LOL רשימת שכבות ADC, 13.18, האלופות הטובות ביותר – metasrc, מיטב ADCs בליגת האגדות לתיקון 13.

0

.12 (2023)

על תיקון 13.10, קיבלנו כמה שינויים. . .

.18

רשימת ה- ADC של ה- ADC הסטטיסטי שלנו מתעדכנת לפי שעה עם האלופות הטובות ביותר לשחק ב- LOL. . רשימת שכבת האלופה הזו מציגה את כל האלופות שמשוחקות לעתים קרובות כ- ADC.

את כל

את כל

מִתנַקֵשׁ

מִתנַקֵשׁ

קוסם

צַלָף

תמיכה

תמיכה

טַנק

טַנק

.12 (2023)

משחקי מהומות

.12 הביאו כמה נרפים עיקריים לכמה מה- ADCs הטובים ביותר והזוכים הגדולים ביותר ב- Patch 13..12 נראה שונה מאוד מלפני.

חצי קרב הטיפוס בליגת האגדות הוא לדעת איזה אלופים אתה צריך לבחור כדי למקסם את המשחק שלך.

יש כיום מעל 160 אלופים במשחק, והכל עם מערך יכולות, חוזקות וחולשות שונות לחלוטין. .

המאמר נמשך לאחר המודעה

בתפקיד ADC, נזק הוא העדיפות המוחלטת. תותחי הזכוכית של המשחק, ADCs נועדו לשבת בחלק האחורי של קרבות צוות ולהשאיר נזק, ומאפשרים לחבריהם לקבוצה לטנק את הלהיטים הגדולים יותר ולהישאר מחוץ לפגיעה.

ה- ADCs הטובים ביותר בליגת האגדות הם אלה שיכולים למקסם את הנזק הזה תוך צמצום הסיכון. .

המאמר נמשך לאחר המודעה

.10 הביאו שינויים גורפים לתפקיד, והשינויים הללו הגיעו עם ערימה כבדה של חובבים ונרפים כדי להקציף אותם באיזון. נתיבי בנייה עדיין באוויר כמו מהתיקון הנוכחי, כאשר השחקנים עדיין מנסים לברר מה האפשרויות הטובות ביותר. עם זאת, יש לנו מושג די מוצק מה הבחירות הטובות ביותר.

המאמר נמשך לאחר המודעה

להלן ה- ADCs הטובים ביותר על תיקון 13..

תוכן:

 • מיהו ה- ADC הטובה ביותר בליגת האגדות?
 • עזריאל
  • ADC ADC Build and Runes
  • NILAH ADC Build and Runes
  • Jhin ADC Build and Runes
  • Veigar ADC Build and Runes

  מיהו ה- ADC הטובה ביותר בליגת האגדות?

  שיעור הזכייה הגבוה ביותר ב- ADC על תיקון 13.12 הוא קרתוס ב 55.54%. לקרתוס יש את כולם מלבד סרפין הוכו בהישג יד בכל הנוגע לשיעור הניצחון הממוצע, ושיעור הבחירה שלו עולה בהתמדה מאז תחילת העונה 13. הוא לא פופולרי במיוחד, אבל שחקנים שיודעים להשתמש בו מוציאים מזה הרבה. ה- ADC הפופולרי ביותר על תיקון 13.12 הוא אזריאלי ב 22.שיעור הבחירה של 8%, ואחריו ג’הין ב -19% והעמיסה הון ב -15..

  קָשׁוּר:

  המשחקים הטובים ביותר בחינם להורדה ולשחק במחשב, PS5, Xbox או Nintendo Switch

  עם זאת, ה- ADC הטובה ביותר בליגת האגדות משתנה כל הזמן. העדכונים והתיקונים הרגילים של הליגה פירושם כי האלופות צוברות ומפסידות כל הזמן, ויכולות להיות הדמות הטובה ביותר או הגרועה ביותר במשחק, תלוי איך הם הושפעו מהעדכון האחרון של המשחק. . הכל נתון לשינוי.

  EZREAL, חוקר Prodigal

  במשך תקופה ארוכה, EzReal היה טוב* עם כוכבית ולא סתם טוב. העובדה שהוא כל כך תלוי מיומנות הופכת את ה- DPS שלו לא עקביים למדי. .

