איך l. . עזר בפיצוץ הפיצוץ של סצנת הקומדיה של אוסטין – לוס אנג’לס טיימס, ג’ו רוגן נלחם F – פולחן במועדון הקומדיה החדשה, מברך על קומיקאים שבוטלו

0

. הבעלים עצמו, בדרך כלל בג’ינס וסווטשירט, מתברר עבור חלון הראווה השבועי שלו, “ג’ו רוגן וחברים.”

איך l.. עזר בפיצוץ פיצוץ סצנת הקומדיה של אוסטין

..הפלישה לסצנת הקומדיה הסטנד-אפ של אוסטין. שלט המגה -וואטג ‘מאיר על ידי ראש המועדון של העיר, שזורף בראשי חייזרים תאומים, זורח על צופי המועדונים של העיר כמו עב”ם שנחת בדיוק בלב הרחוב השישי.

בתוך קטע ההוללות שבין שדרת הקונגרס ל- I-35, שכונה את הקווים “השישי המלוכלך”, של מחזיקי הכרטיסים האמיצים את הטפטוף הקלאלי בערב יום חמישי האחרון בין 40 הטופלים, טקילה וענני vape. הקהל נשאב בהתמדה לבטנו של מועדון הקומדיה החדש של ג’ו רוגן, סוף סוף נפתח לאחר יותר משנתיים בהתהוות.

אוסטין, טקסס. 26 במאי 2023. ספינת אמהות קומדיה במרכז העיר אוסטין, טקסס. (ג'יימס גרג / לתקופות)

מאז פתיחתו בחודש מרץ, רוגן בנה את המועדון שלו על ידי הובלת אלמנטים של חנות הקומדיה – המקום האגדי שעזר להשיק את הקריירה שלו כמארח “פחד פחד”, פרשן MMA ופודקסטר שנוי במחלוקת. ספינת האמהות מעסיקה את הספר לשעבר של החנות, אדם יג’ט, וכמה חבר’ה של צוותים ודלתות ממקומות חנות בהוליווד ובלה ג’ולה.

בהחייאת הקליפה הישנה של תיאטרון ריץ ההיסטורי, ספינת האמהות שתלה דגל על ​​מה שהקומיקס ברחבי הארץ כינה את הגבול החדש בסטנד-אפ.

“לא רק שהרבה אנשים עברו לשם, קומיקס מ- L.א. קוראים למועילים שם, ופשוט לנסוע לאוסטין לעשות שניים או שלושה נקודות במהלך השבוע, “אמר הקומיקאי ברט קריישר, שהופיע במהלך ריצת מופעי הפתיחה של אמהות – יחד עם דייב שאפל, רון ווייט ורוזאן באר – וחזרו במהירות למקום של רוגן לעשות מופעים נוספים בחודש מאי. “הוא יצר את החנות שם למטה. זה ממש מרשים.”

המועדון של המועדון אסתטי דקו של המועדון עוצב בקפידה, מטפט האמבטיה לבר שנקרא מיצי, על שם החוף המנוח, הבעלים המפורסם של החנות.

הסמטה שמאחורי ספינת האמהות היא מקלט לקומיקס שאינו רשאי להסתובב בחלל הנמכר בדרך כלל. במקום זאת, הם מתאספים ליד המזבלה כדי לעשן, לפצח בירות ובדיחות ומקליטים פודקאסטים בעלי תקציב נמוך. .

הבמה העיקרית ממוסגרת על ידי קשת של מיני עב”מים זוהרים והירוגליפים חייזרים עמוסים באורות סגולים וירוקים. הבעלים עצמו, בדרך כלל בג’ינס וסווטשירט, מתברר עבור חלון הראווה השבועי שלו, “ג’ו רוגן וחברים.”

חנות הקומדיה

60 המקומות הטובים ביותר לראות קומדיה סטנד-אפ ב- L..

