Madden NFL 24: השחקנים הטובים ביותר בכל עמדה – Meristation, 10 שחקני Madden Esports המובילים

0

עשרת שחקני המודדן האספורט המובילים

Contents

. ..

Madden NFL 24: השחקנים הטובים ביותר בכל עמדה

אנו מסתכלים על השחקנים המובילים על פי הסטטיסטיקה שלהם ומיקומם בספורט ה- EA Madden NFL הקרוב הקרוב.

Madden NFL 24 נמצא ממש מעבר לפינה. .

? מהן האפשרויות הטובות ביותר למשחק השנה? אלה ההזדמנויות הטובות ביותר, או שהשחקנים הדרושים כדי להתחיל זיכיון נהדר בתוך המשחק. .

10 הקווטרבק המובילים

10 שוטרים התקפיים המובילים

10 הבטחים המובילים

Madden NFL 24: השחקנים הטובים ביותר בכל עמדה

. שכחת את הסיסמא?

. . המשך לקרוא למידע נוסף על עשרת שחקני Madden Esports.

תוכן העניינים

 • ?
 • התייחסות מכובדת

?

 1. אריק רייט – בעיה
 2. ג’ייקוב וולק – ג’וואל
 3. דריני גג’וקה – דריני
 4. Raidel Brito – בדיחה
 5. שי קיבלן – KIV הצעיר
 6. מייקל ספוטו – ספוטו
 7. רג’ינלד בראון – בוגז

. אריק רייט – בעיה

. . לאורך הקריירה שלו הוא זכה ב -16 טורנירים. השנה הטובה ביותר שלו הגיעה בשנת 2008 מ ‘כשזכה בכל רב סרן מאדן. הבעיה היא עילית הן בעבירה והן בהגנה, אך הוא ידוע בדומיננטיות ההגנתית שלו. .

הבעיה מינפה את הצלחתו להקים חברה, טופ מאדן. החברה שלו מספקת תובנות ואימון של ספרי משחק עם שירות מנויים. .

. ג’ייקוב וולק – ג’וואל

. יעקב נכנס לראשונה לדרג העליון של מדדן גיימרים עם ניצחון על טורניר סקימבו האהוב במהלך גמר אליפות פטריוטס במועדון בשנת 2019. מאז, . התואר זיכה אותו בחגורת האליפות, כמו גם בכספי פרס של 150,000 $. . הוא חבר בצוות TNC Madden.

מחוץ להישגים העיקריים הללו, וולאק זכה גם בטורניר המכללות של Madden 21 LevelNext, נבחר למנצח בליגת מוטהד עונה 8 והוא אלוף כדורגל של שישי בערב ארבע פעמים.

3. דריני גג’וקה – דריני

Drini Gjoka הוא אחד הכוכבים הטובים ביותר בסצנת Madden התחרותית. בגיל 18 בלבד, המתבגר מוושינגטון, ד.ג. הפך לאדם הצעיר ביותר שזכה באירוע של סדרת אליפות מאדן כשזכה באתגר Madden בשנת 2018. .

דריני לא מנוי רק לסגנון משחק אחד בלבד, ולכן הוא שומר על יריביו לנחש על ידי הפעלת עבירה והגנה מאוזנים. .

. Raidel Brito – בדיחה

ריידל “בדיחה” בריטו היה שחקן מאדן מאוד מכובד במשך שנים, אך סוף סוף הוא פרץ לראש המשחק בשנת 2020. הבדיחה זכתה בקערת מאדן 2020 והקדיש את אליפותו לטיילור “ספוטמה” רוברטסון, שנורה ונהרג באירוע מאדן בשנת 2019.

. . מכיוון שמתחרים בנו את הקבוצות שלהם על סמך כובע שכר, הוא השתמש בקודד שלו בקווטרבק, ומאפשרים לו למיץ את שאר קבוצתו ולשלוט במשחק הריצה. בריטו הוא חבר בצוות Xset Madden.

. שי קיבלן – KIV הצעיר

. לאחר שסיים את בית הספר התיכון כספורטאי רב-ספורט, פציעות פגמו את הקריירה האתלטית שלו, אז הוא פנה לשחק במאדן בתחרות. נובע מסיאטל, קיבלן זכה באירוע הגדול הראשון שלו בשנת 2018 כשזכה בקערת מאדן. .

