Minecraft מבוכים ודרקונים: תאריך שחרור ופרטים – מדריך Minecraft – IGN, Minecraft Dungeons & Dragons DLC לא יהיה שמיש בעולמות שחקנים, וחבל | קוביות שובר

0

Minecraft Dungeons & Dragons DLC לא יהיו שמישים בעולמות שחקנים, וחבל

מפתח Minecraft Mojang שותף עם משחקי Everbloom ב- Tabletop RPG של השולחן הפופולרי, הכולל גם קומפנדיום מפלצת להוספת מטפסים, אנדרמנים ועוד לקמפיינים. באופן מתסכל, נראה כי הרחוב לא מטייל בשני הכיוונים.

מבוכים ודרקונים של Minecraft: תאריך שחרור ופרטים

יש חדש צינוקים ודרקונים נושא DLC הגיע למשחק, מאפשר לך להגשים את הפנטזיות ההרפתקיות שלך טוב מתמיד. לְבַקֵר מיקומים איקוניים, מַאֲבָק מפלצות בלתי נשכחות, ושימוש שיעורים וכישופים שונים, ועוד הרבה!

דף זה משמש כקיץ מקיף של Dungeons & Dragons DLC המגיע בתוך Minecraft.

צינוקים ודרקונים DLC Header.jpg

תאריך שחרור Dungeons & Dragons DLC

ל- DLC זה יש כיום חלון שחרור כללי של אביב 2023. חזור בקרוב כדי לראות תאריך שחרור מעודכן!

צינוקים ודרקונים תוכן DLC

יאפשר לשחקנים לחקור את התחומים הנשכחים כשיעורי הדמויות האהובים עליך, תוך שימוש בכלי נשק ייחודיים וכישופים כדי להילחם בבהמות קלאסיות. חלק מהמפלצות הללו כוללות; ה Mindflayer, מחקה, מתבגרים ועוד רבים.

צילום מסך (277) .png

בקר במיקומים קלאסיים כמו iCewind Dale או Candlekeeke כ- ברברי, סורר, אשף או פלדין, ולהשתמש במערכת לחימה מעוצבת במיוחד. יכולת ספציפית המודגשת לצד ההכרזה הייתה יכולת האחורי של הסורר. התעמק במערכת RPG מבושלת לחלוטין עם ציוד מגביל סטטוס לבנייה לקראת הכיתה והסגנון שלך כשאתה יוצא למסע שלך.

מבוכים ודרקונים mimic.jpeg

קרוסאובר Minecraft/D&D

לא רק ש- D&D עושה את דרכו אל Minecraft, Minecraft עושה את דרכו גם ל- D&D. זה בא בצורה של קומפנדיום חדש המפרט את הסטטיסטיקה של המונים עוינים של Minecraft, כולל המטפס, אנדרמן, שלד ועוד. זה מאפשר לך לשלב כמה מהיצורים הללו באופן טבעי במפגשי ה- D&D שלך, אם תרצה!

Compendium.jpg מפלצתי

אם תרצה לבדוק את הקומפנדיום הזה עוד יותר, תוכל לגשת אליו באמצעות ציוץ זה מחשבון הטוויטר הרשמי של Dungeon & Dragons.

Minecraft Dungeons & Dragons DLC לא יהיו שמישים בעולמות שחקנים, וחבל

היזם כינה את פרויקט ה- RPG Crossover RPG “BESPOKE ובנוי מטרה”.

חדשות מאת צ’ייס קרטר תורם
פורסם ב- 30 במרץ 2023

מורכבות הכללים: בינוני

עומק אסטרטגי: בינוני

מו”ל: אשף החוף

לאחרונה הכריזו על Dungeons & Dragons של Minecraft DLC מחדש את העולם החוסם בגוונים של פסטיזה פנטזיה גבוהה, אך היזם חשף כי שחקנים לא יוכלו להשתמש במרקמים ובדגמים האלה מחוץ לחוויה בתשלום.

מפתח Minecraft Mojang שותף עם משחקי Everbloom ב- Tabletop RPG של השולחן הפופולרי, הכולל גם קומפנדיום מפלצת להוספת מטפסים, אנדרמנים ועוד לקמפיינים. באופן מתסכל, נראה כי הרחוב לא מטייל בשני הכיוונים.

