בתוך שערוריית רנדל אמט כ- Hulu מכריזה על דוק חדש – לוס אנג’לס טיימס, שערוריית רנדל: אהבה, תיעוב ודוקו של ונדרפומפ בוחן את שערוריית Vanderpump Rump

0

שערוריית רנדל: אהבה, תיעוב וונדרפאמפ ‘: ללה קנט חושפת את החיים עם רנדל אמט בניו הולו דוק ובוחן את שערוריית’ כללי ונדרפאמפ ‘האחרונה

18+ בלבד. כל ניסויים בחינם תקפים למנויים חוזרים חדשים וזכאים בלבד. לשימוש אישי ולא מסחרי בלבד. טלוויזיה בשידור חי זמינה ב 50 ארצות הברית ובמחוז קולומביה בלבד. מכשיר תואם וחיבור אינטרנט בפס רחב במהירות גבוהה נדרש. זרמים מרובים במקביל ותכני HD עשויים לדרוש רוחב פס גבוה יותר. תוכן הזרמה עשוי לספור כנגד השימוש בנתונים שלך. נתוני מיקום הנדרשים לגישה לתוכן. טלוויזיה בשידור חי עשויה להשתנות לפי מנוי ומיקום. לחץ כאן כדי לבדוק את זמינות הערוצים באזור שלך. תכנות בכפוף לזמינות אזורית, הפסקות והגבלות מכשירים. מספר הזרמים המקבילים המותרים ישתנו בהתאם לתנאי המנוי שלך. תמחור, ערוצים, תכונות, תוכן ומכשירים תואמים הנתונים לשינוי. אנא עיין בתנאי השימוש שלנו ומדיניות הפרטיות שלנו.

הסרט התיעודי של הולו עמוק יותר בשערוריית רנדל אמט

מיהו רנדל אמט, באמת – ומה אתה לא יודע על מערכת היחסים שלו עם ללה קנט מ”הכללים ונדרפומפ?הזרם את הסרט התיעודי ב -22 במאי בהולו.

מאת Jevon Phillips Multiplatform
15 במאי, 2023 5:25 בבוקר PT
שתף אפשרויות שיתוף סגורות נוספות

גברים שמתנהגים בצורה לא טובה בהוליווד – או ליתר דיוק, הסרות האנשים האלה בשלטון – הציגו את החדשות במהלך השנים האחרונות, כאשר מפיק הסרטים רנדל אמט היה אחת הדמויות המרכזיות. עד כדי כך שסרט תיעודי בן 90 דקות, “שערוריית רנדל: אהבה, תיעוב וונדרפומפ”, מתחיל לזרום 22 במאי בהולו.

נפילתו של אמט החלה בחקירה (“האיש ששיחק בהוליווד: בתוך האימפריה המתפוררת של רנדל אמט”) מאת L.. .

אולפני החדשות ABC-L.א. Times Studios שהופקה DOC תציג קטעי ראיון עם אסייתו לשעבר של אמט, “Vanderpump Ruals” כוכבת ללה קנט, וראיונות בלעדיים עם אמו ואחיו של קנט, עובדי עבר ועוד. להלן ציר זמן של צרותיו של אמט כפי שמכריזים על ידי הזמנים.

‘כללי Vanderpump’

למרות שהוא כבר היה מפיק קולנוע, אמט הגיע לידיעת הציבור בתפקיד אורח בעונה 8 של סדרת בראבו “Vanderpump Rules”, תוכנית ריאליטי על האנשים העובדים ב”עקרות בית אמיתיות של בוורלי הילס “, ליסה ונדרפומפ, מערב הוליווד של מערב הוליווד של מערב הוליווד של מערב הוליווד” מסעדות וברים. הוא הפך לחבר צוות חוזר ונשנה בעונה התשיעית. למרות שהוא כבר לא חלק מההופעה, עדיין יש שם כל מיני שערוריה.

ברוס וויליס

אמה המינג וברוס וויליס

במהלך חקירת אמט, נחשף כי כמעט שני תריסר אנשים שהיו במקום עם וויליס הביעו חששות מפני מצבו הקוגניטיבי של השחקן במערכות קולנוע בשנים האחרונות. אמט הפיק את הסרטים ובהצהרה ל”טיימס “, הוא הכחיש בידיעה על מצבו של וויליס או שהיה מודע” לכל ירידה ב- MR MR. בריאותו של וויליס ” – טענה שנויה במחלוקת. מאז 2006, השחקן הופיע בשני תריסר פרויקטים תחת חברת הייצור של אמט, אמט/פורלה אואזיס – וקצב התפוקה התגבר ככל שבריאותו של וויליס ירדה. וויליס אובחן כחולה באפזיה, ובהמשך, דמנציה פרונטוטפורלית. וויליס עצר מאז את קריירת המשחק שלו, אם כי הוא עדיין נהנה מסולו “מאולתר” מפוחית ​​מדי פעם מדי פעם.

