רשימת התקלות (דור IX) – Bulbapedia, אנציקלופדיה של פוקימון מונע קהילה, פוקימון סקרלט וסגול: איך התקלות במשחק צברו פנדום משלהם

0

Contents

במצב כף יד, אם הנגן מחבר בקר שני (i.ה. בקר מקצוען) והחזק את שני הג’ויסטיק על השמאל השמאלי המצורף והבקר השני באלכסון באותו כיוון, הם יפעלו במהירות מהירה עוד יותר מהרגיל.

רשימת התקלות (דור IX)

זה רשימת התקלות זה מתרחשים במשחקי פוקימון סדרת Core Core Generation.

תוכן

 • 1 סקרלט וסגול
  • 1.1 כל הגרסאות
   • 1.1.
    • 1..1.1 סרטים של פעם בחיים היגיון חסר
    • 1.1.1.2 דליפת זיכרון
    • 1.1.1.3 תקלה להשרצה מחוץ לכבילה
    • 1.1..
    • 1.1.1.5 תקלות מהירות ריצה
    • 1.1..6 מפת עיירה תקלה
    • 1.1.2.1 תחפושת עולמית תקלה
    • 1.1.2.2 מרקם מבחן כושר גלסדו
    • 1.1.2.3 תקלות שכבת מרקם
    • 1.1.2.4 תקלות מרקם שיער
    • 1..2.5 פורטו מרינדה שוק מופיע שוב מוכר תקלה
    • .1..1 מוזר בר בריאות
    • 1.1.3.תקלת הספרייט של הארנק של קופו 2
    • 1.1.3.3 צורת התפרצות המונית תקלה
    • 1.1.3.4 תקלות מינימום מחוץ לגבול
    • .1.3.5 תקלת אפקטיביות של סוג פיצוץ
    • 1.1.3.6 תקלה סיכום חסר טיפוסי
    • 1.1.4.אכן נקבה בחדר טריק
    • 1.1.4.
    • 1.1..3 מזהי פריט חומרים TM חסרים
     • 1.1..3.1 במאי 19, 00:00 עד 02:00 UTC, 2023 אירועי חדשות פורטל פוקי
     • ..4.3.2 ביוני 21 עד 2 ביולי 2023 פוקי פורטל חדשות 0 טרה שרדס גליץ ‘
     • .2.1 פריט פינדר סימן חסר היגיון
     • .2.2 טרה פשיטה על שחקנים חסרים תקליץ ‘
     • 1.5.1 בפברואר 27 עד 12 במרץ 2023 חדשות פורטל פוקי ביצה רעה
     • 1.5.2 תפריט סרט/סימן תקלה
     • 1.5.3 תקלות דיטו טרנספורמציות בלתי ניתנות לשינוי
     • 1.5.4 תקלות דגם מתמשכות
     • 1..5 הזמינו תקלה
     • .6.1 עילית ארבע תקלות מוזיקה
     • 1.6.2 קרב מקוון RNG תקלה
     • ..1 תקלת ניצוץ מרובה משתתפים
     • .7.2 פיקוח על דגל מסוג Sylveon

     סקרלט וסגול

     כל הגירסאות

     שונות

     . למרות היותו בלתי ניתן להשגה, ספר ההדרכה הרשמי מזכיר שהוא נועד להתקבל מסחר הפתעה בהזדמנות של 1/100 להחיל על פוקימון הנסחר. [1]

     דליפת זיכרון

     בגלל דליפת זיכרון [2], ככל שהמשחק נותר פתוח יותר, כך מתרחשות סוגיות ביצוע.

     ניתן לפתור זאת באופן חלקי על ידי יציאה מהמפה הראשית באמצעות כניסה למסגוסה, חנויות ובתים עם מפת פנים, חדרי כושר או אזור אפס, או סגירה ופתיחה מחודשת של המשחק מעת לעת מדי פעם.

