IPhone 15 Pro לעומת iPhone 14 Pro: ההבדלים בין המפתח השמועה | Techradar, iPhone 14 Pro לעומת iPhone 13 Pro – מצלמות השוו – צלם חובב

0

.

iPhone 15 Pro לעומת iPhone 14 Pro: ההבדלים בין המפתח השמועה

אייפון מסתורי בהשוואה ל- iPhone 14 Pro

הערת העורך: אפל חשפה רשמית את , ואנחנו נעדכן מאמר זה כדי לשקף את המידע החדש כאשר אנו מגלים יותר מ- Apple. בינתיים, בדוק את שלנו בלוג חי של אפל ספטמבר .

אפל כל מה שקורה להופיע לראשונה בקו האייפון 15 שלה בספטמבר השנה, עם שלושה מכשירים – ה- iPhone 15, iPhone 15 Pro ו- iPhone 15 Pro Max – מחכה בכנפיים למהדורת 2023 של האירוע השנתי של האייפון לאייפון של החברה.

.

מאז ה- iPhone 15, iPhone 15 Pro ו- iPhone 15 Pro Max (שעדיין ניתן להיקרא The iPhone 15 Ultra) טרם נחשפו רשמית, אנו יכולים רק לשער באשר למפרט והתכונות שמתפארות על ידי כל דגם – אך בכך מאמר, אנו משווים את כל מה ששמענו על ה- iPhone 15 Pro עד כה עם מה שאנחנו כבר יודעים על ה- iPhone 14 Pro המצוין.

למבט יומרני על הטלפונים הבאים של אפל, התבונן ביצירה שלנו ב- iPhone 15 Pro vs iPhone 15 Ultra.

.

החלק לגלילה אופקית

iPhone 15 Pro לעומת iPhone 14 Pro: Specs

iPhone 15 Pro (השמועה) אייפון 14 מקצוען
6.OLED בגודל 1 אינץ ‘ 6.OLED בגודל 1 אינץ ‘
פתרון הבעיה: 2316 x 1080 פיקסלים 2316 x 1080 פיקסלים
אדפטיבי 1-120 הרץ
A17 ביוני A16 ביוני
מצלמות אחוריות: 48MP (Main), 12MP (Ultrawide), 12MP (טלפוטו עם זום אופטי 3x) 48MP (Main), 12MP (Ultrawide), 12MP (טלפוטו עם זום אופטי 3x)
מצלמה קדמית: 12MP
RAM: 8GB 6GB
אִחסוּן: 256GB, 512GB, 1TB 128GB, 256GB, 512GB, 1TB
3,650mAh

בהתבסס על שמועות ואסטרטגיות שחרור של אייפון הקודמות של אפל, אנו יכולים לנחש משכיל מתי ה- Pro של iPhone 15 ינחת – וכמה זה יעלה לעומת ה- iPhone 14 Pro. האחרון נחשף רשמית ב- 7 בספטמבר 2022 לפני שיצא למכירה – לצד וניל אייפון 14 ו iPhone 14 Pro Max . אגב, פגע במדפים בחודש שלאחר מכן, ב- 7 באוקטובר.

. לפיכך אנו מצפים כי ה- iPhone 15 Pro ייחשף ב- 5, 6, 12 או 13 בספטמבר השנה, לפני שיוצא למכירה כשבוע לאחר מכן.

עם זאת, אין חדשות טובות על מחיר הטלפון, מכיוון ששמועות מציעות כי ה- iPhone 15 Pro יכול להיות יקר עוד יותר מאשר ה- iPhone 14 Pro. האחרון מתחיל ב 999 $ / 1,099 £ / AU 1,749 $ עבור 128 ג’יגה -בייט אחסון (i.ה. .ה. .

השוואת מחירים: מצא את העסקה הטובה ביותר לטלפון הבא שלך
ראה את כל המחירים (1 נמצא)


ללא הגבלה

iPhone 15 Pro לעומת iPhone 14 Pro: עיצוב ותצוגה

..

