מתכת: Hellsinger Reviews – Opencritic, Metal: Hellsinger Demo

0

מתכת: הדגמת הלסינגר

תוכנה בכפוף לרישיון (ארה”ב.פלייסטיישן.com/softwarelicense).

מתכת: הלסינגר

סביר להניח שאזכור את התסכולים הדקים שלי מהמשחק כמה חודשים מהיום, אבל אני אזכור את “פירוק”, מסלול של שתי נוצות עם שירה קתרטית מ- Bjorn “Speed” Strid of Works, תחום הגיהינום המכונה Nihil, והאופן בו רובה הציד שלי מחסל את גלי האויבים שם. אני כל כך שמח מתכת: הלסינגר מסתיים בהבטחה לעוד לבוא כי אני כבר רוצה יותר מהסדרה הזו. קרא סקירה מלאה

משחקים משחקי

יחסי הגומלין הקצביים בין מתכת: פסקול שואג הקרע של הלסינגר ופעולה תזזיתית היא רקמה קסומה. קרא סקירה מלאה

Thesixthaxis

מתכת: הלסינגר זה בדיוק מה שקיוויתי שיהיה – כדורים לקיר, חוויה מנגרת ראש, קרביים המסמנת את האסתטיקה והתחושה של הנחת היסוד. הפסקול מעולה ומתאים בצורה מושלמת לתפאורה ולנרטיב, והכל נישא על ידי נרטיב מעניין ומושקע היטב. גם אם אתה לא מעריץ גדול של מתכת (ולמה לעזאזל לא היית?) זהו יורה קצב מצוין שמסתובב לחלוטין. קרא סקירה מלאה

תחביב קונסולות

מטאל: הלסינגר הוא יורה מהנה שטני שמכניס את המיקוד בפעולה פרטית לקצב המוזיקה ועוטף אותה במכניקה שנותנת לו עומק. אין לו הרבה רמות והכל נסוב סביב החזרתם כדי להשיג את הציון הגבוה ביותר ולטפס בדירוג, משהו שלא ישכנע את כל השחקנים.

מתכת: הדגמת הלסינגר

ESRB בוגר

מתכת: הדגמת הלסינגר

פעימות הנקמה
להיות הלא נודע, חסר הקול ויוצא לנקמה. הרס המוני שדים דרך תחומי הגיהינום העזים ביותר לקראת העימות האולטימטיבי עם השופטת האדומה עצמה.
מתכת: הלסינגר הוא FPS קצב, שם היכולת שלך לירות לקצב תשפר את חווית המשחק שלך. ככל שאתה מסונכרן יותר עם הקצב, כך המוזיקה תהיה אינטנסיבית יותר ותגרום להרס יותר.

קבל טעימה מהגיהינום
בהדגמה זו תוכלו להילחם דרך סטיגיה המצוידת בכלי נשק דמוניים כולל פז הגולגולת, חרבכם, אקדחים ורובה ציד, לכל אחד מהם יכולת אולטימטיבית משלהם.
חווה את הריגוש הדופק-פאונד של שחיטת שחייה לקצב המוזיקה המקורית שבביצוע מיקאל סטן של Dark Trickility ואליסה ווייט-גלוז של קשת האויב.

ארסנל של אייקוני מתכת וסיפור אפי
במשחק המלא, חוו את כל הסגל של אייקוני מתכת, כמו מאט היפי (טריוויום), רנדי בלית ‘(כבש האל), וטטיאנה שמיילוק (ג’ינג’ר).
שחק את ההדגמה כדי להתכונן לסיפור סיפור אפי, המסופר על ידי השחקן עטור הפרסים טרוי בייקר. ואז לכבוש את Leaderboards או לאתגר את חבריך לנצח את הציון שלך במצב האתגר של המשחק המלא.

תכונות מקוונות דורשות חשבון וכפופות לתנאי שירות ומדיניות פרטיות רלוונטית (PlayStationNetwork.com/תנאי שירות ופלייסטיישן רשת.com/Privacy-Policy).

.פלייסטיישן.com/softwarelicense).

אתה יכול להוריד ולמלא תוכן זה בקונסולת PS5 הראשית המשויכת לחשבונך (באמצעות הגדרת “שיתוף קונסולה ומחזה לא מקוון”) ובכל קונסולות PS5 אחרות כשאתה מתחבר לאותו חשבון שלך.

© 2022 Funcom Oslo AS. כל הזכויות שמורות. “מתכת: Hellsinger” ו- “Funcom” הם סימנים מסחריים או סימנים מסחריים רשומים של Funcom Oslo, כמו ב- U.S, נורבגיה ו/או מדינות אחרות. . כל סימני המסחר האחרים הם רכושם של בעלי הכבוד שלהם.