Lane Firefly: מדוע מופע נטפליקס זכה בחזרה לעונה השלישית | שלום!, סקירה כנה של נתיב ה- Firefly Sefflix S – PureWow

0

הנה הביקורת הכנה שלי על עונה הראשונה של ‘פיירפליי’

חלק ממה שהפך את העיבוד הזה לכל כך גדול היה צוות השחקנים הכוכב. בנוסף להייגל וצ’אלקה, צוות השחקנים לעונה ראשונה כולל את עלי סקובבי (טולי הצעיר), רואן קרטיס (קייט הצעירה), בן לוסון (ג’וני ראיין), ג’ון אקר (מקס ברודי), ביו גארט (ענן) ויאל יורמן ( מארה ראיין).

הסיבה האמיתית לכך ש- Firefly Lane בנטפליקס מסתיים

קתרין הייגל כטולי יושבת על הכיסא בכיסא נתיב פיירפליי

ליין Firefly שחרר לאחרונה את החלק השני של עונה שנייה בנטפליקס והאוהדים לא בזבזו זמן להיתקע בפרקים החדשים של הדרמה מחממת הלב.

המופע, שמבוסס על הרומנים שנכתבו על ידי קריסטין חנה, מככבים את קתרין הייגל ושרה צ’לקה כחברי הילדות טולי הארט וקייט מולקי שהתמודדו עם עליות וירידות רבות לאורך הקשר שלהם בן 30 שנה.

שרה צ'לקה כקייט מחייכת ויושבת לשולחן בבישון פיירפליי

מגי הסבירה בראיון באותה עונה שנייה ניתנה ריצה מורחבת כדי לתת לסיפור שליחה גדולה. “במקור, עונה שנייה פשוט הייתה עשרה פרקים”, היא התחילה והוסיפה: “אבל דיברתי עם אחד ממופעי המנהלים של נטפליקס ואמרה ‘אני יודע איפה סוף הסיפור. אני רק רוצה לוודא שנגיע לשם ולא מסתיים על מצוק ואז קורה משהו ואנחנו לא משלימים את זה.’רציתי לוודא שאצטרך לספר את הסיפור המלא.”

על מה עונה שנייה של פיירפליי עונה שנייה?

עונה שנייה התמקדה בתחילה בנפילה הגדולה בין קייט לטולי וכיצד החברים התמודדו עם מה שנזרק עליהם. אבל אבחנת הסרטן של קייט היא שהעבירה דברים בין הצמד. החלק השני של הסדרה הסופית נראה רגשי באותה.

רואן קרטיס ועלי סקוביי כקייט וטולי בסצנת החזרת

כאמור, עונה שנייה של שפת הגחלילית מתמקדת באבחון הסרטן ההרסני של קייט ומגלה כי הטרמינל שלה. כשגילתה על בריאותה המידרדרת של חברתה הטובה ביותר, היא ממהרת להיות לצדה ולתקן את השבר הקודם שעמדו בפניהם קודם בסיפור המופע.

למרות מותה של קייט הוא תפנית הרסנית של אירועים של צופים, המעריצים נותרו בידיעה שהצמד הצליח להתאושש מהנפילה שלהם ולבנות מחדש את ידידותם בזמן לפני שנפרדו את הפרידה הסופית שלהם.

קתרין הייגל ושרה צ'לקה בנתיב פיירפלי עונה שנייה

איך האוהדים מגיבים למסלול פיירפלי עונה שנייה?

המעריצים לקחו למדיה החברתית כדי לתת את פסק הדין שלהם על הפרקים החדשים ורבים הם, באופן לא מפתיע, הרוסים על ידי העלילה הרגשית. “אוומייגוד! #Fireflylane היה המופע הטוב ביותר. לא הולך לשקר, ממש התנפצתי בצפייה בפרק האחרון, “אמר מעריץ אחד.

קתרין הייגל ושרה צ'לקה יושבים בשמלות כדור בעונה השנייה של נתיב פיירפליי

שנייה צייצה: “#fireflylane הסתיים ב- Zee Best Way Best. כתיבה מהממת והופעות מדהימות מסביב “, כפי שכתב שליש:” סיום רגשי אך יפה. #Fireflylane.”

קייט וטולי יושבים יחד בסוף העונה השנייה בנתיב פיירפליי

שחקנים של נתיב פיירפליי בעונה שנייה יושבת סביב שולחן ארוחת הערב

קתרין הייגל כטולי בנתיב פיירפליי

שרה צ'לקה עומדת ליד טלפרומפטר בנתיב פיירפלי עונה שנייה

לא רוצה לפספס סיפור? הירשם אל מה לצפות בניוזלטר ולקבל את הראש בתוכניות וסרטים שכולם מדברים עליהם.

הנה הביקורת הכנה שלי על עונה הראשונה של ‘פיירפליי’

תמונת מחבר: גרטה

עורכי PureWow בוחרים כל פריט שמופיע בדף זה, והחברה רשאית להרוויח פיצויים באמצעות קישורי שותפים בתוך הסיפור. כל המחירים מדויקים בתאריך הפרסום. תוכלו ללמוד עוד על תהליך השותפים כאן.

ביקורת נטפליקס ליין Firefly

*אזהרה: ספוילרים קלים קדימה*

אני הולך להיות מראש: הייתי די סקפטי לגבי סדרת נטפליקס החדשה לגמרי, נתיב פיירפליי. לאחרונה קראתי מחדש את הרומן של 2008 מאת קריסטין חנה לראשונה מאז התיכון, ותמשיך לומר לך – זה אפילו יותר פנטסטי ממה שזכרתי. (זה הותיר אותי מתנודד והרגש נוסטלגי במשך ימים, וזה התרחשות נדירה.) זה בבירור גרם לי לפקפק בכך שכל גרסת מסך קטנה יכולה לעשות זאת צדק.

