Mighty Morphin Power Rangers: הסרט – איפה לצפות ולזרום – מדריך טלוויזיה, איך לצפות ב- U המקורי. ג. תוכנית הטלוויזיה של Power Rangers, הסרטים ועוד | CineMablend

0

איך לצפות ב- U המקורי. ג. תוכנית הטלוויזיה של Power Rangers, הסרטים ועוד

אין שודדי טלוויזיה במהלך 14 הימים הבאים. הוסף אותו לרשימת השעונים שלך כדי לקבל עדכונים והודעות זמינות.

Mighty Morphin Power Rangers: הסרט

עיבוד סדרת הטלוויזיה על גיבורי על נוער שנלחמים נגד איבן הרע. בהנחיית זורדון, הריינג’רס נלחמים בפשע עם כישורי קונג-פו ורכבים מיוחדים. התקווה היחידה שלהם לניצחון שולחת אותם למסע מסוכן בחלל החיצון לרכוש מקור כוח מיוחד.

  • נְהִירָה
  • אוויר

טוען. המתן בבקשה.

ספק הכבלים/לוויין שלי:

אין שודדי טלוויזיה במהלך 14 הימים הבאים. הוסף אותו לרשימת השעונים שלך כדי לקבל עדכונים והודעות זמינות.

Mighty Morphin Power Rangers: הסרט

Mighty Morphin Power Rangers: הסרט

2:03 Mighty Morphin Power Rangers: הסרט

צוות שחקנים וצוות רואים הכל

קראן אשלי
עאישה, הסייר הצהוב
ג’וני יונג בוש
אדם, הריינג’ר השחור
סטיב קרדנאס
רוקי, הריינג’ר האדום

החדשות האחרונות ראו הכל

הנה מה שמגיע לחולו בינואר 2020

האי הרווק, המוצדק והאהב הם בין המפגשים

טריילרים וסרטונים רואים הכל

Mighty Morphin Power Rangers: הסרט

סרטים פופולריים רואים את כל הסרטים

חיים לא גמורים

הבמא. ג’ניפר לופז מככבת כאם חד הורית מוטרדת שאחרי מות בעלה מוצאת את עצמה עוברת לגור עם חמותה המנוכר (רוברט רדפורד) בחוות מונטנה שלו. חיים לא גמורים מככבים גם מורגן פרימן, בקה גרדנר וקמרין מנהיים.

2005 משפחת PG13, אחרת

קוקו

ילד בשם מיגל חולם להיות נגן גיטרה מפורסם, למרות החששות של משפחתו הסגורה. כאשר שאיפותיו גורמות לו להתעסק בקללה, עליו לנסוע לארץ המתים כדי לחפש סליחה מאבות אבותיו.

2017 PG Fantasy, משפחה, ילדים, אחרים

מכופף

תשכח מכל מה שאתה יודע על כיפה אדומה קטנה; האגדה הקלאסית מקבלת מראה חדש וסגנון חדש בקומדיה המונעת למחשב זה לכל המשפחה. גריזלי (קול של Xzibit) וחסידה (קולו של אנתוני אנדרסון) הם זוג שוטרים של קריטר שכונו הבונגלו הביתית של סבתא (קולו של גלן קלוז) כדי לחקור הפרעה לשלום. נראה שהיה חילוף שכולל סבתא, נכדתה כיפה רכיבה אדומה קטנה (קול של אן הת’אווי), זאב רע גדול (קולו של פטריק וורברטון), ויער (קולו של ג’ים בלושי). עם זאת, ככל שהבלשים מראיינים את המשתתפים ומקבלים את נקודת המבט של כל אחד, הם לומדים שסבתא אינה כל כך חסרת אונים, אולי אדום עשה יותר מאשר רק לבקר בקרובי משפחה, הזאב אינו הטורף שהוא נסדק להיות, וכן לוודמן אין הרבה יתרון אינטלקטואלי על פני העצים שהוא קופץ. Hoodwinked מציג גם את הכישרונות הקוליים של אנדי דיק, דייוויד אוגדן סטייר וצ’אז פאלמינרי.