גם ה- iPhone 14 Pro ו- iPhone 14 Pro Max מתהדרים בטכנולוגיית ריעוד של Rene Frense Technolog. פונקציונליות התצוגה תמיד של אפל מסתמכת על קידום לתפקוד, ונראה ששתי התכונות המתקדמות הללו ישמרו שוב לאייפון 15 PRO ואייפון 15 Ultra המוענק הרבה.

. לדברי אנליסט אפל מינג-צ’י קואו, חיישן הקרבה של iPhone 15 Pro ישולב בתוך האי ‌dynamic עצמו, .

כפי שמציין קאו, סביר להניח כי סידור החיישנים החדש הזה יביא להבדל מהותי למראה או לפונקציונליות של ה- iPhone 15 Pro לעומת ה- iPhone 14 Pro, אך האי הדינמי של הראשון יהיה מתקדם יותר מאשר האחרון בהינתן הכללה של A בעבר חיישן מבודד.

. לדוגמה, כמה מדליפים הציעו כי iPhone 15 Pro יקבל צדדי טיטניום וקצוות אחוריים מעוגלים יותר, בניגוד לצדדים החדים של ה- iPhone 14 Pro. על פי הדיווחים אפל לא הייתה בטוחה ביחס ליישום שינוי עיצוב זה עיבוד דלוף המציג את הצדדים המעוקלים הללו מאז הופיעו, .

שמענו גם שה- iPhone 15 Pro יקבל שוליים דקים יותר מאשר ה- iPhone 14 Pro – וזה יהיה הישג מרשים מצידו של אפל, בהתחשב בכך שהצפצפים של האחרונים כבר 1.81 מ”מ, 1.95 מ”מ ו -2.17 מ”מ דק.

על פי השמועה, לאייפון 15 פרו הוא מקבל עוצמת עוצמה של מצב מוצק וכפתורי ההפעלה. . .

. האיחוד האירופי אמר לאפל כי היא צריכה להוסיף יציאות טעינה של USB-C לאייפונים משנת 2024, אך דליפות מרובות הציעו כי אפל תאמץ את תקן הטעינה בשנת 2023, עם קו האייפון 15.

כיוון שכך, ל- iPhone 15 Pro יהיה יציאת טעינה של USB-C, ואילו ה- iPhone 14 Pro משתמש ביציאת הברק של החברה-שינוי שיכול לתת ל- iPhone 15 Pro הרבה יותר מהירויות העברת נתונים על קודמתה. גרסת ה- Thunderbolt 3 של הטלפון החדש יותר של USB-C תאפשר לך לחבר אותו גם לצג 4K-משהו שאתה יכול כרגע לעשות עם ה- iPads הטובים ביותר.

המצלמה האחורית של iPhone 14 Pro מתהדרת בהגדרת החיישן המשולש הבא:

  • רוחב 48MP (24 מ”מ f/2.8)
  • 12MP Ultrawide (13 מ”מ f/2.2)
  • 12MP טלפוטו (77 מ”מ f/2.

ה- iPhone 15 Pro לא צפוי לסטות רחוק מדי מהנוסחה המנצחת הזו, עם א מעל לאייפון 14 Pro. אם אכן הטכנולוגיה הזו אכן מגיעה עם ה- iPhone 15 Pro, המכשיר יציע יכולות זום אופטיות טובות יותר מאשר קודמו.

עם זאת, ככל הנראה, מצלמת הפריסקופ תהיה שמור לאייפון 15 Ultra המוענק, שצפוי גם לקבל א מצלמת טלפוטו עם עדשת זום משתנה.

. .

ה הטלפון המהיר ביותר) כסף יכול לקנות עכשיו.

ובכל זאת, ה- iPhone 15 Pro יהיה מהיר עוד יותר. הבא של אפל על פי הדיווחים, iPhone ברמה Pro בתור ל- A17 Bionic, . למעשה, מוצא סיני Dcinside A17 ביוניץ ‘יתפאר במעבד חזק יותר של 20% מאשר קודמו, כלומר ה- iPhone 15 Pro אמור ליהנות מהמהירות המהירות הגדולות דרך ה- iPhone 14 Pro.

