הגדרת תכריכים ומשמעות – Merriam -Webster,

0

. העבודה שלהם היא אפוף פנימה .

תַכרִיך

אפוף פנימה עֲרָפֶל. העבודה שלהם היא אפוף פנימה .

דוגמאות אחרונות באינטרנט

תכריכים, סביב ראש המנוח או בהיעדר ארון קבורה, על קרש המכסה את הגופה. – פרנץ לידז, ניו יורק טיימס, 5 ספטמבר. זה חוסם רעשי קוויטציה, ומונע את עצם הטכניקה שהמחקר הסיני מציע. – קייל מיזוקמי, מכניקה פופולרית, . תַכרִיך . – לוס אנג’לס טיימס, 26 באוגוסט. 2023 אז העובדה שזה מזעזע מראה את המידה בה החילוניות הפכה א תַכרִיך על חברות אקדמיות. – טיילר קינגקייד, , . 2023 הגוף עטוף מתכלה ביולוגית תַכרִיך . – מישל מולינס, שיקגו טריביון, 18 באוגוסט. . , , . 2023 אף הבריח בצורת חרוט להאכלה חלקה, וידית הבריח, הראש ו תַכרִיך, יחד עם מגן הגז קיבלו טיפול ניטריד להגברת העמידות והסיכה. – מייק דיקרסון, , , . – עבדאללהי צאני, סטטוס, 14 באוגוסט.

עם זאת, שם הילד היה מְצוּעָף . , לוס אנג’לס טיימס, 1 בספטמבר. . – חתול ג’אנג, וושינגטון פוסט, . 2023 האירוע היה מְצוּעָף בסודיות עד יום שלישי בערב, כאשר דוברי מנהיג שכירי חרב חשפו את מיקום קברו. – , . תַכרִיך מציאות מעניינת יותר: הנשיא הארבעים וחמישה הוא התלמיד הטוב ביותר של הארבעים הרביעי. – וינסון קנינגהם, הניו יורקר, 25 באוגוסט. 2023 הרבה מהעסקה היא בסודיות, כולל תאריך החזרת בני הערובה. , , . 2023 בשנים האחרונות, מקורו של יצירות הקשורות אליו, שרבות מהן היו . – נטשה פרוסט, בוסטונגלוב.com, . . ? קרא את העקרב המלא של הורוסקופ הורוסקופ המלא (23 באוקטובר – 21 בנובמבר) ספק את ליבך רוצה כשה- MOOT יושב בגדי. ארצות הברית היום, 26 באוגוסט. . , , .

דוגמאות אלה מורכבות באופן תכנותי ממקורות מקוונים שונים כדי להמחיש את השימוש הנוכחי במילה ‘תכריכים.. שלח לנו משוב על דוגמאות אלה.