הקומיקס-התפוצץ לעתים קרובות בגלל מחשבותיו על קוביד -19, הנשיא לשעבר טראמפ והזכות הפוליטית-ביצע ללא הפסקה סביב אוסטין לפני שפתח את המועדון שלו. עכשיו מעוגן בספינת אמהות, הוא המאסטר של הגלקסיה שלו.

שני השלבים של המקום – איש השמן (החדר הראשי) והילד הקטן (החדר הקטן) נקראים על שם הפצצות האטומיות שה- U.ג. נפל על נגסאקי והירושימה.

על הבמה, רוגן צעד קדימה ואחורה, מתנשא לבדיחות על ספורטאים טרנסים או להיות אנטי-וקס ובאופן כללי מכין את הקומדיה שלו לציידים, אוהדי MMA ואחים לובשים כדורים ללא דאגות לפוגע, לבטל או לצלם אותם. (הטלפונים נעולים, מונחים בשקיות יונדר.)

מאז הימים האחרונים של המגיפה, המרכז המוזיקלי של אוסטין-ביתו של SXSW, גבולות אוסטין סיטי, אוסטין פסיכ פסט ועוד-הפך לאפס קרקע לבום קומדיה סטנדאפי שעקבה את הסצנה שבעבר הייתה קיימת קומיקס נהג רק זוג מועדונים ואוסף צנוע של לילות פתוחים. . מועדונים כמו קריק והמערה, חברת גז וולקן ומועדון הקומדיה של Sunset Strip שנפתח לאחרונה ממלאים את הרשת הצומחת.

דייוויד לוקאס, שם מרכזי ב- L.א. סצנת סטנד-אפ, החל לכותר לפני פחות משנה ומוכר בהתמדה מקומות ברחבי הארץ לאחר שבנה את בסיס המעריצים שלו באוסטין. כמנהל צלוי רגיל בפודקאסט הפופולרי “Kill Tony” עם טוני הינצ’ליף, לוקאס מקבל את ההומור הפראי שלו שנצפה על ידי מיליונים ביוטיוב כל שבוע. לוקאס, בחור דלת לשעבר בדלת חנות הקומדיה, אומר אוהדי אוסטין שלא היו רגילים ל.א.קליבר הקומדיה הראה לו מיד אהבה.

“הרושם הראשוני שלי מאוסטין היה שהאימה הזו – לא ממש נראית -“, נזכר לוקאס על הכניסה לראשונה לסצנה. .”הוא אמר שהוא אזל שלוש מופעים בינואר 2021 למרות המגיפה. “הייתי כמו ‘למה?’ציפיתי שיהיו לי שם 50 אנשים. בטח, לאוסטין הייתה סצנת קומדיה, אבל מעולם לא היה להם קוֹמֶדִיָה סצינה, כמו מה שקיבלנו.”

בעוד שרוב הקומיקס מצאו את עצמם במגרש של מופעי זום במהלך המגיפה, אני.א. סטנד-אפים, כולל רוגן, החלו לטבול את בהונותיהם באוסטין. למרות שלטקסס היו מגבלות רופפות יותר על אירועים חיים, קומיקאים רבים באוסטין ילידים נשארו בבית כדי למנוע התפשטות של קוביד.

זהירות המקומיים פתחו נתיב לאלה ב- L.א. . סטנדאפים החלו לטוס להופיע במקומות אוסטין בבית הספר הישן כמו מועדון הקומדיה של קאפ סיטי (שנפתח כ- Laff Stop בשנת 1986 לפני ששינתה את שמה כעבור עשור), חדר Velveeta (נפתח בשנת 1988) ומוזיקה היסטורית בלבד-למוזיקה בלבד. מקומות כמו Antone’s (נפתחים בשנת 1975) וחברת גז וולקן (נפתחה בשנת 1967).

משמרת משמעותית החלה ב -1 באפריל 2021, כאשר בעלי הקומדיה המועדון הקומדיה הקומדיה הקומדיה בניו יורק והמערה נפתחו מחדש באוסטין.

