מתגי HDMI הטובים ביותר של 2023, 8 מתגי HDMI הטובים ביותר עם תמיכה ב- 4K

0

אחד השימושים הנפוצים יותר במתג HDMI הוא תמונה בתמונה, ומאפשרת לך לצפות בשני מקורות וידיאו בו זמנית. אם פונקציונליות PIP היא חובה עבורך, אך 4K לא, אנו יכולים להמליץ ​​על OREI HD-201p.

מתגי HDMI הטובים ביותר של 2023

אדם כותב על טכנולוגיה סלולרית מאז 2011. הוא המארח לשעבר של הפודקאסט של רשות אנדרואיד, ועבודתו הופיעה בפרסומים רבים.

עודכן ב- 11 בספטמבר 2023

 • קולנוע ביתי
 • דוברים
 • כלים
 • אביזרים

אם אתה זקוק למתג HDMI אך רוצה להימנע מלהסתובב בפרטים, המומחים שלנו מציעים שתקנה את מתג ה- Kinivo 550BN HDMI. יש לו את המחיר והכמות הנכונים של התשומות וזה פשוט עובד.

אחד הדברים המעצבנים ביותר בטלוויזיות הוא המספר המצומצם של יציאות לחיבור דברים כמו תיבות סטרימינג וקונסולות משחק. מתג HDMI מקבל את זה, מוסיף יציאות נוספות על ידי מאפשר למספר מכשירים לשתף את אותו הכבל לטלוויזיה שלך.

דבר מפתח אחד שיש להבטיח כשאתה קונה הוא שאתה מקבל מתג התומך ברזולוציה הגבוהה ביותר שתצטרך. שתי האפשרויות העיקריות הן HD, שהוא מעט זול יותר, ו- 4K, המכונה גם Ultra HD, שנותנת תמונה חדה יותר.

הכי טוב בסך הכל

מתג HDMI של KINIVO 550BN

 • חמש כניסות/פלט אחד
 • כלול מרחוק
 • אין פיפ
 • מיקום נמל

. זה מעוצב עם משתמשי כוח בראש ותומך עד חמש כניסות HDMI לפלט יחיד. בדקנו את זה במשך שבועות עם מקרן BENQ HT3550 4K, וזה היה משחק שנעשה בשמיים.

. מכיוון שכל היציאות מסודרות בצד אחד, ארגון הכבלים קשה. עם זאת, זה פשוט ונעים לשימוש, ומחיר תחרותי.

יציאות קלט/פלט: 5/1 | תקן HDMI: 2.0 | פעולה מרוחקת/קולית:

Zettaguard 4K HDMI מתג

Zettaguard 4K HDMI מתג

 • PIP, אבל רק תצוגה מקדימה
 • תומך באיכות תמונה של 4K
 • בנייה נהדרת
 • כל היציאות מאחור
 • לא יכול לפצל שמע

אם אתם מחפשים מתג HDMI מעוצב מהורהר עם מראה ותחושה פרימיום, ה- Zettaguard 4K שווה התחשבות מסוימת. הסוקר שלנו בדק את זה במשך שבועות וחשבה שתכני ה- 4K שזרמה במחשב שלה נראו נהדר, כאשר צביעת ה- HDR גורמת לסרטונים לפופ.

. מצב התצוגה המקדימה של התמונה בתמונה (PIP) בלבד כמעט היה לנו, אך המתג מתאפק על ידי ארבע כניסות בלבד וללא מפצל שמע HDMI. .

4/1 | תקן HDMI: 2. מְרוּחָק

התקציב הטוב ביותר

NewCare HDMI Switch 3-in-1

NewCare HDMI Switch 3-in-1

 • תומך בווידיאו 4K
 • כלול כבל HDMI
 • קלט ופלט בצד הנגדי
 • שלוש תשומות

לפעמים מספיקים שלוש תשומות. אנחנו אוהבים את מתג ה- HDMI של NewCare, אך הוא מוגבל. אתה משלם פחות, בטוח, אבל עם כל כך מעט תשומות (שוב בצדדים מנוגדים, GRRR) והיעדר שלט, המתג הזה הוא הטוב ביותר למערכות קטנות יותר ותקציבים קטנים. אם זה אתה, לא תתקשה בזה.

