הורד בחינם Minecraft עבור MacOS, Minecraft: Java & Bedrock Edition עבור Mac – הורד

0

Minecraft: Java & Bedrock Edition עבור Mac

Minecraft, שפותח על ידי אולפני מוג’אנג, הוא אחד מכותרות המשחק הפופולריות ביותר בעולם. יש אפילו ספרים שמדריכים אנשים דרך המורכבות של המשחק. תוספות חדשות של Minecraft משוחררות באופן קבוע ומריצים עוד יותר חדשות על סדרת ההרפתקאות. .

Minecraft 1.18

מיינקראפט

Mac Informer

Mac Informer

גלה אפליקציות MacOS וקבל עדכונים בלחיצה אחת

Minecraft הוא משחק ארגז חול שזכה לפופולריות רבה בשנים האחרונות בגלל הוויזואליות הייחודיות שלו והמשחק השובה. האפליקציה זמינה במספר שפות, מאפשרת לך לבחור בין מצבי משחק שונים, מביאה לך מגוון רחב של אתגרים ותגמולים וכו ‘.

כדי לשחק את המשחק הזה ב- Mac שלך אתה צריך להיכנס לחשבון Minecraft שלך. ניתן ליצור חשבון מממשק האפליקציה במידת הצורך. . לדוגמה, אם תבחר במצב ההישרדות, המטרה היא לאסוף משאבים לבניית עולם ולשמור על מצב הבריאות שלך. .

תוך כדי חקר המפה תוכלו להיתקל בסוגים שונים של בעלי חיים (כבשים, חמור, חזיר וכו ‘.), לטפס על גבעות או לשחות באגמים, חותך עצים ואוסף פרחים, וכל כך הרבה יותר. המשחק די מרגש לא משנה באיזה מצב תבחר.

יתרון חשוב נוסף הוא העובדה שהאפליקציה מאפשרת לך להוריד ולהתקין מצבים. .

הבעיה היחידה שלי עם המשחק הזה היא שהוא לא כולל מדריך עזרה מובנה. . .

. אני חושב שאתה בהחלט צריך לנסות את זה אם אתה חובב משחק משחקי הרפתקאות בזמנך הפנוי.

Minecraft: מהדורת Java & Bedrock

. משחקי ארגז חול סובבים סביב רתימת היצירתיות של השחקן לקראת השגת מטרה מובנית. . יצירות אינסופיות נבנה עם הפשוט ביותר של אבני הבניין.

ככותרת הרפתקאות, למיינקראפט יש נרטיב כללי וקו עלילה, שלם עם מה שנקרא סופי, אם כי הסיפור והמשחק לעולם לא נגמר באמת. סגנון אמנות Voxel 3D, .

מה זה Minecraft ואיך אתה משחק את זה?

בתוך Minecraft, אתה יכול לדמיין וליצור עולמות משלך. על ידי אינטראקציה עם הסביבות שלך, אתה יכול משאבים לשרוד ולשגשג על ידי יצירת כלי נשק, זיוף מזון וכו ‘. בהתחשב בכך שהמשחק מבוסס בחוץ בטבע, הדמויות צריכות לאסוף ולבנות משאבים ומבנים חשובים כדי להעביר אותם בימים ולילות.

קוביות צורות גיאומטריות קלאסיות. העיצוב הפשוט לכאורה הזה מביא למעשה למשחקים דמיוניים להפליא מכיוון שאנשים לוקחים פריטים פשוטים והופכים אותם למורכבים כלים. הכלים השכיחים ביותר הם צירים, פיקקסים, חרס, אתים, חרבות וכו ‘. על ידי יצירת יצירות אלה, שחקנים יכולים לשרוד ולקצוץ עץ, להגן על עצמם מפני אויבים, אוכל חווה וכו ‘.