איך לצפות ב- U המקורי.. תוכנית הטלוויזיה של Power Rangers, הסרטים ועוד

דייוויד יוסט וולטר עמנואל ג'ונס במורפין פאוור ריינג'רס האדירים: פעם ותמיד

לאלו מאיתנו שגדלו בתחילת אמצע שנות התשעים, מעט מופעים פירושם באותה מידה אדיר מורפין פאוור ריינג’רס, סדרת הטלוויזיה האייקונית שלקחה את העולם בסערה לפני 30 שנה. אף על פי שגלגולים שונים מילאו את המסך הקטן, הגיעו לבתי הקולנוע ומדפי חנויות צעצועים מרופדים בעשורים האחרונים, אנו נמצאים כרגע באמצע התחייה של הזכיינית, בין היתר בזכות ה אדיר מורפין פאוור ריינג’רס: פעם ותמיד RUNION SPECIAL ומילניאלים בגיל מסוים לא להיות מסוגל לשחרר את הנוסטלגיה בילדותם.

עם זאת, ככל הנראה יש כמה מאיתנו שרוצים לחזור ולראות את הריצה המקורית של הסדרה לנדמרק, הסרט משנת 1995 המבוסס על הנכס, ועוד כמה כותרות נוספות מלפני יותר ממאה המאה. מכיוון שאני נופל למחנה ההוא, הרכבתי מעט סקירה של הדרכים השונות לצפות בפאוור ריינג’רס מקבלת את ריטה רפולסה, לורד זד, איוון נוזל ואפילו גולדאר.

Mighty Morphin Power Rangers (1993 – 1995)

ב- 28 באוגוסט 1993 העולם השתנה למיליוני ילדים ברחבי העולם עם הופעת הבכורה של אדיר מורפין פאוור ריינג’רס. סדרת Fox Kids, שעקבה אחר קבוצת בני נוער מאנג’ל גרוב, קליפורניה, הופכת ללוחמים דמויי נינג’ה כדי לקחת על עצמם כל מיני רע, היה להיט מיידי ובלתי ניתן להכחשה שהשתלט על כל היבט בחיי קהל היעד שלו (כמו כמו גם ארנקים של הוריהם) לשנים הבאות.

זה כמובן המקום הטוב ביותר להתחיל בו עבור כל מי שרוצה טיול במורד הזיכרון או לאלה שלא היו בסביבה כאשר הכוח ריינג’רס ניסו לראשונה את היכולות החדשות שלהם או שילבו את הזורמים שלהם (רכבי תקיפה מבוססי בעלי חיים) ליצירת המגזורד. שלוש העונות הראשונות (בתוספת רישום של עונת הבכורה שחתכת את ספירת הפרקים לשניים) זמינים לכל מי שיש לו מנוי נטפליקס.

Mighty Morphin Power Rangers: The Summe (1995)

שוחרר בשיא הפופולריות של הנכס, Mighty Morphin Power Rangers: הסרט יצא בקיץ 1995 ועוקב אחר הגיבורים הטיטולריים כשהם נאבקו באויבם הגדול והרע ביותר עד כה: איוון נודם (פול פרימן). לאחר נבל רע (וסגול) במיוחד מוציאים את מקור כוחם של פאוור ריינג’רס, בני הנוער צריכים למצוא דרך חדשה בחיים אם הם יביסו את הזלזול ולהציל את אנג’ל גרוב, וכדור הארץ בכלל, מהרס מוחלט.

Power Rangers Zeo (1996)

לאחר סיום אדיר מורפין פאוור ריינג’רס בשנת 1995, אוהדי הזיכיון טופלו בסדרה חדשה באפריל 1996 שהחזירו כמה פרצופים מוכרים כמו גם כמה אויבים חדשים והרסניים. Power Rangers Zeo רץ לעונה אחת המורכבת מ -50 פרקים ועקבו אחר המסע של הקבוצה למנוע את האימפריה של המכונה, בהובלת המלך מונדו (דייוויד סטנסטרום) והמלכה מכינה (אלכס בורשטיין) להשתלט על כדור הארץ.

עמוד התווך של הזיכיון, כמו ג’ייסון דייוויד פרנק המנוח, ג’וני יונג בוש, קתרין סאת’רלנד ואוסטין רחוב. ג’ון חזר לסדרת ההמשך, אם כי בחליפות וזורדים עם נושאים צבעוניים שונים בהרבה.

