צפו אקונומיקה: הזרמת מלחמת דם של אלף שנים באינטרנט | Hulu (משפט חופשי), אקונומיקה: סן קסן-הן (אקונומיקה: מלחמת דם של אלף שנים).

0

אקונומיקה: סן קסן-חן

אקונומיקה: מלחמת דם של אלף שנים

מלחמת דם של אלף שנה

כאשר מופיע אויב חדש, תחליף את הנשמה קריפר איצ’יגו קורוסאקי קופץ חזרה לשדה הקרב עם הזאנפקוטו שלו כדי לעזור לנזקקים. יותר

.

בכיכובו: ג’וני יונג בוש מישל רוף דן וורן

הזרם אלפי מופעים וסרטים, עם תוכניות מתחילות ב- $ 7.99 לחודש.

התחל את הניסיון החינמי שלך

. . תנאים נוספים חלים.

אקונומיקה: מלחמת דם של אלף שנים

.

בכיכובו: ג’וני יונג בוש מישל רוף דן וורן דרק סטיבן הנסיך דאג ארולץ

שלישיית צרור דיסני בסיסית
.99/מו.*

*המחיר יעלה ל -14 דולר.99/חודש בתאריך 12/12/2023.

השג את הולו, דיסני+ו- ESPN+, כולם עם מודעות, תמורת 12 דולר.99/מו.

*המחיר יעלה ל -14 דולר.99/חודש בתאריך 12/12/2023.

2 עונות זמינות (44 פרקים)

התחל את הניסיון החינמי שלך

אקונומיקה: מלחמת דם אלף שנים חלק 2 – טריילר

אקונומיקה: מלחמת דם של אלף שנים – קרוואן

אקונומיקה: מלחמת דם של אלף שנים

.

בכיכובו: ג’וני יונג בוש מישל רוף דן וורן דרק סטיבן הנסיך דאג ארולץ

אולי גם תאהב

פעולת איש צ’רנסור, הרפתקאות • סדרת טלוויזיה (2022)

אקונומיקה TV14 • אנימציה, Supernatural • סדרת טלוויזיה (2006)

אקונומיקה: מלחמת דם אלף שנים (ספרדית) אנימציה, אנימה • סדרת טלוויזיה (2022)

האקדמיה של הגיבור שלי TV14 • קומדיה, גיבורי על • סדרת טלוויזיה (2016)

המון פסיכו 100 TV14 • אנימה, אקשן • סדרת טלוויזיה (2018)

Tokyo Revengers TVMA • אקשן, דרמה • סדרת טלוויזיה (2021)

Tengoku Daimakyo International, Science בדיוני • סדרת טלוויזיה (2023)

עליית הפנטזיה של מגן גיבור, אקשן • סדרת טלוויזיה (2019)

Spy X Action Family, קומדיה • סדרת טלוויזיה (2022)

יורה רוק שחור שחר סתיו (ENG) מדע בדיוני, סדרת טלוויזיה בינלאומית (2022)

דרמת טיוח של שעת קיץ, סדרת טלוויזיה בינלאומית (2023)

דרמת טיוח זמן קיץ (Eng Dub), סדרת טלוויזיה בינלאומית (2023)

Arifureta: מ- Commoncental ל- TVMA החזקה ביותר בעולם • אנימציה, אנימה • סדרת טלוויזיה (2019)
התחל לצפות אקונומיקה: מלחמת דם של אלף שנים

אין עמלות נסתרות, השכרת ציוד או פגישות התקנה.

תוסף ספורט

הזרם כל טאצ’דאון מכל משחק, כל יום ראשון בעונה הסדירה של NFL עם NFL Redzone, יחד עם מאות שעות של ספורט חי – Motorsports (MAVTV), מירוץ סוסים (Fanduel TV/Fanduel Racing) לציד ודיג (ערוץ חיצוני, ספורטאי עָרוּץ).

תוסף Español

תיהנו מאוסף של פייבוריטים פופולריים בספרדית – CNN en Español, גילוי en Español, Discovery Familia, ESPN Deportes, Channel Channel en Español, and Universo.

תוסף בידור

הישאר מעודכן עם חדשות, בידור ותכנות סגנון חיים נוסף מערוץ הגיבורים האמריקאים, הימורים לה, בומרנג, עולם CNBC, ערוץ הבישול, פשע + חקירה, יעד אמריקה, משפחת דיסקברי, חיי דיסקברי, ערוץ ההיסטוריה הצבאית, MTV2, MTV Classic, Nick, Nick Toons, Science ו- Teen Nick.

