אמנות חרב ברשת: סרט מתקדם – Hoshi Naki Yoru No Aria.,

0

כמאוורר. Scrore שלי יהיה 9 אבל אפילו באופן אובייקטיבי הסרט ראוי מינימום 8.

אמנות חרב ברשת: סרט מתקדם – Hoshi Naki Yoru No Aria

אמנות חרב ברשת: סרט מתקדם - Hoshi Naki Yoru No Aria

אסונה יוקי מצטיינת מבחינה חברתית ואקדמית, היא בדרך לאס בחינות הכניסה לתיכון שלה. חברתה וחברתה לכיתה, מיסומי “מיטו” טוזאווה, מייעצת לה לקחת הפסקה קצרה מללמוד ולהצטרף אליה ביום ההשקה של חרבות ארט ברשת (SAO) – המשחק הרב -משתתפים המקוון של מציאות מדומה מקוונת מאוד. אסונה מקבלת את ההצעה שלה ובקרוב פוגשת אותה במשחק.

. . .

[נכתב על ידי MAL REWRITE]

אמנות חרב ברשת: סרט מתקדם – Hoshi Naki Yoru No Aria מורשה על ידי אניפלקס של אמריקה כ Art Sword Online הסרט – פרוגרסיבי -אריה של לילה חסר כוכבים . אניפלקס הודיעה על יציאת התיאטרון וה- IMAX של הסרט בארה”ב ב -3 בדצמבר 2021.

הכרטיס הראשון של המהדורה המוגבלת של הסרט שוחרר החל מה -28 בדצמבר 2020 עד 11 בינואר 2021 באתר אניפלקס+, שרשם את מכירת הכרטיסים המהירה ביותר בעולם.

סרטוני פרק

Malxjapan -ירות יותר מאשר סתם אנימה-

למד כיצד לצייר אנימה ומנגה מהפרוסים היפניים ��

!

דמויות ושחקני קול

טוזאווה, מיסומי

איאנו, קייקו

מילס, אנדרו גילברט

DIABEL

נושא פתיחה

. .

ביקורות

אין זה מפתיע ש- SAO הוא אחד הזכיינות המשמעותיים ביותר בענף האנימה. . ?

אני אפילו לא יודע מה לומר. איזון מושלם. ההפעלה נהדרת, הוויזואליות והסיפור מותאמות היטב. . . אבל אפילו עבור אנשים שאינם מכירים אנימה מקורית זה יהיה מעניין, או אפילו יהפוך לדלת לזכיינית.

הלכתי לראות את הסרט עם חבר של . שלי שהפסיק לצפות בסאו בעונה הראשונה והוא מאוד אהב.

. אטמוספירת הלחץ, שצומחת לתקווה קלה התנגשה במציאות קשה, יכולה גם לפתות את הצופה וכמובן עצם רוח הטבילה הווירטואלית. מבחינתי באופן אישי, הסרט הזה טוב בהרבה מהקנה מידה רגיל

כמאוורר. Scrore שלי יהיה 9 אבל אפילו באופן אובייקטיבי הסרט ראוי מינימום 8.

עמ ‘.S (אלא אם כן אתה “שונא/טרול מטורף” שרוצה למשוך תשומת לב או משהו כזה. פשוט לשים נקודה אחת מתוך 10 ללא עובדות אובייקטיביות. כי זהו מעשה למבוגרים, נכון? )

.ג.S (וכן, בבקשה. אין צורך להטעות אנשים שלכאורה צפית בסרט ((אם אתה הולך)). בזמן סקירה זו, זה היה ניתן לראות רק ביפן ואני בספק רב שמורירים שסוקרים דוברי אנגלית עתידיים חיים ביפן. אין צורך להפיץ מידע מוטעה או שנאה למען השנאה. . )

מה חשבת על הסקירה הזו?

נחמד 0

אוהב את זה 0

מבלבל 0

קריאייטיב 0

לא הולך ללכת “צלילה מלאה” על זה, אבל אני מתכוון להיכנס די עמוק בזה, בעיקר עם השוואה למופע המקורי, אז היזהר מספוילרים! מגניב.

.

קיריטו נוכח! . זה בסדר גמור בהתחשב בכך שאסונה מעניינת לאין שיעור ממקבילה, ובגלל זה יש חקירות מעניינות של Aincrad. מסתכל על העולם מ . . אנו מקבלים את הפחד ממוות, הן מחוץ למפלגתנו הראשית והן בפנים, לפני סאצ’י וחברה באופן יעיל יותר, ותחושת הנטישה. . גרוע יותר מחמור עם מפגש קרב השתבש והשניים התפצלו, שולחים אסונה למצב הדיכאוני שאנו רואים אותה בתחילת המופע. . מאפשר לעולם לשקוע בפועל.