. באופן טבעי, אנו ממליצים לקחת את הדמויות השמועות האלה עם קמצוץ מלח, אך מרגש לחשוב שהאייפון 15s הפרו-כיתה עשויה לספור את ציוני הספורט למתחרה של אפל MacBooks הטובים ביותר.

iPhone 15 Pro צפוי לקבל זיכרון RAM של 8 ג’יגה -בייט, איפה שיש ל- iPhone 14 Pro הנוכחי RAM 6GB.

iPhone 15 Pro לעומת iPhone 14 Pro: סוללה

ה- iPhone 14 Pro Sports סוללה של 3,200mAh המספק יום שלם (ולילה) לשימוש אם הטלפון משמש כרגיל למשימות יומיומיות.

אם לשפוט לפי ההיסטוריה של אפל כשמדובר בעדכון (או ליתר דיוק, לא לעדכן) גדלי סוללה עם כל איטרציה של אייפון, אנחנו היו בציפייה לאייפון 15 פרו להתפאר בחבילת חשמל בגודל דומה, אולם שמועות מציעות כי המערך של אייפון 15 יכלול סוללות גדולות משמעותית.

. להלכה, אם כן, זה יתפאר בחיי סוללה טובים יותר מקודמתה.

שמועה סוללה מעניינת נוספת המקיפה את ה- iPhone 15 Pro היא התוספת הפוטנציאלית של טעינה אלחוטית הפוכה, שתראה את ה- iPhone 15 Pro המסוגל לטעון באופן אלחוטי גאדג’טים אחרים של אפל, שם קודמתה לא יכולה.

.

אז האם ה- iPhone 15 Pro הולך להיות טלפון טוב יותר מאשר ה- iPhone 14 Pro? באופן אובייקטיבי, כן – אבל כמה טוב יותר היא שאלה קשה לענות, בשלב זה.

אם ניקח את כל השמועות האייפון 15 המקצוען שהוזכרו לעיל כבשורה, הטלפון יקבל עיצוב פרימיום יותר (בזכות צידי הטיטניום המעוקלים שלו ולוחשנים דקים יותר), חיישני מצלמה טובים מעט יותר, סוללה גדולה יותר ומהירויות עיבוד מהירות יותר מהאייפון 14 מקצוען.

אף אחד מאותם שדרוגים לא נשמעים משחק משחק, נפש, ובהתחשב בכך שתיארנו את ה- iPhone 14 Pro כמשהו קרוב ל”אייפון המושלם “בסקירה שלנו, אנחנו לא מצפים שה- iPhone 15 Pro יהיה מכשיר חובה אם אתה כבר מתנדנד אחד מאפל של אפל . במקום זאת, נראה כי השינויים הגדולים יותר מיועדים לאייפון 15 פרו מקס, שהתקנת המצלמה המדווחת שלו יכולה להפוך אותה ל הטלפון המצלמה הטוב ביותר ראינו אי פעם.

ובכל זאת, אפל עשויה עדיין להפתיע אותנו עם תכונות iPhone 15 Pro שלא סיקרנו במאמר זה, אז חזרו לכאן לאחר שנחשף קו iPhone 15 בספטמבר עבור פסק הדין המעודכן שלנו.

עלון Techradar

הירשם לקבלת חדשות שבירה יומיומיות, ביקורות, חוות דעת, ניתוח, עסקאות ועוד מעולם הטכנולוגיה.

על ידי הגשת המידע שלך אתה מסכים לתנאים וההגבלות ולמדיניות הפרטיות ובגיל 16 ומעלה.

iPhone 14 Pro לעומת iPhone 13 Pro – מצלמות השוו

כמה שונה מהדורות הקודמים יהיה ה- iPhone 15 Pro?

iPhone 14 Pro VS iPhone 13 Pro: מה שהכי טוב לצלמים, וזה הטלפון הטוב ביותר המצלמה? איימי דייויס מדרג את שני הראש כדי לגלות מה הכי טוב.

