המקומות הזולים ביותר לקנות קופסאות בוסטר פוקימון – IndoorgameBunker, 8 אתרים הטובים ביותר לקנות פוקימונים, קסמים וכרטיסי מסחר אחרים ברשת

0

8 האתרים הטובים ביותר לקנות פוקימונים, קסמים וכרטיסי מסחר אחרים ברשת

עבור קופסאות נדירות יותר, במיוחד אלה שהיו בחוץ זמן מה, אתה עלול למצוא את עצמך משלם הרבה יותר ממה שהיה לך אחרת אם היית מזמין מראש או קנית קרוב לתאריך השחרור.

קופסאות המאיץ של פוקימון הן מבוקשות מאוד ומשתנות מאוד במחיר. .

יש גם קופסאות בוסטרים המסומנות במיוחד המכילות מגבר וירטואלי, שניתן לממש מקוון בחנות המקוונת של Pokemon TCG.

להלן כמה מהמקומות הזולים ביותר לקנות קופסאות ואריזות בוסטרים, כמו גם מידע מפורט על קמעונאות של צד שלישי ומוכרים פרטיים.

וולמארט

Walmarts מוכרת מגוון רחב של קופסאות מאיץ פוקימון שנעים בין 23 $.99 לחבילות בוסטר מ- $ 3.99.

אתה יכול די למצוא כל חבילת בוסטר בוולמארט, עם זאת, HighStreet פרטני מאחסן כל מלאי רק חבילות ותיבות מסוימות על פי הביקוש המקומי, כך שאתה אולי הכי טוב לבקר בחנות המקוונת שלהם לכל המגוון שלהם.

יַעַד

Target מוכר מגוון מוגבל מאוד של קופסאות מאיץ פוקימון, ויכול להיות שיש לו רק 1 או 2 למכירה בכל פעם אחת. עם זאת, הם מהזולים ביותר, מוכרים בסביבות 4 $.99 עבור חבילת המאיץ הממוצע ו- 39 $.00 לתיבת בוסטר.

. הם הפסיקו למכור כרטיסים בדוכן הליכה כולל קופסאות, חבילות ופחים.

עץ דולרים

אתה יכול למצוא קופסאות פוקימון בעץ הדולר אבל הן נדירות. .

עם זאת, יש להזהיר את הקונים כי מדווחים על מקרים של חבילות מזויפות על מדפי עץ הדולר, עם זאת, מדובר באנקדוטליות גרידא ולא הוגשה פעולה משפטית נגד עץ דולר על מכירת חבילות ‘מזויפות’.

כמה מגבלי מגבר פוקימון ממש פונים אל עץ הדולר, מוצאים חבילות די יקרות במחירים נמוכים עד כדי גיחוך, כך שבהחלט כדאי להביט ולראות מה אתה יכול למצוא.

דולר כללי

! .

.

דולר גנרל ידוע גם שהוא מוכר פחי פוקימון תמורת 10 $. .

כמה צריכה לעלות קופסת מאיץ פוקימון?

קופסת בוסטר פוקימון נעה בין 23 $.00 לתיבות נפוצות לכמעט 2,000 דולר עבור סטים נדירים יותר.

מחיר קופסאות המאיץ של פוקימון תלוי בסבירות למצוא כרטיס נדיר או חזק, כמה קופסאות יוצרו וכמה כל תיבה נחשפה לקרקף.

מקרקרים, אנשים שקונים את כל קופסאות הפוקימון במהירות ומטיילים במחיר ומוכרים לאספנים אחרים, אחראים במידה רבה לעליית מחירים גבוהה בתיבות המאיץ של פוקימון.

מרבית פריטי האספנות נחשפים לניצול המקלפים, אך קרקף הפוקימונים נפוץ מאוד.

.

זה המקרה לתיבות הנדירות והפופולריות יותר. .

עבור קופסאות נדירות יותר, במיוחד אלה שהיו בחוץ זמן מה, אתה עלול למצוא את עצמך משלם הרבה יותר ממה שהיה לך אחרת אם היית מזמין מראש או קנית קרוב לתאריך השחרור.