  המאמר נמשך לאחר המודעה

  עם זאת, התיקון 13.10 שינויים בפריטים העניקו השראה לשחקנים לנסות כמה מבנים שונים מכפי שהיו בדרך כלל באלופה. עכשיו שיש לו כמה שבילי בנייה מגוונים יותר, אזראל חזק ביותר אם הוא בונה כראוי.

  המאמר נמשך לאחר המודעה

  מתי כדאי לבחור אזריאל?

  EzReal הוא בקלות ה- ADC הבחירה העיוורת ביותר שם. כמעט ללא זיווגי תמיכה בלתי ניתנים להפעלה, נתיבה בטוחה במיוחד, היכולת לדחוף מוביל ולשחק היטב מאחור, ולא הרבה שידוכים ממש גרועים. אלופים כמו דראבן וויין יכולים לרוץ אזריאל ולהיות נוטים להיות בחירות חזקות נגדו, אבל שחקן אזריאלי שמבין כיצד למקם כראוי יכול לעקוף סביב הדלפקים הרכים האלה.

  המאמר נמשך לאחר המודעה

  השאלה האמיתית בבחירת EzReal היא האם אתה חושב שאתה יכול להנחית את כל צילומי המיומנות שלך או לא. . אם זה לא, עזוב אותו. אין שום בושה לדבוק ב- ADC ממוקד בהתקפה אוטומטית אם זה מה שאתה רגיל אליו, הפלייסטייל של עזריאל אינו מיועד לכולם.

  ההתקנה הטובה ביותר של EzReal היא כרגע PTA. השביתה הראשונה בלטה עליו זמן מה כאשר Essence Reaver היה הפריט שמהרת עליו קודם, אך הבנייה החזקה ביותר שלו כרגע מוציאה הרבה יותר קילומטראז ‘מהבונוס הנזק המתמשך של PTA מאשר First Strike של Strike של First Strike. נוכחות של נפש והפיכה דה גרייס הם סטנדרטיים על אזריאל, ואילו האגדה: בריאות הבונוס של קו הדם וקיימים ושימושיים מאוד.

  השראה היא תמיד משנית בטוחה, כאשר הנעלה קסומה ומשלוח ביסקוויט מועילים באופן אוניברסלי.

  . תרצה לתפוס קרע מוקדם למדי כדי להריום אותו, אך דאג לסיים את כוח השילוש הקדוש לפני שאתה תופס את מנאמון. . לא משנה מה אתה לא מקבל שלישי, תפוס אותו רביעי אלא אם כן אתה זקוק לפריט הגנה.

  המאמר נמשך לאחר המודעה

  לב קפוא הוא פריט הגנתי הייחודי ל- EzReal בכל מה שקשור ל- ADCs, אך הוא יכול גם ללכת על אפשרויות הגנה טיפוסיות של ADC כמו Scimitar Mercurial, Maw of Malmortius או Angel Angel, תלוי במה אתה עומד והעדפה אישית.

  האלופה הזו לא בדיוק עשתה גלים עם שחרורה. . היא נתפסה כאלופת נישה עם שימושים מסוימים, כזו שלא הייתה שווה לשחק על בחירות אחרות בתפקיד.

  המאמר נמשך לאחר המודעה
  המאמר נמשך לאחר המודעה

  אמנם היא עדיין קצת נישה ועובדת הרבה יותר טוב עם כמה קומפוזיציות צוותים מאחרות, אך היכולת שלה לחסום התקפות אוטומטיות ולהגביל על האופוזיציה אפשרה לשחקנים ששלטו על הערכה שלה להצטיין.

  עם זאת, נילה לא משחק כמו אלוף ADC טיפוסי. . יש הרבה יתרונות וחסרונות המחוברים לנילה, ולומדים כיצד להקטין את החסרונות האלה תוך שימוש בצורה הטובה ביותר בחוזקות שלה ייקח זמן מה.

  המאמר נמשך לאחר המודעה

  יש גם את השכבה הנוספת של הניסיון לקבוע כיצד 13.10 שינויים בפירוט ADC ישפיעו עליה. . בשלב זה, באמת קשה לומר.

  מתי כדאי לבחור את נילה?

  .