     תקלה בהשרצה מחוץ לכבילה

     פוקימון ופריטים לרוב ישרידו במקומות שאינם נגישים לשחקן, כמו מאחורי הקירות, מתחת לקרקע, מתחת למים או לחפצים פנימיים כמו עצים, סלעים או בניינים.

     פוקימון ביצה באג רול רול

     בעת גידול, אם מיושמים מחדש של ערך אישיות כלשהו, ​​(כגון הלחמניות המבריקות הנוספות המסופקות בשיטת מסודה או קסם מבריק), מדלג על הגליל הראשוני לייצור ערך אישיות.

     תקלה זו קיימת גם במשחקי Core Series Generation VIII.

     במצב כף יד, אם הנגן מחבר בקר שני (i.ה. בקר מקצוען) והחזק את שני הג’ויסטיק על השמאל השמאלי המצורף והבקר השני באלכסון באותו כיוון, הם יפעלו במהירות מהירה עוד יותר מהרגיל.

     תקלת מפת העיר

     לאחר גליל הקרדיטים, השחקן יועבר לחדר המעונות שלהם באקדמיה של נרנג’ה ג /אקדמיה של UVA V , אבל מיקומו של השחקן במפת העיירה עדיין יסומן כמכתש הגדול של פלדאה עד שיעזבו את בניין האקדמיה.

     Glitch בתחפושת העולמית

     פוקימון מסוים כמו זורואה ודיטו מוליץ בעולם המוחלט למין אחר. .

     עם זאת, בעת טען מחדש את המשחק, הפוקימון יאבד את תחפושתו ויופיע כמין הנכון. אם נתקל בקרב, נראה שהוא “הופך בחזרה לעצמו”, ומנגן את האנימציה האופיינית לאיבוד התחפושת שלה, אך לא שינוי דגמים. [3]

     Quirk Testure Testure Testure Testure Glaseado

     Koraidon and Miraidon במהלך מבחן הכושר של גלסדו, עם מרקמים תקלים

     . זה מתנגד למרקם “אבק שלג” עדין שעליו על גבי צבעם הנכון שלהם, שהוא המראה המיועד.

     תקלת שכבת מרקם

     בחלק מהמקרים, פוקימון יופיע עם מרקם נוסף שעליו על גופם. [4]

     תקלת מרקם שיער אסטתרה

     Espathra וצורתו המבריק, ומציגים את צבע השיער השגוי

     כאשר המצלמה רחוקה מאספיתרה, שיערו, שבדרך כלל לבן, מוצג באותו צבע כמו כנפיו.

     שוק הפורטו מרינדה מופיע שוב מוכר מוכר

     כאשר השחקן מייבא פוקימון מסוים מ- Pokémon Home, מוכר יופיע בשוק פורטו מרינדה כדי למכירה פומבית של הפריטים הרלוונטיים לשינוי צורותיהם של אותם פוקימון, כמו זכוכית חשיפה ובקבוק הכלא. המוכר ייעלם עם סיום המכירה הפומבית הסופית ברגע שאין עוד פריטים שיש למכור. עם זאת, אם השחקן עומד מול הדוכן המרוקן כעת ומפעיל שינוי טופס המתרחש בעולם העולמי, כמו שימוש בגרעין הקצוות בגירטינה, המוכר יופיע שוב במהלך האנימציה של שינוי הטופס ולא יהיה לו דיאלוג אם היא מדברים איתה.

     תקלות ממשק משתמש

     מוזר בר בריאות

     במהלך קרבות טרה פשיטה, נראה כי סרגל הבריאות של הבוס לא עולה בקנה אחד בין המשתתפים, ועשוי להציג כמות שגויה של נזק שנגרם, או שנראה כי הוא מחזיר לבריאות לאחר שהופחת ל -0 HP.

     נושא דומה יכול לקרות במהלך קרבות הטיטאן פוקימון המעורבים בארבן, שם אם הטיטאן תוקף את הפוקימון שלו ואת הפוקימון של השחקן יפגעו בזה גם.

