MMORPGs הטובים ביותר ל- Mac בשנת 2023 – סקירה מפורטת, 14 ה- MMO הטובים ביותר שתוכלו לשחק ב- Mac בשנת 2023.

0

14 ה- MMOs הטובים ביותר שתוכלו לשחק ב- Mac בשנת 2023

Contents

אם כבר נמאס לך מהגרסה הקמעונאית, עיין ב- World of Warcraft Classic כדי לראות איך היה המשחק בשנת 2004.

הכי טוב MMORPGs עבור MAC

משחקי תפקידים מקוונים מרובי משתתפים (MMORPGS) די פופולריים בקרב משתמשי Mac. משחקי משחק תפקידים אלה מציעים הכל, החל מעולמות ייחודיים לקרבות אפיים וקהילות מקוונות צמודות.

מכיוון שיש מספר אינסופי של כותרות לבחירה יכול להיות מכריע, ריכזנו את ה- MMORPGs הטובים ביותר עבור MAC בשנת 2023.

מההרכב שלנו, אנו אוהבים במיוחד את World of Warcraft על האגודה העשירה, העולם המרחיב והמשחקים המרתקים שלה. בנוסף, העובדה שהיא מצליחה להישאר פופולרית לאורך השנים גורמת לו להתבלט בעולם MMORPGS.

.

ביקורות MAC MMORPG הטובות ביותר בשנת 2023

. World of Warcraft

World of Warcraft (Wow), יצירת מופת מתמשכת במשחקי תפקידים מקוונים מרובי משתתפים (MMORPGS), נותרה עולם וירטואלי דינאמי ושובה לב לשחקנים ברחבי העולם, אפילו בשנת 2023.

וואו מציג אן סיפור עלילה מורחב ומרתק באמצעות הרחבות רבות הבוחנות יבשות, תחומים וממדים נרחבים. עם זאת, המורכבות העמוקה והביקוש המזדמן שלה למפגשי משחק נרחבים עשויים להפוך אותה פחות לאידיאלית לשחקנים מזדמנים או לאנשים עם לוחות זמנים צמודים.

גרסת M1 מקומית. התמיכה הרציפה של Blizzard היא המפתח להצלחה של וואו. כל הרחבה משפרת משמעותית את המשחק, מוסיפה באופן קבוע , לְרַבּוֹת סיפורי סיפורים חדשים, צינוקים ופשיטות, ומדי פעם נוקט בצעדים נועזים להמציא מחדש .

מערכות הנגן של וואו לעומת הסביבה (PVE) ומערכות הנגן לעומת הנגן (PVP) עמוקות ומציעות מתגמל . עם שיעורים ומירוצים רבים, אתה יכול להתאים אישית דמויות שיתאימו לסגנון המשחקים ואסתטיקה המועדפים עליך.

יתר על כן, ל- WOW יש מאוד בסיס שחקנים פעיל זה מקל על קהילה מרתקת, ומוסיף שכבה נוספת של עומק למשחק.

 • עולם מפורט להפליא עם חוף עמוק
 • תוכן PVE ו- PVP נרחב

חסרונות

 • מודל מבוסס מנוי יכול להיות יקר

World of Warcraft ממשיך לשלוט כ- MMORPG טביל ומקיף בשנת 2023. העדכונים העצומים שלה, התאמה אישית של אופי ועדכוני תוכן עקביים הם משיכות מפתח. עם זאת, שחקנים חדשים עשויים להיות מוצפים, ודמי המנוי עשויים להיות מעצורים עבור חלקם.

2. ליגת האגדות

ליגת האגדות

League of Legends (LOL), למרות שבאופן מסורתי מסווג כמשחק זירת קרב מקוון מרובה משתתפים (MOBA), מציע אלמנטים רבים של משחק תפקידים מקוון מרובה משתתפים (MMORPG). זה הוביל אותו להשיג פופולריות עצומה בקרב משתמשי Mac.

חופשי לשחק .

LOL דורש תכנון זהיר, חשיבה אסטרטגית, וכן קבלת החלטות מהירה. עבודת צוות היא Paramount; השחקנים חייבים לתאם עם הקבוצה שלהם כדי לטעון ניצחון. המשחק מתהדר בבריכה עצומה של אלופים ייחודיים, שלכל אחד מהם יכולות ותפקידי קרב ייחודיים.

עולם המשחק של הליגה, Runeterra, מתפתח עדכונים קבועים וטלאים, מציגים חוף חדש, אלופים, וכן מכניקת משחק. למשחק הזה יש גם משמעות , מציעים טורנירים בעלי השקעות גבוהות המטפחות סצנה תוססת ותחרותית.

חחח מפורסם בזכותו משחק אסטרטגי, לורה עשירה, בריכת אלופות מגוונת ובסיס שחקנים מסור. שורשי ה- MOBA שלו מביאים טעם ייחודי לתערובת MMORPG. עם זאת, יתכן שזה לא פונה לגיימרים שמעדיפים סביבה רגועה ופחות תחרותית או לאלה המחפשים חוויה MMORPG מסורתית.

