מבוא לשיעורי תווים אבודים של ארון – חדשות | ארון אבוד – חופשי לשחק ב- MMO Action RPG, רשימת שכבות הכיתה הכי טוב אבודה ביולי 2022 | רובה ציד נייר סלע

0

הקונגרסים המיסטיים האלה מתחילים בקסם העתיק של ארקסיה כדי להטיל כישופים קטלניים על כוחות רעים, לרפא את הפצועים או לתמוך בבעלות ברית. למידע נוסף על השיעורים המתקדמים Mage כאן .

איבדו דמויות ארון

גיבורי ארקסיה,

ארון אבוד מציע 5 שיעורי בסיס חזקים; לוחם, אמן לחימה, תותחן, קוסם ומתנקש. כל כיתה מציגה סגנון משחק מובהק, מראה ותפקיד עם נקודות חוזק וחולשות משלהם. מהמדבריות Dieselpunk שם האקדח משוטט לטירות הכהות בהן מתנקשים אורבים בצללים, כל כיתה מביאה טעם וסיפור אחורי ייחודי לתיבה אבודה.

לוֹחֶם

. יתכן שהם לא הכי זריזים, ולכן הם עומדים באדמתם ומפצים על ניידות עם השפעה קטצימית. .

הלוחמים המהירים האלה אוהבים למהר את האויב עם התקפות משולבות במהירויות קטלניות שניתן לתאר רק כ- Breakneck. למידע נוסף על שיעורים מתקדמים של אמן הלחימה כאן .

תוֹתְחָן

בין אם יש לו נשק היי-טק או קשתות וחצים שלעולם לעולם. למידע נוסף על השיעורים המתקדמים של התותחן כאן .

קוסם

. למידע נוסף על השיעורים המתקדמים Mage כאן .

יצרני תגרה מסתוריים אלה נלחמים בדמוניים עם דמוני, ומנתבים את הכוחות הכהים בשם האור בהתקפות מהירות וצבעוניות. למידע נוסף על השיעורים המתקדמים המתנקשים כאן .

ברגע שאתה יודע איזו מחלקת בסיס מתאימה לך, תבחר בכיתה מתקדמת כדי להתאים יותר את האופן בו תרצה לשחק. שיעורים מתקדמים אלה יעזרו לכם להתמחות עוד יותר את כישוריכם ויכולותיכם ואף להציג מכניקת משחק ייחודית, כגון תקשור כוחות דמוניים, משחק אקדח בסגנון צריח, ומגוון מתגרה הניתנת להתאמה אישית אחרת, טווחים ומתקפות מיוחדות.

עם כל כך הרבה סגנונות משחק זמינים, קל למצוא ולהתאים אישית אחד שיתאים לסגנון המשחק שלך. בשבועות הקרובים נתעמק בחוזקות, לחולשות וביכולות המיוחדות של כל כיתה, ונציג את כישוריהם, ציודם ותפקידם בשדה הקרב או בצינוק.

מעריצי ארון אבודים קיימים יידעו שבנוסף לשיעורים שרשמנו יש כרגע שיעורים נוספים זמינים באזורים אחרים. עם הזמן, שיעורים אחרים אלה ישוחררו גם לגרסה המערבית של ארון האבוד. בגלל איזון בעיות, שינויים צפויים בכיתות אלה ודרישות לוקליזציה, ההחלטה התקבלה לא לכלול אותם בגרסה שלנו בהשקה אלא להוסיף אותם לאחר ההשקה לאחר ההשקה.

בנוסף, מוסכמות שמות בכיתה עשויים להיות שונים באזור לאזור, שפה לשפה. כשעובדים עם Smilegate כדי לבחור את שמות הכיתה עבור הגרסה האנגלית הראשונה בעיקר של המשחק, המטרה שלנו הייתה לבחור שמות כיתות מעוררות שמדגישות מה שהופך את כל הכיתה למיוחדת ולספק לשחקן תמונה ברורה ומיידית של האופן בו הכיתה הזו עשויה לשחק ולקיים אינטראקציה עם אחרים.