הנחת היסוד של המשחק מוגדרת בתוך מציאותי . . המשתמשים צריכים לצפות באופן שגרתי כמה מהר מתקרב לשעות הלילה מכיוון שהסכנה העוטפת העצבים ביותר מופיעה בחושך. לפני שהשמש תפנה, קהילת Minecraft תרצה לבנות מקלט.

אספסוף: מטפסים, שלדים, זומבים וכו ‘. סוג אחד של אויב שהמקלט עשוי לא לחסום הוא עכבישים מכיוון שהם יכולים לזחול על מארזים ולעשות את דרכם למלונות. מטפסים, שלדים וזומבים לא יכולים לטפס בדרכם אל האכסניות. ה הכי בטוח .

שלדים וזומבים לא אוהבים אור שמש. . אם היצורים הזדוניים האלה נמצאים בשמש, הם עולים באש ונשרפים. .

אתה יכול לשחק Minecraft בחינם?

אם אתה רוצה לשחק Minecraft במכשירי Mac או PC, אתה יכול לגשת לכותרת עבור חינם . . .

. חשבונות . .

. מצב הישרדות, מצב רוח יצירתי. יש המון מהדורות שמפתחי Minecraft מציעים: Minecraft Marketplace, Minecraft Pocket Edition, Minecraft Bungeons וכו ‘.

האם Minecraft טוב לילדים?

יְלָדִים בראש. . כפי שהכותרת מרמזת, גרסה זו נעשתה לחינוך ו כיתה . .

מה הטעם של Minecraft?

. מְלַאי. . עולמות אינסופיים אפשריים עם Minecraft.

. אם אתה רוצה לגלות את עולם Minecraft בבטחה ניסוי בדמיון .

האם Minecraft יותר טוב מפורטניט?

Minecraft ו- Fortnite הם שני כותרות ייחודיות שהפכו למשחקי וידאו הישרדותיים של הישרדות. משחקי האירוע דומים בכך שהדמויות צריכות להגן על ישויות שרוצות להשמיד אותן. אמנם יש קווי דמיון, אך Minecraft ו- Fortnite שונים מאוד. לפורטניט יש גרפיקה, ואילו למיינקראפט יש .

לקבלת חווית משחק דומה יותר למיינקראפט, תוכלו להצטרף לקהילות מעבר החיות ותרריה. חוויות ארגז החול הללו מאפשרות לאנשים התאמה אישית סביבותיהם על ידי אינטראקציה עם הטבע באלפי דרכים שונות: נטיעת פרחים בגנים, בניית בתים ועוד. .

Sonic the Hedgehog DLC. . .

. . אדון אמרלדס, . שחקנים עם DLC זה נהנים גם הם , .

.?

. עדכון מביא איתו המון שינויים שיעניקו טוויסט מרענן כיצד השחקנים משחקים את המשחק עד כה. למי שחושב שהם בדקו את כל מה שיש למשחק ארגז החול היצירתי להציע, ובכן, העדכון הזה חייב לטלטל את העניינים. הראשון הוא ה- Biome החדש לגמרי, חורשת שרי. נאמן לשמו, הוא כולל אזור מעשה היטב עם עצי דובדבן עלי כותרת ורודים.

ישנם גם שני המוני המון חדשים, שהם רחרח. הצוואה הראשונה שרצים בכפרים מדבריים, התגלה בתוך אבני חול אקראיות וחשודות. חיישני סקולק מכוילים . לבסוף, שחקנים יכולים כעת להשתמש להתאמה אישית של עיצובים של חתיכות שריון.

. יש אפילו ספרים שמדריכים אנשים דרך המורכבות של המשחק. . בין אם אנשים משחקים בטאבלט, מחשב, מחשב נייד או מכשיר נייד, Minecraft הוא אירוע מעורר לתודעה.

. .

זה יכול להיות גם על הרפתקאות עם חברים או צפייה בשמש מתרוממת מעל אוקיינוס ​​חסום. זה יפה. שחקנים אמיצים נלחמים בדברים נוראים ב- Nether, וזה מפחיד יותר מאשר יפה. .