  המאמר נמשך לאחר המודעה

  היא גם חזקה מאוד עם מספר קסמים, ובהתחשב עד כמה קסמים מטא, זה מכניס אותה למקום נהדר במשחק המדורג הטיפוסי שלך. עם זאת, לשים אותה עם אלופת תמיכה נשיאה כמו פייק יכולה גם לאפשר לניילה למלא תפקיד “תומך” יותר בו היא מתמקדת בפינוי גלים, להתחיל בקטטות איתה, ולנסות להחזיק נושאות אחרות בחיים על ידי הפצת מגן ה- W שלה.

  המאמר נמשך לאחר המודעה

  אולי אין לה מגוון של מרבית ה- ADCs האחרים בליגת האגדות, אבל היא מפצה על זה עם Gap Close ו- Utituly. לימוד נילה ייקח קצת זמן בהתחשב בכך ש- PlayStyle שלה מבדיל אותה מאלופות אחרות בתפקיד, אבל היא שווה את השקעת הזמן.

  .

  הכובש הוא המועמד לנילה, במיוחד בהתחשב בכך שהיא “תגרה”. . . .

  בינתיים, שליטה מספקת יותר נזק ופוטנציאל כדור שלג עם השפעה פתאומית וצייד אוצרות. נגד נתיבי פוק כבדים, ריצת נחישות עם התחדשות ורוח שנייה היא גם אפשרות נהדרת. אם אתה מתקשה עם נילה דרך שלב הנגינה, Resolve נותן לך קצת יותר מקום לטעות.

  . הפריט המיתתי הטוב ביותר שלה עדיין לא ברור, אבל נראה כי Naorbi Quickblades הוא ההימור הטוב ביותר שלה לכמה שערך הפחתת הבונוס בונוס עליה. .

  המאמר נמשך לאחר המודעה
  המאמר נמשך לאחר המודעה

  בנייה של נילה לפני 13.10 היו מגוונים, כך שלא יהיה זה מפתיע לראות את זה מתפתח כשהחשמל של נילה מבשלים בנייה חדשה.

  ג’הין, הווירטואוז

  אמנות התזת העור של ג'הין

  שיעור המשחקים הגבוה של ג’הין בדרך כלל של ג’הין, שומרים עליו באופן עקבי על הקצה של הפוך אותו לרשימה זו. עם כמה חזק וייחודי הערכה שלו על הנייר, שינוי קטן אחד יכול לדחוף אותו מעבר לקצה להיות אחד האלופים הטובים ביותר בתפקיד.

  הירשם ל- Dexerto בחינם וקבל
  פחות מודעות | מצב אפל | מבצעים במשחקים, טלוויזיה וסרטים וטכנולוגיה
  המאמר נמשך לאחר המודעה

  על תיקון 13.10, קיבלנו כמה שינויים. . למי שרוצה לבחור את צוות האויב מהטווח ולהירייה אחת בתחרות, ג’הין צריך להיות ה- Go-To שלך.

  המאמר נמשך לאחר המודעה

  ?

  למרבה המזל, ג’הין ידידותי למדי לחירה עבור ADC. אין לו יותר מדי התאמות גרועות מחוץ לאלופות בעניין קשה כמו ג’רוואן שיכולים להכניס אותו למקום רע שהוא לא יכול לברוח ממנו. בעוד שלג’הין לא יש ניידות כמו כמה ADCs אחרים, יש לו המון מהירות תנועה לרשותו.

  המאמר נמשך לאחר המודעה

  רק שימו לב שהמשחק של ג’הין לרגע של ג’הין נבדל מאוד מאלופות אחרות בתפקידו. זה, וכי הנזק האובייקטיבי שלו הוא חסר דעות מאוד מחוץ להבטיח יעדים נמוכים עם הנזק הבריאותי של הירייה הרביעית שלו. אם אתה מחפש לגרוס דרך מגדלים או דרייקים מוקדמים, ג’הין אינה הבחירה הטובה ביותר.

