רשימת דמויות המתים המהלכים (סדרת טלוויזיה) | היי ילדים קומיקס וויקי | פנדום, רשימת מתים מהלכה של דמויות מתות – IMDB

0

Contents

וודברי היא עיירה בג’ורג’יה, מתוכם הוקמו כמה רחובות כדי להפעיל את העיירה. זה מוביל פיליפ בלייק, שאימץ את הכינוי “המושל” מאנשי העיר. וודברי הייתה אוכלוסייה של קרוב לשמונים אנשים בזמן הגעתם של אנדראה ומישון, אך בגלל גורמים שונים (כמו התקפת קבוצת הכלא על העיר ושחיטת המושל כמעט כל צבאו), האוכלוסייה מתדלדלת באופן דרמטי ברחבי עונה שלישית. בהמשך אישר רוברט קירקמן כי כל הדמויות של וודברי, שלא הובאו לכלא נפטרים. האוכלוסייה שנותרה בוודברי בקהילת הכלא הולכת ומצטמצמת לאורך כל העונה הרביעית כתוצאה מהפצת שפעת. נכון ל”אסירים “, כמעט כל תושב וודברי מאושר שהוא נפטר, מכיוון שהאוטובוס מוצף ככל הנראה וכל מי שעל הסיפון הופך לזומב (ובהמשך הושם מגי גרין, בוב סטוקי וסשה). אושר כי כל תושב וודברי אחר (למעט ז’נט) שלא נראה גוסס לא באוטובוס או בכלא נפטר בכל זאת. לפיכך, כל אוכלוסיית וודברי מאושרת שהיא מתה.

המתים המהלכים (סדרת טלוויזיה) דמויות

ריק גרימס, מוצג על ידי אנדרו לינקולן, הוא סגנו של השריף לשעבר ממחוז קינג פיקטיבי בגאורגיה. לעתים קרובות הוא מתואר כ- Averyman [1] [2] [3] – Smart, רגוע, צודק, וחבר טוב, בעל ואבא, אבל עם מערך הפגמים שלו משלו. . הצורך המוחץ שלו לעשות את הדבר הנכון ולהגן על מי שאינו יכול להגן על עצמו עשוי למשוך אותו ממשפחתו, ולגרום למתח בנישואיו עם לורי ומערכת היחסים שלו עם בנו, קרל.

ריק הוא הדמות הראשית הראשונה שאנחנו פוגשים בפרק הראשון. במהלך מעצר הוא נורה ומבלה בבית חולים בתרדמת. כשהוא מתעורר, הוא מגלה ש”הולכים “החלו להשתלט והעולם כפי שידע שזה נעלם. כך מתחיל אודיסיאה, תחילה למצוא את משפחתו, אחר כך לשמור עליהם.

. מאוחר יותר הוא פוגש את מישון, וחוסר אמון בה הרבה זמן. . בעוד שהוא יודע שג’ודית היא לא ילדו הביולוגי, ריק הוא אב אמיתי עבורה ולקרל. הוא הופך שוב לאב עם מישון, אך נכון לעונה 9, הוא לא ידע על קיומו של הבן הזה; הוא יצא מהסיפור לפני שנולד הבן.

אחרי כמה עונות המורכבות בעיקר משיטוט כמנהיג קבוצה גדולה יותר ויותר, ריק מוצא בית מסוגים שונים באזור אלכסנדריה הבטוח. . . חוסר האכזריות של מנהיגם נגן מאלץ את ריק לבחור תפקיד כנוע בתקווה לשמור על הקהילה. במהלך עונות 7, 8 ו- 9, ריק יוצר בריתות עם הילטופ והממלכה ומחליט לעשות מלחמה על נגן, קרל מת כאשר הליכון נושך אותו. המשאלה האחרונה של קרל הייתה שאביו ימצא דרך לסלוח לנגן ואפילו לאחד איתו כוחות כך שקהילה גדולה וחזקה תוכל לחיות בשלום, בטוחה מליכונים. . כאשר ריק והקהילות בונות גשר יש כאוס עם המושיעים המרדנים וקונפליקט עם חברי קבוצתו שמאמינים כי נגן צריך למות בגמלאות בגלל רצח אברהם וגלן. . .

מידע נוסף: שיין וולש (המתים המהלכים)

לורי גרימס, מוצגת על ידי שרה וויין קליס, [7] היא אשתו של ריק, ואמו של קרל וג’ודית. בעונה הראשונה, לורי מאמינה כי ריק נפטר בבית החולים מפצע ירי, בזמן שההולכים משתלטים, יוצר כאוס ואילץ לורי וקרל לרוץ, תחת חסות שיין. כמה פרקים אחר כך הם מגלים שריק חי. כאשר ריק מתאחד עם לורי, זה מושך את הטרדות שיין שהופך בהדרגה לעוין יותר ויותר גם כשהוא יודע שהיא מצפה לילד שלו. ריק מצליח ללמוד על אירוע זה לאחר מכן. מהבריחה שלהם מהחווה של הרשל ועד המאמץ שלהם להתגורר בכלא, לורי מתנכרת יותר ויותר מריק וקרל, שהיא מאשימה על עצמה על עצמה. היא מודאגת מהישרדותה של תינוקה, וכשהיא עוברת ללידה בעקבות מתקפת הליכון, לורי משכנעת את מגי לתת לה קטע C, למרות העובדה שזה יתגלה עבורה קטלנית עבורה. .

אנדראה, . בעקבות מותה של איימי היא שוקלת התאבדות, אך מחליטה להישאר עם הקבוצה. עם האחרים הם מוצאים חווה בבעלות הרשל גרין. בחווה היא המשיכה לסמוך ולחפש נחמה בדייל, וזכתה למיומנויות הישרדותיות דרך שיין. לאחר שנמלטה מחוות המוצלחת של הרשל, היא חולצת על ידי מישון ומובאת על ידי מרל לוודברי, שם היא מתחילה מערכת יחסים רומנטית עם המושל. בסופו של דבר היא נתפסת במדורה בין ריק למושל, ומנסה לתקן את היחסים, אך בהמשך מדליקה את המושל לאחר שנודע לו שהוא מתכוון לתקוף את הכלא. היא נלכדת על ידי המושל ויוצאת בחדר עם מילטון מתונה, שנושכת אותה לפני שהיא מסוגלת לשחרר את עצמה. היא מתגלה על ידי מישון, ריק והאחרים, ומציגה תיקונים לפני שהיא לוקחת את חייה שלה.

מידע נוסף: דייל הורבת

גלן ריי, מוצג על ידי סטיבן יון, [10] הוא ילד משלוח פיצה לשעבר מאטלנטה, שמכיר כל קיצור דרך באטלנטה. גלן מציל את חייו של ריק בתחילת ההתפרצות ועוזר לו למצוא את אשתו לורי ובנו קרל. ככל שעובר הזמן, גלן הופך לחבר חשוב מאוד בקבוצה בהשראת הרשל כמו גם לשליח אספקה ​​בחוויה שלו לדעת את הרחובות. בעודו בחווה הוא פוגש את בתו של הרשל מגי, השניים מתאהבים ומתחתנים, בסופו של דבר בברכתו של הרשל. יחד הם מצליחים לעבור בדיקות קשות רבות כשהם נוסעים צפונה, ובסופו של דבר מגיעים לאלכסנדריה. כאשר מגי חווה סיבוכים בהריונה, גלן נלכדת, ויחד עם רוזיטה, דריל, מישון, אברהם, מגי, ריק, סשה, קרל, יוג’ין ואהרון, נאלצת לכרוע לפני נגן כעונש על הפשיטה. . .

קרל גרימס []

מידע נוסף: קרל גרימס

, . היא הייתה במערכת יחסים עם ג’ימי, חברה אחרת בקבוצת החווה של הרשל. . בהמשך היא יצרה קשר קצר עם דריל דיקסון עד שנחטפה על ידי שוטרים שהתגייסו לשירות תחת שחר לרנר ונאלצה להישאר בבית החולים לזכר גריידי באטלנטה. .

מידע נוסף: Tyreese

, . בתחילה, הוא סובל מאובדן אשתו ג’ני בתחילת ההתפרצות, לא מוכן להמשיך הלאה בזמן שגופה המפוזר שוטט בעיירה. הוא עוזר לריק להתאושש לאחר שהוא מתעורר מתרדמתו, ומבטיח ליצור איתו קשר ברדיו כשריק המשיך לעבר אטלנטה. מאוחר יותר, מורגן לא יכול היה לנקוט בפעולה כדי למנוע מהוקר ג’ני לנשוך את דואן, והוא הופך לאובססיבי לפינוי ההולכים מהעיירה. ריק פוגש אותו שוב תוך כדי ניקוי אספקה, ומבקש ממנו להצטרף אליהם, אך מורגן מסרב. לאחר ששרף בטעות את ביתו בכושר, מורגן לוקח לעקוב אחר ריק ובסופו. . . לאחר שהתבקש לאתר קרול נעדר והפך לחלק מהממלכה, מורגן סוף סוף מגיע להבנה שאתה צריך להרוג לפעמים, והורג את ריצ’רד בזעם. מורגן עוזר במאבק נגד המושיעים והסלעים, אך האלימות ותחושת חוסר היציבות המוכרת הופכים יותר מדי בשבילו, והוא שוב עוזב להיות לבד, מה שמוביל אותו אל .

ג’סי אנדרסון []

מידע נוסף: ג’סי אנדרסון (המתים המהלכים)

, מוצג על ידי אלכסנדרה ברקנרידג ‘, [30] הוא תושב אלכסנדריה, נשוי לפיט ואמו של רון וסאם. היא מזכירה לריק היא סטייליסטית לשעבר ונותנת לו תספורת, שם ניכר כי לשניים יש כימיה רומנטית. . לאחר שריק מוציא להוציא לפטור את פיט על הריגתו של רג, ג’סי מחליטה להתגבר בקהילה ולומדת לצלם. כאשר הזאבים תוקפים, ג’סי מטופלת על ידי אחת הנשים שלהם ודוקרת אותה שוב ושוב. . . . ריק נאלץ לקצוץ את ידה כך שהיא לא תושיט איתה את קרל לעדר. היא ובניה קבורים יחד באלכסנדריה ברגע שהעדר נהרס.

אהרון []

מידע נוסף: אהרון (המתים המהלכים)

,

מידע נוסף: דווייט (המתים המהלכים)

אניד, מוצג על ידי קטלין נקון, [39] הוא תושב אלכסנדריה. . . . . לאחר מותו לכאורה של ריק גרימס, היא הפכה לרופא גבעה ונכנסה למערכת יחסים עם אלדן. נהרגה על ידי אלפא, מתגלה שהיא מתה בערוף בדוקרנים.

ג’אדיס / אן []

 • איימי, . כאשר המתים מתחילים לעלות, איימי ואנדראה הצטרפו לקבוצת הניצולים הקיימת בגבולות החיצוניים של העיר המוצלחת באטלנטה. . היא ואחותה בילו את רוב הזמן לדייג את הקבוצה. ב”וואטוס “, בלילה שלפני יום הולדתה, איימי ננשך על ידי הליכון בשלבי הפתיחה של ההתקפה של נחיל ווקר על המחנה החשוף ומת בזרועותיו של אנדראה. בהמשך היא מחזיקה מחדש ומונחת על ידי אחותה. אנדראה מבולבלת לאחר מותה של איימי ורוצה להישאר ב- CDC ולמות, אבל דייל משכנע את אנדראה שלא. מותה של איימי מניע את אנדראה לדיכאון עמוק ברוב העונה השנייה, וגורם לה לכעוס על דייל על כך שאילץ אותה לעזוב את ה- CDC.
 • תיאודור “T-Dog” דאגלס, . הוא חלק מהקבוצה שריק נפגש בחנות הכלבו באטלנטה, ואחרי שריק מכניס את מרל בטעות הוא מפיל את המפתח לאזיקים במורד צינור ניקוז ומשאיר את מרל לכוד על הגג. . . הוא נוסע עם הקבוצה לחווה של הרשל ושורד את חורבן לפני שהוא נוסע לכלא. הוא עוזר לפנות את הכלא אך ננשך תוך כדי אבטחת השער. בהמשך הוא מקריב את עצמו כדי להציל את קרול במהלך התקפת ווקר.
 • , מוצג על ידי ג’ריל פרסקוט מכירות, [44] הוא חבר בניצולי אטלנטה. . היא מלווה את הלהקה למרכזי אטלנטה לבקרת מחלות. בהתחלה, היא מאמינה של- CDC יהיה תרופה ותציל אותם, והיא מתארזת עם שאר הקבוצה כשתלמדו שאין תרופה. היא בוחרת להישאר מאחור עם ד”ר. ג’נר כאשר ההרס העצמי של CDC, אוחז בידו כשהבניין מתפוצץ. .
 • , הוצג על ידי אנדרו רוטנברג, [45] היה חבר בקבוצת הישרדות באטלנטה. . . ג’ים סובל מהשפעות הזיהום במשך ימים לפני שביקש להיטוש בדרך ל- CDC על מנת להצטרף שוב למשפחתו, והחליט להפוך להליכון ולא לתת לו אקדח להתאבד או להושם.
 • , מוצג על ידי חואן פרג’ה, ויויאנה צ’אבס, מדדי לומקס ונוח לומקס, מורכב מ הבעל מירנדה (ויויאנה צ’אבס) ושני ילדיהם הקטנים, אליזה (מדדי לומקס) ו לואי . לאחר שהניצולים מחליטים ללכת ל- CDC, המוראלס מחליטים לנסות את מזלם באיתור קרובי משפחתם בבירמינגהם, אלבמה. . מוראלס מגלה שמשפחתו מעולם לא הגיעה לברמינגהם והוא השתגע לאחר שאיבד את אשתו וילדיו לפני שהצטרף למושיעים. במהלך ההתנגדות בין ריק למוראלס ב”מפלצות “, מוראלס נהרג על ידי דריל דיקסון עם בורג קשת לראשו למרות ניסיונותיו של ריק לעצור אותו. .
 • , מוצג על ידי אדם מינרוביץ ‘, הוא בעלה של קרול ואביה של סופיה. הוא עצלן, מתעלל, מרוחב ומרוחן וסקסיסטי. אחרי שאד סוטט את אשתו מול ניצולים אחרים, שיין מכה את אד בא רע, מאיים להרוג אותו בפעם הבאה שהוא רואה את אד מניח את ידיו על משפחתו או על כל אחד אחר. בגלל פציעותיו, אד נשאר באוהלו והופך לקורבן הראשון של מתקפת ווקר שלאחר מכן, כאשר הוא ללא ידיעה פותח את האוהל להליכון בחוץ (“ווטוס”). גופתו נותרה מושחתת קשה וקרול מחליטה להעביר את ראשו בעצמה כדי למנוע את ההתאמה שלו ולא לדריל לעשות את זה. קרול בסופו של דבר מוציאה את התסכולים שלה על גופו בגלל התעללותו בו זמנית. .