     תקלת הספרייט של הארנק של קופו

     כאשר הנגן מקבל את הארנק של קופו בקסקאראפה, חלון התיאור עשוי להופיע בקצרה על המסך עם ספרייט של TM מסוג מים במקום הספרייט הנכון, לפני שהחלון מופיע שוב עם הספרייט הנכון.

     תקלת תצוגה של צורת התפרצות המונית

     . לדוגמה, אייקון טאטסוגירי נמתח עשוי להציג להתפרצות המונית של צורה מתולתלת טאטסוגרי.

     תקלות מינימום מחוץ לגבול

     לאחר שהמשחק היה פתוח במשך תקופה ממושכת, המיניפ יפסיק לפנות סמלי פוקימון מהמפה, מה שיגרום להם להופיע מחוץ לגבולות של המיניפ ולא להיעלם כאשר השחקן מחוץ לטווח.

     אם פוקימון מופרז במהלך קרב, פוקימון אחר בקבוצה של השחקן שמכיר את טרה פיצוץ עשוי להביא לסוג או ליעילות של טרה פיצוץ בתפריטים כאילו הם הפוקימון שהיה טרסטלי, על סמך סוג הטרה שלהם.

     בעת צפייה במסך הסיכום של פוקימון שהוא כרגע חסר טיפוס, המשחק יתרסק.

     תקלות קרב

     אכן נקבה בחדר הטריק

     נקבה אכן משתמשת בחדר טריק במהלך קרב טרה פשיטה

     ב 5 ★ קרבות טרה פשיטה, נקבה אכן יש מהלכה זהה למקבילה הגברית, הכוללת בטעות את חדר הטריק המהלך, מהלך שהוא בדרך כלל לא יכול ללמוד. אם המהלך נשכח, אי אפשר להחזיר אותו מחדש. כאשר נתפסת, הנקבה אכן מותרת לסחור באופן מקוון, ולהשתתף באצטדיון הקרב.

     . נכון לעכשיו, Game Freak לא תיקן את המשחק כדי להחליף את חדר הטריקים בצעד מתאים, או חסמה נקבה אכן בחדר טריקים מהשימוש המקוון.

     בנוסף, בעוד שאכן נקבה 5 ★ פשיטות היו בלתי אפשריות בתחילה לארח באופן מקוון לשחקנים אחרים (הצגת הודעת שגיאה כשניסיון להצטרף אליהם), החל מתחילת דצמבר 2022 נראה כי הדבר נפתר, ולא על ידי תיקון המהלך השגוי, אלא על ידי מאפשר לשחקנים אחרים לארח אותם בחופשיות עם חדר טריק עדיין נוכח ב- MoveSete.

     אין יעילות סוג או הודעות פגיעות קריטיות

     אם פוקימון משתמש בתקיפה של התקפה יחידה במיקוד מכוון לבעל ברית משלה.

     מזהי פריט חומרי TM חסרים

     ישנם 23 פריטים עם פוקימון סקרלט וסגול שממפים לחומרי TM עבור Sprigatito, Fuecoco, Quaxly, Koraidon, Miraidon, The Attures of Ruin ו- Paradox Pokémon שנמצאו בפלדאה Pakéx, IDS IDS 2100-2102 (Sprigatito דרך Quaxly) , 2124-2125 (Koraidon and Miraidon), 2138-2151 (Paradox Pokémon, לא כולל עלי עקירה וברזל), ו- 2152-2155 (אוצרות חורבה). [6]

     אם המשחק ינסה להעניק פריטים אלה לשחקן, למשל באמצעות התגמולים לאחר השלמת קרב טרה פשיטה, המשחק יתרסק.

     פשיטות אירועים ועלי ברזל בהליכה אכן ניסו להעניק טיפות בונוס של חומרי TM, אולם הם לא היו מושפעים מהתקלה הזו בגלל שלא היה להם מזהה פריט חומר TM משויך. 7 ★ קרבות פשיטה על מינים שלא נמצאו בפלדאה, (כמו Charizard), לא הושפעו גם הם, מכיוון שלא היו להם חומרי TM בבריכת הפריטים.