. בשנת 2018 הוא שיחק משחק מול המקלט הרחב של טמפה ביי ביי, מייק אוונס. .

6. Trae Horne – פיצוץ

. במקום לנצל את האנונימיות של המשחקים המקוונים, הוא העפיל לקלאסיקות Madden 2018 כמעט אך ורק על ידי ביצוע טוב תוך כדי משחק טורנירים באופן אישי. אסטרטגיה זו גרמה לו לצאת משום מקום להתחרות, וספורטאי Esports מצ’אלמט, לואיזיאנה, צבר מייד את סקרנותם ואהבתם של האוהדים בגלל הגעתו הבלתי בולטת.

אמנם מתנגדיו לא ידעו למה לצפות מייד, אך Twez הראה שהוא אוהב לנצל את התאמות ההגנה המורכבות, מכיוון שהוא אחד הטובים ביותר להפסיק עבירות בסגנון פשיטת אוויר. אפילו כשחקן פרו -מאדן פופולרי, לטוויז אין נוכחות רבה במדיה החברתית או בחשבונות אחרים, אבל זה לא מונע ממנו להציב מאוד בטורנירים בהם הוא משתתף.

7. מייקל ספוטו – ספוטו

. בשנת 2017 הוא ניצל את השינוי בדרישת הגיל לסדרה באליפות מאדן כאשר הוא שונה לגיל 16. .

בשנת 2019, ספוטו עשה את הפריצה הגדולה שלו למקום כשהוא במקום השני בקערת מאדן, אם כי משחק האליפות היה הפסד מכוער עבורו, כשהפסיד לדריני בתוצאה 41-0. למרות ההפסד, הוא עדיין לקח הביתה 25,000 $. ספוטו נראה להקפיץ את ההפסד ההוא בשידור חוזר נגד דריני בשנת 2021 בגמר ה- Xbox One הקלאסי של Madden 21, אך הוא הפסיד שוב עם ציון של 31-10. עם זאת, ספוטו נשאר אחד השחקנים המובילים של מאדן, וגילו נותן לו זמן רב להבין כיצד לתבוע סוף סוף את תואר ה- MCS הראשון שלו. אמנם הוא עדיין לא חתם לקבוצה תחרותית, אך הוא אכן זורם על טוויץ ‘.

8. פאבן לקט – פאבן

פאבן לקט, שעובר על “פאוואן” בעולם המשחקים, הוא גיימר Esports מקצועי וזרם מיובא סיטי, קליפורניה. הוא ידוע בזכימותו במאדן, מכיוון שהוא תפס 260,000 דולר מרשימים בזכייה בקריירה מטורנירי מאדן בלבד, כולל ניצחון דומיננטי באליפות מועדון מדדן 19 דומיננטית. .

פאבן הוא אחד השחקנים המוכשרים והמתמודדים ביותר של Madden. הוא סופרפאן של ריידרס והפך לשחקן Esports הראשון בתולדות MCS שזכה בארבע אליפויות ברציפות במועדון עם אותה קבוצה.

9. ג’ואל Crooms -Porter – Joelcp

ג’ואל Crooms-Porter, או “Joelcp”, פופולרי יותר עבור פיו בזמן שהוא משחק באירועים מאשר להופעותיו בהם. במהלך קלאסיקה של מאדן 2018, הוא העביר את כריס “דובי” מקפרלנד בלי אפילו לשחק בטורניר. לאחר מכן הוא ניצח את הדובבי השנוי במחלוקת, והראה כי המשחקים הנפשיים שהוא מגלם מפרקים את מתנגדיו והופכים אותו למסוכן עוד יותר.

זה לא אומר שהגיימר הזה מוושינגטון, ד.ג. . היחס הלוהט שלו מזדווג היטב עם ההתקפה המתמקדת שלו. בשנת 2017 הוא חתם עם SK Gaming, שהתעניין מאוד במותג ההולך וגדל שלו ובערוצי הטוויץ ‘והיוטיוב המוצלחים שלו. כל עוד Joelcp שומר על כישוריו ברמה דומה כמו שיחת האשפה שלו, הוא יהיה גם שחקן מבדר ומעניין לצפות במשך זמן מה.