  המאמר נמשך לאחר המודעה

  ג’הין Best ADC Build and Runes בליגת האגדות

  עבור הרונות של ג’הין, תרצו לשחק סביב הטווח הארוך שלו ולתפוס רונות שמעניקות לו את היכולת להוריד יעדים מרחוק. עבודות רגליים של צי מאפשרות לו ליצור ולשמור על מרחק בזמן המסחר עם היריב, נוכחות הנפש מעניקה לו יותר מאנה להתנודד, אגדה: קו דם הוא האפשרות האגדה הטובה ביותר עבורו, והפיץ דה גרייס נהדר להוריד אויבים על בריאות נמוכה.

  המאמר נמשך לאחר המודעה

  בינתיים, הכישוף הוא המשני הטוב ביותר במשרקה עם סערת איסוף ומיקוד מוחלט המספק ערך רב על האלופה בכל נקודות המשחק.

  הבנייה של ג’הין נראית זהה לזה של ג’ינקס, וזה התגלה כנתיב הבנייה הטוב ביותר עבור ADCs המתמקדים בהתקפות רכב ורוצות לשמור על אויביהם מרחוק. האטי של Stormrazor שימושי במיוחד בג’הין בכל מה שקשור לנסות להנחית את ה- W שלו לאחר התקפה רכב. .

  המאמר נמשך לאחר המודעה
  המאמר נמשך לאחר המודעה

  Firecannon מהיר אמור להיות פריט חובה לבנות ב- ADCs קונבנציונליים, וג’הין עושה בו שימוש טוב במיוחד כאלוף כבד-פוק. דם דם חזק לא לחיים החיים, אלא עבור מודעת הבונוס על הפסיבי שלה, ולורד דום הוא פריט העט שעבר על ג’הין.

  קרתוס, המוות

  האם Karthus טכנית ADC? לא. האם זה מנע מקרתוס להיות אחד מבלוטת הבוט הטובים ביותר בתפקיד בחלק הטוב יותר של שנה? גם לא.

  המאמר נמשך לאחר המודעה

  למרות שמירה על שיעור משחק נמוך למדי, לקרתוס היה אחד משיעורי הניצחון הטובים ביותר בתפקיד במשך זמן רב מאוד. ועם שיעור המשחק שלו רק עולה, האלופה הזו ממש על קצה הבולטות.

  המאמר נמשך לאחר המודעה

  עם קצב ניצחון גבוה להפליא של 56.. השגת תליית ה- QS שלו לוקח זמן, אך מי שמשקיע זמן בלמידה של אלוף זה יתוגמל.

  המאמר נמשך לאחר המודעה

  ?

  בחירת קרתוס היא בחירה מצוינת אם הצוות שלך חסר נזק ל- AP. אם יש לך משולבת אמצע/ג’ונגל של מודעה, קרתוס עומד להשיג המון ערך. .

  המאמר נמשך לאחר המודעה

  . אם אין לך איום מודעה על הצוות שלך שיכול לדחוף את ההגנות של האויב, יתכן שתתקשה לנצח פיזית את המשחק גם אם אתה קדימה. אחרת, קרתוס בטוח למדי. גם אם הוא מתמקד בכבדות וצלל במשחק המוקדם, הפסיבי שלו מוודא שהוא תמיד מועיל.

  המאמר נמשך לאחר המודעה

  . בערימת נזק במהלך המשחק על יעדים נמוכים בשילוב עם האולטימטיבי והפסיבי שלו זה משולבת קטלנית. צילום זול זול היטב עם W של Karthus, אוסף גלגל העיניים מתגמל אותו על השתתפות להרוג, והאולטימטיבי האנטר הוא מעט מסביר את עצמו עם אולטיסט גלובלי.

  המאמר נמשך לאחר המודעה

  בינתיים, נוכחות המוח שומרת על המאנה של קרתוס המתמשכת בנתיב ועומדת לאחרונה על סינרגיה עם הפסיבי שלו.

  נתיב הבנייה של קרתוס עוסק בלהיות תותח זכוכית. בניית כל סוג של פריטי טנק באלופה זו היא קצת אינטואיטיבית נגד בהתחשב בכך שהפסיבי שלו מבטיח שהוא יוכל לגרום נזק לא משנה כמה מהר הוא יתמקד למטה. מלבד ז’וניה לקיטוס פעיל, לעיתים רחוקות יש לקחת את ההגנה כקרתוס.