     המופע הראשון של תקלה זו התרחש ב -19 במאי, 00: 00 עד 02:00 UTC, 2023 עם הצגת פשיטות אירועי טוסק וריזל נהדרים גדולים.

     מסך הפריט מתגמל של אחת מפשיטות טוסק ומדרגות הברזל הגדולות והגדולות, מנסה להציג חומר TM שאינו קיים לפני המשחק מתרסק.

     הודעה על אירוע של 7 ★ Delphox שנועד לרוץ בין התאריכים 25 ל 28 במאי 2023 שהופיעו בקצרה בלוח השנה של פוקימון ב -21 במאי, לפני שהוסרו מלוח האירוע.

     אירוע זה נועד במקור לפעול בין 19 במאי 00:00 UTC עד 21 במאי, 23:59 UTC, 2023, אך כלל שתי תקלות בולטות במהלך הצגתו הראשונית ב -19 במאי 2023:

     • תגמולים של הפריט ניסו להעניק ולהציג חומרי TM עבור טוסק וריכוכי ברזל גדולים, למרות ששני המינים שאינם בעלי פריטי חומר TM קשורים. זה גרם למסך התגמולים של פריט עבור חלק מהשחקנים להציג את “אין” כאחד מתגמולים של הפריט, ואחריו המשחק מתנפץ. [7] [8]
     • כל הפשיטות לדרכי הברזל עם סוגי TERA אקראיים נקראו בטעות לעולם לא מופיעים כמבריקים, [9] למרות שתי הגרסאות של TUSK הגדול, והברזל מדרג עם סוג הטרה הקרקע המאולץ שיכול להופיע כמבריק בסטנדרט 1: 4103.05 סיכויים.

     בסביבות השעה 02:00 UTC ב -19 במאי 2023, [10] כל פשיטות האירוע הוסרו מהשרת, (כולל 7 ★ Chesnaugh. חשבון הטוויטר היפני הרשמי הוציא התנצלות, [11] אך בסופו של דבר הוכרז על האירוע כביטול לחלוטין. [12] זהו המופע הראשון של אירוע חדשות פורטל פוקי המוסר מהשרת לחלוטין כדי להתייחס לתקלה.

     בנוסף, הכרזה על אירוע של 7 ★ Delphox שנמשך בין 26 במאי 2023 00:00 UTC עד 28 במאי 2023 23:59 UTC הופיעה בקצרה בלוח השנה של פוקימון ב -21 במאי, אך הוסרה כמעט מייד, ככל הנראה בגלל ביטול האירוע הקודם הגורם לסכסוכים בתזמון.

     האירוע המתוכנן ב -16 עד 19 ביוני, 2023, נפתר את שתי התקלות הנזכרות, כאשר דריכי טוסק נהדרים וגם ברזל כבר לא מנסים להעניק את חומרי ה- TM התקלים, ומדרגות ברזל עם סוגי TERA אקראיים כבר לא נמנעים מלהיות מבריקים.

     21 ביוני עד 2 ביולי 2023 פוקי פורטל חדשות 0 טרה שרדס גליץ ‘

     מסך הפריט מתגמל של אחת מפשיטות הגימגל התקלות בפוקימון סקרלט, ומנסה להציג את “0 שרידי טרה” כתגמולים של פריט בגלל מאגר תגמול פריט אפס.

     לאחר 21 ביוני, Nintendo Direct Oreded של 2023, הוכרז על אירוע הקרב ה -25 של Tera Raid הכולל צורת חזה גימיגול. Gimmighoul עם סוגי TERA שונים הופיעו בקרבות 1-5 TERA RAID החל מה 21 ביוני (15:00 UTC) עד 2 ביולי (23:59 UTC), 2023. [13]

     בתחילה, משעה 15:00 UTC עד השעה 17:30 UTC, הייתה תקלה בנתוני האירועים עבור פוקימון סקרלט. שחקנים עם סקרלט שסיימו את פשיטות האירוע הוצגו על מסכי תגמול המציגים מקרים מרובים של “0 שרסי טרה” כפרס, (בגלל מאגר תגמול פריט אפס), ונמנעו מלהצטרף לפשיטות של שחקני פוקימון סגול, שלא הושפעו על ידי הבאג. נתוני פשיטת אירועים חדשים הועלו את השרת זמן קצר לאחר. [14]