המנהל הבכיר של Mojang, ריקרדו לנזי. לשחקנים להשתמש בעולמות שלהם. למרות שהחוויה נבנתה באמצעות מצב ההרפתקאות של Minecraft, המגביל מערכות מסוימות כמו איסוף והצבת בלוקים, המנוע המתוחכם יותר של Everbloom יאפשר על פי הדיווחים יציאה פשוטה של ​​הנכסים.

“כל זה בנוי למטרה. מה יש בחבילה הזו נשאר בחבילה הזו. כל זה מותאם ומלא עצמאית, “אמר לנצי במהלך ה- D&D האחרון ישיר.

כדי לראות תוכן זה אנא הפעל מיקוד לעוגיות. נהל הגדרות עוגיות

היוצא מן הכל. רק ארבע מאותן שיעורים – ברברי, סורגי, אשף ופלדין – מגיעים עם מכניקת לחימה מעוצבת לחלוטין, אך ניתן להוסיף את השאר בקלות למערכת העור המובנית של Minecraft.

לנצי הצביעה על מערכת המוזיקה והסאונד הדינמית כדוגמה עיקרית לסוג היצירה העיצובית שהופכת את ההתרחבות הנושאת D&D ליותר ממוד או תוסף פשוט. זה גם “מותאם עם שחקן יחיד בראש כדי ליהנות מהסיפור”, לדברי לנצי. אף על פי שאף אחד מהם אינו מהווה דפיקה מפורשת נגד ה- DLC עצמו, הוא מראה על חוסר חזון מובהק ביחס לאופן שבו בסיס השחקן המסיבי עדיין מקיים אינטראקציה עם משחק הווידיאו.

חבילות משאבים, או חבילות טקסטורה, הן קבצים נפרדים שניתן לשנות בקלות על משחק הבסיס – המכונה וניל Minecraft – כדי לתת למרקמים פשוטים וחסומים אסתטיקה חדשה. אלפי חבילות המשאבים הזמינות נעות בין מוצלים פשוטים ועד גרסאות מחודשות ל- HD למשמרות רדיקליות באסתטיקה ובז’אנר. ?

גרג טיטו, מנהל תקשורת בכיר באשפי החוף, אמר כי “זה יהיה מוזר אם קוביית חיקוי או ג’לטינית תופיע במשחק הבסיס של Minecraft.”תוך התעלמות מהעובדה שלמיינקראפט כבר יש יצור קובייה רזה משלה, האם זה באמת היה כל כך מוזר? זה לא היה גשר רחוק מכדי להכניס את היצורים המעוקבים של Minecraft לתחומים הנשכחים, אז מה שקרה?

טום סרגנט, מפיק בכיר ב- Wizards, אמר כי הם ציפו לפרויקט קטן בהרבה, בהתחלה. אולי ה- DLC של Minecraft D&D Balloned בהיקף ולא איפשר לצוות הפיתוח לחלץ את נכסי האמנות עבור חבילת משאבים. לחלופין, וזו התפיסה הצינית יותר, מכשפי החוף לא היו מוכנים לאפשר את שמות העצם הנכונים שלהם מבחינה משפטית – מתבוננים, חיות עקירות וכו ‘. לדמם מתוך מו”פ ולנכס אחר. בעקבות מחלוקת OGL בתחילת השנה, תנאים מסומנים וקניין רוחני עשויים להיות מאוד במקום בו נמשכים קווי הקרב המשפטיים.

לא משנה מה המקרה, חבל ששחקנים לא יכולים להשתמש במצלב המו”פ הרשמי הראשון עם Minecraft כדי לפסל באהבה את העולמות שלהם כדי להתאים לקמפיין של Homebrew תוך שימוש בחבילות המרקם הרשמיות של הקוסמים. אם אתה רוצה לשחק משהו שנראה כמו מו”פ, בעלי התאגידים שלה רוצים שתשלם את מחיר הכניסה.

Dicebreaker הוא הבית לאוהבי משחקי לוח ידידותיים

!