  המאמר נמשך לאחר המודעה

  ליאנדרי נוטה להיות הבחירה המיתית הטובה ביותר. הנזק הבריאותי % בשילוב עם המון חיפזון מעניק לקרתוס בדיוק מה שהוא רוצה מתוך פריט. עט הבסיס ב- ShadowFlame עוזר גם כאן. השלישית של רבדון היא בחירה מצוינת, אם כי אתה יכול לשים כאן את ג’יוניה ולדחוף את כפתור המוות שלך להיות הפריט הרביעי שלך אם יש משהו שאתה באמת צריך סטאזיס אליו.

  המאמר נמשך לאחר המודעה

  וייגר, המאסטר הזעיר של הרוע

  ליגת האגדות של האסטרונאוט

  אפילו אחרי סדרת נרפים בעקבות עלייתו לראש המטה, Veigar התגלה כאחת הנושאות החזקות ביותר בליגת האגדות הן כאמצע אמצע והן כ- ADC. . .

  עם זאת, שחקני וייגר טובים באמת קשה לסגור. כל עוד אתה לא נתפס מחוץ למצב, Veigar הוא פנטסטי ביצירת חלל ולהטריד את האויב. מה שכן, קנה המידה האינסופי שלו ב- AP הופך אותו לפצצת זמן מתקתקת. .

  המאמר נמשך לאחר המודעה

  מתי כדאי לבחור Veigar?

  גַם מקומות רבים שלא תרצו לבחור בו. אם הצוות שלך AP כבד וחסר נזק למגדל, וכנראה ווייגר אינו הבחירה הטובה ביותר. אחרת, הוא די חזק. Veigar בהחלט יכול להיאבק נגד אלופי פוק כבדים כמו קייטלין וורוס, אבל המנחה הנמוכה ב- Q שלו מקלה על החווה מתחת למגדל במקרה שהוא נלחץ מהנתיב. זה קצת יותר קשה לחוות מתחת למגדל וגלים ברורים אחרי המשחקים המוקדמים שלו על תיקון 13..

  המאמר נמשך לאחר המודעה

  אם אתה מצליח לזווג Veigar עם סנה בבוט ליין, יהיה לך לעצמך אחד הנתיבים הקשים ביותר במשחק. אל תבחר אותו בציפייה להרוג את נתיב הבוט של האויב מוקדם, אבל אם אתה מסוגל לסגול את הסערה של המשחק המוקדם ולקבל איזשהו AP מוערם, וייגר הוא קטלני להפליא. למעשה, היכולת שלו לערום AP מעניקה לווייגר טון של גמישות לבנות. תראה מה זה אומר בקרוב.

  Veigar Best Build and Runes בליגת האגדות

  Veigar הוא אלוף שיכול בקלות לרוב את רוב המשחק המאוחר של האלופות, ולכן לתפוס שביתה ראשונה כדי לסייע לפוטנציאל של 1 זריקה בזמן שעושה בנק כלשהו אינו בחירה רעה. . גם לקיחת כישוף ללהקת Manaflow ו- Transcendence היא נהדרת. הרונות של Veigar אינן משהו מיוחד, והם רונים די בוגסטנדרטיים בכל מה שקשור ל- Burst Mages.

  המאמר נמשך לאחר המודעה

  .

  אתה תמיד רוצה רוד בגילאים או לאורפרוסט לצוות המלאך ולמוות המוות של רבדון, אבל הבנייה של וייגר גמישה להפליא מעבר לכך. איש מת הוא פריט פופולרי מסיבה זו. רוץ מהר להפליא . . אם אתה זקוק לניקוי, למה לא? Veigar Stacks AP בכל מקרה, כך שאין סיבה לא להתנסות.

  המאמר נמשך לאחר המודעה

  צוות Void הוא חובה לקנות מול טנקי צוותים שבונים המון התנגדות קסמים, אבל הוא לא תמיד צריך את זה. חשוב יותר על מה שאתה יוצא מהפריטים שלך מעבר לסטטיסטיקה כשאתה משחק Veigar. בניית פריטים שבדרך כלל אתה לא תבנה על Mages יכול לנצח אותך במשחקים. .

  ! . .

  המאמר נמשך לאחר המודעה
  המאמר נמשך לאחר המודעה

  ..

  לעוד מדריכי ליגה של אגדות, טיפים וטריקים, בדוק עוד כמה מהתוכן שלנו: