גיוס MMO | משחקי Riot, Riot MMORPG: חדשות, הערכת תאריך שחרור ועוד – … | משחק מוקדם

0

Riot MMORPG: חדשות, הערכת תאריך שחרור ועוד – כל מה שאנחנו יודעים על המשחק

קצבה חודשית בה תוכלו להשתמש כדי להרחיב ולהעמיק את הידע שלכם במשחקים. או פשוט לבזבז על קוסמטיקה במשחק.

אנחנו מכינים MMO

לא, אתה לא חולם, אנחנו עובדים על MMORPG שממוקם ביקום הליגה! אנו יודעים ש- MMOs לוקחים הרבה אנשים ליצור, ואנחנו נצטרך צוות RAID די גדול אם אנחנו רוצים להביא את RuneTerra לחיים. . אנו נפרסם מעת לעת תפקידים חדשים, אך כרגע אין לנו פתיחות ספציפיות בצוות – אנחנו פשוט מתכוננים למסע (וצריך תחילה להחליף את הירוקים שלנו). אם אתה מעוניין להצטרף, תוכל להגיש את המידע שלך למטה.

!

 • הנדסת משחק
 • עיצוב משחק
 • עיצוב UX
 • אמנות משחק (כל תחומי המשנה)
 • הפקת משחקים

מחפש קבוצה?

כֹּל תַפְקִיד. אתה יכול להגיש את העניין שלך למטה עכשיו, ואם תפקיד פותח שמתאים לרקע ולניסיון שלך, אנו עשויים להושיט יד ולעודד אותך להגיש מועמדות! או שתוכל לבדוק את דף הקריירה שלנו עבור כל תפקידים שנפתחים כעת ולהגיש בקשה. הקפד לבדוק שוב מאוחר יותר אם אינך רואה שום דבר שמתאים עכשיו לרקע שלך, מכיוון שאנחנו כל הזמן מוסיפים עמדות חדשות בזמן שהם נפתחים.

בריאות

.

.

.

פרישה לגמלאות

.

קרן לשחק

קצבה חודשית בה תוכלו להשתמש כדי להרחיב ולהעמיק את הידע שלכם במשחקים. .

אנו נכפיל את תמיכתך במלכ”רים צדקה על ידי התאמת זמן ותרומות כספיות.

זו המדיניות שלנו לספק הזדמנות תעסוקתית שווה לכל המועמדים וחברי משחקי Riot, Inc. .00).

Riot MMORPG: חדשות, הערכת תאריך שחרור ועוד – כל מה שאנחנו יודעים על המשחק

ה- Riot MMORPG הוא ללא ספק אחד הפרויקטים המרגשים ביותר ביקום League of Legends. אמנם ניתן להעריך את תאריך השחרור שלו רק כרגע, אך אנו יכולים כבר להיות בטוחים שה- MMORPG המהומות יאפשר לך ליצור דמות משלך, לצאת למשימות אפיות ולנתקל באלופות איקוניות. הנה כל מה שתוכלו לצפות מליגת האגדות של Riot MMORPG, כולל שיעורים פוטנציאליים, המפה, המשחק והרבה יותר.

RuneTerrariot

. .

חשוב לציין ש- MMORPG לוקח הרבה זמן לעשות והוא סוג המשחק השאפתני ביותר שם בחוץ. אז, האם מהומות יוכלו להשלים את ההישג המטורף הזה? הנה כל מה שאתה יכול לצפות מהמשחק.

Riot MMORPG: הערכת תאריך שחרור

Vrynna lo r 1 1 1 1

לעת עתה, Riot Games לא חשפה תאריך יציאה מדויק לליגת האגדות הקרובה MMO. Riot מגייסת ומעסיקה אנשים מרובים למשרות שונות ב- MMO, אך פרויקט בסדר גודל זה ייקח זמן למושלם, במיוחד כאשר למעריצים יש ציפייה כה גבוהה מכל הלהקה שאנו מאכילים אותם במהלך השנים האחרונות.

כדי לתת לך מושג כמה זמן צריך לפתח MMORPG: World of Warcraft, ה- MMORPG הגדול ביותר שם, הוכרז רשמית בשנת 2001, אך Blizzard עדיין היה זקוק לשלוש שנים נוספות כדי לשחרר סוף סוף את המשחק בסוף 2004, וכן עדיין הרבה תוכן במשחק היה חסר. אם לוקחים בחשבון את כל השיפורים המסיביים שווווווווווווווווווווווווק, ניתן לעשות זאת במשך כמעט 20 שנה, ל- Riot יש הרבה עבודה, לא רק לספק את אוהדי הליגה, אלא גם להיות מסוגלים להתחרות לצמיתות עם MMORPG מספר 1 של Blizzard שם בחוץ. .

. כשמסתכלים על כל המידע שקיבלנו עד עכשיו, היינו מצפים שתאריך השחרור של המהומות MMORPG יתקיים בסוף 2025 או באמצע 2026.

Riot MMORPG: ציפיות המשחק

Riot שומרת די בשקט ביחס למשחק של ה- MMO הקרוב, אבל אנחנו חושבים שזה ישחק כמו כל MMO אחר, עם שיעורים, יצורים ואזורים שונים שמשחקים חלק מפתח במשחק הקרוב.

 • קרא על ליגת האגדות שלך עם תחומי RuneTerra !

מירוצים ניתנים לשחק

RuneTerra הוא עולם עצום עם דמויות, אלופות ומירוצים שונים ביותר. .