3/1 | תקן HDMI: 2.

הכי טוב לתצוגות מרובות

ענייני כבלים 4K מתג מטריקס 60 הרץ

ענייני כבלים 4K מתג מטריקס 60 הרץ

 • 4 כניסות/2 יציאות
 • 3.שקע אוזניות 5 מ”מ וכניסות שמע אופטיות
 • השלט הכלול הוא רע

. עם זאת, הכבל חשוב 4K 60 הרץ מתג מטריקס הוא זה שנבחר. זה תומך בפרוטוקולים המתאימים ואף תומך במיתוג שמע. .

4/2 | תקן HDMI: 2.0 | פעולה מרוחקת/קולית: מְרוּחָק

OREI HD-201p 2 x 1 מהירות גבוהה

 • ארבע אפשרויות גודל PIP
 • אין כוח אוטומטי
 • יכול להיות מבלבל
 • אינו תומך ב- 4K

אחד השימושים הנפוצים יותר במתג HDMI הוא תמונה בתמונה, ומאפשרת לך לצפות בשני מקורות וידיאו בו זמנית. אם פונקציונליות PIP היא חובה עבורך, אך 4K לא, אנו יכולים להמליץ ​​על OREI HD-201p.

מתג זה מצטיין ב- PIP מתקדם (שוב, רק ב- HD ובאופן ספציפי בפורמטים 1080p/1080i) ותומך בחבורה שלמה של פורמטים של שמע מתקדמים, כך שאם יש לך הגדרת קולנוע ביתי, אתה טוב ללכת, עם תמיכה עבור PCM2, 5.1 ו -7.צליל היקפי 1, דולבי 5..1. זהו מוצר נישה נוסף, אבל כמו לעיל, אנו שמחים שהוא זמין.

יציאות קלט/פלט: 2/1 | תקן HDMI: 2.0 | פעולה מרוחקת/קולית:

הכי טוב עבור 1080p

מתג HDMI של 8-יציאה

 • מרחוק כלול
 • יקר

.

אם אתה זקוק להרבה תשומות, תצטרך להתמודד עם פלט 1080p/1080i. במחיר, אנו רוצים לראות תמיכה של 4K, במיוחד היום. אבל, עם שמונה תשומות, מדובר במשחק היחיד בעיר (והיחיד שאנחנו ממליצים עליו).

יציאות קלט/פלט: 8/1 | תקן HDMI: .4 | פעולה מרוחקת/קולית: מְרוּחָק

מתג HDMI של KINIVO 550BN

רזולוציית פלט

מתגי HDMI הזמינים לצרכנים הם לפחות 1080p ו- Dolby Digital/DTS תואמים.

. אם אתה צריך להעביר אותות וידאו מקודדים HDR או 3D, מתג ה- HDMI שלך חייב להיות בעל יכולות אלה.

תכונות עיקריות

כל מתגי ה- HDMI מעבירים את אותות שמע דיגיטליים דיגיטליים ו- DTS דיגיטלי DTS.

וודא כי מתג ה- HDMI שלך תואם אם אתה מנתב את הפלט של המתג דרך מקלט קולנוע ביתי המספק פענוח לפורמטים של שמע מתקדמים, כמו Dolby TrueHD, Atmos, DTS-HD Master Audio, DTS: x.

על המתג לתמוך גם בדרישות לחיצת יד HDMI המיושמות באמצעות ה- HDCP (הגנה על העתקה דיגיטלית ברוחב הרוח הגבוה) או HDCP 2.2 לפרוטוקול מכשירי 4K בין מכשירי מקור למקרן הטלוויזיה או הווידיאו. זה חשוב בעת מעבר בין מכשירים, מכיוון שיש הפסקה זמנית בלחיצת היד עד שהמכשיר החדש שנבחר ננעל עם לחיצת יד חדשה.

