! אבל האם זה יהיה בנטפליקס?, האם זרימת ה- MEG 2? איך לצפות בסרט החדש של ג’ייסון סטת’אם | התיקון הדיגיטלי

0

האם זרימת ה- MEG 2? איך לצפות בסרט החדש של ג’ייסון סטת’אם

האחים וורנר. יש זרם משלה ודיסני לא נוטה לכלול סרטים וטלוויזיה שלא הייתה לה יד ביד להכין. למרבה המזל, לדיסני פלוס המון תיעודי כריש הודות לרכישתו של נשיונל ג’יאוגרפיק. אתה יכול גם לטבול את בהונותיך בתוכניות הטובות ביותר של דיסני פלוס וסרטים של דיסני פלוס, אם תרצה.

? הנה מה שאנחנו יודעים!

. אבל האם ‘מג 2’ אי פעם יהיה בנטפליקס? הנה מה שאנחנו יודעים!

אוגוסט. 3 2023, פורסם 9:24 עמ ‘.M. ET

ג'ייסון סטת'אם מתפזר ב'מג 2 '

ג’ייסון סטת’אם חוזר לתפקידו כג’ונאס טיילור ב מג 2: התעלה, סרט ההמשך לסרט הלהיט 2018 המג. הסרט משחרר ב -4 באוגוסט, אך המעריצים כבר תוהים מתי המותחן יפגע בשירותי סטרימינג כמו נטפליקס. בסרט הראשון ג’ונאס וצוותו נוסעים לאי מריאנאס כדי לנסות הצלה מחרידה. במהלך המסע שלהם, צוללני ההצלה נתקלים במין כריש פרהיסטורי שנקרא המגלודון.

המאמר ממשיך להלן הפרסום

כעת, צוות צולל הצלה לוקח על עצמו חיפוש גדול עוד יותר ויהיה מול ארבעה מגלודונים ב מג 2: התעלה. מג 2 . . בעוד שבן בחיטה ייקח את המושכות כבמאי הסרט, ויחליף את ג’ון טורטלטאוב שביים המג.

Megalodons מתקרב לחוף בטריילר 'מג 2'

המאמר ממשיך להלן הפרסום

בן כבר מצפה ליצור שליש מג סרט, מספר מכ”ם משחקים זה “יש עוד הרבה מה לחקור” בתוך היקום Megalodon. מג 2: התעלה מחכה הופעת הבכורה התיאטרלית שלה, חלקם מחכים לראות את הסרט מהבית.

?

יש אוהדים ללא ספק מחכים לצפות מג 2: התעלה מהנוחות של הספה שלהם, דרך יישום הסטרימינג המועדף עליהם. אבל חלקם תוהים אם הסרט הגורי יגיע אי פעם לנטפליקס. אמנם סביר להניח שהסרט יהיה זמין לסטרימינג בעקבות הריצה שלו בבתי הקולנוע, אך אין שום אינדיקציה לכך מג 2: התעלה .

המאמר ממשיך להלן הפרסום

. למרות זאת, המג זמין כרגע למנויים של HBO Max וזמין להשכרה ורכישה ב- Apple TV ו- Amazon Prime Video.

המאמר ממשיך להלן הפרסום

כמה עלה לעשות ‘מג 2?’

המג הייתה הצלחה של קופות. הסרט גייס 530 מיליון דולר ברחבי העולם, וחטף 45 מיליון דולר במהלך סוף השבוע הפותח שלו בלבד, כך על פי קופות מוג’ו. למרות זאת, המג קיבל ביקורות מעורבות. עגבניות רקובות עם ציון קהל של 43%. עם ההצלחה של הסרט הראשון, סביר להניח שזה מג 2: התעלה יש תקציב שווה או גדול יותר.

מהדיווחים עולה כי לסרט יש תקציב של כ 129 מיליון דולר. הבמאי בן וויטלי נפתח כיצד התמודד עם הסרט הגדול בתקציב, ומספר סרט מוחלט שהוא רצה “כל דולר על המסך”, לכל . לחובבי הזיכיון זה אומר סצינות גדולות יותר וכרישים מפחידים יותר אוכלים.

? איך לצפות בסרט החדש של ג’ייסון סטת’אם

ג’ייסון סטת’אם חוזר ולוקח דגים מסיביים עבור ה- MEG 2, ואנחנו כאן כדי לומר אם אתה יכול לצפות בסרט הזורם בנטפליקס, אמזון פריים ועוד.

