מתג נינטנדו או משחקי קיטור הדומים לעמק סטארדו? | שאל את Metafilter, המשחקים הטובים ביותר כמו סטארדו עמק 2023 | טקטיקות כיס

0

המשחקים הטובים ביותר כמו סטארדו עמק 2023

שומר בית קברות שומר בית קברות נינטנדו 19 $.99 $ 9.99 קנה כאן! רשת N מרוויחה עמלת סניפים ממכירות מתאימות.

מתג נינטנדו או משחקי קיטור הדומים לעמק סטארדו?
9 במאי 2023 2:01 אחר הצהריים

היי. אני תוהה אם ישנם משחקים שדומים באופיים ל- Nintendo Switch Lite או משחקי קיטור בכלל? אהבתי את סטארדו ואלי ושיחקתי את הכל דרך נעילות המגיפה (אני יודע שהבורא עושה גם משחק שני שנמצא ביצירות). עם זאת, אני מנסה למצוא משחק מצוין המקביל לעמק סטארדו.
הועלה על ידי אחורי Window לטכנולוגיה (14 תשובות בסך הכל) 21 משתמשים סימנו את זה כמועדף

האם שיחקת משחקים כלשהם בסדרת Harvest Moon? יש קומץ למתג תכונות שונות. מאז לא שיחקתי מאז משחק המשחק המקורי ולכן אני לא יכול להמליץ ​​על כותרת ספציפית אבל הם שווה לבדוק.
הועלה על ידי Bellbottoms של מרטינקס בשעה 14:06 ב -9 במאי [2 מועדפים]

מה יש בסטרדו שאתה אוהב? האווירה הנינוחה? החקלאות? משחק ה- COOP? מגוון המשימות?

. הדומים הקרובים ביותר באופן כללי עשויים להיות טרריה, מיינקראפט, מעבר לבעלי חיים, דינקום או שומר ליבה.
פורסם על ידי BBQTURTLE בשעה 14:09 ב -9 במאי

ל- RPS יש את המספר שלך. גם אל תחמיץ את ההערות, הערות RPS לרוב טובות יותר מהמאמר.
הועלה על ידי Ropeladder בשעה 14:13 ב -9 במאי [2 מועדפים]

מאוד נהנתי נהניתי מהזמן שלי במשחקי פורטיה/סנדרוק, זה האחרון שאני עומד להתחיל שוב מכיוון שהוא בגישה מוקדמת והם הוסיפו הרבה דברים לאחרונה. המשחקים הם תלת מימד ולא דו -ממדי, אבל המון דברים המשותפים לעמק סטארדו.
הועלה על ידי פיפסקי בשעה 14:15 ב -9 במאי [1 אהוב]

אני מסכים שסטארדו הוא משחק מאוזן מאוד, שמקשה למצוא משחקים שגרדו את אותו גירוד. להלן כמה שניסיתי בחיפוש שלי אחר SDV-אבל-שונה:

-ליטלווד (קיטור): בסופו של דבר, גם זה היה קצת. הממ, גרינדי? ליניארי? רָדוּד? Idk איך לשים את זה בדיוק, אבל זה הרגיש קצת יותר מדי בדיוק כמו שעשיתי “מספר עולה” על צירים מרובים במשחק הזה, אבל היה לו קצת קסם ואתה יכול לעשות גרוע יותר.

-פרחי Wylde (מתג): תלת מימד, קול מלא פעל, גרפיקה נעימה, מכשפה מסודרת/זווית קסם, אבל זה פשוט לא שמר על העניין שלי. משהו במאזן/לולאת משחק לא פגע ברמת ה- SDV ההיא.

-סאן הייבן (קיטור): זהו משחק SDV-ESQUE לאנשים שהם אוהדים גדולים של JRPGS. אני לא, אז זה לא פגע בשבילי, ומצאתי את זה בקצב מתסכל/מאוזן. עם זאת, יש הרבה אפשרויות מסודרות מבחינת מירוצים/דמויות שאתה יכול לשחק בו, ועץ מיומנות מפורט, ובנוסף עולם המשחק הוא די גדול.

