קאטסו האליל (HBO) | Sarjat | HBO מקס, האליל בוטל ב- HBO לאחר עונה אחת – מועד אחרון

0

האליל בוטל ב- HBO אחרי עונה אחת

דהווין ג’וי רנדולף, שגילם את אחד ממנהלי כוכב הפופ של דפ ג’וסלין, אמר בעבר כי העונה הראשונה נותרה פתוחה בכוונה לאפשרות של שנייה.

.

. פרו קוסקה טהאנסה.

Säästä 49,89 € Vuositilauksen Avulla.*

/vuosi

* 49,89 € säästö perustuu etukäteen maksettuun vuosihintaan verrattuna 119,88 €, ג’וקה ב 9,99 € Kuukausihinta 12 Kuukauden Ajalta.

/kk

פרו קוסקה טהאנסה.

119,88 €*

69,99 €

Säästä 49,89 €*

.

POP-SUPERTäHTI JOCELYN ALKAAA SEURUSTell.

. טארטות פופ וסיפורי חולדה

.

2 . פנטזיה כפולה

Otettuaan yhteen tiiminsä kanssa uuden singlensä takia jocelyn puskee itsensä ä.

.

Kun Tedros Alkaaa Tehdä Kaikki Jocelynin Päätökset, Jotkut Tiimin Jäsenet Alkavat.

4 .

. Näytä Enemmän

.

.

Saatat pitää myös näistä

הארמון של ג’ו (HBO)
חייו האלמותיים של הנרייטה חסרים (HBO)
הסכם (HBO)
MAMON (HBO)
שינוי משחק (HBO)

האליל (HBO)

Jaksoja

1 Kautta Saatavilla (5 Jaksoa)

Julkaisuvuosi

IKäraja

טייטואה סרג’סטה

POP-SUPERTäHTI JOCELYN ALKAAA SEURUSTell.

Näyttelijät ja kuvausryhmä

Tähdittämässä: לילי-רוז דפ, סוזנה סון, מוזס סומני, ג’ני קים, מלאני ליברד, צ’ארלי קיץ, הבל טספי

הסופרת רזה פחים, סם לוינסון, הבל טספיי

המפיק ג’ו אפשטיין, רזה פחים, אהרון ל. גילברט, אשלי לוינסון, סם לוינסון, קווין טורן, הבל טספי

Näe vielä enemmän hbo maxilla

.

המודל לחיקוי

היוצר סם לוינסון ואבל טספיי, הידוע יותר בשם Weeknd, לא יחזרו לעונה שנייה.

. זה הגיע גם לאחר רישומים נרחבים בעקבות עזיבתו של הבמאי איימי סיימץ, כפי שנחשף במועד האחרון באפריל 2022, והוראה מופחתת שלקחה את מספר הפרקים שלה לחמישה.

סיפורים קשורים

סדרות טלוויזיה דועכות לשחור בשנת 2023 ומעבר: גלריית תמונות של מופעים שבוטלו

המודל לחיקוי

חלק מהקאסט אכן הזכירו את האפשרות לעונה שנייה במהלך ראיונות, אם כי מבקרי Show אמרו כי יוצרים לא נכנסו לתהליך ההפקה עם תוכנית לקשת רב עונה.

דהווין ג’וי רנדולף, שגילם את אחד ממנהלי כוכב הפופ של דפ ג’וסלין, אמר בעבר כי העונה הראשונה נותרה פתוחה בכוונה לאפשרות של שנייה.

המודל לחיקוי . “אחרי מחשבה ושיקול רב, HBO, כמו גם היוצרים והמפיקים, החליטו לא להתקדם עם עונה שנייה. .”

HBO פרסמה רק נתוני צפייה לשני הפרקים הראשונים. על פי הדיווחים, הבכורה משכה קהל באותו יום של 913,000 ברחבי HBO ומקס, ואילו הפרק השני טבל מעט ל 800,000. על פי נתוני HBO, הירידה בשבוע 2 הגיעה מצפייה לינארית, לא מהצפייה במקס – מה הגיוני בהתחשב בסדרה ככל הנראה הייתה מכוונת לדמוגרפיה צעירה יותר מאשר הצופה הטלוויזיה הליניארית הטיפוסית.

באותה תקופה דיווח נילסן כי המודל לחיקוי הצופים ב- MAX עקבו אחר 21 שנה צעירים מהצופים דרך ערוץ HBO, פער רחב יותר מאשר הדרמה האופיינית ל- HBO.

אחרי שבוע על מקס, הצפייה לפרק הראשון נדחקה ל -3.6M. הלוטוס הלבן הַרגָשָׁה טוֹבָה .3M בשנת 2019) באותה תקופה. .6M עבור הַרגָשָׁה טוֹבָה. בנוגע ל הלוטוס הלבן, פרקי העונה 1 שלה גדלו לכ- 9.3M צופים.

עם זאת, בעוד קבלת פנים ביקורתית וקהל של הַרגָשָׁה טוֹבָה וכן הלוטוס הלבן בעיקר היה חיובי, אי אפשר לומר את אותו הדבר המודל לחיקוי. . סביר להניח שזה היה משפיע קשות בהרגלי הצפייה.

נוצר יחד על ידי לוינסון, טספיי ורזה פחים, הסדרה הוקרנה בבכורה בפסטיבל קאן במאי.

הנה קו הקו: אחרי שהתמוטטות עצבים פגעה בסיבוב ההופעות האחרון של ג’וסלין (DEPP), היא נחושה לתבוע את מעמדה החוקי ככוכבת הפופ הגדולה והסקסית ביותר באמריקה. . האם ההתעוררות הרומנטית שלה תביא אותה לגבהים חדשים ומפוארים או לעומקים העמוקים והכהים ביותר של נשמתה?

.

לוינסון, טספיי ופחים, יוצרו עם קווין טורן, אשלי לוינסון, ג’וזף אפשטיין, אהרון ל ‘. . . גם לוינסון ביים. .

המודל לחיקוי

. התשוקות שלה מופיעות מחדש על ידי טדרוס (הבל “The Weeknd” Tesfaye), מאמר מועדון לילה עם עבר חריד. האם ההתעוררות הרומנטית שלה תביא אותה לגבהים חדשים ומפוארים או לעומקים העמוקים והכהים ביותר של נשמתה?

נוצר יחד על ידי סם לוינסון (הַרגָשָׁה טוֹבָה. בכיכובם של טרוי סיוון, דן לוי, ד’ווין ג’וי רנדולף, אלי רוט, הארי נף, ג’יין אדמס, ג’ני רובי ג’יין, מייק דין, מוזס סומני, רייצ’ל סנוט, רמזי, סוזנה סון, ואנק אזריה.

יוצרים משותפים סם לוינסון, הבל “The Weeknd” Tesfaye, ורזה פחים; המפיקים המנהלים סם לוינסון, הבל “The Weeknd” Tesfaye, Reza Fahim, Kevin Turen, Ashley Levinson, Aaron Gilbert for Bron ו- Sara E. לבן; בימויו של סם לוינסון; נכתב על ידי סם לוינסון, הבל “The Weeknd” Tesfaye, ורזה פחים. הופק בשותפות עם A24.