עודכן: 4 בספטמבר 2023

? כבר בשנת 2018, ג’ייסון סטת’אם לקח על עצמו את אחד הטורפים המפחידים ביותר שחי אי פעם כשהוא הלך במסירה עם המג. היינו מפחדים יותר אם היינו הדג. אם להיות כנים איתך, הם היו לנו ב”כריש מפלצת פרהיסטורי “.

ה- MEG מיד טען את טענתה להיות אחד מסרטי הכרישים הטובים ביותר מזה שנים, יחד עם סיפור הסיבולת האימתני באחד מסרטי המותחנים הטובים ביותר של בלייק לייבלי: The Shady. כמה שנים אחר כך, ג’ייסון סטת’אם חזר לבגד הגלילה שלו לקחת על עצמו דגים פרהיסטוריים יותר באחד הסרטים החדשים והסוגיים ביותר משנת 2023, בבימויו של האינדי הבריטי יקירתי בן וויטלי. זה התאמה לא סבירה ובסופו.

עם תאריך השחרור של MEG 2 עכשיו במראה האחורית שלנו, אנחנו כאן כדי להסביר איך לצפות במג 2 ולהגיד לך אם אתה יכול להשיג את הסרט באחד משירותי הזרם הטובים ביותר עד כה. זה בטוח לחזור למים, כל עוד צוות השחקנים של מג 2 נמצא איתך.

איפה אני יכול לצפות במג 2?

ה- MEG 2 זמין לקנות או להשכרה בפלטפורמות הדיגיטליות הגדולות ביותר ברגע זה, כך שתוכלו לחוות את האנרכיה מבוססת הכריש מהספה שלכם.

אם אתה רוצה את ההזדמנות לחוות את סטתאם אגרוף למספר לא מוגדר של כרישים גדולים באמת, יש המון אפשרויות, כולל אמזון פריים וידאו, Apple TV, Google Play ו- YouTube. לרוב השירותים הללו יש MEG 2 זמין ב -19 דולר.99 כהשכרה ו -24 דולר.99 אם אתה רוצה להחזיק עותק דיגיטלי.

האם זרימת ה- MEG 2?

ה- MEG 2 זמין כהורדה דיגיטלית כעת, אך איננו יודעים בוודאות מתי הוא יהיה זמין לזרם מנויים. מקס בבעלותו של Warner Bros הוא היעד הסביר ביותר, אם כי.

עם זאת, החדשות הטובות הן שתוכלו להזרים את הסרט הראשון בזכיינית האוקיאנית הזו כרגע ב- Max (לשעבר HBO Max). אתה יכול גם לבדוק מה עוד חדש ב- MAX החודש כדי להפיק את המרב מהמנוי הזה.

האם ה- MEG 2 בנטפליקס?

ה- MEG 2 עדיין לא נמצא בנטפליקס, אבל אנו נפקח עין.

אנו מצפים שמקס יהיה יעד הסטרימינג העיקרי של MEG 2, אך כדאי לצפות בקטלוג נטפליקס בחודשים הקרובים רק כדי להיות בטוחים. יש לנו גם רשימה של כל מה חדש בנטפליקס החודש, רק כדי להעסיק אותך.

ג'ייסון סטת'אם במג 2

האם ה- MEG 2 ב- Disney Plus?

ה- MEG 2 לא נמצא בדיסני פלוס, ואנחנו אומרים שהסיכויים כמעט באפס.

האחים וורנר. יש זרם משלה ודיסני לא נוטה לכלול סרטים וטלוויזיה שלא הייתה לה יד ביד להכין. . .

?

ה- MEG 2 זמין כרכישה של השכרת פרמיה/דיגיטלית באמצעות וידאו פריים, אם כי הוא עדיין לא זמין בחינם למנויים פריים פריים.

.99 להשכרה ו -24 דולר.99 לקנות דרך פלטפורמת אמזון, באיכות 4K מנצנצת לא פחות. אם אתה עדיין לא מוכן להיפרד ממזומנים שהרוויחו קשה שלך, בדוק את כל דבר חדש באמזון פריים למנויים.

ה- MEG 2 יהיה בשירותי הסטרימינג הטובים ביותר בקרוב

האם ה- MEG 2 ב- Blu-ray?

ה- MEG 2 יגיע ל- Blu-ray מיום שלישי, 24 באוקטובר 2023. אתה יכול להזמין מראש את העותק שלך עכשיו. זה נכון; תוכל לשים את ה- MEG 2 ליד קודמו על המדף שלך בקרוב מאוד.

