כיצד לשחק MLB: המופע במחשב האישי, כיצד לשחק MLB המופע 23 במחשב – נקודה Esports

0

אם אתה רוצה לגשת ל- MLB: המופע במחשב האישי שלך, השלב הראשון הוא להירשם למשחק Xbox Pass Altimate Construment. מנוי זה מעניק גישה ליותר ממאה משחקים עבור PC וגם ל- Xbox, אך הוא גם פותח את האפשרות של משחק דרך הענן. זה עולה 16 דולר.99 דולר לחודש ומאפשר למשתמשים לגשת למשחקים מסוימים בחינם.

כיצד לשחק MLB: המופע במחשב

לגישה ל- MLB: המופע במחשב האישי שלך, הירשם למשחק Xbox Pass Altimate Construment.

המנוי עולה 16 דולר.99 דולר לחודש ומציע גישה ליותר ממאה משחקים למחשב וגם ל- Xbox.

הקפד חיבור אינטרנט יציב ומהיר, כמשחק החוצה פלטפורמות ב- Xbox משתמש במשחקי ענן למשחקים חלקים על פני פלטפורמות שונות.

. עם זאת, שוק משמעותי אחד של גיימרים נותר מבודד ונשאר בחוץ – גיימרים למחשבים האישיים.

אז חובבי בייסבול שרצו לשחק את המשחק במחשב האישי, נותרו באבק. עם זאת, מגבלה זו השתנתה סוף סוף עכשיו. עם דרך לעקיפה קטנה וחכמה, המשחק יכול להיות זמין במחשבים אישיים, הכל בזכות העדכון האחרון של Xbox-Platform. שחקנים יכולים לכופף את הכללים וליהנות ממשחק הבייסבול במחשבים האישיים שלהם. כדי לאפשר זאת, תזדקק למנוי למשחק Xbox Pass Ultimate ו- App המחשב Xbox, ששניהם ניתן להוריד למחשב האישי שלך.

להלן מדריך שלב אחר שלב כיצד לשחק MLB: המופע במחשב האישי שלך.

MLB: המופע, עכשיו במחשב האישי

אם אתה רוצה לגשת ל- MLB: המופע במחשב האישי שלך, השלב הראשון הוא להירשם למשחק Xbox Pass Altimate Construment. מנוי זה מעניק גישה ליותר ממאה משחקים עבור PC וגם ל- Xbox, אך הוא גם פותח את האפשרות של משחק דרך הענן. זה עולה 16 דולר.99 דולר לחודש ומאפשר למשתמשים לגשת למשחקים מסוימים בחינם.

עם זאת, זכור כי חיבור אינטרנט יציב ומהיר מהיר הוא חיוני למשחק במשחק בשיטה זו במחשב האישי שלך.

עקוב אחר הצעדים הנתונים להפעלת MLB: המופע במחשב האישי.

 1. הורד את אפליקציית ה- Xbox PC במחשב האישי שלך
 2. הפעל את היישום והכנס עם חשבון ה- Xbox שלך
 3. הירשם ל- Xbox Game Pass Ultimate אם עדיין לא
 4. לחץ על ‘משחקי ענן’ בפינה השמאלית העליונה של הממשק
 5. גלול דרך כדי למצוא MLB: המופע ובחר אותו
 6. יופיע כפתור משחק ירוק. לחץ עליו כדי לשחק.

בעוד שלבים אלה עוזרים לשחקנים לגשת למשחק במחשב האישי, החוויה בהחלט אינה זהה. יש פיגור קלט בולט אלא אם כן יש לך חיבור במהירות גבוהה במיוחד עם אפס ללא חביון. אז המעריצים ממשיכים לחכות לעדכון חדש שיאפשר ליהנות מהמשחק בכל מכשירי המשחקים, כולל מחשבים אישיים.

כיצד לשחק MLB המופע 23 במחשב

בלילת בייסבול מתנדנדת במגרש בשדה ב- MLB המופע 2023

MLB המופע 23 הוא האחרון בשורה ארוכה של משחקי בייסבול וקונסולה נוכחית בלעדית, אבל עבור מעריצים שרוצים לשחק במחשב, יכול להיות שיש דרך חלופית לשחק אותה מוקדם.

המשחק החדש ביותר ב- MLB שוחרר ב- Nintendo Switch, Xbox ו- PlayStation במארס 2023. ממש כמו כל גרסה קודמת של המשחק, משנת 2006, המשחק לא שוחרר בתחילה במחשב מה שגרם לתסכול בקרב אוהדי הבייסבול שאינם בעלי קונסולה.

לְמַרְבֶּה הַמַזָל, MLB המופע 21 החליטו סוף סוף לשבור את התבנית וקיבלו שחרור מחשב. . במקום יציאת מחשב מן המניין, המשחק הגיע ל- Windows דרך שירות משחקי הענן של Xbox Game Pass, שירות מנוי המשחק הפופולרי.

MLB המופע 22 עד מהרה עקבו אחר כך, ועכשיו MLB המופע 23 הושק, אתה יכול גם לשחק את המהדורה האחרונה במחשב באמצעות שיטה זו על ידי ביצוע השלבים שלהלן.

איך לשחק MLB המופע 23 במחשב האישי, מדריך

לשחק MLB המופע 23 הירשם למשחק Xbox Pass מנוי Ultimate, הכולל קטלוג עצום של למעלה ממאה משחקים למחשב ו- Xbox. הרובד האולטימטיבי עולה כיום 16 דולר.99 דולר בחודש.

לאחר שנרשמת ל- Xbox Game Pass Ultimate:

 1. התקן את אפליקציית ה- Xbox Game Pass במחשב האישי שלך, אם אין לך את זה כבר.
 2. לְהַשִׁיק אפליקציית ה- Xbox Game Pass.
 3. לחץ על כרטיסיית משחקי ענן בפינה השמאלית של המסך.
 4. למצוא MLB המופע 23 בקטע “הפופולרי ביותר בענן” ולחץ עליו.
 5. חבר את הבקר האלחוטי שלך ב- Xbox או בקר תואם ולחץ על הפעל כדי להפעיל את MLB Show 23 במחשב האישי שלך. המשחק לא יושק אלא אם כן תחבר בקר, למרבה הצער.

אם כי גרסה זו של MLB המופע 23 עבור מחשב לא יהיה בדיוק כמו לשחק בקונסולה, לפחות אתה יכול להתנסות בזה עד EA תעשה יציאת מחשב מן המניין עבור זיכיון המשחקים האהוב על MLB.

סופר צוות ו- CS: לך להוביל. לאונרדו נלהב ממשחקים מאז שהיה ילד וסיים את לימודיו בעיתונות בשנת 2018. לפני שלאונרדו הצטרף ל- Dot Esports בשנת 2019, הוא עבד אצל Outlet Outlet Brazilian Globo Esporte. לאונרדו עבד גם ב- HLTV.אורג בין 2020 ל 2021 כסופר בכיר, עד שחזר לנקודה Esports והפך לחלק מצוות הצוות.