Minecraft בחנות האפליקציות, Minecraft – אפליקציות ב- Google Play

0

Mefraft

אנגלית, דנית, הולנדית, פינית, צרפתית, גרמנית, איטלקית, יפנית, קוריאנית, נורווגית בוקמאל, פולנית, פורטוגזית, רוסית, סינית מפושטת, ספרדית, שוודית, סינית מסורתית, טורקית

Minecraft 9+

. זה הרעיון שהצית תופעה של בניית עולם במינקראפט המדהימה של מוג’אנג. .

מריה/חובב כלבים, 08/03/2022

זה קצת קשה באייפד אני ממליץ על קריאייטיב

אז בפעם הראשונה שנכנסתי להישרדות זה היה קשה אז נכנסתי למצב יצירתי ואני מכה צפרדעים מאז שמותר לך וכמה ימים אחר כך עשיתי בית כן זה היה כיף כמה ימים אחר כך אני מבין משהו שאני יכול קבל פקודות אז קיבלתי חסימת מחסום זה היה די כיף המשחק הזה טוב מאוד עבור 4+ או אם אתה מבוגר מכך כנראה טוב יותר ואז ראיתי את הדבר הקטן והקטן ביותר זה היה ארנב תינוקות במינקראפט נחשו מה עשיתי פגעתי בזה ואז קיבלתי רגל ארנב שהיא כביכול נדירה מאוד אבל אני מקבלת הרבה ארנב כך שזה לא ממש נדיר בדיוק כמו שהכותרת אומרת שזה קשה באייפד אבל ברגע שאתה מתרגל לזה זה כל כך קל יותר כל כך בהחלט כנראה ללכת למחשב זה כנראה הרבה יותר קל מצטער שזה כל כך ארוך שזה כנראה המשחק הכי טוב אי פעם, אז אני ממליץ לך לשחק את זה כן כן, זה כל כך טוב אז בהחלט לשחק את המשחק הזה הוא ממש הכי טוב שאנימנסה להבין איך להשיג Mods����so כן לפעמים זה נופל לא נבהל אם כשאתה רוצה לשחק משחק אחר במכשיר שלך וזה באמת מגדיר את העולם במיינקראפט זה כנראה רק לוודא שהוא לא ‘ לא נוגע או שאין כמו כל האקרים או משהו כזה, כך שאם אתה לא רוצה שאנשים אקראיים יצטרפו אז פשוט לך להגדרות אני מתכוון שאתה בטח לא יכול ללכת להגדרות אתה צריך לאהוב ללחוץ על העיפרון ואז אתה יכול ללחוץ על מרובי משתתפים ושם אתה הולך לדון זה זמן רב שיהיה לך יום טוב

משחקי טיגר, 07/11/2023

צריך להיות בחמשת המשחקים הטובים ביותר

רציתי לשחק את המשחק הזה כי אחי שיחק אותו כל הזמן והתאהבתי במשחק הזה אחרי כמה ימים. זה בהחלט משחק חובה והוא באמת אחד המשחקים האהובים עלי אי פעם, ואם יש 5 המשחקים הטובים ביותר במשחק הזה יהיה הגיוני אם זה יש שם יש כמה באגים ששמתי לב אליו אבל לא רבים כמו כמה משחקים אחרים ששיחקתי. אם אתה רוצה להיות בונה המשחק הזה הוא בשבילך אבל זה גם קשור לעיצוב ולחימה שזה לא כל כך קשה וזה ממש כיף אם אתה יצירתי ולא כיף אם אתה עושה הישרדות אבל זה עדיין כיף! יש גם כללים בפעם הראשונה שלך כמו שלא לחפור ישר למטה, יתכן ויהיה לבה מתחת לא שלך לא תניח מיטה במידות ולא סיום כי זה יתפוצץ ואם יש לך הרבה דברים במצב הישרדותי לא תן למפלצת להרוג אותך כי הדברים שלך ייפלו (אבל זה לא ייפול כשאתה מעמיס את עולמך ותשים את הדברים ללא נפילה כשאתה מת.) ואלה נוספים כמו אל תסתכלו בעיני אנדרמן (אנשי האנדרים הם המפלצות השחורות עם עיניים סגולות) ואם תעשה זה ישתגע וינסה להרוג אותך ולא להפעיל את גולגולת המערות במערות ואם אתה עושה (על ידי השגת רעשים רועשים) הסוהר יוליץ וינסה להניח אותך ולהיזהר מכיוון שזה נזק רב. וזה היה כמה דברים וטיפים שאתה יודע עכשיו על Minecraft וכדאי לשחק!

