חבר השופטים הוא התוכנית הטובה ביותר בטלוויזיה, והיא לא ב- HBO או נטפליקס, חבר המושבעים הוא 2023 S הקומדיה הטובה ביותר. הנה הסיבה שכדאי לצפות בזה | מגמות דיגיטליות

0

חבר השופטים הוא מופע הקומדיה החדש הטוב ביותר של 2023 עד כה. זו הסיבה שכדאי לצפות בזה

היה לי פיצוץ פיצוץ חובת המושבעים בשעון הראשוני שלי, נהני מהתקדמות המשפט, פגישה עם דמויות חדשות והתפעלות בדרכים הייחודיות שהמפיקים אורגים מספר נרטיבים שעוטפים את הנוכחות הלא-בדיונית של רונלד. עם זאת, האינטרס העיקרי שלי היה לתהות בדיוק כיצד ומתי יתגלה הסורר המורכב. מתי רונלד יגלה? במהלך דיונים? במלון בו כולם מעוניינים? ואיך רונלד יגיב כשהוא מגלה שהוא שיקר לו על ידי כולם?

חבר השופטים הוא התוכנית הטובה ביותר בטלוויזיה, והיא לא נמצאת ב- HBO או ב- Netflix

זרימת חובה של חבר השופטים באמזון פרייבי

כואב לי לומר את זה, אבל התוכנית הטובה ביותר בטלוויזיה כרגע היא לא יְרוּשָׁה. התוכנית הטובה ביותר בטלוויזיה כרגע אפילו לא ב- HBO. לא תמצא את זה בנטפליקס. לעזאזל, זה אפילו לא על הולו. התוכנית הטובה ביותר בטלוויזיה כרגע היא חובת המושבעים ותאמינו או לא, זה ב- Freevee, שירות סטרימינג הנתמך על ידי מודעות בבעלות אמזון.

טק. בידור. מַדָע. תיבת הדואר הנכנס שלך.

הירשם לחדשות הטכנולוגיה והבידור המעניינות ביותר שם בחוץ.

על ידי הרשמה, אני מסכים לתנאי השימוש ובדקתי את הודעת הפרטיות.

חובת המושבעים, למי שלא שמע על זה, הוא סדרת דוקו מצחיקה ושובה לב שמדגישה את החיים כמו לשרת על חבר מושבעים. עם זאת, הטוויסט הגדול הוא שהמשפט כולו מפוברק. הכל מזויף. כל מי שאתה רואה על המסך הוא שחקן. השופט. עורכי הדין. הנאשם. ההוצאה לפועל. כולם שחקנים ואלתורים מושלמים. כל המעורבים נמצאים על איסור הפרסום, למעט אחד: מושל יחיד בשם רונלד גלאדן. בחבר מושבעים בן 12, גלאדדן הוא היחיד שמאמין שהמשפט הוא אמיתי. ועם עיניו המופע נפרש במלכותיות.

Gladden נמצא תחת הרושם שהוא חלק מסרט תיעודי המציג איך זה לשרת על חבר מושבעים. בינתיים, 11 חברי המושבעים האחרים – בנוסף לשחקן ג’יימס מרסדן שמגלם את החלק של מושבעים חלופיים – הם חבורה זורמת ומגוונת שזורקת כל מיני שנאניגנים ומצבים מוזרים בשמחה. לדוגמה, פרק אחד כולל מושבעים המבקשים את Gladden עצות כיצד לעשות מהלך על מושבעים עמיתים.

התגובות האמיתיות של גלאדדן למצבים המקוממים אך האמינים האלה הם שהופכים את המופע למרתק, ממכר ובסופו של דבר מחמם את הלב. במובן מפותל, חובת המושבעים הוא טלוויזיה בריאליטי בצורתו הטהורה ביותר.

בעוד שתכניות ריאליטי אחרות בעבר הראו אנשים שאינם מודעים לחלוטין למה הם מצולמים, חובת המושבעים מכה במאזן עדין של מציאות ואבסורד שאף מופע אחר מסוג זה לא הצליח להכות. בצורה הטובה ביותר, חובת המושבעים הוא ה מופע טרומן נפגש המשרד נתן בשבילך. אולי באופן לא מפתיע, שניים ממפיקי התוכנית – לי אייזנברג וג’ין סטופניצקי – היו מפיקים לשעבר המשרד.

