Эонноме 25% при поке The Sims ™ 4 ооротни – ировой набор в Steam, Sims 4 זאב, מאיך להפוך לזאב זאב לזעם, לדרגה, לדרגה, למען יכולות וזביות |

0

ה- Sims 4 זאבי זאב, איך להפוך לאיש זאב לזעם, דרגה, יכולות רדומות וזביות הסבירו

דרך נוספת שמצאנו עזרה להעלות את הזעם הייתה דרך ביצוע דברים ‘זאב’, כמו ריסוק או שריטות ריהוט. נכנע לכל סוג של אופי מיטבי באמצעות אינטראקציות (בדרך כלל מצוין עם סמל זאב) הוביל לעיתים קרובות לעלייה בזעם.

Кит the Sims ™ 4 ооротни – иmоовой набор

! А таже оернут волом, сат час ю. Унв мил пригашает вех желающих превратит в оорорня расры т т р т т т т בת. Симדיר.

Кючеые ообенноси

Сз
אתה? Сав оорדיר. Кроме уения оращат, сиы-борни очичаю сецבור. Тажelt.

?
Y le. В ко-тויה кил ии ы родилис веме ооротней? Та ии иначе, теперь в предоит решит, какимолом сат. Ко-то найё се саю иmрצלл чё вое преднач’יופים ю уое парнач’יн ю ю ю ю ю юויים ю о ю о ю הלאה, ао ю юניהם, к к уניהם, ч ч.


Природа и иория оорלוחй досойны весорדיר. Книги, секретные прохоы, колециדיר о и чародalty.

Сисемные требויים דת

  Минималные:

  • О: 64 סיביות חובה. Windows 7 (SP1), Windows 8, Windows 8.1, או Windows 10
  • Процесор: 1.8 GHz Intel Core 2 Duo, AMD Athlon 64 Cual-Core 4000+ או שווה ערך (למחשבים באמצעות ערכות שבבים גרפיות מובנות, המשחק דורש 2.0 GHz Intel Core 2 Duo, 2.0 GHz AMD TURION 64 X2 TL-62 או שווה ערך)
  • Оееивная пам м: 4 GB з з
  • Видокарта: 128 מגה -בייט של איל וידאו ותמיכה בפיקסלים Shader 3.. כרטיסי מסך נתמכים: Nvidia Geforce 6600 ומעלה, Ati Radeon X1300 ומעלה, Intel GMA X4500 ומעלה
  • DirectX: .0
  • Сет: Ширדיר
  • 17 GB
   Рекомендויהнרבה::

   • О: 64 סיביות חלונות 7 (SP1), 8, 8.1, או 10
   • Процесор: אינטל Core I5 ​​או מהיר יותר, AMD ATHLON X4
   • Оееивная пам м: 8 GB з з
   • Видокарта: Nvidia gtx 650 ומעלה
   • DirectX: В הודעה 9.
   • Сет: Ширדיר
   • Месо на дисе: 18 GB

   Тре ю. С. минималныלי.

   ה- Sims 4 זאבי זאב, איך להפוך לאיש זאב לזעם, דרגה, יכולות רדומות וזביות הסבירו

   להיות יצור מטושטש של הלילה מעולם לא היה קל יותר עם מדריך ה- Sims 4 Wabolves שלנו.

   פורסם ב- 17 ביוני 2022

   הסימס 4 הקהילה הייתה נואשת לעתים קרובות כי סים נסתר חדש שיצטרף לערפדים כבר שנים, ועכשיו לאחר שחבילת המשחקים סוף סוף נמצאת בעולם, הקהילה יכולה ליצור משלהן אָדַם זְאֵב סיפורים. לחלופין, אם אתה קצת כמונו, יכול להעתיק מהדמדומים של סטפני מאייר ולהוציא את כל הדרמה הרומנטית!

   שנאניגנים זכויות יוצרים בצד, ה- Sims 4 זאב זאב לחבילת המשחקים מוצעים הרבה – וזו הסיבה שלקחנו את הזמן לפרק את החלקים החשובים יותר על החפיסה, כמו איך להפוך לאיש זאב, יכולות זאב, סטטיסטיקות ופסיביות, כמו גם אינטראקציות חברתיות ועולמיות ייחודיות עבור Sims זאב. לא משנה מה השאלה, יש לנו תשובה לזה!