קובץ: מדיסון לינץ 2014.

 • סופיה פלייר, . . בבכורה בעונה השנייה, ההולכים רודפים אחרי סופיה ליער, והיא מתנתקת מהקבוצה. הקבוצה מחפשת אותה, אבל ב”די כבר מתים כבר “, נחשף שסופיה הפכה להליכון והוחזקה באסם של הרשל. .

חוות גרין []

.

 • , . . . גם אוטיס וגם שיין נפצעים בזמן שהם נמלטים מעדר הליכונים גדול. כאשר הם נופלים על תחמושת ונראים בסכנת עקיפה, שיין יורה באוטיס ברגל, ומשאיר אותו לטרוף אותו כדי ששיין יכול לברוח. לאחר שסופיה פלייר מתגלה כהליכון המוחזק באסם של החווה, הרשל משער כי אוטיס מצא אותה והכניס את סופיה לאסם לפני מותו. במהלך העונה, הדמויות לאט לאט מביינות ששיין רצח את אוטיס למרות שקריו ששיין מתוודה בסופו של דבר כשהוא מתמודד ישירות עם ריק (“18 מיילים החוצה”).
 • ג’ימי, מוצג על ידי ג’יימס אלן מקון, הוא החבר בן ה -17 של בת ‘, המתגורר בחוות גרין. הוכח שהוא להוט לקבל אקדח וניסיונות להשיג אחד מריק ללא אישור הרשל. הוא מציל בהצלחה את ריק וקרל מהאסם כאשר ההליכים גוברים על החווה, אך נהרגים וטרפים לאט כאשר ההולכים גוברים על ה- RV (“לצד האש הגוססת”).
 • פטרישיה, מוצגת על ידי ג’יין מקניל, היא אישה בגיל העמידה, המתגוררת בחוות גרין יחד עם בעלה אוטיס. יש לה כמה כישורים רפואיים מוגבלים, ומציעה שהיא הייתה הטכנאית הווטרינרית של הרשל, מכיוון שהיא יכולה לנהל i.V.הם, תפרים פצעים שטחיים, והתכוננו לניתוחים, אם כי לא מבצעים אותם בעצמה. היא אינדיבידואלית שקטה, אך מועילה, ומוצגת שהיא עוסקת מאוד ברווחתו של אוטיס. פטרישיה מבולבלת עמוקות בגלל מותו של אוטיס. לאחר הלווייתו היא מתיידדת עם לורי וקרול, אם כי היא מפגינה התנהגות מדוכאת. היא נהרגת על ידי ההולכים (“לצד האש הגוססת”) תוך כדי ניסיון להימלט מהחווה.

קבוצה של שודדי ארטילריה כבדים מבזבזים מחנות ואונס של נשים. מעטים מחברי הקבוצה הופיעו על המסך, למעט חברי הצופים שנתקלו בקבוצה של ריק.

 • רנדל קולבר, . הוא למד באותו בית ספר תיכון כמו מגי גרין ולאחרונה איבד את אמו (ככל הנראה כשהתפרצות פרצה). כאשר הוא מכה את רגלו על גדר, ריק, גלן והרשל מצילים אותו, למרות שהוא ירה בהם (“נברסקה”). . . . שיין מביא בסופו של דבר את רנדל ליער ומצמיד את צווארו. . ההפעלה מחדש של רנדל מבלי להינשך לצד שיין מביא את העובדה שכולם נגועים ויהפכו לא משנה איך הם ימותו.
 • דייב וטוני, . הם נתקלים בריק, הרשל וגלן בבר (“נברסקה”). במהלך שיחה, דייב מזכיר שטוני הלך “לקולג ‘” במשך שנתיים. . אחרי שריק מסרב להם נמל בטוח בחווה, דייב מושיט את אקדח האקדח שלו, מוסר מארב. אחרי שריק הורג את דייב בהגנה עצמית, הוא מסתובב ויורה בטוני בכתף ​​ובבטן הימניים, לפני שטוני יכול לירות באקדח הוא הרים. כשטוני צונח אל הקיר, ריק הורג אותו בכך שהוא יורה בו בראשו. . ריק, הרשל וגלן עוזבים את גוויותיהם של דייב וטוני בבר כשהם בורחים מהעיירה.
 • , מוצג על ידי Keedar Whittle, הוא ניצול מקבוצה של דייב וטוני. לאחר ששאר החבורה של דייב וטוני שמעו יריות יריות, הם שאלו את הניצולים בתוך הבר אם הם ראו את חבריהם (“נברסקה”). ריק גרימס עונה ששניהם מתים, מה שגורם לצילום להתפרץ בין שתי הקבוצות. במהלך קרב הירי, הרשל יורה בו בחזה. .
 • נאט, . .

. . ריק אומר להם שהם יכולים לחיות בגוש תאים נפרד. למרות ששניים מהם מצטרפים בסופו של דבר לקבוצה של ריק, כולם מתים בסופו של דבר.

 • אנדרו, מוצג על ידי מרקיס מור, הוא דמות מהקומיקס; הוא ניצול אסיר בכלא ואיש ימין של תומס. כשריק הורג את תומס, אנדרו תוקף את ריק, ואחריו אנדרו בורח ומסתיים בחצר, מוקף בהליכים, שם ריק נועל אותו פנימה. . אנדרו בסופו של דבר נכנס לעימות עם ריק, ומפרק אותו בהצלחה. אנדרו מורה לאוסקר לירות בריק, אך אוסקר במקום זאת יורה באנדרו מת.
 • , אקסל, מוצג על ידי Lew Temple, [49] דמות מהקומיקס, הוא שרת אסיר בכלא, שנכלא בשוד מזוין. בתחילה הוא גורם לאחרים להאמין שהוא היה בהרשעה נרקוטים. נראה שהוא חביב בהרבה מחבריו האסירים ונוטה להרגיע את הדברים. לאחר הניסיון של תומס להרוג את ריק, הוא ואוסקר מואשמים בשיתוף פעולה עם תומס ואנדרו כדי להרוג את ריק ואת קבוצתו. . אחרי שאקסל מתחנן לרחמים ומפציר שהוא ואוסקר לא נכנסו לתוכנית של תומס, ריק מחליט לחסוך אותו ואוסקר ולאפשר להם לחיות במעקף אחר. אקסל מתחנן מאוחר יותר עם ריק לאפשר לו ולאוסקר להצטרף לקבוצה של ריק, אך בקשתו נדחתה. לאחר שעזר לקבוצה לפנות את ההולכים שאנדרו גרם לפלוש לכלא, אקסל ואוסקר מתקבלים סוף סוף לקבוצה. אקסל הופך לחברים קרובים עם קרול; כשהוא משעשע אותה בסיפורים על חייו הקודמים, הוא נורה במפתיע בראשו על ידי המושל, בידח הפתיחה של מתקפת המושל על הכלא. קרול משתמשת בגופו של אקסל כמגן מפני התקיפה. בפרק מאוחר יותר, דריל אומר לאנדראה שכולם אהבו את אקסל והוא היה חלק מהקבוצה. .
 • זעיר גדול, המוצג על ידי Theodus Crane, הוא אסירים גדולים-נישולים בכלא. הוא שריר הקבוצה, אך נראה שהוא עדין וסביר יותר מכמה חברי קבוצה אחרים (כמו תומס ואנדרו). תוך כדי פינוי חסימת התא, הוא מבטל את ההצהרה של ריק להיצמד זה לזה, והליכון מגרד את הכתף שלו. .
 • אוסקר, מוצג על ידי וינסנט מ. Ward, הוא שומר אסיר בכלא, שנכלא על שבירה וכניסה. הוא מסרב להתחנן על חייו לאחר שהואשם בכך שהוא קשור לתומס ואומר לריק שהוא יכול לירות בו ואקסל אם הוא רוצה. ריק חוסך את אוסקר ומאפשר לו ואקסל לעבור לבלוק תאים נפרד. לאחר שנשלל מכניסתו לקבוצה של ריק, ולפני שאנדרו גורם לפלישת הליכון, אוסקר מחליט לעזוב את הכלא. הוא זוכה לאמון של ריק לאחר שירה באנדרו, שניסה להרוג את ריק ואז נתן לריק את האקדח. אוסקר הופך במהרה לחבר חיוני בקבוצה ומפגין מיומנות בהריגת ההולכים, כמו גם חיבה לנעלי בית חדרי שינה. במהלך משימת ההצלה להציל את גלן ומגי, אוסקר נורה ונהרג על ידי חייל וודברי, תוך שהוא מסייע למגי מעל קיר המצור.
 • תומס, המוצג על ידי ניק גומז, הוא המנהיג של חמשת השגרים האסירים בכלא וחושש מאחרים על ידי האחרים. . הוא וריק בסופו של דבר פוגעים בהסכם כי הקבוצה של ריק תעזור להם לנקות בלוק תאים נוסף לגור בו, בתמורה למחצית מחנויות המזון של המזווה. . . אז תומס עושה שני ניסיונות לחייו של ריק, מכריח את ריק להרוג אותו.

ניצולי וודברי []

וודברי היא עיירה בג’ורג’יה, מתוכם הוקמו כמה רחובות כדי להפעיל את העיירה. . וודברי הייתה אוכלוסייה של קרוב לשמונים אנשים בזמן הגעתם של אנדראה ומישון, אך בגלל גורמים שונים (כמו התקפת קבוצת הכלא על העיר ושחיטת המושל כמעט כל צבאו), האוכלוסייה מתדלדלת באופן דרמטי ברחבי עונה שלישית. . האוכלוסייה שנותרה בוודברי בקהילת הכלא הולכת ומצטמצמת לאורך כל העונה הרביעית כתוצאה מהפצת שפעת. נכון ל”אסירים “, כמעט כל תושב וודברי מאושר שהוא נפטר, מכיוון שהאוטובוס מוצף ככל הנראה וכל מי שעל הסיפון הופך לזומב (ובהמשך הושם מגי גרין, בוב סטוקי וסשה). . לפיכך, כל אוכלוסיית וודברי מאושרת שהיא מתה.

חיילים []

 • , מוצג על ידי ארתור ברידג’רס, הוא אחד מאכיפי הנגיד. ב”הרדה “, לאחר שמישון עוזבת את וודברי, מרל מוביל צוות לאתר אותה ולהרוג אותה, ומישון אלכסה ניקולאס. הוא אחד מאכיפי הנגיד המוטלים להגן על חומה של וודברי. היא מלמדת את אנדראה כיצד להשתמש בקשת וחצים, ואומרת לאנדראה שהיא נאלצה להרוג את אביה ואחיה כשהם פנו. היא כועסת כשאנדראה חוצה את החומה (שוברת את כללי המושל) ובשמחתו של אנדראה להרוג “ביטר”. מגי יורה והורג את היילי כשמגי וריק סטורם וודברי להציל את האחים דיקסון.
 • קארן, מוצג על ידי מליסה פונזיו, [50] הוא אחד מאכיפי המושל המוטלים להגן על קיר וודברי. היא נראית מנסה לעזוב את וודברי כאשר התנאים מחמירים, והיא מתרגזת כשנואה נאלצת להצטרף לצבא של וודברי. היא בין חיילי המושל, שתוקפים ולא מצליחים להשתלט על הכלא. כאשר הצבא מתמודד עם חזרה לכלא, המושל יורה בכולם, למעט העוזרים הבכירים שלו (מרטינז ושומפרט), וקארן, המסתתרת מתחת לגופה ושורדת. היא נמצאת מסתתרת במשאית על ידי ריק, מישון ודריל, והיא בין אזרחי וודברי, שנלקחים לכלא. . . עם זאת, קרול הורגת את קארן ושורפת את גופה בניסיון למנוע מהנגיף להתפשט.
 • קיסר מרטינז, מוצג על ידי חוסה פבלו קנטילו. [51] הוא אחד מאכיפי הנגיד; הוא הופך לאכיפה המהימנה ביותר של המושל לאחר פגמי מרל. מרטינז הוא חריף, שמעדיף עטלף בייסבול; הוא מוצג גם כשהוא לובש גופיית בייסבול הנושאת את המספר 23. הוא מגלה לדריל כי ההולכים הרגו את אשתו וילדיו כשהתפרצות החלה. . מרטינז מסייע בכל התקפות המושל נגד הכלא, אם כי הוא המום כאשר המושל טבח את צבאו שלו (“ברוך הבא לקברים”). מכיוון שמרטינז ושומפרט לא לא צייתו לו בפרק ההוא, המושל חוסך אותם, וביחד, השלושה עוזבים. ב”פיתיון חי “, שחושף מה עלה בשלישייה לאחר שהמושל שחט את צבא וודברי, מרטינז מניח הליכון, שמתקרב למושל ונראה שהוא נפל בתפוקה אדישה. למחרת בבוקר, המושל מתעורר למצוא את מרטינז ושומפרט נטשו אותו כדי להתמודד עם עצמו. מרטינז והמושל מתאחדים כשמרטינז מוצא אותו במלכודת הבור. כפי שנחשף ב”משקל מת “, מרטינז ביסס את עצמו כמנהיג הקבוצה שלו, עם שניות בפקודה פיט ומיטש דולגן. מרטינז מתנחם בכך שהנגיד ככל הנראה שינה את דרכיו (עדות כי הוא התחיל עם משפחה חדשה). בזמן ששיחק גולף עם המושל, מרטינז מגלה ששומפרט נפטר ומודה בדאגותיו לשמירה על הקבוצה. .
 • נוח, מוצג על ידי פרקר וירלינג, הוא אחד מאכיפי המושל; הוא מתבגר, שיש לו אסטמה קשה. המושל רושם את נח לצבאו למרות נעוריו וחולשותו. . לא מובהר אם נוח הוא בין צבא המושל תוקף את הכלא. בראיון ל- MTV, מליסה פונזיו (קארן) אישרה כי נוח הוא לא בנה של קארן (כפי שאמינו כמה צופים) וכי המושל הרג אותו מחוץ למסך. [ציטוט צריך
 • פול, . רוג’ר מיטשל, הוא אחד מאכיפי המושל המוטלים להגן על החומה. הוא מנסה לפרוץ מוודברי כאשר התנאים מחמירים. הוא בין אנשי המושל, שתוקפים את הכלא ונסוגים כאשר הקבוצה של ריק מציפה אותם. המושל יורה והורג את פול כאשר פול מוחה נגד חוזר לתקוף את הכלא.
 • שומפרט . בדומה לדריל, נשק הבחירה שלו הוא קשת חוצה (מכאן, כמה מעריצים שאינם יודעים את שמו מתייחסים לפעמים לשומפרט כ”הבאן “או” באומן “), אם כי (כמו גם דריל) הוא איש סימן. שומפרט משתתף בהתקפות המושל על הכלא. כאשר ההתקפה השנייה מסתיימת בכישלון, והצבא מחליט לא לחזור לכלא, הנגיד מתרחש במורד חיילי וודברי, וחוסך רק את בני בריתו שומפרט ומרטינז, אם כי השניים המומים באופן גלוי מהטבח. השלושה ואז נסעו יחד. שומפרט ומרטינז יוצרים מחנה עם המושל, ואז נוטשים אותו ומייצרים קבוצה משלהם. כשהמושל מצטרף לקבוצה של מרטינז, מרטינז חושף לו ששומפרט הפך לדיכאון ופזיז בעקבות הטבח, וננשך על ידי הליכון, ואילץ את מרטינז להניח אותו.
 • טים, מוצג על ידי לורנס קאו, הוא אחד מאכיפי הנגיד. למרות נעוריו של טים, המושל אימן אותו להרוג את המתים וגם את החיים. הוא גם מכהן את הדשא של המושל ואת השופטים של וודברי. . עם זאת, היא מקבלת את הירידה עליהם ודוחקת אנושות את טים ​​בחזה. בהמשך מונעת מרל את טים ​​להפוך להליכון על ידי דקירתו במוח.
 • ג’ודי, . עם זאת הוא לא נהרג על ידי המושל בדו קרב יריות. ג’ודי נפרד מכולם ובמקום זאת מוצא את קרל, הרשל, בת ‘וג’ודית. קרל יורה בו מותו לאחר שג’ודי נע לעברם ומנסה למסור להם את הנשק שלו לאחר שנאמר לו להפיל אותו.