-SpiritFarer (Steam & Switch): זה עשוי להיות קצת מתיחה, הוא נמכר כ”משחק ניהול נעים על מוות “והיבטי החקלאות/האיסוף אינם החלקים הגדולים ביותר במשחק. אבל האמנות מדהימה, הסיפור מרגש רגשית, ומאזן החקר/חומר אופי/תמוה/פלטפורמה העביר אותי מעורב.

-שורשי פאצ’ה (קיטור): זהו שחרור חדש, וזה בעצם SDV, אבל זה הופך אותו לתקופת האבן. המיקוד של ההתקדמות הקהילתית מסודר, אמנות הפיקסלים והמוזיקה מקסימים, והיא חווית משחק נעימה ונעימה מאוד. עם זאת, זה קצת רזה על תוכן. זה יצא לפני כמה שבועות וכבר שיחקתי את זה והנחתי אותו בצד אחרי 40-50 שעות משחק. (לשם השוואה, יש לי, אה, מאות שעות מחוברות בעמק סטארדו, רק בשני חסכונות.)

אם אתה משחק SDV במחשב או ב- Mac, הייתי ממליץ לנסות את Mods להוציא עוד קצת חיים מהמשחק. יש כמה מצבים שמוסיפים הרבה של תוכן למשחק, כמו עמק סטארדו התרחב וכפר.
הועלה על ידי יאסמן בשעה 14:27 ב -9 במאי [4 מועדפים]

האם שיחקת משחקים כלשהם בסדרת Harvest Moon? יש קומץ למתג תכונות שונות. מאז לא שיחקתי מאז משחק המשחק המקורי ולכן אני לא יכול להמליץ ​​על כותרת ספציפית אבל הם שווה לבדוק.

דבר אחד חשוב מאוד שכדאי לזכור לגבי Harvest Moon הוא שלפרסומים האחרונים יש היסטוריה מסובכת. משחקי הירח “האמיתיים” עוברים תחת השם Bokujou Monogatari ביפן; אלה המשחקים שיצאו כרגע בזכיינית סיפור העונות. המשחקים המודרניים תחת השם “ירח הקציר” אינם מוגדרים כמו סיפורם של עונות השנה. הנה מסביר ארוך על זה.

הזכיינית המקורית של Harvest Moon/סיפור העונות היו עָצוּם השראה ל עמק סטארדו, אז כן, הם בחירה מוצקה. אחד המועדפים על כל הזמנים שלי מהסדרה Spinoff Series Rune Factory עם נושא הפנטזיה, שוחרר מחדש ב- Switch ובפלטפורמות אחרות בסתיו, ו מפעל רונה 4 מיוחד היא גם בחירה הגונה.
הועלה על ידי מאי קסהארה בשעה 16:06 ב -9 במאי [2 מועדפים]

הוספת הצבעה לסדרת המפעל של רונה – 5 יוצאת אך ורק על המתג, והפרסום המחודש של 3 נראה נהדר. יש לי 4 ואת שחרורו מחדש של זה והם ממש טובים. מה שאני אוהב בסדרת המפעל של רונה ובעמק סטארדו הוא שיש רכיב קרבי בנוסף לחקלאות, ליצירה ולמרכיבים חברתיים, וכולם ניזונים זה לזה בצורה מספקת.
הועלה על ידי קקטוס הרסני בשעה 17:32 ב -9 במאי [2 מועדפים]

רק בשביל לעזאזל וכדי לקבל רוחב רוחב, אזכיר אל תרעב. זה כאילו אם SDV היה רדוף על ידי שדים מוכתמים על דיו במדבר Lovecraftian מעורפל, נוטה לאי שפיות.