     טרה פשיטה קרב זאצ’יאן גליץ ‘

     במהלך קרבות טרה ראשי, אם חבר צוות משתמש בזאקיאן אוחז חרב חלודה, הזאקיאן עשוי להופיע בגיבורו של קרבות רבים על המגרש ואילו אייקון הבר הבריאותי שלו הוא צורת החרב שלו. זה יכול לגרום לגיבור של קרבות רבים שזאקיאן נראה שהוא משתמש בלהב בים, מכיוון שהוא למעשה חרב מוכתרת זאקיאן.

     לפני V2..1

     פריט סימן סימן חסר היגיון

     ככל הנראה בגלל פיקוח, ההיגיון של סימן הפריטים שיוענק לפוקימון לא היה נוכח במשחק [15] . למרות שזה לא ניתן להשיג לפני V2.0.1., האסל מזכיר את זה בטעות כמי שמקבל את זה במהלך אחד משיעורי האמנות שלו באקדמיה של נרנג’ה /אקדמיה של UVA V .

     ב- V2.0.1., ניתן להעניק את סימן הפריטים כמתוכנן.

     טרה פשיטה על שחקנים חסרים

     במהלך קרבות טרה פשיטות רב-שחקנים, שחקנים אחרים המצטרפים עשויים להופיע לשחקן המארח, במקום זאת מציגים משבצת שחקן ריקה, למרות שמילאו כל משבצות השחקן הזמינות. זה היה קבוע ב- V2.0.1.

     לפני V1.3.1

     קטע זה אינו שלם.
     אנא אל תהסס לערוך פרק זה כדי להוסיף מידע חסר ולהשלים אותו.
     סיבה: בדוק הערות תיקון ובדוק מחדש באגים קיימים, העבירו/הוסיפו את כל באגים שנפתרו בין v1.3.0 ו- V1..1

     לפני V1.3.

     קטע זה אינו שלם.
     אנא אל תהסס לערוך פרק זה כדי להוסיף מידע חסר ולהשלים אותו.
     סיבה: בדוק הערות תיקון ובדוק מחדש באגים קיימים, העבירו/הוסיפו את כל באגים שנפתרו בין v1.2.0 ו- V1.3.0

     לפני V1.2.

     27 בפברואר עד 12 במרץ, 2023 פוקי פורטל חדשות ביצה רעה

     ביצה רעה כתוצאה מתפיסת עלי עריכה או עלי ברזל ב- V1.1.0 של סקרלט או סגול

     אירוע החדשות של פורטל פוקי ב- 27 בפברואר עד 12 במרץ 2023 הציג עלי ערות וברזל ב -5 ★ קרבות טרה פשיטה. .1.0, הגורם לנתוני אירוע שגויים.

     אם השחקן ניסה להצטרף לפשיטת אירועים של 5 ★ לאחר שהגיע לרשת ב- V1.1.0 בתקופה זו, פשיטות אלה יביאו לביצה רעה במקום, בגלל היעדר נתוני המינים הקיימים ב- V1.1.0. לא ניתן לבקוע, לשחרר או לסחור את הביצים הרעות האלה, וגם להניח את הדגל בגלל שתפסו עלי ערות או ברזל, מה שגורם לשחקן שלא יוכל לנסות לתפוס אחר. .2.0 לא גורם לכך שהביצה הרעה הופכת למין הנכון. [17]

     התקלה הזו הייתה קבועה בחלקה ב- Scarlet ו- Vulet V1.3.0, ששוחרר ב- 20 באפריל 2023, עם V1.3.0 גילוי כל ביציות רעות שנמצאות בקובץ SaveFile ואיפוס את דגל הלכידה המתאים אם שחקן השיג ביצה רעה, בנוסף, נקבע חזרה על האירוע ל -1 עד 14 במאי, 2023 כתגובה ישירה [18] לנושא, מאפשרת לשחקנים מושפעים הזדמנות נוספת לתפוס עלים ערות ו/או ברזל.