ובכל זאת, הסתקרנתי מההתאמה של נטפליקס ל נתיב פיירפליי, שמככבת בקתרין הייגל (טולולה “טולי” הארט) ושרה צ’לקה (קייט מולקי). סדרת הסדרה הוקרנה לראשונה בשנת 2021, והיא הוצגה ברשימת התוכניות הנצפות ביותר של שירות הסטרימינג. מכיוון שחלק מהעבודה שלי כעורך בידור הוא לקבוע אם משהו שווה את השעון, הזרמתי אותו בראש פתוח.

להפתעתי, הייתי מרוצה מאוד מהגרסה של נטפליקס, למרות שהיא מעט שונה מהרומן. אמנם זה לא קשר כל סוף רופף כמו הספר, אבל זה הותיר אותי לרצות יותר – וזה כל מה שאני יכול לבקש.

הנה הסקירה הכנה שלי על נתיב פיירפליי עונה ראשונה.

Lane Lane Netflix סקירה קתרין הייגל

1. מה זה נתיב פיירפליי עונה 1 בערך?

הסיפור משתרע על מהלך העשורים, בעקבות שני החברים הכי טובים לכל החיים. (בעוד הייגל וצ’אלקה מגלמים את הדמויות כמבוגרים, הגרסאות המתבגרות של טולי וקייט מוצגות על ידי עלי סקובבי ורואן קרטיס, בהתאמה.)

הפרק הראשון מראה את הצופים כיצד הם נפגשו, החל מהילדות הסוערת של טולי שהובילה אותה לעבור לגור עם אמה החופשית, Cloud (Beau Garrett), בבית ב- Firefly Lane. לא לוקח זמן רב לטולי לפגוש אותה בשכנה הרחוב, קייט, שלא הייתה יכולה להיות שונה יותר.

מהר קדימה כמה שנים, והם עדיין החברים הכי טובים. טולי השיגה את החלום שלה להיות שדרן מפורסם. (יש לה אפילו תוכנית אירוח משלה שעת החברה.) לעומת זאת, קייט בחרה לגדל משפחה עם הבוס לשעבר שלה, ג’וני (בן לוסון), שמאוהב בסתר בטולי. *גלגול עיניים*

הבעיה? קייט נמצאת בעיצומה של גירושין מג’וני, ובתם המתבגרת, מארה (יעל יורמן), פועלת כתוצאה מכך. .

ביקורת נטפליקס ליין Firefly

2. שנמצא בקאסט של נתיב פיירפליי עונה 1?

חלק ממה שהפך את העיבוד הזה לכל כך גדול היה צוות השחקנים הכוכב. בנוסף להייגל וצ’אלקה, צוות השחקנים לעונה ראשונה כולל את עלי סקובבי (טולי הצעיר), רואן קרטיס (קייט הצעירה), בן לוסון (ג’וני ראיין), ג’ון אקר (מקס ברודי), ביו גארט (ענן) ויאל יורמן ( מארה ראיין).

ביקורת סדרת נטפליקס של Firefly Lane Netflix

3. הוא נתיב פיירפליי שווה את השעון?

אם אתה אוהב דרמות רומנטיות גבינות, התשובה היא 100 אחוז כן. נתיב פיירפליי הוא סיפור מתאים שמתאים לרוב הצופים, שהוא ממצא נדיר בעידן קשר ברידגרטון.

לא להזכיר, נתיב פיירפליי השאיר אותי רוצה עוד. למרות ש לסדרה היה הרבה מה לְהוֹכִיחַ, הסיום של המעגל המלא הפך את הכל לכדאי. אני מרגיש מחויב מאוד לחכות לעונה השנייה, מכיוון שהחבורה הראשונה של הפרקים סיפקה מרובה מצוקנים.

. כחובב הספר, בתחילה לא הייתי בטוח בפורמט זה, מכיוון שנהנתי מהסיפור הכרונולוגי של חנה. אף על פי כן, נטפליקס עושה עבודה טובה בהצגת המעבר בין הפלאשבקים לסצנות של ימינו.

טיפ מקצוען: שימו לב לפאות של קייט וטולי, מכיוון שהתסרוקות שלהם יושמו לך לפרק הזמן. (לדוגמא, לטולי יש שיער חום ארוך כשהיא מתאמנת להיות שדרנית, אבל היא מתנדנדת בסגנון קצר וקצוץ בהמשך הקריירה שלה.)

בקצרה, נתיב פיירפליי בהחלט שווה את השעון. למרות שהלוואי שהיו יותר פרקים, אני מוחא כפיים לנטפליקס על כך שביקר מחדש את הסיפור הנוסטלגי הזה.

ספרים כמו מגנוליות מתוקות

4. איך הם כמה מופעים אחרים נתיב פיירפליי?

אם אהבת נתיב פיירפליי, לאחר מכן מגנוליות מתוקות, ג’יני וג’ורג’יה וכן נהר הבתולה הם רק כמה דרמות מרגישות טובות שצריכות להיות על הרדאר שלך. ואם אינך בטוח מאיפה להתחיל, אנו ממליצים בחום מגנוליות מתוקות, הסובבת סביב שלושה חברים ומתרחשת בדרום קרוליינה. דומה ל נתיב פיירפליי, זה נוגע בנושאים כמו רומנטיקה, משפחה וכמובן חברות.

לקבלת רשימה מקיפה יותר של מופעים כמו Firefly Lane, עיין כאן ב- Roundup שלנו.

רוצה שהמופעים המובילים של נטפליקס נשלחים היישר לתיבת הדואר הנכנס שלך? לחץ כאן.