   • איך להפוך לאיש זאב בסימס 4
   • מה זעם ב- The Sims 4 זאב זאב?
   • איך לפלס את דרגת הזאב בסימס 4
   • יכולות רדומות זאב בסימס 4
   • דברים אחרים שאתה צריך לדעת על אנשי זאב בסימס 4

   Create-A-SIM

   זו הדרך הקלה ביותר ליצור סים זאב, פשוט מכיוון שכל מה שאתה צריך לעשות זה לבחור שאתה רוצה להיות סים נסתר, בחר זאב זאב וכעת אתה יכול לבחור ולבחור איך נראה זאב שלך, ממש עד צבע הפרווה שלהם, צורת אוזניהם ופניהם. וואלה, אתה עכשיו זאב זאב. קלי קלות.

   אתה נולד מסים זאב

   . “כששני אנשי זאב אוהבים נפגשים ומחליטים ללדת תינוק … סביר להניח שהתינוק הזה יהפוך לאיש זאב ברגע שהם יגיעו לבמה המתבגרת”. אכן, כאשר סים שנולד מהורי זאב פוגע בעידן העשרה של חייהם, סביר להניח שהם יתאימו את תכונת הזאב, בדומה לאופן בו זה עובד עם ערפדים.

   אתה מבקש להכין זאב עם יכולת הנשיכה המקוללת

   כמו ערפדים, לחלק מהאנשי זאב יש את היכולת של הנגיסה המקוללת. עקיצות אלה מדביקות סימים עם Wabies, המחלה האימתנית שבסופו של דבר תהפוך אותך לזאב זאב. עם זאת, רק לאנשי זאב חזקים יש יכולת זו, ואם אתה רוצה שהם ישקולו אפילו להפוך אותך, תצטרך לוודא שאתה לפחות חברים, אחרת הם יפנו אותך.

   לאחר שניתנה לך הנגיסה המקוללת, הסים שלך יתכווץ. זה יגרום לסימס לעבור שלושה שלבים שונים לפני שהפך לאיש זאב. ראשית הוא הנגיסה עצמה, שתמלא את הסים שלך בזעם, הבא הוא אי נוחות כללית, ויוביל לתחושת הסים שלך לא בנוח ומקצף בפה. אחרי שזה רעב, כלומר צרכי ה- SIMS שלך יירדו הרבה יותר מהר מבעבר. בסופו של דבר כל זה מוביל לשינוי, שם הסים שלך ייכנס לזעם.

   החקירה שלך מובילה אותך להיות ננשך/נשרט על ידי זאב זאב

   זה דומה מאוד להיננשך על ידי זאב זאב עם יכולת הנשיכה המקוללת, עם זאת, כדי שזה יקרה עליכם לחקור את המנהרות התת -קרקעיות בסמוך למגרש הקהילה, הבר הגרימפטיות והבונקר.

   לאחר בחינתו, יהיו כמה אפשרויות שונות לשחקנים לבחור – חלקם יובילו להתגלות מחקר, אחרים יובילו למאבק וכו ‘. כדי שהשחקנים יינשכו/יגרדו, הם יצטרכו להמשיך לחקור עד שתינתן להם האפשרות לרדת במנהרה שם הם שומעים נהמה. עשה זאת, והסים שלך יסתיים במבט עם זאב ויתכווץ את נגיף הזרוע.

   מה שמשותף לכל וריאציה של הפיכה לזאב זאב הוא שתצטרך תחילה להפוך למעשה לזאב זאב ולהצליח לא להפחיד אחד את השני כדי להעניק לך את היכולת הרדומה להפוך בין צורת האדם לזאב שלך כרצונך. תלמד יותר על יכולות רדומות, והקשר שלהם לדברים שאתה צריך לעשות כאיש זאב, למטה.

   אבל איך הופכים באופן פעיל לזאב זאב לראשונה? ובכן, זה קשור לזעם.

   מה זעם ב- The Sims 4 זאב זאב?

   כדי שסימס ישתנו לראשונה בצורת זאב זאב, הם צריכים תחילה לחבק את זעמם – זעם רעב שרץ עמוק בתוך דם של כל זאב, וזה מה שדוחף אותם מעבר לקצה כדי להפוך לחיה חסרת דעת ומשתוללת.

   הזעם הזה נקרא Fury, וסימיות הסימס של כל זאב זאב שגורם להם לאבד את הסמרטוט שלהם שונה.

   במהלך התצוגה המקדימה שלנו על המשחק, יצרנו שני סימים זאב – כל אחד מהם זעם משלהם. . עם זאת, ה- SIM האחר שלנו לא אהב להיות לא נוח בשום זמן ולקח את הדברים הרבה יותר באופן אישי אם הם היו נבוכים או הרגישו מביכים, ולכן הם מעלים את זעמם.