זה לא סוד כי מכשירי אייפון פופולריים בקרב חובבי הצילום. .

. היזהר מהסקירה שלנו על אלה לגופו של עניין שלהם בבוא העת ..

. . . המנצח הוא די תמיד אייפון.

אנו שומרים על מדריך מעודכן באופן קבוע ל טלפונים. . . הטלפון הישן מעט זול יותר, אך החדש יותר מגיע עם כמה שדרוגים מעניינים שיכולים לתת לך יותר עבור הכסף שלך.

בדקנו ובדקנו את שני הטלפונים; עיין בממצאים שלנו ביתר פירוט בסקירת ה- iPhone 14 Pro שלנו ובסקירת ה- iPhone 13 Pro שלנו. .

לפני שנתחיל, הנה קריטריוני המפתח בהם אנו משתמשים כדי להשוות בין שני הטלפונים האלה.

.

איכות תמונה

השתמשנו בשני הטלפונים כדי לצלם את אותם הנושאים בדיוק ובדקנו בפירוט את התמונות שהם הפיקו. .

תאורה חלשה

אפל הציגה מצב לילה בדור האייפון 11, ומאז זה היה הכללה סטנדרטית בכל מהדורה חדשה. .

בימינו צפוי כי סמארטפונים של ספינות הדגל צריכים להציע מצב תקריב לצילום נושאים זעירים במרחקים קצרים. . ? שמנו את זה למבחן.

מצב דיוקן הפך גם לתכונה סטנדרטית של הסמארטפונים המודרניים, ומשמש את האינסטגרמים בכל מקום. אנו רואים כיצד ה- iPhone 13 Pro ו- iPhone 14 Pro השוו את התמונות העומק השדה הרדוד.

שני הטלפונים מציעים מפרט וידאו דומה מבחינת הרזולוציה, אך ה- iPhone 14 Pro מוסיף כמה מצבים חדשים ומעניינים לתמהיל. אנו בודקים קטעים משני הטלפונים זה לצד זה.

העיצובים של שני הטלפונים נראים די דומים במבט חטוף, אך בדיקה מדוקדקת יותר חושפת כמה הבדלים.

? .

בהחלט תשלמו פחות עבור אייפון 13 משופץ ממה שתרצו עבור Pro של iPhone 14 חדש לגמרי-אבל האם זה מספיק הנחה כדי להיות שווה לוותר על התכונות האחרונות? אנו מסתכלים על המחירים הנוכחיים בעולם האמיתי של שניהם.

iPhone 14 Pro לעומת iPhone 13 Pro: מפרטי המצלמה

. . .

iPhone 13 Pro ו- iPhone 14 Pro יחידות המצלמה האחורית

ה- iPhone 14 Pro לעומת iPhone 13 Pro (שמאל וימין בתמונה זו). באופן שטחי הם נראים זהים, אבל לחפור עמוק יותר וברור שהם לא.

לראשונה באייפון, עבור 14 המקצוענים עוברים לחיישן 48 מגה -פיקסל. כסטנדרט, תמונות עדיין מוצגות ב 12 מגה -פיקסל, בזכות אותה גישה ‘פיקסל בינינג’ המשמשת יצרנים אחרים – לפיה קבוצות פיקסלים משולבות לאחת גדולה יותר. זה אמור לגרום למצלמה הראשית של iPhone 14 Pro לבצע ביצועים טובים יותר לפרטים, וגם לעבוד טוב יותר באור נמוך. . .

ה . מעניין לציין כי ל- 14 המקצוענים יש F/1 צרה יותר.78 צמצם, לעומת f/1.. זה אולי נשמע רגרסיבי, אך הדיווחים מראים כי החיישן גבוה יותר ברזולוציה וגם גדול יותר פיזית, כך שגודל הצמצם לא ישפיע לרעה על ירי באור נמוך. .

לשני הדגמים יש מציע אורך מוקד שווה של 13 מ”מ. … זה יכול להשפיע על ירי באור נמוך, אך מפרטים אחרים, כמו “המנוע הפוטוני” שנמצא במודל החדש יותר יכלו לפצות על כך.