.

פיצולי HDMI ששולחים שניים, שלושה, ארבעה או יותר אותות ממקור HDMI יחיד, אך עבור הצרכנים, שניים בדרך כלל מספיקים. .

. עדיף להשתמש במפצלים מופעלים כדי להימנע מבעיות לחיצת יד או אובדן איתות. . .

Zettaguard שודרג 4K 60Hz 4x1 מתג HDMI

. מקלטים למרכיבי קולנוע ביתי במחיר נמוך בדרך כלל מספקים ארבע כניסות HDMI. כשאתה עולה במחיר, תמצא מקלטים עם עד שש או שמונה כניסות HDMI ושניים או שלוש יציאות, מה שמאפשר לך להתחבר ליותר מטלוויזיה אחת או למקרן טלוויזיה ווידאו הדומה למפצל.

?

. . . במקום לקנות טלוויזיה חדשה עם יותר כניסות HDMI, שקול לקבל מתג חיצוני כדי למלא את הפער.

?

. אם אתה חווה אובדן בולט באיכות האות, זה יכול להיות נובע מפגום מהמתג שלך או מכבל פגום.

?

.

האם מתג HDMI יכול להעביר אות 4K?

..

מתגי HDMI (גם “מתגים”) פותרים את הבעיה של יש יותר מדי מכשירים למספר יציאות HDMI שהטלוויזיה שלך נשלחת עם. !

.

מה לחפש במתג HDMI הטוב ביותר עבור 4K Ultra HD

למרות ש- HDMI הוא סטנדרט מבוסס היטב עם תאימות מצוינת בדרך כלל, קניית מתאם מתג HDMI הנכון יכול להיות מסובך באופן מפתיע. אמנם אתה צריך להיות פחות או יותר בסדר עם כל מתג, אך ישנם כמה דברים מרכזיים שיש להשגיח עליהם.

ראשית, וודא שהמתג עומד או עולה על צרכי הרזולוציה והריענון שלך. זה תלוי במידה רבה בגרסת HDMI המתג תומך. לדוגמה, HDMI 2.1 מתגים צריכים לתמוך ברזולוציית 4K ב 120 הרץ. עם זאת, מתגים זולים יותר באמצעות גרסאות ישנות יותר של HDMI עשויים להיות בעלי תמיכה של 4K רק ב 30 הרץ.

אם אתה צופה רק בנטפליקס, מחבר נגן Blu-ray, או באמצעות נגן DVD של 4K שקם, אין בזה שום דבר רע מכיוון שמקורות התוכן האלה כמעט אף פעם לא עולים על 30 fps. עם זאת, אם אתה רוצה להשתמש בקונסולות משחק כמו פלייסטיישן 5 או Xbox Series X, אתה רוצה לפחות 4K במהירות 60 הרץ, או 4K במהירות 120 הרץ אם יש לך טלוויזיה שיכולה לרוץ בקצב הרענון הזה.

. אתה זקוק למתג עם לפחות כניסות כמו מספר מכשירי HDMI שברצונך להתחבר לכל יציאת HDMI בטלוויזיה שלך. כמובן שתוכלו להשתמש במתגים מרובים עבור כל יציאת HDMI, ולרוב הטלוויזיות יש לפחות שתיים.

בדוק אם מתג HDMI נתון מוסמך לתכונות מיוחדות בהן ברצונך להשתמש, כגון דולבי אטמוס, דולבי ויז’ן, HDR, Dolby TrueHD, Dolby Digital, DTS-HD Master Audio וכו ‘. התמיכה בתכונות אלה טבועה בתקן HDMI המדובר, והם לא תמיד מוזכרים, אבל טוב לבדוק שוב שהם עובדים עם מתג נתון.