הערה אחת על המופע שראיתי במדיה החברתית תיארה את המופע בצורה מושלמת: “המופע הזה הוא זהב טהור. זה כמו המשרד אם ג’ים היה בחור אמיתי הם שכרו ולא אמרו לו שזה סיטקום.”

המפיק המנהל טוד שולמן אמר על המופע:

מקורו של חבר השופטים בשאלה: האם ניתן להכין סיטקום כמו המשרד על משפט, לאכלס אותו עם מבצעים קומיים מבריקים ולהעמיד אדם אמיתי במרכז המופע שלא מבין שהוא מוקף בשחקנים? בכנות לא היה לנו מושג אבל כשנפצנו אותו לפרייבי היינו מעמידים פנים כאילו זה דבר בטוח.

. הוא איש שאתה לא יכול שלא לשרש לו. זה אולי התייחסות מעורפלת, אבל רונלד הוא כמו גרסה חכמה של פריי מ Futurama. ולראות את הקשרים האמיתיים שהוא מפתח עם הדמויות זה מראה מתוק לראות. לא אקלקל את הסוף, אבל סמוך ובטוח, המופע כולו הוא משהו של רכבת הרים רגשית שלעולם לא תרצו להסתיים.

חובת המושבעים אורכו רק 8 פרקים, ועם כל פרק שנכנס למשך 30 דקות, זה קליל קל. אם כבר, התלונה היחידה שלי היא שההצגה הייתה כל כך טובה שנשארתי לרצות יותר. ועם כל הכבוד ל יְרוּשָׁה – שלא היה פחות ממדהים העונה – חובת המושבעים .

אני לא יכול להמליץ חובת המושבעים מספיק. המופע רענן, מקורי מרשים ומצחיק לחלוטין. להדביק את הטירוף שזה חובת המושבעים, אתה יכול לצפות בזה בחינם עם מודעות בשירות Freevee של אמזון.

חבר השופטים הוא מופע הקומדיה החדש הטוב ביותר של 2023 עד כה. זו הסיבה שכדאי לצפות בזה

ג'ייסון סטרוס

זה רק מאי, אבל מעריצי הטלוויזיה כבר התייחסו לתוכניות חדשות נהדרות וסדרות חוזרות. פני פוקר התחיל את העניינים בנימה גבוהה, והחזיר את קולומבו-מופעי בלש בסגנון משנות השבעים ונותנים להם פולנית מודרנית בזכות היוצר ריאן ג’ונסון והכוכב הראשי נטשה ליון. האחרון מאיתנו הפך לתופעה של תרבות הפופ, ונטפליקס שוב קלעה להיטים עם סוכן הלילה וכן הדיפלומט. מופעי קומדיה משגשגים גם הם, מלהיטי צמח אמצעיים מוצקים כמו לֹא יַצִיב וכן המופע הזה של שנות ה -90 לסאטירות חברתיות מצוינות כמו בשר בקר וכן בַּר מַזָל פְּקַעַת. לעזאזל, אפילו קומדיות משודרות לא היו מזעזעות לא רעות, עם NBC בית משפט לילה תחייה ושועלים פיקוח על בעלי חיים מספיק טוב להרבה קסם וכמה צחקוקים.

  • יש לו מושג פשוט אך מסקרן
  • ‘הדמות’ העיקרית היא שחקן נורא (וזה דבר טוב)
  • צוות השחקנים התומך הוא טוב ברמת המשרד
  • ג’יימס מרסדן מאיר כ … ג’יימס מרסדן
  • זה בחינם! הראה 2 פריטים נוספים

? האם היית מאמין לי אם הייתי אומר לך את מופע הקומדיה החדש הטוב ביותר של השנה (עד כה) הוא תוכנית ריאליטי ייחודית/היברידית מוקומנטרית בכיכובו של בעיקר שחקנים ללא שם, שבמרכזו גימיק שהוא בעצם בדיחה אחת עייפה, עם גנרי כותרת שמעוררת סרט רע של פאולי שור משנות ה -90 וזמינה כרגע לזרם ב- Freevee, אחות החורגות הנתמכת על ידי אמזון לסרטון Premium Primium שלה יותר? אני בקושי יכול להאמין בזה בעצמי, אבל זה נכון: חובת המושבעים, הקומדיה מתחת לרדאר שהוקרנה לראשונה לפני חודש, היא הקומדיה החדשה הטובה ביותר של 2023. הנה כמה סיבות מדוע כדאי לצפות בזה.