10. רג’ינלד בראון – בוגז

רג’ינלד “Boogz” בראון הוא מתחרה שנאבק בשנתיים האחרונות, אך הוא עדיין מחזיק במקום כאחד השחקנים המשפיעים ביותר של מאדדן אי פעם. בוגז, המכהן מאטלנטה, ג’ורג’יה, הראה בעקביות לדור הצעיר של שחקני מאדן כי מתחרה מבוגר עדיין יכול לפרק את יריביו במקלות. בשנת 2017 הוא העפיל לכל אחד מארבעת הטורנירים העיקריים ב- MCS והבטיח סיום עשירייה ראשונה בכל האירועים.

סגנון המשחק שלו נסוב סביב תצורת חבורת האקדח, המאפשר לו לנצל את ההתקפה החולפת שלו ובמקביל לשמור על מתנגדיו על בהונותיהם עם כמה מחזות ריצה מפוזרים פנימה. בהגנה, בדרך כלל הוא מבטל את מתנגדיו לסיכונים גבוהים ותגמולים. Boogz הוא מצרך ראש בראש לוח המוביל, אך הוא מעולם לא פיצח את המקום מספר אחד ב- MCS.

התייחסות מכובדת

ווסלי גיטנס – ווסלי

אוסטין, ווסלי גיטנס מבוסס טקסס, שעובר פשוט “ווסלי”, עשה לעצמו שם כשזכה באליפות המועדון של מאדן 20. במקור מטיילורסוויל, ג’ורג’יה, ווסלי הרשים את חבריו לגיימרים עם 119 ניצחונות מרשימים ורק שבעה הפסדים. מאז ניצחונו באליפות המועדון של מאדן 20, הוא גם ניצח את ג’גיל באליפות המועדון הסופי של Madden 21 Texans. בשנת 2022, ווסלי סיים במקום השני בקערת Madden 22 האולטימטיבית, והפסיד להנרי ליברט והרוויח פרס סגל של 150,000 $. ווסלי הרוויח כ- 157,500 דולר בזכייה בטורניר.

הנרי ליברט – הנרי

מגיעה מאוסטין, טקסס, הנרי ליברט, שעוברת “הנרי”, היא אחת הכוכבים החדשים החמים ביותר במעגל מאדן. הוא ניצח בגדול בשנת 2021, לקח את אליפות מדדן קערה 21. ואז, הנרי עשה היסטוריה בשנת 2022, והפך לשחקן Madden הראשון בהיסטוריה שזכה בתארים רצופים כאשר ניצח את ווסלי בגמר האולטימטיבי Madden Bowl 22. הניצחון לבדו זיכה את הנרי תשלום של 250,000 $, וזכייה בסך הכל של הנרי עולים כעת על 450,000 $. בין הטקטיקות היעילות הרבות שלו הן יכולתו לפקוח עין על ההגנה של יריביו ועל עבודת המקל המצוינת והמצוינת שלו, ששניהם הוא מייעץ לשחקני מאדן להתמקד בהם להתמקד בהם.

דוויין ווד II – Cleaffthegod

שחקן Madden Upstart מאוק היל, פלורידה, דוויין ווד השני שיחק נגד כמה מהכוכבים המובילים במעגל. הוא התחיל לשחק במאדן בגיל חמש, חולם להתמודד ברמה הגבוהה ביותר של המשחק, ובוודאי הפך את שאיפותיו למציאות. כשהוא עובר על התג “cleaffthegod”, ווד ידוע בסיום המדורג שלו באתגר Madden 20. ווד בולט גם בהיותו שחקן כדורגל לשעבר בתיכון שמאמן כיום קבוצה בתיכון – האיש אוהב בבירור את משחק הכדורגל. על המקלות, Cleaffthegod ידוע בסגנון הנגינה האגרסיבי והאינטנסיבי שלו, ניגוד חד לאישיותו הנינוחה והקריתית מעבר למסך. הוא שולט באומנות בחירת השחקנים, ועבד במצב שווי השכר של Madden Ultimate Team כדי ליצור צוות מכה קשה, ושחקן הלינצ’פין שלו הוא מייקל ויק, אחד השחקנים החזקים ביותר במשחק. בנוסף לאימון הפיזי שלו, Cleaffthegod משמש גם כמאמן מקוון של Madden, ועוזר לשחקנים ליצור קבוצות מנצחות ולבצע את האסטרטגיות שלהם ביעילות.