ה .8 צמצם, ולכן אנו מצפים שאלו יהיו זהים הרבה. .

שני הדגמים שומרים על מפרטים אחרים, כגון (מופעל אוטומטית כשאתה מקרב את המצלמה לנושא), מצב לילה (מופעל אוטומטית, אך הפעם כאשר הטלפון מגלה אור נמוך), מצב דיוקן ו- Apple Proraw, שיוצר קבצי DNG. נראה כי אפליקציית המצלמה המקומית זהה הן לאייפון 14 Pro והן ב- iPhone 13 Pro.

המצלמה ‘Selfie’ הפונה קדמית בשני הדגמים היא מכשיר “Truedepth” 12 מגה-פיקסל, אך ל- iPhone 14 Pro החדש יותר יש f/1.9 צמצם (לעומת f/2.2 ב- iPhone 13 Pro) ומתגאה בפעם הראשונה במיקוד אוטומטי.

לסיכום, ההבדלים העיקריים בין המצלמות הם, על הנייר, א חיישן חדש 48 מגה -פיקסל עבור המצלמה הראשית, הבדלים קלים בצמצם המרבי עבור המצלמות הראשיות והזווית הרחבה, הוספת המנוע הפוטוני ואפשרות זום “2x” חדשה.

.

. . לחץ על התמונות כדי להציג תמונות לדוגמא בגודל מלא.

זום 1x iPhone 14 Pro

Zoom 1x iPhone 14 Pro, צילום: איימי דייויס

עבור נופים, נסיעות, דיוקנאות וכדומה, אין כמות עצומה להבדיל בין שתי מצלמות הטלפון הללו.

זה לצילומים מפורטים מאוד שתצפו להבדל אמיתי מחיישן 48 מגה -פיקסל ב- 14 המקצוען – לזכור שתצטרך לצלם ב- RAW כדי לפלט 48MP. .

אולטרה רחב (0.5X) iPhone 13 Pro

רחבי אולטרה (0.5x) iPhone 13 Pro, צילום: איימי דייויס

אולטרה רחב (0.5X) iPhone 14 Pro

רחבי אולטרה (0.

. שניהם מצליחים לשמור על התמונה יחסית עיוות יחסית.

3x Zoom iPhone 13 Pro

3x Zoom iPhone 13 Pro, צילום: איימי דייויס

3x Zoom iPhone 14 Pro

3x Zoom iPhone 14 Pro, צילום: איימי דייויס

בסך הכל, ה- iPhone 14 Pro ככל הנראה מעט טוב יותר בהשוואה ל- iPhone 13 Pro לשימוש כללי בצילום, אבל אם כבר יש לך iPhone 13 Pro, לא סביר שתבחין בהבדל יותר מדי.

iPhone 14 Pro VS iPhone 13 Pro: Light Light

באור נמוך, קל יותר לראות את ההבדלים בין ה- iPhone 14 Pro ל- iPhone 13 Pro קצת יותר בצורה ברורה, אך הם עדיין קלים יחסית.

ל- iPhone 14 Pro יש את עיבוד ההיתוך העמוק של אפל כמו גם את “המנוע הפוטוני” החדש שנועד לעזור בירי באור נמוך. כתוצאה מכך, נראה שהתמונות כל כך טובות יותר עם ה- iPhone 14 Pro. .

לילה 1x iPhone 14 Pro

.

צילום לילה, 3x iPhone 13 Pro

צילום לילה, 3x iPhone 14 Pro

הצילומים ממצלמת הטלפוטו 3x מראים את ההבדל הגדול ביותר, כאשר ה- iPhone 14 Pro נותן פחות רעש. בסך הכל שוב, זה שיפור קל, אבל כנראה שלא מספיק אחד שיגרום לך לקפוץ מיד מה- 13 המקצוען ל- 14 המקצוען אם יש לך כבר אחד כזה.

iPhone 14 Pro לעומת iPhone 13 Pro: צילום מאקרו

צילום מאקרו הוצג לראשונה עם ה- iPhone 13 Pro. זה מפעיל אוטומטית אם אתה מתקרב לנושא, עובר לעדשת הזווית הרחבה במיוחד כדי לייצר את התמונות.