להסתכל קדימה

הישאר מעודכן למידע מעמיק יותר על השיעורים הזמינים בארון האבוד יחד עם חדשות ועדכונים כשאנחנו פונים לעבר בטא סגורים ומעבר. הקפד לעקוב אחר הערוצים החברתיים שלנו ו- PlayLostark.com להישאר מעודכן. כאן תוכלו למצוא אותנו:

רשימת שכבות הכיתות הכי טוב אבודה [יולי 2022]: כל 17 שיעורי הדמויות המדורגים עבור PVE ו- PVP

מהו שיעור הדמויות הכי אבוד שאבד?

שורה של שיעורים מארון אבוד בשורה בתוך קולוסיאום

מדריך מאת רבקה ג’ונס תורמת
עודכן ב- 5 ביולי 2022

מהו שיעור הדמויות הטוב ביותר לשחק כמו ב- ARK האבוד עבור PVE ו- PVP לאחר עדכון אפריל? . לאמני לחימה ותותחנים יש גרסאות גברים ונשים כאחד שתוכלו לבחור, אך הם עדיין מופרדים ביצירת אופי, מכיוון שכל תת -סוגים במשחק זמינים רק למגדר אחד.

עדכון מאי 2022 ראה את הצגתו של שיעור הדמויות החדשות לאחר השחרור. ממש כמו עם הצגת אפריל של עוד אמנית לחימה נשית בצורת הגלייבייה, המשחתת שייכת לתת-סוג הלוחם המאוכלס כבר היטב. אבל לאיזו השפעה יש את התוספת האחרונה הזו על המטא של המשחק, והאם כדאי להפוך את הדמות הבאה שלך לדטרוייר? המשך לקרוא לדירוג ההשוואתי שלנו של כל 17 תת המשנה עבור פעילויות PVE וגם PVP שיעזרו לך להגדיר את הסגל המושלם שלך.

ארבע דמויות מארון אבוד מכה בתנוחת צוות דרמטית כראוי

B Tier

בינתיים ברמת ה- PVP B, אנו מוצאים דמויות שהיכולות המיוחדות שלהן מהנות ללא ספק, אך יש להן מעט פחות סביר להרים כאשר כל מי שאתה עומד נגד זה מסוגל להגיב לשכבות שלך בזמן אמת. ה חָלוּץהתקפות אוויריות מרגיזות ו צַלָףההתמקדות בכלי נשק לטווח הארוך יכולה להוכיח מיוחד יתר על המידה ב- PVP, מכיוון שאין להם הרבה מה ליפול שוב ברגע שאויב יתקרב. ולמרבה למרבה הצער, שחקנים אחרים יידעו לחלוטין את זה מַשׁחֶתֶת סביר להניח שהוא יעבור לאט, מה שעושה לא מעט כדי לנטרל את יכולות בקרת הקהל שהן אחת התכונות הבולטות שלו ב- PVE, אם כי כמובן שהוא עדיין אורז את האגרוף הייחודי שלו. מצד שני, ארטילריסט וה וורדנסר שניהם יכולים לבצע איזושהי תמיכה מועילים ב- PVP, גם אם ההתקפות שלהם בפועל בהתאמה איטית מדי ונמוכה נמוכה כדי להפוך אותם לבחירה טובה של מחלקת DPS לסגנון משחק זה.

C Tier

ולבסוף, ישן מסכן מגרד נשמה להתמוגג על שכבת ה- C עבור PVP. מעמדו הלא רשמי של המגרד כאמן הלחימה “שיעור אימונים”, עם סטטיסטיקות בינונית להתאמה, פירושו שעדיף שתבחר התמחות אחרת לשיעור הבסיס הזה (אם כי, למען האמת, אמני לחימה לא מסתדרים היטב PVP בכלל). שחקנים שבוחרים את הנשמה, בינתיים, פשוט לא ייהנו הרבה ב- PVP, מכיוון שכל הערכה שלה בנויה סביב התקפת פרץ עם טעינה ארוכה יחסית וזמני זעזוע, וזה מגיע עם אלמנט RNG לנזק שיכול להיות יקר.

המו”לים של ארק אבדו ב- Amazon Games חוגגים את השקת ה- MMORPG האחרונה שלהם עם סדרת טיפות טוויץ. .

רובה ציד נייר רוק הוא ביתו של משחקי מחשב

היכנס והצטרף אלינו למסע שלנו כדי לגלות משחקי מחשב מוזרים ומשכנעים.