איפה המקום הטוב ביותר לקנות חבילות/תיבות בוסטר פוקימון מקוונות?

.

.

היו מקרים של קרבות פיזיים שפרצו בין הלקוחות במהלך החבילות והקופסאות האחרונות שנותרו על המדפים, ולקוחות המתייצבים בין לילה לחנויות כדי להיפתח ולחתום בחנויות כדי לקנות את המהדורות החדשות והעדכניות ביותר.

לחנויות מקוונות אין בעיה כזו, ולכן הרבה חנויות פיזיות עוברות למכירות מקוונות בלבד עבור כרטיסי פוקימון, Target כבר עשתה את המהלך הזה ויש שמועות כי וולמארט יהיה הבא.

לכן יש שוק מסיבי לכרטיסי פוקימון ברשת, עם זאת, חלקם לא שווים את זמנכם או הכסף שלכם. החנויות הבאות הן מוכרים מאומתים של קופסאות ווסטרות מקוריות של פוקימון קופסאות וכרטיסים.

כדי לבדוק את המחירים והזמינות הנוכחיים של תיבות בוסטרים של פוקימון, לחץ כאן לצפייה בבחירה באמזון.

EBay

EBay הוא מקום נהדר למצוא בו קופסאות בוסטר כשכולם אזלו. חיפוש מהיר אחר קופסאות מאיץ פוקימון יניב מאות תוצאות לבחירה. אתה יכול אפילו למצוא קופסאות בוסטרים שהופסקו, אם כי הן הרבה יותר יקרות מהסדרות הנוכחיות.

כדור אש בערוץ

Channel Firebalb הוא חנות משחקי כרטיס מסחר לגיטימי. הם מוכרים חבילות בוסטרים של פוקימון החל מ- $ 12..

הדבר הנהדר בערוץ Fireball הוא שאתה יכול גם לקנות כרטיסים בודדים. אז אם אתה אחרי כרטיס ספציפי ואינך רוצה להמציא את כל תיבת המאיץ, אתה יכול פשוט להשתמש בחיפוש שלהם כדי למצוא את הכרטיס המדויק שאתה מחפש, אם יש להם אותו.

טרול וקרפדה

. טרול וקרפדה דומה יותר למנוע חיפוש לשחקני כרטיסי מסחר, לפיהם תוכלו לבקר באתר, להקליד את מה שאתם מחפשים והם יראו לכם מגוון של קמעונאים שמוכרים את הכרטיס והמחיר.

.

מהי הדרך הזולה ביותר לקנות כרטיסי פוקימון?

.

..

ולמרות שהזהרנו אותך מפני מקרקנים, ישנם אלפי מוכרים בודדים אמיתיים שמוכרים 100% כרטיסי פוקימון אמיתיים במחירים סבירים.

רבים מהם נמכרים מסיבות אישיות ומוכרות כרטיסי תנאי שאינם מנטה במחיר זול בהרבה מאשר לקנות חדשים.

מחשבות סופיות

.

עם זאת, חנויות מסורתיות כמו וולמארט ו- Target ממשיכות למכור כרטיסי פוקימון במחירי קמעונאות וכדאי לבדוק חנויות תקציב כמו עץ ​​דולר ודולר כללי כדי לבדוק אם אתה יכול להרים קופסת בוסטרים או לארוז סופר זול.

קנייה מקוונת היא ההימור הטוב ביותר שלך, עם זאת, היזהר מקרקפים שלצערנו מכוונים לשוק כרטיסי המסחר של פוקימון קשה.

.

.

הודעות האחרונות

כל יום יש יותר ויותר חדשות על מחירים מטורפים לעורות ב- CS: GO. אך לאורך שנות המסחר הארוכות בכיוון הנגדי, נוצרה קטגוריה מיוחדת של פריטים, שעלותם שווה.

. בין המשימות הללו, הבוס הוא פסגת ההתלהבות.