אזרחים []

 • פני בלייק, מוצגת על ידי קיילי ססימנסקי, היא בתו הזומבית של המושל, אותה המשיך לנעול בארון בביתו. הוא מאכיל את הבשר הטרי שלה ומטפח אותה בעדינות. מישון מוצאת אותה בכלוב ומניחה אותה לצאת, אך היא המומה כשמשיכה את התיק מעל ראשו של פני מגלה שהיא הליכה. המושל מפציר במיכון שלא לפגוע בפני, אבל מיכון הורג אותה בכל מקרה, ובכך שולח את המושל לזעם.
 • , . יש לה את התינוק שלה מתישהו לפני אירועי “ברוך הבא לקברים”.
 • אדון. ג’ייקובסון, . לאחר פירוק וודברי, הוא ושאר תושבי וודברי שנותרו נלקחים על ידי קבוצתו של ריק באוטובוס לכלא. כשבעה חודשים לאחר מכן, התפרצות שפעת מטאטאת דרך קהילת הכלא, ומר. . הוא מאבד את הקרב שלו עם השפעת ומונח באופן פרטי על ידי גלן לאחר הדמיה מחדש (כדי לא להטיל את שאר תושבי הקהילה החולים בהסגר).
 • ז’נט, . קרול מביאה אותה עם שאר התושבים החולים בקהילה כדי לחסום תאים A שיוסרו בהסגר. . היא כנראה מטופלת כאשר הקבוצה של דריל חוזרת עם הרפואה. ז’נט היא בין תושבי הכלא, הנמלטים מהכלא באוטובוס כאשר המושל תוקף את המתחם. כמו “רחוק מדי”, ז’נט היא הדמות היחידה בשם וודברי, המאושרת בחיים. יתכן שג’נט נפטרה באוטובוס לאחר ההליכים בהתקפות. עם זאת, כאשר מגי, סשה ובוב נתקלים באוטובוס, ז’נט לא נתפסת כזומבי או גופה.
 • , מוצג על ידי דאלאס רוברטס, [52] הוא מדען, המשמש כאחד מגברים ימניים של המושל. . . הוא חוקר את הגופות המערערות של צמד ההולכים של מישון וחוקר את האפשרות לפנות לאנושיותו של מייקל קולמן, לאחר שקולמן נפטר ולשען מחדש. בהמשך, מילטון עוזר לאנדראה לברוח ללכת לנסות לעשות שלום עם ריק, ומלווה את המושל לישיבת השלום עם ריק. הוא מביע חששות בנוגע לשיטות המושל כאשר הוא לומד שהמושל מתכנן להרוג את כולם בכלא פרט למיכון. בהמשך הוא אומר לאנדראה לברוח, ומשתמע, הוא שורף את ההולכים שנלכדו שהמושל תכנן להשתמש בו נגד קבוצת הכלא. המושל מבין שמילטון חשף את תוכניתו לאנדראה, וזה גורם לקרע במילטון ובמערכת היחסים של המושל. כשמילטון מאתגר את המושל לוותר על המלחמה ולוותר על הנוקם של מישון על פרוטה זומבית, המושל מרסן ומכה קשה את מילטון על בגידתו. לאחר מכן הוא מבצע את מילטון להרוג את אנדראה, אך מילטון תוקף במקום זאת את המושל, שדוקר את מילטון, פוגע אותו אנושות. המושל נועל את מילטון בחדר העינויים עם אנדראה, מחליט לתת למילטון מחדש את המילטון לאכול אותה. . . .
 • גברת. מקלוד, מוצגת על ידי לוסי אופרל, היא תושבת וודברי קשישה, שהיא מפרקים מכדי להצטרף לצבא המושל. היא נראית יורדת מהאוטובוס בכלא ולא נראית אחרי “ברוך הבא לקברים”. גברת. מקלוד נראה רץ במדרגות ב”נגוע “. .
 • חוּזרָר, הוא מוצג על ידי לינדזי אברני, הוא תושב וודברי, שמנחה את המצטרפים החדשים אנדראה ומישון ברחבי העיר לאחר שהתאוששו מלהיות בדרך, והיא מגנה על אכיפת המושל כשאנדראה מתלוננת על רואייה של הליכון “נוקטת כמו קישוט לחג המולד”. . .
 • ד”ר. סטיבנס, הוא מוצג על ידי דונזלי אברתי, הוא הרופא של וודברי. היא מטפלת באנדראה, מישון וולס לאחר שהמושל הכניס אותם פנימה, עבור נפגעי וודברי שנפצעו בקרב עם קבוצתו של ריק, ועל המושל לאחר המאבק שלו עם מישון.

לאחר שהמושל מוציא להוציא להורג את מרבית תושבי וודברי המסוגלים, שהיו חברים בצבאו, רק הילדים ואנשי העיר הקשישים נותרו בוודברי (תחת העין הפקוחה של טיירס וסשה). לאחר ההתאבדות של אנדראה בגלל שננשכה, ריק וקבוצתו חוזרים לכלא עם ניצולי וודברי שנותרו (כולל טייריזה, סשה, קארן, ארין, ז’נט וגב ‘. מקלוד), מתנפח באוכלוסיית הכלא מעשרה המקוריות לסביבות 30. שישה עד שבעה חודשים לאחר מכן, ניצולים רבים אחרים הצטרפו לקהילת הכלא, ממקומות ורקע שונים. חלק מאותם אנשים הם ראיין סמואלס, מיקה סמואלס, פטריק, זאק, ליזי סמואלס, לוק, אוון, מולי, חוליו וצ’רלי. המתחם הוא בתחילה שלווה ומשגשג, עד שמגפת שפעת מתפשטת ברחבי הקהילה ומדביקה תושבים רבים, והרגה רבים מהמתוקים. עם זאת, כאשר קבוצת הצופים חוזרת עם הרפואה, הנושא נפתר. . . . החדשים הנמלטים נמצאים ללא רוח חיים באוטובוס התחבורה הציבורית לכלא, בעוד חמישה חדשים חדשים נשארים בחיים. ליזי ומיקה נהרגים מאוחר יותר, כמו גם בוב, ובסופו של דבר טיירס. סשה היא המצטרפת החדשה של בית הסוהר האחרון, אך בסופו של דבר היא נפטרת במהלך המלחמה בין אלכסנדריה, הילטופ והממלכה נגד המושיעים, ולא הותירה אף חדשות בכלא שנותרו בכלא שנותרו.

 • דוד, . תוך “30 יום ללא תאונה”, הוא נראה לצד קארן, והורג את ההולכים מאחורי גדר הכלא. . למחרת בבוקר, טייריזה מגלה שבשלב מסוים דייוויד וקארן נהרגו על ידי אדם אלמוני וגופם נגרר לחצר ונשרף. מאוחר יותר נחשף כי קרול היא שהרגה אותם כדי למנוע מהמחלה להתפשט עוד יותר ולהוציא אותם מהסבל שלהם. מאוחר יותר טייריס קוברים את דייוויד וקארן זה ליד זה.
 • חוליו, מוצג על ידי סנטיאגו סירליו, הוא חדש בקהילת הכלא ומכונאי. הוא חולה ומונח בהסגר בבלוק תאים A. פעמיים הוא מתבונן בכאוס בתא בלוק תאים, כאשר הרשל מנסה להתמודד עם זה. הוא מנסה לברוח מהכלא באוטובוס, אך הוא נהרג ממש מאחורי גלן ומגי, כאשר המיליציה של המושל תוקפת את הכלא.
 • לוק, מוצג על ידי לוק דונלדסון, הוא תושב צעיר בקהילת הכלא ונראה בהשתתפות במפגשי סיפורי סיפורים של קרול (שנחשפים מאוחר יותר כשיעורי הגנה עצמית סמויה לילדים). דריל מציל אותו מהליכון מתקדם במהלך ההפרה על גוש התא D. . . .
 • , מוצג על ידי קנדי ​​בריס, הוא ניצול צעיר, המצטרף לקהילת הכלא. היא משתתפת במפגש הסיפורים של קרול, שהוא שיעור סמוי על הגנה עצמית לילדים. קארן מצילה את מולי במהלך הפרת ההליכון בבלוק התא D. כאשר המושל תוקף את הכלא, מולי בורחת עם הילדים והטיירז. בת ‘ודריל מגלים אחר כך שתי גופות שנטרפות על ידי קבוצת הולכת, בהנחה שזה לוק ומולי על ידי ראיית הנעל של לוק, אם כי הם יכולים להיות בחיים.
 • פטריק, מוצג על ידי וינסנט מרטלה, [53] הוא הגעה חדשה לקהילת הכלא. הוא נמצא בסביבות גילו של קרל והוא אחד מחבריו הקרובים. פטריק מבקש להתירוץ במהלך מושב הסיפור של קרול, בטענה שהוא פתאום לא מרגיש טוב. . פטריק שהוחזר מחדש נושך ניצול ישן בתאו, מה שגורם לאחרון להתקיים מחדש ובסופו של דבר מביא להתקפה בקנה מידה מלא על בלוק התא D. דריל מניח את פטריק ברגע שההתקפה שוככת. פטריק אחראי למותם של כמה אנשים לפני שהוא מונח. .JPGBRIGHTON SHRBINO
  • ליזי סמואלס, מוצג על ידי ברייטון שרבינו, [54] היא בתו של ראיין ואחותה של מיקה. היא נצפתה לראשונה עם ילדים אחרים שמכנים זומבים, ובהמשך ב- StoryTime. במהלך ההתפרצות אביה ננשך, ולפני שמת הוא מבקש מקרול לדאוג לבנותיו. ליזי מביע כוונות לדקור את גווייתו בראשו כדי למנוע רנימום, אך אינו מסוגל רגשית. מאוחר יותר קרול אומרת לה שהיא חלשה וצריכה להתקשות. ליזי מאוחר יותר מקבלת את השפעת ונאלצת להסגר. קרול מוטרדת מהקשר האישי של ליזי ככל הנראה עם ההולכים. כאשר חלק מהתושבים הנגועים נכנעים לנגיף ומדמדים מחדש, ליזי מצילה את גלן מליכון על ידי הובלתו משם. לאחר שטופלה ברפואה, היא משחקת בדם של גלן. כאשר המושל תוקף את הכלא, היא משכנעת את הילדים האחרים לעזור בקרב. היא ומיקה מצילים את טירייז משניים מחיילי המושל, לאחר מכן היא בורחת עם הילדים והטיירז. ליזי, מיקה, טייריזה וג’ודית נפרדים ממולי ולוק. ליזי גם בטוח מאוד שסשה מתה. . אחרי שליזי הורגת את מיקה, קרול וטיירס מבינים שהיא פסיכוטית מכדי שתוכל להסתובב בה וצריך להוציא להורג כדי שג’ודית תהיה בטוחה, ולכן קרול תוביל אותה לשדות כדי להסתכל על הפרחים, וכשליזי ניסתה לעשות התנצל על שאיימה על קרול וטיירס, קרול הוציאה להורג אותה.
  • מיקה סמואלס, מוצגת על ידי קילה קנדי, [55] היא בתו של ראיין ואחותה של ליזי. היא נראית שמות את ההולכים ובהמשך ב- Storytime. . היא וליזי הופכים לבנות המאמצות של קרול פלייר, לפי המשאלה האחרונה של אביהם. . היא בורחת עם הילדים והטיירס. . נראה שמיקה עצובה מכך. .
  • ראיין סמואלס, מוצג על ידי ויקטור מקיי, הוא חדש בקהילת הכלא. הוא נוכח עם בנותיו ליזי ומיקה, ונראה בספריה כשקרול עורכת סיפורים עם הילדים עם הילדים. במהלך ההתפרצות ב”נגוע “, הליכון נושך אותו. קרול מנסה לקטוע את זרועו, אך מבינה שהוא גם ננשך באזורים אחרים ובלתי ניתנים לניתוח. לפני שהוא נפטר, ראיין מבקש מקרול לטפל בבנותיו. כאשר ליזי אינה מסוגלת רגשית לבצע את רצונה להיות זו שתדקור את גווייתו של ראיין בראשו כדי למנוע מחדש, קרול מניחה אותו.
  • ד”ר. Caleb Subramanian, מוצג על ידי Sunkrish Bala, [56] הוא חדש בקהילת הכלא. לא הרבה ידוע עליו, מלבד העובדה שהוא רופא, ונראה שהוא והרשל הם חברים. לאחר ההפרה על גוש התא D מת, DR. סובראמניאן מעריך מה עשוי לגרום להתפרצות ואילו צעדים על הקבוצה לנקוט כדי למנוע אסון כזה אחר. “ד”ר. S “מאוחר יותר יורד עם שפעת ומספר לסשה שהם צריכים להזהיר את חברי הקהילה הבריאים בקהילה שהנגיף מתפשט. . בהמשך הוא נכנע למחלה לאחר שהרשל נותן לו בדיקה. ד”ר. מאוחר יותר מופיע מחדש, והרשל מניח אותו בשיר. דלת התא הנעולה, לאחר שחטף את זרוע ההליכון. בהמשך חוזר הרשל לד”ר. S ‘התא ומאבל על חברו.
  • זאק, מוצג על ידי קייל גאלנר, [57] הוא חבר בקבוצה ששרדה סטודנטים במכללות, המצטרפים לקהילת הכלא. לאחר מכן הוא מתחיל מערכת יחסים עם בת ‘. זאק מלווה את דריל, מישון, גלן, טייריזה, סשה ובוב בריצת אספקה, שם הוא נהרג בסופו של דבר על ידי זוג הליכונים. . מאוחר יותר, דריל משתמש במכונית המונעת על ידי זאק כדי לקחת את עצמו, בוב, מישון וטיירס בריצה למכללה וטרינרית כדי להשיג רפואה שעשויה להציל את חברי קבוצת הכלא מוכת שפעת.