אז זה בכלל לא ‘צמרמורת’ ואולי אתה יכול לשנוא את זה, אבל בכנות יש הרבה מהמכניקה האחרת ועושה אותם היטב (מזיזת, נטיעה, קציר, יצירה, בנייה). זה גם חמוד יותר ממה שהתיאור שלי מרמז, ואפילו יש מצבי שיתוף פעולה נחמדים אם זה מעניין. יש גם מחווני קושי שיכולים להוציא מזה את מרבית השיניים אם תרצו.
הועלה על ידי Saltysalticid בשעה 17:48 ב -9 במאי [1 אהוב]

האם שקלת את SDV עם אחד ממצבי ההרחבה, כמו SDV מורחב? אני לא בטוח שמודדים עובדים על המתג, אבל הם עושים ב- Steam.
פורסם על ידי תמנה בשעה 21:15 ב -9 במאי

מסכים עם SpiritFarer! נהנתי גם.
הועלה על ידי DPX.MFX בשעה 23:38 ב -9 במאי [1 אהוב]

כן, הייתי באותו מצב. נהניתי מ- SpiritFarer. ניסיתי הרבה מהמשחקים המופיעים כאן ורובם לא מגרדים את הגירוד שלי. Cozy Grove עשה זאת, אם כי באמת שיש לו רק כ 20-30 מ ‘משחק חדש פעיל ביום – אחרי זה תוכלו לזוג ולדברים לבידור ואוספים ומזומנים, אך לא תקבלו משימות חדשות עד למחרת. זה בסופו של דבר לא דבר רע כיוון שיש לי דברים אחרים לעשות.
פורסם על ידי לין לעולם לא בשעה 05:21 בבוקר ב -10 במאי

אחד ממשחקי הצינה האהובים עלי הוא Yonder: CloudCatcher Chronicles. קצת חקלאות, קצת חווה, כמה משימות לעשות, אבל אפס קרב. אתה פותח אזורים חדשים על ידי מציאת כל החתלתולים שמסתתרים בקרבת מקום. לא שיחקתי אותו ב- Switch, אבל זה מצוין ב- Steam.
הועלה על ידי Xedrik בשעה 10:55 בבוקר ב -10 במאי [1 מועדף]

Kynseed (Steam / Gog) די קרוב לסטארדו. יש לזה כמה בעיות עם איזון ומכונאי גלגול נשמות הוא די חסר טעם, אבל בשבילי זה מגרד את אותו גירוד רגוע.
פורסם על ידי The_dreamWriter בשעה 02:46 בבוקר ב -13 במאי

Ooblets הוא מעבר בין עמק סטארדו לפוקימון, והוא מקסים מאוד.
הועלה על ידי כפתורי Sparky בשעה 05:15 ב- 22 באוגוסט

«ישן יותר זה לא שמי | בבקשה, מישהו ייקח את הכסף שלי! אני מחדש באופן מוחלט. חדש יותר »

אינך מחובר, לא להתחבר או ליצור חשבון לפרסום הערות

המשחקים הטובים ביותר כמו סטארדו עמק 2023

קבל את החקלאות שלך, להילחם, ותיקון כיף של Fishin, עם הרשימה שלנו של כל המשחקים הטובים ביותר כמו סטארדו ואלי הקיימים כעת ב- Nintendo Switch, Android ו- iOS.

משחקים כמו עמק סטארדו - איזבל עמדה בשדה עמק סטארדו עם שלג עליו מאחוריה

פורסם: 6 בספטמבר 2023

ברגע שאתה נכנס לעולם הנפלא של עמק סטארדו, זה יכול להיות קשה להוציא אותו מהראש שלך. זה מגניב, אנחנו משיגים את זה. אבל מה קורה כשראית את כל מה שיש לראות בקלאסיקה של פולחן אהוב זה? ובכן, למרבה המזל, יש המון נהדר משחקים כמו סטארדו עמק שם בחוץ, רק מחכה שתחליק חזרה לסרבלים ותפוס את המגרש שלך. אז אספנו אוסף של הבחירות המובילות שלנו בנייד ובמתג, שתופסים את רוח הסטרדו, או קח את האמנות של החקלאות והסים לחיים בכיוון רענן. בעזרתנו, אתה תשחק עד שהפרות יחזרו הביתה.

אם עדיין תקעת את הראש בסטרדו, הקפד לבדוק את התוכן האחר של סטארדו עמק שלנו. יש לנו דמויות של עמק סטארדו, סילו סילו של סטארדו עמק ומדריכי דגים של סטארדו עמק, ומעיס יותר על העיון שלך. יש לנו גם רשימות אחרות ממש כאלה, כולל משחקי הרפתקאות המתג הטובים ביותר ומשחקי סרק הנייד הטובים ביותר, אם אתם מחפשים דברים טריים יותר לשחק.