טורבו: סרט פאוור ריינג’רס (1997)

שוחרר קצת פחות משנתיים לאחר הטיול התיאטרלי הראשון של הזכיינית, טורבו: ריינג’רס כוח סרט בעט את גל ההרפתקאות הבא עבור הנכס עם אוקטן גבוה וריגוי אדנלין המונע על ידי אדרנלין. הפעם, פאוור ריינג’רס, שוב בהובלת טומי אוליבר של ג’ייסון דיוויד פרנק, לוקחים על עצמם אויב חדש, דיווטוקס (הילארי שפרד טרנר), פיראט חלל עם שאיפות להתחתן עם מליגור הדמוני (מייק דיק) ולהשמיד את הגלקסיה.

Power Rangers Turbo (תוכנית טלוויזיה) (1997)

זמן קצר לאחר טורבו: סרט פאוור ריינג’רס הכה את המסך הגדול, מעריצי הזכיינית טופלו בסדרת טלוויזיה אחרת שהרימה לאחר אירועי המהדורה התיאטרלית. לאחר התבוסה של מליגור, Divatox חוזרת לנקמה, כאשר Power Rangers בראש רשימת התלונות שלה. אם זה לא מספיק גרוע, הריינג’רס לומדים על תוכנית מהעתיד שתאחד את כל האויבים העזים ביותר שלהם נגד אויב משותף.

Power Rangers (2017)

שוחרר בשנת 2017, פאוור ריינג’רס משמש אתחול מחדש של הזכיינית עם סרט העוקב באופן רופף בעלילה מה- מורפין פאוור ריינג’רס אדיר פרק טייס, “יום האשפה.”עם זאת, במקום להיות תוכנית טלוויזיה הכוללת קטעים מה- Super Sentai Zyuranger הסדרה היפנית, הסרט היה מחזה אקשן מאסיבי עם כמה רשימות A ואפקטים מיוחדים עדכניים.

הסרט עוקב אחר חמישה בני נוער כשהם הופכים לגיבורים לא סבירים בעקבות הגעתה של ריטה רפולסה (אליזבת בנקס), שמתכוונת להשמיד את כדור הארץ. אבל בעזרת זורדון (בריאן קרנסטון) ואלפא 5 (ביל האדר), תלמידי התיכון הבעייתיים הופכים לכוח האדיר ביותר באנג’ל גרוב, ובכדור הארץ. למרות שעברו יותר מחצי עשור מאז שהסרט הותיר אותנו תלויים, חלקם עדיין חושבים סרט המשך צריך לקרות.

אדיר מורפין פאוור ריינג’רס: פעם ותמיד (2023)

שוחרר באפריל 2023, אדיר מורפין פאוור ריינג’רס: פעם ותמיד הייתה גם חגיגה של מורשתו המתמשכת של הזכיינית והרפתקה חדשה שהופיעה כמו בילי קרנסטון של דייוויד יוסט וזאק טיילור של וולטר אמנואל ג’ונס. אבל OG Rangers לא היו הדמויות היחידות שחזרו, כמו הנמסיס המקורי של הקבוצה, ריטה רפולסה (ברברה גודסון), הופיעה עם מראה חדש אך אותה שנאה בוערת עבור פאוור ריינג’רס.

Super Sentai Zyuranger (1992 – 1993)

אם צפית אדיר מורפין פאוור ריינג’רס כילד ותהה מדוע קטעי הצילום של פאוור ריינג’רס בחליפותיהם (ובזורדים) נראו שונים בהרבה מהסצינות של בני הנוער שמסתובבים בבגדי הרחוב שלהם, זה בגלל שרצפי האקשן נלקחו מסדרת הטלוויזיה היפנית, Super Sentai Zyuranger, באופן ספציפי, הפרק ה -16 של הסדרה ארוכת השנים.

אתה יכול לחזור ולראות את הסדרה המלאה בחינם עכשיו, כמו גרסה עם כתוביות באנגלית זורם על טובי.

הקרב על טיטאני הטלוויזיה של שנות ה -90

זה רק חלק קטן של פאוור ריינג’רס מופעים הזמינים לצפייה כרגע, כי בכנות, היינו צריכים לעצור איפשהו. נטפליקס ושירותי סטרימינג אחרים מציעים כיום עונות כמו Power Rangers Dino Fury, Power Rangers Super Ninja Steel, ומספר אחרים.

עלון CineMablend

התערובת היומית שלך של חדשות הבידור

על ידי הגשת המידע שלך אתה מסכים לתנאים וההגבלות ולמדיניות הפרטיות ובגיל 16 ומעלה.