MEG 2: תאריך השחרור של ה- DVD Trench DVD 24 באוקטובר 2023, ה- MEG 2 מקבל תאריך שחרור מקוון קרוב | ישיר

0

ה- MEG 2 מקבל תאריך שחרור מקוון ממשמש ובא

כן, מג 2: התעלה תפורסם בתחילה באופן בלעדי בבתי הקולנוע. כרטיסים לסרט הצפוי ביותר יצאו למכירה ב- 4 באוגוסט 2023, ושוחרר סרטון קידום מכירות כדי לחפוף את ההכרזה. רוצה לצפות במג 2: התעלה על המסך הגדול? פרומו כרטיסי AMC זה מאפשר לך לקנות כרטיס לסרט MEG 2 בהנחה המדורגת של 11 $.99, וזה לא רע, בהתחשב בכרטיס סרט AMC למבוגרים יכול לעלות עד $ 15- $ 25.

מג 2: התעלה (2023)

MEG 2: תאריך השחרור של ה- DVD Trench ו- Blu-ray מוגדר ל -24 באוקטובר 2023 וזמין ב- Digital HD מ- Amazon Video ו- iTunes ב- 25 באוגוסט 2023 .

דירוג: 4.0/5 (81 משתמשים) *אנא עזרו בשיעור

סקירה כללית
ב- MEG 2: התעלה, ג’ונאס טיילור (ג’ייסון סטת’אם) נקרא חזרה לפעולה לחקירת תעלה תת -מימית מסתורית בו הבחין זן חדש של מגלודון. טיילור חייבת להתחבר לצוות מומחים כדי לעצור את היצורים לפני שהם יכולים לעורר הרס על עולם השטח.

דיגיטלי HD
תאריך השחרור 25 באוגוסט 2023

כיסוי

DVD
UPC: 883929802050
תאריך השחרור 24 באוקטובר 2023

כיסוי

Blu-ray + Digital
UPC: 883929802005
תאריך השחרור 24 באוקטובר 2023

כיסוי

4K UHD + Digital
UPC: 883929801985
תאריך השחרור 24 באוקטובר 2023

ה- MEG 2 מקבל תאריך שחרור מקוון ממשמש ובא

ג'ייסון סטת'אם, מג הכריש

מג 2: התעלה, בכיכובו של ג’ייסון סטת’אם, יהיה זמין לרכישה מהבית בקרוב בפלטפורמות דיגיטליות.

התעלה היה להיט בינלאומי בקופות, גייס מעל 250 מיליון דולר מעבר לים, עם 106 דולר.3 מיליון מגיעים מסין. סרט ההמשך מככב בשחקן הסיני הפופולרי וו ג’ינג, עוזר למשוך את הקהל ההוא.

הלהיט הגדול ביותר של הקיץ, בַּרבִּי, גייס רק 34 $.6 מיליון באותו שוק.

למרות זאת, מג 2 לא הייתה הצלחה מקומית מכיוון שהיא זכתה ל- ESS מאשר 70 מיליון דולר במדינה, והצביעה על שחרור דיגיטלי קרב ובא.

מתי לצפות במג 2: התעלה ברשת

התמונה הישירה

האחים וורנר. אישר, דרך הזרם, זה מג 2: התעלה יהיה זמין לרכישה באופן מקוון ביום שישי, 25 באוגוסט. זה משווה לחלון בלעדי הדוק של 21 יום לתיאטרון לסרט המשך השחייה.

זה לא אמור להפתיע גדול כמו וורנר ברוס. (WB) היה פחות קשור לבלעדיות לתיאטרון מאשר לאולפנים אחרים בשנת 2023. סרטים כמו שזאם! זעם של האלים וכן מתים רעים עולים כולם הועמדו לרכישה דיגיטלית שלושה שבועות או פחות לאחר פגיעה בבתי הקולנוע.

הפלופ ההיסטורי שהפך הועמד לרשות 32 יום לאחר השחרור, ואפילו בַּרבִּי, הסרט המוצלח ביותר של האולפן מזה שנים, יהיה מקוון 46 יום לאחר הפתיחה.

מתי תזרן מגה 2 על מקסימום?

כמו הגורל לרוב הסרטים שהופצו על ידי WB, מג 2: התעלה יגיע למקסימום מתישהו אחר כך השנה.

בהתחשב בתפנית המהירה באוגוסט מבתי הקולנוע לפלטפורמות דיגיטליות יש מנויים מקסימליים גבוהים לא יצטרכו לחכות זמן רב לזרם התעלה.