לא ניתן לשלב עם הצעות קידום או תמחור אחרות. כל מתג תוכנית לאחר פדיון הצעה זו יביא לחילוט של תמחור הנחה של Hulu + Live TV. נתוני מיקום הנדרשים לצפייה בתוכן מסוים.

18+ בלבד. כל ניסויים בחינם תקפים למנויים חוזרים חדשים וזכאים בלבד. לשימוש אישי ולא מסחרי בלבד. טלוויזיה בשידור חי זמינה ב 50 ארצות הברית ובמחוז קולומביה בלבד. מכשיר תואם וחיבור אינטרנט בפס רחב במהירות גבוהה נדרש. . תוכן הזרמה עשוי לספור כנגד השימוש בנתונים שלך. . טלוויזיה בשידור חי עשויה להשתנות לפי מנוי ומיקום. לחץ כאן כדי לבדוק את זמינות הערוצים באזור שלך. תכנות בכפוף לזמינות אזורית, הפסקות והגבלות מכשירים. מספר הזרמים המקבילים המותרים ישתנו בהתאם לתנאי המנוי שלך. תמחור, ערוצים, תכונות, תוכן ומכשירים תואמים הנתונים לשינוי. אנא עיין בתנאי השימוש שלנו ומדיניות הפרטיות שלנו.

U.ג. תושבים. כולל שילובים מסוימים של דיסני+, הולו ו- ESPN+, בכפוף לשינוי. להציע תוקף למנויים, מכשירים ושותפי חיוב זכאים. גישה לתוכן מכל שירות בנפרד. יתכן ויהיה צורך בנתוני מיקום כדי לצפות בתוכן מסוים. למידע מפורט על חיוב וביטול, אנא בקרו במרכז העזרה של Hulu.

.

אקונומיקה: סן קסן-חן

אקונומיקה: סן קסן-חן

תחליף את הנשמה Reaper Ichigo Curosaki מבלה את ימיו בלחימה נגד שקעים, רוחות רעות מסוכנות המאיימות על העיר קראקורה. איצ’יגו מבצע את מסעו עם בעלי בריתו הקרובים ביותר: אוריהמה אינואה, חבר ילדותו בכישרון לריפוי; יאסורה סאדו, חברו לכיתה בתיכון עם כוח על -אנושי; ואוריו אישידה, יריב הקווינסי של איצ’יגו.

שגרת המשמר של איצ’יגו מופרעת על ידי הופעתו הפתאומית של אסגיארו אברן, ארנקאר מסוכן שמבשר את חזרתו של יוואך, מלך קווינסי עתיק. יהוואך מבקש להתייצב מחדש עם פיוד הדם ההיסטורי בין סולת רייפר לקווינסי, והוא מציב את מבטו למחיקת העולם האנושי וגם את חברת הנשמה לתמיד.

YHWACH פותחת פלישה דו-ממושכת הן לחברת הנשמה והן לחוקו מונדו, ביתם של HOLLOWS ו- ARRANCAR. .

[נכתב על ידי MAL REWRITE]

רקע כללי

.

.

Malxjapan -ירות יותר מאשר סתם אנימה-

בקש את הפריט שחיפשת באוטסוקאי – קבל 10% הנחה

למד כיצד לצייר אנימה ומנגה מהפרוסים היפניים ��

התקפה על הדפסים של טיטאן Ukiyo-e עץ עץ בגרסת צבע חדשה!

אנימה קשורה

דמויות ושחקני קול

קורוסאקי, איצ’יגו

קוצ’יקי, ​​רוקיה

Abarai, Renji

אישידה, אוריו

זאראקי, קנפצ’י

אורארה, קיסוקה

אייזן, סוסוקה

Hitsugaya, Toushirou

קוצ’יקי, ​​ביאקויה

צוות

נושא פתיחה

נושא סיום

ביקורות

בשנת 2012, Bleach סיים את ההפעלה האנימה הארוכה שלה מבלי להתאים את הקשת הסופית מהמנגה. מכונה כחלק מ’גדול 3 ‘, זה כמעט הרגיש כמו סוף עידן. . כמעט 8 שנים לאחר מכן, אירוע יום השנה העשרים המסיבי של Bleach הוריד חיים חדשים בזכיינית כשקיבלנו את הכרזת האנימה הסופית של קשת: מלחמת דם של אלף שנה לאלף שנה. אכפת לך, זו לא רק הודעה על מה שהאוהדים רצו אחרי כל השנים האלה. .