     v1.3.0 גם ביצעו שינוי כיצד אוחסנו נתוני אירועים של פוקי פורטל חדשות, ואחסנו כעת תחת גרסאות חסימות ספציפיות ב- SaveFile, ומונעות את נתוני האירועים מגרסת משחק חדשה יותר לגישה על ידי הנגן בגרסת משחק מיושנת, ומונעת באופן היפותטי את המקור תקלה מלהתרחש שוב בעתיד.

     למרות ה- V1.3.0 הערות תיקון [19] בטענה לפתור את הבעיה במלואה, בעוד שהתיקון אכן מגלה כראוי את נוכחותן של ביצים רעות, כל ביציות רעות המתקבלות במהלך אירוע ה- RAID הנזכר לעיל ממשיכות להתמיד באחסון השחקן לאחר עדכון ל- V1.3.0, ללא כל שיטה להסרתם, מכיוון שהם עדיין לא יכולים לסחור, לשחרר או לבקוע.

     תקלה בתפריט סרט/סימן

     בתפריטי המסיבה והקופסאות, הסרטים והסימנים שהרוויחו פוקימון אינם מוצגים כראוי, וניתן לצפות בהם רק ולצויד בהם כאשר ניגשים לתפריט הסיכום מהמסיבה. [20]

     תקלת דיטו טרנספורמציה בלתי ניתנת לשינוי

     לפני V1.2.0, אם דיטו פראי השתמש בטרנספורמציה כדי להפוך לצורה החלופית של כל מין, (במיוחד צורה עם ערך אינדקס שאינו “0”), זה יגרום לקצב התפיסה של הדיטו להיות 0, מה שמאפשר זאת לתפוס עם כל כדור פוקי מלבד הכדור הכבד או הכדור הראשי. זה היה קבוע ב- V1.2.0, תמיד באמצעות קצב התפיסה הנכון של דיטו של 35, ללא קשר לאילו מינים/צורה הוא הופך כרגע. [21]

     לאחר שהמשחק היה פתוח במשך תקופה ממושכת, הדגם האחרון שהועמס בעבר יישאר טעון במהלך חיתוך או מיקומי פנים, ולעתים קרובות יופיע ככדור פוקי או פוקימון שהונח באופן שרירותי באמצע החדר, או בסמוך לכניסתו של מיקום פנים.

     זה נפתר חלקית ב- V1.2..

     הזמינו את התקלה

     . באמצעות הגנה). זהו באג ותוקן בגרסה 1.2..

     לפני V1..

     עלית ארבע תקלות מוזיקה

     .

     תקלה מקוונת קרב מקוון

     במהלך התאמות מקוונות, אותו זרע RNG שימש לכל קרב, מה שגרם לפעולות “אקראיות” רבות להיות צפויות לחלוטין, כמו בדיקת הדיוק אם OHKO נע כמו קר עצום יצליח במהלך סיבוב. [22] [23]

     לפני V1.0.1

     תקלת נוצץ נוצץ מרובה משתתפים

     במהלך קרב טרה פשיטה מרובה משתתפים, אם שחקן אחר יביא פוקימון מבריק, האנימציה המנצנצת תוצג רק על הפוקימון של השחקן עצמו. .0.1.

