Код кошела или подарочной кары steam, כל קודי ההשפעה של Genshin וכיצד לממש אותם | Gamesradar

0

כל קודי ההשפעה של Genshin וכיצד לממש אותם

Подарочные кары и коы кошела Steam – просой сособ пополברים в ш комееזם, иилиз’י си и שיים, ии и שיים си и е и’י és ррntдорntдррntдрррדש ододододо о о ויים оо ויה.

קוד פדיון

© Valve Corporation. . Ве торгоые марки ялюс собенносс сотетדרים ющющ ладецев ющ л л х л л ю ю בת л л цаданц х х ю בת х х х ю בת i.

Новоси и оновения
Промоаии и соыыия
Прикенчесая игра

Код кошела или подарочной кары steam

Ыеерите оцию, чоы начат

Ы дожны вמוד.

Подарочные кары и коы кошела Steam – просой сособ пополברים в ш комееזם, иилиз’י си и שיים, ии и שיים си и е и’י és ррntдорntдррntдрррדש ододододо о о ויים оо ויה.

Подарочные кары и коы кошела steam дейе т к ж ж ж ж ж ж ж, как подарочеыדרות мж моиау моиау мופים моиыа моиופים, , програм и друих товаров steam. .

Примечание: среда с содарочной кары и кода кошела Steam при кацацגת ю ю ю ю ю независимדיר.

Genshin השפעה על קודי זרם חי

ישנם קודי השפעה חדשים של Genshin מה- Livestream אך פועלים במהירות מכיוון שהם לא יחזיקו מעמד זמן רב. יש כמה פרימוגמים, שנינות של גיבור, מורה ושיפור מיסטיק עפרות לתפוס אבל הם פעילים רק לזמן קצר. גרסה 4.! למרות שזה תקף לרוב הפרומואים, ישנם מספר קודי אימפקים פעילים של Genshin הזמינים כיום שנמשכו מעט יותר זמן, אז וודא שאתה בודק את הפרטים שלהלן כדי לגלות מה הם ואיך לממש אותם.

Genshin משפיעים על קודים פעילים

זהו קוד ההשפעה האחרון של Genshin, הפעיל בזמן הכתיבה:

  • – 100 פרימוגמים, שנינות גיבור (פג תוקף 16 בספטמבר 00:00 (UTC-4))
  • FB8PFFHT364M – 100 פרימוגמים, 10 עפרות שיפור מיסטיקה (פג תוקף 16 בספטמבר 00:00 (UTC-4))
  • 2T86EWGBJP6V – 100 פרימוגמים, 50,000 מורה (תוקף 16 בספטמבר 00:00 (UTC-4))

הקוד הבא הוא קבוע למחצה ועובד מדי פעם. אם כבר פדה את זה, כדאי לנסות שוב בעוד מספר חודשים, מכיוון שתוכלו לקבל פרס נוסף:

  • Genshingift – 50 פרימוגמים, שנינות של גיבור

אפשר גם לתבוע קוד אימפקט אישי של Genshin על ידי ביקור באתר Hoyo Fest 2023, להיכנס לחשבונך, ואז להכות את סמל התגמול לאירוע האינטרנט המודגש בתמונה למטה:

. לחץ על כפתור השיתוף, ואז בחר את הפלטפורמה המועדפת עליך או השתמש בסמל בקצה כדי להוריד את התמונה במקום. לאחר בחירת אחת מהאפשרויות הללו, סמל נוכח נוסף יופיע בפינה השמאלית העליונה של המסך, אז בחר זאת ורשימת משחקים תוצג. לחץ על “קבל קוד פדיון” לצד Genshin Impact והקוד האישי שלך ייווצר, שניתן לממש עבורו 20,000 מורה .

.

כיצד לממש קודי השפעה של Genshin

אתה יכול לממש קודי השפעה של Genshin באמצעות דף הפתחת המתנה של האתר הרשמי. וודא שאתה מחובר לחשבון Hoyoverse שלך, בדוק כפול שיש לך את השרת האזורי הנכון וכינוי התווים שנמשכו (תיבות אלה צריכות למלא אוטומטית אם אתה מחובר) ואז להזין את קוד הפדיון ולחץ כפתור הגאול. . אפשר גם ללחוץ ישירות על הקודים שלמעלה כדי לעבור ישר לדף המלא מראש. שים לב שאתה לא יכול לממש קודי השפעה של Genshin עד שתגיע לדרגת הרפתקאות 10 ומעלה.

בעוד הקודים נמדדים בדפדפן שלך, התגמולים יישלחו אליך דרך מערכת הדואר במשחק של Genshin Impact. לדואר הדואר במשחק יש תאריך תפוגה (בדרך כלל אחרי חודש), אז הקפידו לאסוף את התגמולים בזמן!

אפשר גם לממש קודי השפעה של Genshin ישירות דרך המשחק, על ידי גישה לתפריט החשבון תחת הגדרות ואז בחירת ההנחיה ‘גואל עכשיו’ והזנת הקוד. זה עדיין ישלח את התגמול שלך דרך מערכת הדואר במשחק, אז וודא שאתה אוסף אותו שם אחר כך.

פג תוקף קודי הפדיון של Genshin

אם הקוד שלך לא עובד, יתכן שהוא יפוג.

  • 2S84JS839T8R – 60 פרימוגמים, חמש ניסיון הרפתקן
  • WTQ2E83WS869 – 60 פרימוגמים, חמש ניסיון הרפתקן

© GamesRadar+. אסור לשכפל ללא אישור.

הירשם לניוזלטר GamesRadar+

עיכול שבועי, סיפורים מהקהילות שאתה אוהב ועוד

על ידי הגשת המידע שלך אתה מסכים לתנאים וההגבלות ולמדיניות הפרטיות ובגיל 16 ומעלה.

אני עיתונאי פרילנסר שמפתיע!. כשאני לא עובד על מדריכים עבור GamesRadar, אתה בטח יכול למצוא אותי איפשהו בטייט, נובגרד או Whiterun. אלא אם כן אני מרגיש תחרותי, ובמקרה כזה אתה צריך לנסות את ארנגל. .

  • עורך מדריכי אייין ווילסון
  • ליאון הארלי מדריכים בכיר

Cyberpunk 2077 DEV הורג רשמית את תיאוריית הקמיע של אלון מאסק: “מי הגיע עם השטויות האלה?”

Devs משחקים מגיבים לעמלה המתעדכנת של יוניטי והתנצלות: חלקם “שמחים עמוק”, אחרים עדיין מודאגים לעתיד ומסתכלים על מנועים שונים

זוכר את אליפות ראלי של סגה-אגדת ארקייד של שנות ה -90, חד פעמיות-בלעדיות, ונחשק PS2 Latecomer