 • משחק אסטרטגי ותחרותי מאוד
 • עדכונים קבועים ותוכן חדש
 • תמיכה קהילתית חזקה וסצנת eSports משמעותית

חסרונות

 • הסתמכות המשחק על פעולות מיקרו-משחק במשחק יכולה להוביל לתפיסה בתשלום לזכייה

ליגת האגדות מביאה תערובת ייחודית של אלמנטים של MOBA ו- MMORPG, עם סצנת Esports של חוף עשיר ותוסס. .

3. דוטה 2

ההגנה על הקדמונים 2 (DOTA 2) הייתה כוח דומיננטי בעולם של ספורט אלקטרוני וזירות קרב מקוונות מרובות משתתפים (MOBAs) במשך שנים, מה שהופך אותו לבחירה מצוינת עבור חובבי MMORPG שמעדיפים את הריגוש של משחקי אסטרטגיה תחרותיים.

DOTA 2, שנבנה על היסודות החזקים של קודמתו של וורקראפט השלישי, הוא חוויה ענקית עמוקה שמציעה א מגוון סגנונות משחק כדי לשמור על שחקנים שבויים. דרישות המערכת שלה מתאימות באופן סביר עבור משתמשי Mac, מה שהופך אותו לתוספת נהדרת לסגל.

, מתן חווית משחק נוחה ונגישה לכולם. .

עם סגל של מעל 100 גיבורים ייחודיים, שחקנים יכולים למצוא גיבור שמתאים לסגנון המשחק שלהם. זה מאיר בדרישתו חשיבה טקטית, תכנון זהיר, וכן תקשורת יעילה. עם זאת, עקומת הלמידה התלולה שלה וסביבה תחרותית שעלולה להפחיד לא יתאימו לגיימרים מזדמנים או לאלה החדשים בז’אנר ה- MOBA.

כמו ליגת האגדות, DOTA 2 ידוע בזירת הספורט האלקטרוני שלה, כולל השנתי הבינלאומי טורניר עם בריכות פרס מרובות מיליון דולר.

יתרונות

 • מגוון עצום בבחירות גיבור וסגנונות משחק
 • עדכוני תוכן רגילים ואיזון שינויים
 • חופשי לשחק, כאשר רכישות במשחק אינן משפיעות על איזון המשחק

חסרונות

. למרות עקומת הלמידה התלולה והטבע התחרותי ביותר שלה, המודל החופשי למשחק שלה והעושר של סגל הגיבור שלה הופכים אותו לחובה לחובבי הז’אנר.

4. Final Fantasy XIV

Final Fantasy XIV

. מיזוג בצורה חלקה אלמנטים של עיצוב MMORPG קלאסי עם הגישה האפית המונעת על ידי סיפור המגדירה את סדרת Final Fantasy, המשחק הזה מציע חווית משחקים ואיכותית.

עלילה עמוקה ומורכבת . המערכות המורכבות שלה ורמת הפירוט הגבוהה עשויה להרגיש גם מכריעה עבור חדשים של MMORPG.

Final Fantasy XIV מתגאה גרפיקה מדהימה חזותית, . . FFXIV מציעה מערכת ארמורי ייחודית המאפשרת לך לשנות את הכיתה והכישורים שלך רק על ידי שינוי הציוד המצויד שלך.

עולמו של Eorzea הוא עצום ומגוון, עם מגוון של סביבות, ערים וצינוקים שונים לחקור. קהילה מקוונת חזקה ומסבירת פנים, .

יתרונות

 • סיפורי סיפורים אינטנסיביים ועמוקים, מה שהופך את חוויית המשחק
 • מדהים חזותית עם תשומת לב יוצאת דופן לפרטים בסביבות
 • מערכת כיתות גמישות המאפשרת לשחקנים להתנסות בתרסי משחק שונים

 • דגם מנוי עשוי להרתיע שחקנים המחפשים משחק חופשי להפעלה

. .

5. Runescape

Runescape

Runescape הוא משחק קלאסי שנשאר מרגש בנוף המתפתח של MMORPGS. המשחק שוחרר בשנת 2001 על ידי Jagex, המשחק חווה שיפוצים ועדכונים רבים, ואפילו בשנת 2023 הוא עדיין בולט עם זה מאוד משחק משחק ענק ותוכן עשיר.

ל- Runescape יש א כלכלה מונעת שחקנים שמעודד השתתפות פעילה במערכת המסחר המורכבת שלה. יש אין שיעורים ב- Runescape. במקום זאת, הוא מציע 27 ​​מיומנויות לשחקנים לשלוט בו, המספקים מספר דרכים להתקדמות אופי.

למשחק יש סביבה בעולם הפתוח, כך שתוכלו לחקור את האדמות העצומות של ג’ילינור, מלאות באזורים מגוונים, מבוכים וערים.