יש לו מושג פשוט אך מסקרן

12 מושבעים יושבים בחדר בתפקיד חבר המושבעים

חובת המושבעיםקו התג מסכם את הרעיון בצורה מושלמת: “12 מושבעים. 11 שחקנים.. רונלד עובר על כל הצעדים שאחד נוקט בתהליך: מחכה לקריאה להיכנס לאולם בית המשפט, מוערך על ידי התביעה וגם ההגנה, בחירת חבר השופטים, מתרוצץ, מבקר במיקום חיצוני כדי לבחון ראיות, ולבסוף, להחליט אם הנתבע אחראי או לא. צוותי המצלמה מתעדים את תהליך הניסיון לתכנית ריאליטי ללא שם, ולכן רונלד מניח שהכל לגיטימי.

זה לא. כל מי שמעורב במשפט, משאר המושבעים המשרתים עם רונלד לעורכי הדין המתווכחים על המקרה לשופט, הם שחקנים. כולם נשכרים למטרה אחת ספציפית: להונות את רונלד לחשוב בפועל שהמקרה הוא אמיתי. ה- Ruse עובד, וזה מה שהופך את המופע כל כך מהפנט לצפייה. יש מתח מתמיד בין האם רונלד יגלה או לא, הכל מערך מורכב או לא, וזה המתח הזה שמייצר הרבה מההומור מחוץ לתוכנית.

‘הדמות’ העיקרית היא שחקן נורא (וזה דבר טוב)

רונלד נראה מבולבל בתפקיד חבר המושבעים

בדרך כלל תוכנית טלוויזיה שוקעת כאשר השחקן הראשי הוא מעץ ולא כל כך נהדר לשחקן. ההפך נכון עם חובת המושבעים מכיוון שרונלד, שבדרך כלל הוא פרצוף אבן לאורך המשפט, אינו שחקן והוא לא מתיימר להיות אחד או משחק למצלמה לצחוק. כשמשהו יוצא דופן קורה, כמו כשמושלף עמית מבקש ממנו לקפוץ מעלה ומטה על מיטתו כדי לעזור לו לקיים יחסי מין עם בחורה (אל תשאל), הוא לא נרתע באימה או לצחוק בקול רם; במקום זאת, הוא מסרב בנימוס, כאילו הבקשה הייתה רגילה לחלוטין ולא מוזר ולא מתאים.

הריקון של רונלד, והסירוב שלו להראות כיצד האבסורד של המשפט משפיע עליו, הם מה שעוזר למכור את הרעיון. אתה מאמין שהוא פשוט ג’ו רגיל שקטף מהרחוב, ולא שחקן “משחק” אדם רגיל, שהוא לא. זה מספק ניגוד טוב לשאר המושבעים, שלכל אחד מהם יש תכונה של אופי שהם מגלמים ומשחקים איתם לאורך הסדרה. ואם כבר מדברים על חבר המושבעים ..

צוות השחקנים התומך הוא טוב ברמת המשרד

גבר אוכל בננה עם אישה בתפקיד חבר המושבעים

כל אחד מחברי השופטים, ואפילו עורכי הדין והנאשמים המעורבים בתיק, הם מצחיקים ומעוררים עוד דגמומנטרי במקום העבודה שאהוב על ידי הציבור: המשרד. בזמן שהמופע הזה התרכז במייקל סקוט, ובמידה פחות. חובת המושבעים מתפקד באותה צורה, תומך ברונלד עם צוות צוות צבעוני של דמויות שהם אמינים ומאוד מאוד מצחיקים. זה לא אמור להיות יותר מדי הפתעה, כמו חובת המושבעיםהיוצרים, לי אייזנברג וג’ין סטופניצקי, עבדו גם הם המשרד.