גבר מצולע מול מועדון קומדיה בלילה

זה הפך למפגש עבור אוסטין קומיקס שמתכנסים בקטע חיצוני אחורי שיש לו במה כמו גם שולחנות פיקניק ומשאיות אוכל. המועדון, שנפתח על ידי רבקה טרנט וקולטון דאולינג, ידוע כי הוא לוקח סיכונים בתכנות מופעים לא שגרתיים כמו “טלפון בננה” – שנוצר על ידי קנדאס מדינה ואירוח על ידי ניק קוקס, נט רוגצ’בסקי וג’ק טימונס – שם קומיקס מקבל דקה אחת להופיע להופיע לפני שמתבלים על ידי הקהל והמארחים.

המיקום של אוסטין באמצע המדינה הפך אותו לנגיש יחסית מהחופים. כאשר העיר סוף סוף הגיחה מסגירת קוביד -19, המקומיים מצאו סצינה שלא הייתה זהה כמו שהם עזבו אותה. .א. קומיקס, שרבים מהם ניסו להימלט ממה שהם ראו כקהלי חוף נכונים פוליטית. עם זרם זה הגיע מעבר פוליטי מליברל לליברטריאן.

אוסטין, טקסס. 26 במאי 2023. מועדון הקומדיה המזרחי של אוסטין באוסטין, טקסס. (ג'יימס גרג/לתקופות)

“לפני עשר שנים אוסטין לא היה ממש שמאלני, אלא ליברלי – כמו מקום היפי,” אמר קומיקאי אוסטין קיקו וילמיזר. . .”

חדשות חדשות אחרות פשוט התעייפו מהחסמים הפיננסיים ב- L.א. מקסוול וקייטלין בנסון הם בין אלה שהיגרו לאוסטין מהוליווד. .א. .

“אני חושב שהרבה מהאנשים שעזבו את L.א. לבוא לאוסטין לא חיפש לגור ב- L אחר.א. תרבות, “אמר קייטלין. “אני מרגיש שחיינו במערכת אקולוגית בה ניסינו כל הזמן לתת ולתת. אני באופן אישי פגע בקיר כקומיקס.”

בן דלה טורה, קומיקאי מדרום מיניאפוליס, הכניס מזרן תאום בחלק האחורי של גולף פולקסווגן שלו לנסיעה של 16 שעות לקומדיה החדשה שהובטחה אדמה. הוא פנה היישר לאוסטין והתגורר בחניון וולמארט במרכז העיר.

. . . אני רק רוצה לראות מספיק אנשים מוצצים שאני יכול לעלות לשם ולעשות את הדבר שלי.”

לפני פתיחת ספינת האמהות, קאפ סיטי, ביתו של האדם הכי מצחיק בתחרות אוסטין, היגר צפונה למקום דו-שלבי באזור הפרברים המכונה התחום לאחר שנרכש על ידי מארק ובראד גרוסמן, המנהלים את רשת מועדון הקומדיה הלאומית הליום. הם המשיכו בשותפות שלהם עם Moontower השנתי רק לצחוק אוסטין פסט, שמושך אלפי מעריצים מכל רחבי הארץ.

חברת הגזים של וולקן גמלה את המופע “Kill Tony” בשנת 2021 לאחר שהינצ’קליף הפריע בדיחות אסייתיות מלאות של Slur על קומיקס פנג דנג, והפיל את אנטון להפיל את ההצגה. .

עבור חלק באוסטין, יותר קומדיה שמושכת את מעריצי “Kill Tony” ולתואמי קהל שזורקים דרגות על “השמאל העקוע” הוא תוצר לוואי רעיל של סצנת הקומדיה החדשה.

. האם נוכל להגיע בנושא אחר, בבקשה? . אבל זה האווירה שהקומיקס החדש מביא, הוא אמר. “הרבה מזה הוא דיבור שנאה רעול פנים כקומדיה.”

“Kill Tony” העביר לספינת האמהות יחד עם הסיעה הדרומית של ליגת הקרב הצלייה-פורמט פופולרי ראש בראש שגדל מחנות הקומדיה. .