ברוך הבא לבונקר משחק מקורה – אנחנו בלוג שכולו משחקים ותחביבים. חלק מההתמחויות שלנו כוללות משחקי קלפי מסחר, משחקי ארקייד, שולחן שולחן ועוד. כל המידע באתר זה נחקר ויושם ביסודיות כדי לתת את התוכן הטוב ביותר האפשרי לכל נושא.

בונקר משחק מקורה הוא משאב בו תוכלו להשתמש בכדי ללמוד על סוגים רבים ושונים של משחקים ואביזרים לחוויית המשחק המקורה הטובה ביותר שאפשר.

מידע משפטי

.. בתור מקורב באמזון, אנו מרוויחים מרכישות מתאימות.

© 2023 זכויות יוצרים indoorgamebunker

. . .

עם עניין גובר באיסוף כרטיסי מסחר, במיוחד כשמדובר בכרטיסי מסחר בפוקימון, אנשים רבים פונים לאינטרנט כדי למצוא את הכרטיסים החדשים ביותר לאוסף שלהם. לא משנה איזה סוג כרטיסי מסחר אתם מחפשים, ישנם המון אתרי אינטרנט שמוכרים אותם למחירים מעולים.

תמיד יש אפשרות לקנות כרטיסי מסחר מאתר כמו eBay. עם זאת, תצטרך להיזהר שם מכיוון שסביר להניח שהוא בסופו של דבר עם זיופים. אתרים אלה שרשמנו להלן הם מקומות נהדרים לקנות את הכרטיסים שלך במקום זאת, כך שאתה יודע שאתה קונה ממוכר בעל מוניטין ויקבל כמה כרטיסים בתוליך.

1.

. . .

ל- Gamenerdz יש כמה מהמחירים הטובים ביותר שם בכרטיסים, ותוכלו למצוא הרבה מכירות לפריטים שונים. . אתר זה הוא נהדר לבדוק תחילה בחיפוש אחר מכוניות.

2. כרטיסי סחר במערות כרטיסים

ב- Card Cavern, תוכלו למצוא מוצרי כרטיסים כמו פוקימון, Final Fantasy ו- Weiss Schwarz כרטיסים. עבור כל משחק קלפים, אתה יכול להסתכל על כרטיסים אטומים וגם יחידים. עבור כרטיסי פוקימון, תוכלו למצוא גם משחקים מקוונים של קלפי מסחר בפוקימון לשימוש במשחק.

. .

.

. אתה יכול למצוא חבילות כרטיסים בודדות וגם אטומות לכל משחק. יש כמות עצומה של הצעות לכרטיסי פוקימון באתר זה, מכמה ממערכות הבסיס הראשונות ועד המהדורות החדשות ביותר.

לאחיזה המלאה יש גם מבחר רחב של הצעות כרטיסים יחידות לקסם המפגש, כולל עצמאי, מהדורה מיוחדת וכרטיסי פרומו.

אחיזה מלאה היא אתר מצוין אם אתה מחפש בעיקר כרטיסי פוקימון או קסם, עם מבחר עצום ומחירים סבירים.

4. TCGPlayer

TCGPlayer הוא אתר ענק לכל דבר שקשור לכרטיסי מסחר. . אתה יכול גם למצוא ציוד כמו מגני קלפים, משחקים ומזכרות.

עם מספר ההצעות באתר זה, אם לא הצלחת למצוא כרטיס בשום מקום אחר, תרצה לבדוק כאן הבא. .

.

טרול וקרפדה הוא אתר נוסף עם מבחר מאסיבי של כרטיסים לבחירה. Magic, Yu-Gi-Oh ו- Pokemon הם משחקי הקלפים העיקריים באתר זה; עם זאת, תוכלו למצוא כאן גם פנטזיה סופית, דרקון בול סופר או אפילו כרטיסי ספורט.