כתבי טיימס קאופמן וג’יימס ראיינו עשרות אנשים הקשורים לאמט והפקותיו. לצד הראיונות הללו, סקירה של מאות הגשות בתי משפט ורישומי חברות פנימיות תיארה אימפריה שמתפוררת. המפיק התמודד ועדיין עומד בפני תביעות וחובות גוברים, וכן טענות להתעללות נגד נשים, עוזרות ושותפים עסקיים. הוא מואשם בהתנהגות בלתי הולמת עם נשים, כולל הצעת עבודות משחק בתמורה לטובות מיניות, ואילוץ עוזרים לבצע פעילות מסוכנת ולא חוקית מטעמו.

כמעט תריסר תביעות כוללות כמה מכספי ממסכנים לשעבר, חברת ביטוח ובעל בית קודם, כולם מתנדנדים להחזיר את חלקם של יותר מ -25 מיליון דולר בהלוואות מצטיינות ותשלומים במחלוקת.

‘שערוריית רנדל: אהבה, תיעוב וונדרפאמפ’: ללה קנט חושפת את החיים עם רנדל אמט בניו הולו דוק ובוחן את שערוריית ‘Vanderpump Ruments’ האחרונה

שערוריה נוספת מקיפה את כללי Vanderpump שחקנים והפעם ללה קנט נפתחת על חייה עם המפיקה ההוליוודית רנדל אמט בהולו של הולו שערוריית רנדל: אהבה, תיעוב, וונדרפאמפ. צפו בטריילר בסרטון שפורסם למעלה.

אולפני ABC New. הסרט Mogul מכחיש את כל ההאשמות הכוללות התנהגות מפוקפקת כלפי השחקן ברוס וויליס כאשר חדותו הנפשית ירדה.

סיפורים קשורים

(L-R) קלי קילורן בנסימון, לואן דה ליספס, זמרת רמונה, סוניה מורגן, דורינדה מדלי וקריסטן טקמן

‘עקרות הבית האמיתיות האולטימטיביות טיול בנות’ עונה 5 צוות שחקנים מחדש ‘רוני’ כוכבי מורשת בטווס

‘אלי מקביל’, ‘התרגול’, ‘בלוז רחוב היל’ בין כותרות טלוויזיה קלאסיות 20 עוזבות את הולו

הסרט התיעודי בן 90 הדקות כולל גישה מיוחדת לקטעי ראיון של קנט, שנפתחת על מערכת היחסים הסוערת שלה עם אמט וכיצד למדה על ההאשמות נגד ארוסה לשעבר.

שערוריית רנדל: אהבה, תיעוב, וונדרפאמפ כולל גם ראיונות בלעדיים עם הקרובים ביותר לקנט, ביניהם ליסה ואיסטון ברייןאם, אמה ואחיה, המתארים טענות מדאיגות, מעולם לא-לפני כן, על התעללות לכאורה של אמט כלפי קנט, וסופרות אך ורק את מה שהם רואים כהתנהגותו המטרידה של אמט כאשר קנט נתן לידה לבתם, ובריחתו של קנט מביתם המשותף.

ראיונות אחרים כוללים את פליקס פייר, חברו של בית הספר התיכון של אמט; ברט פירסון, מרטין גליי ואנה שימנסקה, עוזריו לשעבר של אמט הטוענים כי הקולנוען הכניס אותם להתעללות מילולית ולהטרדה במקום העבודה; תרזה הואנג, סופרת טלוויזיה; ליילה אזארי, עורכת דין לגילדת סופרים של אמריקה מערב ועוד.

ראיונות נוספים כוללים L.א. פִּי הכתבים איימי קאופמן ומג ג’יימס, שהחקירה שלהם “האיש שגילם את הוליווד: בתוך האימפריה המתפוררת של רנדל אמט” חשפו תביעות, חובות והטענות להתעללות נגד נשים, עוזרות ושותפים עסקיים שעומדים בפני אמט; מאט בלוני, שותף המייסד של פאק ניוז; הת’ר מקדונלד, קומיקאית ומארחת פודקאסט; דייוויד יונטף, מארח הפודקאסט של תרבות הפופ; ואלישיה הרלנד, אדון האמנויות לסרטו של אמט “חצות בעשבר”, שכיכב את ברוס וויליס.

ג’ון הנשו, ויקטוריה תומפסון, קווין מרידה, כריס ארגנטיירי, שני הילטון, מוריס ג’יימס ולסלי לינדסי משמשים כמפיקים מנהלים, ומאורה מיטשל היא המפיקה המשותפת.

הולו חקר שערוריות הנובעות מתוכנית הריאליטי של בראבו כוכבים כמו עקרת הבית וההוסטלר זה חקר את הדרמה החוקית סביב טום ז’רארדי, בעלה של עקרות הבית האמיתיות של בוורלי הילס הכוכבת אריקה ג’יין. יותר לאחרונה, עקרת הבית ושאה שוקר צלילה עמוקה לתכנית ההונאה הכרוכה עקרות הבית האמיתיות של סולט לייק סיטי .

שערוריית רנדל: אהבה, תיעוב, וונדרפאמפ מתחיל לזרום ביום שני, 22 במאי, רק על הולו.

תיעודי Vanderpump Rules

מקורי • עונה אחת זמינה (פרק 1)

שערוריית רנדל: אהבה, תיעוב, וונדרפאמפ

שמעת הכל על #Scandoval, אבל השערוריה הנפוצה ביותר המשתוללת מאחורי הקלעים של “Vanderpump Rules” היא שערוריית רנדל. הסרט התיעודי הזה של Hulu מאולפני ABC News ואולפני LA Times מציג את הסיפור הבלתי ייאמן של Mogul Mogule Randall Emmett שעלה לתהילה על עקבי האירוסין שלו לבראבו מגסטאר ללה קנט. כאשר מערכת היחסים ביניהם מתמוטטת בפומבי ומחלוקת משמורת מרה מתרחשת, רנדל נקלע לנחיל האשמות ותביעות התביעות של פצצה שמטלטל את הוליווד ואת בראבו-פסוק. יותר

שמעת הכל על #Scandoval, אבל השערוריה הנפוצה ביותר . יותר

סרטים תיעודיים סדרת ריאליטי 2023

הזרם אלפי מופעים וסרטים, עם תוכניות מתחילות ב- $ 7.99 לחודש.

התחל את הניסיון החינמי שלך

מנויים חדשים בלבד. בטל בכל עת. תנאים נוספים חלים.

שערוריית רנדל: אהבה, תיעוב, וונדרפאמפ

שמעת הכל על #Scandoval, אבל השערוריה הנפוצה ביותר המשתוללת מאחורי הקלעים של “Vanderpump Rules” היא שערוריית רנדל. הסרט התיעודי הזה של Hulu מאולפני ABC News ואולפני LA Times מציג את הסיפור הבלתי ייאמן של Mogul Mogule Randall Emmett שעלה לתהילה על עקבי האירוסין שלו לבראבו מגסטאר ללה קנט. כאשר מערכת היחסים ביניהם מתמוטטת בפומבי ומחלוקת משמורת מרה מתרחשת, רנדל נקלע לנחיל האשמות ותביעות התביעות של פצצה שמטלטל את הוליווד ואת בראבו-פסוק.

סרטים תיעודיים סדרת ריאליטי 2023
שלישיית צרור דיסני בסיסית
השג את הולו, דיסני+ו- ESPN+, כולם עם מודעות, תמורת 12 דולר.99/מו.*

*המחיר יעלה ל -14 דולר.99/חודש בתאריך 12/12/2023.

השג את הולו, דיסני+ו- ESPN+, כולם עם מודעות, תמורת 12 דולר.99/מו.*

*המחיר יעלה ל -14 דולר.99/חודש בתאריך 12/12/2023.

עונה אחת זמינה (פרק 1)

התחל את הניסיון החינמי שלך

שערוריית רנדל: אהבה, תיעוב, וונדרפאמפ – טריילר

על המופע הזה

שערוריית רנדל: אהבה, תיעוב, וונדרפאמפ

שמעת הכל על #Scandoval, אבל השערוריה הנפוצה ביותר המשתוללת מאחורי הקלעים של “Vanderpump Rules” היא שערוריית רנדל. הסרט התיעודי הזה של Hulu מאולפני ABC News ואולפני LA Times מציג את הסיפור הבלתי ייאמן של Mogul Mogule Randall Emmett שעלה לתהילה על עקבי האירוסין שלו לבראבו מגסטאר ללה קנט. כאשר מערכת היחסים ביניהם מתמוטטת בפומבי ומחלוקת משמורת מרה מתרחשת, רנדל נקלע לנחיל האשמות ותביעות התביעות של פצצה שמטלטל את הוליווד ואת בראבו-פסוק.

סרטים תיעודיים סדרת ריאליטי 2023

אולי גם תאהב

קווינסקר: יצירת נערת IT TVMA • סרטים תיעודיים • סרט (2023)

עידן ההשפעה סרטים תיעודיים • סדרות טלוויזיה (2023)

חדשות Ashley Madison Affair, Docuseries • סדרות טלוויזיה (2023)

בגידה: הבעל המושלם מסמכים, פשע • סדרת טלוויזיה (2023)

‘עד מוות אנחנו חלקים חלק קורטני וטרוויס TV14 • מציאות • סדרת טלוויזיה (2023)

Impact X Nightline News, סרטים תיעודיים • סדרות טלוויזיה (2022)

עקרת הבית והסגנון החיים והתרבות של שאה שוקר, חדשות • סדרות טלוויזיה (2021)

תינוק יפה: סרטים תיעודיים של ברוק שילדס • סדרת טלוויזיה (2023)

אהרון קרטר: הנסיך הקטן של פופ סרטים תיעודיים, מוסיקה • סדרת טלוויזיה (2023)

עקרת הבית וההוסטלר TV14 • סרטים תיעודיים • סדרת טלוויזיה (2021)

נוער גנוב: בתוך הכת בשרה לורנס TVMA • סרטים תיעודיים • סדרת טלוויזיה (2023)

סודות ואחות: The Sozahdahs TV14 • מציאות • סדרת טלוויזיה (2023)

TMZ חוקרים: בריטני ספירס: מחיר החופש TV14 • חדשות, מגזין חדשות • סדרת טלוויזיה (2023)
התחל לצפות בשערוריית רנדל: אהבה, תיעוב, וונדרפאמפ
עונה אחת זמינה (פרק 1)
אין עמלות נסתרות, השכרת ציוד או פגישות התקנה.
התחבר התחל את הניסיון החינמי שלך
למנויים חדשים בלבד

תוסף ספורט

הזרם כל טאצ’דאון מכל משחק, כל יום ראשון בעונה הסדירה של NFL עם NFL Redzone, יחד עם מאות שעות של ספורט חי – Motorsports (MAVTV), מירוץ סוסים (Fanduel TV/Fanduel Racing) לציד ודיג (ערוץ חיצוני, ספורטאי עָרוּץ).

תוסף Español

.

תוסף בידור

הישאר מעודכן עם חדשות, בידור ותכנות סגנון חיים נוסף מערוץ הגיבורים האמריקאים, הימורים לה, בומרנג, עולם CNBC, ערוץ הבישול, פשע + חקירה, יעד אמריקה, משפחת דיסקברי, חיי דיסקברי, ערוץ ההיסטוריה הצבאית, MTV2, MTV Classic, Nick, Nick Toons, Science ו- Teen Nick.

לא ניתן לשלב עם הצעות קידום או תמחור אחרות. כל מתג תוכנית לאחר פדיון הצעה זו יביא לחילוט של תמחור הנחה של Hulu + Live TV. נתוני מיקום הנדרשים לצפייה בתוכן מסוים.

18+ בלבד. . לשימוש אישי ולא מסחרי בלבד. טלוויזיה בשידור חי זמינה ב 50 ארצות הברית ובמחוז קולומביה בלבד. מכשיר תואם וחיבור אינטרנט בפס רחב במהירות גבוהה נדרש. זרמים מרובים במקביל ותכני HD עשויים לדרוש רוחב פס גבוה יותר. תוכן הזרמה עשוי לספור כנגד השימוש בנתונים שלך. נתוני מיקום הנדרשים לגישה לתוכן. טלוויזיה בשידור חי עשויה להשתנות לפי מנוי ומיקום. לחץ כאן כדי לבדוק את זמינות הערוצים באזור שלך. תכנות בכפוף לזמינות אזורית, הפסקות והגבלות מכשירים. מספר הזרמים המקבילים המותרים ישתנו בהתאם לתנאי המנוי שלך. תמחור, ערוצים, תכונות, תוכן ומכשירים תואמים הנתונים לשינוי. אנא עיין בתנאי השימוש שלנו ומדיניות הפרטיות שלנו.

U.ג. . . להציע תוקף למנויים, מכשירים ושותפי חיוב זכאים. גישה לתוכן מכל שירות בנפרד. יתכן ויהיה צורך בנתוני מיקום כדי לצפות בתוכן מסוים. למידע מפורט על חיוב וביטול, אנא בקרו במרכז העזרה של Hulu.

© 2023 דיסני והישויות הקשורות אליו.