קרב PVP ב- Runescape הוא חוויה מרתקת שיכולה להיות מאתגרת וגם מתגמלת. אתה יכול להילחם זה בזה במדבר, אזור מסוכן במשחק בו כל דבר הולך, או במשחקי מיני ייעודיים כמו מלחמות טירה וזירת הדו-קרב.

מתאים גם לשחקנים הארדקור וגם לזכר, Runescape מציע חוויה מספקת עמוק עבור משתמשי Mac. עם זאת, שחקנים שמעדיפים MMORPGs אינטנסיביים מאוד או רוצים משחק עם נרטיב קפדני עשויים שלא למצוא את Runescape עומד בהעדפותיהם הספציפיות.

יתרונות

 • העיצוב הפתוח של העיצוב וההתקדמות המבוססת על מיומנות מציעים מידה גבוהה של חופש והתאמה אישית
 • כלכלה מונעת שחקן מוסיפה עומק ייחודי למשחק

חסרונות

 • גרפיקה עשויה לא לעמוד בציפיות של שחקנים המשמשים ל- MMORPGs חדשים יותר ונאמנות גבוהה

Runescape נותרה פנינה קלאסית בעולם MMORPGs, ומספקת למשתמשי MAC משחק שמאיר בעומק, בחופש ולתוכן. למרות שהוויזואליות והיעדר הסיפור המודרך עשוי להיתפס כחסרונות, אלה מאפילים בקלות על ידי החוויה העשירה והמונעת על ידי שחקן שהמשחק מציע.

6. מגילות זקנים ברשת

מגילות זקנים ברשת

מגילות Elder Online (ESO) היא א , שנשאר אחד ממגני הז’אנר אפילו בשנת 2023. עם היפה עוצר הנשימה ו סט עולמי מגוון , סיפורי שובה לב, וכן משחק מורכב, ESO מספקת חווית משחק ענקית באמת.

Scrolls Elder Online מציע ייצוג בקנה מידה גדול של תמריאל, עם אזורים מובחנים, ערים, תרבויות ומערכות אקולוגיות לחקירה אינסופית. Eso ממשיך את המסורת של סדרת מגילות הזקנים עם עשיר, משימות מונעות עלילתיות, שמירה על שחקנים מעורבים במשך מאות שעות. עם זאת, החזית והמורכבות המעמיקים שלה עשויים להיות מפחידים כמה שחקנים חדשים.

עם מספר מירוצים, שיעורים וקווי מיומנות, אפשרויות ההתאמה האישית כמעט בלתי מוגבלות, ומאפשרות לך ליצור דמויות שמייצגות באמת את סגנון המשחק שלך.

מצבי PVP תחרותיים כמו דו קרב, שדות קרב ולוחמה בקנה מידה גדול בסיירודיל מספקים חוויות מרתקות. תוכן PVE מבוסס צוות מאתגר אותך במכניקה מורכבת, הדורש שיתוף פעולה ואסטרטגיה.

עם הרחבות ועדכונים קבועים, המשחק צומח תמיד, ומציע הרפתקאות ואתגרים חדשים לשחקנים. .

יתרונות

 • משימות מרתקות ומונעות עלילתיות
 • אפשרויות התאמה אישית של תווים עמוקים
 • אפשרויות מגוונות הן למשחק PVP והן למשחק PVE

חסרונות

 • המשחק יכול להרגיש טרינדי לפעמים, במיוחד עבור שחקני סולו

Alder Scrolls Online הוא MMORPG מעוצב בצורה מופתית עם סיפורים מרתקים ואפשרויות משחק מגוונות. אמנם המורכבות שלה עשויה להרתיע חלקים, אך היא מציעה חוויה מתגמלת למי שצולל במעמקיו, מה שהופך אותה לבחירה מובילה עבור חובבי MMORPG ב- MAC.

. אלביון ברשת

אלביון ברשת

Albion Online היא חווית MMO חדשנית שאנו ממליצים עליהם בביטחון ברשימת MMORPGs שלנו ל- MAC בשנת 2023. אלמנטים ארגזי חול מרגשים מציעים לגמרי כלכלה מונעת שחקנים, איפה אתה יכול להיות לוחם אדיר, סוחר ערמומי או אומן ייעודי.

כל פריט ב- Albion Online מעוצב על ידי שחקנים, ומאפשר נוף כלכלי מורכב ודינמי בו היצע, ביקוש וכושר ההמצאה של השחקנים משחקים תפקידים קריטיים. במקום להיות מוגבל לתפקיד ספציפי, שלך ציוד קובע את היכולות שלך. .

אם אתה רוצה לקחת הפסקה מחקירת ולחימה באלביון באופן מקוון, אתה יכול להירגע על האי הפרטי שלך, חקלאי ולבנות את בית החלומות שלך.

עם גילדות, קרבות PVP מרגשים, ומולטי-משתתפים חוצה פלטפורמות עבור Windows, Linux ו- Mobile (Android, עם iOS בבטא), ל- Albion Online יש את כל מה שאתה צריך כדי ליצור הרפתקה משלך.