בהתבסס על סרטי WB קודמים של 2023 שכבר נפתחו בבתי הקולנוע וכעת הם זורמים על מקס, המעריצים יכולים לצפות מג 2 לפגוע בזרם 60-70 יום לאחר פגיעה בבתי הקולנוע.

לדבוק במגמה של WB לשים סרטים על סטרימינג בימי שישי, תאריך השחרור הסבוך ביותר עבור מג 2: התעלה ב- MAX הוא יום שישי, 6 באוקטובר.

מג 2: התעלה כעת משחק בבתי הקולנוע ויהיה זמין לרכישה ברשת ביום שישי, 25 באוגוסט.

היכן לצפות ב’מג 2: Trench ‘2023 סרט הזרם מקוון

מג 2: התעלה סוף סוף בבתי הקולנוע. כך תוכלו לצפות בכוכב ג’ייסון סטת’אם, מג 2, ברשת

מג 2: התעלה

מג 2: התעלה שוחררה בבתי הקולנוע ב -4 באוגוסט. השאלה הגדולה עבור מעריצי שובר הקופות של ג’ייסון סטת’ם היא המקום בו הם יכולים להזרים את הסרט באופן מקוון. להלן כמה אפשרויות לזרם מקוון של מג 2: התעלה.

האחים וורנר! להלן אפשרויות להורדה או צפייה ב- MEG 2: התעלה הזרמת את הסרט המלא ברשת בחינם ב- 123Movies & Reddit, כולל היכן לצפות בסרטו הצפוי ביותר של ג’ייסון סטת’ם בבית. האם MEG 2 זמין לזרם? צופה ב- MEG 2 2023 סרט על טווס, דיסני פלוס, HBO MAX, נטפליקס או אמזון פריים? כן, מצאנו אפשרות/שירות סטרימינג אותנטי.

Catch צפה כאן ➔MEG 2: Trench Full Movie Online

ה- MEG 2: התעלה נוחתת בבתי קולנוע בקרוב מאוד והמעריצים בכל מקום להוטים לראות את חזרתם של הזכיינית הכריש המופלאה והנפלאה של ג’ייסון סטת’ם השבוע.

לעתים קרובות, חובבי הסרטים יראו קבלת פנים ביקורתית כדי לאמוד אם סרט שווה לראות. ביקורות מקוונות ודירוגי אינטרנט הם דרך נהדרת ויעילה לבדוק קצת על סרט מבלי בהכרח להיתקל בספוילרים, כאשר רובנו בימינו בוחרים בשיטה זו כדי לבחור את חווית הצפייה הבאה שלנו. לעתים קרובות, קבלת פנים קריטית זו היא יחידת מדידה אמינה, אך לפעמים עדיף ללכת עם הלב ולא בראשו של האדם.

במג, עקבנו אחרי קפטן חיל הים של סטת’אם ג’ונאס טיילור כשהוא מנסה להציל קבוצה של צוללנים מצוללת הרוסה. אבל עד מהרה הוא מבין שמשהו התעורר מתעלת מריאנה, מה שמוביל לנסיעת ריגוש עמוסת פעולה. עכשיו, חמש שנים אחרי הסרט המקורי, מג 2: התעלה תראה את ג’ונאס טיילור על הרפתקה חדשה, שרואה אותו מוביל צוות מחקר נועז על צלילה למעמקים העמוקים ביותר של האוקיאנוס.

ג’ייסון סטת’אם חוזר למפלצת מפלצת גבוהה יותר במים במג 2: הטרנץ ‘. אבל הוא סרט הפעולה המדעי החדש רק בבתי הקולנוע, או שאתה יכול להזרים אותו גם על מקסימום? גלה כאן!

בהתבסס על רומן, ה- MEG שכיכב את ג’ייסון סטת’אם משנת 2018 בתור ג’ונאס טיילור, צולל בים עמוק שהוא הניצול היחיד של התקפה של סופר-מפלצתי מפלצתי. איש אינו מאמין לסיפורו, אך שנים אחר כך הוא גויס לקחת חלק במשימת הצלה. ג’ונאס מגלה עד מהרה שאותם כרישי העל, המכונה “מגס”, מתקיימים מתעלה ענקית לתקוף אזורי חוף.

