: לא רק את המראה והבגדים שלהם אלא האישיות, הסיפור האחורי והמטרות שלהם. איזה סוג עבודה אתה רוצה? איזה סוג של אדם הוא הדמות שלך? זכור שבעוד שאתה משחק אתה תמיד צריך להישאר בתו: לא לשאול שחקנים אחרים כיצד הפקדים עובדים (זה יהיה שובר טבילה) או להעביר מידע שלמדת מחוץ למשחק (כמו התוכניות ל הבנק הייסט שראית בזרם של מישהו אחר).

תרצה למצוא עבודה, שיכולה להשתנות בין כל מיני עיסוקים. נהג מונית או Uber, ברמן, נהג מסירה, EMT, וכן, ישנן משרות פליליות כמו סוחרי סמים או שודדי בנק, וכנופיות שאולי תוכל להצטרף אליו גם כן. לרוב השרתים יש גם כוח משטרה, והם נוטים לקחת את משחק התפקידים שלהם ברצינות רבה, ולעתים קרובות לראיין סיכויים בתווים ולבצע אימונים במשחק.

שרתי RP של GTA

שרתי RP פופולריים של GTA

נופיקסל: ככל הנראה הידוע ביותר בזכות זרמים בעלי פרופיל גבוה כמו ליריק ופסגה, אך גם אחד הקשים ביותר להגיע אליהם בגלל יישומים מוגבלים וזמן המתנה ארוך.
Eclipse RP: שרת של 200 שחקנים, המאפשר עולם משותף גדול יותר מאשר שרתי 32 שחקנים של Nopixel, אם כי אין להם כל כך הרבה תכונות. רשימות המתנה להיות ברשימת הלבנות עשויות להיות ארוכות.
עולם GTA: אחד משרתי ה- RP הבודדים מבוססי הטקסט, מה שהופך אותו לאלטרנטיבה טובה למי שלא מרגיש בנוח להשתמש במיקרופון.
סיטי מאפיה: מקום טוב למתחילים לנסות את RP, אם כי הוא משתמש ב- RAGE MOD במקום FIVEM ואין NPCs מבוקרים AI בעולם.
יום חדש RP: שרת משחלים די רציני – יש להם אפילו אירועים פוליטיים כמו בחירות למושל – שעברו לאחרונה שיפוץ עם תכונות חדשות.

אין שרת RP “הכי טוב”

אין שרת GTA RP אהוב על אוניברסיה, או תשובה “נכונה” לשרת ה- RP של GTA שכולם צריכים לשחק עליו. זה באמת תלוי מה אתה רוצה מתוך משחק תפקידים וכמה ברצינות אתה רוצה לקחת את זה. נראה כי כמה כללי ניתוק מחמירים, וחלק מהשרתים עשויים שלא לאכוף אותם מספיק חזק לטעמך – הכל תלוי במה שאתה מחפש.

השרתים המפורטים לעיל הם מקום טוב להתחיל בו, אך הדרך הטובה ביותר לברר אם שרת מתאים לך היא להתחבר לקהילה שלו ולבלות זמן בצפייה בשחקנים מאותם שרתים בטוויץ ‘כדי לוודא שהוא מתאים לך סגנון משחקי תפקידים.

עלון גיימר PC

הירשם כדי לקבל את התוכן הטוב ביותר של השבוע, ועסקאות משחק נהדרות, כפי שנבחרו על ידי העורכים.

על ידי הגשת המידע שלך אתה מסכים לתנאים וההגבלות ולמדיניות הפרטיות ובגיל 16 ומעלה.