PVP של עולם פתוח ובלוט מלא מאפשר לך לעסוק ב- PVP בעולם הפתוח עם , איפה התבוסה יכולה להיות לאבד את הציוד הרווח שלך. עם זאת, עם מערכת ה- PVP של השלל המלאה שלה וטבע ארגז החול, יתכן שהיא לא מתאימה לשחקנים המחפשים חוויה ליניארית יותר ומונעת סיפור.

יתרונות

 • כלכלה מונעת שחקנים באמת המעניקה עומק וחיוניות למשחק
 • מערכת הלחימה חסרת הכיתה מאפשרת מידה גבוהה של התאמה אישית ורבגוניות
 • משחק חוצה פלטפורמות הופך אותו לנגיש ביותר ומעודד בסיס שחקנים גדול ופעיל

חסרונות

 • אופי הארגז החול של המשחק פירושו שהוא יכול לחסר כיוון ברור לעיתים, מה שעלול להיות מעלה לאלה שמעדיפים משחק מובנה יותר

Albion Online, עם מערכת הלחימה חסרת הכיתה שלה וכלכלת מונע שחקנים, מציעה חווית MMO ייחודית ומרתקת ב- Mac. עם זאת, ה- PVP והטבע של ארגז החול הגבוה שלו עשוי להרתיע את המחפשים משחק ליניארי ומובנה יותר.

האם אתה מחפש סימולטורי טיסה עבורך Mac? עברו על מאמר זה.

שאלות נפוצות

מה MMORPGs שווה לשחק בשנת 2023?

World of Warcraft, Final Fantasy XIV ו- Elder Scrolls Online. כותרות חדשות יותר כמו Crimson מדבר, עולם חדש ואפר הבריאה הם גם שחקנים כובשים עם משחק עשירים ועולמות עשירים ומפורטים.

מהם ה- MMORPGs הבאים הבאים?

ישנם רבים מקרב MMORPGs הקרובים הקרובים, כולל . . עדיין מוקדם לומר מתי המשחקים האלה ישוחררו, אבל הם שווה לחכות.

מה ה- MMORPG העתיק ביותר בחיים?

Ultima Online, שיצא בשנת 1997. מערכות ריצ’רד גריוט ומוצא יצרו אותו, וזה היה אחד ה- MMORPGs הראשונים שאפשרו לשחקנים לקיים אינטראקציה זה עם זה בעולם מתמשך. Ultima Online עדיין משחקת על ידי קהילה ייעודית כיום ונחשבת לאחת ה- MMORPG המשפיעות ביותר אי פעם.

העולם של משחקי תפקידים מקוונים מרובי משתתפים (MMORPG) עבור MAC מעולם לא היה מרגש יותר או מגוון יותר, כאשר הרבה כותרות ראויות לציון התמודדו על תשומת הלב של גיימרים בשנת 2023. בדקנו מגוון נרחב של MMORPGs הזמינים עבור Mac, שכל אחד מהם מציע חוויות משחק ייחודיות.

. למרות התחרות הנוקשה, WOW מחזיקה את אדמתו כ- MMORPG המרשימה ביותר, ומדגימה עמידות מדהימה ויכולת להמציא את עצמה מחדש ללא הרף תוך שמירה על בסיס שחקנים מסור.

. . לכן, בהתבסס על הפופולריות המתמשכת שלה, עדכונים רציפים, משחקי משחקים, וקהילה חזקה, World of Warcraft הוא Mac MMORPG המוביל שלנו בשנת 2023.

כריסטופר הוא סופר עצמאי מלואיזיאנה. .

.

מחוץ לכתיבה, התחביבים של כריסטופר כוללים עבודות עץ ובניית סטים לגו. .

בטל תגובה

לחפש

פוסטים קשורים

משחקי צילום מגוף ראשון בחינם עבור MAC משחקי צילום מגוף ראשון בחינם ל- MAC בשנת 2023 אפליקציות המסך המפוצלות ביותר של MAC 10 אפליקציות המסך הטובות ביותר של Mac Splice לשנת 2023
התיקים הטובים ביותר של MacBook Pro 8 המקרים הטובים ביותר של Hardshell עבור MacBook Pro [הדגמים האחרונים] 2023 מצלמות הרשת הטובות ביותר עבור MacBook Pro 7+ מצלמות הרשת הטובות ביותר עבור MacBook Pro [מדריך קנייה 2023]
Mac Cleaner Monterey 10 תוכנת מנקה MAC הטובה ביותר עבור MacOS Monterey 2023 מכסה מקלדת MacBook Pro 7 כיסויי המקלדת הטובים ביותר עבור MacBook Pro בשנת 2023
מדפסת MacBook Pro התרמילים הטובים ביותר עבור MacBook Pro 8 התרמילים הטובים ביותר עבור MacBook Pro בשנת 2023 [ביקורות]

תוכן העניינים מחליפים את טבלת התוכן

טיפים ומדריכים למשתמשים ב- MacBook Pro. בתור מקורב באמזון, אני מרוויח מרכישות מתאימות.