צילום מאקרו, שצולמה עם ה- iPhone 13 Pro, צילום: איימי דייויס

צילום מאקרו, שצולם עם ה- iPhone 14 Pro, צילום: איימי דייויס

שניהם מייצרים צילומים מפורטים בצורה מצוינת במצב זה, ושוב, קשה מאוד לאתר הבדל ברור בין השניים, אם כי ה- iPhone 14 Pro אכן נותן תמונת תמונה חמה יותר למראה.

iPhone 14 Pro לעומת iPhone 13 Pro: דיוקנאות

. .

מצב דיוקן של iPhone 13 Pro (1X), צילום: איימי דייויס

מצב דיוקן של iPhone 14 Pro (1x)

מצב דיוקן של iPhone 14 Pro (1X), צילום: איימי דייויס

. . זה עובד טוב גם לאנשים וגם לנושאים אחרים.

מצב דיוקן של iPhone 13 Pro (3X)

היתרון של ה- iPhone 14 Pro הוא שהאפשרות החדשה “2x” זמינה ישירות במצב דיוקן, מה שאומר שאתה יכול לבחור בין נקודת מבט 1x, 2x או 3x, תלוי כמה מסביבת הרקע שאתה רוצה להציג. עם ה- iPhone 13 Pro, אתה מקבל רק 1x או 3x, כך שלמרות שהאיכות בין השניים די שווה, 13 המקצוענים מעט פחות גמישים.

מפרטי הווידיאו של שני הטלפונים הללו דומים מאוד. שניהם מציעים 4K עד 60 fps במצב הווידיאו הרגיל. . זה זמין ב- 4K, אבל אם יש לך דגם של 256 ג’יגה -בייט ומעלה.

יש שינוי קל במצב “קולנועי”, המאפשר הקלטת סרטונים עם עומק רדוד של אפקט שדה. .

תכונה חדשה נוספת עבור ה- iPhone 14 Pro היא “מצב פעולה”, שמבטיחה לספק ייצוב תמונה טוב יותר בעת הקלטת סרטים במצבים מטלטלים. זה נועד לקחת על עצמו כמו שוק GoPro ויהיה יתרון גדול עבור אנשים מסוימים, אם כי לא רלוונטיים עבור אחרים. .

אחרת, לשניהם יש וידאו איטי-מו, שניהם משתמשים ב- Dolby Vision HDR ושניהם מציעים פונקציות וידאו כמו זמן-זמן עם ייצוב.

iPhone 14 Pro לעומת iPhone 13 Pro: מסך ועיצוב

העיצוב של ה- iPhone 14 Pro מופיע די זהה ל- Pro iPhone 13.

שניהם מציעים 6.. ל- iPhone 14 Pro יש רזולוציה גבוהה יותר כל כך באור ב -2556 × 1179 פיקסלים, לעומת 13 Pro 2532 × 1170 פיקסלים. . ה- iPhone 14 Pro מבטיח להיות בהיר יותר בתנאי חוץ, אך הצבת שני הטלפונים זה לצד זה אינה מביאה להבדלים ברורים במיוחד בעין בלתי מזוינת.

iPhone 14 Pro ו- iPhone 13 Pro

iPhone 14 Pro ו- iPhone 13 Pro (מימין), צילום: איימי דייויס

הממדים הפיזיים של הטלפונים אינם בדיוק זהים, אבל הם קרובים מספיק כדי להיות קשה כדי לאתר הבדלים ברורים כשמסתכלים עליהם. ה- iPhone 14 Pro נמדד ב 147.5 x 71.5 x 7.85 מ”מ ומשקלו 206 גרם. .7 x 71… סביר להניח שתמצאו כל מקרה קיים שיש לכם עבור 13 המקצוענים המתאימים ל- 14 מקצוענים.