אם אתם מחפשים כרטיסי ספורט, יש להם רבים, כולל כרטיסי בייסבול של MLB, כרטיסי כדורגל NFL וכרטיסי כדורסל ב- NBA. .

אתה יכול למצוא כרטיסים בודדים, כרטיסים אטומים ואספקה ​​להגנה ולהציג את הכרטיסים שלך. . .

6.

באתר זה תוכלו למצוא גם את משחקי כרטיס המסחר המגמה הגדולה. הכרטיסים מסווגים לפי סוג, כך שתוכלו למצוא בקלות כרטיסים נפוצים ונדירים לרכישה. אתה יכול למצוא כרטיסים או מוצרים בודדים כמו חבילות בוסטר, פחים, קופסאות ועוד.

יתרון נהדר של קנייה דרך משחקים לא מנוצלים הוא שאם אתה גר ב- U.., אתה יכול לקבל משלוח חינם בקופה בכל ההזמנות מעל 5 $. ובסך הכל, המחירים באתר זה די טובים. אז זה מקום נהדר לבדוק קודם את צרכי כרטיס המסחר שלך.

7.

אם אתם מחפשים כרטיס או סוג של כרטיס, Cool Stuff Inc זה מקום מצוין להסתכל. .

המחירים באתר הם סבירים, וכאשר יוצאים מהודעות חדשות של משחקי קלפים, בדרך כלל תוכלו להזמין אותם מראש דרך אתר זה.

.

CCGCastle נושא כמה משחקי קלפי מסחר שאתה בדרך כלל לא יכול למצוא מקומות רבים אחרים ברשת, כמו גם את השם הגדול הטיפוסי. המחירים לכרטיסים כאן הם סבירים, והם מציעים מבחר כה רחב שאם אתה מתקשה למצוא כרטיס, תרצה לבדוק את האתר הזה.

אתרים אלה הם דרך מושלמת למצוא את הכרטיסים המיוחדים שתמיד רציתם ולהשלים מערכות כרטיסים. עם הבחירה העצומה הזמינה באתרים אלה, אתה אמור להיות מסוגל למצוא כמעט כל כרטיס שחיפשת, לא משנה אם מדובר ב Charizard Set Base מ- Pokemon או המהדורה החדשה ביותר של Yu-Gi-Oh. בנוסף, תקבל גם את המחיר הנכון עבורם.

. התבגרות היא כתבה בבלוגים אישיים מרובים על נושאים אלה, ונהנתה מתהליך פירוק המושגים הטכניים. .

!

? אם כן, עיין בערוץ YouTube משלנו בו אנו מכסים חלונות, מק, תוכנה ואפליקציות, וקיבלו חבורה של טיפים לפתרון בעיות וסרטוני הדרכה. !

10 המקומות הזולים ביותר לקנות קופסאות בוסטר פוקימון

המקומות הזולים ביותר לקנות קופסאות מאיץ פוקימון

אוהדי פוקימון, הרכיבו! האם אתה נרגש כמו שאנחנו מחבילות הרחבת חרב פוקימון ומגן חדש? אם כן, סביר להניח שאתה כבר מחטט אחר המבצעים הטובים ביותר בכל מה שקשור לרכישת קופסאות בוסטר. ובכן, אל תסתכל רחוק יותר! . מחנויות מקוונות ועד מיקומי לבנים וטיט, אנו נסקור את כל האפשרויות-כך שתוכל לשים את היד על הקלפים המועדפים עליך במהירות ובמחיר סביר.

וולמארט הוא אחד המקומות הפופולריים ביותר לקנות קופסאות בוסטרים של פוקימון. בדרך כלל יש להם מבחר טוב של מאיצים ומוצרי פוקימון אחרים. המחירים יכולים להשתנות בהתאם לתיבת המאיץ הספציפי, אך בדרך כלל לוולמארט יש כמה מהמחירים הנמוכים ביותר בסביבה.

. בדרך כלל אתה יכול למצוא מגוון של מאיצים מסטים ואוספים שונים בוולמארט, כך שקל למצוא בדיוק מה שאתה רוצה.