למרות שיש לי נוסטלגיה נהדרת למופע הישן – זו הייתה חשיפת האנימה הראשונה שלי מחוץ לג’יבלי – זה ממש מופחת על ידי חומר המקור. כל כך הרבה פעימות מהמקור נפגעות בדיוק באותה אופנה, שנעשות בצורה כזו שמרגישה עצלנית. המסירה של קייאבה עדיין יעילה, אבל איסור הפרסום של השומן והרזים עדיין כאן (“שיקרת על היותך בן 16?”” את לא ילדה?. כל פעימות הפרק של בוס פשיטה נמצאות כאן עם כמה רגעים שנוספו עם קיריטו ומיטו. קיבאו, בחור שיער דוקרני, עדיין ממשיך בטרוף על בטא-טסטרס עם זריזות מתנפצות כדי לתקן אותו, אסונה וקריטו עדיין מסיבות איתם בחוסר רצון שהם חולקים ארוחה (“לא הייתי רוצה שחבר מסיבה ימות עלי, אז נסו לא למות מחר “וכל מה שבצורה מלאה), ויכולתם מוצגת במהלך הקרב הסופי. דיבל, בחור שיער כחול, עדיין מת באותו אופן וקריטו יש לו את “מקצף” הפוסט-קרב שלו. אלוהים, פחדתי שהם יגזרו את הדברים האלה כי למרות שזה כל כך גרוע, זה מצחיק לצפות. הם אפילו שמרו על “איך ידעת את שמי של אסונה?. הוא מזכיר שהיא הייתה במסיבה לפני כן, ולכן עליה לדעת שבר הבריאות של כל חבר מפלגה נוכח, והסרט אפילו מתמקד בבריאותו של מיטו מנקודת המבט שלה מוקדם יותר בסרט. פשוט עצלן. בהתחשב עד כמה טוב הרעיון של SAO על הנייר, ממש קיוויתי לעוד במחלקה הזו.

הסרט מסתיים בכך שקיריטו ואסונה יצטרפו יחד במקום שהוא יסתלק ויפציר בה להצטרף לגילדה, להתחזק. .0 אפקט כאשר הראשון הוא בעיקר ספר מחדש עם סטייה נוספת מעבר לנקודה זו, אך ההבדל הוא שהסרט הזה מספר את הסיפור טוב יותר עד לנקודה זו מאשר האנימה (עם הרבה יותר תוכן נוסף) ובכן, זהו SAO כך שאין גבוה מקווה.

זה טוב למה שזה. . הנושאים של ליסה תמיד נהדרים והמוזיקה המקורית בדרך כלל מתאימה למדי. אפקטים קוליים נעים בין חרב הפוטון של קיריטו ב- SAO II נשמעת ממש כמו אורות אורות עד הגונים, זה בסדר כאן. מופתע מהעבודה של יושיטסוגו לאחר שראה קווינטס ושד סלייר, יש לו כישרון! . רצפי הקרב הם ליגות טובות יותר מהתוכנית, והיי, אין שירות מעריצים מוזר מדי או סתם רגעים מגעילים טהורים כמו המופע, מזל טוב!

הצפייה בזה עם שלושה חברים בתיאטרון ריק הייתה תקופה נהדרת, לדבר ולהתמודד עם כרך רגיל כאילו אנו צופים בבית. . זה טוב! לא בזבוז זמן גם אם ראית את המקור.

אנימה / אמנות חרב ברשת הסרט אריה מתקדמת של לילה חסר כוכבים

https://static.tvtropes.org/pmwiki/pub/images/mv5bnmnkzwi2ngqtytzkni00nzbjltk0m2mtmwzkowzinzlhn2ezxkexkfqcccgdeqxvyodmtmpg

Art Sword Online הסרט – פרוגרסיבי -אריה של לילה חסר כוכבים הוא סרט אנימה משנת 2021 ב אומנות החרב אונליין זיכיון, המבוסס על הרומן הראשון ב אמנות חרב ברשת: פרוגרסיבית סדרות רומן קלות מאת רקי קוואהארה, שמספרת ומרחיבה מחדש על קשת האינקראד המקורית. הסרט מופק על ידי תמונות A-1 וביים על ידי איאקו קנו, כאשר יוקי קאג’יורה חוזר למוזיקה.

הסרט יקבל סרט המשך בשנת 2022, חרב אמנות מקוונת פרוגרסיבית: שרזו של לילה עמוק

Art Sword Online הסרט – פרוגרסיבי -אריה של לילה חסר כוכבים מספק דוגמאות ל:

 • הרחבת עיבוד: הסרט מוסיף חומר נוסף על חייו של אסונה לפני כן אומנות החרב אונליין ובוחנת איך הגיעה לנקודה שקיריטו פוגשת אותה ברומן.
 • Badass הסתגלותי: ilfang The Kobold Lord הוא מקורה מסוכן יותר עם ההתקפה שלו וגורמת לשיתוק שיתוק. הוא הרבה יותר שרירי מהגרסה באנימה המקורית.
 • הותאם: לינד שוב נעדר כשקיבו לוקח את תפקידו.
 • גיבורים ארורים גדולים: קיריטו מופיע משום מקום כדי להציל את אסונה מה- Arcnosaur.
  • .
  • ג’וני בלאק, חבר עתידי של ארון הקבורה הצוחק, מופיע לביצה בשנאת בטא-טסטר לאחר קרב הבוס
  • אגיל במהלך קרב הבוס של אילפנג, כשהוא משותק.
  • .