כיצד להפעיל את רשומת המסך ב- iPhone & iPad שלך, כיצד להקליט את המסך (עם צליל) באייפון או ב- iPad | PCMAG

0

כיצד להקליט את המסך (עם צליל) באייפון או באייפד שלך

טוויטר סמל לינקדאין המילה “פנימה”.

כיצד להקליט את המסך באייפון או באייפד שלך

סמל דוא”ל מעטפה. זה מציין את היכולת לשלוח דוא”ל.

שתף אייקון חץ מעוקל שמצביע ימינה.
אייקון טוויטר ציפור מסוגננת עם פה פתוח, ציוץ.

טוויטר סמל לינקדאין המילה “פנימה”.

לינקדאין פליברד אייקון מכתב מסוגנן f.

סמל פייסבוק של Flipboard האות F.

אייקון דוא”ל בפייסבוק מעטפה. זה מציין את היכולת לשלוח דוא”ל.

סמל קישור דוא”ל תמונה של קישור שרשרת. .

  • כדי לסקר רשומה ב- iPhone או iPad, הפעל את תכונת ההקלטה ובחר אותה במרכז הבקרה.
  • כל הקלטות המסך שלך ישמרו באפליקציית התמונות, שם תוכל לערוך או לשתף אותן בחופשיות.
  • הקלטות המסך שלך יכולות לכלול אודיו, כמו גם את הקריינות שלך.

. אבל אם אתה משתמש באייפון או באייפד ותוהה כיצד להקליט את המסך שלך, התהליך עשוי לא להיות כל כך ברור.

למרבה המזל, לקיחת הקלטת מסך – סרטון של האייפון שלך או המסך של ה- iPad – קל בדיוק כמו לצלם צילום מסך, ברגע שאתה יודע כיצד לאפשר זאת.

הנה כיצד להקרין רשומה באייפון או באייפד שלך, ולערוך את הסרטון ברגע שהוא נשמר.

כיצד לאפשר הקלטות מסך באייפון ובאייפד שלך

לפני שתוכל להקליט את המסך, תצטרך להפעיל את תכונת הקלטת המסך.

1. הגדרות אפליקציה ואז הקש מרכז שליטה.

2. בתוך ה כלול בקרות קטע, בדוק אם הקלטת מסך האם יש. בקרות נוספות גרין פלוס סימן ליד זה. אתה אמור לראות את זה עובר ל כלול בקרות קטע, כלומר הוא זמין כעת ב מרכז שליטה.

טיפ מהיר: כדי להשבית את הקלטת המסך שוב, חזור ל מרכז שליטה מסך באפליקציית ההגדרות והקש על סימן מינוס אדום ליד זה. ה לְהַסִיר כפתור, אז הקש על זה כדי להסיר אותו ממרכז הבקרה.

כיצד להקרין רשומה באייפון ובאייפד שלך

לאחר שהפכת את התכונה, לקחת הקלטת מסך קל כמו לחיצה על כפתור.

1. פתח את ה מרכז שליטה על ידי החלקה מטה מהפינה השמאלית העליונה של המסך-או אם יש לך כפתור ביתי, החלק למעלה מתחתית המסך.

2. הקש על הקלט כפתור.

. אחרי ספירה לאחור של שלוש שניות, תקליט הכפתור יהפוך לאדום וכל מה שתעשו יוקלט, גם אם תסגור את מרכז שליטה. סרגל אדום בראש מסך האייפון שלך.

4. כדי להפסיק להקליט, הקש על בצד שמאל העליון של המסך ואז הקש בפופ-אפ.

טיפ מהיר: אתה יכול גם להפסיק את ההקלטה על ידי פתיחת ה- מרכז שליטה והקשה על תקליט כפתור שוב.

5. כברירת מחדל, הקלטת המסך שלך תכלול פשוט את האודיו שיוצא מהאייפון או מאייפד שלך. אם אתה רוצה לספר את הקלטת המסך שלך, לחץ והחזק את כפתור ואז הקש על אייקון מיקרופון להפעיל קריינות – האייקון יהפוך לאדום.

כיצד למצוא או לערוך את הקלטת המסך שלך

ההקלטה החדשה שלך תופיע ברול המצלמה. . .

אם אתה פרפקציוניסט, ייתכן שתרצה לקצץ את ההתחלה או סוף הסרטון שלך. אתה יכול לערוך את הסרטון ולשמור אותו כקליפ חדש – הוא לא ישפיע על הסרטון המקורי, אך ייתן לך גרסה ערוכה שתוכל לשתף.

1. מצא את הסרטון באפליקציית התמונות והקש עליו.

2. בֶּרֶז לַעֲרוֹך בימין העליון של המסך.

3. בתחתית המסך, הקש וגרור את ממש בתחילת הסרטון מימין. זה יהפוך למסגרת צהובה.

. בגודל המסגרת כדי לקצץ את הסרטון למטה רק לחלק שאתה רוצה לשמור. אתה יכול ללחוץ על הפעל כפתור .

5. לאחר שתסיים לערוך, הקש על .

6. בפופ-אפ, ברז שמור כקליפ חדש.