לסרט יש ג’ונאס וצוותו מצליחים להשמיד את מג, וג’ונאס מוכן לפרוש. עם זאת, סצנת הסיום הצביעה על כך שיותר ממג אחד היה שם, וו המשך ברור מאליו.

עכשיו, סרט ההמשך כאן, שכן ל- MEG 2 העולם מתרגל לקיומה של מג. ג’ונאס לוקח חלק במשימת חילוץ של פעולת כרייה מתחת למים שהעיר בטעות עוד יותר מגה, גדול יותר ומרושע מהראשון. אז הנה כל מה שאתה צריך לדעת על הסרט הקרוב Meg 2, כולל איפה ואיך לצפות ב- MEG 2: Trench Online בחינם.

?

נכון לעכשיו בפוסט-ייצור, ה- MEG 2 קבע לעצמו תאריך שחרור יעד של 4 באוגוסט 2023. כמובן שכמו בסרטים רבים אחרים, הדבר עלול להשתנות, במיוחד כשחושבים שהסרט הראשון עבר שחרור מעוכב, אם כי מעריצי Diehard יקיוו לתאריך להישאר כמו שהוא. עם המקור ה- MEG משחרר בבתי הקולנוע בשנת 2018, אין זה מפתיע ללמוד שההמשך הזה יבוא בעקבותיו. לאחר ריצה מוצלחת בקופות בפעם הראשונה, צוות ההפקה יקווה לתוצאה דומה עם מכירת כרטיסים עבור ה- MEG 2.

האם מג 2: התעלה תהיה בבתי קולנוע?

כן, מג 2: התעלה תפורסם בתחילה באופן בלעדי בבתי הקולנוע. כרטיסים לסרט הצפוי ביותר יצאו למכירה ב- 4 באוגוסט 2023, ושוחרר סרטון קידום מכירות כדי לחפוף את ההכרזה. רוצה לצפות במג 2: התעלה על המסך הגדול? פרומו כרטיסי AMC זה מאפשר לך לקנות כרטיס לסרט MEG 2 בהנחה המדורגת של 11 $.99, וזה לא רע, בהתחשב בכרטיס סרט AMC למבוגרים יכול לעלות עד $ 15- $ 25.

האם Meg 2 יהיה בזרם?

לכל מי שאין לו מקסימום, לא יכול לחכות להחזיק את ההמשך באופן דיגיטלי, או להוט לשכור אותו, ההמתנה עשויה להיות מעט יותר ארוכה יותר. בהתבסס על המהדורה הדיגיטלית לסרט הראשון, שהיה 30 באוקטובר 2018, בטוח להניח שהמהדורה הדיגיטלית של ההמשך תהיה בערך באותה תקופה השנה. מכיוון שהבכורה התיאטרלית שלה נמצאת באותו חודש, הסרט הראשון עשה את דרכו למסך הגדול, נראה כי טרנד לוח הזמנים של המהדורה נמצא במסלול לזכיינית. כמו עם הסרט הראשון, סרט ההמשך צריך להיות זמין להשכרה או לרכישה דיגיטלית ב- Apple TV, Video Prime, Google Play ו- YouTube.

לא משנה מה פלטפורמה או שירות שנבחר, מג 2: התעלה צריכה להיות בתקווה על מסכים קטנים יותר זמן לא רב אחרי שהוא שוחה על המסך הגדול. קהלים יכולים ליהנות מהפעולה המודעת לעצמה וכביכול מקוממת בה ה- MEG 2: קרוואן טרנץ ‘רומז עליו, כאשר סטת’אם נאבק על יצורי הים הגדולים מהחיים, והכל מהנוחות והבטיחות של ספותיהם.

מתי תהיה MEG 2 זמינה לזרם?

MEG 2: התעלה מתוכננת לפגוע בתיאטראות ב -4 באוגוסט 2023, ותאריך השחרור הזורם שלו ייחשף רק לאחר מכן. עם זאת, בהתחשב בכך שמדובר באחים וורנר. סרט גילוי, אנו יכולים לחזות שהסרט יהיה זמין לזרם בין 60-90 יום לאחר יציאתו התיאטרלית.

על פי הדיווחים, הפלאש עוקב אחר דפוס שחרור תיאטרלי וזרם דומה. אז עלינו לצפות שמג 2: התעלה תשחה באותו כיוון ולהגיע למקסימום מתישהו בנובמבר 2023, אם לא מעט מוקדם יותר. תאריך זה הוא אומדן המבוסס על המידע שיש לנו עד כה. Comingson יספק עדכון לסיפור זה ברגע שנקבל פרטים רשמיים. מג 2: התעלה מביאה את ג’ייסון סטת’אם כג’ונאס לצד וו ג’ינג, סיינה גילורי, קליף קרטיס, סקיילר סמואלס, פייג ‘קנדי, שויה סופיה קאי וסרחיו פריס-מנצ’טה.

איך לצפות במג 2: התעלה ברשת

MEG 2 הוקרן בבכורה ב- 4 באוגוסט 2023. בעידן הסטרימינג, סרטים בדרך כלל משחקים בבתי הקולנוע לפחות חודש לפני שהם פונים לפלטפורמה שתוכלו להירשם אליה. ואם הסרט מוצלח במיוחד, הוא עשוי להימשך עוד יותר זמן עד שהריצה התיאטרלית שלו תסתיים.

אין לדעת מתי MEG 2 יעזוב תיאטראות, אבל יתכן שהסרט יכול להיות זמין לצפייה לפי דרישה או לזרום בסתיו.

היכן לצפות ב- MEG 2 ברשת:

נכון לעכשיו, הדרך היחידה לצפות ב- MEG 2 היא לצאת לאולם קולנוע כאשר הוא יעלה לראשונה ב -16 ביוני 2023. אתה יכול למצוא מופע מקומי בפנדנגו.

➔ צפה עכשיו MEG 2 (2023) סרט מקוון בחינם

אחרת, תצטרך רק לחכות שזה יהיה זמין להשכרה או לרכוש בפלטפורמות דיגיטליות כמו אמזון, וודו, יוטיוב או אפל, או להיות זמין לזרם ב- Max.

מג 2: התעלה מביאה את ג'ייסון סטת'אם כג'ונאס לצד וו ג'ינג, סיינה גילורי, קליף קרטיס, סקיילר סמואלס, פייג 'קנדי, שויה סופיה קאי וסרחיו פריס-מנצ'טה

זה חדש של MEG 2 Streaming ב- Max?

הסרט נפתח בבתי הקולנוע ביום שישי, 4 באוגוסט, ועד כה הוא רק יהיה בתיאטראות. הסרט הראשון של MEG זורם על מקס, כך שזה הגיוני שבסופו של דבר, MEG 2 יעקוב. סביר להניח שזה לא יהיה קצת, כמו שאולפנים רבים, וורנר ברוס יש עסקה שסרט זקוק לפחות לחלון שחרור תיאטרלי של 45 יום לפני שהוא מגיע לשירותי סטרימינג. ייתכן שזה יכול להיות ארוך יותר אם MEG 2 הוא להיט גדול מספיק, אך לעת עתה, סביר להניח שהוא יפגע במקס עד תחילת אוקטובר לכל המוקדם.

לפיכך, המעריצים יצטרכו ללכת לתיאטרון כדי לראות את ההרפתקה החדשה והפרועה הזו, והמסך הגדול הוא מקום מתאים לראות את חיות הים הענקיות הללו בצורה מפלצתית.

האם MEG 2 יהיה זמין בנטפליקס?

כרגע אין תוכניות רשמיות לשחרר את הסרט MEG 2 בנטפליקס לאחר תאריך השחרור שלו ב -4 באוגוסט, אם כי זה יכול להשתנות בעתיד. ישנם כמה סרטים מגה 2 שכבר זמינים לצפייה בנטפליקס כולל Meg 2 Dreamhous. בעוד שהסרט של 2023 MEG 2 הוא עסקה גדולה יותר מהפורסמים הקודמים הללו, השותפות המבוססת הזו יכולה להימשך בעתיד.

האם MEG 2 יהיה זמין לצפייה באמצעות סטרימינג ב- Amazon Prime Video?

הסרט MEG 2 יכול בסופו של דבר להיות זמין לצפייה בווידיאו Prime, אם כי סביר להניח שזה יהיה מהדורה דיגיטלית בתשלום במקום להיכלל במנוי של אמזון פריים.

המשמעות היא שבמקום לצפות בסרט כחלק מדמי מנוי קיימים, ייתכן שתצטרך לשלם כסף כדי לשכור את הסרט באופן דיגיטלי באמזון. עם זאת, אף אחד מה- Warner לא. גם אמזון לא דנה אם זה יהיה המצב או לא.

האם מג 2 תהיה בדיסני+?

לא, MEG 2 לא יהיה בדיסני+ מכיוון שזה לא סרט תמונות אוניברסלי. בשנה שעברה פרסמה החברה. עם זאת, הם מאפשרים כעת חלון של 45 יום בין השחרור התיאטרלי לשחרור הזרימה.

האם MEG 2 זמין בהולו?

הצופים אומרים שהם רוצים לצפות בסרט האנימציה החדש Meg 2 ב- Hulu. למרבה הצער, זה לא אפשרי מכיוון ש- Hulu כרגע אינו מציע אף אחד מהפרקים החינמיים של הסדרה הזו זורם בשלב זה. זה יהיה בלעדי לערוץ MTV, אותו אתה מקבל על ידי הרשמה לשירותי כבלים או לוויין. לא תוכל לצפות בזה ב- Hulu או בכל שירות סטרימינג אחר בחינם.

כיצד לצפות ב- MEG 2 ברשת בחינם?

הכי נצפה, הכי אהוב, דירוג עליון, סרטי IMDB המובילים ברשת. כאן נוכל להוריד ולצפות בסרטי 123 Movies במצב לא מקוון. . אנו ממליצים על 123 Movies הוא האלטרנטיבות הטובות ביותר של Solarmovie.

יש כמה דרכים לצפות ב- MEG 2 ברשת ב- U.ג. אתה יכול להשתמש בשירות סטרימינג כמו נטפליקס, הולו או וידאו של אמזון פריים. אתה יכול גם לשכור או לקנות את הסרט ב- iTunes או Google Play. אתה יכול גם לצפות בו לפי דרישה או באפליקציית סטרימינג הזמינה בטלוויזיה או במכשיר הזרמה אם יש לך כבל.

מה זה ‘מג 2: התעלה’?

עם סרטים של ז’אנר זה, סביר להניח שהם ינסו להיות גדולים וטובים יותר בסרט ההמשך, אז היו מוכנים לכריש שעשוי להיות גדול יותר מהפעם הראשונה או אולי אפילו מפלצת הרסנית הרבה יותר, כמו הקרונוזאור שמופיעה ברומן ההמשך שעליו מבוסס הסרט (התעלה מאת סטיב אלטן).

כמובן שהסרט לא עוסק רק בכרישים, כאשר המקור עושה עבודה נהדרת לפרוק את ג’ונאס טיילור של ג’ייסון סטת’אם כדמות. אנו מצפים לראות יותר מזה בסרט ההמשך, כאשר ג’ונאס כמעט מקריב את חייו שלו בסוף הסרט הראשון, וההשלכות של זה על משפחתו וחבריו ככל הנראה יש השפעות אדוות כשאנחנו נכנסים ל- MEG 2. יש הרבה מה להתרגש ממנה מעריצי המקור, עם הרבה יותר אקשן מימי והרפתקאות להיות בטוחים.

הצהרת אחריות: מאמר זה הוא פרסום בתשלום ואין לו מעורבות עיתונאית/עריכה של טיימס הינדוסטאן. Hindustan Times אינו תומך/הירשם לתכנים (ים) של המאמר/הפרסומת ו/או הצפייה (ים) המתבטאים כאן. זמני הינדוסטאן לא יהיו בשום דרך, להיות אחראים ו/או אחראים בכל דרך שהיא לכל מה שצוין במאמר ו/או גם ביחס לתצוגה (ים), חוות דעת (ים), הכרזה, הצהרה, הצהרה (ים), אישור (ים) וכו ‘., נאמר/מופיע באותו. ההחלטה לקרוא להלן היא רק עניין של בחירה והיא תתפרש כביצוע/ ערבות אקספרס לטובת זמנים הינדוסטאן של פטירה מכל פעולה משפטית פוטנציאלית, או טענות הניתנות לאכיפה. הינדוסטאן טיימס אינו מעודד/ לקדם את הפיראטיות בשום אמצעי. הקישורים שניתנו כאן אינם לוקחים את המשתמשים לתכני סטרימינג פיראטיים.

“חדשות מרגשות! Mint נמצא כעת בערוצי WhatsApp �� הירשם עוד היום על ידי לחיצה על הקישור והישאר מעודכן עם התובנות הכספיות האחרונות!” לחץ כאן!

תפוס את כל החדשות העסקיות, חדשות שוק, אירועי חדשות חדשות ועדכוני חדשות אחרונים על Live Mint. הורד את אפליקציית News Mint כדי לקבל עדכוני שוק יומיים.