בלי להתייחס יותר, הנה הבחירות המובילות שלנו לטובות משחקים כמו סטארדו עמק.

תמונה ממוזערת של יוטיוב

במכניקת הליבה והאסתטיקה שלה, Harvest Town היא קרוב לשיבוט עמק סטארדו שתוכלו להשיג בלי להוריד רק את סטארדו עמק – ואנחנו מתכוונים לזה בצורה הכי נחמדה שאפשר. הוא מציע שפע של כיף פיקסל, כמו גם ערימות של חופש וכמה אלמנטים נהדרים של RPG המאפשרים לך לחקור ולשחק בכל אופן שאתה רוצה. לטפח את החווה שלך בארבע עונות שונות, חקור, הרפתקאות והפוך חברים עם תושבי העיירה בסים החיים בגודל הכיס הזה.

תמונה ממוזערת של יוטיוב

מעבר בעלי חיים: אופקים חדשים

בואו נודה בזה, כולם צריכים לצנן לפעמים, וחציית בעלי חיים: אופקים חדשים מושלמים לזה. זה מתאים להצעת החוק אם אתה רעב ליותר כיף של עמק סטארדו, אבל עם פחות מגבלות ולחימה, ויותר תושבי תושבים עם נטס (אם אתה אחד מאותם אנשים). בנה את האי היפה שלך, שותל פרחים ועצים, תכנן את הבית שלך, התיידד עם הפריטים החמודים שעוברים לגור ולהתחבר לדיג טוב טוב. מה עוד אתה יכול לבקש?

אם אתה יוצא למפלט האי שלך, הקפד לבדוק את מעבר החיות שלנו: תושבי תושבי אופקים חדשים לפני שתגיע לשם.

תמונה ממוזערת של יוטיוב

מחנה כיס חציית בעלי חיים

אמנם לא כל כך מורכב כמו אופקים חדשים, אך מחנה כיס חציית בעלי חיים הוא דרך נהדרת לקבל את התיקון של Stardew/AC שלך בדרכים. שוב, אתה מקבל את ההזדמנות לבנות את אתר הקמפינג שלך ולהתאים אישית את החניך שלך, אך עם מכניקה מופשטת יותר המאפשרת לך לספוג את הכיף בגזים קטנים, סרק, בגודל ביס.

תמונה ממוזערת של יוטיוב

מאסטר קציר: סים חווה

HARK! זהו עוד סים חווה פיקסל! לאחר מות דודך, אתה יורש את החווה שלו ומחליט לעבור לגור (נשמע מוכר?). . עם זאת, לא הכל אבדון ואפלוליות – עם מערכת קציר מהנה, פסטיבלים, בעלי חיים, כרייה ועוד, יש הרבה מה להסיח את דעתך מהאיום המתקרב של הקפיטליזם. אתה מקבל גם בחירה של רווקים ורווקות שונות, שתוכלו להתיידד בו ולהתחתן בסגנון סטארדו. נֶחְמָד.

תמונה ממוזערת של יוטיוב

החווה: נסיכה חצופה

האם משחק בכל שם אחר לא מריח כמו מתוק? ובכן, בטח, אבל הם בהחלט משכו אותנו עם השם ‘החווה: נסיכה ססי’. סים חווה מקסים זה מקסים האם אתה קוצר יבולים, מתמקמים במשפחה חדשה, מסיימים משימות וכמובן דיג. תיהנו מחוויה מהנה ומרגיעה בטלפון שלכם בכל פעם שתרצו לברוח מחייכם הקדחתניים, ולהפוך לנסיכה החצופה האולטימטיבית (אם כי העורך שלנו עשוי להילחם בך על התואר הזה).

