MLB® The Show ™ 23 עבור Nintendo Switch – אתר הרשמי של נינטנדו, MLB The Show 23 עונה 4 – תאריך שחרור, זמן התחלה ותגמולים.

0

MLB המופע 23 עונה 4 – תאריך שחרור, זמן התחלה ותגמולים

שחקנים כבר יכולים להתחיל להשלים את התוכניות החדשות שהגיעו לשושלת היהלום. הם יכולים גם להתחיל לעבוד על איסוף כל הכרטיסים החדשים ולקנות את החבילות החדשות לגמרי. .

MLB® המופע ™ 23

פריט זה יישלח למערכת שלך באופן אוטומטי לאחר הרכישה.

הלם את המשחק. הבעלים של המופע.

מהדורה זו כוללת:
• משחק מלא.
• 5K Stubs ™.

MLB® The Show ™ 23 מקרב אותך מתמיד לחיות את חלומות הבייסבול שלך על היהלום. הלם את המשחק ובעלות על התוכנית עם השחקנים האהובים עליכם, היריבויות האהובות עליכם וכל רגעי ה- MLB האהובים עליכם.

• חיה את חלומות הבייסבול שלך עם פרשנויות מורחבות ועדכוני מצגת במשחק שמביאים נושאים שידור מעודכנים, סביבות תלת מימד מציאותיות כולל תצוגות חיצוניות חדשות של אצטדיוני ה- MLB האהובים עליך, ופרטים נוספים למדים וציוד.
• לראשונה בהיסטוריה, MLB® The Show ™ 23 משתתף עם העולם בייסבול קלאסי ™. בנה את צוות החלומות שלך של כוכבים ופלאשבקים לאומיים מהטורניר הקלאסי של בייסבול העולמי 2023 והתאם אישית את חולית שושלת היהלום שלך עם מדים רשמיים מכל מדינה משתתפת!
• שושלת יהלום נותנת לך דרכים חדשות לשחק, להרוויח ולפתח את החוליה שלך! לחיות את חלומות הבייסבול שלך עם למעלה מ- 25 אגדות MLB חדשות, מה שמביא את הסכום ליותר מ -180 זמין במשחק, לאסוף ולבנות את הצוות שלך.
• המשך להרוויח תגמולים לאחר השלמת תוכנית מוצגת – סובב את הגלגל בכל פעם שאתה משלים סף לתבוע תגמול. ככל שתשחקו יותר, תרוויחו יותר!
• השתמש בכרטיסי קפטן כדי לייעד שחקן מיקום וקפטן פיצ’ינג עבור ההרכב שלך לראשונה אי פעם ולפתוח גידול חזק במשחק על ידי עמידה בקריטריונים הייחודיים לשחקנים אלה.
. חוויית טיוטת ה- MLB שופצה כדי להוסיף אסטרטגיה ועומק בניהול הארגון שלך.
• התמודד עם חבריך עם משחק חוצה פלטפורמות.** עם התקדמות צולבת, המשך בהתקדמותך והרוויח והשתמש בתוכן בפלטפורמות קונסולות אחרות.***

תיאור תוכנה המסופק על ידי המו”ל.

MLB המופע 23 עונה 4 – תאריך שחרור, זמן התחלה ותגמולים

אוליבייה דומונט

עודכן ב- 31 באוגוסט 2023 על ידי אוליבייה דומונט

MLB המופע 23 עונה 4 הולך בשידור חי השבוע, ומספק חוויה טרייה, חדשה לגמרי וקולקציה של פריטי שחקנים למעריצים כדי לפתוח כשאנחנו מתכוננים לחודש האחרון בעונה הסדירה של MLB. אורכה בדרך כלל באורך שישה עד שבעה שבועות, כל עונה חדשה ב- MLB שושלת היהלומים של Show 23 מגיעה עם כמה חבילות ותגמולים חדשים עלית, ועונה 4 רק הולכת להגדיר את הרף גבוה יותר עם הפרסים האיכותיים שלה.

MLB המופע 23 שושלת היהלומים הייתה ביתם של כמה תוכניות ואוספי שחקנים מצוינים עד כה, כולל כמו סדרת Incognito ופרומו פרסים חודשי של יולי כדי למנות זוג. אבל עם עונה חדשה ממש מעבר לפינה, האוהדים להוטים לראות מתי תאריך השחרור של עונה 4, באיזו שעה זה יפיל, ואיזה תגמולים יהיה לה להציע בהשקה. ובמדריך זה, אנו שופכים אור על כל השאלות הללו בפירוט כאשר אנו מתכוננים להגעת עונה 4.

MLB המופע 23 עונה 4

MLB The Show 23 תאריך השחרור של עונה 4

תאריך השחרור של MLB The Show 23 עונה 4 הוא יום חמישי, 31 באוגוסט 2023. .

MLB המופע 23 טרם הודיע ​​כמה זמן העונה החדשה תפעל. עם זאת, בהתחשב בעונה 3 באורך 55 יום, אנו יכולים לצפות לחלון דומה של 40+ יום לעונה 4. אם אתה אחרי זמן ההתחלה לעונה 4, אנו מכסים את התשובה הזו ממש בסעיף הבא למטה.

MLB המופע 23

MLB המופע 23 עונה 4 זמן התחלה

MLB המופע 23 עונה 4 תושק בשעה 12:00 PST / 15:00 EST / 20:00 GMT. בדרך כלל זה המקרה לכל עונה חדשה שמגיעה לשושלת יהלומים, ותשמש כזמן ההתחלה שוב לעונה 4.

בדרך כלל שעה לפני ההשקה של העונה החדשה, MLB המופע מארח זרם חי בו הם מכסים את כל התוכן שיהיה זמין בעונה החדשה. אז האם אתה צריך להיות אחרי כל הפרטים החשובים על עונה 4, הקפד להתכוונן תוך שעה לפני ההשקה של העונה החדשה.