טייט . קובו צבר בסיס מעריצים נאמן ואני אומר באופן סודי שהוא ראוי לו בגלל החזון היצירתי שלו ונחישותו מוחלטת. . . כמובן שהוא הושפע מיצירות אחרות אך אקונומיקה עדיין בולטת כמופע מיוחד מאוד בפני עצמה. ועם קשת הסיפור הסופית, זה שימש כמשלחת האולטימטיבית לצופי אנימה שקיוו לראות את זה יום אחד.

. . בהובלת המלך קווינסי יוואך, סדר היום האמיתי שלהם נותר תעלומה, אך ברור שהם מהווים איום בולט על כל חברת הנשמה והעולם האנושי. אפילו עולמו של Hueco Mundo אינו בטוח מפני זעמם כאשר איצ’יגו ובני בריתו מחליטים לנקוט עמדה נגד האיום החדש הזה. צפייה בקשת מלחמת הדם של אלף השנים מראה מייד עד כמה הווננדרייך מסוכן ומסוגל עם יכולותיהם המיוחדות, הציוד והשאיפות האכזריות שלהם. אמנם לא ידוע הרבה על שלהם, אך חלק מחבריהם מציגים הילה מרושעת הגובלת על מתחם דמוי אלוהים. אם יש משהו אקונומיקה לימד אותי על האנטגוניסטים שלה, זה שלעתים קרובות הם נתקלים כדמויות כריזמטיות כמו סוסוקה אייזן וה- ESPADAS. אמנם אנחנו עדיין לא יודעים הרבה על וונדנרייך, אך ברור שהם כוח שיש לפחד מהם.

שיערנו המאורגן הגיבור הראשי איצ’יגו קורוסאקי הוא עדיין אותו שיניגאמי שהכרנו מאז העונות הקודמות. . המוזר של המופע הזה הוא אוריו אישידה, בגלל מעמדו כקווינסי, וזה מקור שהופך מורכב העונה. . עם זאת, הכי מעניין, אנו מכירים סיפור רקע עמוק יותר של כמה קברניטי נפש Reaper כולל Generyuusai Shigekuni Yamamoto, Kenpachi Zaraki ו- Retsu unohana. אפילו הוריו של איצ’יגו זוכים לאור זרקור העונה כשאנחנו נודעים כיצד יששן ומסאקי נפגשו בעברם. זה חשוב מכיוון שלאקונומיקה יש צוות גדול של דמויות ואנחנו יכולים בקלות ללכת לאיבוד. . . הם קיבלו סיפורים על הרקע שלהם בעבר בעבר, כך שהעונה הזו בעיקר מזכירה לנו כמה הם הפכו חזקים.

מלחמת דם של אלף שנה היא בדיוק איך זה נשמע, מלחמה עם שפיכות דמים והייתה מהווה במשך אלף שנים. מונע באופן נרטיבי, קשת זו הולכת ומראה את החשיבות של האופן שבו העבר יכול להשפיע על העתיד בעולם האקונומיקה. . . .

למרות היעדרות ארוכה של העשור הקרוב בטלוויזיה, סטודיו פיירוט ידע שהוא צריך להגביר ולהעביר את הקשת הזו למעריציה הלהוטות. . עיצובי תווים נראים כאילו קיבלו שדרוג מהדור הבא עם קווי המתאר והביטויים המפורטים שלהם. . . ישנם כמה פרקים שבהם אנו רואים כיצד דמויות נדחפות לגבולותיהן כאשר רגשות משתלטים. . דומה, שירי הנושא ופסקול הקרב עדיין נותרו מהממים כמו הימים ההם. אתה יכול להגיד כל מה שתרצה על האקונומיקה אבל המוזיקה תמיד הייתה כיתת שכבה עליונה לזכיינית זו.

Bleach הוא זיכיון שתמיד בלט עם צוות השחקנים הצבעוני הגדול שלה של דמויות, נושאים ודוחף את שפתו לרמה שאנחנו זוכרים בחיבה. העונה הזו דורשת צעד נוסף קדימה כדי להציג את קשת הסיפור הסופית מהמנגה. . יום השנה העשרים היה הסערה המושלמת להכריז על המופע הזה ומאז היינו חוטים עם אחת הקשתות הזכורות ביותר עד כה ב -13 פרקים בלבד. פחד אל זה רק העונה הראשונה של קשת מלחמת הדם של אלף השנים. נותר כל כך הרבה יותר לספר ואנחנו רק מתחילים.