תמונה ממוזערת של יוטיוב

שומר בית קברות

שלדים מפחידים ומפחידים הופכים את הכל ליותר מהנה. מבשר את עצמו כ”סים ניהול בית הקברות מימי הביניים הכי לא מדויק בכל הזמנים “(אני בטוח שהיה הרבה תחרות בשוק ההוא), זה לוקח את הוויברציות של עמק סטארדו אל הקבר, כשאתה בונה ומתחזק את בית הקברות שלך. חתוך עלויות בכל אמצעים הכרחי, והשתמש בכל המשאבים שתוכלו למצוא, ועושים הכל כדי לגרום לעסק שלכם להצליח – זהו משחק על רוח הקפיטליזם, אחרי הכל, אחרי הכל. אה, זה גם על אהבה. וצינוק זוחל. ודילמות אתיות. וחקלאות איברים. בואו נגיד שזה סוג של הומור כהה, בלשון-בולף?

שומר בית קברותשומר בית קברות שומר בית קברות נינטנדו 19 $.99 $ 9.99 קנה כאן! רשת N מרוויחה עמלת סניפים ממכירות מתאימות.
שתי צילומי מסך של משחק חוות רילאקומה

חוות רילאקומה

אתה דוב חמוד. יש לך חווה. אתה מגדל דברים ואז הופך את זה לאוכל טעים. אתה מקשט את אדמתך ומתיידד עם נוצרים חמודים אחרים. זה סופר קוואי. מה עוד אתה רוצה?

תמונה ממוזערת של יוטיוב

Forgar

חלומות מתחילים לעתים קרובות בקטן, והבסיס שלך בטוח מתחיל קטן בפורגר. אבל אל תדאג, זה לא נשאר ככה לאורך זמן. בנה, מלאכה, לפתור חידות, ו … ובכן, מזון (דה) – העולם הוא הצדפה הקטנה והחמודה שלך פיקסלית.

Forgar

Forgar Forgar נינטנדו 19 $.99 קנה כאן! רשת N מרוויחה עמלת סניפים ממכירות מתאימות.

תמונה ממוזערת של יוטיוב

Rancher Slime: מהדורה ניתנת לשחרור

מוכן לרדת וגרובית כשאתה רודאו כמה סלים? רפש ראנץ ‘מזמין אתכם להיכנס לנעליו הספוגות הרפש של ביטריקס לבו, ראנץ’ צעיר וצעיר שיוצא למשימה לבנות חיים חדשים רחוקים, רחוקים-בטווח הרחוק, ליתר דיוק. בין אם אתם מגדלים גידולים כדי להאכיל את הסלמים הקטנים והמקסימים שלכם אך חמדנים, לחקור עולם עצום, להשלים מחקרים או למלא פריטים, תמיד יש משהו שיעסוק אותך בעולם הווירטואלי התוסס והווירטואלי הזה.

כדי להוריד אותך בהרפתקה שלך עם דיסקווידי, עיין במדריך Slimes Rancher Slimes שלנו.

Rancher Slime: מהדורה ניתנת לשחרור

Rancher Slime: מהדורה ניתנת לשחרור Rancher Slime: מהדורה ניתנת לשחרור נינטנדו 24 דולר.99 קנה כאן! רשת N מרוויחה עמלת סניפים ממכירות מתאימות.

תמונה ממוזערת של יוטיוב

ירח

רוב העובדים הקמעונאיים יכולים להזדהות עם גיבורו של Moonligher. בזמן שהטחנה בקליעה יכולה להיות בסדר גנדרני. למרבה המזל, פנינה קטנה זו מציעה לכם הרבה מה לעשות כשאתם יורדים מרצפת החנות – עם המון הזדמנויות לצאת לעולם הרחב, להילחם עם סגנון, אוצרות מתנדנדים ופתיחת השערים לעולמות שונים. די מגניב, אה?

ירח

ירח ירח נינטנדו 24 דולר.99 קנה כאן! רשת N מרוויחה עמלת סניפים ממכירות מתאימות.

תמונה ממוזערת של יוטיוב

סיפור גן

סיפור גן מציע המון Farmin ‘, Foragin’, Fightin ‘ו- Fishin’s Fun, הכל מנקודת מבט של ברי מקסים וחיוב. לאחד קהילה שבורה כ- Guardian The Grove שמונה לאחרונה, כשאתה נוסע על פני עולם מדהים, בונה מחדש את הבית שלך, עוזר לחברים הפירות שלך ולהילחם על הריקבון הפולשני המאיים על האדמה. זה חמוד, זה שובה לב וזה נעים.

