סטרייזר אתחול מחדש של Hellraiser, כולל ג’יימי קלייטון בתור Pinhead | Gamesradar, Hellraiser 2022 תאריך שחרור, זמן, עלילה, צוות שחקנים וטריילר לאתחול האימה של Hulu S

0

לא הוכרזו סרטים שלאחר מכן עבור Hellraiser . מעניין, יש גם קשור לחלוטין Hellraiser סדרות טלוויזיה כרגע בפיתוח עבור HBO מקס, עם דייוויד גורדון גרין ודני מקברייד, שעבדו על ההצלחה ליל כל הקדושים (2018) אתחול מחדש, קשור לפרויקט. אם זה ייצא לפועל או לא, עדיין לא ידוע. .

סטרייזר אתחול מחדש של Hellraiser, כולל ג’יימי קלייטון בתור Pinhead

Hellraiser

האתחול מחדש של Cult Horror Hellraiser הודיע ​​על צוות השחקנים שלו, ונחשף גם שהסרט ישוחרר ב- Hulu.

. אודסה עזיון, שהופיעה בתוכניות כמו נאשוויל וצבא הגדול של נטפליקס, תשחק את ההובלה של הסרט.

צוות השחקנים כולל גם את ברנדון פלין (13 סיבות מדוע), גורן ויסנג’יץ ‘(הבנים), דרו סטארקי (בנקים חיצוניים), אדם פיסון (סוכני S.ח.אני.ה.L.ד.), Aoife Hinds (אנשים נורמליים), סלינה לו (רמת בוס), והייאם אבס (ירושה). על פי הדיווחים, ההפקה כבר עטפה, אך לסרט עדיין אין תאריך יציאה.

את הסרט המקורי של Hellraiser ביים על ידי קלייב בארקר. בהתבסס על הנובלה שלו The Hellbound Heart, הוא שוחרר בשנת 1987, בכיכובו של דאג ברדלי בתור Pinhead. בארקר חוזר כמפיק באתחול מחדש. “לאחר שראיתי כמה מהעיצובים מהסרט החדש של דיוויד ברוקנר, הם מוציאים כבוד למה שהסרט הראשון יצר, אבל אז קחו אותו למקומות שזה מעולם לא היה לפני כן”, אמר בהצהרה.

“זה גיהנום בקנה מידה שפשוט לא ציפיתי. דייוויד וצוותו ספוגים במיתולוגיה של הסיפור, אבל מה שמרגש אותי הוא הרצון שלהם לכבד את המקור גם כשהם מחוללים את זה מהפכה לדור חדש.

בזמן שאנחנו מחכים שה- Hellraiser יגיע לזרם, בדוק את הרשימה שלנו ההצגות הטובות ביותר בהולו שאתה יכול לצפות עכשיו.

Hellraiser תאריך שחרור, זמן, עלילה, צוות שחקנים וטריילר לאתחול האימה של הולו

האיטרציה החדשה והמבריקה של הזיכיון האייקוני Hellish נמצא כאן.

מעריצי האימה הישנה התייחסו לתחיית הזכיינות האגדית למדי בשנים האחרונות עם (2018) ו לִצְרוֹחַ (2022). הוספת לרשימת התחייה ההיא היא הדמיון מחדש החדש של הקלאסיקה של שנות ה -80, , זרימה בלעדית על הולו.

מבוסס על אותו עולם אימה על טבעי בלתי נשכח שנקבע בנובלה של קלייב בארקר משנת 1986, הלב הלוב, הסרט המקורי של הולו אינו מחפש לחזור על שום קרקע ישנה על ידי סיפורי הסיפורים המדויקים של הסרטים הקודמים – מהם יש 10 סה”כ. במקום זאת, (2022) כולל פין ראש חדש ועלילה חדשה, והכל עם הנושאים המוכרים של כאב והנאה וקבוצה סדיסטית להפליא של שדים מממד אחר, הסנוביטים. .

את הסרט מביים דיוויד ברוקנר, האיש שמאחורי 2020 בית הלילה ו- 2017 הטקס, בעזרת התסריטאים בן קולינס, לוק פיוטרובסקי והמפיק המנהל דייוויד ס. . .

אז למה הצופים יכולים לצפות ואיך הם יכולים לצפות בתחייתו של זיכיון האימה המדעית של בית הספר הישן? הנה מה שאתה צריך לדעת על Hellraiser (2022) תאריך שחרור, זמן, צוות שחקנים ועלילה.

תצורת הקינה ב Hellraiser.

מתי Hellraiserתאריך השחרור?

Hellraiser היה שחרור תיאטרלי מוקדם ב- 28 בספטמבר, בפנטסטי פסט באוסטין, טקסס, וב -4 באוקטובר, ב- Beyond Fest בסנטה מוניקה, קליפורניה. הסרט יעלה לראשונה על הולו ביום שישי, 7 באוקטובר 2022.

מתי Hellraiserזמן השחרור?

הולו חושף סרטים ותוכניות טלוויזיה חדשות בחצות האוקיאנוס השקט, שהוא 3 א.M. מזרחי.

אודסה עזיון כמו ריילי פנימה Hellraiser.

שנמצא בקאסט עבור Hellraiser?

כוכבים אודסה עזיון (FAM) כגיבורת ריילי, ומשתלטת על ההגה המוצמד האייקוני כמו כומר הגיהינום החדש (aka pinhead) Sense8 הכוכב ג’יימי קלייטון. חוץ מ יְרוּשָׁהמקורו של Hiam Abbass המוכר, מקורו כולל גם צוות של אלמונים יחסית, כולל יינקה אולורונניף, ג’ייסון ליילס וסלינה לו כקנוביטים אחרים, כמו גם גורן ויסנג’יץ ‘(ER), דרו סטארקי (בנקים חיצוניים), אדם פיסון, ברנדון פלין (13 סיבות מדוע), ו- Aoife Hinds.

למה העלילה עבור ?

ריילי מקנדרי, מכור צעיר הנאבק עם התאוששות, קורה על תיבת פאזל עתיקה המכונה תצורת הקינה. מה שהיא לא יודעת זה שעל ידי הפעלה עם הקופסה היא מזמנת את הסנוביטים, פולחן של סאדומסוכיסטים על טבעיים מממד אחר שטרף את התשוקה האנושית על ידי תערובת של כאב והנאה. בתחייה זו (לא גרסה מחודשת) של קלאסיקה האימה, הצופים יכולים לצפות להרחיב Hellraiser לורה, נושאים של הנאה וכאב מיני, ו – ניחשתם נכון – שפע של אימה של גור וגוף.

האם יש טריילר רשמי עבור Hellraiser?

כן, הולו שיחרר את הטריילר הסופי ב- 20 בספטמבר. זה מתאר אדם מרושע בחליפה מפתה מישהו לפתור את קופסת הפאזל המסתורית והסנוביטים מגיעים במהרה לאופנה מעוגלת כדי לגרום לעינויים מחרידים על מערך הקורבנות החדש שלהם.

האם יהיה Hellraiser סרט המשך?

לא הוכרזו סרטים שלאחר מכן עבור Hellraiser זיכיון, אבל אם המקור של Hulu מצליח, הזרם בהחלט יכול לקרוא לפרק שני. מעניין, יש גם קשור לחלוטין Hellraiser ליל כל הקדושים (2018) אתחול מחדש, קשור לפרויקט. אם זה ייצא לפועל או לא, עדיין לא ידוע. עד אז, תוכלו להזרים את האיטרציה החדשה ביותר בדיוק בזמן לחודש ליל כל הקדושים.

Hellraiser בכורה על הולו ב- 7 באוקטובר 2022.