תאימות HDCP (הגנת תוכן דיגיטלי ברוחב הרוחב הגבוה) היא כמעט נתון בימינו, אך בדוק שזה מוזכר רק במקרה. תכונה זו היא קריטית אם ברצונך לצפות בתוכן מוגן על ידי העתקה, הכולל מופעי סטרימינג, DVDs ודיסקי Blu-ray.

. כמה מתגי HDMI מציעים יציאת פלט של EARC HDMI כדי לשלוח אודיו למקלט AV או סרגל קול. יתכן שתראה כמה מתגים עם חולץ שמע משולב, המאפשר לך לחבר רמקולים אנלוגיים או אוזניות. שימושי עבור צגים ללא רמקולים או אם יש לך מקלט או סרגל קול ללא קלט HDMI. .3 היא הגרסה האחרונה בזמן הכתיבה, אך רוב המתגים בשוק כרגע יהיו HDCP 2..

שליטים מרחוק נפוצים במתגי HDMI, אך במקרים מסוימים יש לחלקם אין אחד כזה. במקרה של מתגים עם פונקציית מיתוג אוטומטית, לעולם לא תשתמש בשלט מרוחק, אך אפילו מתגים אוטומטיים טועים לפעמים, כך שמרחוק הוא עדיין נוחות הגונה.

. הוא מציע רוחב פס של 18 ג’יגה-סיביות ופונקציונליות למיתוג אוטומטי. . .

.

באמת הדבר היחיד שאנחנו לא אוהבים כל כך הרבה במתג הזה הוא העיצוב שלו, אבל מכיוון שאתה אמור לתפוס אותו מחוץ לטווח הראייה, זה ברובו לא רלוונטי. זה גם מגיע עם אחריות נחמדה לשנתיים, וקזז מעט את מחירו מעט גבוה יותר.

מתג Zettaguard משתמש בתקן HDMI הישן עם תמיכה ב- 4K 30Hz בלבד. .

יש לו תמיכה רשמית ב- RGB המלא 4: 4: 4 שטח צבע עמוק ו- LPCM 7.. אמנם זו לא בחירה מצוינת להשתמש בקונסולות משחק של 4K, פלט HDMI של 4K PC, או כל דבר אחר שצריך 60 הרץ ומעלה ב- 4K UHD, עבור סינפילים בתקציב זו בחירה מדהימה.

פיתרון מהיר ואלגנטי: מתג HDMI דו כיווני של GANA אלומיניום 2 × 1

. זה המקום בו פיתרון איכותי ועם זאת לא יקר כמו הגאנה נכנס לתמונה.

לא רק שמתג אלומיניום אטרקטיבי זה מגיע במגוון צבעים מגניבים, הוא גם דו כיווני. המשמעות היא שאתה יכול גם להשתמש בו כדי לחבר מקור HDMI יחיד לשני תצוגות. .

כ- HDMI 2.. זה אולי אפילו הגיוני לקנות אחד ממתגי GANA אלה עבור כל אחד ממקורות הקלט HDMI של הטלוויזיה שלך, ולהכפיל את המספר הכולל של היציאות שיש לך.

הכי טוב לתאימות Apple TV 4K: מתג Roofull 5 Port 4K HDMI

זוהי גרסה מעודכנת של המתג הקודם של Roofull, המצויד כעת ב- HDCP 2.2 מעבר ו- HDMI 2.0A, מביא אותו לתור עם הסטנדרטים המודרניים. היה נחמד שיש לו HDMI 2.1, אבל במחיר זה ובהתחשב בכך שכל כך מעט אנשים יכולים אפילו לנצל 2.1, זה מובן לחלוטין.

. .

התקציב הטוב ביותר 4K HDMI מתג: SGEYR HDMI 2.0 מתג מפצל 3 x 1

. . באמת אין הרבה מה להתלונן וזה עדיין יהיה נכון במחיר גבוה ב 50%.