במזרח אוסטין יש שרשרת בר מקומית, פרל ברק ומועדון הקומדיה של רוזקו, המסתכלים לעבר המקומיים. מועדון הקומדיה המזרחי של אוסטין, שנפתח בשנת 2022 (ואחריו מקבילה המפוצץ של דרום אוסטין קומדיה) על ידי רזא ג’פרי ואנדרה ריקס, מתאים למרכזים מגוונים כולל מופעים LGBTQ+. פנים הפלאש והדם האדום של המועדון עם תחושת טרקלין וינטג ‘יושבת בתוך בניין מחוספס מוקף בגדר אלומיניום עם שלט שאומר “טייגר דן.”

“אני יודע שאנשים מתלוננים על הרבה אנשים בקליפורניה שמגיעים לכאן, אבל העיר שלנו הופכת לוהטת יותר – אז אתה מנצח כמה, אתה מפסיד קצת. מה אתה הולך לעשות?”אמרה הקומיקאית אריאל אייזק נורמן, תוך שהיא מארחת את חלון הראווה השבועי של המועדון LGBTQ+,” הומו מספיק.”

למרות זרם הקשב והדם החדש שמגיע מ- L.א., מבצעים מקומיים רבים שלא ששו לאמץ את הסצינה החדשה הגיעו.

אישה עומדת על הבמה במהלך מערך הסטנדאפ שלה

“דחפתי קצת נגדה,” אמר הקומיקאי טיילור דאדי, שהוא גם המנהל הכללי בחדר Velveeta. “עשיתי קומדיה בעיירה הזו שמונה שנים, ובמשך זמן מה הרגשתי כמו זר בעיירה שלי. יחד עם זאת, מה עוד אתה יכול לבקש באמת?

רבים מהמועדונים החדשים הם בבעלות או מנוהלים, לפחות בחלקם, על ידי אלו הספוגים בתרבות. . ממש ברחוב מספינת אמהות, שלט ורוד וסגול של ניאון עם לוגו עץ דקל מצביע על הדרך למעלה למועדון הקומדיה של Sunset Strip. כפי שהשם מרמז, מטרת המועדון היא לעורר את רוח ההוליווד של שנות ה -80, כאשר כוכבי רוק וקומיקאים קמו זה לצד זה.

הלוגו של DayGlo על הבמה של הבר בקומה העליונה משולב על ידי עצי דקל בעציץ מעוטרים בניאון. שאר המרחב, שהיה ידוע בעבר בשם מקום המוזיקה של Staple The Parish, נותר בעיקר ללא מגע. . המועדון נפתח מחדש במזרח אוסטין בפברואר.

“זה די מוזר. הכל הגיע למעגל מלא, הטרגדיה של קוביד שיחררה את החדר הזה, אבל זה גם שיחרר את כל הקומיקס האלה להגיע לאוסטין, “אמר הבעלים המשותף של סאנסט סטריפ אנתוני האשם. “כן, קוביד נשאב וכולנו במקום גרוע יותר לזה – אבל לא קוביד, אין בום קומדיה של אוסטין, אין רצועת שקיעה.”

בשנת 2021 הקים שם יחד את מועדון הקומדיה עם שותף עסקי, הקומיקאי המקומי אדם הרטל, במרחב אחר באוסטין. הרטל התרגש לחזק את סצנת אוסטין, אך בשנת 2022 התרחשה טרגדיה כשמתו בשנתו מהתקף לב. השם היה הרוס עד כדי גיבוי מהעסקה.

ג’ו רוגן נלחם ‘F – פולחן’ במועדון הקומדיה החדשה, מברך קומיקאים שבוטלו

תודה שפנית אלינו. קיבלנו את ההגשה שלך.