. .

. המפה של ה- MMORPG ככל הנראה תהיה אותה מפה כמו זו של RuneTerra שאנו כבר יודעים. עולמו של רונטרה ענק, עם שתי יבשות גדולות ומדינות אי שונות המקיפות אותן.

RuneTerra

 • Bandle City
 • Bilgewater
 • Demacia
 • יוניה
 • איי צל
 • שורימה
 • טרגון
 • הפרלורד
 • הריק
 • זאון

אם החלל הולך להיות אזור שניתן לשחק. זה יכול להיות אזור צינוק בו השחקנים צריכים ללכת למשאבי חווה. . מהומות ככל הנראה ילכו בדרך דומה.

מה שיכול להיות ככל הנראה, הוא שנקבל את אותם שמונה אזורים כמו במשחקי הקלפים Riot Games Legends of Runeterra. אם Riot בוחר ללכת עם אזורי ה- LOR, ייתכן שלא נקבל אזור חלל נפרד, אלא נתקל בבטן לאורך כל מסע ה- MMORPG.

. .

שיעורים

שיעורים הם היבט חשוב בכל MMORPG, ולכן ההחלטה לאיזה מחלקה יש לדמות שלך תהיה המפתח. אם אתה מעדיף משתמש קסמים, טנק או מתנקש, ל- MMOs יש משהו לכולם ולמשחקי Riot MMO כנראה לא יהיו שונים.

למרבה המזל, ליגת האגדות כבר יש די מלאי של שיעורים ותת -סוגים, כך שצוות MMORPG פשוט יצטרך להעתיק את אלה למשחק משלהם כדי ששחקנים יבחרו מהם. .

?

. LOL Content Creator Necrit היה הזדמנות לראיין כמה ממפתחי המובילים של ה- MMO ביולי 2023, והם נותרו די מעורפלים באשר לאופן בו מערכת הגזעים והשיעורים ייראו בתוך ה- MMO.

האם ה- LOL MMORPG יהיה חופשי לשחק?

עד כה, כל הכותרות העיקריות של משחקי ההתפרעות היו חופשיים לשחק. לכן, אנו מתערבים על כך ש- MMORPG זה יהיה גם חופשי לשחק ברכישות במשחק. מכיוון שזה מכונה League of Legends MMO, יש ליישם רבים מהתכונות מ- LOL גם על ה- MMO.

תחזוקה של משחק בגודל זה תהיה קשה ויקרה, אך ככל הנראה זה יהיה משחק בחינם, כמו כל תואר משחקי מהומות אחר עד כה, אך אף אחד מהם לא אושר עדיין. .

האפשרות האחרת תהיה כמובן מודל מנוי בתשלום כמו World of Warcraft יש את זה מאז ההתחלה. כרגע, מנוי WOW חודשי עולה לך בין 13 ל -15 דולר לחודש – זה יכול להיות יותר מדי עבור שחקני הליגה שרגילים לשחרר דגמים מאז.

?

רחוב גרג, שהוא ראש פרויקט MMO במשחקי Riot, הצהיר כי ה- MMO יהיה קאנון כשנשאל על כך בטוויטר.

תחשוב על זה ככה. אם אנו מצליחים ויש לנו מיליוני שחקנים שמשחקים מאות שעות עם זמן רב לדון בסיפור ובדמויות עם חבריהם ובאינטרנט, זה יהפוך למוקד האגף. ל- MMOs יש דרך לעשות זאת.

המשמעות היא שהצוות העלילתי יצטרך לעבוד מקרוב יחד עם צוות MMO כדי ליצור עולם אמין עבור MMORPG כמו גם סיפורים אמינים שמתאימים לרונטריה ובעולם ליגת האגדות. האם נתקל גם באלופים ידועים במשחק אז? EzReal בהחלט הולך לצוץ, נכון?

אם הצלחת לשחק במשחק ולהרמת את הדמות שלך עד מקסימום, כמובן שיהיה משחק הסיום האיום. מפיק הראשי, רחוב גרג, כבר הצהיר כי יהיו צינוקים ופשיטות.

כל מי שמכיר אותי מהעולם שלי של ימי Warcraft Dev היה יודע שאני אוהב צינוקים ופשיטות כשחקן

לכן, אם אתם מודאגים מהמשחק הקצה, דעו ש- Riot עובד על הפיכת הצינוק והפשיטות למרגשת לכם ליהנות! זה אחד החלקים החשובים ביותר במשחק, ו- Riot רוצה לספק!

?

. Mateusz Tomaszkiewicz, מעצב ה- Lead Quest של The Witcher 3 ו- CyberPunk 2077 חתם גם הוא על הפרויקט, מה שיכול רק אומר שיהיו כמה משימות די מגניבות במשחק.

.

אתה יכול גם לעבוד על הפרויקט. ל- Riot יש עבודות מרובות והיא תמיד שוכרת עבור ה- MMO, אז הקפד לבדוק את האתר שלהם אם אתה מוסמך לתפקיד ואם אתה מעוניין.

אני מקווה שנגלה יותר על משחקי הפרויקט המרגשים האלה שעובדים על כך ושאנחנו מתנסים בעולם של רונטרה בשנים הקרובות. .

מאמר זה מכיל קישורי שותפים המסומנים ב- [סמל קניות]. קישורים אלה יכולים לספק לנו עמלה קטנה בתנאים מסוימים. .