  משפחת חמבלר []

  לאחר ששוטט בכוחות עצמו במשך שישה עד שבעה חודשים בלבד, בעקבות נפילת וודברי ועריקותיהם של מרטינז ושומפרט, הנגיד נתקל במשפחת חמבלר שנמצאת בבניין הדירות שלהם. .

  • לילי צ’מבלר, מוצגת על ידי אודרי מארי אנדרסון, [58] היא בתו של דייוויד, אמו של מגהן ואחותה של טרה. בתחילה היא עוינת מעט כלפי המושל (“בריאן”) ומאפשרת לו באי רצון למפלט בבניין משפחתה של משפחתה. לאט לאט היא באה לסמוך עליו, במיוחד לאחר שהוא מסתכן במתקן דיור מוגן בהליכה בהליכה כדי לאחזר טנקי חמצן לדוד, הסובל מסרטן ריאות שלב 4 ובקרוב ימות (שהיא יודעת שיהיה הרסני במיוחד למגהאן ). כאשר “בריאן” הורג את דייוויד מחדש, נראה לילי מוטרדת לקצרה, אך עד מהרה מסתפקת במה שקרה. לאחר קבורתו של דייוויד, ארבעתם יוצאים בחיפוש אחר מקלט אחר. . לאט לאט הם מתחילים לקיים יחסי מין. כאשר המשאית לא מצליחה להתחיל, הקבוצה נוטשת אותה ונודדת על הכביש, עד שנחיל ההולכים מכריח אותם לברוח. הם מגיעים לשדה פתוח, רק כדי לעצור שוב, כש”בריאן “ומגהאן נופלים למלכודת בפיטה המכילה כמה הליכונים, שכולם” בריאן “הורגים לפני שהם יכולים להזיק כל. לילי ומשפחתה מצטרפים לקבוצה של מרטינז. . היא ובתה נותרים ליד נהר; עם זאת, מגהאן ננשך על ידי הליכון ומת. לילי מביאה את גווייתו של מגהן לכלא, שם היא עדה למושל ערפל את הרשל ויורה במגאן בראש. לאחר סיום הקרב, לילי מריר ניגשת למושל הגוסס ויורה בו בראשו. לימים טרה מזכירה לגלן כי היא הייתה עד לילי להיות מוצפת על ידי ההולכים בעקבות התקיפה על הכלא. היא נאכלה על ידי ההולכים
  • מגהן צ’מבלר, מוצג על ידי מיריק מרפי, היא בתו הצעירה של לילי, אחייניתה של טרה, ונכדתו של דייוויד. לעתים קרובות היא משחקת משחקי לוח עם דייוויד כדי לברוח מה קורה סביבה. היא והנגיד (“בריאן”) בונד כששיחקו שחמט, והיא שואלת על טלאי העיניים שלו. (גם אם במעורפל במעט) “בריאן” מספר למגאן את הסיפור כיצד ניסה להגן על פני, אך בסופו של דבר לא הצליח להציל אותה. הקשר ההדוק בין מגהן ל”בריאן “נשבר בקצרה לאחר ש”בריאן” הורג את דייוויד המתים, שנפטר שעות לפני סרטן הריאות שלב 4. . עם זאת, אמונו בו נחזור לאחר שהוא מציל אותה מנחיל ההולכים שמאלץ את הקבוצה לברוח. . “בריאן” הורג בהצלחה את כולם, בעוד מגהאן קאפרס בפינה, אוחזת בובה שלה, ו”בריאן “מבטיח למגהאן שהוא לעולם לא ייתן לשום דבר לקרות לה. היא ננשכת על ידי הליכון בסרט “רחוק מדי” ומת, ואחריו המושל יורה בה בראשו.

  הקבוצה של מרטינז []

  מחנה מרטינז מורכב מכמה ניצולים עם ארטילריה כבדה, כמה חיילים ותיקים, חברי לשעבר של המשמר הלאומי ברובם הם אזרחים עם מיליציה מלמדת עצמית שמנסים לשרוד בכל מחיר, אך הגעתו של המושל שטיפת מוח המודיעה על המקום כי המקום אינו בטוח כדי לתקוף את הקבוצה של ריק לקחת את קהילת הכלא.

  • , מוצגת על ידי ג’וליאנה הארקאבי, היא חברת מילואים לשעבר של הצבא, המגויסת על ידי הקבוצה של מרטינז מתישהו בשעה של שישה חודשים עד שבעה חודשים בין עונות שלוש לארבע. היא מכה ידידות עם טרה, שהופכת במהרה למערכת יחסים רומנטית מלאה. . עם זאת, לאחר שנתקל בחסימת דרכים המורכבת מהליכונים תקועים במותניים עמוק בבוץ, המושל מחזיר את הקבוצה למחנה של מרטינז. אלישה משתתף בהתקפה של “בריאן” על הכלא (“רחוק מדי”), אך מאוחר יותר נורה בין העיניים על ידי ליזי סמואלס. מותה, יחד עם של לילי ומגהאן, שולחים טרה למצב של דיכאון במשך זמן רב.
  • מיטש דולגן, מוצג על ידי קירק אקבדו, חבר בקבוצה של מרטינז, שעם אחיו פיט הוא השני בפיקוד אחרי מרטינז. . ב”משקל מת “, בזמן שביצע אספקה ​​עם פיט והנגיד (המכונה אז” בריאן “), מיטש רוצה לפשוט על מחנה נוסף שהם נתקלים בהם, אבל אחיו לא מסכים. אחרי ש”בריאן “הורג את מרטינז ופיט, הוא נכנס לקרוואן של מיטש בנקודת אקדח, ממליץ שהוא הרג את פיט ומסביר מדוע, ומשכנע את מיטש לעקוב אחר ההובלה שלו, אשר מיטש, אם כי התמרמר על” בריאן “שהורג את אחיו, רואה את נקודתו ומקבל את נקודתו ומקבל את נקודתו ומקבל את נקודתו ומקבל את נקודתו ומקבל את נקודתו ומקבל את נקודתו ומקבל את” בריאן “את נקודתו ומקבל את נקודתו. מיטש משתתף בהתקפה של “בריאן” על הכלא (“רחוק מדי”), מפעיל טנק והרס חלק גדול מהכלא. דריל מסוגל להגיע למיכל ומפיל רימון במורד קנה האקדח הראשי של הטנק, מכריח את מיטש לברוח לפני שהרימון מתנפח במעלה המכל. מיטש מסתובב, מותש ומובס, ודריל יורה והורג אותו עם הקשת שלו.
  • פיט דולגן, מוצג על ידי Enver Gjokaj, הוא אחיו של מיטש וחבר בקבוצה של מרטינז. . בזמן שביצע אספקה ​​עם מיטש ו”בריאן “, פיט תזהה את רצונו של מיטש לפשט על מחנה שהם נתקלים ביער, מכיוון שפיט אינו מוכן לשדוד את הקבוצה ומעדיף למצוא אספקה ​​דרך אחרת. . לאחר מכן הוא זורק את הגופה באגם הסמוך. מאוחר יותר בריאן חוזר למצוא את גופתו המתים של פיט שקוע ומעוגן בתחתית האגם.

  התובעים []

  קבוצה מסוכנת של גברים חמושים בכבדות, שפשטה על בתים המחפשים אספקה ​​וכלי נשק. הקבוצה הופיעה לראשונה ב”נטען “.

  • בילי, מוצג על ידי אריק מנדנהול, הוא חבר בתביעות, הוא נהרג על ידי דריל במהלך המאבק שלהם עם הקבוצה של ריק.
  • דן, מוצג על ידי קית ברוקס, הוא חבר בתביעות, אשר במהלך התקיפה על קבוצתו של ריק תופס את קרל בכוונה לאונס אותו. .
  • הארלי, . ד. .
  • , . לימים הוא מופיע ב”שלמו “, כאשר קבוצתו מוצאת שדריל מותש על הכביש לאחר שהוא נפרד מבית ‘. למרות מפגש מקרוב עם דריל אגרוף את ג’ו וכמעט יורה בו, ג’ו מתרשם מהשימוש של דריל בקשת ומחליט לגייס אותו. הקבוצה של ג’ו תופסת בסופו של דבר את ריק, מישון וקרל, מתוך כוונה לנקום את מותו של לו. במהלך הקטטה שלאחר מכן, ריק הורג את ג’ו בכך שהוא קורע את הכוס שלו עם שיניו.
  • לן, מוצג על ידי מרקוס הסטר, מופיע לראשונה כאשר התובעים פושטים על בית גדול בו מסתתר ריק. ריק נאלץ להסתתר מתחת למיטה שהוא ישן עליה. . לן נכנס לחדר ומעיר את טוני. הוא דורש לתת לו את המיטה, אבל כשטוני מסרב ואומר שנטען, לן מכה אותו מהמיטה וחונק אותו לחוסר הכרה לפני שהוא לוקח לעצמו את המיטה. לאחר שמסגר את דריל על כך שגנב את מחצית הארנב שלו, מה שהוביל את הקבוצה להטיל ספק בכנותו, לן מוכה קשה לפני שנהרג על ידי חבר בקבוצה לא מוגדר. גווייתו המדממת, עם חץ במצחו, מתגלה בחוץ על ידי דריל כשהם עוזבים את המחסן שבילו את הלילה בו.
  • לו, מוצג על ידי סקוט דייל, הוא חבר מעט עם משקל עודף של התובעים, שמתגלה בחדר האמבטיה על ידי ריק לאחר שהוא בורח ממסתור מתחת למיטה. על מנת להישאר מוסתרים ולא מתגלים על ידי שאר חברי הקבוצה, ריק נלחם במהירות לו ומתחיל לחנוק אותו. למרות שלו מנסה לתפוס זוג מספריים בדלפק הסמוך לדקור את ריק איתו, ריק בסופו של דבר חונק אותו למוות לפני שהוא בורח מהחלון. . מותו של לו הוא הסיבה העיקרית לכך שג’ו וקבוצתו רודפים באופן פעיל את ריק, עוקבים אחריו לאורך פסי הרכבת לטרמינוס.
  • טוני, מוצג על ידי דייווי ג’יי, הוא חבר התובעים שאחראי על כך שריק נלכד, כשהוא מנמנם על המיטה שריק מסתתר תחת. כאשר לן נכנס לחדר ומנסה לקחת את המיטה, טוני אומר כי נטען, מה שמניע את לן להפיל אותו לרצפה. בזמן שהוא חנוק לחוסר הכרה, הוא רואה את ריק מתחת למיטה, אך אינו מסוגל להזהיר את לן לפני שהוא מתעלף. במהלך הקטטה בין הקבוצה של ג’ו לקבוצתו של ריק, טוני נורה למוות על ידי מישון לאחר שהוסח על ידי ריק הורג את ג’ו.

  טרמינוס []

  מָסוּף הוא מקדש המוזכר לראשונה במחצית השנייה של העונה הרביעית על שידור רדיו שנשמע על ידי דריל, בוב, מישון וטיירס בזמן שנסע במכוניתו של זאק. . המיקום המדויק של הטרמינוס מתגלה סוף סוף ב”ארה”ב “, שם נראה כי הוא יישוב תוסס יחסית, מאובטח היטב, אך בפועל מסתיר סוד אפל ואכזרי. הציידים.

  • אלכס, . . .
  • , . לאחר שקרול תוקף את טרמינוס כדי להציל את הקבוצה של ריק, היא נתקלת במרי. קרול מחזיקה את מרי באקדח, דורשת לדעת היכן הקבוצה מחזיקה את ריק והאחרים. מרי מסבירה שטרמינוס במקור היה מקלט, אבל זה הפך למקום בו הם היו מפתים אנשים לקחת את רכושם ובסופו של דבר, לאכול אותם. . ב”קודה “, האב סטוקס מגלה את התנ”ך של מרי באתר הקמפינג של הציידים מחוץ לבית הספר היסודי, עם הכתובת” מרי B “. בעמוד הראשון.

  הציידים [ ]

  לאחר שקרול הורסת את טרמינוס, המנהיג שלהם, גארת ‘, החל להטריד את הקבוצה ריק כדי למצוא אותם, כדי לנקום.

  • אלברט, .
  • סְנוּנִית, . הוא מתגלה לראשונה על ידי קרול וטיירס בזמן שהוא לבד במשימת צופים, והם שומעים אותו מדבר ברדיו על בני הערובה שטרמינוס בדיוק לקח. כשהם מבינים שהוא חטף את מישון וקרל, הם לוקחים אותו כבן ערובה בבקתה קטנה ונטושה. בזמן שקרול עוזבת לתקוף טרמינוס, טייריזה נשארת עם ג’ודית כדי לשגיח על מרטין מאופק. במהלך שביו, מרטין ממשיך להרצות לטייר על האופן בו הרעיון של “טוב לעומת. רע “לא אומר דבר בעולם הזה, וכי אם אנשים כמו טייריזה ינסו להיות נחמדים, הם לא ישרדו. מאוחר יותר, כאשר הבקתה מוצפת על ידי הליכונים וטיירס שומרת על השעון, מרטין משתחרר ותופס את ג’ודית, ומזמין את טייז בחוץ. עם זאת, טייריזה מגבירה על ההולכים, פורצת פנימה ומדפקת את מרטין מחוסר הכרה, מסרבת להרוג אותו. לאחר מכן מופיע מרטין עם גארת ‘ו -4 ניצולי טרמינוס אחרים לאחר שהם חוטפים בוב, ואז מתגנבים לכנסייה כדי להרוג את חברי הקבוצה של ריק. כאשר ריק והאחרים מארבים אותם, מרטין הוא האחרון שהפיל את הנשק שלו לאחר שגרת ‘מורה לו להיכנע. מרטין נדקר למוות על ידי סשה כאשר גארת ‘והאחרים נשחטים על ידי הקבוצה של ריק. .
  • מִיקרוֹפוֹן, .
  • יש, מוצג על ידי אפריל בילינגסלי, הוא אחד הציידים, שנהרגים בניסיון המצור שלהם על הכנסייה כשמיכון מבססת את הגולגולת שלה עם התחת של הרובה שלה.
  • גרג, מוצג על ידי טרוויס יאנג, הוא אחד הציידים, שנהרג בכנסייה כשאברהם מכה אותו למוות עם התחת של הרובה שלו.