יש טוד, שאובססיבי לייצור סייברנטיקה ביתית משלו ויוצר “מכנסי מושב” משלו מתוך קביים וקלטת תעלות שיש להם שימוש פונקציונלי מעט בעולם האמיתי. (הסצינות שלו בהן הוא מנסה לשבת עם המצאתו, הן בטנדר לבית המשפט והן על חבר המושבעים עצמו, הן הכי מצחיקות ומשיגות סוג של שלמות אבסורדית.) נרד נרד נוח הופך לאובססיבי בהדרגה מההכרה ההולכת וגוברת כי חברתו בוגדת בו, בעוד שהאזרחים הבכורה בארב ממשיכה להירדם בזמן שהמשפט נמצא בתהליך (זה תפקידו של רונלד לשמור עליה ערה, המספקת כמה קטעי קומדיה השראה).

רונלד יושב עם חבריו המושבעים בתפקיד חבר המושבעים

האם הזכרתי את הקצין ניקי, שהיה זה כאן עם ההתנהגות המוזרה של טוד ורק רוצה לאכול ארוחה נחמדה במרגריטוויל של ג’ימי באפט? או ג’ני, שלובשת חולצות לא ראויות ויש להן דבר להשחתת חנונים? (נוח, באופן טבעי, הוא היעד העיקרי שלה). יש אינז, שרוצה לקחת פיקוד אפילו על המשימות הזעירות ביותר כמו הזמנת ארוחת צהריים, ושון סנדרס, הסנגור הלא -סניף שממשיך להתעסק בחובות הבסיסיות ביותר, כמו להביא את התיק הנכון לעבוד. בזמן חובת המושבעיםהקונספט הגבוה מביא אותך בתחילה, זה כל צוות השחקנים של שחקני אופי מוכשרים שמתחייבים 100% לקטע שגורם לך להישאר ולצפות.

ג’יימס מרסדן מאיר כ … ג’יימס מרסדן

ג'יימס מסתכל על מושבעים בתפקיד חבר המושבעים

יש אדם אחד בקאסט שעדיין לא הזכרתי מכיוון שהוא מגיע לו זרקור מיוחד. ג’יימס מרסדן, השחקן המפורסם ביותר בזכות אקס מן וכן לסרטים, יש את התפקיד הטוב ביותר שלו בשנים כמו … ג’יימס מרסדן. זה קצת קלישאה בשלב זה לשחקנים לשחק בגרסאות מוגזמות של עצמם (ניקולאס קייג ‘פשוט עשה את זה בשנה שעברה האגף הבלתי נסבל של הכישרון המאסיבי), אבל כאן זה עובד כי מרסדן לא חושש לעורר כיף במעמדו ברשימת B. מכונה לעתים קרובות “x-man”, ” הגרסה של מרסדן נואשת להוכיח עד כמה הוא חשוב על ידי התייחסות לעיתים קרובות לפרויקט הנוכחי (המזויף) שהוא מעורב בו, א ילוסטון-הקלד דרמה מערבית.

הוא גם אדם נורא שלא רוצה להאשים אותו בשום דבר מביך שעשוי להכתים את הדימוי שלו. זה מגיע לקצהו כשמרסדן שואל את רונלד אם הוא יכול להשתמש בשירותים שלו, אה, לטפל בעסקים. בסופו של דבר הוא סותם את האסלה, המחייב אינסטלטור לבוא ולפתור את הבעיה. מרסדן מתחנן לרונלד לקחת את האשמה, שהוא עושה בלי להפגין. נוֹאָשׁ ג’יימס מיועד לרונלד לקחת את הנפילה, כשמרסדן יצא מגדרו כדי לציין שזה אכן רונלד שסגור את האסלה ולא את השחקן ששיחק סייקלופ וכיכב בקומדיה הגבינה דחף מיני. זה טיפש וערוך, אבל זה גם מצחיק, וזה מראה שמרסדן הוא משחק לזלזל בתדמיתו שלו לצחוק או שניים שהושגו היטב.

זה עדין ומפתיע

ארבעה מושבעים יושבים בקופסת מושבעים בתפקיד חבר המושבעים

עם מושג הנשען בעיקר על הונאה ושקר, חובת המושבעים באופן מפתיע טוב לב, ומעז אני אומר, עדין? כן, זו מופע שמשתמש בציוק ואוננות כגגס, אך הוא אף פעם לא עובר יותר מדי עם הנחת היסוד שלה או כיצד היא מבצעת את השקר המורכב שלה. דוגמה טובה ל חובת המושבעיםהגישה המאופקת היא כאשר רונלד צריך לוודא שברב יישאר ער במהלך המשפט. רגע לפני מפגש אחד, היא מודה שהיא נטילה עוגיה שרוך עם דקסדרין כדי להישאר ערה.