וולמארט היא עוד אפשרות נהדרת לרכישת קופסאות בוסטר פוקימון. בדרך כלל יש להם כמה סגנונות שונים זמינים בסביבות 50-70 $. הם מציעים גם מגוון מוצרי פוקימון אחרים, כגון כרטיסים, דמויות ואביזרי משחקי כרטיס מסחר.

אֲמָזוֹנָה

. בנוסף, מוכרי אמזון רבים מציעים משלוח חינם בהזמנות מעל 25 $, מה שהופך אותו למקום אידיאלי לרכוש קופסאות בוסטר בתפזורת.

בין אם אתם מחפשים את המהדורה האחרונה או סט קלאסי, אתם בטוחים שתמצאו את מה שאתם מחפשים באמזון. הקפד לבדוק את דירוג המוכר והביקורות לפני ביצוע רכישה כדי להבטיח שאתה מקבל מוצר איכותי.

. בדרך כלל הם נעים בין 50-60 $. יש להם גם מגוון מוצרי פוקימון אחרים, כמו כרטיסים ודמויות.
וולמארט

הקנייה הכי משתלמת

אם אתה מחפש את המבצעים הטובים ביותר בתיבות בוסטר פוקימון, תרצה לבדוק את Best Buy. לעתים קרובות יש להם מכירות על פריטים פופולריים, והמחירים שלהם בדרך כלל נמוכים יותר מקמעונאים אחרים. בנוסף, הם מציעים משלוח חינם בהזמנות מעל 35 $.

ל- Best Buy יש גם תוכנית תגמולים, המאפשרת לך להרוויח נקודות כשאתה רוכש פריטים בחנות או באינטרנט. ככל שתצבור יותר נקודות, כך התגמולים וההנחות תוכלו לקבל טוב יותר. Best Buy מציעה גם מבצעים בלעדיים על קופסאות בוסטר פוקימון ומוצרים אחרים דרך אתר האינטרנט שלה.

EBay

. . אתה רוצה לוודא שהתיבה במצב טוב כך שתוכל להיות סמוך ובטוח שהמוצר בפנים נמצא גם במצב טוב. השני הוא המוכר.

אתה רוצה לוודא שאתה רוכש ממוכר שיש לו משוב גבוה ומי שאתה מרגיש בנוח איתו. השלישי הוא המחיר. אתה רוצה לוודא שאתה מקבל עסקה טובה על קופסאות המאיץ.

. רק זכור להיות סבלני ולעשות את המחקר שלך לפני שאתה מבצע רכישות כלשהן.

GameStop הוא אחד המקומות הפופולריים ביותר לקנות קופסאות בוסטרים של פוקימון. הם מציעים מגוון רחב של קופסאות לבחירה, והמחירים שלהם תחרותיים מאוד.

עם זאת, הם לא מציעים משלוח חינם בהזמנות מעל 100 $, כך שאם אתה מחפש לחסוך עוד יותר כסף, תצטרך לחפש במקום אחר.

עץ דולרים

עץ הדולר הוא אחד המקומות הזולים ביותר לקנות קופסאות מאיץ פוקימון. . ניתן להכות או להחמיץ את הבחירה בדולר עץ.

דולר כללי

הדולר הכללי הוא אחד המקומות הזולים ביותר לקנות קופסאות בוסטרים של פוקימון. הם מוכרים אותם בסביבות 60-70 דולר. יש להם גם מגוון מוצרי פוקימון אחרים, כמו כרטיסים ודמויות.

הם מציעים מבחר רחב של קופסאות במחירים מעולים, ויש להם גם תוכנית נאמנות שמעניקה לך נקודות בחזרה על כל רכישה.

Channel Fireball הוא אחד המקומות הפופולריים ביותר לקנות קופסאות בוסטרים של פוקימון. יש להם מבחר רחב של קופסאות ובדרך כלל יש מחירים טובים. .

טרול וקרפדה

. . שירות הלקוחות שלהם גם מצוין, שהוא תמיד פלוס.