  בית חולים לזכר גריידי []

  , לראשונה מופיע בסרט “Slabtown”, מתגלה כבית של קבוצה מוגנת של ניצולים, המאמינים כי סיוע צבאי בסופו של דבר יגיע אליהם לאחר פרק זמן מסוים. בית החולים מנוהל תחת משטר סמכותי קפדני על ידי קבוצת שוטרים מושחתים.

  • ד”ר. סטיבן אדוארדס, . הוא מסתייג באופן ניכר מהשיטות הקשות שבאמצעותן מנהלים קצינים לרנר וגורמן את בית החולים, אך למרות התנגדויותיו, עמדתו מוערכת על ידי הקצינים כמקצוען הרפואי היחיד העומד לרשות. בתחילה הוא דואג לבת ‘כשהיא מתאחשת ועושה כמיטב יכולתו להגן עליה מפני הקצינים, ואומר שהוא מסרב לעזוב מכיוון, חסרת רחמים כמו הקצינים, זה עדיין טוב יותר בבית החולים מאשר בחוץ בעולם האמיתי. עם זאת, בת ‘הולכת וגדלה כלפיו כשהוא אומר לה לתת את הסם קלן מוס, היא הקצין השני של הקצין לרנר, ואחד הקצינים, שהציל את בת’. למרות שנראה שיש לו התנהגות מנומסת יותר במהלך ההקדמה הראשונית שלו, בת מגלה מהר מאוד שהרעיון שלו להיפרד בשירותיו הוא יחסי מין עם המטופלות, מכיוון שככל הנראה אנס את ג’ואן. הוא עושה התקדמות דומה כלפי בת ‘, ובסופו של דבר תופס אותה לבד במשרדו של לרנר, שם, לא ידוע לו, ג’ואן התאבדה ועומדת לפנות. שם, הוא סוף סוף מתחיל לכפות את עצמו על בת ‘, מנסה לסחוט אותה בניסיונה לגנוב מפתח ממשרדו של לרנר, ובדיוק כשהוא עובר לגור, בת מכה אותו בחלק האחורי של הראש עם בקבוק זכוכית. כשהוא נופל לרצפה, ג’ואן מחדש זוחל אליו מייד והורג אותו על ידי נשיכת צווארו בזמן שבת נמלטת.
  • ג’ואן, מוצג על ידי קיישה טירת-יוז, היא מטופלת, שמנסה לברוח מבית החולים, רק כדי להיננשך בזרוע על ידי ווקר. כאשר היא מוחזקת פנימה על ידי הקצין לרנר, לרנר דורש את ד”ר. אדוארדס מציל אותה על ידי קטיעת זרועה עם חוט מתכת. ג’ואן מסרבת להציל ודורשת מהם לתת לה למות, אך לרנר, בעזרתו הסרב של בת ‘, מצליחה לרסן אותה מספיק זמן עבור ד”ר. אדוארדס לקטיעת הזרוע. . מאוחר יותר, כאשר בת ‘פורצת למשרדו של לרנר כדי למצוא את המפתח לפיר המעלית, היא מגלה שגם ג’ואן כבר התפרקה והתאבדה על ידי פתיחה מחודשת של פצע הקטיעה. .
  • , מוצג על ידי מקסימיליאנו הרננדז, הוא אחד משני הקצינים, שנלכדים על ידי מלכודת נוח, יחד עם הקצין רועה. הוא בא קדימה ומנסה לשכנע את ריק ואת הקבוצה שהוא הטוב ביותר לדבר עם הקצין לרנר כשהם מבצעים את חילופי הערובה, באומרו שהוא מכיר אותה במשך שמונה שנים. . כשהוא לבד איתה, הוא מסביר כיצד הוא חי מכיוון שקצין אחר נשלח להגיב לקריאה שהוא היה צריך לקחת, והקצין הזה הוא עכשיו הליכון בחניון. . עם זאת, הוא לא מגיע רחוק לפני שריק יורד אותו במכונית משטרה ויורה בו בראשו.
  • הקצין שחר לרנר, מוצגת על ידי כריסטין וודס, [61] היא המנהיגה המחמירה של בית החולים, ואכיפה את הכללים עם קבוצת הקצינים שלה (שהם דיירי בית החולים היחידים שיש להם נשק). היא מאמינה שכולם חייבים לתרום ל”טובת הכלל הגדולה “ולהשאיר את פעולת בית החולים פועלת מספיק זמן כדי שהצבא יבוא להציל אותם, ולעתים קרובות משתמש במנטליות זו כסוג של אשמה כדי לשכנע את אלה שהם לוכדים לעשות עבודה עבור בית החולים ברגע שהם מתאוששים. . . למרות ניסיונותיה של בת ‘לשכנע אותה שעזרה לעולם לא תגיע, לרנר מסרב להאמין בזה ומתעקש שהדברים ישתפרו בסופו של דבר, וזה עדיף לחיות תחת שלטונה מאשר במדבר בחוץ. אף שהיא זועמת על בת ‘בגלל (כפי שרנר מאמין) להרוג את גורמן וג’ואן כמו גם לסייע לנוח בבריחתו, היא עדיין מסרבת להרוג או לגלות את בת’, מכיוון שהיא זקוקה לעזרה הנוספת סביב בית החולים. למרות שהיא מנסה לפתח קשר עם בת ‘, בת’ בסופו של דבר משוכנעת שלרנר לעולם לא ישתנה, והחזון שלה לעתיד טוב יותר יעלה את שיפוט הסביר שלה. בחילופי האסירים בסוף “קודה”, כאשר בת ‘דוקרת את לרנר בכתף ​​עם זוג מספריים, לרנר מגיב באימפולסיב. למרות שלרנר מתחנן לרחמים, דריל יורה בה ישירות במצח מיד לאחר מכן.
  • קצין ליסארי, . . הם נוהגים משם ולכאורה נמלטים, אבל המכונית נתקעת על כמה גוויות ווקר ברחוב, ושלושת הקצינים בורחים. . .
  • נוח, מוצג על ידי טיילר ג’יימס וויליאמס [62] הוא חולה צעיר בבית החולים, שעובד לעתים קרובות כמשנה. הוא אומר לבית כי גם הוא וגם אביו התגלו על ידי הקבוצה בזמן ששניהם היו מקיפים על ידי ההולכים, והמצילים שלהם אמרו שהם יכולים רק להציל אחד מהם. מסיבה זו בלבד, נוח מציג סלידה חזקה עבור הקצינים כמעט מייד, ואומר שעם נשקם וכוח האדם שלהם, סביר להניח שהם היו יכולים להציל גם את אביו. כשבית הורג בטעות את ד”ר. . . בתים מתנצלת אחר כך, רק שנוח יתעקש שהוא בסדר ועבר גרוע יותר. אף על פי כן, בת ‘מחליטה ליצור תוכנית לה ולנוח לברוח. הם משתמשים בפיר המעלית, ששימש כצנת סילוק גוף, ועם אקורד ארוך של סדינים הקשורים זה לזה, שניהם מורידים את זה, אם כי נוח מאבד את אחיזתו ונופל, מרווח קרסול אחד. שניהם מצליחים להגיע בחוץ, שם בת ‘מונה כמה הולכים עם אקדח. למרות שבת נעצרת ומאופקת על ידי הקצינים, נוח מצליח להגיע לשער החיצוני ומחליק דרכו, בורח אחרי שהוא ובת מחליפים מבט סופי. . . ב”הוצאות “, נוח נהרג על ידי ההולכים במהלך משימה מושחתת לחרוך חלקים לתיקון מערכת הכוח הסולארי של אלכסנדריה.
  • הקצין אודונל, מוצג על ידי ריקי וויין, הוא קצין העובד בבית החולים תחת הקצין לרנר. הוא זה שקרול ודריל עוקבים אחריהם ב”נצרכים “, אם כי בסופו של דבר הם מאבדים את מסלולו כאשר מכוניתם נגמרת הדלק. אף על פי כן, זנבו אותו בסופו של דבר מביא להם לגלות את קבוצת הניצולים בבית החולים, כמו גם את העובדה שיש להם בת ‘. . למרות שהיא מושכת אליו את האקדח שלה, הוא מצליח לפרק אותה מנשקו, והם נלחמים במסדרון לפני שבת דוחפת אותו אל המעלית למותו למותו.
  • פרסי, מוצג על ידי מארק גואן, הוא חולה קשיש בבית החולים. כאשר בת צריכה לגנוב בסתר את התרופות הנכונות כדי לתת לקרול, היא שוכנת את פרסי עם קומץ תותים, והוא מסיח את דעתו של הקצינים הקרובים על ידי זיוף בעיית נשימה. . בפרק הבא, הוא נראה מכוסה על ידי הקצין אודונל על כך שככל הנראה לא הצליח לתקן כראוי חור בחולצת הקצין, ואודונל דוחף אותו לאדמה בכעס.
  • הקצין אמנדה רועה, מוצג על ידי טרי וויבל, הוא אחד משני הקצינים שנלכדים על ידי מלכודת נוח, יחד עם סמל למסון. . היא מסבירה באמירה כי קיימת תחושת אי שקט בקרב הקצינים האחרים בבית החולים, וכי הם רוצים להפיל את לרנר, ולנר מודע לרגשות אלה. רועה וליקירי מוחזרים בסופו של דבר לבית החולים, וממשיכים לגור שם לאחר מותו של לרנר.

  אלכסנדריה אזור בטוח []

  אזור הבטוח של אלכסנדריה ממוקם בסמוך לאלכסנדריה, וירג’יניה, והיא קהילה פרברית המוגנת על ידי קירות גדולים. . כאשר הקבוצה של ריק מוזמנת להצטרף לאלכסנדריה, הם מגלים שהאלכסנדרים חסרי הגנה, חלשים ומחקרים את עצמם מהעולם האמיתי שמחוץ לשעריהם מבלי לדעת את האכזריות הסובבת אותה, מה שמוביל לריבוי בין שתי הקבוצות.