מופע פחות היה גורם לברב הזוי ומשולש כתוצאה מכך, אבל במקום זאת, חובת המושבעים פשוט צוחק אותה מדי פעם עם התקדמות המשפט. . זו גישה עדינה למערך קומיקס קונבנציונאלי, והיא משפרת את המופע בכך שהיא לא עושה את המובן מאליו.

גם מציג מתיקות מאחורי ההומור שלה, וזה בעיקר בגלל רונלד. . טוד מוצג בתחילה כמוזרו, אך רונלד לוקח אותו תחת חסותו ומעודד אותו להיות יוצא יותר מבחינה חברתית. כאשר השופט ממלא אותו בהיותו האדם, רונלד עולה בגדול, והוא מצליח לחבר את הקבוצה כדי ליצור הסכמה אם הנאשם אחראי או לא. מכיוון שרונלד לא נמצא בבדיחה, התגובות שלו לקטעים המפוברקים קובעים את הטון של התוכנית. מכיוון שרונלד הוא בחור סטנד-אפ, המופע עצמו הוא תיאור חיובי במקצת של האנושות (לפחות, הפרוסה של זה שמעורב במשפט) ובמערכת המשפט.

זה אפילו טוב יותר כשאתה צופה בזה בפעם השנייה (או שלישית או רביעית)

רונלד וג'יימס מרסדן מחייכים בתפקיד חבר המושבעים

היה לי פיצוץ פיצוץ חובת המושבעים בשעון הראשוני שלי, נהני מהתקדמות המשפט, פגישה עם דמויות חדשות והתפעלות בדרכים הייחודיות שהמפיקים אורגים מספר נרטיבים שעוטפים את הנוכחות הלא-בדיונית של רונלד. עם זאת, האינטרס העיקרי שלי היה לתהות בדיוק כיצד ומתי יתגלה הסורר המורכב. ? במהלך דיונים? במלון בו כולם מעוניינים? ואיך רונלד יגיב כשהוא מגלה שהוא שיקר לו על ידי כולם?

בצפייה מחדש השנייה של המופע גיליתי את זה חובת המושבעים, כמו כל קומדיה נהדרת אחרת, מחזיק בתענוגות רבים עם צפייה חוזרת. שמתי לב עד כמה טוב כל השחקנים עובדים יחד כדי ליצור מאגר של זרים מאמינים שדחפו יחד על ידי חובתם האזרחית. לעיתים תפסתי שחקן כמעט שובר דמות מכיוון ששחקן אחר היה מצחיק מדי עם כישורי השיפור שלהם. (זה הכי ברור כשכולם מתבקשים לתת את הרושם שלהם מטים, המושבעים הפצועים שעוזבים בפרק 2.) והכי חשוב, התפעלתי עד כמה המופע הזה מבנה ומכוונת היטב. חובת המושבעים הוא מעשה איזון עדין, כזה שכרוך באריגת סיפור בדיוני מרתק, תוך שהוא גם מוודא שהנושא המרכזי שלו יישאר מתעלם מאותו נרטיב, וזה נהדר לצפות עד כמה הכל חלק מהכל יגיע לפרק לפי פרק.

זה בחינם!

חובת חבר מושבעים | סדרות חדשות חדשות | בא 7 באפריל

בדרך כלל אתה צריך לשלם עבור בידור איכותי, במיוחד בעידן הסטרימינג הזה, אבל חובת המושבעים היא הקומדיה הגדולה הנדירה שהיא גם בחינם. כל שמונת הפרקים של עונת הפתיחה שלה זורמים כעת בשירות Freevee של אמזון, והעלות היחידה היא המודעה המדי פעם של 90 שניות פה ושם.