סיפור גן

סיפור גן סיפור גן נינטנדו 19 $.99 קנה כאן! רשת N מרוויחה עמלת סניפים ממכירות מתאימות.

תמונה ממוזערת של יוטיוב

סיפור עונות: חלוצי טאון זית

. נוטים לגידולים ובעלי חיים, לקצור את תגמולי עבודתך, להתיידד ולהתאהב, כשאתה חווה את חייו של חקלאי אידילי כמו לא אחר.

תמונה ממוזערת של יוטיוב

טרריה

רובכם צריכים להכיר את Terraria עד עכשיו, ואם אתה לא – למה אתה מחכה? קלאסיקה לגלילה צדדית זו, פיקסלית, יש המון מבוכים לחקור, בוסים להכות, וערימות של התאמה אישית ושטח טרנספורמציה, ומאפשרים לך לבנות את הבית (או הכפר) של חלומותיך ולאכלס אותו בחברים ואוצרות. לעזרה בהרפתקאת Terraria שלך, הקפד לבדוק את המדריכים שלנו! יש לנו NPCs Terraria, כנפי טרריה, בוסים של טראריה ועוד.

טרריה

טרריה טרריה נינטנדו 29 דולר.99 $ 14.99 קנה כאן! רשת N מרוויחה עמלת סניפים ממכירות מתאימות.

תמונה ממוזערת של יוטיוב

Yonder: Chacker Chocker Chronicles

הרפתקה מדהימה וקסומה המשלבת את כל האלמנטים האהובים עליך על עמק סטארדו, מחקלאות ועד הרפתקאות, והכל בגרפיקה תלת מימדית מדהימה וחיה מדהימה. Yonder: כרוני הימים של ענן לוכד מכניס אותך לנעליו של גיבור ג’מיאה, כשאתה חוקר גן עדן אי טבעי עם סביבות מדהימות, החל מפסגות גבוהות ומכוסות שלג לחופים חמים ושטופי שמש. חפש את היצורים הנסתרים והגחמניים המכונים שודדים, השתמש בכוחם כדי לנקות את העקשן ולהחזיר את היופי של הטבע, סחר חליפין עם המקומיים, מזון, מלאכה וגדל בכותרת היפה הזו.

Yonder: Chacker Chocker Chronicles

Yonder: Chacker Chocker Chronicles Yonder: Chacker Chocker Chronicles נינטנדו 29 דולר.99 קנה כאן! רשת N מרוויחה עמלת סניפים ממכירות מתאימות.

וזהו לרשימת המשחקים הטובים ביותר שלנו כמו סטארדו עמק. אנו מקווים שיהיה לך כיף בהרפתקה החקלאית הבאה שלך! לקבלת יותר מההמלצות שלנו, הקפד לבדוק את רשימת משחקי הנייד הטובים ביותר ומשחקי המתג הטובים ביותר כדי למצוא משהו טרי לשחק, היום היום.

עוד מטקטיקות כיס

לטילי לוטון טילי יש תואר בספרות אנגלית וניסיון בעבודה בפרסום וככותב פרילנסר. היא הצטרפה לטקטיקות כיס ככותבת צוות בשנת 2021, וקיבלה את תג העורך של המדריכים המבריקים שלה בשנת 2023. היא מבלה את זמנה הפנוי בחקירה של Genshin Imppan. היא אמא גאה לחתול שנקרא על שם ה- Xiao של Genshin Imppan.

7 המשחקים הטובים ביותר כמו סטארדו עמק בשנת 2023 ב- Nintendo Switch

תמונה של לוגו סטארדו עמק עם Nook וזמני בדמות פורטיה

מחפש משחק עם מכניקה ומשחקים דומים לעמק סטארדו בשנת 2023? למרבה המזל, יש המון כותרות לבחירה! להלן שבעה משחקים כמו עמק סטארדו הזמינים במתג נינטנדו.