     פיקוח על דגל מסוג Sylveon

     בשל פיקוח, לסילבון יש דגל זהה לזה של ארצ’וס וסילולי, שמונע את שינוי סוגו. זה היה קבוע ב- V1.0.1. [24]

     הפניות

     1. ↑ https: // טוויטר.com/no07011305/סטטוס/1603660614060097539
     2. ↑ https: // טוויטר.com/linkus7/סטטוס/1593700134864490511
     3. ↑ https: // טוויטר.
     4. ↑ https: // טוויטר.
     5. ↑ https: // טוויטר.com/Zakocky/Status/1612373830718337027
     6. ↑ https: // projectpokemon.?DO = FindComment & Repliss = 4319
     7. ↑ קליפ וידיאו של חומרי TM מתקנים והתרסקות משחק עבור RAID נהדר של Tusk מאת @Sibuna_switch, דרך טוויטר
     8. .com/joemerrick/status/1659353658163621893
     9. .com/joemerrick/status/16593529056929710
     10. ↑ https: // טוויטר.com/mattyoukhana_/סטטוס/1659380996343578624
     11. ↑ https: // טוויטר.com/pokemon_cojp/סטטוס/1659389212679098368
     12. ↑ https: // טוויטר.com/pokemon_cojp/סטטוס/1659516228363489281
     13. ↑ https: // sv-news.פוקימון.שיתוף.JP/JA/PAGE/100.
     14. .com/joemerrick/status/1671575089018552320
     15. ↑ https: // טוויטר.com/sibuna_switch/סטטוס/1598840477758803968
     16. ↑ https: // טוויטר.
     17. ↑ https: // טוויטר.com/atrius97/סטטוס/1630378458034626564
     18. ↑ https: // טוויטר.com/pokemon_cojp/סטטוס/1648612433962110976
     19. ↑ https: // en-americas-support.נינטנדו.com/app/תשובות/פרט/a_id/60277/~/how-to-update-pok%c3%a9mon-scarlet-and-pok%c3%a9mon-violet#v130
     20. .
     21. ↑ https: // טוויטר.com/sibuna_switch/סטטוס/1632216388734537729
     22. ↑ https: // טוויטר.com/sibuna_switch/סטטוס/1596768465095983104
     23. ↑ https: // טוויטר.com/sibuna_switch/סטטוס/1598513391601164288
     24. ↑ https: // טוויטר.com/sibuna_switch/סטטוס/1614308613505392640?s = 20
     המאמר הזה של גליץ ‘פוקימון הוא חלק מ , פרויקט Bulbapedia שמטרתו לכתוב מאמרים מקיפים על תקלות במשחקי פוקימון.
     • מאמרים עם וידאו נלווה
     • מאמרים הזקוקים למידע נוסף
     • תקלות לפי משחק

     תקלות ארגמניות של פוקימון

     פוקימון המתפתח עם גבישים כחולים מעל לראשו

     מְחַבֵּר

     הצהרת חשיפה

     Gaspard Pelurson לא עובד, להתייעץ, לבעלות על מניות או מקבלות מימון מכל חברה או ארגון אשר ייהנו ממאמר זה, ולא חשף שום שיוך רלוונטי מעבר למינוי האקדמי שלהם.

     שותפים

     קינג’ס קולג ‘לונדון מספקת מימון כחבר בשיחה בבריטניה.

     . .

     . אבל הם גם מתחו ביקורת על הוויזואליות המחרידות של המשחקים וכישלונות טכניים של המשחקים. . במקום להתנודד על כריך, למשל, ניתן לראות דמות מנדנפת אוויר דק.

     . זה כלל את “Slessno”, קריטריון לא רשמי שניתן למצוא באמצעות כוונה באמצעות תקלות. אבל הזמנים השתנו מאז המשחקים הראשונים. Pokémon הוא כיום ברמה עולמית ועליו לעמוד בציפיות הגבוהות של המעריצים לאיכות חזותית.

     במובנים מסוימים הנושאים הרבים של סקרלט ויולט הפכו לברכה בתחפושת, עם זאת. הם דלקו תזזית לא צפויה לרדוף תקלות.

     זה תרם להרחבת ה”קנון “של הזכיינית (משהו שמעריצים מאמינים כי הם נכונים לגבי זיכיון או אופי, למרות חוסר הוכחות) והמחישו את הפוטנציאל היצירתי של תרבות המעריצים כששחקנים מתחילים לקבל ואף לחגוג את התקלות האלה.