טיפים לשיפור הקלטת המסך באייפון

אמנם קל להתחיל להקליט את מסך האייפון שלך, אך ייתכן שתרצה לעשות כמה דברים נוספים כדי להשיג את התוצאות הטובות ביותר. להלן מספר דרכים בהן תוכלו לשפר את הקלטות המסך שלכם:

  • סגור כל אפליקציה שאתה לא משתמש בה: הקלטת מסך היא תהליך עתיר משאבים שיכול לגרום לבעיות ביצועים בטלפון שלך. כדי לעזור למחוק את העומס על מעבד הטלפון וה- RAM שלך, נסה לסגור את כל אפליקציות ה- iPhone שאינך משתמש בו כך שהקלטת המסך שלך עוברת בצורה חלקה.
  • הפעל את המצב אל תפריע: אין דבר מעצבן יותר מאשר לקבל שיחה או הודעת הודעה באמצע הקלטת הסרטון המושלם. כדי למנוע את זה, אתה יכול לאפשר אל תפריע למצב על ידי פתיחת מרכז הבקרה והקשת על אייקון חצי ירח. קחו בחשבון שהמצב אינו חוסם שיחות או התראות – זה פשוט משתיק אותם במקום.
  • נעל את האוריינטציה של האייפון שלך: אתה גם לא רוצה שהמסך של האייפון שלך ישנה את התמצאות, פתח את מרכז הבקרה והקש על סמל נעילה. עיין במדריך שלנו כיצד לסובב את המסך באייפון שלך.
  • הוסף כיתובים עם imovie: כותרות הופכות את הסרטונים שלך לטובים יותר במובנים רבים, כולל שיפור הבנת הווידיאו לצופים והופך אותם לנגישים יותר לאנשים שקבוצת השמיעה. אתה יכול להוסיף טקסט לסרטונים שלך באייפון באמצעות אפליקציית iMovie.
  • השתמש במיקרופון חיצוני: בעוד שהמיקרופון של ה- iPhone אינו שולל במחלקת איכות השמע, תזדקק למשהו טוב יותר אם תרצה להקליט משהו יותר מקצועי. למרבה המזל, מכשירי אייפון מאפשרים לך לחבר מיקרופונים חיצוניים כדי שתוכל להקליט את האודיו הטוב ביותר עבור הקהל שלך.

דייב ג’ונסון הוא עיתונאי טכנולוגי שכותב על טק צרכני וכיצד התעשייה הופכת את העולם הספקולטיבי של מדע בדיוני לחיים האמיתיים המודרניים. דייב גדל בניו ג’רזי לפני שנכנס לחיל האוויר להפעלת לוויינים, ללמד פעולות חלל ולבצע תכנון שיגור חלל. לאחר מכן הוא בילה שמונה שנים כמוביל תוכן בצוות Windows במיקרוסופט. כצלם, דייב צילם זאבים בסביבתם הטבעית; הוא גם מדריך צלילה ומארח משותף של כמה פודקאסטים. דייב הוא מחברם של יותר משני תריסר ספרים ותרם לאתרים ופרסומים רבים כולל CNET, FORBES, WORLD PC, איך לחנון ולפנימי.

כיצד להקליט את המסך (עם צליל) באייפון או באייפד שלך

צריך לתפוס בדיוק את מה שיש על המסך שלך? כלי הקלטת המסך המובנה של אפל יכול לעזור לך ליצור סרטון של פעילות המסך שלך או לתפוס צילום מסך.

עודכן 20 ביולי 2022
https: // www.PCMAG.com/how-to/record-screen-iphone-ipad-soun

(קרדיט: כיף וקטור / Shutterstock)

. היכולת להקליט פעילות על המסך שלך בנויה ישירות ל- iOS ו- iPados דרך תכונה בשם הקלטת מסך.

בעזרת כלי זה תוכלו להתחיל הקלטה של ​​המסך ואז לצלם צילומי מסך בודדים של הסרטון. זה הופך את לכידת פעילות המסך של האייפון או האייפד שלך להרבה יותר קלה מאשר לעבור על אפליקציה של צד שלישי. הנה כיצד להגדיר ולהשתמש בכלי הקלטת המסך המובנה.

לפני שתוכל להשתמש בתכונת הקלטת המסך, תחילה עליך להוסיף אותה ללוח הבקרה. באייפון או באייפד שלך, עבור אל וודא שהאפשרות גישה בתוך אפליקציות מופעל. תחת קטע הפקדים יותר, הקש על הקלטת מסך כדי להוסיף אותו לקטע הפקדים הכלול, המופיע במרכז הבקרה.

צילום וידאו

. החלק כדי לפתוח את מרכז הבקרה ולהקיש על המעגל לַחְצָן. לאחר מכן תראה ספירה לאחור, שלאחריה ההקלטה תתחיל.

האם אתה גם רוצה להקליט שמע? אולי אתה מספר את מה שאתה רואה כשהאייפון או iPad מתעד את המסך. לחץ ארוך על לחצן ההקלטה במרכז הבקרה, והקש על מִיקרוֹפוֹן .

כברירת מחדל, ההקלטות נשמרות בספריית התמונות שלך, אך אתה יכול לבחור יעד אחר מהרשימה המסופקת כשאתה לוחץ זמן רב על כפתור ההקלטה. בֶּרֶז התחל להקליט מחלון זה כדי להתחיל את הספירה לאחור. סמל אדום עם טיימר יופיע בראש המסך.

. הקש על הסמל האדום בראש המסך והקש על תפסיק כשנשאל אם ברצונך להפסיק את הקלטת המסך. .