דפים מוצגים

 • תוכנת מנקה MAC הטובה ביותר
 • תפסיק לסובב את Mac Wheel

14 ה- MMOs הטובים ביותר שתוכלו לשחק ב- Mac בשנת 2023

14 ה- MMOs הטובים ביותר שתוכלו לשחק ב- Mac בשנת 2023

Mmorpg.gg

גיימרים של מק תמיד היו קצת מחשבה שלאחר מכן בכל מה שקשור ל- MMOS. אמנם יש שם כמה MMOs נהדרים של MacOS, אך מרבית המפתחים נוטים להתמקד בשוק Windows.

זה יכול להקשות על Mac Gamers למצוא משחקים שהם יכולים לשחק מבלי שיצטרכו לעבור למחשב. בפוסט בבלוג זה, נסתכל על כמה מה- MMOs הטובים ביותר שקיימים ברגע זה.

בין אם אתם מחפשים MMORPG אפי או יורה מהיר, כיסיתם!

כולנו יודעים שמחשבי MAC אינם גזע הראשי של מכונות המשחק, אלא נחשו מה? אנחנו, MMO Gamer.

אלה ה- MMO הטובים ביותר שתוכלו לשחק ב- Mac. לכל הכותרות הללו יש תמיכה רשמית של MAC, ביצועים יציבים ואינטראקציה בין נגן פלטפורמות.

14. אדמת הרפתקאות

14 ה- MMOs הטובים ביותר שתוכלו לשחק ב- Mac בשנת 2023 1

 • מפתח: קאן סורל
 • מְשׁוּחרָר: 2019
 • פּלַטפוֹרמָה: מק, מחשב
 • משחקי רטרו, משחקי קידוד

אדמת הרפתקאות הוא קוד MMORPG. מה מה עכשיו? MMORPG המאפשר להשתמש בקוד שלו כדי לתכנת עד ארבע תווים.

זה משחק אינדי שאין לו משימות או יעדים. שחקנים יכולים לעשות כל מה שהם אוהבים.

.

מערכת הכיתה כוללת שש אפשרויות עם מערכת התקדמות מבוססת מיומנות.

אדמת הרפתקאות זו לא חווית MMO הרגילה שלך אבל זו הסחה נחמדה מהמשחק הקלאסי.

13.

14 ה- MMOs הטובים ביותר שתוכלו לשחק ב- Mac בשנת 2023 2

 • מפתח: Gaijin Entertainment
 • מְשׁוּחרָר: 2012
 • מק, מחשב
 • מדע בדיוני MMOS, EVE Online

סכסוך כוכב הוא MMO פעולה מדעית שמעניקה לשחקנים אפשרות להפוך לטייסים.

המשחק מגיע עם תשעה תפקידים מובחנים ומאה מודולי התאמה אישית.

השחקנים יעצבו ספינות ויתאימו להן למודולים שונים כדי לשרת מטרות שונות.

תוכן PVE ו- PVP זמין. משימות PVE ומשימות מאפשרות לשחקנים לגלות יותר על העולם הזה בזמן ש- PVP נלחם בכישורי הקרב של שחקנים ותכנון טקטי נגד בני גילם. קרבות גילדה בהן תאגידים נלחמים על שטחים הם חלק מהמשחק.

12. מבוך מת

14 ה- MMOs הטובים ביותר שתוכלו לשחק ב- Mac בשנת 2023 3

 • מפתח:
 • מְשׁוּחרָר: 2018
 • פּלַטפוֹרמָה: מק, מחשב
 • זומבים

האפוקליפסה של הזומבים עלינו שוב. הפעם זה מגיע בצורה של MMO דו מימדי עם תכונות הישרדות.

. המשמעות היא שאיסוף משאבים הופך למשרה יומיומית, ממש כמו להילחם נגד זומבים.

לקבלת סיכוי טוב יותר לעבור את היום, השחקנים יצטרכו להצטרף ולבצר את המחנות שלהם. המחנה מגיע עם מערכת חקלאות כך ששחקנים יוכלו לגדל יבולים ונוטים לבעלי חיים.

מבוך מת הוא בעיקר משחק משותף אבל יש לו גם כמה מפות PVP.

11. רעם מלחמה

 • מפתח:
 • מק, מחשב, פלייסטיישן, Xbox
 • לאוהדים של

אם MMOs צבאיים הם הדבר שלך, תשמח יותר לגלות .

המשחק עוסק במלחמה ביבשה, מלחמה בים ומלחמה באוויר.

תרחישי הלחימה מחייבים לשחקנים לשתף פעולה כדי להוריד את קבוצות האויב. הקרבות הם מהיר, טקטי וכיף.

רעם מלחמה . קיימות יותר מ -1,900 אפשרויות. . .