עיצוב רטרו מפרט עתידי: NewCare 8K HDMI 2.

העיצוב של ה- NewCare הוא צלצול מת למתגים המורכבים הישנים שהשתמשנו בו כשהיית צריך לחבר את קונסולת הנינטנדו הישנה שלך ומכונת ה- VHS שלך לתשומות המורכבות היחידה של הטלוויזיה, אבל בתוך שלדת הרטרו היא HDMI 2 חיתוך.מתג אחד עם HDCP 2.3 תמיכה יחד עם כמעט כל פורמט שמע ווידאו אחר שאתה יכול לחשוב עליו.

זה גם מתומחר בצורה מדהימה, אם כי זה מגיע עם כמה קרבנות. לדוגמה, אין שלט אלחוטי וזה לא מתג אוטומטי. אז תצטרך ללכת אליו כדי להפעיל את המכשיר. ואז שוב, זה עולה ל 8K!

Xolorspace 23051 עשוי להיראות משעמם כמו שמו, אך הוא מציע חמש כניסות HDMI עם תמיכה ב- 4K 60Hz ורוב פורמטי הצבע, הפלט האודיו והווידיאו. למרבה הצער, הוא אינו תומך בצבע עמוק, כך שהוא לא ההתאמה הטובה ביותר לטלוויזיות OLED ומיני-ים גבוהות יותר שיכולות להשתמש בפורמט עומק הצבע החדש יותר, אבל עבור רוב תצוגות ה- 4K המיינסטרים האחרות, זו הולכת להיות בחירה מצוינת.

אתה יכול לשלם 59 דולר עבור אחריות לכל החיים, אך בכנות איננו יכולים להמליץ ​​על כך. זה יהיה יותר הגיוני פשוט לקנות עוד שניים מהמתגים האלה לאותו כסף.

החלף את כל הבית שלך: OREI 4K 4 × 4 מתג מטריקס HDMI

המתג האחרון שאנחנו מסתכלים עליו כאן הוא דיוזי. לא רק בגלל שזה עולה מאות דולרים אלא בגלל שערכת מתג המטריצה ​​הזו יכולה לכסות את כל הבית שלך. הוא משתמש ב- HDMI-Over-Ethernet, כדי לשלוח אותות למקלטים בכל מקום שתוכל להניח כבל. רשמית, זה עד 230 רגל! זה פיתרון טוב אם יש לך גם חלל קולנוע ביתי ייעודי, או שטח גדול עם מספר HDTVs לשרת קהל יחיד.

בעבר זה היה מוגבל לך לסרטון HD, אבל אם אתה משתמש בכבל אתרנט מהיר יותר כמו Cat5e או יותר טוב, אתה יכול לשלוח אותות 4K 60Hz עם צבע 12 סיביות. מתג מטריקס זה מיועד לשימוש עסקי, אך אם יש לך בית גדול עם, למשל, תיבת כבלים 4K או נגן Blu-ray, אתה יכול לשתף אותו עד ארבע טלוויזיות אחרות.

. אתה יכול גם להשתמש בפונקציית ה- Blaster המרוחקת של IR כדי להרחיב את שלט ה- IR של המתג עצמו.

. יש לו ניסיון של שני עשורים כטכנאי מחשבים פרילנסרים ויותר מעשור כחוקר טכנולוגיות ומדריך. סידני הייתה סופרת טכנולוגית מקצועית במשך יותר מחמש שנים ומכסה נושאים כמו VR, משחקים, אבטחת סייבר וטרנס -הומניזם. קרא את הביולוגיה המלאה של סידני

הירשם ב- YouTube!

האם נהנית מהטיפ הזה? אם כן, עיין בערוץ YouTube משלנו בו אנו מכסים חלונות, מק, תוכנה ואפליקציות, וקיבלו חבורה של טיפים לפתרון בעיות וסרטוני הדרכה. !