.M. ET

במקור פורסם על ידי:

חדשות פוקס

  • ג’ו רוגן מגנה
  • רוגן ואורחיו דנים בזהירות הקודמת של ביידן לגבי פתיחת מלחמת העולם 3
  • ג’ו רוגן: השמאל ‘היה בעבר על חופש’, עכשיו ‘תפקידים הפוכים’

קומיקאי ומארח הפודקאסט ג’ו רוגן אמר במהלך הראיון שהוא הקים קומיקס שלא חושש לגעת ב”סטנד-אפ מסילה שלישית “או” נושאים מסוכנים “במועדון הקומדיה החדש שלו באוסטין, טקסס, על ידי קומיקאים כמו רוזאן באר. ודייב שאפל.

במהלך ראיון עם העיתונות החופשית, אמר רוגן את המועדון שלו מבוסס אוסטין, קומדיה אמהות, כולל קומיקאים שלא חוששים לחקור נושאים שחלקם “לא חושבים שצריך להיות מצחיקים.

“ואם אנחנו יכולים להיות מצחיקים עם כמה S – שאתה לא חושב שצריך להיות מצחיק, זה נפלא, אז בואו נחקור את זה. בואו נגלה, מה זה? כאילו, מה קורה שם? מה קורה עם הנושא הזה שכולם מפחדים ממנו? האם אנחנו בכת פולחן? אתה יודע, כשאתה מתחיל להאמין לדברים שאתה יודע מטבעו אינם נכונים אבל אתה אומר אותם וחוזר עליהם כי הכת רוצה שתעשה את זה-זה משהו שאתה יכול לנצל בקומדיה סטנדאפ, וזה מה שקומדיה סטנדאפ זה הכל בערך. .

.

“כשאנשים עושים נושאים מסוכנים, זה החרא האהוב עלי,” הוא אמר לשקע, והסביר את מה שהוא מאמין שהוא “סטנד-אפ שלישי של הרכבות.”

ג'ו רוגן אמר שמועדון האמהות החדש שלו לקומדיה באוסטין, טקסס מציג קומיקאים שאינם

“אנחנו לא עושים את זה כאלטרנטיבה לקומדיה. אנחנו עושים את זה כי זה הוא קומדיה, “הוא המשיך.

ספינת האמהות של קומדיה של רוגן נפתחה ב -7 במרץ וכרטיסים לתכניות הפתיחה אזלו תוך דקות. חלק מהכרטיסים למכירה חוזרת רשומים עד 900 דולר ב- StubHub.

ראה גם

קומדיה רוגן אנטי -ביטול מועדון

ג’ו רוגן פותח את מועדון הקומדיה נגד Cankesel: ‘אני שיכור ועל פטריות במועדון החדש שלי!

.

“אנחנו רק מנסים להפוך את זה למרחב יצירתי נהדר לסטנד-אפ, כמעט כמו מעבדה, כמו המקום הטוב ביותר לפתח חומר”, אמר רוגן לעיתונות החופשית.

. ברזל מחדד את הברזל בקומדיה. כשאתה סביב כל הרוצחים האלה, זה כאילו שכולם משתפרים, “הוא המשיך.

.

“אני חושב שזה עניין גדול מאוד שג’ו פותח מועדון משלו. זה מספק הזדמנות לאנשים לבוא לדבר את דעתם לדיבור חופשי ללא חשש להשלכה או לבטל “, אמר אורח בשם בריידי מפניקס, אריזונה, לפוקס ניוז דיגיטל.

“תזכורת שקומדיה אמורה להיות מצחיקה. כולם כאן כדי לבלות וזה באמת מה שזה ההתגלמות של זה חופשי דיבור חופשי.”

“זה בהחלט טוב לאוסטין, אבל הייתי אומר שזה אפילו טוב למדינה. אני חושב שכרגע היו בנקודה בה כולם, זו ביטול תרבות. כולם מפחדים לדבר, כולם מפחדים לדבר, ולהיות מקום כזה שבו אנשים יכולים לבוא ופשוט להתלוצץ וליהנות ולא לפחד מההשלכה או חוששים שהם לא יוזמנו שוב או משהו כמו זֶה. זה באמת חופש דיבור, וזה טוב לאוסטין, וזה טוב למדינה, זה טוב לטקסס. זה לא יכול להיות טוב יותר, “הוא המשיך.

.