פרטיות אפליקציות

היזם, מוג’אנג, ציין כי נוהלי הפרטיות של האפליקציה עשויים לכלול טיפול בנתונים כמתואר להלן. למידע נוסף, עיין במדיניות הפרטיות של המפתח.

נתונים המשמשים לעקוב אחריך

נתונים המקושרים אליך

  • רכישות
  • מזהים
  • נתוני שימוש
  • אבחון

נתונים לא מקושרים אליך

ניתן לאסוף את הנתונים הבאים אך הם אינם קשורים לזהותך:

נוהלי פרטיות עשויים להשתנות, למשל, על סמך התכונות בהן אתה משתמש או בגילך. למד עוד

מֵידָע

אייפון תאימות דורש iOS 11.0 ואילך. iPad דורש iPados 11.0 ואילך. iPod Touch דורש iOS 11.0 ואילך.

בקר משחק אופציונלי

אנגלית, דנית, הולנדית, פינית, צרפתית, גרמנית, איטלקית, יפנית, קוריאנית, נורווגית בוקמאל, פולנית, פורטוגזית, רוסית, סינית מפושטת, ספרדית, שוודית, סינית מסורתית, טורקית

מיינקראפט

Minecraft הוא משחק העשוי מבלוקים שאתה יכול להפוך לכל מה שאתה יכול לדמיין. שחק במצב יצירתי עם משאבים בלתי מוגבלים, או חיפוש אחר כלים כדי להגן על סכנה במצב הישרדות. עם משחק חוצה פלטפורמות חלקות על Minecraft: מהדורת הסלע תוכלו להרפתקאות סולו או עם חברים, ולגלות עולם אינסופי, שנוצר באופן אקראי, מלא בלוקים לשלי, ביומים לחקור ולהון כדי להתיידד (או להילחם). הבחירה היא שלך ב- Minecraft – אז שחק בדרך שלך!

הרחב את המשחק שלך:
Minkraft Marketplace – גלה את יצירות הקהילה האחרונות בשוק! קבל עולמות ייחודיים, עורות ומארזים מרקם מהיוצרים האהובים עליך.

פקודות סלאש – לצבוט איך המשחק משחק: אתה יכול למסור פריטים, לזמן אספסוף, לשנות את השעה ביום ועוד.

תוספות-התאם אישית את החוויה שלך עוד יותר עם תוספות בחינם! אם אתה נוטה יותר טכנולוגי, אתה יכול לשנות התנהגויות מונעות נתונים במשחק כדי ליצור חבילות משאבים חדשות.

תחומים ותחומים פלוס – שחקו עד 10 חברים חוצה פלטפורמות, בכל עת ובכל מקום בתחומים, השרת הפרטי שלכם שאנו מארחים עבורכם. עם Realms Plus, קבל גישה מיידית ליותר מ -150 פריטי שוק עם תוספות חדשות בכל חודש. שתף עם חברים בשרת התחומים הפרטי שלך. נסה ניסיון חינם של 30 יום בתוך האפליקציה.

Multiplayer – שחק עם עד 4 חברים עם חשבון Xbox Live בחינם באינטרנט.

שרתים – הצטרפו לשרתים מרובי משתתפים מסיביים בחינם ומשחקים עם אלפי אחרים! גלה עולמות ענקיים המנוהלים על ידי קהילה, מתחרים במשחקי מיני ייחודיים והתרועדות בשדולות מלאות חברים חדשים!

תמיכה: https: // www.מיינקראפט.נטו/עזרה
למידע נוסף: https: // www.מיינקראפט.נֶטוֹ/

מפרט מומלץ מינימלי

שעת מדריכי קוד של מיינקראפט

לברוח מהאחוזה המסתורית על ידי שחר והרוויחו מיליון אמרלד! שעת ההדרכה החדשה של Minecraft זמינה כעת ב- Minecraft Education עבור Windows, Mac, Chromebook, iPad ו- Mobile. התחל עם משאבי מחנכים בחינם, אימונים וסרטונים.

להתחיל

TimeCraft Minecraft

. להתחיל

סיפור של שני כפרים

למדו יסודות קידוד וחקרו גיוון והכללה עם התלמידים שלכם בחינוך Minecraft. להתחיל

יותר משאבי קידוד

השתמש בקורס חינם לפי דרישה או רשום את כיתתך כולה כדי להשתתף בסדנת שעה חיה של קוד עם מורה לאורח. מוצע פעמים רבות במהלך CSEW, 6 – 11 בדצמבר.

לגשת למשאבי מדעי המחשב נוספים

השראה לתשוקה של STEM אצל לומדים K-12 עם 200 שעות של תכנית לימודים למדעי המחשב, מבלוק לפיתון, הנתמכת על ידי פיתוח מקצועי.