למשחק יש גם תוכן PVE של שחקן יחיד המבוסס על משימות היסטוריות.

10. ממלכתו של האל המטורף

14 ה- MMOs הטובים ביותר שתוכלו לשחק ב- Mac בשנת 2023 5

 • מפתח: משחקי DECA

ממלכתו של האל המטורף הוא יורה מהנה בכדור רוגואלייק MMO עם מכניקה פרמדית. נקודות השבה או כישופי תחייה? לא, אנחנו לא עושים את זה כאן. דמויות מתות נשארות מתות אבל אתה מקבל תהילה בכל פעם אחת מהדמויות שלך מת.

. שחקנים גם זוכים לשמור על פריטי הכספת שלהם כאשר דמות מתה כך שלא הכל אבוד לחלוטין.

.

9.

14 ה- MMOs הטובים ביותר שתוכלו לשחק ב- Mac בשנת 2023 6

 • 2012
 • פּלַטפוֹרמָה: מק, מחשב, אנדרואיד
 • לאוהדים של

הוא MMORPG טקטי עם מערכת לחימה מבוססת תור. .

יש מערכת פוליטית המנוהלת על ידי שחקנים המאפשרת לקהילה לבחור מושלים.

.

כל המערכות הללו מעניקות לשחקנים את הבחירה לחוות את המשחק כמלאכות, חיילים או פוליטיקאים.

. שחקנים יכולים להתאים אותם עם עורות שונים.

למשחק גרפיקה מקסימה והוא פועל היטב אפילו במערכות ישנות יותר.

8. טרוב

14 ה- MMOs הטובים ביותר שתוכלו לשחק ב- Mac בשנת 2023 7

 • מפתח: עולמות טריון
 • 2015
 • Mac, PC, PlayStation, Xbox, Nintendo Switch

טרוב הוא MMO ארגז חול מבוסס ווקסל עם גרפיקה חמודה. מערכת הדמויות מאפשרת לשחקנים להפוך לפיראטים, מדפים או אבירים.

מספר עצום של מהלכים קרביים – החל מהזרקת כוכבי נינג’ה ועד הפלת פצצות גלידה – תן לשחקנים לחוות קרבות מהנים.

טרוב יש פעילויות MMO קלאסיות כמו מבוכים אבל זו לא נקודת המכירה. הערעור של המשחק הוא תכונת ארגז החול המאפשרת לשחקנים לבנות כל מה שהם יכולים לחשוב עליו ולשתף את התוכן עם אחרים. כן, אתה יכול להכין כובעים!

. EVE ברשת

14 ה- MMOs הטובים ביותר שתוכלו לשחק ב- Mac בשנת 2023 8

 • מפתח:
 • פּלַטפוֹרמָה: מק, מחשב

יש שיגידו את זה EVE ברשת הוא לא משחק מהנה והם היו צודקים. הוא משחק בו אינטראקציה של שחקנים תעשה או ישבור את החוויה שלך.

.

. שחקנים מבלים את רוב זמנם בספינות שלהם.

. אדוני המשחק לא יענישו פעולות כאלה. .

.

14 ה- MMOs הטובים ביותר שתוכלו לשחק ב- Mac בשנת 2023 9

 • מפתח: בידור של Blizzard
 • מְשׁוּחרָר: 2004
 • פּלַטפוֹרמָה: מק, מחשב
 • לאוהדים של סוּפַת שֶׁלֶג

? , World of Warcraft .

משימות בלתי נשכחות, תוכן פשיטה אפית, גיוון מעמדי, משחק תפקידים ועולם ענק, אם שם כמה מהפניות שלו.

המשחק כולל עולם מסיבי לחקור, עם מאות שעות של תוכן כדי להעסיק אותך. גיימרים של מק יכולים ליהנות מכל אותם תוכן כמו עמיתיהם למחשב, מה שהופך את WOW לאפשרות נהדרת עבור מעריצי MMO MMO.

אם כבר נמאס לך מהגרסה הקמעונאית, עיין ב- World of Warcraft Classic כדי לראות איך היה המשחק בשנת 2004.

. אלביון ברשת

 • מפתח:
 • מְשׁוּחרָר:
 • פּלַטפוֹרמָה:
 • לאוהדים של Runescape, MMOs isometric

אlbion onli.

יש לו משחק של ארגז חול שמאפשר לשחקנים לבנות בתים והתנחלויות. .

הכמיהה לסגנון משחק אחר עשויה לרצות לבדוק את החקלאות והמסחר. .

. קרבות גילדה מאסיביים נלחמים על קרקע ומשאבים.

4.

14 ה- MMOs הטובים ביותר שתוכלו לשחק ב- Mac בשנת 2023 11

 • מפתח: Jagex
 • מְשׁוּחרָר: 2001
 • מק, מחשב, אנדרואיד, iOS

.

.

הוא גרסת הווניל עם טוויסט בו הקהילה מחליטה איזה תוכן מתווסף למשחק.

.