זו לא המופע המקורי הראשון של Freevee, אבל זה ללא ספק היחידה בה צופה ביום-ונראה שאני לא לבד. המופע מחזיק דירוג קהל מדהים של 98% על עגבניות רקובות. אמנם אני בדרך כלל לא מחזיקים סוגים של מדדים כמדדים לאיכות, ב חובת המושבעיםהמקרה, זה. זו סדרת הקומדיה המודרנית הנדירה שהמבקרים עברו עליהן וכעת היא מוחזרת על ידי קהל מעריך. נפלתי תחת הכישוף שלו אחר הצהריים אחד בסוף אפריל, ואני לא מתחרט על זה. רוב הסיכויים שגם אתה לא.

עונה 1 של חובת המושבעים עכשיו זורם על FreeVee. רוצה לדעת יותר על המופע? ואז קרא 8 עובדות מעניינות על חובת חבר המושבעים.

המלצות העורכים

  • Boy Boy הוא אחד מתצוגות הפשע המוערכות ביותר של נטפליקס. זו הסיבה שכדאי לצפות בזה
  • Burning Body הוא מופע הלהיט האחרון של נטפליקס בשפה זרה. זו הסיבה שכדאי לצפות בזה
  • הסרט הזה של דוויין ג’ונסון הוא סרט האקשן הפופולרי ביותר של נטפליקס. זו הסיבה שכדאי לצפות בזה
  • 3 תכניות טלוויזיה מוערכות באמזון Freevee כדאי לצפות בספטמבר
  • הסדרה הזו היא תוכנית הקומיקס הפופולרית ביותר של נטפליקס עכשיו. זו הסיבה שכדאי לצפות בזה

חובת המושבעים . זה לא אמור לקבל עונה נוספת.

הקסם של המופע הוא שעדיין אין לו נוסחה.

צוות השחקנים של

מהמודעות שראיתי, חובת המושבעים נראה כמו תוכנית הטלוויזיה האחרונה שהייתי רוצה להוסיף לרשימת השמירה שלי. “12 מושבעים. 11 שחקנים, “קרא את כתפיתו של קו תג. רוב הפנים על שלטי החוצות נראו משועממים או מבולבלים. וחוץ מזה, Freevee, שירות הסטרימינג הנתמך על ידי אמזון, לא היה אחד מפלטפורמות ה- Go-To שלי. הייתי בטוח שההצגה תהיה נשכחת.

כמה טועה. חובת המושבעים-סדרה בכיכובו של פרפורמרים לא ידועים בעיקר, שנחתה על זרם לא ידוע ברוב. המופע עוקב אחר בית משפט מזויף, עוקב אחר רונלד, בחור שמאמין שהוא משתתף בסרט תיעודי על חובת חבר מושבעים, אך למעשה מוקף על ידי שחקנים החופשים אותו לתרחישים מוזרים יותר ויותר. ג’יימס מרסדן מגלם גרסת שקית עפר של עצמו שמבקש מרונלד לעזור לו לנהל שורות מעל לאודישן. מושבעים מביכים מבחינה חברתית בשם טוד (בגילומו של דייוויד בראון) הופך לשכן בחדר המלונות של רונלד כאשר חבר המושבעים משוחרר. ה- Meek Noah (Mekki Leeper) מגייס את רונלד ככנף לחזר אחרי מושל עמית, ג’ני (אדי מודיקה). . הם יבדקו את חוסנו לכל האבסורד, “ואז נלך, ‘היי, הכל היה מזויף!’… אני מקווה שאין לו התמוטטות נפשית.”למזלם לכולם, רונלד לא עשה זאת. במקום זאת, התוצאה היא חלק המופע של טרומן, חֵלֶק החזרה, חֵלֶק המשרד, חֵלֶק פאנק– והכל מענג.

חובת המושבעים הפך ללהיט מפה לאוזן, ורונלד כוכב בונה. על פי דו”ח JustWatch, המופע היה סדרת הסטרימינג הפופולרית ביותר בשבוע הגמר שלה באפריל, וכיבשה יותר צופים מאשר נטפליקס של נטפליקס בשר בקר וכן הדיפלומט. רונלד, בינתיים, בדיוק הופיע במודעה עם ריאן ריינולדס. בהתחשב בניצחונות המופע, המפיקים הקניטו את האפשרות לעונה שנייה; הם אמרו מגוון שההיבטים הטובים ביותר במושג שלהם הם “ניתנים לחזרה עד אינסוף.”אבל נכון כמו שזה יכול להיות-סדרה מונעת מתיחה אחרת בעבר, כמו של ספייק המופע של ג’ו שמו, רץ לעונות מרובות – יצירת יותר חובת המושבעים תהיה חבל.