שאלות נפוצות

?

גרסת Madden 04 של אז-אטלנטה הקווטרבק של פאלקים מייקל ויק מכונה בדרך כלל השחקן הטוב ביותר בהיסטוריה של מאדן. שחקני Madden אוהבים לומר, “Speed ​​Kills”, ולמייק ויק במאדן 04 היה מספיק מהירות לשני שחקנים. הסטטיסטיקה שלו בסעיף 99 וזרקוף מטורף הפכו את הפלקים לג’וגנאוט וירטואלי ללא קשר למי שיש לו את הבקר. ויק הצליח לשגר את הכדור לאורך כל המגרש, והוא יכול גם לעלות על כל מגן לפניו.

שהוא השחקן הכי טוב במאדן 22?

במאדן 22 ישנם חמישה שחקנים ב”מועדון 99 “, קבוצת שחקנים הנושאים דירוג מושלם של 99 בסך הכל במשחק. השחקנים האלה הם פטריק מחומס, אהרון דונלד, טרוויס קלס, ג’אלן רמזי ומיילס גארט. כל אחד מהשחקנים האלה משחק עמדה אחרת, מה שהופך קבוצה שמציגה כל אחד מהשחקנים האלה שמתקשה לרכוש אך לא לבלתי אפשרית. כאחד משני חברים המוצגים על הכריכה, לצד טום בריידי, פטריק מחומס הוא השחקן המשפיע ביותר שיש למשחק להציע.

?

.) יוצרים אלה פותחים חבילות רבות ומשתמשים בשחקנים הטובים ביותר שמשתמשים מזדמנים רבים אינם יכולים להרשות לעצמם. . האנרגיה המתמדת והגישה הבריאה שלו הם תענוג לראות את המעריצים בכל גיל, והוא כל הזמן מתקשר עם המעריצים בחיים האמיתיים. ביחס ל- YouTube הגדול ביותר, QJB מוביל את הדרך עם 2.15 מיליון מנויים. ידוע שהוא מפרסם סרטוני Madden וגם NBA 2K באופן קבוע.

דפים הקשורים לעשרת שחקני המודדן Esports המובילים

 • 10 שחקני Esports המובילים של פיפ”א
 • 10 הגיימרים הנשים המובילים ב- Esports
 • 10 שחקני Fortnite המובילים
 • 10 זרמי משחקי הווידיאו העשירים ביותר
 • 10 שחקני Esports המובילים ב- NBA 2K
 • 10 שחקני Esports העשירים ביותר

רשימה של השחקנים הטובים ביותר של Madden בכל עמדה כרגע

חובבי משחקי הווידיאו חיפשו את מיטב שחקני Madden כדי לגלות את הטיפים והטריקים האחרונים של הספורט. כמה שחקנים שלטו בעמדות שונות, בעוד שאחרים נותרו ממוקדים באחד. המשך לקרוא ולברר אם הגיימר האהוב עליך הוא בין השחקנים המובילים.

השחקנים הטובים ביותר של מאדן

Madden NFL הושק בשנת 1988 וזמין ב 33 פלטפורמות. המשחק ניבא נכון את הזוכה בסופרבול תשע פעמים מתוך 12 והוא משחק ה- NFL הפופולרי ביותר. כיום חובבי המשחקים השונים מתפרנסים מהספורט הזה. אז, מי הם השחקנים הטובים ביותר Marden?

10 השחקנים הטובים ביותר של Madden

ככל שמגזר Esports גדל, יותר אנשים רואים במשחק קריירה רווחית. חלקם התמודדו וזכו בסדרת אליפות Madden NFL (MCS). להלן רשימה של שחקני Madden הטובים ביותר בשנת 2023:

10. רג’ינלד ‘בוז’ חום

Boogz הוא מאטלנטה, ג’ורג’יה, והוא אחד השחקנים הטובים ביותר של Madden, ומכיל כפרשן וגלגיל בסדרה של טורניר הכדורגל של יום שישי בערב של מוטהד. בשנת 2017, רג’ינלד העפילה לכל ארבעת טורנירי ה- MCS, וסיימה את 10 המובילים בכל אחד מהם.