  • פיט אנדרסון, מוצג על ידי קורי בריל, נראה בקצרה מעשן על המרפסת שלו בחוץ בלילה כשריק עובר ליד. הוא מזכיר לו שאשתו (ג’סי) חתכה את שערו ומקבלים אותו באלכסנדריה. . בישיבת העיירה הנוגעת לגורלו של ריק לאחר שאיים עליהם באקדח, פיט שיכור מופיע כדי להתעמת עם ריק תוך שהוא מנגן קטאנה שנגנבה ממיכון, וחטט בטעות את גרונו של רג כשהוא מנסה לדחוף אותו כדי להימנע מסכסוך נוסף. .
  • , . הוא האח של סם ובנו של ג’סי ופיט. הוא גם החבר של אניד. רון מפתח מערכת יחסים מרה עם ריק וקרל, בגלל שריק הוציא להורג את אביו תחת פקודותיו של דינה והקשר המתהווה של קרל עם אניד. לאחר שג’סי וסם נהרגים במהלך פלישת ווקר לאלכסנדריה, רון מנסה לירות בריק רק כדי להיהרג על ידי מישון. עם זאת, האקדח שלו נוגע כשהוא נופל, ומשמיד את עינו הימנית של קרל.
  • סם אנדרסון, . סם תופס את קרול גונב נשק מהמזווה והיא מאיימת עליו לשמור את זה בסוד. למרות המילים הקשות והמתמשכות של קרול להשאיר אותו לאורך הזרוע סם מהווה התקשרות לקרול, עושה טובות עבורה, אך גם מבקש אקדח שמוביל את קרול ללמוד על מערכת היחסים המתעללת של אביו עם אמו. כשריק ופיט נלחמים ברחובות סם רץ לקרול להגנה ולא לג’סי, ובהמשך ג’סי שבור לב כשהיא נודעת שסאם רצה שאקדח יגן עליה. במהלך פלישת ההליכון לאלכסנדריה, הוא מסרב לעזוב את הצד של אמו, אך הוא טראומה לראות ילד צעיר כהלך. .
  • אריק ראלי, . הוא עובד כגיבוי שלו. במהלך המלחמה נגד המושיעים הוא מדמם למוות בעקבות כדור היה ממושיע אחד במהלך תקיפה על אחד המאחזים שלהם. אריק מחדש ונראה לאחרונה לכיוון להצטרף לעדר ההולכים הסמוך לצערו של אהרון.
  • מייקי, .
  • , . הוא מוציא את גלן, טרה ונח את האזור הבטוח עם ניקולס. איידן כמעט נהרגה בטארה במנוסה וגלן מכה אותו אחר כך. . .
  • , מוצג על ידי סטיב קולטר, [64] הוא בעלה של דינה והאדריכל, שתכנן את הקירות השומרים על הקהילה מפני הליכונים. . דינה מקבלת את נקמתה במותו של רג בכך שהיא נותנת לריק את הוקם להורג להוציא להורג את פיט, אותו הוא יורה בלי שום היסוס.
  • , . . הוא הולך עם הקבוצה של ריק כדי לפתות עדר של הולכים הרחק מאלכסנדריה, מה שמביא למותו לאחר שניקולס מתאבד ולא נהרג על ידי ההולכים. .
  • , מוצגת על ידי אן מהוני, [66] לוקחת את כלי הנשק של הקבוצה במגש כדי לשמור עליהם. לעתים קרובות היא עובדת במזווה ובשריון של אלכסנדריה. היא אחת התושבים הראשונים באלכסנדריה שהופיעו ועוזרים להילחם בפלישת ווקר, בהשראת ריק שנוקט עמדה. .
  • טובין, מוצג על ידי ג’ייסון דאגלס, עובד באתר הבנייה לצד אברהם, פרנסין, ועוד כמה אלכסנדרים אחרים. . . . כתוצאה מכך, טובין נפטר בלילה שלאחר מכן והפיל מחדש, תוקף והרג כמה אנשים. לאחר שמצאה את הטבין הזומבי שתוקף את ברטי, קרול דקר אותו בראשו.
  • ארין, .
  • , . .
  • , . .
  • , .
  • , .
  • ברוס, מוצג על ידי טד האקבי, עובד באתר הבנייה לצד אברהם, טובין, ועוד כמה אלכסנדרים אחרים. במהלך התקפת המושיע על ראש הגבעה בהובלת סיימון, ברוס סובל מפצע זרוע מאחד הנשק הנגוע של המושיעים. בניגוד לרוב הנגועים, ברוס לא מת וממומט מחדש במהלך הלילה, אך נותר ליד מוות מהזיהום. לאחר שהבין מה קורה לו, ברוס מבקש שאחת הקבוצה העומדת בקרבת.
  • פרנסין, . נהרגה כשהיא נורה בחזה על ידי מושיע ללא שם.
  • עֲרָבָה, . בעודו במשימת אספקה ​​עם טרה, הוא נעלם ולא נראה מאז, והשאיר את גורלו האולטימטיבי לא נודע.
  • סקוט, מוצג על ידי קנריק גרין, הוא רץ אספקה, שהוא חלק מהצוות של הית ‘.
  • אנני, מוצג על ידי בת ‘קינר, הוא רץ אספקה, שהוא חלק מהצוות של הית’. היא מתה בזמן שהיא במריצת אספקה ​​ב”תודה “לאחר שסובבה את הקרסול שלה, ואז נופלת, צועקת לאחרים להמשיך בלעדיה. לאחר מכן היא נטרפת על ידי ההולכים.
  • הולי, . היא נהרגה במתקפת הזאבים.
  • דוד, מוצג על ידי ג’יי הוגולי, הוא רץ אספקה, שמופיע ב”תודה “. . הוא ננשך בגב על ידי הליכון, אך ממשיך להילחם באומרו שהוא רוצה לחזור לאלכסנדריה להיפרד מאשתו. הוא כותב לה מכתב אהבה, אותו הוא מנסה לשכנע את מישון לתת לה. מישון מסרבת ומעניקה את זה בחזרה, כותבת על זרועה: “אתה חוזר הביתה”. מאוחר יותר נהרג דייוויד כשניסה לברוח מעדר גדול של הליכונים, מול שאר הניצולים שנותרו מזועזעים. גווייתו המחודשת נמצאת מאוחר יותר על ידי גלן שמכניס אותו למעשה רחמים.
  • עֶגלוֹן, המוצג על ידי איתן אמברי, [68] הוא תושב האזור הבטוח של אלכסנדריה. קרטר הוא גם חלק מצוות הבנייה לצד אברהם פורד, ברוס, פרנסין, טומי וטובין. לאחר ניסיון הפיכה קצר נגד ריק, הוא ננשך ונהרג על ידי הליכון והוצא על ידי ריק מרסי.
  • ד”ר. דניס קלויד, מוצג על ידי מריט ווור, [69] הוא פסיכיאטר. היא איבדה את עצביה להיות מנתחת בבית הספר לרפואה, אבל עכשיו כשפיט, המנתח הקודם של הקבוצה, מת. . אני יודע”. . . לאחר עוזב טרה, דניס מצליחה לייצב את הזיהום של סקוט. . במהלך עדר ההליכון גובר על אלכסנדריה, היא נלקחת כבני ערובה לאקדח על ידי הזאב האלפא ומשמשת כך שתוכל להימלט מתא הכלא שלו בזמן שקרול ומורגן שניהם מחסרים הכרה, ומשאירים את טרה, רוזיטה ויוג’ין כדי לצפות בהם בחוסר אונים. לאחר מכן, זאב האלפא אומר לה שהוא לא תמיד היה הדרך בה הוא היה והחליף לאדם שהוא עכשיו. . אף על פי שדניס הציעה להתייחס לגבר כתוצאה מכך, קרול ירה בו והוא נטרף על ידי ההולכים, ואמר לדניס לרוץ כמו שהוא עשה זאת. . . . . . . כשריק שאל אם מישהו התנגד לרעיון לתקוף את המושיעים, דניס שתקה. . טרה אומרת לדניס שהיא לא צריכה להשיב עם זאת ודניס אומרת שהיא תעשה אחרי שטארה תחזור ממריצת האספקה ​​שלה שבועיים עם הית. . . . . לאחר שבזזו בהצלחה את המקום, הם התחילו לבית, ובמהלכו יש לדניס מפגש מקרוב עם הליכון כדי להשיג פחית סודה לטרה. . כשהיא מדברת, היא נורה על ידי חץ דרך העין הימנית על ידי דווייט, הורגת אותה. . . אחרי שדווייט מציל את חייה של טרה פעמיים, היא משחררת את שנאה בשבילו ומפסיקה לבקש נקמה בדניס.
  • ג’ודית גרימס, מוצג על ידי קיילי פלמינג, היא בתו של לורי ואחותו למחצה של קרל. . . דריל מכנה את התינוק “ליל ‘אסקיקר” וריק מאפשר לקרל לקרוא לה לאחר המורה שלו בכיתה ג’, ג’ודית מולר. . . עם זאת, נחשף כי טייריס חילץ את ג’ודית לפני שברח מהכלא עם ליזי ומיקה; השלושה עוברים ביער, כשטיירז מחזיק את ג’ודית בזרועותיו, לפני שהם מתאחדים עם קרול. במהלך השנה וחצי שעברו מאז תום המלחמה, ג’ודית גודלה על ידי ריק ומישון והשלושה גרים כמשפחה מאושרת באלכסנדריה שנבנתה מחדש ומשגשגת. . . מגנה וקבוצה שלה בורחים ליער כדי למצוא ג’ודית מבוגרת, בת 9, חמושה במקדש של ריק וקטנה. . היא מרימה את הכובע שלה ומציגה את עצמה כג’ודית גרימס. . כשנגן בורח, ג’ודית מאפשרת לו ללכת ואז מלווה את נגן חזרה לאלכסנדריה כשהוא חוזר. . .
  • גרייסי, .
  • . , .י. .
  • נורה, .
  • גברת. רובינסון, .

  הזאבים [ ]

  . הם מסומנים עם “W” עם דם על מצחיהם – סימן זאב. . .

  • (ידוע גם בשם “W Man” או “Alpha Wolf”), [70] המוצג על ידי בנדיקט סמואל, יש אישיות פסיכוטי וחמדנית. . נראה שהוא גם רוצח חסר דם חסר שרים, מחליק את גרונו של גבר ללא היסוס או רגש. . . . . בהמשך הוא מודה בדניס שהוא לא תמיד היה האיש שהוא והפך למה שהוא היה לאורך זמן. . דניס אומרת שאם הוא צופה בה בחזרה, היא תביא אותו למרפאה כדי לקטוע את זרועו ולהציל את חייו. . . במהלך הקרב האחרון, זאב הזומב נתקל על ידי מורגן, שמכניס אותו לתמיד עם הצוות שלו.
  • אדוארד, מוצג על ידי מושבת הילטופ []

  .

  • . , . . . הוא נלקח על ידי סיימון להחליף את ד”ר. .
  • איתן, מוצג על ידי ג’סטין קוקסוליין, דוקר את גרגורי להציל את אחיו מנגן. .
  • אנדי, . הוא נהרג בהתקפה על מאחז של המושיעים.
  • , מוצג על ידי Myke Holmes, הוא חבר במושבה הגבעה.
  • גָבִישׁ, .
  • , .
  • , .
  • אדוארדו, מוצג על ידי פיטר צימרמן, הוא שומר מושבת הגבעה.
  • , מוצג על ידי אילן סרולוביץ ‘, הוא רץ אספקה ​​למושבה הגבעה. נהרג על ידי מושיע עם נשק נגוע ונכנע לזיהום ווקר, זמן קצר לאחר שהוא מתגלה כאשר ווקר ודריל דיקסון מסיים את זומביו שלו.
  • , . .
  • תמי רוז סאטון, מוצג על ידי ברט באטלר, הוא תושב מושבת הגבעה ואשתו לארל, שמאשים את מגי במותו של בנה, קן. . בסרט “הרוגע לפני”, תמי רוז מופיעה על ידי אלפא וראשה תקוע על פייק. במהלך סיפורו של סידיק על הדוכן האחרון ההרואי של כולם, נראה שתמי רוז מגנה על רודני מפני תקיפת לוחשים.
  • , . עם זאת, מגי סולחת לחייה בתמורה לחשוף שהוא ארגן את ניסיון פשעו עם גרגורי.
  • , מוצג על ידי אנתוני לופז, הוא תושב וחוקר מושבת הגבעה.
  • מרקו, מוצג על ידי גוסטבו גומז, הוא רץ אספקה ​​של מושבת הגבעה.
  • קנת “קן” סאטון, מוצג על ידי AJ Achinger, הוא תושב מושבת הגבעה ובנו של ארל ותמי. בזמן שהוא במשימת אספקה ​​לוושינגטון, ד.., הוא ננשך על ידי הליכון ובעט בחזה על ידי סוס שהוא מנסה לעזור. למרות המאמצים של סידיק ואניד, הוא מת במהירות ומגי דומעת דוקרת אותו בראשו כדי למנוע מחדש את Reanimation.
  • אדליין, מוצג על ידי קלי מאק, הוא תושב מתבגר במושבה הגבעה ומתיידד עם רודני וגייג ‘. . . בהמשך היא מסייעת בהובלת אספקה ​​לממלכה ליריד הסחר ונלחמת בכמה הליכונים. . .
  • , . . . . .
  • רודני, . .”מאוחר יותר הוא עוזר להובלת אספקה ​​לממלכה ליריד הסחר ונלחם בכמה הליכונים. . מאוחר יותר, רודני מערוף על ידי אלפא וראשו המתים המוצג על פייק יחד עם הנרי, אדליין ועוד כמה אחרים. בפלאשבק במהלך סיפורו של סידיק על הדוכן האחרון של הקבוצה, רודני קשור מוגן מפני הלוחשים על ידי תמי רוז סאטון לפני שהם מפסידים את הקטטה ומוציאים להורג.

  המקדש []

  . . . .

  • , . . . . . . נגן מגייס את דווייט ללכת ולהחזיר אותה. . מקום הימצאם הנוכחי אינו ידוע אך לאחר המלחמה דווייט יצא למצוא אותה, גילה הערה שנייה של שרי בביתם הישן, והעניק לו תקווה.
  • , . מורגן, היא אחותה של שרי שהיא סוכרתית, נהרגה על ידי ההולכים.
  • עַנבָּר, .
  • , .
  • , . . ב”הרוגע לפני “, פרנקי הוא אחד האנשים שפורסמו על ידי אלפא ואז ראשם תקוע על פייק. .
  • , . הוא נהרג על ידי דווייט עם ירייה לגב כדי לסיים את סבלו. גווייתו המחודשת משורשעת לגדר המקדש, אך נהרסת כאשר הגדר מפוצצת ב”רחמים “, יחד עם כל הולכי הגדר.
  • ד”ר. אמט קרסון, מוצג על ידי טים פרטי, הוא רופא המושיעים. . . .

  • לְהַנֵץ, מוצג על ידי כריסטופר ברי, הוא המנהיג של כנופיית אופנוע. הוא אומר לדריל, אברהם וסשה שהמשאית, כלי הנשק שלהם וכל שאר האספקה ​​שייכים כעת למנהיגו, נגן. זמן קצר לאחר מכן הוא וכל הקבוצה שלו מפוצצים עם משגר טילים של דריל דיקסון.
  • , . . . . . .
  • , .JPG

  • , . . . .
  • , מוצג על ידי לינדסי גארט, הוא סגן מושיע, שנהרג על ידי המיליציה כשהרגו כמה מושיעים ואיפשרו להם לשמש מחדש ככוחות נוספים.
  • , . . . . .
  • , . במהלך הקרב עם המיליציה, טוד שורד במסתור, אם כי הוא סובל מפצע רגליים. אחר כך הוא מארב את ריק ודריל אך משוכנע להיכנע על ידי ריק. לאחר שאמר לשני הגברים שכל הנשק הכבד הועברו למאחז של גאווין, הוא נורה למוות על ידי דריל להלם הקל של ריק.
  • , . . .
  • , . . .
  • קייטי, . . עם זאת, מכיוון שהחץ נגוע באומץ ווקר, היא מתה וממלאת מחדש באותו לילה כשהנרי מתעמת עם המושיעים כדי למצוא את רוצח אחיו של אחיו. . .
  • .., מוצג על ידי מאט מנגום, הוא מושיע בדירוג הנאמן לנגן שנלחם במלחמה עם המיליציה. ד.. . .. . .י. פועל כפונדה השנייה למושעי המורדים של ג’ד, אם כי הוא מעשי יותר מג’ד, ונגב כשהוא מאוים באיומי אקדח על ידי ריק כשג’ד לא היה עושה. למרות הנאמנות הראשונית שלו לג’ד, הוא נוטש את קבוצתו של ג’ד בשש השנים שלאחר “מותו” של ריק ובמקום זאת מצטרף לאלכסנדריה שם הוא הופך לאזרח מהימן. . .י. עובד עם אנשי הכבישים כדי לפנות את הכבישים סביב הממלכה ומוערך על ידי אלפא וראשו המוצג על פייק. סידיק מגלה שלפני ההוצאה להורג, ד.י., .. הוכח שהרגו לפחות לחישה אחת לפני ששניים נוספים התמודדו עליו עד היסוד, אם כי טרה הוצא על ידי טרה כדי לעזור לו.
  • נוריס, ..האדם הימני. . נוריס נהרג במאבק ומדריך מחדש. .
  • , מוצג על ידי זאק מקגוואן, הוא מושיע שאין לו שום אינטרס לעבוד עם ריק ועם הקהילות האחרות והוא נאמן לפי הסדר של נגן, שומר על יריבות חזקה עם דריל ואחראי בעקיפין לכך שארון יאבד את הזרוע שלו. . .
  • בנימין, . . . .
  • , . הוא שונא את המושיעים ואובססיבי להיפטר מהם, אך חנק ונהרג על ידי מורגן לאחר שהוא גורם בעקיפין את מותו של בנימין.
  • , . בעקבות Skyskips בעונה 9, ג’רי החל במערכת יחסים עם נבילה ויש לה שלושה ילדים איתה.
  • , מוצג על ידי קרי קאהיל, אחד החיילים המובילים של יחזקאל, מומחה לשימוש בקשת ובחץ.
  • דניאל, . . .
  • , מוצג על ידי קרלוס נבארו, אחד מחייליו המובילים של יחזקאל, נהרג על ידי גונתר, שלוקח את יחזקאל ערובה.
  • הנרי, . . .
  • , מוצג על ידי ג’ייסון בורקי, הוא תושב הממלכה. . .
  • , . .
  • , מוצג על ידי פגי שפילד, הוא הרופא של הממלכה שהיה מנתח לפני ההתפרצות. . בסביבות השעה 4:00 בבוקר למחרת בבוקר, דנה חוקרת הפרעה במרפאה ומותקפת על ידי טובין זומם שנושך אותה בצוואר. הפכה להליכון עצמה, היא הצטרפה להתקפה על הבית הראשי ובסופו של דבר הונחה על ידי דריל.
  • קורט, מוצג על ידי ניק ארפוגלו, הוא חובש לממלכה. . .
  • שבעה הוא נמר בנגל וחיית המחמד הנאמנה, בן לוויה וחברו של המלך יחזקאל. . . . בייצור, אין נמר בפועל, וברוב המקרים היא מתווספת כ- CGI בפוסט-ייצור. .