? הישרדות? ?

. .

Minecraft מפוצל לשני מצבי משחק נפרדים. . אתה יכול לשחק את שניהם ב- Multiplayer. אם אתה מעוניין בעיקר ליצור מבנים ענקיים מאפס עם משאבים בלתי מוגבלים, מצב יצירתי הוא ההימור הטוב ביותר שלך. לא תראה אויבים, ואתה יכול למשוך בלוקים מכל הצורות והגדלים מתוך אוויר דק. .

עם זאת, אם אתה מעדיף להרפתקה לעולם של סכנה, שם אתה מייצר ויוצר מתוך הכרח, סביר להניח שתרצה לשחק במצב הישרדות. זה מגיע עם כנופיות של מפלצות שרוצות לשבור/להתפוצץ/לאכול את העצמות שלך, פיקסל אחד בכל פעם. תצטרך להגן על עצמך מפני היצורים שיוצאים בלילה.

 • קהילה ענקית
 • משחק דמיוני
 • משחק חוצה פלטפורמות
 • הרבה משאבים ללמוד
 • עדכוני תוכנה תכופים

מיינקראפט

Minecraft עבור Mac - סקירה, צילומי מסך

מיינקראפט מאפשר לשחקנים לבנות קונסטרוקציות מתוך קוביות מרקמות בעולם תלת -ממדי שנוצר באופן פרוצדאלי. . ניתן להשיג מצבי משחק מרובים, כולל מצבי הישרדות שבהם על השחקן לרכוש משאבים לבניית ולתחזק את בריאותו ורעבו, מצב יצירתי בו לשחקנים יש משאבים בלתי מוגבלים לבנות ויכולת לטוס, ומצב הרפתקאות בו שחקנים יכולים ליצור מפות בהתאמה אישית לשחקנים אחרים לשחק.

מה חדש בגרסה 1.20

עודכן ב- 13 ביוני 2023

.

שינויים
שינויים טכניים
 • הוסיפו סוגי נזקים חדשים: Outst_border ו- generic_kill
 • רצפים אקראיים לטבלאות השלל הם כעת דטרמיניסטיים
 • שינויים בשרת.קידוד מאפיינים
 • מקורות נתוני מחרוזת לפקודת הנתונים מקבלים כעת גבולות שליליים, המתפרשים כאינדקס שנספר מסוף המחרוזת
סוגי נזק
 • שחקנים מחוץ לגבול העולם נפגעים כעת מהסוג הנזק מחוץ ל-_BORDER במקום in_wall
 • הסרת בכוח ישות באמצעות i.ה. הפקודה /Kill משתמשת כעת בסוג נזק GENERIC_KILL במקום OUT_OF_WORLD

רשימת השינויים המלאה הזמינים כאן

מֵידָע

רישיון

גודל

הורדות

 • OS X 10.9 ואילך

נסה את התכונה החדשה שלנו וכתוב סקירה מפורטת על Minecraft . כל הביקורות יפורסמו בקרוב.

(0 ביקורות של)

 • הערות
 • דירוג משתמשים

משחק נחמד, אך למרבה הצער גרסת ה- MacOS (השוויתי לגרסת Windows 10 וגם גרסת ה- PS4) מקבלת ירידות קצב מסגרת בולטות ברגע שיש כמות מסוימת של בלוקים בתצוגה. זה פועל בסדר “בתוך הבית” או במקום בו אין כל כך הרבה חסימות, אבל אז בסצינות פתוחות יותר קצב המסגרת יורד מה שהופך את המשחק פחות מהנה. אני מניח שהשגת גרסת ה- MAC לממשק ה- API של המתכת תעזור. נראה כי Minecraft פועל די טוב ב- iOS, אך יחד עם זאת גרסת המשחק אינה מציעה מרחק עיבוד ארוך במיוחד בהשוואה לגרסת Mac (Java Edition).