הזרמת התפריט: היכן לצפות בסרט באינטרנט?, הזרמת התפריט: כיצד לצפות באינטרנט ב- HBO MAX

0

כיצד לצפות ב’תפריט ‘באופן מקוון

קצת יותר מחודש מאז פגיעה בבתי הקולנוע, “התפריט” מוגש כעת לסטרימינג בבית. המותחן של אניה טיילור-ג’וי זורם כעת על HBO MAX.

התפריט

. אפשר גם לקנות את “התפריט” ב- Apple TV, Video Video, Google Play, YouTube, Vudu, Microsoft Store, DirectV, AMC On Demandas Downlo Vudu, Microsoft Store, DirectV, Spectrum on DemandOnline.

Hawthorne הוא תמצית האוכל והבלעדיות ברמה גבוהה. המסעדה יושבת על אי חוף מבודד ומייצרת אוכל שהוא גם אמנות רעיונית. השף בראשו של הות’ורן הוא סלאט, שצוותו נמצא בצייתנות של גאונותו. . עבור טיילר, הות’ורן הוא מדיטציה מרגשת על התרבות הקולינרית אך מרגוט פחות מתלהבת. עם התפתחות הערב, החוויה הופכת להיות מרושעת יותר ויותר ומה שמתחיל ככל שמטבח ניסיוני מקבל השלכות אימתניות על אורחי ארוחת הערב.

להתחבר

תמונת תצוגה מקדימה של טריילר

מה צריך לדעת

מה צריך לדעת

התפריט הוא סרט אימה קומדיה אפל בבימויו של מארק מילוד. Mylod ידוע בעיקר כמפיק המנהל והבמאי של רצף סדרת הטלוויזיה הלהיט. . .

מלבד ההפקה, אדם מקיי הוא במאי ותסריטאי שזכה לשבחים שיצירותיו כוללות אנקורמן: האגדה של רון בורגונדי, הקצרה הגדולה ואל תסתכל למעלה. פיטר דמינג, הידוע בעבודתו עם דייוויד לינץ ‘, הוא הקולנוע של התפריט ואילו רב-אינסטרומנטליסט קולין סטטסון מגדיר את מצב הרוח עם ציון מעורער.

בתפריט מככבים המועמד לפרס אקדמיה ראלף פיינס בתפקיד השף הלא מעצבן. ניקולס הולט ואניה טיילור-ג’וי מגלמים את הזוג הצעיר טיילר ומרגוט. הולט ידוע בעבודתו בערך ילד, עורות ו- X-Men: מחלקה ראשונה. אניה טיילור-ג’וי עלתה לראשונה לגדולה בסרט הבכורה שלה, המכשפה. היא גם כיכבה בסדרת נטפליקס הפופולרית ביותר, הגמביט של המלכה.

צוות השחקנים המורחב כולל את הונג צ’או, ג’נט מקטיר, ג’ון לגיזמו וג’ודית אור. התפריט שוחרר בבתי קולנוע ב- 18 בנובמבר 2022.

חדשות הפקה

הפקה: ציר זמן, חדשות ועדכונים

 • 9 באפריל 2019
  • התפריט מוכרז לראשונה כפרויקט עליו ביים אלכסנדר פיין ובכיכובו של אמה סטון וראלף פיינס. מקור: תאריך יעד)
  • לאחר שאושר כי גם אלכסנדר פיין וגם אמה סטון נאלצו לעזוב את הפרויקט, מפיק הקולנוע אדם מקיי חתם להפיק. . ((
  • .((מקור: תאריך יעד)
  • . ((מקור: תאריך יעד
  • התפריט הוסיף לקאסט המורחב שלו פול אדלשטיין ורוב יאנג, בין היתר, כאשר הצילומים החלו בסוואנה, ג’ורג’יה. (()
  • התפריט מקבל את תאריך השחרור שלו לבתי קולנוע שאושרו להיות 18 בנובמבר 2022. ((
  • תמונות Searchlight הוציא את הטריילר הראשון לסרט המציג את צוות השחקנים המורחב, מיקומו של הות’ורן והקניט כמה מהסרטים פיתולים מזעזעים. ((מקור: YouTube)
  • הטריילר המלא הראשון לסרט יוצא לאינטרנט. הקליפ מציג זוג שגילם אניה טיילור-ג’וי וניקולס הולט שנוסעים לאי כדי לחוות ארוחת ערב מתוכננת בקפדנות.((מקור: תאריך יעד)
  • פוסטר חדש לסרט יוצא שיצא המציג ראלף פיינס מרשים שמביט למטה על שני המוליכים שגילם ניקולס הולט ואניה טיילור-ג’וי. בקו התג נכתב ‘מוכן בקפדנות. הוצא להורג בצורה מבריקה.
  • התפריט משוחרר בבתי קולנוע.((מקור: תאריך יעד

  כיצד לצפות ב’תפריט ‘באופן מקוון

  .

  קצת יותר מחודש מאז פגיעה בבתי הקולנוע, “התפריט” מוגש כעת לסטרימינג בבית. המותחן של אניה טיילור-ג’וי זורם כעת על HBO MAX.

  . כמו רבים מהפרויקטים של מקיי ומילוד (מיילוד ביים 13 פרקים של “ירושה”, שמקיי הוא מפיק בכיר), הסרטים משמשים סאטירה מחודדת של המעמד הגבוה כשהיא מתמקדת בשף הראשי בהלטיק (ראלף פיינס) שהופכת כל כך נצרך על ידי ענף המסעדות ההיפר-תחרותי, עד שהוא מאבד את המראה מדוע הוא התאהב באוכל מלכתחילה.

  . “וזה הוא מותחן, כי אחרי זמן מה מה שמוגש לסועדים מגזים מיומרנים למסוכנים. אפילו הסכנה הופכת לסוג של סנוביות: . עם זאת הבדיחה הטעימה של ‘התפריט’ היא שהאוכל בכלל לא משנה. האוכל הוא הפשטה, א רַעְיוֹן, .

  הזרם היום את “התפריט” ב- HBO MAX.