  .

  • נטניה, מוצג על ידי דבורה מאי, הוא המנהיג של אושנסייד. אהרון ואניד יצאו לאושנסייד כדי לגייס את עזרתם במלחמה הקרובה אך נטניה נורה בהגנה עצמית על ידי אניד כשהיא תוקפת את אהרון בהמשך אותו לילה.
  • סינדי, . . אחיה הצעיר נרצח באכזריות על ידי ארט כנקמה על מרד מוקדם יותר על ידי אושנסייד. .
  • , . .
  • , . .

  . את הקבוצה מוביל מגנה.

  • , . היא והקבוצה שלה מופיעים לראשונה ב”מה שבא אחרי “, נלחמים נגד עדר הליכה שהציף אותם וחולצו על ידי ג’ודית גרימס הצעירה. ?. .
  • , .
  • לוק, .
  • , מוצג על ידי לורן רידלוף, הוא [78] קוני מצטרף אחר כך לדריל בהצלת הנרי ולידיה מהלחשים ונוסעים איתם במשך זמן מה.
  • קלי, . [75]
  • ברני . .., מישון מזהה את ברני בין העדר מהחולצה הנוראה שהוא לובש מתוארת בסיפורים שהקבוצה סיפרה. כשחבריו ההרוסים לא יכולים להביא את עצמם להרוג את ברני המונע מחדש, מישון מניחה אותו בחסד על ידי דחיפת קצה הקטנה שלה דרך גבו של ראשו.

  הלוחשים היא קבוצה של ניצולים פראים ועוינים המופיעים לראשונה ב”מי אתה עכשיו?. . . .

   לידיה, . . . . . .JPG

  • , מוצג על ידי ראיין הרסט, [80] הוא הפקודה השנייה של הלוחשים וימינו של אלפא. הוא משמש כאנטגוניסט המשני של המחצית השנייה של העונה התשיעית. .

  אנשי הכביש []

  אנשי הכבישים הם קבוצה של ניצולי שודדים הדומים מאוד למושיעים שרצו לסחוט את הממלכה, כאשר התעמתה עם יחזקאל וקרול מחליטים לעבור לשורות הממלכה.

  • . כאשר הוא פונה על ידי יחזקאל וקרול מציעים הזדמנות לשנות ולהעניק נאמנות למלך, בתמורה לצפייה בסרטים ולהיות חלק מהקהילה שלהם, אוזי מקבל את העסקה בסיוע להיות חלק מהם, מתה על ידי אלפא.
  • אלק .

  ניצולים שונים []

  • , . הוא מופיע לראשונה ב”התחלה חדשה “עם אמו ומתגורר במושבה הגבעה.
  • , המוצג על ידי ברינה פלנסיה, הוא ניצול בו נתקל ריק וקרול בזמן ריצת אספקה. אנה, שיש לה צליעה, מחוברת בבית עם החבר שלה, סם. היא וסם הופרדו מקבוצת הפליטים איתם הם היו ונשארו בעצמם במשך ימים. . לאחר שקרול נוטה לפצעים של סם, סם ואנה מתנדבים לסייע במזון לאספקה. קרול מסכימה, אבל ריק לא ששה, ומציין שהם נראים לא מצוידים להגן על עצמם. . .
  • ליאון באסט, . במהלך מרדף המכונית בפרק הטייס, ליאון, יחד עם ריק, שיין ולמברט, מתכוננים לירי. .
  • אלן, . השלושה נוסעים לכלא עם הקבוצה של טיירס, שם מתה דונה. לאחר שריק גוזיר את קבוצתו של טייריס מהכלא, אלן שורד עימם במשך מספר ימים ביער ונוסע איתם לוודברי, שם הוא ובנו בן מצטרפים לצבא המושל. . אלן הוא בין צבא וודברי שתוקף את הכלא; הם מובסים על ידי הקבוצה של ריק, ומובילים אותם לנסיגה. כאשר צבא וודברי נסוג ונוטש את תוכניות ההשתלטות שלהם, אלן עומד בצו הנגיד לחזור לכלא, ורוצה לנקום במותו של בנו. מושל זועם הורג את חברי הצבא האזרחי, ומניע את אלן המום למשוך את אקדחו על המושל. .
  • , . . לאחר שריק גוזל את קבוצתו של טייריס מהכלא, בן שורד איתם במשך מספר ימים ביער ונוסע איתם לוודברי שם, עם אביו, הוא מצטרף לצבא המושל. הוא נפטר (בסרט “החיים העצובים האלה”) כשהוא צועד מול כדור המיועד למושל, ומרל יורה בו בחזה. .
  • דונה, . היא נוסעת איתם ואת הקבוצה של טייריזה וננשכת ממש לפני שנכנסת לכלא. . . דונה מתה במהרה מהפצע שלה, וטיירס הורגת אותה לפני שהיא מחזירה מחדש.
  • , . . . .
  • , . הוא למעשה מתרגל אחות בבית הפרישה, שמחליט להישאר מאחור עם השאר ב”ווטוס “ולעזור לקשישים.
  • גילרמו, מוצג על ידי ניל בראון ג’וניור., מקורבו פליפה, ואחרים מגנים על בית אבות מלא בקשישים לאחר שהוא ננטש בעיקר. . .
  • ד”ר. , . בעבודה עם דגימות ששרדו של רקמות נגועות, הוא מנסה ליצור תרופה אפשרית, אך שוב ושוב נכשל. . הוא מגלה שאשתו נכנעה למחלה וסיפקו את דגימות הרקמות המעטות שלו; בהמשך הוא הורס אותם בטעות בגלל עייפות. מייאש, הוא מנסה לנעול את הקבוצה בבניין CDC, המתוכנת להשמדה עצמית כאשר הדלק שלה ייגמר. . . לפני שנפרד דרכים עם ריק בפעם האחרונה, ג’נר לוחש אליו (כפי שנחשף בגמר העונה השנייה) שכולם נושאים את הזיהום ויימצאו מחדש לאחר שפג תוקף, לא משנה איך הם ימותו.
  • , מוצג על ידי אדריאן קאלי טרנר, הוא בנו של מורגן ג’ונס. . . כאשר ריק נתקל שוב במורגן בעונה השלישית, מורגן מסביר כי דואן נהרג על ידי אמו המתים. “דואן ג’ונס” הוא גם שמו של השחקן המנוח, שכיכב כגיבור ההרואי “בן” בסרט הזומבי המקורי . .
  • , מוצג על ידי ג’ים קולמן, הוא סגן שריף העובד במחלקת השריף של מחוז קינג, יחד עם בן זוגו ליאון באסט ועמיתיהם לעבודה ריק ושיין. .
  • , מוצג על ידי רובין לורד טיילור, [83] הוא ניצול בו נתקלו ריק וקרול בריצת אספקה, מחוברים בחדר האמבטיה של בית נטוש עם חברתו, אנה. . . . . בהמשך, ריק וקרול מגלים כי גופתה המנוחה של אנה נטרפת על ידי ההולכים, כאשר סם לא נמצא בשום מקום. מאוחר יותר נחשף כי סם נלכד בטרמינוס, שם הוא נפגע בראש עם עטלף בייסבול ואז מקבל את חריץ הגרון שלו כדי להיות מדופק בשוקת יחד עם שלושה שבויים נוספים.
  • , . אחרי שהמסוק שלו מתרסק, הוא הניצול היחיד. . . לאחר שגילה את מקום הימצאם של אנשיו של וולס, המושל לוקח את האכפים שלו והורג את החיילים, מנכס את המזון, האספקה ​​והציוד שלהם. בהמשך הוא מניח את LT. . .
  • , . . . . בסרט “Stradivarius”, נחשף שמגי עזבה את הגבעה להצטרף לקבוצה של ג’ורג’י ולסייע להם עם קהילה חדשה אי שם רחוק.

  . לכן, ללא קשר לדמיון אפשרי בין שתי המדיה, הדמויות והאירועים המופיעים באחד אין השפעה על המשכיותו של האחר.

  הפניות []

  1. המתים המהלכים שחקנים: ריק גרימס. . .
  2. . . . נשבר מהמקור ב- 14 ביוני 2013. .
  3. . מדברים על הליכה. נשבר מהמקור ב- 5 באוקטובר 2012. נשלח ב- 24 באוקטובר 2012.
  4. . ‘מתים מהלכים’: אנדרו לינקולן וריק גרימס יחזרו בסדרה של סרטי טלוויזיה. . .
  5. ↑ רוס, דלטון (4 בנובמבר 2018). . . .
  6. . הכתב ההוליוודי. נשבר מהמקור ב- 12 באוקטובר 2016. .
  7. . . .
  8. . . .
  9. ג’פרי דמון מצטרף . . נשלח ב- 6 באוקטובר 2016.
  10. ↑ סטיבן יון מראיין את המתים המהלכים (2 בדצמבר 2010). נשבר מהמקור ב- 9 באוקטובר 2016. נשלח ב- 6 באוקטובר 2016.
  11. ↑ ‘צ’נדלר מתים’ של ‘מהלך’ על המזעזע של קרל פוקח את העין. הכתב ההוליוודי. . נשלח ב- 6 באוקטובר 2016.
  12. ↑ ‘המתים המהלכים’: נורמן רידוס מגלה מה הלאה לדריל – וזה לא טוב. נשבר מהמקור ב- 7 באוקטובר 2016. נשלח ב- 6 באוקטובר 2016.
  13. . . . נשלח ב- 6 באוקטובר 2016.
  14. . . .
  15. ↑ ‘Danai Gurira של המתים המהלכים נרגשים לגלם את בדס מישון. . . .
  16. . נשבר מהמקור ב- 9 באוקטובר 2016. .
  17. . נשלח ב- 6 באוקטובר 2016.
  18. . . .
  19. . . נשלח ב- 6 באוקטובר 2016.
  20. ↑ ‘צ’אד קולמן’ של מתים ‘על טייריזה:’ זה הולך להיות נסיעה מהנה ‘. הכתב ההוליוודי. נשבר מהמקור ב- 24 בספטמבר 2015. נשלח ב- 6 באוקטובר 2016.
  21. Star ‘Walking Dead’, Sonequa Martin-Green מסביר כיצד הם הסתירו את ההיריון שלה בתוכנית. נשבר מהמקור ב -19 בספטמבר 2016. נשלח ב- 6 באוקטובר 2016.
  22. . על איך הוא נחת את החלק של בוב סטוקי. נשבר מהמקור ב -19 בנובמבר 2016. נשלח ב- 6 באוקטובר 2016.
  23. . . נשבר מהמקור ב- 28 בדצמבר 2016. .
  24. ↑ ג’וש מק’דרמיט מדבר עונה 6 של ‘המתים המהלכים’ (6 באוקטובר 2015). נשבר מהמקור ב- 9 באוקטובר 2016. נשלח ב- 6 באוקטובר 2016.
  25. ↑ ‘The Walking Dead’ שאלות ותשובות: כריסטיאן סראטוס מדבר רוזיטה, עונה 5 סיום. . .
  26. ↑ ‘The Walking Dead’ שאלות ותשובות: אלנה מסטרסון מדברת טרה. . נשלח ב- 6 באוקטובר 2016.
  27. . . נשלח ב- 6 באוקטובר 2016.
  28. . ווסט רצה שגארת ‘יירכב לשקיעה “. . . נשלח ב- 6 באוקטובר 2016.
  29. . . .
  30. . הכתב ההוליוודי. . נשלח ב- 7 באוקטובר 2016.
  31. Star ‘Walking Dead’, רוס מרקנד מדבר על מערכת היחסים הגברי הראשונה של התוכנית. . .
  32. . . נשלח ב- 7 באוקטובר 2016.
  33. . נשבר מהמקור ב -3 במרץ 2016. נשלח ב- 7 באוקטובר 2016.
  34. ↑ פיצפטריק, קווין (20 בנובמבר 2015). ‘מתים מהלכים’ מאשר את זהותו של דמות המסתורין של יום ראשון. . נשבר מהמקור ב- 21 בפברואר 2016. .
  35. .035.. ‘Walking Dead’ מקדם 4 לסדרות רגילות לעונה 7 (בלעדי). הכתב ההוליוודי. . נשלח ב- 7 ביולי 2016.
  36. . נבל קומיקס גדול נבל נגן. . . .
  37. ↑ גולדברג, לסלי (22 ביולי 2016). . . . .
  38. . . .
  39. ↑ ‘קטלין נאקון’ של “Walking Dead’s” בעבודה עם סטיבן יון: “זה הרגיש טבעי מאוד” (23 בנובמבר 2015). . .
  40. ↑ 40… ‘Walking Dead’ מקדם זוג לקבועים קבועים לסדרות לעונה 9 (בלעדי). נשלח ב- 13 ביולי 2018.
  41. . . .
  42. . . נשלח ב- 7 באוקטובר 2016.
  43. . נשבר מהמקור ב- 21 באוקטובר 2016. .
  44. . נשבר מהמקור ב -19 בנובמבר 2016. נשלח ב- 7 באוקטובר 2016.
  45. . נשבר מהמקור ב- 9 באוקטובר 2016. .
  46. ↑ מדיסון לינץ משקף את העבודה על “המתים המהלכים”. . נשלח ב- 7 באוקטובר 2016.
  47. ↑ Michael Zegen של Walking Dead Seelogogese [ספוילר] (14 במרץ, 2012). . נשלח ב- 7 באוקטובר 2016.
  48. . . .
  49. ↑ ‘מתים מהלכים’: Lew Temple מדבר על אקסל שוקר. . .
  50. ↑ ‘The Dead Dead’ Beebs Up Cast לעונה 4 (3 באפריל, 2013). . .
  51. ↑ ראיון בלעדי: ז’וזה פבלו קנטילו של המתים המהלכים (2 ביולי 2015). . .
  52. . . . .
  53. ↑ ראיון עם וינסנט מרטלה, המכונה גם פטריק מהמתים המהלכים. . .
  54. ↑ ראיון – ברייטון שרבינו מהמתים המהלכים. . נשלח ב- 7 באוקטובר 2016.
  55. ↑ שאלות ותשובות בלעדיות עם Kyla Kendy של עונת המתים המהלכה 4 – Daily Dead (3 בפברואר 2014). . .
  56. . . .
  57. . . .
  58. ↑ המתים המהלכים עונה 4: מה אם לילי הייתה שורדת? אודרי מארי אנדרסון אומרת. | Wetpaint, inc. . . .
  59. . . . .
  60. . אדוארדס, חנונים, וחזירי גינאה [ראיון בלעדי | שיחת חנון טלוויזיה]. נשבר מהמקור ב -4 במרץ 2016. נשלח ב- 7 באוקטובר 2016.
  61. ↑ פגוש את השוטר החדש ‘המתים המהלכים’ מהגיהינום, שטוען שהיא ‘גיבור’. . .
  62. . . נשלח ב- 7 באוקטובר 2016.
  63. ↑ The Dead Dead עונה 6: רב סרן דודסון מדבר על מערכת היחסים המיוחדת של סם עם קרול [בלעדי] (12 בנובמבר 2015). נשבר מהמקור ב- 22 בדצמבר 2016. נשלח ב- 7 באוקטובר 2016.
  64. . נשבר מהמקור ב- 12 באוקטובר 2016. נשלח ב- 11 באוקטובר 2016.
  65. . . .
  66. ↑ ראיון בלעדי עם אן מהוני של המתים המהלכים | תרבות ווקר (8 באוקטובר 2015). . נשלח ב- 7 באוקטובר 2016.
  67. ↑ מבט ראשון: ספרים ‘מתים’ ‘מהלך’ ישר אאוטא קומפטון ‘ככוכב כדמות קומית מרכזית (בלעדית). . . נשלח ב- 7 באוקטובר 2016.
  68. . . .
  69. Wever של מריט המתים המהלכים נפתח לגבי היום הגדול של דניס והטוויסט קורע הלב (ב- EN-CA). נשבר מהמקור ב- 12 באוקטובר 2016. נשלח ב- 7 באוקטובר 2016.
  70. ↑ רוס, דלטון (14 בפברואר 2016). המתים המהלכים . . . . .
  71. . נשבר מהמקור ב- 9 באוקטובר 2016. נשלח ב- 7 באוקטובר 2016.
  72. ↑ אלישיה ויט לשחק את הנבל האחרון ‘מהלך מתים’, ואיך הסצנה האחרונה שלה הייתה אמורה ללכת. . .
  73. .
  74. ↑ מתיוס, ליאם (3 באפריל 2017). המתים המהלכים: לא תאמינו איך נראית שיווה. מדריך שידורי טלוויזיה. .
  75. .075.1 Boucher, Ashley (20 ביולי 2018). ‘המתים המהלכים’ מטיל את נדיה הילקר כמגנה לעונה 9. . נשלח ב- 20 ביולי 2018.
  76. . . ספר קומיקס. נשלח ב -19 ביולי 2018.
  77. ↑ דייוויס, ברנדון (18 ביולי 2018). . ספר קומיקס. נשלח ב- 18 ביולי 2018.
  78. ↑ רוס, דלטון (16 ביולי 2018). המתים המהלכים מטיל את המועמד לטוני לורן רידלוף לעונה 9. בידור שבועי. נשלח ב- 16 ביולי 2018.
  79. ↑ גולדברג, לסלי (24 באוגוסט 2018). . הכתב ההוליוודי. נשלח ב- 24 באוגוסט 2018.
  80. . בנים של אנרכיה אהוב על ראיין הרסט מצטרף למתים המהלכים. בידור שבועי. .
  81. . נשבר מהמקור ב- 9 באוקטובר 2016. נשלח ב- 7 באוקטובר 2016.
  82. ↑ קווין פיצפטריק (20 באוגוסט 2012). ‘The Walking Dead’ עונה 2 סצנה שנמקה שהייתה משנה הכל. .
  83. . . נשלח ב- 7 באוקטובר 2016.
  84. ↑ ‘Reedus הנורמן של המתים המהלכים חושף את השם האמיתי של הכלב של דריל. נשלח ב- 17 בנובמבר 2018.