     . אבל בינואר, כמה מעריצים התחילו לשער ולהתבדח אם לפוקימון רוח הרפאים ניתנה צורה חדשה. זה בא בעקבות סרטון בקיעת ביצי פוקימון ויראלי, שהוקלט מהמשחק ופורסם ב- Reddit, שהראה כוס קפה פנטום צפה באוויר באוויר .

     פוקימון בצורת כוס תה מחייך צף מעל שדה של דשא מתחת לשמיים מעורפלים

     אמנם שגיאה זו נבעה מתו שאינו שחקן שלא נכשל, אך המעריצים התחילו מייד להציע שמות עבור היצור החדש, כמו קפינד, קופנטום וסינסיפה. יצירות אמנות מתוצרת מעריצים המחקה את המשחקים הרשמיים הופקו ונולד “פקמון” חדש.

     כפי שמראה זה, תקלות אינן פשוט תקלות הרסניות, אלא גם נקודת מוצא ליצירת נרטיבים מעריצים חדשים.

     אימת גוף בפוקימון סקרלט וסגול

     גם תקלות כהות יותר צצו. סרטון שהוקלט מהמשחק הראה שילד הותקף על ידי פוקימון שהפך למקדחה כשחצו את גבולות שדה הקרב.

     לא היה שום גרעין, לא צועק, אבל הניגוד בין הטון התמים והתמים של היקום של משחק הפוקימון לבין הנרטיב האלים שנוצר על ידי התקלה המוקלטת גרמו לווידיאו להיות ויראלי.

     דוגמה זו היא רק אחת מבין ביטויים רבים של אימת גוף שהתרחשה מאז שחרור משחקי הסקרלט והסגול. שחקנים שיתפו הפעלות דרך המציגות אווטרים עם גפיים מסתובבות, גופות בצורת ספגטי ענקית או פרצופים דמויי שלד הנוטלים selfies.

     אוסף של תקלות פוקימון.

     כמלומד משחק קווירי אני מוקסם ממקרים לא שגרתיים וביזאריים בתרבות המשחקים. .

     משחק קווירי פירושו לשחק אחרת – בין אם זה להיכשל, לחוות “רגשות רעים”, להתעורר או פשוט לסטות מהמשחקים המיינסטרים.

     מלכות ואימה תמיד שיתפו מערכת יחסים מיוחדת. סרטי אימה אהובים לרוב על ידי קהלים מוזרים, שלעתים קרובות מזדהים עם הדמויות המתוארות ונהנות לראות נרטיבים שהיו, ועדיין, נעדרים מתעשיית הקולנוע המרכזית.

     ז’אנר אימת הגוף, עם האובססיה שלו לגופים “מאיימים”, מהדהד בקרב הקהילה הקווירית. מפריקים (1932) לטיטאן (2021), אימת הגוף עשתה דרך ארוכה מסטיגמטיזציה לחגיגת גופות קוויריות.

     וכעת היא מצאה את אחת הפלטפורמות הבלתי צפויות ביותר שלה-זיכיון משחק דיגיטלי מוצלח וידידותי למשפחה.

     ‘Gotta [Glitch]’ כולם ‘

     .

     קטעי וידאו של התקלות הללו עוררו שיחות שחורגות מהחומר המקורי של המשחק והקימו שיתוף תקלות כדרך עבור המעריצים לחטוף את הזיכיון.

     פוקימון מנסה להיות כולל יותר והציג יותר ויותר את גיוון הגוף בין הדמויות שלו. יש נשים חובבות, מנהיגי כושר אנדרוגיניים ואבות מעוקלים.

     . שחקנים לא רק אוספים מפלצות כיס, אלא גם גופות מפלצתיות.

     נוכחותם המביכה סיפקה טוויסט מוזר למסע הפוקימון המסורתי “להפוך לטוב ביותר”. זה עודד את השחקנים ליהנות מהכישלונות הגלויים של המשחק ולשתף את ההישגים הוויזואליים של האווטרים הטרנסגרסיביים שלהם, בתקווה להפוך לשחקן הכי נקי מכולם.