3. שר הטבעות ברשת

 • מפתח:
 • מְשׁוּחרָר: 2007
 • מק, מחשב
 • שר הטבעות, פנטזיה קלאסית

היה אחד הראשונים, אם לא ה- MMORPG הראשון, שעבר בהצלחה ממודל מבוסס מנוי למודל פנוי-משחק מבוסס עסקאות מיקרו.

המשחק רואה תוכן ואירועים טריים על בסיס קבוע.

MMORPG מבוסס LOTR עושה צדק ליצירה המקורית עם סיפורי סיפורים מדהימים ומשימות בלתי נשכחות.

טבילה של כדור הארץ התיכוני שלמה עם תכונת דיור שחקנים והוביטים כמירוץ הניתן לשחק.

.

2. מגילות זקנים ברשת

 • זנימקס
 • פּלַטפוֹרמָה:

מגילות זקנים ברשת . אוקיי, אולי לא בשנה הראשונה אבל ESO עשתה דרך ארוכה מאז 2014. המשחק נעשה טוב יותר וטוב יותר עם יותר תוכן ותכונות.

טס מעריצי לורה בהחלט יעריכו את המשימות המונעות על ידי הסיפור.

.

. Final Fantasy XIV

14 ה- MMOs הטובים ביותר שתוכלו לשחק ב- Mac בשנת 2023 14

 • מפתח: ריבוע אניקס
 • 2010
 • מק, מחשב, פלייסטיישן
 • לאוהדים של

, , Ff xiv – שלישיית ה- MMO האגדית. נסעת באזרות והיו לך מספיק טמריאל אז המהלך ההגיוני הבא הוא לראות מה מבשל באורזאה.

Final Fantasy XIV היא בחירה מצוינת עבור גיימרים של MAC שמחפשים חוויה מקוונת טבילה. .

.

!

אז הנה לך את זה! בין אם אתם מחפשים MMORPG מסורתי או משהו קצת לא רגיל, ישנם המון MMOs נהדרים של MC. אז למה אתה מחכה? !

תן לנו לדעת מה ה- MMO האהוב עליך בתגובות למטה!

הכי טוב MMORPGs עבור MAC אתה יכול לשחק בשנת 2023

עם משימות מאתגרות, גרפיקה אחיזה וקרבות קצה המושב, MMORPGs עבור MAC שומרים על שבוי במשך שעות. כפי שהשם מציין, משחקי תפקידים מקוונים מרובי משתתפים מקוונים עוסקים בברחה לעולמות אחרים שבהם תוכלו להתחבר לאלפי שחקנים חיים ברחבי העולם. אני אוהב את ההיבט הקהילתי הזה ומה אפילו טוב יותר הוא שרבים חופשיים לשחק. לכן, אם אתה במצב רוח לברוח לכמה עולמות וירטואליים פנטסטיים, נסה את ה- MMORPGs הטובים ביותר עבור Mac.

.

World of Warcraft MMORPG ל- Mac

זהו המשחק המרובי משתתפים המקוון המצליח ביותר אי פעם, ומסיבה טובה גם כן. יש לו סיפור עלילה מרתק בעולם אזרות, ותוכלו לחקור אותו בתצוגות בגוף ראשון או שלישי. אני אוהב להתחבר עם שחקנים אחרים כדי להשלים משימות ולהילחם בזה בלחימה ב- PVP. יחד עם זאת, יש לך אפשרות לשחק סולו מבלי ליצור אינטראקציה עם אחרים.

. מה שהופך את המשחק למוצלח כל כך הוא כיצד כל חבילת הרחבה מביאה שיפורים והמצאות משמעותיות שמאפשרות לשחקנים מכורדים. חבילת ההרחבה השמינית האחרונה היא Shadowlands, והיא מתהדרת במשימות מרתקות, גרפיקה מדהימה, ואינספור דברים מהנים לחקור.

: ניסיון חינם עד לרמה 20 ואז 14 $.99 לחודש.

2. ליגת האגדות

League of Legends MMORPG עבור MAC

במשחק משחק תפקידים מרובי משתתפים זה, שתי קבוצות של חמישה שחקנים נלחמות בלחימה ב- PVP כדי להגן על מחצית המפה שלהן. כל שחקן זוכה לשלוט בדמות עם יכולות מובחנות, והמטרה היא לאסוף נקודות ניסיון כדי להביס את היריבים.

. יש כמות עצומה של תשומת לב לפרטים הקטנים, שמוסיפה מורכבות למשחקים ושומרת אותך בקצה המושב שלך. זה אחד ממשחקי ה- PC הוותיקים והפופולאריים ביותר שהם טובים באותה מידה ב- Mac.

מחיר: חינם (רכישות במשחק)

.

DOTA 2 MMORPG עבור MAC

עיין במשחק הזה מרובה משתתפים מקוון קרב זירת זירת. עשרת השחקנים שולטים באחד מ -120 הגיבורים של המשחק.