עמק Stardew הוא RPG סימולציה ממכר מאוד שתוכלו לקחת בכל מקום בזכות הניידות שלו במתג נינטנדו ובפלטפורמות הניידות. זה גם סוג המשחק שמושלם לשחק אחרי יום עמוס. סימולטורי חקלאות יכולים להיות מרגיעים להפליא, כך שלא פלא שאחרי ששיחקו עמק סטארדו, גיימרים רבים הולכים ומחפשים חוויות דומות.

המאמר נמשך לאחר המודעה

למטה, ריכזנו רשימה של כמה מהמשחקים הטובים ביותר כמו עמק סטארדו, וניתן לשחק כל אחד מהם במתג נינטנדו. בעוד שהכותרות שלהלן דומות לסימולטור החקלאות הפופולרי, אחרים מציעים מכניקה שונה במקצת אך עם אווירה דומה בסך הכל.

המאמר נמשך לאחר המודעה

משחק סטארדו עמק

עמק סטארדו הוא סימולטור חקלאי מעולה – אבל הוא לא היחיד.

משחקים כמו סטארדו עמק

להלן 7 המשחקים הטובים ביותר כמו סטארדו ואלי במתג נינטנדו שעליך לבדוק בשנת 2023:

מעבר בעלי חיים: אופקים חדשים

משחק חציית בעלי חיים

מעבר בעלי חיים היה משחק סופי של 2020.

מעבר לבעלי חיים: אופקים חדשים הניחו חיוכים על המון פרצופים בשנת 2020; עם לוח הצבעים הרווי והקצב האיטי יותר, המשחק מציע תחושה נפלאה של אסקפיזם, מרגיע להפליא לשחק, והוא ממכר ביסודיות גם כן. זה עדיין עניין גדול היום בשנת 2022, לאחר שקיבל לאחרונה את DLC בשם ‘גן העדן של הבית שמח’ בסוף הזנב של 2021, שם שחקנים יכולים לתקן בתי נופש עבור רבים מהדמויות החמודות והמוזרות של המשחק.

המאמר נמשך לאחר המודעה

מעבר לבעלי חיים משך אליו גם הרבה שחקנים חדשים לעולם המשחקים, ובעוד שמעבר בעלי חיים אינו סימולטור חקלאי מסורתי, המכניקה המעורבת במשחק דומה מאוד לאוהבי עמק סטארדו.

המאמר נמשך לאחר המודעה

ירח קציר: עולם אחד

יצירות אמנות של Harvest Moon, משחק כמו עמק סטארדו

Harvest Moon חולק הרבה קווי דמיון עם עמק סטארדו.

אמנם זה האפיל מעט על ידי ההייפ סביב בעלי החיים החוצים אופקים חדשים עם שחרורו, Harvest Moon: עולם אחד מציע חוויה דומה. למען האמת, Harvest Moon הוא משחק שדומה יותר לעמק סטארדו מאשר מעבר לבעלי חיים, כך שחלק מהשחקנים עשויים להעדיף את זה.

המאמר נמשך לאחר המודעה

העולם אולי לא יהיה כיף לחקור ולקיים אינטראקציה כמו כמה רשומות ברשימה זו, אבל אוהדי סימולטור חקלאים ימצאו הרבה מה לאהוב ב- Harvest Moon: עולם אחד. קודמו, Harvest Moon: אור התקווה שווה גם לבדוק.

מיינקראפט

אמנות מפתח Minecraft

Minecraft הוא הסים האולטימטיבי של היצירה.

Minecraft עוסק יותר בבנייה ויצירה מאשר בחקלאות, אך לולאות המשחק דומות. עם זאת, הסימולטור החוסם הזה מציע גם המון הזדמנויות לחקלאות אם זה יותר הסגנון שלך, עם רמת חופש חסרת תקדים המציעה שמעריצי עמק סטארדו יאהבו.

המאמר נמשך לאחר המודעה
המאמר נמשך לאחר המודעה

Minecraft הוא אחד מאותם משחקים שמתגמלים חקר ויצירתיות, ולכן הקמת חווה יכולה להיות דרך נהדרת לשמור על המשאבים שלך בשפע. אם אתה רוצה לשחק Minecraft רק כדי לחוות, אתה יכול, אבל כדאי גם לבדוק את כל שאר הדברים שיש ליצירת המופת של מוג’אנג להציע.