אחרי הכל, חלק גדול מההצלחה של התוכנית הייתה תלויה בכימיה המפוארת להפליא של רונלד עם צוות השחקנים – תופעה, שגילה סיום העונה, הפתיע אפילו את המפיקים בהפתעה. רונלד לעתים קרובות הפך את המפלגות המיוצרת עוד יותר על ידי פשוט לנקוט בכל סיטואציה בצעדים. כן, הוא היה מודע לכך שהוא מצולם, אבל רק בבית המשפט ובזמן הקלטת “ראיונות” לסרט התיעודי המזויף. המצלמות הנסתרות אכלו כמה מהרגעים הטובים ביותר של התוכנית – סצנות אורגניות ולא מוגדרות שהיו תלויות באדיבותו של רונלד למרות הבלבול שלו. הוא קיבל את הנטייה של טוד לבניית המצאות מיותרות, למשל, למרות שטוד נועד כמובן כנוכחות מעצבנת. . חיי חרק איתו, מכה ידידות ולא כל דבר אנטגוניסטי. שוב ושוב, המופע ניסתה לעורר את רונלד, ושוב ושוב, רונלד נשאר ללא נפרד: הוא מכוסה בגמולה למרסדן כשהשחקן “סתום” של רונלד של רונלד. הוא עזר לנוח להשיג מספיק ביטחון כדי להתחבר לג’ני. הוא אפילו לקח את המשפט המפורק – שהיה מעורב בסרטון הפעלה מחדש של אנימציה מושלמת במיוחד שגרם לחברי צוות לשבור את הדמות במצלמה – באופן רציני ברצינות.

ההתקנה “שניתן לחזור עד אינסוף” של הוא פשוט: דופ אדם רגיל להגיב לתרחישים לא תקינים לבידור. . צוות השחקנים הגיב לחביבותו על ידי זיוף איתו חברויות אמיתיות וריכך כמה פיתולים עלילתיים, והעביר איתו את המוזרות שמסביב במקום לנסות להטעות אותו עוד יותר. בלי רונלד, חובת המושבעים . איתו, זו הפכה לסדרת Hangout ששקלה כיצד אנשים יכולים להתחבר למרות נסיבותיהם.

זה לא אומר את זה . המשפט עצמו עמוס באגזים, כולל עדות של משפיע/די.ג’יי/שחקן/דוגמנית/מתישהו-לוש-טכניקה (בגילומה של ליסה גילרוי) זו אחת ההופעות הכי מצחיקות שראיתי בטלוויזיה השנה. . צחקתי בקול רם כשמושבר אחד, קן הרך-דיבור (שיר רון), העביר אנלוגיה מסובכת יתר על המידה כדי להסביר את ההתפתחויות האחרונות של המקרה, ואילו ברקע ניתן היה לראות מרסדן משועמם בניסיון לבדר את עצמו על ידי סיבוב שלט.

חובת המושבעים . . החידוש של החידוש עזר גם לשמור על רונלד בחושך. לאורך כל העונה, רונלד השמיע איך הוא הרגיש כאילו הוא עדים לטלוויזיה בריאליטי, אך הוא מעולם לא עקב אחר המחשבה הזו כי, ובכן, . לא היה לו שום מושג שיוענק לו 100,000 דולר בסוף הסדרה על צרותיו – פרס שמרגיש הרוויח אבל זה יגרום ליהוק מישהו ללא מניע נסתר לעונה נוספת קשה יותר לעשות. אני כבר מבועת שרונלד הולך לברווז מילקשייק. .

חובת המושבעים . אולי ההפקה יכולה לעצב את אסטרטגיית הליהוק שלה לייצר תוצאות דומות, אך ככל שמופע זמן רב יותר זה פועל, כך המסר שלה הופך להיות מבולבל יותר. כרגע הסדרה מוכיחה שכל אחד יכול להיות גיבור. רישום יתר של רעיון זה יכול בקלות להפוך אותו למשהו סכרין, משהו צפוי. סדר כזה בהחלט הכרחי באולם בית משפט – פשוט לא מזויף.