המתים המהלכים ריק ומיכון ספינוף מקבלים תואר חדש וטיזר ראשון – IGN, The Walking Dead: Rick and Michonne Weading Window, Cast, Plot, ועוד | מרי סו

0

כל מה שאנחנו יודעים על הספינוף ‘המתים המהלכים’ של ריק ומיכון

חלון השחרור הנוכחי הוא 2024, אך איננו יודעים אם המתים המהלכים: ריק ומיכון יעלה בכורה בקיץ או בסתיו של 2024.

ריק המתים המהלכים ומישון שפינוף מקבל תואר חדש וטיזר ראשון

היום בסן דייגו קומיק קון, קיבלנו מבט חדש על סדרת ה- Spinoff של The Walking Dead Spinoff המתמקדת בריק ובמיכון, שיש לה כעת תואר חדש: The Walking Dead: The Lover.

הטיזר המוצג היום מסופר על ידי מישון, שבאמת עברתי את זה לאורך השנים ונראה בים של אדום, שנפגע בבירור על ידי הגילוי כי ריק גרימס, איתה היא הייתה במערכת יחסים רצינית שנים לפני כן, עדיין חי. השניים משתדלים למצוא זה את זה בעולם האפוקליפטי המסוכן והמשתנה מתמיד.

חשבנו בעבר שהתואר הרשמי לסדרה זו היה “המתים המהלכים: ריק ומישון”, אבל נראה שזה השתנה או ש- AMC פשוט עשתה לוגו רשמי לתואר עבודה באותה תקופה. בסדרה מככבים אנדרו לינקולן ודנאי גורירה המביאים את תפקידיהם מהמתים המהלכים, והיא צפויה להתחיל מתישהו בשנה הבאה. הבולטת ביותר, אנו להוטים לברר מה קרה לריק, שנראה כי מת בעונה 9 המתים המהלכים, אך נחשף שהוא חי ובידי צבא הרפובליקה האזרחית בסדרה סיום.

דברים מדהימים שראינו ב- SDCC 2023

בזמן שאנחנו מחכים לגלות מה קורה עם ריק ומיכון, עדיין יש המון מתים מהלכים. . והמתים המהלכים: העיר Dead מתכוננת לקראת סיום העונה הראשונה שלה ב- 23 ביולי. בנוסף, פחד מהמתים המהלכים ישודרו ששת הפרקים האחרונים שלה החל ב 22 באוקטובר.

ראינו כבר את מכלול המתים המהלכים: עיר מתה, אבל מצאנו שזה פשוט בסדר עם סיפור חזק וממוקד יותר מאשר המקור המתים המהלכים, אבל עם התקדמות לא מספקת למערכת היחסים של מגי ונגן שלא השתפר אפילו על ידי נבל חדש ומעניין.

. אתה יכול למצוא אותה בטוויטר @duckvalentine.

כל מה שאנחנו יודעים על הספינוף ‘המתים המהלכים’ של ריק ומיכון

אנדרו לינקולן בתור ריק גרימס ודנאי גורירה בתור מיכון גרימס בעונה 9 המתים המהלכים 9

המתים המהלכים היה אחרי הפרק “מה מגיע אחרי” (עונה 9, פרק 5), בסוף הזנב של סיום הסדרה. והסצנה שלו רמזה למה לצפות מהפינוף הקרוב המתים המהלכים: ריק ומיכון. המעריצים בהחלט נרגשים לראות שוב את ריק גרימס בפעולה, לצד אהובתו מישון (דנאי גורירה), שהשאיר את ילדיהם למצוא אותו.

המתים המהלכים: ריק ומיכון הוא אחד הספינופים הצפויים ביותר והתפתחות נחוצה לאחר ביטול טרילוגיית הסרט של ריק גרימס. הנה כל מה שאנחנו יודעים על הספינוף הקרוב עד כה.

מה זה המתים המהלכים: ריק ומיכון על אודות?

המתים המהלכים: ריק ומיכון אין שום פרטי עלילה ספציפיים ברגע זה, אבל ל- AMC יש תמצית פואטית מאוד שנותנת לנו תמצית של הכיוון הכללי של שפינוף.

הסדרה הזו מציגה סיפור אהבה אפי של שתי דמויות שהשתנה על ידי עולם שהשתנה. נשמר בנפרד במרחק. על ידי כוח בלתי ניתן לעצירה. על ידי רוחות הרפאים של מי שהם היו. ריק ומישון ריק נזרקים לעולם אחר, בנויים על מלחמה נגד המתים … ובסופו של דבר, מלחמה נגד החיים. האם הם יכולים למצוא אחד את השני ומי הם היו במקום ובמצב שלא כמו כל דבר שהם הכירו אי פעם לפני כן? האם הם אויבים? אוהבים? קורבנות? מנצחים? בלי זה, האם הם אפילו חיים – או שהם יגלו שגם הם הם ה- DEA ההולכים

כן המתים המהלכים: ריק ומיכון יש חלון שחרור?

חלון השחרור הנוכחי הוא 2024, אך איננו יודעים אם המתים המהלכים: ריק ומיכון .

מי בפנים המתים המהלכים: ריק ומיכון?

בגלל כותרת הסדרה אנו כבר מכירים שאנדרו לינקולן ודנאי גורירה חוזרים לזכיינית כדי לשחק את ריק ומיכון, בהתאמה. מעט ידוע על הסדרה או על צוות השחקנים שלה, שכנראה יכלול את פוליאנה מקינטוש בתור אן.