הזמן שלי בפורטיה

הזמן שלי במשחקי פורטיה כמו עמק סטארדו

זמני במשחק של פורטיה הוא כאילו עמק סטארדו פגש את הסימס.

אם הסגנון הגרפי של עמק סטארדו אינו הדבר שלך, ואתה חושק במשהו יותר דומה לסימס ב- Nintendo Switch, אז הזמן שלי בפורטיה יהיה מושלם עבורך. בליבה המשחק הוא סימולטור חקלאי אך הניתן בתלת מימד מלא מפואר.

המאמר נמשך לאחר המודעה
המאמר נמשך לאחר המודעה

חלק מהזמן שלי בתכונות של פורטיה משקף כמה היבטים במשחקים של הסימס מבחינת ההיבטים החברתיים שלה, מה שהופך את ההסתובבות והפטפטים עם אנשים המתגוררים בעיירה זו ממכרת ומתגמלת – וזה גם משהו שעזר גם לסטארדו עמק להפוך ל הצלחה גדולה.

הירשם לניוזלטר שלנו לקבלת העדכונים האחרונים על Esports, Gaming ועוד.

יונדר: לוכד הענן

יצירות אמנות יונדר

Yonder הוא כמו זלדה Breath of the Wild and Stardew Valley.

Yonder הוא אחד המשחקים המקסימים ביותר ב- Nintendo Switch. במבט ראשון, המשחק דומה לזלדה Breath of the Wild יותר מעמק סטארדו, והוא כולל גם משחק דומה.

המאמר נמשך לאחר המודעה

עם זאת, Yonder אינו כולל שום לחימה – במקום זאת, מדובר במשחק שכולו לחקור את העולם וטיפוח ההתנחלות הקטנה שלך בתוכו. אתה גם חופשי לחוות, לבשל, ​​לדגים וללאכה עד שתוכן הלב שלך.

המאמר נמשך לאחר המודעה

סיפור עונות: חלוצי טאון זית

סיפור משחקי עונות כמו עמק סטארדו

סיפור העונות מרגיש הרבה כמו פוקימון.

לסיפור העונות יש המון המשותף עם עמק סטארדו, כאן, אתה גם יורש חווה ממשפחתך ועובר לשם כדי לטפל בזה. למשחק יש אווירה דומה מאוד לעמק סטארדו, אך מבחינה סגנונית משותפת יותר למשחקי הפוקימון.

המאמר נמשך לאחר המודעה

לכן, אם אתה מעריץ של עמק סטארדו ופוקימון, אז סיפור העונות: חלוצי טאון אוליב יהיו ההיברידיים המושלמים.

ירח

משחקי Moonleligher כמו עמק סטארדו

Moonleligher מרגיש כמו משחק קלאסי של Final Fantasy לפעמים.

Moonleligher משלב בצורה מבריקה סימולטור חיים מרגיע עם סורק צינוקים קלאסי: במהלך היום אתה בעל חנות, עוסק עם תושבי העיירה ובאופן כללי לחיות את חייך כמו שהיית עושה במשחקים רבים אחרים בז’אנר הזה.

המאמר נמשך לאחר המודעה

עם זאת, כשהשמש יורדת, אתה מרים את החרב שלך וצלול לצינוקים מחפשים שלל. משחק משחק יום ולילה משתלב בצורה נפלאה זה לזה, כאשר כל אחד מיטיב עם השני בדרכים שונות וייחודיות.

המאמר נמשך לאחר המודעה

אם אתה אוהב את עמק סטוודו, אבל חושב שזה יכול להפיק תועלת מכמה אלמנטים של פנטזיה סופית מבית הספר הישן, זה המשחק המושלם לנסות.

אז הנה לך את זה – זה שבעת המשחקים הטובים ביותר כמו עמק סטארדו במתג נינטנדו להורדה בשנת 2023.

לקבלת טיפים וטריקים נוספים שיעזרו לכם בעיר פליקן, עיינו בכמה מהמדריכים האחרים שלנו: