הוא MLB המופע 23 זמין ב- Xbox Game Pass? כל הפלטפורמות התואמות שנחקרו, היא MLB המופע 23 ב- Game Pass? | העומס

0

הוא MLB המופע 23 ב- Game Pass

קבל מושג אם MLB המופע 23 נמצא ב- Game Pass ואם אתה יכול לקפוץ לכניסה השנה בסדרה מבלי לקנות את המשחק בקונסולות Xbox.

הוא MLB המופע 23 זמין ב- Xbox Game Pass? כל הפלטפורמות התואמות נבדקו

MLB המופע 23 שוחרר לקול תרועה רבה ב- 28 במרץ. הגישה המוקדמת למשחק החלה ב- MAR. 23, בעוד שתאריך השחרור הראוי היה ב- MAR. .

MLB המופע מפותח ומפורסם על ידי אולפני Sony Interactive Entertainment San Diego. המשחק יהיה זמין ב- PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox Series S/X, Xbox One, Nintendo Switch ו- PC. מכאן שסביר להניח ששחרור המשחק יעקוב אחר דפוס דומה למהדורות הקודמות.

Xbox Game Pass הוא שירות משחק מבוסס מנוי שמציעה מיקרוסופט עבור פלטפורמות ה- Xbox Console ו- Windows PC שלה. זה מאפשר למנויים לגשת לספריית משחקים שהם יכולים להוריד ולשחק במכשירים שלהם כל עוד הם שומרים על המנוי שלהם.

ביטול נעילת טיפים בחינם מהמומחים שלנו

הספרייה כוללת מגוון משחקים מז’אנרים שונים, כולל כותרות פופולריות כמו Halo, Forza Horizon, Minecraft ו- Gears of War, כמו גם מהדורות חדשות יותר ומשחקי אינדי. מיקרוסופט מוסיפה באופן קבוע משחקים חדשים לספריה, כך שלמנויים תמיד יש מבחר רענן לבחירה.

מעבר משחק Xbox מציע גם הנחות בלעדיות על משחקים ותוספות, ומנויים יכולים לשחק משחקים מסוימים ביום שהם משוחררים. בנוסף, משחקי ה- Xbox עוברים מנויים אולטימטיביים מקבלים גישה ל- Xbox Live Gold, המאפשר להם לשחק משחקי מרובי משתתפים ברשת ולקבל משחקים בחינם בכל חודש.

החדשות הטובות עבור אוהדי המשחק הן שהוא יהיה זמין ב- Xbox Game Pass לרכישה. יתר על כן, MLB המופע 23 יהיה פלטפורמה חוצה, צולבת והתקדמות צולבת. זה יאפשר לשחקנים להמשיך לשחק במשחק על פני פלטפורמות שהוא זמין בה.

MLB המופע 23 מרוויח ביקורות חיוביות

MLB התוכנית 23 פרסמה את הבכורה שלה בתכונה ביום שישי (MAR. 23) בשעה 14:00 ביוטיוב וטוויץ ‘. המופע עלה לחיות עם מגוון הכרזות שבירות בזרם הטוויץ ‘שלהם ביום חמישי אחר הצהריים בנוגע למהדורה האחרונה של זיכיון הלהיט שלהם.

אוהדי MLB ברחבי העולם היו מוכנים ומכוונים לגישה מוקדמת למשחק האהוב שלהם. עוד לפני יציאתו הקרובה, המשחק גרם לפטפוטים ניכרים במדיה החברתית ובפלטפורמות משחק אחרות. זה מבטיח להיות הגרסה המשופרת ביותר של המשחק, והיא לא אכזבה. אמנם לא מאוד קיצוני, אך הניסיון להחליק את הקצוות המחוספסים של המשחק מצא חסד עם האוהדים. תוספת של ליגות כושי במצב סיפורי סיפורים הוערכה מאוד. בעוד ששושלת היהלום שמרה על מעמד הלהיט שלה בקרב האוהדים, מצב הזיכיון הוא ההפתעה האמיתית מבחינת השיפור. תכונות כמו סריקת פנים כבר יצרו מספיק באזז בקרב חובבי זיכיון משחקי הווידיאו, אם כי המאבקים מבחינת תאימותה עדיין קיימים.

הוא MLB המופע 23 ב- Game Pass?

קבל מושג אם MLB המופע 23 נמצא ב- Game Pass ואם אתה יכול לקפוץ לכניסה השנה בסדרה מבלי לקנות את המשחק בקונסולות Xbox.

MLB המופע 23: ג'אז צ'יזולם ג'וניור ניתן לראות

פורסם: 23 במרץ, 2023

הוא MLB המופע 23 ב- Game Pass? לאחר שנים של שחרור ישירות לשירות, אוהדי הבייסבול שוב מעוניינים לדעת אם הם יוכלו לקפוץ למשחק השנה מבלי שהם צריכים לשלם 60 או 70 דולר בקונסולות הדור הנוכחיות.

להלן, תוכלו למצוא את התשובה, כמו גם סקירה כללית של אופן הפעולה של המשחק ועבדה בעבר לסדרה, שנכנסת כעת לשנה השלישית שלה ב- Xbox ובשנה השנייה ב- Nintendo Switch. עם התקדמות בכל שנה, יש לקוות, המשחק השנה יוכל לנחות במפץ רב כמו רשומות קודמות בסדרה.

MLB המופע 23 יהיה זמין ב- Game Pass כאשר המשחק ישוחרר ב- 28 במרץ 2023. כמו שנים קודמות, זה יהיה זמין הן בקונסולה והן בענן. שחקנים יכולים לשחק מוקדם דרך משחק משחק החל מה -24 במרץ, 2023, על ידי רכישת צרור הגישה המוקדמת.

זה יציין את השנה השלישית שהמשחק היה זמין ב- Game Pass בהשקה עבור אלה ב- Xbox Series X | S ו- Xbox One. שחקני PS5 ו- PS4 עדיין יצטרכו לרכוש את המשחק במחיר מלא, ללא שום דרך להעביר אותו דרך PS Plus או כל אמצעי אחר.

אז יש לך את התשובה על MLB המופע 23 ב- Game Pass. למידע נוסף על המשחק בקראת ההשקה, הקפד להדביק את כל מה שאנחנו יודעים כשאנחנו ניגשים לתאריך השחרור של MLB The Show 23 בחודש מרץ.

עוד מה- Loadout

Echo Apsey Echo Apsey הוא סופר עם חמש שנות ניסיון המכסה את ה- PS5, Xbox ו- Nintendo Switch, כמו גם את המשחקים והזכיינות הגדולים ביותר. תוכלו למצוא שפע מדריכים ב- Call of Duty, XDefiant, Spider-Man 2, EA Sports FC, Starfield, Mortal Kombat 1, Street Fighter 6, ועוד. בנוסף, הם מעדכנים באופן קבוע את רשימת ה- PS Plus Extra and Premium של Loadout וכתבו את רשימות המשחקים החודשיים של PS Plus ו- Xbox Pass Pass. אתה יכול גם למצוא ביקורות ותכונות במשחקים, כמו גם חומרה עבור מתג PS5, Xbox ו- Nintendo. בכתיבת הזמן שלהם הם השתתפו באירועים בתעשייה כמו Gamescom, WASD. נוסף.

. אנו כוללים קישורי סניפים במאמרים. צפה במונחים. המחירים נכונים בזמן הפרסום.