   דרך נוספת שמצאנו עזרה להעלות את הזעם הייתה דרך ביצוע דברים ‘זאב’, כמו ריסוק או שריטות ריהוט. נכנע לכל סוג של אופי מיטבי באמצעות אינטראקציות (בדרך כלל מצוין עם סמל זאב) הוביל לעיתים קרובות לעלייה בזעם.

   ככל שזעם הסים עולה, הם יתחילו להראות את השפעות הזעם שלהם דרך הילה אדומה שעוקבת אחריה. הם גם יהפכו להיות יותר אמוציונליים, ויהפכו קלים יותר לכעס. בסופו של דבר עיניהם יהפכו לאדומות, וברגע שהן יגיעו לזעם מלא, הן יהפכו לאיש זאב.

   במהלך הזעם הללו, סימי זאב לא יוכלו לעשות שום דבר מחוץ לגלגול. אחת הדרכים הטובות ביותר למנוע מהם לעשות כל דבר שישפיע לרעה על מערכת היחסים שלך עם אחרים היא על ידי נעילתן לחדר בו הם לא יוכלו לעשות דבר מלבד לגרד ולנפץ דברים. זה יקר, אבל שווה את זה.

   איך לפלס את דרגת הזאב בסימס 4

   יש הרבה דברים מעניינים בלהיות זאב בסימס 4, אך למרבה הצער הדברים הטובים האמיתיים מוסתרים מאחורי שכבות. מה שאומר, כן, ניחשתם נכון, עליכם ‘לפלס’ את סים הזאב שלך כדי לעלות בשורות ולקבל יותר יכולות מעץ המיומנות.

   יש חמש דרגות בסך הכל:

   ישנן מספר דרכים שונות לעשות בדיוק את זה. הדרך הקלה – והפשוטה ביותר – לעשות זאת היא דרך אינטראקציה עם אנשי זאב אחרים במירון עץ. . תדע שמדובר באינטראקציה ייחודית שתעלה את מיומנות הזאב שלך כי יהיה עליו סמל זאב זאב.

   אינטראקציות לא רק צריכות להיות על דיבור, יש המון אינטראקציות אחרות שתוכלו לעשות כדי לגלות יותר. לדוגמה, אתה יכול להתפרץ עם אנשי זאב אחרים, או לחנך את אלה שהם פחות מנוסים ממך.

   ואם כל השאר נכשל, אתה יכול בקלות לתפוס ספר ממדף הספרים שלך ולהתחיל ללמוד יותר על כל הדברים זאמים.

   ה- Sims 4 בגידות שלנו יכול לעזור לך לנסוע במהירות בדרך שלך לכל מיני בונוסים במשחק. בינתיים, אם יש לך הרחבות, אנו יכולים לעזור להפוך לאיש זאב, ייצור בחייה אקולוגית, חיים זעירים, איך להפוך לבתולת ים, כיצד להפוך לכישוף, בית ספר תיכון ולשתתף בנשף ובאוניברסיטה ותארים מכובדים. ביוני 2020 ראינו גם את התוספת החופשית של הסולמות בסימס 4.

   יכולות רדומות זאב בסימס 4

   כמו סימי ערפד, אנשי זאב מגיעים עם עצי יכולת ייחודיים משלהם. יכולות אלה ניתן לבטל את הנעילה באמצעות נקודות, הרוויחו באמצעות ביצוע דברים דמויי זאב או באמצעות מחקר.

   עם זאת, יש גם יכולות רדומות. אלה אינם מסוגלים לפתוח על ידי נקודות יכולת, ובמקום זאת, השחקנים חייבים לגרום לסימים שלהם לעשות דברים מסוימים כדי לפתוח אותם.