MLB המופע 23 עונה 4

MLB המופע 23 תגמולים עונה 4

עם עונה 4 ממש מעבר לפינה, MLB המופע אכן חשף סדרת שחקנים חדשה לגמרי שתגיע, המכונה סדרת תמונת המצב. חוגגים את השיעור והסגנון השחילים השחקנים האלה שהובאו למשחק, MLB The Show 23 תשחרר מספר 99 שחקני יהלומים חדשים בסך הכל מהסדרה החדשה הזו שהאוהדים יוכלו להתנדנד בגאווה בהרכבים שלהם.

לפני הגילוי הזה, MLB המופע רשמה מגוון התגמולים החדשים שלהם באופן כללי על לוח הזמנים של לוח הזמנים שלהם במשחק, והעניקה למעריצים טעימה של העתיד לבוא. בעונה 4, האוהדים יכולים לצפות לקבל אוסף חדש של Team Affinity כדי ללכת עם תגמולים של נגן העולמי בסולו וקואופר.

כאשר אנו מתכוננים לקראת הגעת העונה החדשה הזו, קחו בחשבון ש- Set 2 שחקנים יסתובבו לדרישות סט החוליות של העונה. ברגע שיושק עונה 4, הדרישות החדשות יכללו את Core, Set 3 ותגוד 4 שחקנים.

MLB המופע 23 עונה 4: תאריך יציאה, תוכניות חדשות, תגמולים ועוד

MLB המופע 23

MLB קהילת המופע מתלוננת על חוסר התוכן עבור MLB The Show 23. למרבה המזל עבור האוהדים, עונה 4 היא בשידור חי ומובאת איתו הרבה תוכן חדש.

שחקנים כבר יכולים להתחיל להשלים את התוכניות החדשות שהגיעו לשושלת היהלום. הם יכולים גם להתחיל לעבוד על איסוף כל הכרטיסים החדשים ולקנות את החבילות החדשות לגמרי. ישנם אתגרים רבים שאוהדים צריכים להשלים, תגמולים להרוויח ואספנות לטחון עבור.

זוהי נשימה נחוצה של אוויר צח לשושלת יהלומים ובסיס השחקנים שלה. יש לקוות שזה יוכל לשבוי שחקנים חדשים למשחק ולהחזיר את הישנים. נראה כי עונה 4 היא ההזדמנות האחרונה של MLB המופע 23 להציל את עצמה.

בלי להתייחס יותר, בואו נגלה הכל על העונה החדשה.

תאריך הוצאה

MLB המופע 23 עונה 4 כאן, מכיוון שהעונה החדשה הלכה הלאה 31 אוגוסט, בְּ- 12:00 PT/20:00 GMT. אז, אין לך עוד קצת זמן להשלים את התוכניות בעונה 3, כמו התוכנית הקיצונית, או תוכנית השבוע של כל הכוכבים.

תשומת הלב של השחקנים כבר פנתה לתוכניות החדשות עונה 4 מביאה. האוהדים קיוו לתוכניות שהעבירו תגמולים גדולים, כרטיסים בעלי דירוג גבוה ואתגרים מבדרים להשלים. למרבה המזל, הם קיבלו בדיוק את זה.

אז בואו נגלה אילו תוכניות חדשות עונה 4 מביאה לשושלת יהלומים.

תוכניות עונה 4

כאמור, השחקנים התרגשו לראות אילו תוכניות יגיעו לשושלת היהלום. עם היעדר תוכן MLB המופע 23 עבר, כל תוכנית חדשה הייתה ברוך הבא.

סוף סוף אנו מכירים את כל התוכניות שעונה 4 הציגה, וחלקן די ייחודיות. התוכנית הפופולרית של Team Affinity חוזרת והיא מביאה איתה כמה קלפים טובים.

התוכנית הגדולה של המירוץ 98 תוצג גם בעונה 4, אך לא בתחילת זה. עדיין יש מעט מידע על התוכנית, אך יש לחשוף יותר בעתיד הקרוב.

גם סדרת קלפים חדשה הגיעה למשחק. סדרת תמונת המצב המשיכה הלאה 31 אוגוסט, והביא הרבה 99 מדורגים כרטיסים ל- MLB המופע 23. הסדרה הזו ““ולכרטיסים יש עיצוב ייחודי.

גם תגמולי אוסף Set 4 הוכרזו. זה כולל אגדות המשחק כמו ג’ימי פוקס, או כוכבי-על של היום הנוכחי כמו קורי קלובר וכן מוקי בטס. לשלושת הקלפים האלה יש כולם 99 OVR ובעלי תכונות נהדרות.

MLB המופע 23 עונה 4 הביא גם תגמולים בסדרה העולמית החדשה, כמו קלפים עם תכונות נהדרות, שתוכלו להשתמש בהן כדי לשדרג את הצוות שלכם. תוכל להרוויח את התגמולים הללו בדרגה ובמצבי האירוע.

עם הגעת עונה 4, סט 2 שחקנים כבר לא יהיה שמיש בסגל הפעיל שלך. המשמעות היא שתותר לך להשתמש רק ב- Core, להגדיר 3 ולהגדיר 4 שחקנים בסגל שלך. לכן, הקפידו לזכור זאת.

לקבלת מאמרים נוספים כאלה, עיין בדף ה- MLB שלנו.

RealSport101 נתמך על ידי הקהל שלו. כשאתה רוכש דרך קישורים באתר שלנו, אנו עשויים להרוויח עמלה שותפים. למד עוד. מחפש מוצרים ספציפיים? בקר ב- StockInformer..בריטניה / StockInformer.com.