תמיד יש משהו חדש לחקור בדוטה, לא משנה אם זו השעה העשירית שלך למשחק או 1000. זה מתעדכן לעתים קרובות כדי להבטיח זרם קבוע של תכונות חדשות ומשחקים מרגשים. משחק זה צבר פופולריות רבה גם בזירת Esports, כאשר קבוצות ברחבי העולם משחקות בליגות וטורנירים מקצועיים קבועים.

מחיר

. Runescape

עוד אחד המועדפים עלי, Runescape, הוא סגנון תנועת-הרפתקורה לבחור בעצמך של MMORPG עבור MAC. זה מתרחש בעולם הפנטזיה של ימי הביניים של ג’ילינור, ואני אוהב את המשחק הלא ליניארי שנותן לך את הגמישות לשחק אותה איך שאתה אוהב בלי שום מסלול ספציפי לעקוב אחריו.

העולם מחולק לממלכות, אזורים וערים שונות, שתוכלו לנסוע בהן בכמה שיטות כמו הליכה, לחשים קסומים, אוניות ועוד. לאורך הדרך, תוכלו לפגוש מפלצות ייחודיות ומשימות שלמות להתקדם במשחק.

מחיר: חינם (9 $.49 מנוי חודשי)

. Final Fantasy XIV

Final Fantasy XIV MMORPG ל- MAC

ברוך הבא לארץ Eorzea. ? אתה יכול לשחק כאחד מחמישה מירוצים שלכל אחד מהם יש את התכונות הייחודיות שלהם. אתה יכול לקחת את הבחירה שלך מעל 15 שיעורי קרב ו -10 מקצועות.

קו העלילה מפתה ועמוק, שנועד להמשיך לחקור שעות. למרות שלוקח קצת זמן להיכנס באמת לקטעים המעניינים, תשמח שאתה נתקע בזה. .

מחיר: 19 $.99 למשחק הבסיס

6. מבוכים ודרקונים

מבוכים ודרקונים MMORPG עבור MAC

. המשחק היה עד לעליית הפופולריות לאחר שהופיע ב להראות ‘דברים זרים..

אני נהנה איך זה שונה מ- MMORPGs אחרים בכך שתאפשר לך ליצור אופי משלך במקום היווצרות צבאית. יתר על כן, מאסטר הצינוק משמש כמספר ושופט סיפורים, השומר על דברים מעניינים. יש המון אתגרים לפתור ולקרבות לנצח במשחק הענק הזה.

מחיר: חינם

7. חיים שניים

Life Second MMORPG עבור MAC

. אתה יכול לחיות את חיי החלומות שלך בתופעה מקוונת מרובה משתתפים זו שקיימת מאז 2003 אך עדיין מציעה משהו ייחודי.

אני אוהב את חיי השניים כי אין קונפליקט ככזה או משימה ספציפית להשיג. במקום זאת, אתה יכול לחקור את היצירתיות והדמיון שלך על ידי בניית הדמות שלך ורדיפה אחר כל מה שתמצא מעניין. זה כולל דברים כמו משחק מיני משחקי ביקום Second Life, ליהנות ממוזיקה חיה, הקמת עסק והרווחת מזומנים בחיים האמיתיים, מתחברים לאנשים מעניינים מכל רחבי העולם, ועוד ועוד.

מחיר

. רעם מלחמה

רעם מלחמה MMORPG עבור MAC

בדוק את משחק הלחימה המרתק הזה שכולו עניין של מלחמת העולם השנייה תעופה צבאית, כלי רכב משוריינים וציי מרתקים. הוא מציע מבחר מאסיבי של מטוסים, טנקים ואפילו ספינות חיל הים ממדינות שונות, כולל ה- U.S, גרמניה, ברית המועצות, יפן ועוד.

אם אתה נהנה משחקי מלחמה, אני בטוח שתשתקע בלחימה הגולמית והאמיתית של אמצע המאה העשרים של אמצע המאה העשרים. . זה ציון גדול על גרפיקה ריאליסטית ופעולה מהירה.

: חינם (חשבונות פרימיום החל מ- $ 7.

9. טרוב

Trove mmorpg עבור Mac

. אתה יכול לצאת למחתרת כמו גם לחקור הרפתקאות מעל הקרקע. כל עולם מאתגר בהדרגה, אך אתה יכול גם להרוויח רמות ניסיון גבוהות יותר ולשלל טוב יותר לאורך הדרך.

אני אוהב איך אתה יכול ליצור כל מה שאתה רוצה להשתמש בו במשחק, כולל עולמות שלמים. .

: חינם (רכישות בתוך האפליקציה)

!

. האם ניסית את כל אחד מה- MMORPGs הפנטסטיים האלה עדיין? . .

 • כיצד לבדוק טמפ ‘מעבד ומהירות המאוורר ב- Mac
 • משחקי האסטרטגיה הטובים ביותר עבור Mac
 • משחקי האייפון המקוונים ביותר לשחק במצב מטוס