רשימת 10 המובילים של שחקני הכדורגל הקצרים ביותר בעולם כרגע

השחקן מעולם לא הגיע למקום הראשון ב -11 התחרויות של MCS, למרות שהוא הופיע בסך הכל. Boogz הוא אלוף מועדון הפלקונים של 20 Falcon.

9. ג’ואל קרום פורטר (Joelcp)

Crooms הוא אחד השחקנים הטובים ביותר של Madden ברשת. מלבד כישורי המקצוענים שלו, ג’ואל ידוע בשחקנים ומיריבים מקומטים במהלך אירועים חיים. יש אנשים שטענו כי זו אסטרטגיה להפחיד אותם נפשית ולגרום להם להפסיד.

פורטר מגיע מוושינגטון הבירה ונחתם עם SK Gaming בשנת 2017. בשנת 2018, השחקן נמלט ממוות בצמצום כאשר חמוש הסתער לאירוע משחק, והרג שני אנשים ופצע 11 נוספים. גיימר עמית, קייסי, כיסה את ג’ואל ואת חברו, ומגן עליהם מפני היורה.

8. פאבן לקט – פאבן

פאבן הוא גיימר עלייה במהירות ואחד השחקנים הטובים ביותר של Madden 2023 ראה. הוא מקורו ביובה, קליפורניה, ועשה היסטוריה בכך שהפך לשחקן הראשון בהיסטוריה של הספורט האלקטרוני שזכה בארבע אליפויות במועדון ברציפות עם אותה קבוצה.

דירוג 10 שחקני הפוקר הטובים בכל הזמנים: גלה מי ברשימה

ה- Pro Gamer האמריקאי הרוויח מעל 260,000 דולר מניצחונות בטורניר, כולל ניצחון באליפות מועדון מדדן 19. הוא משחק כמה עמדות היטב והוא ידוע בכישוריו החולפים. בנוסף, פאבן הוא אחד השחקנים הטובים ביותר של Madden ב- YouTube, עם למעלה מ- 9,500 מנויים.

7. מייקל ספוטו – ספוטו

מייקל הוא מסטטן איילנד, ניו יורק ועשה היסטוריה בשנת 2017 כשהפך לשחקן הצעיר ביותר שהעפיל לאתגר Madden 18. בשנת 2019 הוא סיים את המקום השני בקערת מאדן לאחר שהפסיד 41-0 לדריני גג’וקה.

. ספוטו זורם את מחזותיו על טוויץ ‘וככל הנראה יהפוך לאחד השחקנים הטובים ביותר של Madden בעולם וה- MCS עם המשך מיקוד ועקביות.

6. Trae Horne – פיצוץ

Tweez עשה כניסה בלתי צפויה לזירה בשנת 2018, כאשר העפיל לקלאסיקות Madden 2018, והרוויח לו מעריצים מיידיים. יליד לואיזיאנה הוא אחד השחקנים הטובים ביותר של Madden בכל עמדה.

10 שחקני הרוגבי הנשים הטובים ביותר כרגע: גלה מי הכי טוב

סגנון המשחק שלו כולל להישאר בלתי צפוי למתנגדיו לפני ביצוע התאמות הגנה על מעבר. . השחקן שומר על פרופיל נמוך ואין לו נוכחות מקוונת.

5. שי קיבלן – KIV הצעיר

שי היה ספורטאי רב-ספורטיבי בתיכון אך פנה אל ה- Esport לאחר שפציעה צמצמה את הקריירה הקודמת שלו. קיבלן מגיע מסיאטל וזכה בקערת מאדן בשנת 2018, האירוע הגדול הראשון שלו.

KIV הוא אחד השחקנים הטובים ביותר של MARDEN שסחרו בהם ובעלת התקפות אוויריות התקפיות מבריקות, ומסתגל במהירות בהגנה. הוא חבר ב- 818 Madden, צוות Madden מקצועי בלעדי לצד אחרים כמו פאבן ובוזז.