כולנו יודעים שסרטי כריש הם סיוט כדי להגיע נכון, כך שלמג 2 היה מעשה קשה לעקוב אחריו. מצאנו גם זמן לבחון את הסיפור האמיתי של Meg, שהוא מפחיד, והסברנו איך ה- MEG שבר תקליט סרט כריש מדהים. ברגע שתסיים עם כל זה, התבונן קדימה לתאריך השחרור של MEG 3.

כמובן, יש לנו גם מידע רב על הסרטים הטובים ביותר שעדיין יגיעו לחודשים הקרובים. . ואם זה לא מספיק, עיין ברשימות שלנו של סרטי המפלצת הטובים ביותר כדי לראות מה עוד אורב במעמקים.

עוד מהתיקון הדיגיטלי

. מקווה ליום אחד לראות את טום קלארקסון גוף סלאם עור עור תוך שירה של לס מיס.

. אנו כוללים קישורי סניפים במאמרים. צפה במונחים. המחירים נכונים בזמן הפרסום.

מג 2: התעלה מאשרת תאריך שחרור דיגיטלי

תצוגה מקדימה של MEG 2: טריילר טרנץ '(WB UK)

חדשות טובות אם אתה להוט לראות את ג’ייסון סטת’אם לוקח על עצמו כרישים מגה מהנוחות של חדרי המגורים שלך.

סרט ההמשך העל-טופ, הצפוי לחום לשנת 2018 המג, תחת הכותרת , סוף סוף נחת תאריך שחרור ביתי. אתה יכול לקבל בברכה מגס גדולים וכל מיני יצורים ימיים צמא דם אחרים לבתים שלך ממחר (25 באוגוסט), אם אתה נוטה כל כך.

אוהבי הכרישים בארה”ב יוכלו בקרוב מאוד לקנות את הסרט ב- Prime Video ופלטפורמות אחרות, אם כי הצד הזה של הבריכה ההמתנה יהיה עוד קצת.

ג'ייסון סת'אם, סופיה קאי, מג 2

אלה בבריטניה יכלו לחשוב קדימה ולהזמנה מראש , להיות ראשוני בתור למועד בו הסרט הופך לזמין לווידיאו ביתי. אנחנו לא יכולים לומר מתי זה יהיה כרגע, אבל צפה במרחב הזה שכן נעדכן אותך ברגע שנדע יותר.

חמש שנים אחרי שהמגלודונים לקחו את העולם בסערה, הם חזרו לעשות את מה שהם עושים הכי טוב: הפחתת עובדי חוף לא מוגדרים, מדענים רשלניים וצוללנים לעיסה.

זה המקום בו נכנס הגיבור חסר הפחד של סטת’אם ג’ונאס טיילור, כיום מומחה למשבר סביבתי,. בעבודה עם המכון האוקיאני המנוהל על ידי אחיו של סויין המנוח ג’יומינג (וו ג’ינג), הוא מוטל למפות את קטעי האוקיאנוס משם נראה כי היצורים הפרהיסטוריים מגיעים.

ג'ייסון סת'אם, מג 2

כמובן שהמשימה משתבשת לפני שתוכלו לומר “מג” כאשר הצוות נתקל במבצע כרייה לא חוקי.

, מג 2 גם מככב חוזר עמוד קנדי ​​וצוק קרטיס. צוות השחקנים של דרמת האוקיאנוס של גורי זה מעוגל על ​​ידי סופיה קאי, סרחיו פריס-מנצ’טה, סקיילר סמואלס, סיינה גילורי, מליסנתי מהוט, וופי ואן ראם, קירן סוניה סאוואר ופליקס מאיר.

מג 2: התעלה יוצא עכשיו בבתי קולנוע. הסרט זמין לרכישה בארה”ב החל מה -25 באוגוסט.

כתב, מרגל דיגיטלי

סטפניה היא סופרת פרילנסרית המתמחה בטלוויזיה ובסרטים. לאחר שסיימה את לימודיה באוניברסיטת סיטי, לונדון, היא כיסתה את LGBTQ+ New שקרים לבנים קטנים, הרזים, זמני רדיו וכן ריגול דיגיטלי.

פעימותיה הם סרטי אימה ודרמות תקופתיות, במיוחד אם חזיתם של נשים קוויריות. היא יכולה להתווכח למה לִצְרוֹחַ הוא הסלאש הטוב ביותר בארבע שפות (וחצי).