   להלן תוכלו לראות אילו יכולות רדומות וכיצד לפתוח אותן:

   • אמפתיה של זאב – . לאחר הרגעת אנשי זאב אחרים, אתה מסוגל להסיר זעם מאנשי זאב אחרים, ומונע מהם להשתולל.
   • חונכות זאב – הנחתת אחרים בדרך של הזאב. כאשר חונכים אנשי זאב אחרים, הם צוברים דרגת בונוס, מצבי רוח טובים יותר ורווחים במערכת היחסים בקצב יעיל יותר.
   • דיפלומטיה של זאב – עזרת לאחרים להזדהות עם מצוקתם של אנשי זאב. עם יכולת זו, אתה יכול להעניק את התכונה “זאב ברית” על סימים אחרים, לשנות את השקפתם.
   • אפיפניה לונר – קיבלת יותר הבנה לאחר שקראת את טקסטים של זאב קדושים.
   • איום זאב – אתה לוקח את Glee להפחיד אחרים כאיש זאב ולא מרגיש אשמה. הפחדת סימים אחרים גורמת לך להרגיש שובב יותר.
   • שליטת טרנספורמציה – נעלתם את עצמכם במהלך פרק של זעם, וצברתם הבנה. לאחר שתצליח לא להפחיד אף אחד בזמן זעם כאיש זאב, תוכל לפתוח את היכולת הזו להפוך כרצונך.

   איך לרפא WABIES בסימס 4

   מכל סיבה שהיא, לפעמים אולי לא תרצו להפוך לזאב זאב. .

   עם זאת, גילינו שיש שתי דרכים לרפא את עצמך מ WABIES. האחד נשען על מקריות, ואילו השני מובטח להפוך את הווסות הללו לנחלת העבר:

   • להזיע את העגבים החוצה – כאשר ה- SIM שלך הבא ישן, יש אינטראקציה ייחודית כשאתה לוחץ על המיטה שלך שאומר ‘להזיע את Wabies’ Out ‘. אפשרות זו לא תמיד מסתדרת בהשוואה לאפשרות הבאה, אך קיימת אפשרות שה- SIM שלך יירפא.
   • בקש את התרופה בבר ובנקקר Grimtooth – פנו אל הבר הספציפי הזה בשכונת טחנת Moonwood ובקשו מהברמן ל”תרופת Wabbies “. תינתן לך ותירפא.

   להלן שש עובדות שכדאי לדעת על אנשי זאב בסימס 4:

   • סים שלך מובטח להחזיק את הגן הזאב אם הם נולדים משני אנשי זאב, עם זאת יש מלכוד – הם עשויים להחזיק את הגן, אך הוא יכול גם לדלג עליהם. זה גורם לסביר שאם ה- SIM שלך ינולד, הילד צפוי שיהיה גם את הגן הזאב.
   • אנשי זאב יכולים ללמד פעוטות, ילדים וחיות מחמד ליילל באמצעות תכונות אינטראקציה חברתיות. .
   • יש אינטראקציות שונות מבוססות זאב עם פריטים רגילים. אתה יכול לעשות דברים כמו ‘קח קקי פראי’ ו’כפה צלחת ‘, מה שהופך את ה- Sim Sim לפעולה בצורה אגרסיבית יותר דרך האינטראקציות שלהם.
   • אתה יכול לחזות סימים אחרים כאיש זאב, ומרוויח לך מצער רוח ייחודי ופלרטטני.
   • מיילול יותר מדי יגרום לסים הזאב שלך להשיג את מצבי הרוח ‘גרון’ אם תעשה את זה יותר מדי.
   • אתה יכול לדבר עם סימס שאינו Werewolf ולהפציר במקרה שלך מדוע להיות זאב זה טוב. אם תצליח, סימים שאינם זוואנים אלה יהפכו לבעלת ברית.

   שיהיה לי תקופה טובה מייללת כזאב זאב בסימס 4!

   מ- Assassin’s Creed ועד טייקון גן החיות, אנו מברכים על כל הגיימרים

   Eurogamer מברך את הווידיאו של כל הסוגים, אז היכנס והצטרף לקהילה שלנו!

   היכנס עם Google היכנס עם היכנס לפייסבוק עם היכנס לטוויטר עם Reddit
   נושאים במאמר זה

   עקוב אחר נושאים ואנחנו נשלח לך דוא”ל כשאנחנו נפרסם עליהם משהו חדש. נהל את הגדרות ההודעות שלך.

   • עוקבים אחר אמנויות אלקטרוניות
   • PC Follow
   • PS4 עקוב
   • PS5 עקוב
   • סימולציה עוקבת
   • הסימס 4 עוקבים
   • חבילת המשחקים של Sims 4 זאב עוקבים אחרי
   • Xbox One עוקב
   • סדרת Xbox X/S

   עקוב אחר כל הנושאים רואים 6 נוספים

   מזל טוב על העקבות הראשונות שלך!

   .

   הירשם לאירוגמר.עלון יומי נטו

   קבל את הכי הרבה דיבר על סיפורים היישר לתיבת הדואר הנכנס שלך.