כדי למצוא את המקום הזול ביותר לקנות קופסאות בוסטרים של פוקימון, חשוב להשוות מחירים מקמעונאים שונים. עלות קופסת המאיץ יכולה להשתנות בהתאם לקמעונאי וסוג כרטיסי הפוקימון הכלולים בתיבה. לדוגמה, קופסה של 36 חבילות בוסטר מוולמארט עולה 83 $.99, בעוד שקופסה דומה מיעד עולה 89 דולר.99.

כדי לקבל את העסקה הטובה ביותר על קופסאות מאיץ פוקימון, חשוב לעשות קניות ולהשוות מחירים בקמעונאים שונים. עם זאת, עלות קופסת בוסטר תהיה תלויה בסופו של דבר בסוג הכרטיסים הכלולים בתיבה.

. הראשון הוא מחיר. ישנם כמה אתרים שמוכרים כרטיסי פוקימון בהנחה, ולכן חשוב להשוות מחירים לפני ביצוע רכישה. השני משלוח. אתרים מסוימים מציעים משלוח חינם, בעוד שאחרים גובים עבור משלוח.

חשוב ליצור עלויות משלוח כאשר שוקלים היכן לרכוש כרטיסי פוקימון. לבסוף, חשוב לקרוא ביקורות באתר לפני ביצוע רכישה. זה יבטיח שאתה מקבל מוצר מכובד ממקור אמין.

כמה מקומות טובים לקנות חבילות או תיבות מקוונות של פוקימון מקוון כוללות אמזון, eBay וממלכת קלפים. אתרים אלה מציעים מגוון כרטיסי פוקימון בנקודות מחיר שונות, כך שתוכלו למצוא משהו שמתאים לתקציב שלכם. יש להם גם מדיניות משלוח טובה וביקורות לקוחות שתוכלו להתייחס אליהם לפני ביצוע רכישה.

ישנן כמה דרכים שונות בהן תוכלו לרכוש כרטיסי פוקימון. קניית קופסאות בוסטר היא בדרך כלל האפשרות היקרה ביותר, אך היא גם מאפשרת לך להשיג את הכי הרבה כרטיסים בבת אחת. עם זאת, אם אתם מחפשים את הדרך הזולה ביותר לקנות כרטיסי פוקימון, ישנם כמה דברים שתוכלו לעשות.

. זו יכולה להיות אפשרות נוחה יותר מקניית קופסאות בוסטרים, ועדיין תוכל לבנות אוסף כרטיסים הגון בדרך זו. אפשרות נוספת היא לחפש מבצעים טובים בכרטיסים משומשים מחנויות משחק מקומיות או מאספנים אחרים.

כמובן שאם אתה באמת רוצה לחסוך כסף בכרטיסי פוקימון, הדבר הטוב ביותר שלך הוא לסחור עם אספנים אחרים. בדרך זו תוכלו להשיג את הכרטיסים הספציפיים שתרצו מבלי שתצטרכו לבזבז כסף בכלל. ישנן קהילות מקוונות רבות המוקדשות לסחר בכרטיסי פוקימון, ולכן למצוא אנשים לסחור איתם לא צריך להיות קשה מדי.

סיכום

עם כל כך הרבה מקומות לקנות קופסת בוסטרים של פוקימון, זה יכול להיות קשה למצוא את הנכון עבורך. למרבה המזל, זיהינו כמה מהמקומות הזולים ביותר בכדי לשים את היד על אחת מהתיבות הללו וסיפקנו טיפים מועילים כיצד לוודא שאתה מקבל את העסקה הטובה ביותר שם בחוץ. !

INKCUE מביא לך את האחרון והטוב ביותר בענף הטכנולוגיה עם ביקורות, מדריך קונים, ידע טכני ופתרון בעיות. מטרתנו היא לספק מדריך חד פעמי לכל הצרכים הטכנולוגיים שלך ולפשט את תהליך רכישתם. לחיים אמיגוס!