  אדם מינרוביץ ‘

  ג’ים מוות מאת ווקר (קצת על ידי ווקר, ואז השאירה למות על ידי עץ) S01E05- אש בשדה בר

  ג’ריל פרסקוט

  נוח אמריך

  אדווין ג’נר מוות בפיצוץ (בחר להישאר בבניין הרס עצמי) S01E06- TS-19

  פריט טיילור וינס

  דייב (בר שודד) מוות של ריק (נורה בראש) S02E09- טריגרפינגר

  אהרון מונוז

  Keedar Whittle

  שון (בר שודד) מוות של ווקר (נורה על ידי הרשל, אז נטרף על ידי ווקר) S02E09- טריגרפינגר

  ג’פרי דמון

  דייל האוורת ‘מוות מאת ווקר (Mercy Kill על ידי דריל) S02E11- שופט, חבר מושבעים, מוציא להורג

  מייקל זגן

  רנדל (ערובה של הקבוצה) מוות על ידי שיין (Snapp Neck) S02E12- מלאכים טובים יותר

  ג’ון ברנתל

  שיין וולש מוות מאת ריק (נדקר בבטן) S02E12- מלאכים טובים יותר

  ג’יימס אלן מקון

  ג’ימי מוות מאת ווקר S02E13- לצד האש הגוססת

  ג’יין מקניל

  פטרישיה מוות מאת ווקר S02E13- לצד האש הגוססת

  מוות גדול (הרשעה בכלא) של תומס (נשרט על ידי ווקר ואז ראש בראש) S03E02- חולה

  ניק גומז

  תומס (הרשעה בכלא) מוות מאת ריק (מצ’טה לראש) S03E02- חולה

  פרנקלין (u.ג. חייל צבאי) מוות על ידי התרסקות מסוק S03E03- ללכת איתי

  טרוי פארוק

  שון (u.ג. חייל צבאי) מוות על ידי התרסקות מסוק (פרוס לחצי על ידי להבי מסוק) S03E03- ללכת איתי

  גארי שבועות

  דוויין בויד

  מותו של השומר הלאומי על ידי מושל (שנורה על ידי אנשי המושל) S03E03- ללכת איתי

  אירון סינגלטון

  תיאודור ‘T-Dog’ מוות דאגלס על ידי ווקר (הקריב את עצמו להצלת קרול) S03E04- רוצח בפנים

  מרקיס מור

  שרה וויין קליס

  לורי גרימס מוות מלידת ילדים (נורה על ידי קרל לפני ההמרה) S03E04- רוצח בתוך

  ארתור ברידג’רס

  קרולי (חייל וודברי) מוות מאת מישון (ערוף ערפל) S03E06- HOUNDOD

  לורנס קאו

  טים (חייל וודברי) מוות מאת מישון (נדקר בחזה) S03E06- כלב

  דייב דייוויס

  ניל גרגויליו (חייל וודברי) מוות של מרל (נורה בראשו) S03E06- כלב

  שרי גיררט

  דונה (אשתו של אלן/ חברת הקבוצה של טייריזה) מוות מאת ווקר (ביט על ידי ווקר) S03E08- נעשה כדי לסבול

  פיליפ דידו

  וורן (חייל וודברי) מוות על ידי מגי (נדקר בגרון עם עצם האמה) S03E08- נעשה כדי לסבול

  וינסנט מ. מַחלָקָה

  אוסקר (הרשעה בכלא) מוות על ידי ירייה (נורה על ידי חייל וודברי) S03E08- נעשה כדי לסבול

  LT. וולס (טייס עבור u.ג. צבאי) מוות על ידי המושל (ראש ערוף) S03E08- נעשה כדי לסבול

  אלכסה ניקולאס

  היילי (תושב וודברי) מוות מאת מגי (נורה בחזה) S03E09- מלך ההתאבדות

  גרג טרסן

  ריצ’רד פוסטר (תושב וודברי) מוות של המושל (ביט על ידי ווקר ואז ירה בראשו) S03E09- המלך המתאבד

  Lew Temple

  אקסל (הרשעה בכלא) מוות על ידי גמאלנר (נורה על ידי צלף) S03E10- בית

  ראסל דוראם קומגיס

  תרמילן (הקורבן הדחייה של ריק) מוות של ווקר (נטרף על ידי ההולכים) S03E12- ברור

  טיילר צ’ייס

  בן (בן אלן/ חבר הקבוצה של טייריס) מותו של מרל (נורה בראשו) S03E15- החיים הצערים האלה

  מייקל רוקר

  מרל דיקסון מוות על ידי ראלנר (יורה בחזה) S03E15- החיים הצערים האלה

  טאנר הולנד

  ג’ודי (חייל וודברי) מוות על ידי קרל (נורה בראשו) S03E16- ברוך הבא לקברים

  ה. רוג’ר מיטשל

  פול (חייל וודברי) מוות על ידי המושל (יורה בגב) S03E16- ברוך הבא לקברים

  דניאל תומאס מאי

  אלן (חבר הקבוצה של טייריס) מותו של המושל (נורה בראשו) S03E16- ברוך הבא לקברים

  דאלאס רוברטס

  מוות של מילטון מאמט על ידי גמאלנר (נדקר בחזה) S03E16- ברוך הבא לקברים

  לורי הולדן

  אנדראה הריסון מוות מאת זומבי מילטון S03E16- ברוך הבא לקברים

  T. אהבה

  קייל גאלנר

  וינסנט מרטלה

  מליסה פונזיו

  סאנקריש באלה

  חוסה פבלו קנטילו

  המוות של הרשל גרין על ידי מושל (ערוף על ידי קטאנה של מישון) S04E08- רחוק מדי הלך

  דייוויד מוריסי

  המוות של המושל על ידי מישון (שנדקר בבטן ואז ירה על ידי לילי) S04E08- רחוק מדי הלך

  קילה קנדי

  מיקה סמואלס מוות מאת ליזי S04E14- החורש

  ברייטון שרבינו

  ליזי סמואלס מוות מאת קרול S04E14- החורש

  ג’ף קובר

  אנדרו ג’יי. מַעֲרָב

  כריס קוי

  לורנס גיליארד ג’וניור.

  בוב סטוקי מוות מאת ווקר (ביט על ידי ווקר) S05E03- ארבעה קירות וגג

  מקסימיליאנו הרננדז

  אמילי קיני

  בת ‘גרין מוות מאת שחר S05E08- CODA

  כריסטין וודס

  הקצין שחר לרנר מוות מאת דריל (נורה כנקמה למותו של בת) S05E08- CODA

  צ’אד ל. קולמן

  דניאל בונז’ור

  מוות של פיצוץ ווקר ורימון

  טיילר ג’יימס וויליאמס

  נוח מוות על ידי ווקר סיבה לניקולס S05E14- הוצאה

  סטיב קולטר

  קורי בריל

  Ethan Embry

  קרטר מוות מאת ווקר וריק (קצת על הלחי ואז רחמים נהרגים על ידי ריק) S06E01- שוב לראשונה

  לאנס טפלסקי

  מוות זאב מזוקן שחור על ידי קרול (נדקר בבטן) S06E02- JSS

  לברנדון שייד

  ראש מגולח זאב מוות על ידי קרול (נורה בראש) S06E02- JSS

  ג’סטין מיילס

  בארנס (תושב אלכסנדריאן) מוות מאת ווקר (נטרף על ידי ווקר) S06E03- תודה

  בת ‘קינר

  אנני (תושב אלכסנדריאן) מוות מאת ווקר (נטרף על ידי ווקר) S06E03- תודה

  ג’יי הוגולי

  דייוויד (תושב אלכסנדריאן) מוות מאת ווקר (נטרף על ידי ההולכים) S06E03- תודה

  מייקל טריינור

  ניקולס מוות לבדו S06E03- תודה

  ג’סי ג. בויד

  מוות זאב בלונדיני מאת ריק S06E03- תודה

  ג’ון קרול לינץ ‘

  מוות איסטמן מאת ווקר S06E04- הנה לא כאן

  ליז ה. מורגן

  טינה (אחותו של שרי) מוות של ווקר (נפל דרך רצפת זכוכית) S06E06- אחריות תמיד

  טובא פלדשה

  Deanna Monroe Death מאת ווקר (ביט על ידי ווקר ושמאל לפנות) S06E08- התחל לסיים

  כריסטופר ברי

  ניצן (מושיע) מוות מאת דריל (התפוצץ על ידי RPG) S06E09- אין מוצא

  סם אנדרסון מוות של ווקר (נטרף על ידי ווקר העדר) S06E09- אין מוצא

  אלכסנדרה ברקנרידג ‘

  ג’סי אנדרסון מוות מאת ווקר (נטרף על ידי ווקר הרד) S06E09- אין מוצא

  אוסטין אברמס

  רון אנדרסון מוות מאת מישון (נדקר מאחור כדי להציל את ריק) S06E09- אין מוצא

  בנדיקט סמואל

  מוות זאב אלפא על ידי קרול (נורה מספר פעמים) S06E09- אין מוצא

  ג’סטין קוסוליין

  איתן מוות מאת ריק (נדקר בגרון) S06E11- קשר

  קרלוס אבילס

  מוות מושיע מאחז מאת דריל (גרון חריץ) S06E12- עדיין לא מחר

  איאן קסלברי

  גייב (מושיע מאחז) מוות מאת מישון (נדקר מאחור) S06E12- עדיין לא מחר

  סטיבן שון גרלנד

  מוות מושיע מאת גבריאל (יורה בפנים) S06E12- עדיין לא מחר

  רוס בלקוול

  דוני (מושיע) מוות מאת קרול ומגי (נורה בזרוע ודימם למוות) S06E13- אותה סירה

  ג’יל ג’יין קלמנס

  מולי (מושיע) מוות מאת מגי (ביט מאת זומבי דוני ונדקר מספר פעמים) S06E13- אותה סירה

  ז’אן גוסן

  מישל (מושיע) מוות מאת קרול (נורה בראש) S06E13- אותה סירה

  אלישיה ויט

  פאולה (מושיע) מוות מאת קרול ווקר (נדחף לפייק ואז נטרף על ידי ווקר) S06E13- אותה סירה

  ג’ימי גונזלס

  פרימו (“אני גנב את מושיע האופניים של דריל”) מוות מאת ריק (כדור לראש) S06E13- אותה סירה

  מריט ויר

  דניס קלויד (הרופא של אלכסנדריה) מותו של דווייט (חץ לפנים) S06E14 – פעמיים רחוק

  עשיר Ceraulo KO

  ג’ירו (מושיע הסכסוך של קרול) מוות על ידי קרול/ריק (נורה על ידי קרול ואז מרסי נהרגה על ידי ריק) S06E15- מזרח

  קווין פטריק מרפי

  דילר ספרייה מוות על ידי מושיעים (תלוי) S06E16- יום האחרון על כדור הארץ

  סטיוארט גריר

  רומאי (מושיע זקן, ישן עם טינה לקרול) מוות על ידי מורגן (ירי כפול פעמים) S06E16- היום האחרון על כדור הארץ

  מייקל קודליץ

  סמ”ר. אברהם פורד מוות מאת נגן (ראש המובס על ידי לוסיל) S07E01- יגיע היום בו לא תהיה