4. Raidel Brito – בדיחה

ריידל זכה בקערת מאדן 2020 והקדיש את פרסו לשחקן המנוח טיילור ‘ספוטמה’ רוברטסון, שנפטר בשנת 2019 באירוע מאדן. ראוי לציין כי בריטו לא העביר את הכדור לאורך כל הטורניר. .

? 12 הראשונים נחשפו

בדיחה הוא חבר בקבוצת Xset Madden וזכה בארבעה טורנירים, כמפורט להלן, והרווחים שלו בכל אחד מהם.

 • אליפות מאדן לשנת 2017 – 35,000 $
 • Madden Bowl גמר חי – 5,000 $
 • אליפות מועדון מאדן – 5,000 $
 • 2017 Madden Classic – 1,750 דולר

. דריני גג’וקה – דריני

דריני בן ה -18 הוא בין השחקנים הצעירים והטובים ביותר של Madden שגויס לכל תפקיד, מכיוון שהוא מיומן במשחק התקפי והגנתי. הוא מגיע מוושינגטון, ד.C והיה השחקן הצעיר ביותר שזכה באירוע באליפות, The Madden Challenge, בשנת 2018.

בשנת 2019 דריני זכה בקערת מאדן. . הוא לובש בנדנה אדומה מובהקת בכל המשחקים ונחתם עם צוות Esport המורכבות.

2. ג’ייקוב וולק – ג’וואל

ג’ייקוב הוא מרודוס, אי, והוא אחד השחקנים הטובים ביותר של Madden בכל הזמנים. המיומנות שלו במשחק זיכה אותו מעל 150,000 $ לאורך הקריירה שלו.

10 המכללות הטובות ביותר עם השחקנים ביותר ב- NFL בליגה כרגע

אחד הניצחונות הבולטים שלו הוא נגד פאבן לקט באליפות המועדון של מאדן 21. הוא ייצג את האריות, שלא זכו בשום אליפות מאז 1957. הוא חלק מצוות TNC Madden. הישגים אחרים תחת מכסה הגיימר כוללים:

 • אליפות מועדון Madden 21
 • Madden 21 Levelnext Toronament
 • עונה 8 של ליגת מוטהד
 • אלוף הכדורגל בערב שישי

1. אריק רייט – בעיה

רייט, הידוע בכינויו הבעיה, הוא ללא ספק אחד השחקנים הטובים ביותר של Madden בכל הזמנים. הוא היה חובב משחק מאז 1993 והחל להתמודד בשנת 2005. עד כה, אריק הרוויח מעל 390,000 $ מהספורט. הוא זכה למעלה מ -16 טורנירים, כולל כל הגדולים בשנת 2008, ודירוג אותו מאוד.

אריק ידוע בזכות יכולתו ההגנתית והוא חלק מצוות Esports Gaming Gaming Exports. הוא מנהל את Top Madden, חברה המספקת תובנות ואימון של ספרי משחק עם אפשרות מנוי. הוא גם זרם טוויץ ‘פופולרי.

איזה כדורגלן מחזיק בשיא הכי הרבה שערים בשנה קלנדרית?

שיש לו את דירוג Madden הגבוה ביותר אי פעם?

ג’רי רייס מחזיק 33 קבלות פנים של סופרבול, 589 יארד, 8 טאצ’דאונים ו 22 קבלות פנים טאצ’דאון. כאשר הושק מאדן 1998, השחקן זכה בדירוג 189 לסן פרנסיסקו 49ers בשנת 1987. שני שחקנים נוספים קיבלו דירוג של 100, דיון סנדרס ובארי סנדרס, בשנת 1999.

השחקנים הטובים ביותר של מאדן מרוויחים סכומי כסף מרשימים מהספורט. .

תקציר ספורט פרסמה רשימה של משחקי מקורה שתוכלו ליהנות מהם עם חבריך בזמן שאתם קשורים ומכין זיכרונות. פעילויות אלה הן דרך מצוינת לשמור על פעילות פעילה בחלל סגור. שהם חלק מהמשחקים האלה?

כמה מהפופולאריים ביותר כוללים באולינג, קבאדי וסקווש. עיין במאמר שלמעלה וראה את הרשימה המקיפה של ספורט מקורה.