תכונה חדשה עבור ה- iPhone 14 Pro היא תצוגה “תמיד-און”, לפיה הטלפון יכול להציג דברים כמו הזמן ווידג’טים אחרים כמו מזג אוויר גם כאשר המסך “כבוי”. יש גם “אי דינמי” חדש במקום החריץ בראש המסך, שהופך לדברים שונים תלוי מה אתה עושה באותה תקופה.

אם אתה מעוניין באייפון 14 פרו מקסימום הגדול יותר, ההבדלים שוב מינימליים מבחינת המסך והעיצוב בינה לבין ה- iPhone 13 Pro Max.

iPhone 14 Pro לעומת iPhone 13 Pro: חיי סוללה ואחסון

אפל מפורסמת שומרת על מפרט כמו גודל הסוללה הפיזי לעצמה, אך אנו יכולים לראות מחיי הסוללה המצוטטים כיצד השניים משווים. נראה שהם כמעט זהים, אך כאשר ה- iPhone 14 Pro מבטיח 23 שעות הפעלת וידאו, לעומת 22 שעות עבור ה- iPhone 13 Pro. .

iPhone 13 Pro ו- iPhone 14 אפליקציות מצלמה Pro

שניהם מציעים טעינה מהירה (ISH) (עם מטען 20 וואט שנמכר בנפרד), וטעינה אלחוטית.

שני הדגמים מציעים 128 ג’יגה -בייט כקיבולת המינימום, עם 256 ג’יגה -בייט, 512 ג’יגה -בייט ו- 1TB זמינים גם. תצטרך 256 ג’יגה -בייט ומעלה אם ברצונך להשתמש בהקלטת וידאו של PRORES ב 4K.

ברגע שדגמי Pro חדשים הופכים לזמינים, אפל מסלקת את הישנים באתר האינטרנט שלה למכירה-אבל זה לא אומר שאתה לא יכול להשיג אותם במקום אחר, ואם אתה רוצה לחסוך עוד יותר מזומנים, אייפון יד שנייה 13 מקצוענים צריכים להיות קלים לתפוס גם עכשיו. על ידי קניות בסביבה בין קמעונאים שונים ואתרי ציוד משומשים אפשר לחסוך את סום חיסכון עצום, במיוחד אם אתה חושב לשדרג ממשהו כמו ה- iPhone X, 11 או 12, ועדיין תחשיב את ה- 13 כשדרוג מספיק גדול. תעשה גם את הקטע שלך לסביבה על ידי לא לרכוש חדש.

iPhone 14 Pro לעומת iPhone 13 Pro: VERDICT

יש הרבה מה לאהוב ב- iPhone 14 Pro החדש, אבל עבור צלמים, השדרוג די מצטבר וההבדלים באיכות התמונה בין השניים אינם ענקיים. העיצוב, חיי הסוללה והאחסון כמעט זהה בין השניים.

תכונות הווידיאו מציגות קצת יותר פער, כך שאם אתה מישהו שצילם הרבה סרטים, אז ה- iPhone 14 Pro יכול להיות בשבילך. זה נכון במיוחד אם אתה מעוניין במצב הפעולה או למצב הקולנועי 4K.

כחול תכל

אם אתה כבר הבעלים של אייפון 13 Pro, אלא אם כן אתה רוצה נואשות כמה מהתכונות החדשות (או אולי כמה מהתכונות החדשות הלא-פוטוגרפיות), כנראה שכדאי להיאחז בה עד שלפחות ה- iPhone 15 Pro ייצא ו”הן “ייצא” דילוג “דור.

באופן דומה, אם אתה חושב לשדרג מאייפון ישן יותר, כמו ה- iPhone X, iPhone 11 Pro או iPhone 12 Pro, אז בחירת ה- iPhone 13 Pro עדיין תביא לך שדרוג טוב ללא הוצאות הדגם החדש ביותר. זה נכון במיוחד כשאתה מחשיב את המבצעים הנהדרים שניתן לאסוף בשוק השני.

מצא טלפונים מעולים יותר בביקורות הטלפוניות האחרונות שלנו, ובחן את הטלפונים החכמים הטובים ביותר לצילום!